Antonescu, Grigoriu - Borsos, Muller

20.04.2017, 17:35, Futures 2017, čtvrtfinále, antuka
Antonescu Vasile 2 : 1
(6-4, 65-7, 10-5)
Borsos Gabor
Avatar 416. Žebříček čtyřhry 200. Avatar
24. 3. 1990 Datum nar. 30. 6. 1991
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Grigoriu Patrick   Muller Alexandre
Avatar 266. Žebříček čtyřhry 658. Avatar
25. 3. 1991 Datum nar. 1. 2. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Antonescu Vasile
Grigoriu Patrick
Borsos Gabor
Muller Alexandre
Hala - -
Antuka 15/6 1/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 15/10 15/10 - - - -
2017 13/6 13/6 - - - -
2016 2/2 2/2 - - - -
2014 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2017 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 121/101 119/96 2/4 - - 0/1
2017 32/22 32/20 0/1 - - 0/1
2016 39/23 37/21 2/2 - - -
2015 26/19 26/19 - - - -
2014 16/20 16/19 0/1 - - -
2013 6/13 6/13 - - - -
2012 2/4 2/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 146/117 109/84 19/17 18/16 - -
2017 41/23 35/18 1/3 5/2 - -
2016 39/28 31/23 8/3 0/2 - -
2015 18/32 7/16 8/7 3/9 - -
2014 38/20 26/14 2/3 10/3 - -
2013 9/10 9/10 - - - -
2012 1/4 1/3 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 128/66 84/44 35/16 9/6 - -
2017 40/23 21/16 14/4 5/3 - -
2016 48/16 32/7 15/8 1/1 - -
2015 26/10 17/6 6/2 3/2 - -
2014 11/13 11/11 0/2 - - -
2013 3/4 3/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 67/54 39/33 26/21 2/0 - -
2017 19/17 12/12 7/5 - - -
2016 34/21 22/10 12/11 - - -
2015 10/11 3/7 5/4 2/0 - -
2014 2/4 2/4 - - - -
2013 2/1 - 2/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2017 Futures 2017 Antonescu / Grigoriu 2   6 65 10     ČF
Borsos / Muller 1 4 7 5    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Sibiu challenger, SF, 22.09.2017
  Cecch / Donat - Anton / Grigo 2:0
Sibiu challenger, ČF, 21.09.2017
  Anton / Grigo - Šafrá / Šátra 1:0
Sibiu challenger, OF, 19.09.2017
  Anton / Grigo - Crepa / Kalen 2:1
Futures 2017, SF, 20.07.2017
  Kern / Reinw - Anton / Grigo 2:0
Futures 2017, ČF, 19.07.2017
  Anton / Grigo - Berto / Dagni 2:0
Futures 2017, OF, 17.07.2017
  Anton / Grigo - Leuch / Trink 2:1
Futures 2017, F, 15.07.2017
  Anton / Grigo - Puodz / Reese 2:1
Futures 2017, SF, 14.07.2017
  Anton / Grigo - Folli / Lescu 2:0
Futures 2017, ČF, 12.07.2017
  Anton / Grigo - Marti / Walch 2:0
Futures 2017, OF, 11.07.2017
  Anton / Grigo - Marti / Rossi 2:0
Futures 2017, SF, 08.12.2017
  Cacic / Marga - Anton / Toreb 2:0
Futures 2017, ČF, 07.12.2017
  Anton / Toreb - Khale / Smola 2:0
Futures 2017, OF, 05.12.2017
  Anton / Toreb - Bothw / Bothw 2:1
Futures 2017, SF, 03.11.2017
  Forne / Gil - Anton / Jecan 2:0
Futures 2017, ČF, 02.11.2017
  Anton / Jecan - Brkic / Radoj 2:0
Futures 2017, OF, 31.10.2017
  Anton / Jecan - Jotov / Zekic 2:0
Davis Cup, 28.10.2017
  Erlic / Sela - Anton / Borza 3:0
Futures 2017, SF, 13.10.2017
  Truse / Vavas - Anton / Summa 2:0
Futures 2017, ČF, 12.10.2017
  Anton / Summa - Lenz / Netus 2:1
Futures 2017, OF, 10.10.2017
  Anton / Summa - Falle / Novak 2:1
Futures 2017, F, 02.12.2017
  Genge / Vocel - Grigo / Pichl 2:0
Futures 2017, SF, 02.12.2017
  Grigo / Pichl - Stepa / Vejva 2:1
Futures 2017, ČF, 01.12.2017
  Grigo / Pichl - Michn / Nouza 2:1
Futures 2017, OF, 30.11.2017
  Grigo / Pichl - Marti / Paul 2:0
Futures 2017, SF, 16.11.2017
  Polya / Tyurn - Grigo / Jomby 2:0
Futures 2017, ČF, 15.11.2017
  Grigo / Jomby - Tiain / Vesan 2:1
Futures 2017, OF, 14.11.2017
  Grigo / Jomby - Hieta / Kinnu 2:0
Futures 2017, OF, 18.10.2017
  Filip / Tatom - Corne / Grigo 2:0
Futures 2017, OF, 10.10.2017
  Lunca / Zekic - Grigo / Jecan 2:0
Sibiu challenger, SF, 22.09.2017
  Cecch / Donat - Anton / Grigo 2:0
 
Futures 2017, ČF, 20.04.2017
  Anton / Grigo - Borso / Mulle 2:1
Futures 2017, OF, 19.04.2017
  Borso / Mulle - Dabry / Mylok 2:0
Andria challenger, ČF, 22.11.2017
  Bedna / Pel - Borso / Lesti 2:0
Andria challenger, OF, 20.11.2017
  Borso / Lesti - Karlo / Matsu 2:1
Bratislava challenger, SF, 10.11.2017
  Arend / Sanci - Borso / Fucso 2:0
Bratislava challenger, ČF, 09.11.2017
  Borso / Fucso - Jebav / Midde 2:0
Bratislava challenger, OF, 07.11.2017
  Borso / Fucso - Beran / Seppi 2:0
Futures 2017, F, 04.11.2017
  Borso / Manaf - Kolis / Priho 2:0
Futures 2017, SF, 03.11.2017
  Borso / Manaf - Nikle / Perre 2:0
Futures 2017, ČF, 02.11.2017
  Borso / Manaf - Pulga / Viver 2:1
Futures 2017, OF, 31.10.2017
  Borso / Manaf - Desya / Shakh 2:0
Futures 2017, OF, 24.10.2017
  Jorda / Menez - Borso / Pulga 2:1
Futures 2017, OF, 21.11.2017
  Manaf / Perez - Barbo / Mulle 2:0
Futures 2017, ČF, 16.11.2017
  Manaf / Orteg - Barbo / Mulle 2:0
Futures 2017, OF, 14.11.2017
  Barbo / Mulle - Merck / Sumiz 2:0
Futures 2017, OF, 17.10.2017
  Diez / Mardo - Mulle / Serda 2:1
Futures 2017, OF, 26.09.2017
  Gutie / Perez - Brunn / Mulle 2:0
Banja Luka challenger, OF, 11.09.2017
  Krawi / Marte - Mulle / Munar 1:0
Futures 2017, OF, 01.08.2017
  Giner / Pla M - Barre / Mulle 2:0
Futures 2017, OF, 26.07.2017
  De La / Humbe - Denol / Mulle 2:0
Futures 2017, F, 21.07.2017
  Denol / Mulle - Belli / Tatlo 2:0
Futures 2017, SF, 20.07.2017
  Denol / Mulle - Marti / Uryso 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist