Fomina - Klasen

22.10.2015, 16:55, Antalya 30 ITF, osmifinále, tvrdý p.
Fomina Alona 2 : 1
(6-3, 2-6, 7-5)
Klasen Anna
Avatar 902. Žebříček dvouhry 845. Avatar
5. 7. 1989 Datum nar. 15. 11. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Fomina Alona Klasen Anna
Hala 0/2 -
Antuka 14/12 12/11
Tráva - -
Tvrdý p. 0/2 12/7
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 179/193 120/113 48/55 11/25 - -
2018 14/16 14/12 0/2 0/2 - -
2017 31/25 27/20 0/2 4/3 - -
2016 31/28 19/15 11/10 1/3 - -
2015 20/21 13/14 7/7 - - -
2014 24/25 17/12 7/12 0/1 - -
2013 25/25 9/7 13/12 3/6 - -
2012 15/18 6/6 9/8 0/4 - -
2011 6/10 5/7 1/2 0/1 - -
2010 6/9 5/6 - 1/3 - -
2009 3/8 2/7 - 1/1 - -
2008 2/3 1/2 - 1/1 - -
2007 0/1 0/1 - - - -
2006 1/3 1/3 - - - -
2005 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 192/169 124/122 44/24 24/23 - -
2018 24/18 12/11 12/7 - - -
2017 6/6 1/3 5/3 - - -
2016 21/25 18/19 - 3/6 - -
2015 30/32 10/17 8/7 12/8 - -
2014 44/26 22/17 19/7 3/2 - -
2013 30/31 24/27 - 6/4 - -
2012 20/19 20/16 - 0/3 - -
2011 13/8 13/8 - - - -
2010 3/2 3/2 - - - -
2009 1/2 1/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2015 Antalya 30 ITF Fomina 2   6 2 7     OF
Klasen 1 3 6 5    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Fomina Alona Klasen Anna
 Synot tip
2.16
1.55
Průměrný kurs
2.16
1.55
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

  • Fomina
Podgorica ITF, OF, 19.09.2018
  Lukas - Fomina 2:0
Podgorica ITF, 1K, 17.09.2018
  Fomina - Juhaszova 2:0
Podgorica ITF, Q-OF, 16.09.2018
  Fomina - Marinkovic 2:0
Podgorica ITF, Q-1K, 15.09.2018
  Fomina - Husaric 2:1
Moskva 6 ITF, 1K, 14.08.2018
  Zhuravleva - Fomina 1:0
Kazaň 4 ITF, OF, 08.08.2018
  Timofeeva - Fomina 1:0
Kazaň 4 ITF, 1K, 06.08.2018
  Fomina - Pogrebnyak 2:1
Kazaň 3 ITF, ČF, 02.08.2018
  Yushchenko - Fomina 2:1
Kazaň 3 ITF, OF, 01.08.2018
  Fomina - Kalinina 2:0
Kazaň 3 ITF, 1K, 30.07.2018
  Fomina - Kruzhkova 2:1
 
  • Klasen
Obidos 7 ITF, Q-1K, 22.09.2018
  Klasen - Sziedat 2:1
Braunschweig ITF, Q-1K, 19.08.2018
  Heise - Klasen 2:1
Lipsko ITF, 1K, 14.08.2018
  Grabher - Klasen 2:0
Hechingen ITF, Q-1K, 05.08.2018
  Hoste Ferrer - Klasen 2:1
Bad Saulgau ITF, Q-1K, 30.07.2018
  Pantůčková - Klasen 2:0
Praha 3 ITF, Q-OF, 23.07.2018
  Detiuc - Klasen 2:0
Praha 3 ITF, Q-1K, 22.07.2018
  Klasen - Svatikova 2:0
Versmold ITF, Q-ČF, 10.07.2018
  Niemeier - Klasen 2:0
Versmold ITF, Q-OF, 09.07.2018
  Klasen - Anshba 2:0
Versmold ITF, Q-1K, 08.07.2018
  Klasen - Wessel 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist