Luz, Zormann Da Silva - Lomakin, Sultanbekov

03.04.2018, 13:35, Futures 2018, osmifinále, antuka
Luz Orlando 2 : 0
(6-2, 6-4)
Lomakin Grigoriy
Avatar 320. Žebříček čtyřhry 487. Avatar
8. 2. 1998 Datum nar. 18. 3. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Zormann Da Silva Marcelo   Sultanbekov Amal
Avatar 319. Žebříček čtyřhry -. Avatar
10. 6. 1996 Datum nar. 12. 10. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Luz Orlando
Zormann Da Silva Marcelo
Lomakin Grigoriy
Sultanbekov Amal
Hala - -
Antuka 5/3 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 44/24 42/22 2/2 - - -
2018 5/3 5/3 - - - -
2017 14/4 14/4 - - - -
2016 11/10 9/8 2/2 - - -
2015 14/7 14/7 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2018 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 93/54 85/48 8/6 - - -
2018 29/10 29/9 0/1 - - -
2017 20/10 20/10 - - - -
2016 13/13 11/11 2/2 - - -
2015 15/9 15/9 - - - -
2014 9/4 9/4 - - - -
2013 7/8 1/5 6/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 139/67 135/62 4/5 - - -
2018 32/12 32/11 0/1 - - -
2017 44/15 44/15 - - - -
2016 24/15 22/13 2/2 - - -
2015 34/17 32/16 2/1 - - -
2014 3/3 3/3 - - - -
2013 2/3 2/2 0/1 - - -
2012 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 28/45 18/22 9/16 1/7 - -
2018 22/18 16/12 6/4 0/2 - -
2017 3/18 0/5 3/11 0/2 - -
2016 1/5 0/3 - 1/2 - -
2015 2/3 2/2 - 0/1 - -
2013 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/16 0/3 2/13 - - -
2018 1/8 0/3 1/5 - - -
2017 0/3 - 0/3 - - -
2016 1/3 - 1/3 - - -
2015 0/2 - 0/2 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Luz / Zormann D 2   6 6       OF
Lomakin / Sultanbek 0 2 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, F, 21.07.2018
  Souza / Vega - Luz / Zorma 2:0
Futures 2018, SF, 20.07.2018
  Luz / Zorma - Ejupo / Heyma 2:0
Futures 2018, ČF, 19.07.2018
  Luz / Zorma - Borto / Melig 2:1
Futures 2018, OF, 17.07.2018
  Luz / Zorma - Olaso / Sampe 2:0
Futures 2018, OF, 09.07.2018
  Bothw / Bothw - Luz / Zorma 2:0
Futures 2018, SF, 06.04.2018
  Kopri / Pospí - Luz / Zorma 2:1
Futures 2018, ČF, 05.04.2018
  Luz / Zorma - Besad / Olivi 2:1
Futures 2018, OF, 03.04.2018
  Luz / Zorma - Lomak / Sulta 2:0
Futures 2017, SF, 01.12.2017
  Linde / Sever - Luz / Zorma 2:0
Futures 2017, ČF, 01.12.2017
  Luz / Zorma - Barre / Disch 2:1
Campinas challenger, OF, 02.10.2018
  Delli / Duran - Elias / Luz 2:0
Futures 2018, F, 14.09.2018
  Diaz / Gonza - Luz / Melig 2:1
Futures 2018, SF, 13.09.2018
  Luz / Melig - Forne / Marto 2:0
Futures 2018, ČF, 12.09.2018
  Luz / Melig - Hugou / Pietr 2:0
Futures 2018, OF, 11.09.2018
  Luz / Melig - Jacob / Jorda 2:0
Futures 2018, F, 09.09.2018
  Luz / Melig - Matos / Sorgi 2:1
Futures 2018, SF, 08.09.2018
  Luz / Melig - Gigou / Salma 2:0
Futures 2018, ČF, 07.09.2018
  Luz / Melig - Estev / Lopez 1:0
Futures 2018, SF, 30.08.2018
  Estev / Roca - Luz / Melig 2:1
Futures 2018, ČF, 29.08.2018
  Luz / Melig - Musia / Salma 2:1
Futures 2018, SF, 02.08.2018
  Wesse / Wunne - Saito / Zorma 2:0
Futures 2018, ČF, 01.08.2018
  Saito / Zorma - Furne / Guina 2:0
Futures 2018, OF, 31.07.2018
  Saito / Zorma - Junio / Muzzi 2:1
Futures 2018, F, 21.07.2018
  Souza / Vega - Luz / Zorma 2:0
Futures 2018, SF, 20.07.2018
  Luz / Zorma - Ejupo / Heyma 2:0
Futures 2018, ČF, 19.07.2018
  Luz / Zorma - Borto / Melig 2:1
Futures 2018, OF, 17.07.2018
  Luz / Zorma - Olaso / Sampe 2:0
Futures 2018, OF, 09.07.2018
  Bothw / Bothw - Luz / Zorma 2:0
Futures 2018, F, 29.06.2018
  Borso / Pichl - Matos / Zorma 2:1
Futures 2018, SF, 28.06.2018
  Matos / Zorma - Mertl / Vrben 2:0
 
Futures 2018, OF, 03.04.2018
  Luz / Zorma - Lomak / Sulta 2:0
Almaty 3 challenger, OF, 02.10.2018
  Marga / Weiss - Kravc / Lomak 2:0
Futures 2018, F, 28.09.2018
  Lomak / Tsiva - Bury / Zubko 2:0
Futures 2018, SF, 27.09.2018
  Lomak / Tsiva - Dzhan / Kalin 2:0
Futures 2018, ČF, 26.09.2018
  Lomak / Tsiva - Narbe / Usipb 2:0
Futures 2018, OF, 24.09.2018
  Lomak / Tsiva - Khass / Tashb 2:0
Futures 2018, SF, 20.09.2018
  Bonda / Minin - Lomak / Tsiva 2:0
Futures 2018, ČF, 19.09.2018
  Lomak / Tsiva - Houke / Van D 2:0
Futures 2018, OF, 18.09.2018
  Lomak / Tsiva - Igosh / Saban 2:1
Futures 2018, F, 14.09.2018
  Ayap / Lomak - Bessi / Bessi 2:0
Futures 2018, SF, 13.09.2018
  Ayap / Lomak - Borg / Van B 2:0
Futures 2018, OF, 10.09.2018
  Ayap / Lomak - Sulta / Wojna 2:0
Astana challenger, OF, 17.07.2018
  Guez / Moriy - Dusto / Sulta 2:0
Fergana challenger, OF, 19.06.2018
  Dusto / Shofa - Sulta / Turgu 2:1
Futures 2018, ČF, 06.06.2018
  Ilkel / Yukse - Korob / Sulta 2:0
Futures 2018, OF, 05.06.2018
  Korob / Sulta - Abdum / Abdum 2:0
Futures 2018, OF, 29.05.2018
  Betov / Shyla - Shofa / Sulta 2:0
Futures 2018, OF, 23.04.2018
  Mnush / Polya - Ermat / Sulta 2:1
Futures 2018, OF, 03.04.2018
  Luz / Zorma - Lomak / Sulta 2:0
Futures 2018, OF, 27.03.2018
  Kuzma / Palaz - Chien / Sulta 2:0
Futures 2017, OF, 06.06.2017
  Bobro / Shakh - Korob / Sulta 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist