Haerteis, Manda - Abrudan, Mircea

12.09.2018, 16:15, Futures 2018, osmifinále, antuka
Haerteis Johannes 2 : 1
(7-64, 3-6, 10-6)
Abrudan Ioan Dan
Avatar 457. Žebříček čtyřhry -. Avatar
22. 2. 1996 Datum nar. 18. 3. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Manda Calin   Mircea Claudio
Avatar 905. Žebříček čtyřhry -. Avatar
3. 4. 1998 Datum nar. 26. 6. 1996
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Haerteis Johannes
Manda Calin
Abrudan Ioan Dan
Mircea Claudio
Hala - -
Antuka 1/1 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2018 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2018 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 96/52 36/21 10/6 50/25 - -
2018 16/11 8/6 8/3 0/2 - -
2017 23/11 5/3 1/2 17/6 - -
2016 26/12 12/6 - 14/6 - -
2015 22/12 9/3 1/1 12/8 - -
2014 6/4 2/3 - 4/1 - -
2013 2/1 - - 2/1 - -
2012 1/1 - - 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 31/44 28/40 3/4 - - -
2018 12/12 10/9 2/3 - - -
2017 12/10 11/9 1/1 - - -
2016 3/8 3/8 - - - -
2015 2/7 2/7 - - - -
2014 2/5 2/5 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/13 3/13 - - - -
2018 1/2 1/2 - - - -
2017 2/8 2/8 - - - -
2016 0/3 0/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/9 0/9 - - - -
2018 0/1 0/1 - - - -
2016 0/2 0/2 - - - -
2015 0/3 0/3 - - - -
2014 0/2 0/2 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Haerteis / Manda 2   7 3 10     OF
Abrudan / Mircea 1 64 6 6    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, ČF, 13.09.2018
  Korov / Priho - Haert / Manda 2:0
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Haert / Manda - Abrud / Mirce 2:1
Futures 2018, ČF, 13.09.2018
  Korov / Priho - Haert / Manda 2:0
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Haert / Manda - Abrud / Mirce 2:1
Futures 2018, F, 26.08.2018
  Merin / Negri - Haert / Helle 2:0
Futures 2018, SF, 25.08.2018
  Haert / Helle - Squir / Wunne 2:0
Futures 2018, ČF, 24.08.2018
  Haert / Helle - Falle / Guent 2:0
Futures 2018, OF, 22.08.2018
  Haert / Helle - Hirsc / Hoppe 2:0
Pullach challenger, OF, 06.08.2018
  Bury / Manaf - Haert / Serap 2:0
Sopoty challenger, OF, 31.07.2018
  Panfi / Sakha - Choin / Haert 2:0
Futures 2018, OF, 16.07.2018
  Davyd / Muzae - Haert / Hutte 2:0
Futures 2018, F, 13.07.2018
  Haert / Helle - Duda / Kirki 2:0
Futures 2018, ČF, 13.09.2018
  Korov / Priho - Haert / Manda 2:0
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Haert / Manda - Abrud / Mirce 2:1
Futures 2018, F, 08.09.2018
  Egea / Hidal - Lunca / Manda 2:0
Futures 2018, SF, 07.09.2018
  Lunca / Manda - Apost / Frunz 1:0
Futures 2018, ČF, 06.09.2018
  Lunca / Manda - Apost / Tatom 2:0
Futures 2018, OF, 04.09.2018
  Lunca / Manda - Gerch / Gerch 2:1
Futures 2018, OF, 28.08.2018
  Grigo / Madar - Georg / Manda 2:0
Futures 2018, ČF, 23.08.2018
  Marin / Tatom - Lazar / Manda 2:1
Futures 2018, OF, 21.08.2018
  Lazar / Manda - Lopez / Turch 2:0
Futures 2018, OF, 14.08.2018
  Lunca / Puodz - Lazar / Manda 2:0
 
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Haert / Manda - Abrud / Mirce 2:1
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Haert / Manda - Abrud / Mirce 2:1
Futures 2018, ČF, 06.09.2018
  Grigo / Madar - Abrud / Marin 2:0
Futures 2018, OF, 05.09.2018
  Abrud / Marin - Korov / Priho 2:0
Futures 2017, OF, 22.08.2017
  Agame / Grigo - Abrud / Ionel 2:0
Futures 2017, OF, 07.08.2017
  Delli / Zebal - Abrud / Melni 2:0
Futures 2017, ČF, 02.08.2017
  Casan / Cueva - Abrud / Melni 2:0
Futures 2017, OF, 01.08.2017
  Abrud / Melni - Cozma / Manol 2:0
Futures 2017, OF, 26.07.2017
  Grigo / Jecan - Abrud / Boble 2:0
Futures 2017, OF, 27.06.2017
  Ghile / Ignat - Abrud / Melni 2:0
Futures 2017, OF, 13.06.2017
  Lazov / Urrut - Abrud / Durne 2:0
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Haert / Manda - Abrud / Mirce 2:1
Futures 2016, OF, 24.05.2016
  Anagn / Lazov - Mirce / Popes 2:0
Futures 2016, OF, 21.03.2016
  Celeb / Dima - Mirce / Sudic 2:0
Futures 2015, OF, 17.08.2015
  Anagn / Lunca - Botez / Mirce 2:0
Futures 2015, OF, 10.08.2015
  Leahu / Zelch - Bucur / Mirce 2:0
Futures 2015, OF, 20.07.2015
  Avram / Birau - Bucur / Mirce 2:0
Futures 2014, OF, 18.08.2014
  Garze / Torro - Leahu / Mirce 2:0
Futures 2014, OF, 13.05.2014
  Braca / Grigo - Bucur / Mirce 2:0
Futures 2013, OF, 20.08.2013
  Coman / Mirte - Mirce / Ogarc 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist