Arcidiacono Federica - profil

Arcidiacono Federica 

Arcidiacono Federica

Stát: Itálie
Narození: 14. 4. 1993
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 595. / 595.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 684. / 543.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 163/167 142/148 12/9 9/10 - -
2017 36/24 32/23 - 4/1 - -
2016 34/31 29/27 - 5/4 - -
2015 25/29 23/27 2/1 0/1 - -
2014 15/28 10/22 5/4 0/2 - -
2013 32/20 32/19 - 0/1 - -
2012 5/10 1/7 4/3 - - -
2011 9/12 9/12 - - - -
2010 7/12 6/10 1/1 0/1 - -
2009 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 60/58 58/56 2/2 - - -
2017 13/10 13/10 - - - -
2016 14/17 14/17 - - - -
2015 14/14 14/14 - - - -
2014 16/10 14/8 2/2 - - -
2013 3/6 3/6 - - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Agadir ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Adamescu C. - Arcidiacono F ČF 6-4, 6-4 2.92 1.30
15.11.   Arcidiacono F. - Rassif I. OF 6-1, 6-0    
14.11.   Arcidiacono F - Esteve Mendez 1K 6-2, 6-1    
  Beni Mellal ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Kan V. - Arcidiacono F. F 6-3, 61-7, 6-1 1.21 3.91
10.11.   Arcidiacono F - Adamescu C. SF 5-7, 6-2, 6-2 1.49 2.34
09.11.   Arcidiacono F. - Simion O. ČF 6-2, 6-4 2.74 1.34
08.11.   Arcidiacono F. - Drazic M. OF 6-0, 6-3 1.55 2.15
07.11.   Arcidiacono F - Parres Azcoit 1K 6-3, 6-2 1.08 5.40
  Riba - Roja de Turia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Masarova R. - Arcidiacono F OF 6-2, 6-2    
17.10.   Arcidiacono F - Fita Boluda A 1K 6-2, 6-3    
  Hammamet 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Shinikova I. - Arcidiacono F SF 6-3, 6-3 1.25 3.40
13.10.   Arcidiacono F - Boskovic L. ČF 6-4, 6-2    
12.10.   Arcidiacono F - Niedmers N. OF 6-2, 6-3    
11.10.   Arcidiacono F. - Souza A. 1K 6-4, 6-0    
  Hammamet 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Stefanini L. - Arcidiacono F ČF 6-4, 3-6, 10-5    
07.10.   Arcidiacono F - Crescenzi G. OF 6-2, 6-1    
06.10.   Arcidiacono F. - Kolar N. 1K 6-0, 6-0    
  Hammamet 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Piludu N. - Arcidiacono F. 1K 4-6, 7-5, 6-4    
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Stokke M. - Arcidiacono F. 1K 6-3, 6-2 1.09 5.71
21.08.   Arcidiacono F. - Fritsch C. Q-OF 6-3, 6-4    
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Juhaszova V. - Arcidiacono F Q-OF 6-3, 6-1    
14.08.   Arcidiacono F - Lapustina I. Q-2K 6-3, 6-2    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Khabibulina A - Arcidiacono F Q-OF 6-4, 7-5    
05.08.   Arcidiacono F - Wittouck l. Q-1K 6-1, 6-1    
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Silich A. - Arcidiacono F. Q-1K 6-4, 6-2    
  Praha 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Serban R. - Arcidiacono F. Q-1K 4-6, 6-3, 6-2    
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Remondina A. - Arcidiacono F Q-OF 6-2, 6-3 1.77 1.83
09.07.   Arcidiacono F. - Ragona S. Q-2K 6-2, 6-3    
  Řím 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Chiesa D. - Arcidiacono F. Q-ČF 6-2, 6-4 1.40 2.52
02.07.   Arcidiacono F. - Ciccone V. Q-OF 6-1, 6-1    
01.07.   Arcidiacono F - Goncalves P. Q-1K 6-3, 6-4    
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Gabric A. - Arcidiacono F. 1K 4-6, 6-3, 6-3 2.54 1.41
27.06.   Arcidiacono F. - Klein V. Q-OF 6-3, 6-3 1.03 7.12
26.06.   Arcidiacono F - Milenkovic K. Q-1K 6-4, 6-2 1.01 12.00
  Sassuolo ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Kordolaimi E. - Arcidiacono F OF 7-5, 3-6, 6-4 1.35 2.70
20.06.   Arcidiacono F. - Meliss V. 1K 6-1, 6-4 1.12 4.58
  Mistrovství Itálie týmů Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Arcidiacono F - Nonnis Marzan 7K 6-1, 6-2    
  Hammamet 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Kostic N. - Arcidiacono F. SF 6-4, 6-2 1.49 2.35
26.05.   Arcidiacono F. - Simic J. ČF 6-2, 7-5 2.25 1.50
25.05.   Arcidiacono F - Napolitano V. OF 7-65, 6-4 1.45 2.37
24.05.   Arcidiacono F - Matteucci A. 1K 62-7, 6-3, 6-4 2.74 1.34
  Mistrovství Itálie týmů Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Arcidiacono F. - Ripa C. 6K 6-3, 6-2    
  Hammamet 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Prati F. - Arcidiacono F. 1K 6-4, 7-5 3.79 1.18
  Mistrovství Itálie týmů Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Arcidiacono F - Remondina A. 5K 3-6, 7-5, 6-3    
09.04.   Arcidiacono F. - Pillot C. 3K 6-4, 6-2    
  Hammamet 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Sanesi G. - Arcidiacono F. OF 6-1, 6-1 1.60 2.06
05.04.   Arcidiacono F. - Reddy S. 1K 66-7, 6-2, 6-3 1.55 2.15
  Mistrovství Itálie týmů Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Di Sarra F. - Arcidiacono F 2K 5-7, 6-3, 7-6    
  Hammamet 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Brito F. - Arcidiacono F. 1K 6-3, 6-1 1.35 2.70
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Potocnik N. - Arcidiacono F OF 7-66, 6-4 1.80 1.80
15.03.   Arcidiacono F - Shinikova I. 1K 5-7, 6-1, 6-3 5.66 1.07
  Hammamet 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Scala C. - Arcidiacono F. SF 6-2, 6-1 1.34 2.86
10.03.   Arcidiacono F - Mijacika A. ČF 6-3, 7-62 2.06 1.60
09.03.   Arcidiacono F - Matviyenko L. OF 6-4, 7-5 1.80 1.80
08.03.   Arcidiacono F - Spigarelli M. 1K 6-4, 7-5 2.23 1.51
  Hammamet 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Juvan K. - Arcidiacono F. SF 6-1, 6-3 1.16 4.23
03.03.   Arcidiacono F. - Sanesi G. ČF 3-6, 6-3, 6-4 2.37 1.45
02.03.   Arcidiacono F - Napolitano V. OF 7-5, 6-2 1.36 2.66
01.03.   Arcidiacono F. - Pislak M. 1K 6-3, 6-4 2.70 1.35
  Bergamo ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Spigarelli M. - Arcidiacono F 1K 6-4, 0-6, 6-2 1.48 2.30
  Agadir ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Konig / Tona - Arcid / Parre SF 3-6, 6-2, 10-7    
15.11.   Arcid / Parre - Branc / Crive ČF 6-1, 3-6, 10-4    
  Beni Mellal ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Drazi / Simio - Arcid / Parre F 6-4, 6-2    
09.11.   Arcid / Parre - Apona / Peckl SF 6-4, 6-3    
08.11.   Arcid / Parre - Lanca / Tona ČF 6-4, 6-2    
06.11.   Arcid / Parre - Inter / Puppe OF 4-6, 7-64, 10-5    
  Riba - Roja de Turia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Leche / Negre - Arcid / Spiga ČF 6-3, 6-2    
16.10.   Arcid / Spiga - Basso / Payol OF 7-5, 6-4    
  Hammamet 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Eklun / Zhu A - Arcid / Lomba OF 6-1, 6-4    
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Mrdez / Raina - Arcid / Grabh ČF 7-66 1.26 3.15
16.08.   Arcid / Grabh - Gaspa / Siedl OF 7-5, 6-4    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Khabi / Vasyl - Arcid / Simio ČF 6-2, 3-6, 10-6 1.63 2.01
07.08.   Arcid / Simio - Adame / Bhati OF 7-5, 6-2 1.72 1.89
  Sassuolo ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Arcid / Spiga - Lucer / Sanch F    
21.06.   Arcid / Spiga - Bilar / Kordo SF 6-3, 7-5    
20.06.   Arcid / Spiga - Potoc / Simic ČF 6-4, 6-1    
19.06.   Arcid / Spiga - Marci / Prati OF 6-3, 6-2 1.58 2.09
  Hammamet 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Ponom / Spite - Arcid / Napol SF 7-5, 7-5 1.65 1.98
18.05.   Arcid / Napol - Abdel / Grach ČF 6-3, 6-4 1.53 2.19
17.05.   Arcid / Napol - Bains / Spaso OF 6-4, 2-6, 10-5    
  Hammamet 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Drazi / Mijac - Arcid / Spiga OF 6-3, 6-2 1.82 1.78
  Hammamet 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Hsu C / Samir - Arcid / Spiga ČF 6-0, 6-3 1.40 2.52
01.03.   Arcid / Spiga - Ladur / Scala OF 6-3, 6-3 1.20 3.60
  Bergamo ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Colme / In-Al - Arcid / Spiga ČF 3-6, 6-3, 10-5 1.60 2.06
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
 
TOPlist