Albot Radu - profil

Albot Radu 

Albot Radu

Stát: Moldavsko
Narození: 11. 11. 1989
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 88. / 81.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 208. / 68.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 451/302 197/147 189/90 40/49 7/8 18/8
2017 39/36 11/14 22/15 3/5 3/2 -
2016 56/36 25/12 15/10 10/12 4/1 2/1
2015 47/33 21/12 20/13 5/6 0/1 1/1
2014 50/33 25/17 12/10 7/5 0/1 6/0
2013 49/27 10/11 29/8 5/6 0/1 5/1
2012 54/28 14/10 33/6 5/8 0/2 2/2
2011 44/22 25/14 17/5 2/3 - -
2010 33/24 22/18 8/2 3/4 - -
2009 30/27 16/17 13/8 - - 1/2
2008 23/22 13/16 10/6 - - -
2007 20/11 9/3 10/7 - - 1/1
2006 6/3 6/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 115/101 66/42 34/35 12/19 0/1 3/4
2017 7/6 1/3 5/2 1/1 - -
2016 2/15 1/5 0/5 1/5 - -
2015 24/22 8/6 13/11 3/3 0/1 0/1
2014 33/17 25/9 6/4 1/4 - 1/0
2013 23/17 11/7 5/7 6/2 - 1/1
2012 13/11 10/4 2/3 0/4 - 1/0
2011 10/9 7/6 3/3 - - -
2010 3/1 3/1 - - - -
2009 0/2 - - - - 0/2
2006 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Loughborough challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Authom M. - Albot R. 1K 6-4, 5-7, 6-3 1.34 2.77
  Petrohrad Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Pospisil V. - Albot R. Q-OF 7-5, 4-6, 6-3 1.23 3.35
22.10.   Albot R. - Dzhanashia S. Q-1K 6-3, 6-4    
  Moskva Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Istomin D. - Albot R. Q-OF 4-6, 6-3, 6-2 1.19 3.70
15.10.   Albot R. - Gasparyan E. Q-1K 7-5, 5-7, 6-3    
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Schukin Y. - Albot R. OF 7-5, 6-2 1.51 2.26
20.09.   Albot R. - Flock A. 1K 5-0 1.77 1.83
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Gawron M. - Albot R. 1K 5-7, 6-4, 7-5 1.66 1.97
  Brašov challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Veic A. - Albot R. OF 7-66, 3-6, 6-2 1.41 2.48
06.09.   Albot R. - Mektic N. 1K 6-3, 6-2 1.91 1.70
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Craciun T. - Albot R. OF 7-63, 6-3    
30.08.   Albot R. - Ursu B. 1K 6-0, 6-0    
  Astana 4 challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Baker J. - Albot R. ČF 7-5, 6-3 1.66 1.97
25.08.   Albot R. - Belyaev I. OF 6-1, 6-1 1.76 1.84
23.08.   Albot R. - Ikramov S. 1K 6-4, 6-3 1.28 3.04
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Kudryavtsev A. - Albot R. OF 6-0, 7-66 1.49 2.27
16.08.   Albot R. - Rastogi K. 1K 7-5, 7-63 1.57 2.11
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Istomin D. - Albot R. ČF 6-3, 7-5 1.24 3.30
10.08.   Albot R. - Rungkat C. OF 6-4, 6-3 1.39 2.56
09.08.   Albot R. - Martin A. 1K 3-6, 6-1, 6-3 1.96 1.67
  Trani challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Sousa P. - Albot R. Q-OF 7-6, 0-6, 6-3    
  Recanati challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Sijsling I. - Albot R. 1K 6-4, 6-2 1.50 2.25
  San Benedetto challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Galvani S. - Albot R. OF 6-4, 6-2 1.54 2.17
05.07.   Albot R. - Junqueira D. 1K 7-5, 6-3 3.66 1.19
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Smirnov A. - Albot R. OF 6-3, 6-1    
28.06.   Albot R. - Laurent Y. 1K 6-3, 6-2    
  Marburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Gawron M. - Albot R. Q-ČF 4-6, 6-1, 6-3    
19.06.   Albot R. - Kirche L. Q-OF 6-7, 7-6, 7-5    
18.06.   Albot R. - Bury A. Q-1K 7-5, 2-6, 6-1    
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Moneke S. - Albot R. 1K 4-6, 6-4, 6-2    
03.06.   Ionita V. - Albot R. SF 6-2, 4-6, 6-1    
02.06.   Albot R. - Coll-Riudavet ČF 6-2, 7-63    
01.06.   Albot R. - Benz C. OF 6-2, 6-1    
31.05.   Albot R. - Alekseenko G. 1K 66-7, 6-2, 6-2    
28.05.   Albot R. - Trusendi W. F 2-6, 6-2, 7-6 2.00 1.65
27.05.   Albot R. - Dustov F. SF 7-6, 1-6, 6-3    
26.05.   Albot R. - Raditschnigg M. ČF 6-4, 2-6, 6-3    
25.05.   Albot R. - Galvani S. OF 7-5, 7-5    
24.05.   Albot R. - Bortolotti M. 1K 6-2, 1-6, 6-1    
18.05.   Torroni G. - Albot R. OF 1-6, 6-1, 6-4    
17.05.   Albot R. - Frigerio L. 1K 4-6, 6-3, 7-5    
03.05.   Uchiyama Y. - Albot R. 1K 6-0, 7-5    
16.04.   Albot R. - Gojowczyk P. F 6-3, 6-2    
15.04.   Albot R. - Kovalik J. SF 3-6, 6-4, 7-6    
14.04.   Albot R. - Reuter Y. ČF 3-6, 6-3, 6-0    
13.04.   Albot R. - Stoppini A. OF 7-5, 6-4    
12.04.   Albot R. - Gozdur R. 1K    
09.04.   Albot R. - Reuter Y. F 6-3, 7-6    
08.04.   Albot R. - Horansky F. SF 4-6, 6-0, 6-1    
07.04.   Albot R. - Marti Y. ČF 7-5, 6-4    
06.04.   Albot R. - Klein B. OF 6-3, 6-2    
05.04.   Albot R. - Thornley S. 1K 5-7, 7-64, 6-0    
02.04.   Albot R. - Gonzalez A. F 7-5, 6-3    
01.04.   Albot R. - Androic T. SF 2-6, 6-2, 6-4    
31.03.   Albot R. - Marti Y. ČF 6-3, 7-5    
30.03.   Albot R. - Kuzmanov D. OF 6-4, 6-4    
29.03.   Albot R. - Govaerts B. 1K 6-1, 1-6, 6-1    
24.03.   Brydolf P. - Albot R. ČF 7-61, 6-4    
23.03.   Albot R. - Kuzmanov D. OF 6-4, 6-1    
22.03.   Albot R. - Balazs G. 1K 6-2, 6-3    
08.03.   Gaio F. - Albot R. 1K 3-6, 7-65, 6-4    
05.03.   Albot R. - Roelofse R. F 7-5, 6-4    
04.03.   Albot R. - Mlendea A. SF 7-66, 6-3    
03.03.   Albot R. - Nedelko I. ČF 2-6, 7-65, 6-2    
02.03.   Albot R. - Jebavy R. OF 2-6, 7-5, 6-0    
01.03.   Albot R. - Berta D. 1K 6-3, 6-4    
22.02.   Reissig N. - Albot R. 1K 7-63, 6-3    
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Bury / Vasil - Albot / Sousa ČF 4-6, 6-4, 12-10    
21.09.   Albot / Sousa - Gombo / Marti OF 7-5, 6-1    
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Golub / Schuk - Albot / Munoz SF 6-4, 5-7, 10-5    
14.09.   Albot / Munoz - Donsk / Sousa ČF 6-2, 3-6, 10-3    
12.09.   Albot / Munoz - Knowl / Shama OF 3-6, 6-0, 10-7    
  Brašov challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Copil / Mlend - Albot / Ciuma ČF 6-3, 7-5    
06.09.   Albot / Ciuma - Carpe / Merzu OF 6-3, 6-2    
  Astana 4 challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Rasto / Vardh - Albot / Smirn SF 6-4, 6-4    
24.08.   Albot / Smirn - Elgin / Kudry ČF 6-3, 2-6, 10-8    
22.08.   Albot / Smirn - Saran / Yevse OF 6-3, 6-2    
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Frutt / Klaas - Albot / Smirn ČF 7-6, 7-6    
15.08.   Albot / Smirn - Dusto / Vassi OF 6-3, 3-6, 10-5    
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Elgin / Kudry - Albot / Kuzne F 7-64, 2-6, 10-7 1.39 2.56
11.08.   Albot / Kuzne - Melze / Vassi SF 7-63, 7-64    
09.08.   Albot / Kuzne - Jazir / Menen ČF 7-62, 65-7, 10-7    
08.08.   Albot / Kuzne - Dasni / Recou OF 6-3, 6-2    
  Trani challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Kirch / Pasto - Albot / Lemke OF 6-1, 6-1    
  Recanati challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Niels / Skups - Albot / Smirn OF 6-2, 6-4    
  Marburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Batti / Slana - Albot / Smirn OF 7-5, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
23.09.2017 - 30.09.2017  Shenzhen skreč
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist