Binding, Duncan - Farmer, Sanghera

12.09.2018, 16:30, Futures 2018, čtvrtfinále, tvrdý p.
Binding Jonathan 2 : 0
(6-4, 6-2)
Farmer Elliott
Avatar 775. Žebříček čtyřhry 1603. Avatar
13. 3. 1993 Datum nar. 17. 2. 1998
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Duncan Scott   Sanghera Tiran
Avatar 481. Žebříček čtyřhry -. Avatar
21. 8. 1994 Datum nar. 28. 12. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Binding Jonathan
Duncan Scott
Farmer Elliott
Sanghera Tiran
Hala 2/2 -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 9/2 1/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/4 - 8/2 2/2 - -
2018 10/4 - 8/2 2/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2018 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 20/28 - 16/14 4/14 - -
2018 16/9 - 14/6 2/3 - -
2017 0/11 - 0/6 0/5 - -
2016 4/8 - 2/2 2/6 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 30/26 6/5 20/16 4/5 - -
2018 23/14 2/2 17/8 4/4 - -
2017 6/6 4/3 2/3 - - -
2016 0/2 - 0/2 - - -
2014 1/2 - 1/2 - - -
2013 0/2 - 0/1 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/17 - 5/9 1/8 - -
2018 5/7 - 4/4 1/3 - -
2017 1/3 - 1/3 - - -
2016 0/3 - 0/1 0/2 - -
2015 0/3 - 0/1 0/2 - -
2014 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/2 - 1/1 1/1 - -
2018 2/2 - 1/1 1/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Binding / Duncan 2   6 6       ČF
Farmer / Sanghera 0 4 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Binding Jonathan
Duncan Scott
Farmer Elliott
Sanghera Tiran
 Synot tip
1.13
12.09. 13:501.13-0.16
Původní kurs
12.09. 08:461.29 
4.39
12.09. 15:134.39+1.43
Původní kurs
12.09. 08:462.96 
Průměrný kurs
1.13
4.39
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, F, 14.09.2018
  Bindi / Dunca - Glink / Saar 2:0
Futures 2018, SF, 13.09.2018
  Bindi / Dunca - Bothw / Pauff 2:0
Futures 2018, ČF, 12.09.2018
  Bindi / Dunca - Farme / Sangh 2:0
Futures 2018, OF, 11.09.2018
  Bindi / Dunca - Clegg / Newma 2:0
Futures 2018, SF, 03.08.2018
  Johns / Volja - Bindi / Dunca 2:1
Futures 2018, ČF, 02.08.2018
  Bindi / Dunca - Berg / Johan 2:0
Futures 2018, OF, 01.08.2018
  Bindi / Dunca - Colli / O'Nei 2:0
Futures 2018, F, 25.02.2018
  Boltz / Marti - Bindi / Dunca 2:0
Futures 2018, SF, 24.02.2018
  Bindi / Dunca - Arrec / Merin 2:1
Futures 2018, ČF, 22.02.2018
  Bindi / Dunca - Echar / Ghorb 1:0
Futures 2018, OF, 18.09.2018
  Green / Loffh - Bindi / Dias 2:1
Futures 2018, F, 14.09.2018
  Bindi / Dunca - Glink / Saar 2:0
Futures 2018, SF, 13.09.2018
  Bindi / Dunca - Bothw / Pauff 2:0
Futures 2018, ČF, 12.09.2018
  Bindi / Dunca - Farme / Sangh 2:0
Futures 2018, OF, 11.09.2018
  Bindi / Dunca - Clegg / Newma 2:0
Futures 2018, OF, 21.08.2018
  Desei / Gil - Bindi / Dias 2:1
Futures 2018, F, 18.08.2018
  Bindi / Dias - Falca / Matos 2:1
Futures 2018, SF, 17.08.2018
  Bindi / Dias - Azeve / Ribei 2:1
Futures 2018, ČF, 16.08.2018
  Bindi / Dias - Kalya / Vives 2:0
Futures 2018, OF, 14.08.2018
  Bindi / Dias - Fukud / Hossa 2:1
Futures 2018, ČF, 19.09.2018
  Story / Thoms - Dunca / Vilar 2:0
Futures 2018, F, 14.09.2018
  Bindi / Dunca - Glink / Saar 2:0
Futures 2018, SF, 13.09.2018
  Bindi / Dunca - Bothw / Pauff 2:0
Futures 2018, ČF, 12.09.2018
  Bindi / Dunca - Farme / Sangh 2:0
Futures 2018, OF, 11.09.2018
  Bindi / Dunca - Clegg / Newma 2:0
Futures 2018, OF, 20.08.2018
  Skato / Zgiro - Berg / Dunca 2:0
Futures 2018, F, 17.08.2018
  Berg / Dunca - Genge / Polja 2:0
Futures 2018, SF, 16.08.2018
  Berg / Dunca - Liaon / Zubko 2:0
Futures 2018, ČF, 15.08.2018
  Berg / Dunca - Aksu / Johan 2:1
Futures 2018, OF, 13.08.2018
  Berg / Dunca - Smila / Yamac 2:0
 
Futures 2018, ČF, 12.09.2018
  Bindi / Dunca - Farme / Sangh 2:0
Futures 2018, OF, 11.09.2018
  Farme / Sangh - Bauvy / Green 2:1
Futures 2018, ČF, 12.09.2018
  Bindi / Dunca - Farme / Sangh 2:0
Futures 2018, OF, 11.09.2018
  Farme / Sangh - Bauvy / Green 2:1
Futures 2018, OF, 31.07.2018
  Jones / Paris - Farme / Jhun 2:0
Futures 2018, ČF, 17.05.2018
  Klego / Volja - Farme / Ucela 2:0
Futures 2018, OF, 16.05.2018
  Farme / Ucela - Blanc / Golde 2:0
Futures 2018, SF, 11.05.2018
  Ghorb / Mlade - Farme / Taked 2:0
Futures 2018, ČF, 10.05.2018
  Farme / Taked - Colau / Day 2:1
Futures 2018, OF, 09.05.2018
  Farme / Taked - Khomi / Ouaka 2:1
Futures 2018, OF, 13.02.2018
  Clayt / Willi - Bindi / Farme 2:0
Futures 2018, OF, 06.02.2018
  Autho / Desei - Farme / Rose 2:0
Futures 2018, ČF, 12.09.2018
  Bindi / Dunca - Farme / Sangh 2:0
Futures 2018, OF, 11.09.2018
  Farme / Sangh - Bauvy / Green 2:1
Futures 2018, ČF, 31.01.2018
  Pauff / Willi - Sangh / Stout 2:0
Futures 2018, OF, 30.01.2018
  Sangh / Stout - Drzew / Walko 2:1
 
 
 
 
 
TOPlist