Hampel, Staněk - Smola, Walkow

20.04.2018, 17:15, Futures 2018, semifinále, antuka
Hampel Lenny 2 : 0
(7-5, 6-2)
Smola Maciej
Avatar 859. Žebříček čtyřhry 433. Avatar
24. 12. 1996 Datum nar. 24. 3. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Staněk Robin   Walkow Szymon
Avatar 925. Žebříček čtyřhry 189. Avatar
3. 1. 1995 Datum nar. 22. 9. 1995
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Hampel Lenny
Staněk Robin
Smola Maciej
Walkow Szymon
Hala - -
Antuka 3/1 2/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/2 6/2 - - - -
2018 3/1 3/1 - - - -
2017 3/1 3/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 2/1 - - - -
2018 2/1 2/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 80/66 53/39 27/27 - - -
2018 8/9 8/7 0/2 - - -
2017 15/20 11/11 4/9 - - -
2016 36/22 22/12 14/10 - - -
2015 20/11 12/8 8/3 - - -
2014 1/3 - 1/3 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 75/63 41/38 19/14 15/11 - -
2018 9/7 8/6 - 1/1 - -
2017 24/24 17/16 4/3 3/5 - -
2016 5/9 2/6 - 3/3 - -
2015 13/13 7/4 5/9 1/0 - -
2014 17/7 4/5 9/2 4/0 - -
2013 7/3 3/1 1/0 3/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 146/106 81/62 52/40 13/4 - -
2018 20/19 16/11 4/8 - - -
2017 38/19 33/17 - 5/2 - -
2016 15/20 3/6 12/14 - - -
2015 31/17 6/5 25/12 - - -
2014 14/15 13/12 1/3 - - -
2013 18/5 1/2 10/3 7/0 - -
2012 8/9 7/7 - 1/2 - -
2011 2/1 2/1 - - - -
2010 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 119/82 78/47 23/26 18/9 - -
2018 31/19 28/12 1/3 2/4 - -
2017 38/19 23/12 1/5 14/2 - -
2016 33/18 14/7 17/9 2/2 - -
2015 11/14 8/7 3/6 0/1 - -
2014 4/9 4/7 0/2 - - -
2013 2/3 1/2 1/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Hampel / Staněk 2   7 6       SF
Smola / Walkow 0 5 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, F, 21.04.2018
  Ficov / Galar - Hampe / Staně 2:1
Futures 2018, SF, 20.04.2018
  Hampe / Staně - Smola / Walko 2:0
Futures 2018, ČF, 19.04.2018
  Hampe / Staně - Paz / Sant' 2:0
Futures 2018, OF, 17.04.2018
  Hampe / Staně - Bertu / Micel 2:0
Futures 2017, F, 21.07.2017
  Mertl / Šafrá - Hampe / Staně 2:0
Futures 2017, SF, 20.07.2017
  Hampe / Staně - Ficov / Galar 2:0
Futures 2017, ČF, 19.07.2017
  Hampe / Staně - Pasal / Suc 2:0
Futures 2017, OF, 17.07.2017
  Hampe / Staně - Obal / Sachk 2:1
Futures 2018, ČF, 14.06.2018
  Balla / Madar - Brunn / Hampe 2:0
Futures 2018, OF, 11.06.2018
  Brunn / Hampe - Borso / Pichl 2:1
Futures 2018, SF, 26.04.2018
  Bango / Walko - Hampe / Pichl 2:0
Futures 2018, ČF, 25.04.2018
  Hampe / Pichl - Carlo / Rizzu 2:0
Futures 2018, F, 21.04.2018
  Ficov / Galar - Hampe / Staně 2:1
Futures 2018, SF, 20.04.2018
  Hampe / Staně - Smola / Walko 2:0
Futures 2018, ČF, 19.04.2018
  Hampe / Staně - Paz / Sant' 2:0
Futures 2018, OF, 17.04.2018
  Hampe / Staně - Bertu / Micel 2:0
Futures 2018, SF, 13.04.2018
  Brkic / Radoj - Hampe / Horan 2:1
Futures 2018, ČF, 12.04.2018
  Hampe / Horan - Desei / Ejupo 2:0
Futures 2018, ČF, 10.10.2018
  Bindi / Hingl - Marko / Staně 2:1
Futures 2018, OF, 09.10.2018
  Marko / Staně - Presu / Zeuch 2:1
Futures 2018, ČF, 22.08.2018
  Drzew / Kowal - Disch / Staně 2:1
Futures 2018, OF, 20.08.2018
  Disch / Staně - Dembe / Kapas 2:0
Praha 2 challenger, OF, 24.07.2018
  Gille / Vlieg - Staně / Style 2:1
Futures 2018, SF, 05.07.2018
  Bolar / Macha - Mertl / Staně 2:1
Futures 2018, ČF, 04.07.2018
  Mertl / Staně - Kotov / Vasil 2:1
Futures 2018, OF, 02.07.2018
  Mertl / Staně - Boych / Justo 2:0
Futures 2018, OF, 26.06.2018
  Stepa / Vejva - Kopri / Staně 2:1
Futures 2018, SF, 18.05.2018
  Toreb / Vanne - Rikl / Staně 2:0
 
Futures 2018, SF, 20.04.2018
  Hampe / Staně - Smola / Walko 2:0
Futures 2018, ČF, 19.04.2018
  Smola / Walko - Horan / Klein 2:1
Futures 2018, OF, 17.04.2018
  Smola / Walko - Ejupo / Falle 2:0
Futures 2018, OF, 08.10.2018
  Navas / Sookt - Kosse / Smola 2:1
Futures 2018, OF, 01.10.2018
  Takes / Yamas - Kosse / Smola 2:0
Futures 2018, F, 01.09.2018
  Orlov / Smola - Benit / Brown 2:1
Futures 2018, ČF, 01.09.2018
  Orlov / Smola - Iriga / Manci 1:0
Futures 2018, SF, 31.08.2018
  Orlov / Smola - Galop / Ornag 2:0
Futures 2018, OF, 28.08.2018
  Orlov / Smola - Agost / De Ro 2:1
Futures 2018, OF, 20.08.2018
  Dubri / Shche - Smola / Strom 2:0
Futures 2018, SF, 16.08.2018
  Drzew / Kowal - Kosse / Smola 2:0
Futures 2018, ČF, 15.08.2018
  Kosse / Smola - Majch / Zuk 2:1
Futures 2018, OF, 14.08.2018
  Kosse / Smola - Noce / Russo 2:0
Ismaning challenger, OF, 16.10.2018
  Marga / Weiss - Khabi / Walko 2:0
Taškent challenger, OF, 09.10.2018
  Marga / Weiss - Kolář / Walko 2:1
Sibiu challenger, OF, 18.09.2018
  Panfi / Uzhyl - Majch / Walko 2:0
Mallorca challenger, ČF, 30.08.2018
  Evans / Grano - Bedna / Walko 2:1
Mallorca challenger, OF, 28.08.2018
  Bedna / Walko - Cacic / Miedl 2:1
Futures 2018, F, 24.08.2018
  Bedna / Walko - Drzew / Kowal 2:0
Futures 2018, SF, 23.08.2018
  Bedna / Walko - Gigou / Vanne 2:0
Futures 2018, ČF, 22.08.2018
  Bedna / Walko - Sakam / Sorgi 2:1
Futures 2018, OF, 21.08.2018
  Bedna / Walko - Andrz / Zuk 2:0
Meerbusch challenger, ČF, 16.08.2018
  Gabas / Marre - Manaf / Walko 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist