Ainitdinova - Shlomo

03.06.2016, 10:30, Kiryat Shmona ITF, čtvrtfinále, tvrdý p.
Ainitdinova Gozal 2 : 0
(6-1, 6-1)
Shlomo Keren
Avatar 449. Žebříček dvouhry -. Avatar
22. 8. 1998 Datum nar. 14. 1. 1988
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Ainitdinova Gozal Shlomo Keren
Hala - -
Antuka 7/5 -
Tráva - -
Tvrdý p. 12/9 -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 92/79 34/27 53/40 5/12 - -
2018 19/14 7/5 12/9 - - -
2017 26/25 11/7 13/14 2/4 - -
2016 32/19 12/10 19/8 1/1 - -
2015 9/9 4/4 4/3 1/2 - -
2014 5/8 - 4/5 1/3 - -
2013 1/4 0/1 1/1 0/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 263/262 11/32 241/213 9/10 2/3 0/4
2016 11/21 0/3 11/18 - - -
2015 38/25 1/1 34/21 3/2 - 0/1
2014 8/10 - 8/9 - - 0/1
2013 20/25 0/1 20/23 - 0/1 -
2012 29/28 - 27/25 0/1 2/2 -
2011 28/19 1/3 27/16 - - -
2010 30/31 4/5 22/20 4/4 - 0/2
2009 36/26 1/3 35/22 0/1 - -
2008 21/28 1/2 19/25 1/1 - -
2007 16/22 2/8 13/13 1/1 - -
2006 11/11 1/4 10/7 - - -
2005 8/7 0/1 8/6 - - -
2004 1/3 - 1/3 - - -
2003 3/3 - 3/3 - - -
2002 3/3 0/1 3/2 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2016 Kiryat Shmona ITF Ainitdinova 2   6 6       ČF
Shlomo 0 1 1      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Ainitdinova Gozal Shlomo Keren
 Synot tip
1.35
2.70
Průměrný kurs
1.35
2.70
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

  • Ainitdinova
Asijské hry, OF, 21.08.2018
  Wang - Ainitdinova 2:0
Asijské hry, 2K, 20.08.2018
  Ainitdinova - Moosa Kaleem 2:0
Astana 6 ITF, 1K, 17.07.2018
  Amanmuradova - Ainitdinova 2:0
Tianjin ITF, SF, 14.07.2018
  Lu - Ainitdinova 2:0
Tianjin ITF, ČF, 13.07.2018
  Ainitdinova - Wang 2:0
Tianjin ITF, OF, 12.07.2018
  Ainitdinova - Zhang 2:1
Tianjin ITF, 1K, 10.07.2018
  Ainitdinova - Yang 2:0
Naiman ITF, ČF, 06.07.2018
  Zhang - Ainitdinova 2:0
Naiman ITF, OF, 04.07.2018
  Ainitdinova - Tang 2:0
Naiman ITF, 1K, 03.07.2018
  Ainitdinova - Kuwata 2:1
 
  • Shlomo
Tel Aviv - Ramat Gan 4 ITF, 1K, 06.12.2016
  Kolodziejova - Shlomo 2:0
Tel Aviv - Ramat Gan 3 ITF, 1K, 29.11.2016
  Kolodziejova - Shlomo 2:0
Heraklion 9 ITF, 1K, 01.11.2016
  Claffey - Shlomo 2:0
Heraklion 8 ITF, 1K, 24.10.2016
  Boev - Shlomo 2:0
Ramat Hasharon 4 ITF, 1K, 05.10.2016
  Ohana - Shlomo 2:0
Tiberias ITF, OF, 29.09.2016
  Kobelt - Shlomo 2:0
Tiberias ITF, 1K, 28.09.2016
  Shlomo - Kruglov 2:0
Kiriyat Gat ITF, OF, 22.09.2016
  Kobelt - Shlomo 2:0
Kiriyat Gat ITF, 1K, 20.09.2016
  Shlomo - Ohana 2:0
Ashkelon ITF, SF, 17.09.2016
  Ekshibarova - Shlomo 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist