Arguello Facundo - profil

Arguello Facundo 

Arguello Facundo

Stát: Argentina
Narození: 4. 8. 1992
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 272. / 104.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 346. / 124.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 369/228 348/207 20/18 - 1/3 -
2018 34/18 33/17 1/1 - - -
2017 54/27 50/25 4/2 - - -
2016 12/28 12/24 0/3 - 0/1 -
2015 42/28 41/25 0/2 - 1/1 -
2014 39/28 35/24 4/3 - 0/1 -
2013 44/23 41/20 3/3 - - -
2012 41/24 37/22 4/2 - - -
2011 32/17 28/15 4/2 - - -
2010 35/13 35/13 - - - -
2009 16/9 16/9 - - - -
2008 20/13 20/13 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 147/104 145/96 2/8 - - -
2018 11/8 11/8 - - - -
2017 41/14 41/13 0/1 - - -
2016 23/14 23/14 - - - -
2015 16/16 16/16 - - - -
2014 23/16 23/13 0/3 - - -
2013 9/12 8/10 1/2 - - -
2012 16/11 16/10 0/1 - - -
2011 8/10 7/9 1/1 - - -
2010 0/3 0/3 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Santo Domingo challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Gomez A. - Arguello F. Q-OF 6-3, 1-6, 6-3 3.04 1.30
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Gonzalez A. - Arguello F. 1K 6-3, 7-63 3.71 1.24
  Biella challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Delbonis F. - Arguello F. ČF 6-2, 6-4 1.42 2.73
20.09.   Arguello F. - Baldi F. OF 6-4, 6-2 1.50 2.40
18.09.   Arguello F. - Elias G. 1K 7-5, 6-0 1.61 2.17
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Andreozzi G. - Arguello F. SF 3-6, 7-64, 6-4 1.62 2.22
14.09.   Arguello F. - Silva Dutra R ČF 4-6, 6-3, 6-2 2.31 1.57
12.09.   Arguello F. - Carballes Bae OF 7-64, 6-3 2.67 1.42
11.09.   Arguello F. - Almagro N. 1K 7-5, 2-1 1.57 2.24
10.09.   Arguello F. - Marcora R. Q-ČF 3-6, 6-2, 6-1 1.50 2.36
09.09.   Arguello F. - Montero J. Q-OF 2-6, 6-3, 6-2 1.12 4.78
08.09.   Arguello F. - Bury A. Q-1K 6-2, 6-3 1.06 6.40
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Coppejans K. - Arguello F. ČF 6-3, 64-7, 6-1 1.58 2.29
05.09.   Arguello F. - Donati M. OF 5-2 2.16 1.62
04.09.   Arguello F. - Cachin P. 1K 6-4, 6-3 1.85 1.85
  Como challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Caruso S. - Arguello F. ČF 6-2, 7-64 1.53 2.36
30.08.   Arguello F. - Marcora R. OF 65-7, 6-1, 6-3 1.71 2.02
28.08.   Arguello F. - Dellien H. 1K 6-4, 6-3 2.33 1.53
27.08.   Arguello F. - Zekic M. Q-ČF 6-4, 3-6, 7-68 1.47 2.44
26.08.   Arguello F. - Masur D. Q-OF 6-3, 6-1 2.25 1.54
25.08.   Arguello F. - Sijsling I. Q-1K 7-5, 6-1 1.55 2.20
  Padova challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   De Greef A. - Arguello F. 1K 62-7, 2-3 1.48 2.48
  San Benedetto challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Brkic T. - Arguello F. 1K 6-4, 1-6, 6-0 1.91 1.81
  Perugia challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Giannessi A. - Arguello F. 1K 3-6, 6-4, 6-2 1.43 2.64
  Recanati challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Caruso S. - Arguello F. OF 6-4, 6-2 1.22 3.89
03.07.   Arguello F. - Brancaccio R. 1K 6-1, 3-6, 6-3 1.60 2.22
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Sousa P. - Arguello F. 1K 4-6, 6-4, 6-4 1.44 2.61
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Arguello F. - Villanueva G. F 6-4, 7-65 1.32 3.07
01.06.   Arguello F. - Rodriguez Tav SF 6-0, 6-2 1.14 4.48
31.05.   Arguello F. - Ugo Carabelli ČF 6-1, 6-2 1.50 2.25
30.05.   Arguello F. - Vilaro A. OF 6-1, 6-1 1.02 7.64
29.05.   Arguello F. - Sprovieri L. 1K 6-0, 6-2    
24.05.   Villanueva G. - Arguello F. ČF 7-62, 7-5    
23.05.   Arguello F. - Vilaro A. OF 6-1, 6-3    
22.05.   Arguello F. - Bramajo S. 1K 6-1, 6-2    
19.05.   Arguello F. - Ugo Carabelli F 3-6, 6-4, 6-4 1.46 2.49
18.05.   Arguello F. - Rodriguez Tav SF 6-1, 6-4 1.15 4.62
17.05.   Arguello F. - Egea F. ČF 6-2, 6-4 1.18 3.79
16.05.   Arguello F. - Gagliardo L. OF 6-3, 6-2 1.01 11.75
15.05.   Arguello F. - Caula B. 1K 6-2, 6-4 1.01 11.75
  Sarasota challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Polansky P. - Arguello F. 1K 6-4, 2-6, 4-1 2.04 1.70
  Mexico City challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Quiroz R. - Arguello F. SF 3-6, 6-0, 6-3 1.88 1.89
13.04.   Arguello F. - Choinski J. ČF 7-5, 6-2 2.04 1.73
12.04.   Arguello F. - Moraing M. OF 2-6, 6-4, 6-4 2.20 1.61
10.04.   Arguello F. - Gomez L. 1K 6-3, 6-4 1.14 4.99
  Panama City challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Collarini A. - Arguello F. 1K 3-6, 6-1, 7-62 1.79 1.91
  San Luis Potosi chall. Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Hernandez J. - Arguello F. 1K 6-3, 6-3 2.22 1.60
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Bellucci T. - Arguello F. 1K 6-2, 6-3 1.19 4.12
05.03.   Arguello F. - Casanova H. Q-ČF 6-2, 6-2 1.41 2.63
04.03.   Arguello F. - Hernandez J. Q-OF 6-4, 6-3    
03.03.   Arguello F. - Paz J. Q-1K 7-65, 6-1    
  Punta del Este Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Gaio F. - Arguello F. 1K 6-4, 6-2 1.70 2.04
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Coria / Garin - Argue / Casan OF 6-4, 7-63    
  Biella challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Neis / Vega - Argue / Duran ČF 3-6, 6-2, 10-6 1.64 2.04
18.09.   Argue / Duran - Dalla / Trava OF 4-6, 6-3, 10-5 1.55 2.20
  Padova challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Rodri / Varil - Agame / Argue OF 7-62, 6-4 2.14 1.60
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Gaio / Pelle - Argue / Mayti OF 6-4, 7-5 1.88 1.73
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Marti / Vilar - Argue / Zukas ČF    
28.05.   Argue / Zukas - Burru / De La OF 6-3, 6-2    
25.05.   Argue / Zukas - Saez / Torre F 6-2, 6-2    
24.05.   Argue / Zukas - Marti / Vilar SF 6-3, 6-3    
23.05.   Argue / Zukas - Egea / Makig ČF 6-3, 6-4    
21.05.   Argue / Zukas - Villa / Villa OF 6-3, 6-4    
18.05.   Saez / Torre - Argue / Zukas F 6-3, 1-6, 10-7    
17.05.   Argue / Zukas - Kohen / Rodri SF 6-3, 6-1    
16.05.   Argue / Zukas - Grass / Huert ČF 7-5, 6-2    
14.05.   Argue / Zukas - Marti / Vilar OF 1-6, 6-3, 10-7    
  Panama City challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Korda / Mejia - Argue / Bagni ČF 6-1, 1-6, 10-8 7.00 1.06
03.04.   Argue / Bagni - Lammo / Lawso OF 7-5, 6-3 1.65 2.10
  San Luis Potosi chall. Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Arias / Zebal - Argue / Bagni OF 4-6, 7-65, 10-4    
  Punta del Este Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Bolel / Giann - Argue / Rombo ČF 6-3, 6-3    
27.02.   Argue / Rombo - Gimen / Moron OF 6-4, 64-7, 10-3    
Žádné zápasy.
 
  Rio de Janeiro challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Munar Clar J. - Arguello F. OF 6-2, 7-64 1.61 2.16
21.11.   Arguello F. - Ficovich J. 1K 6-1, 7-64 1.59 2.21
  Santiago 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Arevalo M. - Arguello F. 1K 6-2, 6-1 1.63 2.14
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Molteni A. - Arguello F. Q-OF 7-66, 6-3    
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Rola B. - Arguello F. Q-ČF 6-2, 6-2 1.50 2.35
22.10.   Arguello F. - Hampel L. Q-OF 4-6, 6-4, 6-1    
21.10.   Arguello F. - Briceno Lillo Q-1K 6-0, 6-0    
  Cali 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Carballes Bae - Arguello F. 1K 7-5, 6-3 1.36 2.88
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Elias G. - Arguello F. OF 6-3, 6-2 1.46 2.49
10.10.   Arguello F. - Mena F. 1K 6-2, 6-4 1.41 2.68
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Sant'Anna B. - Arguello F. 1K 60-7, 6-4, 6-2 3.68 1.24
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Cuevas M. - Arguello F. SF 6-2, 1-6, 6-3    
15.09.   Arguello F. - Ameal J. ČF 6-2, 6-2 1.08 5.40
14.09.   Arguello F. - Juarez F. OF 4-6, 6-2, 6-2 1.02 7.64
13.09.   Arguello F. - Villanueva G. 1K 60-7, 7-65, 6-4 1.09 5.16
11.09.   Dutra da Silv - Arguello F. F 6-3, 7-64 1.54 3.66
08.09.   Arguello F. - Lipovsek Puch SF 6-2, 6-3 1.26 3.35
07.09.   Arguello F. - Espin Busleim ČF 6-0, 6-2 1.05 6.30
06.09.   Arguello F. - Villanueva G. OF 6-3, 6-4    
05.09.   Arguello F. - Malla B. 1K 6-2, 3-0 1.12 4.58
02.09.   Casanova H. - Arguello F. F 3-6, 6-4, 6-1 3.02 1.31
01.09.   Arguello F. - Kestelboim M. SF 6-4, 6-3 1.27 3.25
31.08.   Arguello F. - Malla B. ČF 7-5, 6-2 1.23 3.35
30.08.   Arguello F. - Comesana F. OF 6-1, 6-1 1.02 8.44
29.08.   Arguello F. - Gutierrez O. 1K 6-4, 6-1 1.20 3.60
  Santo Domingo challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Boluda-Purkis - Arguello F. 1K 6-3 3.64 1.23
  Floridablanca challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Pella G. - Arguello F. F 6-2, 6-4 1.22 4.10
11.08.   Arguello F. - Lama G. SF 6-0, 7-64 1.37 2.89
10.08.   Arguello F. - Linzer M. ČF 6-3, 6-4 1.66 2.14
09.08.   Arguello F. - Galan Riveros OF 6-2, 6-1 1.51 2.37
08.08.   Arguello F. - Jarry N. 1K 6-4, 6-4 2.46 1.48
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Arguello F. - Echazu M. F 6-3, 6-2 1.10 5.42
04.08.   Arguello F. - Rodriguez C. SF 7-63, 6-4 1.24 3.42
03.08.   Arguello F. - Panta Herrero ČF 7-64, 6-3 1.17 3.90
02.08.   Arguello F. - Hidalgo G. OF 7-5, 6-2 1.15 4.14
01.08.   Arguello F. - Olivares J. 1K 7-63, 6-1 1.05 6.84
29.07.   Arguello F. - Galan Riveros F 6-4, 5-7, 6-2 1.94 1.72
28.07.   Arguello F. - Mena F. SF 6-2, 6-0 1.65 2.03
27.07.   Arguello F. - Rodriguez C. ČF 7-62, 6-3 1.39 2.55
26.07.   Arguello F. - Mantilla F. OF 6-2, 7-64 1.55 2.15
25.07.   Arguello F. - Egea F. 1K 7-610, 6-2 1.21 3.51
21.07.   Diaz-Figueroa - Arguello F. SF 6-3, 6-3 2.81 1.35
20.07.   Arguello F. - Mena F. ČF 7-64, 6-2 1.77 1.83
19.07.   Arguello F. - Patino L. OF 6-0, 7-5 1.04 7.28
18.07.   Arguello F. - Quintero M. 1K 3-6, 6-3, 6-0 1.45 2.37
  Medellín challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Galan Riveros - Arguello F. 1K 6-4, 7-63 2.53 1.44
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Arguello F. - Galarza J. F 6-2, 6-0 1.60 2.11
23.06.   Arguello F. - Rodriguez Tav SF 6-2, 6-2 1.24 3.44
22.06.   Arguello F. - Olivieri G. ČF 6-2, 6-4 1.30 2.92
21.06.   Arguello F. - Espin Busleim OF 6-0, 6-1    
20.06.   Arguello F. - Cuevas M. 1K 6-1, 6-1    
13.06.   Espin Busleim - Arguello F. 1K 6-3, 1-6, 6-4    
06.06.   Ugo Carabelli - Arguello F. 1K 6-4, 6-3 3.43 1.22
  Savannah challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Statham J. - Arguello F. Q-OF 6-3, 4-0    
  Tallahassee chall. Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Koepfer D. - Arguello F. Q-OF 5-7, 6-4, 7-5    
22.04.   Arguello F. - Force C. Q-1K 6-1, 6-1    
  Sarasota challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Melzer J. - Arguello F. OF 6-3, 6-1 1.22 3.75
18.04.   Arguello F. - Harrison C. 1K 4-6, 6-1, 7-63 1.60 2.13
17.04.   Arguello F. - Giron M. Q-ČF 5-7, 7-5, 6-4 1.50 2.33
16.04.   Arguello F. - Lipovsek Puch Q-OF 6-3, 6-1 1.40 2.60
15.04.   Arguello F. - Silva C. Q-1K 6-3, 6-0    
  San Luis Potosi chall. Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Melzer G. - Arguello F. 1K 6-2, 6-2 1.40 2.70
09.04.   Arguello F. - Koch Carrillo Q-ČF 6-1, 6-0 1.04 7.90
  Panama City challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Safwat M. - Arguello F. Q-OF 66-7, 6-3, 6-4    
01.04.   Arguello F. - Sergeyev I. Q-1K 6-3, 6-1    
  Buenos Aires 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Lipovsek Puch - Arguello F. OF 6-1, 6-4 3.15 1.29
16.03.   Arguello F. - Zormann Da Si 1K 6-1, 6-2 1.32 2.96
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Varillas Pati - Arguello F. Q-ČF 6-2, 6-4    
04.03.   Arguello F. - Vernier M. Q-OF 6-2, 6-4    
04.03.   Arguello F. - Alvarez-Guzma Q-1K 6-2, 6-0    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Linzer M. - Arguello F. F 6-3, 6-0 1.54 2.21
18.02.   Arguello F. - Olivieri G. SF 6-2, 6-3 1.47 2.39
17.02.   Arguello F. - Dellien H. ČF 6-3, 6-3 1.82 1.79
16.02.   Arguello F. - Koepfer D. OF 6-2, 6-1 1.58 2.09
15.02.   Arguello F. - Furness E. 1K 6-4, 6-2 1.33 2.78
04.02.   Paul T. - Arguello F. SF 6-3, 6-4 1.74 1.90
03.02.   Arguello F. - de Paula F. ČF 7-63, 3-6, 7-64 1.53 2.19
02.02.   Arguello F. - Hiltzik J. OF 6-1, 6-3    
01.02.   Arguello F. - Lindell C. 1K 6-4, 7-65 1.95 1.67
25.01.   Dellien H. - Arguello F. 1K 6-4, 5-7, 6-1    
17.01.   Pla Malfeito - Arguello F. 1K 6-4, 1-6, 7-65    
  Rio de Janeiro challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Arneo / Rombo - Agame / Argue ČF 6-2, 6-4 1.82 1.82
23.11.   Agame / Argue - Colla / Coria OF 6-2, 6-4 1.35 2.87
  Santiago 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Agame / Argue - Gonza / Jarry F 6-4, 3-6, 10-6 2.22 1.56
17.11.   Agame / Argue - Cleza / Neis SF 6-4, 6-4 2.03 1.65
15.11.   Agame / Argue - Aceve / Tabil ČF 6-1, 7-5 1.26 3.37
13.11.   Agame / Argue - Areva / Reyes OF 7-64, 7-5 2.25 1.57
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Londe / Mena - Argue / Villa OF 6-3, 3-6, 10-4    
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Lodis / Valli - Argue / Sorgi OF 10.75 1.00
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Gutie / Marti - Argue / Estev ČF    
13.09.   Argue / Estev - Miele / Villa OF 6-3, 7-62    
08.09.   Argue / Estev - Dutra / Perei F 7-5, 6-1 1.98 1.65
07.09.   Argue / Estev - Arrec / Rodri SF 1-6, 6-0, 10-8    
06.09.   Argue / Estev - Gutie / Marti ČF 7-5, 6-3    
04.09.   Argue / Estev - Cueva / Vilar OF 6-3, 6-3    
30.08.   Santo / Tsuch - Argue / Espin ČF 1-6, 6-3, 10-6    
28.08.   Argue / Espin - Monzo / Verni OF 6-2, 6-4    
  Santo Domingo challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Colla / Jarry - Argue / Cleza OF 7-62, 7-65 1.83 1.83
  Floridablanca challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Bango / King - Argue / Mena SF 6-2, 6-2    
09.08.   Argue / Mena - Manti / Rodri ČF 6-3, 6-4 1.65 2.03
07.08.   Argue / Mena - Santo / Tsuch OF 6-1, 7-5 1.52 2.27
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Diaz / Patin - Argue / Villa ČF 7-62, 6-4    
31.07.   Argue / Villa - Arrec / Monte OF 7-65, 6-3    
28.07.   Mena / Ugo C - Argue / Villa F 6-3, 1-6, 10-4    
27.07.   Argue / Villa - Egea / Varil SF 6-4, 7-5    
26.07.   Argue / Villa - Torre / Valer ČF 6-4, 6-4    
24.07.   Argue / Villa - Echaz / Panta OF 6-2, 4-6, 10-2    
  Medellín challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Jarry / Quiro - Argue / Mena SF 6-1, 6-4 1.60 2.11
13.07.   Argue / Mena - Russi / Santo ČF 4-6, 7-5, 10-7 1.53 2.25
12.07.   Argue / Mena - Manti / Salam OF 6-4, 6-2 1.51 2.29
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Argue / Lipov - Marco / Matos F 1-6, 6-1, 10-8 1.50 2.25
22.06.   Argue / Lipov - Casan / Galar SF 6-1, 6-4    
21.06.   Argue / Lipov - Melig / Tsuch ČF 6-4, 6-2    
19.06.   Argue / Lipov - Besad / Cerun OF 6-3, 6-0 1.04 7.28
16.06.   Argue / Lipov - Miele / Santo F 6-2, 6-2    
15.06.   Argue / Lipov - Melig / Ugo C SF 7-5, 6-0    
14.06.   Argue / Lipov - Estev / Zukas ČF 6-2, 6-4    
12.06.   Argue / Lipov - Manti / Souto OF 6-1, 6-4    
09.06.   Argue / Lipov - Casan / Galar F 6-0, 6-1    
08.06.   Argue / Lipov - Merin / Ugo C SF 6-4, 6-0    
07.06.   Argue / Lipov - Manti / Souto ČF 6-2, 6-2    
05.06.   Argue / Lipov - Cerun / Grimo OF 6-4, 6-4    
  Savannah challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Galan / Sorgi - Argue / Lipov OF 6-4, 6-2 3.20 1.29
  San Luis Potosi chall. Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Galdo / Londe - Argue / Lipov OF 7-65, 4-6, 10-7    
  Panama City challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Galdo / Zampi - Argue / Lipov ČF 6-3, 6-2    
05.04.   Argue / Lipov - Diez / El Mi OF 6-3, 6-0    
  Buenos Aires 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Podli / Schnu - Argue / Coria OF 6-3, 7-64 1.35 2.70
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Garin / Herna - Argue / Coria OF 6-4, 7-5 2.11 1.59
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Argue / Londe - Bradl / Strod F 6-2, 6-3 1.15 4.14
02.02.   Argue / Londe - de Pa / Nagy SF 7-5, 6-3    
01.02.   Argue / Londe - Anand / Peliw ČF 7-5, 6-1    
31.01.   Argue / Londe - Ramir / Resen OF 6-3, 6-0    
28.01.   Argue / Londe - Escob / Marti F 6-4, 61-7, 14-12    
27.01.   Argue / Londe - Anand / Rodri SF 6-3, 6-3 1.64 1.99
25.01.   Argue / Londe - Pla M / Toreb ČF 3-6, 6-2, 10-3    
24.01.   Argue / Londe - Kozlo / Kozlo OF 6-4, 6-4    
18.01.   Blanc / Kirko - Argue / Londe ČF 4-6, 6-3, 12-10    
17.01.   Argue / Londe - Harri / Scott OF 3-6, 6-3, 10-6    
Žádné zápasy.
 
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Andreozzi G. - Arguello F. 1K 6-2, 4-6, 6-4 1.16 4.35
  Santos challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Mena F. - Arguello F. 1K 2-6, 6-3, 6-3 2.78 1.34
  Barranquilla chall. Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Gomez J. - Arguello F. 1K 3-6, 6-4, 6-4 3.32 1.25
  Curitiba challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Gomez E. - Arguello F. OF 7-63, 6-2 1.93 1.68
29.08.   Arguello F. - Russi Assumpc 1K 6-2, 6-0 1.02 8.58
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Clezar G. - Arguello F. Q-1K 6-2, 6-3 1.35 2.83
  Praha 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Giustino L. - Arguello F. 1K 6-2, 7-63 1.66 1.96
  Tampere challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Karatsev A. - Arguello F. 1K 0-6, 6-2, 6-4 1.92 1.70
  San Benedetto challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Caruso S. - Arguello F. 1K 6-2, 6-3 2.05 1.61
  Todi challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Napolitano S. - Arguello F. 1K 6-3, 6-4 2.27 1.50
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Kovalik J. - Arguello F. Q-1K 6-3, 6-2 1.33 2.83
  Poprad challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Coppejans K. - Arguello F. 1K 64-7, 6-2, 6-4 1.55 2.16
  Moskva challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Gomez E. - Arguello F. OF 6-3, 6-4 2.93 1.31
07.06.   Arguello F. - Zhurbin A. 1K 6-4, 7-5 1.07 6.14
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Struff J. - Arguello F. 1K 6-3, 6-4 1.21 3.57
  Tallahassee chall. Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Tiafoe F. - Arguello F. 1K 6-3, 6-3 1.55 2.17
  Savannah challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Kicker N. - Arguello F. OF 6-4, 6-3 1.97 1.66
19.04.   Arguello F. - Staněk R. 1K 7-64, 6-3 1.34 2.78
  Sarasota challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Zverev M. - Arguello F. OF 5-7, 6-4, 3-1 1.45 2.39
11.04.   Arguello F. - Smith C. 1K 2-6, 6-2, 6-2 1.16 4.24
  Miami Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Sarkissian A. - Arguello F. Q-1K 7-5, 2-6, 6-3 1.45 2.39
  Guadalajara challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Bourgue M. - Arguello F. 1K 6-3, 4-6, 7-64 1.63 2.03
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Monteiro T. - Arguello F. OF 4-6, 6-3, 7-65 1.53 2.22
07.03.   Arguello F. - Sakamoto P. 1K 6-1, 6-0 1.32 2.87
  Sao Paulo Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Bagnis F. - Arguello F. Q-ČF 6-3, 6-3 1.46 2.37
20.02.   Arguello F. - Luz O. Q-OF 6-4, 6-2 1.35 2.73
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Daniel T. - Arguello F. Q-ČF 3-6, 6-2, 6-3 1.49 2.32
13.02.   Arguello F. - Rola B. Q-OF 3-6, 6-2, 6-1 1.81 1.79
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Lajovic D. - Arguello F. 1K 7-67, 6-3 1.43 2.76
07.02.   Cecchinato M. - Arguello F. Q-ČF 6-3, 7-5 1.59 2.09
06.02.   Arguello F. - Collarini A. Q-OF 6-3, 7-66 1.27 3.22
  Quito Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Souza J. - Arguello F. 1K 6-3, 7-67 1.89 1.80
  Bucaramanga challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Zeballos H. - Arguello F. OF 6-3, 3-6, 6-4 1.59 2.10
27.01.   Arguello F. - Barrientos N. 1K 7-5, 1-0 1.27 3.16
  Rio de Janeiro challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Monteiro T. - Arguello F. ČF 6-4, 3-6, 6-3 1.93 1.69
21.01.   Arguello F. - Sakamoto P. OF 6-4, 7-65 1.20 3.74
20.01.   Arguello F. - Escobar G. 1K 6-3, 6-2 1.35 2.81
  Buenos Aires 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Andreozzi G. - Arguello F. OF 7-5, 6-2 1.58 2.10
12.01.   Arguello F. - Agamenone F. 1K 6-3, 6-0 1.16 4.16
  Mendoza challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.01.   Paz J. - Arguello F. 1K 6-0, 5-7, 6-4 5.99 1.09
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Peral / Zebal - Argue / Pena OF 6-3, 3-6, 10-6 1.18 3.79
  Barranquilla chall. Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Estev / Londe - Argue / Marti OF 6-4, 6-1 2.93 1.30
  Curitiba challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Gomez / Quiro - Argue / Kicke OF 6-2, 1-6, 10-5 2.25 1.50
  Praha 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Knowl / Zelen - Argue / Peral F 6-4, 7-5 1.64 2.00
29.07.   Argue / Peral - Micha / Salab SF 6-4, 6-0 1.35 2.60
28.07.   Argue / Peral - Herny / Vejva ČF 6-0, 6-1 1.08 5.40
27.07.   Argue / Peral - Kolář / Vocel OF 6-4, 6-2 1.30 2.93
  Tampere challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   De Wa / Mies - Argue / Galdo SF 6-4, 3-6, 10-3 2.52 1.40
21.07.   Argue / Galdo - Silva / Sousa ČF 6-4, 6-4 1.25 3.21
20.07.   Argue / Galdo - Eriks / Sekul OF 7-65, 6-3 1.45 2.37
  San Benedetto challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Gaio / Napol - Argue / Galdo F 6-3, 6-4    
16.07.   Argue / Galdo - Ghedi / Motti SF 6-4, 7-63    
13.07.   Argue / Galdo - Gille / Vlieg ČF 6-4, 7-64 1.60 2.06
11.07.   Argue / Galdo - Basso / Bonad OF 7-5, 7-5 1.25 3.21
  Todi challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Carus / Giann - Argue / Galdo OF 6-4, 6-4 2.70 1.35
  Poprad challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Behar / Golub - Argue / Lipov OF 6-2, 3-6, 10-5 1.60 2.06
  Moskva challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Argue / Mayti - Metre / Popko F 6-2, 7-5 1.44 2.40
09.06.   Argue / Mayti - Ramir / Riba SF 6-4, 0-0 1.40 2.52
08.06.   Argue / Mayti - Elgin / Kudry ČF 6-3, 7-64 2.25 1.50
07.06.   Argue / Mayti - Bubli / Karat OF 6-2, 1-6, 13-11 1.35 2.70
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Argue / Mayti - Marti / Weiss F 6-3, 6-4 2.15 1.55
04.06.   Argue / Mayti - Krawi / Marca SF 3-6, 6-3, 10-5 1.98 1.66
02.06.   Argue / Mayti - Kamke / Marx ČF 5-7, 6-1, 10-6    
01.06.   Argue / Mayti - Lange / Stadl OF 6-4, 6-4 1.45 2.37
  Tallahassee chall. Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Novik / Peral - Argue / Lipov OF    
  Savannah challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Halys / Hemer - Argue / Lipov OF 6-3, 7-61 2.50 1.40
  Sarasota challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Argue / Kicke - Areva / Galdo F 4-6, 6-4, 10-6 1.86 1.74
16.04.   Argue / Kicke - O'Bri / Roelo SF 6-2, 4-6, 10-6 2.14 1.56
13.04.   Argue / Kicke - Frata / Paul ČF 64-7, 6-2, 10-1    
12.04.   Argue / Kicke - Lipsk / Skups OF 4-6, 7-67, 10-6 2.93 1.30
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Cleza / Silva - Argue / Lipov ČF 6-2, 6-2 1.55 2.15
08.03.   Argue / Lipov - Bourg / Chaza OF 6-4, 4-6, 10-6 1.52 2.21
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Delbo / Molte - Argue / Bagni ČF 6-4, 7-62 1.46 2.36
10.02.   Argue / Bagni - Duran / Mayer OF 4-6, 6-4, 10-3 2.74 1.34
  Bucaramanga challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Andre / Behar - Argue / Colla ČF 6-1, 6-3 1.70 1.91
26.01.   Argue / Colla - Barri / Gomez OF 7-5, 1-6, 14-12    
  Rio de Janeiro challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.01.   Andre / Areva - Argue / Colla OF 6-1, 6-3 1.65 1.95
  Buenos Aires 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.01.   Galdo / Linde - Argue / Cachi OF 7-5, 60-7, 10-8 1.80 1.80
Žádné zápasy.
 
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Martin A. - Arguello F. OF 6-2, 6-1 2.30 1.49
16.11.   Arguello F. - Lama G. 1K 6-2, 4-6, 6-2 1.31 2.91
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Clezar G. - Arguello F. OF 7-63, 7-65 2.20 1.53
10.11.   Arguello F. - Lindell C. 1K 6-4, 6-4 1.31 2.94
  Guayaquil challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Kicker N. - Arguello F. OF 6-4, 6-3 2.90 1.31
03.11.   Arguello F. - Hernandez J. 1K 7-5, 4-6, 6-4 1.46 2.38
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Elias G. - Arguello F. 1K 2-6, 6-4, 6-4 2.31 1.48
  Corrientes challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Schwartzman D - Arguello F. SF 6-2, 6-2 1.47 2.41
16.10.   Arguello F. - Elias G. ČF 66-7, 6-1, 6-0 1.53 2.22
15.10.   Arguello F. - Andreozzi G. OF 6-3, 1-6, 6-3 1.61 2.04
13.10.   Arguello F. - Makiguchi R. 1K 6-2, 6-0 1.05 7.15
  Sao Paulo 4 challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Lindell C. - Arguello F. OF 6-3, 6-4 2.88 1.32
06.10.   Arguello F. - Silva F. 1K 64-7, 6-4, 6-3 1.22 3.54
  Porto Alegre challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Silva Dutra R - Arguello F. ČF 2-6, 6-4, 6-4 1.61 2.05
30.09.   Arguello F. - Monteiro T. OF 6-4, 6-3 1.27 3.18
29.09.   Arguello F. - Zormann Da Si 1K 6-4, 6-2 1.30 3.01
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Arguello F. - Schwartzman D F 7-5, 6-3 2.81 1.35
26.09.   Arguello F. - Ghem A. SF 7-65, 6-3 1.52 2.29
25.09.   Arguello F. - Pella G. ČF 6-2, 7-5 2.44 1.43
24.09.   Arguello F. - Clezar G. OF 6-3, 61-7, 6-4 1.91 1.71
22.09.   Arguello F. - Lapentti G. 1K 6-3, 6-4 1.48 2.33
  Kenitra challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Roca Batalla - Arguello F. ČF 64-7, 6-0, 6-2 2.79 1.34
16.09.   Arguello F. - Reuter Y. OF 6-4, 6-3 1.44 2.45
15.09.   Arguello F. - Rachidi Y. 1K 6-1, 6-3 1.01 9.48
  Meknes challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Carballes Bae - Arguello F. SF 6-3, 2-6, 7-63 1.55 2.21
10.09.   Arguello F. - Viola M. ČF 6-4, 7-64 1.42 2.48
09.09.   Arguello F. - Popko D. OF 6-1, 6-2 1.45 2.41
08.09.   Arguello F. - Musialek A. 1K 6-3, 6-4 1.14 4.40
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Fabbiano T. - Arguello F. Q-1K 6-2, 7-5 1.45 2.39
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Haider-Maurer - Arguello F. SF 6-4, 6-4 1.32 3.01
21.08.   Arguello F. - Hanescu V. ČF 6-3, 6-4 1.94 1.69
19.08.   Arguello F. - Saez J. OF 6-3, 6-2 1.44 2.42
18.08.   Arguello F. - Greven M. 1K 6-2, 7-5 1.01 9.94
  Praha 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Mektic N. - Arguello F. 1K 3-6, 6-0, 6-1 1.95 1.68
  Braunschweig challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Mathieu P. - Arguello F. 1K 6-1, 6-1 1.48 2.31
  Padova challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Volandri F. - Arguello F. 1K 6-0, 6-3 1.65 1.98
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Herbert P. - Arguello F. Q-2K 6-3, 6-4 1.11 5.10
22.06.   Arguello F. - Mina G. Q-1K 6-3, 5-7, 8-6 1.43 2.46
  Poprad challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Michalicka M. - Arguello F. 1K 63-7, 6-4, 7-5 2.86 1.32
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Murray A. - Arguello F. 1K 6-3, 6-3, 6-1 1.01 16.70
22.05.   Elias G. - Arguello F. Q-3K 7-5, 7-64 1.99 1.65
21.05.   Arguello F. - Klein B. Q-2K 6-3, 6-1 1.16 4.14
19.05.   Arguello F. - Novikov D. Q-1K 4-6, 6-3, 6-2 1.22 3.58
  Bordeaux challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Pouille L. - Arguello F. 1K 4-6, 6-2, 6-2 1.59 2.07
  Tallahassee chall. Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Arguello F. - Tiafoe F. F 2-6, 7-65, 6-4 1.55 2.22
01.05.   Arguello F. - Donaldson J. SF 6-3, 6-2 1.90 1.72
30.04.   Arguello F. - Krueger M. ČF 4-6, 6-3, 6-4 1.38 2.63
29.04.   Arguello F. - Paul T. OF 0-6, 6-3, 6-2 1.18 3.92
27.04.   Arguello F. - Kozlov S. 1K 6-4, 7-5 1.19 3.79
  Savannah challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Donaldson J. - Arguello F. OF 1-6, 6-1, 6-4 1.91 1.71
21.04.   Arguello F. - Zeballos H. 1K 6-4, 6-3 1.76 1.84
  Sarasota challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   McGee J. - Arguello F. OF 6-1, 5-7, 7-5 2.29 1.49
14.04.   Arguello F. - Smyczek T. 1K 6-4, 6-2 1.57 2.12
  Houston Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Chung H. - Arguello F. 1K 6-3, 7-5 1.91 1.78
06.04.   Arguello F. - Kudla D. Q-ČF 6-3, 7-5 1.81 1.80
06.04.   Arguello F. - Collarini A. Q-OF 7-64, 7-5 1.31 2.92
04.04.   Arguello F. - Kuznetsov A. Q-1K 6-4, 6-2 1.34 2.80
  Miami Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Haase R. - Arguello F. Q-1K 1-6, 6-3, 6-2 1.14 4.48
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Clezar G. - Arguello F. OF 6-3, 6-3 2.47 1.42
10.03.   Arguello F. - Pella G. 1K 6-2, 6-3 1.85 1.76
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Nadal R. - Arguello F. OF 6-4, 6-0 1.02 11.47
24.02.   Arguello F. - Montanes A. 1K 6-3, 6-2 2.30 1.52
23.02.   Arguello F. - Collarini A. Q-ČF 4-6, 6-2, 6-1 1.54 2.18
22.02.   Arguello F. - Dellien H. Q-OF 6-3, 3-1 1.28 3.08
21.02.   Arguello F. - Feitt F. Q-1K 6-1, 6-1 1.02 9.54
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Souza J. - Arguello F. 1K 6-2, 6-1 1.67 2.01
15.02.   Arguello F. - Lindell C. Q-ČF 6-1, 6-3 1.67 1.96
14.02.   Arguello F. - Collarini A. Q-OF 1-6, 6-4 1.41 2.52
  Quito Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Montanes A. - Arguello F. 1K 6-1, 6-3 1.65 2.09
  Bucaramanga challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Pella G. - Arguello F. 1K 6-4, 6-3 1.59 2.08
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Marti / Podli - Argue / Lipov OF 6-3, 68-7, 10-7    
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Ward / Ward - Argue / Delli OF 3-6, 7-65, 10-8 2.25 1.50
  Guayaquil challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Carba / Vervo - Argue / March OF 6-4, 6-2    
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Peral / Zebal - Argue / Cueva OF 6-3, 6-2 1.50 2.25
  Corrientes challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Delli / Herna - Argue / Velot OF 6-0, 6-3 1.65 1.98
  Porto Alegre challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Elias / Silva - Argue / Silva SF 1.98 1.66
01.10.   Argue / Silva - Hocev / Tsuch ČF 6-2, 6-1 1.37 2.62
30.09.   Argue / Silva - Andre / Galdo OF 7-5, 7-5 1.91 1.70
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Bagni / Pella - Argue / Londe ČF 6-3, 4-6, 10-5 1.35 2.65
21.09.   Argue / Londe - Lapen / Rombo OF 3-6, 6-1, 10-7 1.70 1.95
  Kenitra challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Cerre / Weiss - Argue / Lipov OF 6-1, 6-2 1.80 1.80
  Meknes challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Naso / Sinic - Argue / Lipov SF    
09.09.   Argue / Lipov - Dmitr / Popko ČF 7-5, 6-3    
07.09.   Argue / Lipov - Marga / Musia OF 7-63, 5-7, 10-5    
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Ramir / Reyes - Argue / Riba OF 6-2, 6-3    
  Praha 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Betov / Elgin - Argue / Sanci ČF 6-3, 6-4    
10.08.   Argue / Sanci - Albot / Pavlá OF 6-4, 6-3    
  Padova challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Marti / Podli - Argue / Kicke OF 6-2, 6-4    
  Poprad challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Jebav / Šátra - Argue / Lipov ČF 6-3, 7-64 1.60 2.06
17.06.   Argue / Lipov - Ghem / Melze OF 6-4, 6-1 2.06 1.60
  Bordeaux challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Bruns / Erlic - Argue / Elias OF 7-63, 6-2 1.40 2.52
  Tallahassee chall. Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Devva / Singh - Argue / Colla SF 7-610, 6-4 1.80 1.80
29.04.   Argue / Colla - Duran / Olivo ČF 7-5, 6-3    
27.04.   Argue / Colla - Kozlo / Willi OF 4-6, 6-3, 10-2 1.55 2.15
  Savannah challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Novik / Peral - Argue / Bagni SF 7-5, 6-3    
23.04.   Argue / Bagni - Ball / Reid ČF 7-5, 7-5 1.55 2.15
22.04.   Argue / Bagni - Paul / Ward OF 4-6, 6-4, 10-8 1.18 3.79
  Sarasota challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Argue / Bagni - Chung / Shara F 3-6, 6-2, 13-11 1.67 1.95
18.04.   Argue / Bagni - Marti / Raja SF 6-4, 6-4 2.02 1.63
16.04.   Argue / Bagni - Elias / Ramir ČF 6-2, 6-3 1.80 1.80
13.04.   Argue / Bagni - Kozlo / Mmoh OF 6-3, 6-3 1.25 3.21
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Demol / Jarry - Argue / Cachi OF 7-64, 7-62 1.55 2.15
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Berlo / Schwa - Argue / Cachi ČF 6-1, 6-3 1.27 3.13
25.02.   Argue / Cachi - Gonza / Zebal OF 7-5, 3-6, 13-11 3.00 1.29
Žádné zápasy.
 
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Dellien H. - Arguello F. SF 1-6, 6-0, 6-4 3.87 1.19
22.11.   Arguello F. - Molteni A. ČF 6-4, 7-5 1.42 2.47
19.11.   Arguello F. - Bourgue M. OF 6-3, 6-4 1.27 3.15
18.11.   Arguello F. - Doria L. 1K 6-1, 6-3 1.04 7.54
  Guayaquil challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Cuevas P. - Arguello F. ČF 6-3, 4-6, 6-2 1.24 3.36
12.11.   Arguello F. - Lama G. OF 6-4, 6-3 1.26 3.23
11.11.   Arguello F. - Gonzalez M. 1K 6-4, 6-0 2.69 1.36
  Cordoba challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Cachin P. - Arguello F. ČF 6-4, 6-2 3.04 1.29
23.10.   Arguello F. - Olivo R. OF 6-4, 7-5 1.37 2.68
21.10.   Arguello F. - Lama G. 1K 6-2, 6-3 1.33 2.81
  San Juan challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Schwartzman D - Arguello F. SF 6-4, 6-3 1.45 2.41
17.10.   Arguello F. - Ghem A. ČF 6-1, 0-0 1.57 2.11
16.10.   Arguello F. - Kicker N. OF 7-67, 6-3 1.30 2.97
14.10.   Arguello F. - Collarini A. 1K 6-1, 2-6, 7-63 1.33 2.84
  Porto Alegre challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Andreozzi G. - Arguello F. ČF 7-5, 6-1 2.02 1.63
25.09.   Arguello F. - Menezes J. OF 7-5, 3-6, 6-1 1.13 4.58
23.09.   Arguello F. - Ghem A. 1K 6-4, 6-3 1.58 2.12
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Pereira J. - Arguello F. OF 7-5, 6-3 3.89 1.19
16.09.   Arguello F. - Sorgi J. 1K 6-4, 6-3 1.16 4.14
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Struff J. - Arguello F. SF 1-6, 6-0, 6-2 1.49 2.29
12.09.   Arguello F. - Nedovyesov A. ČF 7-65, 6-2 1.98 1.67
10.09.   Arguello F. - Davydenko P. OF 6-4, 6-2 1.32 3.01
08.09.   Arguello F. - Ignatik U. 1K 6-4, 64-7, 6-4 1.70 1.93
  Brašov challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Bourgue M. - Arguello F. 1K 6-4, 2-6, 6-4 2.46 1.45
  Como challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Troicki V. - Arguello F. ČF 6-3, 6-2 1.43 2.50
28.08.   Arguello F. - Burquier G. OF 6-2, 7-5 1.22 3.58
27.08.   Arguello F. - Michon A. 1K 6-1, 6-2 1.52 2.25
  Liberec challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Jebavy R. - Arguello F. 1K 6-4, 7-5 4.73 1.12
  Bogotá Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Sela D. - Arguello F. 1K 6-4, 6-2 1.55 2.21
  Newport Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Mahut N. - Arguello F. 1K 7-61, 6-4 1.08 6.50
  Manta challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Andreozzi G. - Arguello F. ČF 6-3, 66-7, 6-4 2.64 1.38
02.07.   Arguello F. - Martinez L. OF 6-2, 6-4 1.19 3.95
02.07.   Arguello F. - Conigliaro W. 1K 6-0, 6-0 1.01 9.10
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Gonzalez M. - Arguello F. ČF 5-7, 6-1, 7-63 1.47 2.36
19.06.   Arguello F. - Baldi F. OF 6-2, 6-4 1.11 4.98
17.06.   Arguello F. - Travaglia S. 1K 6-4, 6-2 1.38 2.67
  Košice challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Gombos N. - Arguello F. ČF 7-5, 6-3 1.48 2.37
11.06.   Arguello F. - Kapas A. OF 7-66, 6-3 1.19 3.82
11.06.   Arguello F. - Buchanan C. 1K 7-5, 65-7, 6-4 1.30 2.99
  Prostějov challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Štěpánek R. - Arguello F. 1K 3-6, 6-0, 6-2 1.27 3.19
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Štěpánek R. - Arguello F. 1K 68-7, 3-6, 6-4, 6-3, 6-2 1.30 3.40
  Dusseldorf Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Basic M. - Arguello F. Q-1K 7-65, 6-2 2.64 1.39
  Tunis challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Delic M. - Arguello F. OF 6-3, 2-0 2.83 1.34
29.04.   Arguello F. - Checa-Calvo J 1K 6-1, 7-5 1.10 5.08
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Dodig I. - Arguello F. 1K 6-3, 65-7, 6-2 1.63 2.09
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   De Bakker T. - Arguello F. ČF 2-6, 6-3, 6-3 1.87 1.74
16.04.   Arguello F. - Quinzi G. OF 7-5, 6-1 1.25 3.34
15.04.   Arguello F. - Paz J. 1K 7-5, 6-2 1.15 4.29
  Itajai challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Arguello F. - Schwartzman D F 4-6, 6-0, 6-4 1.71 1.91
12.04.   Arguello F. - Souza J. SF 7-5, 7-63 1.71 1.92
11.04.   Arguello F. - Andreozzi G. ČF 6-1, 6-2 1.74 1.87
10.04.   Arguello F. - Safwat M. OF 6-1, 65-7, 6-1 1.24 3.38
08.04.   Arguello F. - Sant'Anna B. 1K 4-6, 6-3, 6-3 1.15 4.37
  Barranquilla chall. Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Cuevas P. - Arguello F. OF 6-4, 6-0 1.36 2.74
25.03.   Arguello F. - Souto D. 1K 6-3, 6-2 1.23 3.47
  Panama City challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Cuevas P. - Arguello F. OF 6-4, 6-4 1.35 2.78
18.03.   Arguello F. - Ramirez-Hidal 1K 7-5, 7-5 1.96 1.68
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Silva Dutra R - Arguello F. Q-OF 7-5, 6-2 2.13 1.58
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Mayer L. - Arguello F. 1K 6-3, 6-4 1.50 2.33
  Vina del Mar Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Daniel T. - Arguello F. Q-ČF 4-6, 6-4, 6-4 2.01 1.64
02.02.   Arguello F. - Starace P. Q-OF 6-4, 1-6, 6-1 2.11 1.58
  Bucaramanga challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.01.   Lorenzi P. - Arguello F. ČF 6-1, 6-2 1.71 1.91
23.01.   Arguello F. - Spir J. OF 6-3, 6-3 1.33 2.86
21.01.   Arguello F. - Dellien H. 1K 6-2, 6-3 1.13 4.75
  Sao Paulo challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.01.   Elias G. - Arguello F. ČF 6-3, 6-2 2.06 1.61
02.01.   Arguello F. - Turini T. OF 6-3, 6-4 1.32 2.94
31.12.   Arguello F. - Schwank E. 1K 6-4, 6-4 1.47 2.37
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Behar / Quinz - Argue / Lipov ČF 2-6, 6-3, 11-9 2.25 1.50
17.11.   Argue / Lipov - Ficov / Makig OF 6-4, 6-2 1.40 2.52
  Guayaquil challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Gonza / Pella - Andre / Argue OF 7-5, 3-6, 10-1    
  Cordoba challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Delli / Londe - Andre / Argue ČF 7-5, 7-66 2.70 1.35
22.10.   Andre / Argue - Colla / Trung OF 6-4, 6-3    
  San Juan challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Schwa / Zebal - Argue / Lipov SF 7-5, 6-4 1.16 4.02
16.10.   Argue / Lipov - Alvo / Trung ČF 6-1, 6-4 1.35 2.70
13.10.   Argue / Lipov - De Gr / Podli OF 7-68, 6-3 1.57 2.11
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Colla / Lama - Alund / Argue OF 63-7, 7-63, 10-7    
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Brown / Struf - Argue / Stara OF 4-6, 6-3, 12-10    
  Brašov challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Karat / Rudne - Argue / Lopez SF 7-65, 7-63    
04.09.   Argue / Lopez - Bourg / Rufin ČF 6-4, 6-4    
03.09.   Argue / Lopez - Cacic / Krsti OF 6-3, 6-2    
  Como challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Andre / Argue - Diez / Lopez F 6-2, 6-2 1.59 2.07
29.08.   Andre / Argue - Arnab / Meffe SF 6-2, 6-1    
28.08.   Andre / Argue - Basic / Herbe ČF 6-4, 3-6, 10-5    
27.08.   Andre / Argue - Kas C / Krets OF 6-2, 6-3    
  Liberec challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Jebav / Pospí - Argue / Behar SF    
29.07.   Argue / Behar - Midde / Weste ČF 6-3, 63-7, 12-10    
28.07.   Argue / Behar - Kunci / Majsa OF 2-6, 7-5, 13-11    
  Bogotá Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Barri / Cabal - Argue / Quint OF 6-4, 4-6, 10-4 1.30 3.04
  Manta challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Gomez / Quiro - Andre / Argue OF 6-2, 64-7, 10-3    
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Duran / Gonza - Argue / Cueva SF    
19.06.   Argue / Cueva - Cecch / Motti ČF 6-1, 6-2    
16.06.   Argue / Cueva - Betov / Bury OF 7-5, 6-2    
  Košice challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Argue / Behar - Kapas / Koniu F 6-4, 7-64 1.79 1.81
13.06.   Argue / Behar - Bader / Melze SF 6-2, 7-5    
11.06.   Argue / Behar - Munoz / Odesn ČF 6-1, 6-2    
09.06.   Argue / Behar - Marti / Zelen OF 7-66, 64-7, 17-15    
  Prostějov challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Kolář / Polja - Argue / Velot OF 7-612, 4-6, 10-8    
  Dusseldorf Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Murra / Peers - Argue / Pena OF 4-6, 6-2, 10-5 1.10 4.98
  Tunis challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Cerre / Silje - Argue / Cerva ČF    
28.04.   Argue / Cerva - Copil / Ungur OF 3-6, 7-5, 10-4    
  Itajai challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Sa A. / Souza - Argue / Souto SF 7-5, 1-6, 10-8    
10.04.   Argue / Souto - Mayti / Rombo ČF 6-4, 4-6, 10-3    
09.04.   Argue / Souto - Hocev / Neis OF 6-4, 7-64    
  Barranquilla chall. Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Cerma / Elgin - Andre / Argue OF 65-7, 7-64, 10-6    
  Panama City challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Cerma / Elgin - Argue / Ungur ČF 64-7, 6-4, 10-8    
17.03.   Argue / Ungur - Garin / Gomez OF 7-64, 5-7, 11-9    
  Bucaramanga challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Barri / Struv - Argue / Pella ČF 6-2, 6-0    
22.01.   Argue / Pella - Manti / Ruiz OF 6-3, 6-1    
  Sao Paulo challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.12.   Ghem / Souza - Argue / Gonza OF 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Zeballos H. - Arguello F. ČF 6-1, 6-4 1.61 2.07
13.11.   Arguello F. - Cachin P. OF 6-2, 3-6, 6-4 1.20 3.80
12.11.   Arguello F. - Trungelliti M 1K 7-5, 6-4 1.37 2.73
  Bogotá challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Clezar G. - Arguello F. ČF 6-4, 6-4 2.32 1.49
07.11.   Arguello F. - Mayer L. OF 7-5, 3-6, 7-62 2.08 1.60
05.11.   Arguello F. - Capdeville P. 1K 6-2, 6-2 1.34 2.78
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Riba-Madrid P - Arguello F. OF 66-7, 6-2, 6-4 1.94 1.69
29.10.   Arguello F. - Cuevas M. 1K 6-1, 6-3 1.12 4.59
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Cuevas P. - Arguello F. F 7-66, 2-6, 6-4 1.72 1.86
25.10.   Arguello F. - Diez S. SF 6-1, 6-3 1.24 3.37
25.10.   Arguello F. - Alund M. ČF 6-4, 7-65 1.63 2.04
23.10.   Arguello F. - Sousa P. OF 6-1, 4-6, 6-1 1.43 2.48
22.10.   Arguello F. - Souza J. 1K 7-65, 6-1 1.55 2.17
  San Juan challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Molteni A. - Arguello F. 1K 7-610, 6-2 2.70 1.37
  Sao Paulo 4 challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Pella G. - Arguello F. F 6-1, 6-0 1.78 1.83
05.10.   Arguello F. - Silva Dutra R SF 7-61, 6-2 1.74 1.87
04.10.   Arguello F. - Souza J. ČF 6-3, 6-2 1.79 1.82
03.10.   Arguello F. - Sitak A. OF 6-4, 6-2 1.15 4.44
01.10.   Arguello F. - De Bakker T. 1K 4-6, 6-3, 6-2 2.16 1.57
  Porto Alegre challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Arguello F. - Gonzalez M. F 6-4, 6-1 2.05 1.62
28.09.   Arguello F. - Sousa P. SF 7-5, 6-1 1.53 2.24
27.09.   Arguello F. - Andreozzi G. ČF 6-4, 6-3 2.03 1.64
26.09.   Arguello F. - Alund M. OF 4-6, 6-0, 6-3 1.97 1.67
24.09.   Arguello F. - Heras P. 1K 6-2, 7-5 1.16 4.28
  Quito challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Spir J. - Arguello F. 1K 6-3, 7-65 5.08 1.11
  Cali challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Bagnis F. - Arguello F. F 2-6, 6-4, 6-3 1.52 2.25
14.09.   Arguello F. - Collarini A. SF 6-3, 3-6, 6-4 1.60 2.10
13.09.   Arguello F. - Velotti A. ČF 6-3, 3-6, 6-4 1.92 1.71
12.09.   Arguello F. - Kirche L. OF 6-2, 6-0 1.50 2.30
10.09.   Arguello F. - Rivera-Arangu 1K 6-3, 7-65 1.18 4.05
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Munoz-De La N - Arguello F. Q-1K 5-0 1.50 2.26
  Medellín challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Salamanca C. - Arguello F. ČF 6-4, 6-3 2.03 1.62
24.07.   Arguello F. - Turini T. OF 6-3, 6-4 1.19 3.71
22.07.   Arguello F. - Struvay E. 1K 6-1, 6-2 1.29 2.99
  Bogotá Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Estrella V. - Arguello F. 1K 7-5, 6-3 2.01 1.66
  Manta challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Jones G. - Arguello F. SF 6-1, 1-6, 6-3 1.96 1.67
05.07.   Arguello F. - Gomez E. ČF 6-3, 6-3 1.24 3.31
03.07.   Arguello F. - Diaz-Figueroa OF 6-3, 6-3 1.47 2.34
02.07.   Arguello F. - Hidalgo D. 1K 6-3, 6-3 1.14 4.28
  Praha challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Daniel T. - Arguello F. 1K 6-4, 7-5 2.55 1.39
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Sousa J. - Arguello F. 1K 6-3, 7-5 1.82 1.79
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Sock J. - Arguello F. Q-3K 6-2, 6-3 2.16 1.56
23.05.   Arguello F. - Berrer M. Q-2K 6-3, 7-5 1.58 2.10
21.05.   Arguello F. - Nedovyesov A. Q-1K 6-3, 6-4 1.66 1.97
  Tallahassee chall. Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Kudla D. - Arguello F. ČF 7-63, 6-4 2.02 1.63
01.05.   Arguello F. - Odesnik W. OF 6-3, 6-3 2.21 1.52
30.04.   Arguello F. - Carleton R. 1K 7-5, 7-64 1.22 3.46
  Savannah challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Harrison R. - Arguello F. F 6-2, 6-3 1.66 1.98
27.04.   Arguello F. - Young D. SF 6-4, 6-3 1.89 1.72
26.04.   Arguello F. - Russell M. ČF 6-4, 6-4 2.02 1.63
24.04.   Arguello F. - Devvarman S. OF 6-3, 6-4 1.90 1.72
22.04.   Arguello F. - Smyczek T. 1K 7-5, 7-5 1.99 1.65
  Sarasota challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Odesnik W. - Arguello F. ČF 6-3, 6-0 1.63 2.01
18.04.   Arguello F. - Gabashvili T. OF 6-2, 6-1 1.59 2.09
17.04.   Arguello F. - Harrison R. 1K 7-63, 6-4 2.55 1.39
  Houston Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Cipolla F. - Arguello F. 1K 4-6, 6-4, 7-5 2.29 1.52
08.04.   Arguello F. - Gabashvili T. Q-ČF 6-3, 6-2 2.30 1.48
07.04.   Arguello F. - Wettengel C. Q-OF 6-3, 6-2 1.21 3.51
06.04.   Arguello F. - Warren D. Q-1K 6-2, 6-3    
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Trungelliti M - Arguello F. 1K 4-6, 6-3, 1-0    
18.02.   Arguello F. - Trungelliti M Q-ČF 65-7, 6-1, 6-3 1.89 1.72
17.02.   Arguello F. - Brown D. Q-OF 7-5, 6-4 1.92 1.70
16.02.   Arguello F. - Travaglia S. Q-1K 6-3, 7-5 1.21 3.50
  Sao Paulo Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Naso G. - Arguello F. Q-1K 4-6, 6-3, 6-4 1.70 1.92
  Vina del Mar Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Gil F. - Arguello F. Q-OF 6-2, 6-4 1.61 2.05
02.02.   Arguello F. - Malla B. Q-1K 6-1, 6-1    
  Bucaramanga challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Schwartzman D - Arguello F. 1K 7-5, 7-5 1.57 2.12
  Bogotá challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Barri / Struv - Argue / Olivo SF 7-65, 4-6, 10-8 1.40 2.50
08.11.   Argue / Olivo - Salam / Spir ČF 6-4, 6-4    
04.11.   Argue / Olivo - Demol / Sa A. OF 6-3, 1-6, 10-8    
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Mayer / Velot - Argue / Olivo OF 6-2, 6-2    
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Gonza / Schwa - Argue / Olivo SF 7-5, 3-6, 10-8    
23.10.   Argue / Olivo - Capde / Veic ČF 6-4, 7-5    
21.10.   Argue / Olivo - Andre / Schwa OF 2-6, 7-5, 10-5    
  Sao Paulo 4 challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Alves / Monte - Argue / Heras ČF 3-6, 6-2, 10-8    
02.10.   Argue / Heras - Elias / Sousa OF 6-3, 2-6, 10-6    
  Porto Alegre challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Cleza / Ghem - Argue / Heras OF 6-3, 7-61    
  Cali challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Andre / Schwa - Argue / Velot ČF 1-6, 6-1, 10-7    
10.09.   Argue / Velot - Sant' / Turin OF 6-2, 4-6, 11-9    
  Medellín challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Estre / Herna - Argue / Londe OF 6-1, 6-3    
  Bogotá Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Manna / Viola - Andre / Argue OF 6-1, 6-2 1.77 1.83
  Manta challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Areva / Galdo - Argue / Estre SF 6-2, 4-6, 10-8    
04.07.   Argue / Estre - Alves / Manti ČF    
04.07.   Argue / Estre - Gomez / Quiro OF 7-64, 6-4    
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Ebelt / Junai - Argue / Behar SF 6-0, 6-4    
06.06.   Argue / Behar - Lee H / Peng ČF 6-3, 0-6, 11-9    
05.06.   Argue / Behar - Haide / Haide OF 6-2, 6-4    
  Savannah challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Russe / Smycz - Argue / Ramir SF 7-5, 7-5    
25.04.   Argue / Ramir - Bogom / Reyno ČF    
24.04.   Argue / Ramir - Regan / Rumen OF    
  Bucaramanga challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Hocev / Massu - Argue / Velot OF 6-3, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Reister J. - Arguello F. 1K 6-4, 6-2 1.69 1.93
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Rufin G. - Arguello F. OF 6-3, 6-0 1.37 2.65
25.10.   Arguello F. - Gonzalez M. 1K 6-3, 3-6, 6-1 2.02 1.63
  Villa Allende challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Silva Dutra R - Arguello F. 1K 6-4, 7-5 1.53 2.20
  San Juan challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   De Bakker T. - Arguello F. OF 6-4, 7-67 1.44 2.40
08.10.   Arguello F. - Schwartzman D 1K 7-5, 6-2 2.06 1.60
  Madrid challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Dasnieres de - Arguello F. 1K 6-2, 5-7, 6-3 1.45 2.37
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Mertl J. - Arguello F. 1K 6-2, 2-0 2.52 1.40
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Robredo T. - Arguello F. ČF 7-64, 2-6, 1-0 1.18 3.80
12.09.   Arguello F. - Huta-Galung J OF 6-4, 6-1 1.69 1.92
11.09.   Arguello F. - Bautista-Agut 1K 6-4, 6-2 2.89 1.31
  Janov challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Seppi A. - Arguello F. OF 6-2, 6-3 1.17 3.93
04.09.   Arguello F. - Linzer M. 1K 6-4, 7-5 1.57 2.11
  Como challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Korolev E. - Arguello F. ČF 6-2, 6-3 1.64 2.00
29.08.   Arguello F. - Vagnozzi S. OF 3-6, 6-4, 6-2 1.97 1.67
27.08.   Arguello F. - Arnaboldi A. 1K 6-2, 6-3 1.37 2.64
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Draganja M. - Arguello F. OF 6-2, 6-1 2.75 1.34
21.08.   Arguello F. - Bohli S. 1K 7-64, 6-3 2.11 1.57
  Manta challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Pella G. - Arguello F. SF 7-5, 6-3 1.99 1.65
03.08.   Arguello F. - Estrella V. ČF 7-63, 6-2 1.81 1.80
02.08.   Arguello F. - Collarini A. OF 3-6, 6-0, 7-5 1.73 1.87
30.07.   Arguello F. - Duran G. 1K 1-6, 6-1, 6-0 1.23 3.44
  Bogotá challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Falla A. - Arguello F. ČF 6-3, 6-4 1.04 6.75
12.07.   Arguello F. - Pella G. OF 6-2, 7-64 1.74 1.86
10.07.   Arguello F. - Rivera-Arangu 1K 6-2, 6-1 1.27 3.25
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Andreozzi G. - Arguello F. F 6-3, 66-7, 6-2 2.29 1.49
07.07.   Arguello F. - Velotti A. SF 6-2, 6-3 1.79 1.81
06.07.   Arguello F. - Junqueira D. ČF 6-1, 2-6, 7-5 2.01 1.63
04.07.   Arguello F. - Duran G. OF 6-4, 6-3 1.29 2.99
02.07.   Arguello F. - Endara I. 1K 6-2, 6-4 1.22 3.45
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Schwartzman D - Arguello F. F 6-2, 7-5 1.55 2.15
22.06.   Arguello F. - Andreozzi G. SF 6-2, 7-5    
21.06.   Arguello F. - Duran G. ČF 6-3, 6-4    
20.06.   Arguello F. - Burdisso F. OF 4-6, 6-4, 6-4    
19.06.   Arguello F. - Agamenone F. 1K 6-1, 6-3    
15.06.   Collarini A. - Arguello F. SF 7-6, 6-7, 6-2    
14.06.   Arguello F. - Tiberti B. ČF 6-3, 6-2    
13.06.   Arguello F. - Paniagua J. OF 6-2, 65-7, 6-2    
12.06.   Arguello F. - Paz J. 1K 6-4, 6-3    
09.06.   Schwartzman D - Arguello F. F 6-3, 6-1 1.81 1.79
08.06.   Arguello F. - Migani L. SF 6-2, 6-1    
07.06.   Arguello F. - Duran G. ČF 6-3, 6-3    
06.06.   Arguello F. - Kohen A. OF 6-3, 6-0    
05.06.   Arguello F. - Cressa M. 1K 6-0, 6-0    
  Sao Paulo 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Duckworth J. - Arguello F. ČF 7-5, 6-3 1.72 1.90
25.04.   Arguello F. - Kirche L. OF 6-4, 5-7, 6-3 1.67 1.97
24.04.   Arguello F. - Clezar G. 1K 64-7, 6-3, 6-1 1.62 2.03
  Santos challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Hocevar R. - Arguello F. OF 6-2, 6-3 2.08 1.59
17.04.   Arguello F. - Souza J. 1K 7-68, 6-1 2.50 1.41
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Schwartzman D - Arguello F. ČF 6-4, 7-6    
28.03.   Arguello F. - Estevez M. OF 6-1, 2-6, 6-3    
27.03.   Arguello F. - Matos D. 1K 6-4, 7-5    
23.03.   Velotti A. - Arguello F. SF 6-2, 6-1    
22.03.   Arguello F. - Amado J. ČF 6-3, 6-3    
21.03.   Arguello F. - Ortiz J. OF 3-6, 6-3, 7-5    
20.03.   Arguello F. - Makiguchi R. 1K 6-3, 6-2    
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Brzezicki J. - Arguello F. 1K 4-6, 6-4, 7-64 1.85 1.75
  Florianopolis challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   Junqueira D. - Arguello F. OF 2-6, 6-2, 7-65 1.40 2.52
28.02.   Arguello F. - Ciric N. 1K 7-610, 6-1 1.95 1.68
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Molteni A. - Arguello F. Q-ČF 5-7, 6-3, 6-4 1.87 1.74
19.02.   Arguello F. - Velotti A. Q-OF 7-5, 6-3 1.59 2.09
18.02.   Arguello F. - Gonzalez M. Q-1K 64-7, 6-1, 7-62    
  Vina del Mar Kolo Výsledek K1 K2
30.01.   Delbonis F. - Arguello F. Q-ČF 6-2, 6-2 1.41 2.47
29.01.   Arguello F. - Hormazabal G. Q-OF 7-65, 6-4 1.58 2.10
28.01.   Arguello F. - Saez J. Q-1K 6-3, 6-4    
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Duran / Felde - Argue / Velot ČF    
30.10.   Argue / Velot - Delli / Mares OF 6-2, 7-5    
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Alund / Zebal - Argue / Velot F 7-66, 6-2 1.45 2.37
27.10.   Argue / Velot - Monro / Stadl SF 6-2, 2-6, 10-7    
25.10.   Argue / Velot - Aguil / Behar ČF 6-1, 6-3    
23.10.   Argue / Velot - Doria / Estev OF 6-2, 6-2    
  Villa Allende challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   van d / Weste - Argue / Marti OF 7-68, 7-5    
  San Juan challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Monro / Stadl - Argue / Navar ČF 6-2, 6-3    
09.10.   Argue / Navar - Marti / Olivo OF 6-2, 7-5    
  Madrid challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Ebelt / Pospí - Argue / Marti ČF 7-5, 7-5    
24.09.   Argue / Marti - Garci / Villa OF 7-65, 6-4    
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Ciric / Pasha - Argue / Marti SF    
12.09.   Argue / Marti - Frant / van d ČF 6-3, 7-64    
10.09.   Argue / Marti - Boje / Leal OF 6-1, 6-2    
  Manta challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Galdo / Molte - Argue / Velot OF 6-3, 6-2    
  Bogotá challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Aguil / Garza - Argue / Schwa OF 6-3, 0-6, 10-4    
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Argue / Velot - Grass / Vanni F 7-64, 7-65 2.00 1.64
05.07.   Argue / Velot - River / Saave SF 4-6, 6-3, 10-2    
04.07.   Argue / Velot - Colla / Cueva ČF 6-4, 6-4    
03.07.   Argue / Velot - Panta / Sanch OF 6-3, 6-2    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Migan / Tenti - Argue / Paz J ČF    
19.06.   Argue / Paz J - Coria / Decou OF 7-5, 6-4    
  Sao Paulo 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Andre / Rombo - Argue / Velot OF 2-6, 6-1, 10-8    
  Santos challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Molte / Trung - Andre / Argue SF 6-2, 6-1    
19.04.   Andre / Argue - Galdo / Pella ČF 7-5, 6-4    
18.04.   Andre / Argue - Kavci / Tavar OF 7-5, 6-2    
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Andre / Rombo - Argue / Galdo ČF 6-2, 6-0    
05.03.   Argue / Galdo - Kirch / Silva OF 0-6, 6-3, 10-6    
  Florianopolis challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Brzez / Cueva - Argue / Galdo OF 6-4, 6-4    
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Prodo / Zebal - Argue / Velot OF 6-4, 2-6, 10-8 1.49 2.28
Žádné zápasy.
 
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Bagnis F. - Arguello F. 1K 3-6, 7-64, 7-5 1.52 2.21
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Gonzalez M. - Arguello F. OF 6-2, 7-5 1.32 2.84
07.11.   Arguello F. - Molteni A. 1K 7-5, 6-1 1.84 1.76
  Sao Leopoldo challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Ramirez-Hidal - Arguello F. OF 7-5, 7-65 1.33 2.79
01.11.   Arguello F. - Cervenak P. 1K 6-4, 3-6, 6-3 1.90 1.72
  Lublaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Marti J. - Arguello F. 1K 5-7, 6-0, 6-3 1.71 1.91
  Todi challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Lajovic D. - Arguello F. OF 6-3, 3-6, 7-60 1.88 1.73
13.09.   Arguello F. - Arnaboldi A. 1K 6-3, 4-6, 6-3 1.76 1.85
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Ciric N. - Arguello F. OF 4-6, 7-65, 6-2 1.57 2.12
06.09.   Arguello F. - Minar J. 1K 6-1, 6-3 1.44 2.42
  Como challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Giorgini D. - Arguello F. 1K 7-63, 6-3 1.90 1.71
  Manerbio challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Trusendi W. - Arguello F. 1K 3-6, 6-1, 6-2 2.04 1.62
  Manta challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Dabul B. - Arguello F. F 6-1, 6-3 1.57 2.12
23.07.   Arguello F. - Ghedin R. SF 6-3, 6-4 1.79 1.81
21.07.   Arguello F. - Klaasen R. ČF 6-4, 6-4 2.05 1.61
21.07.   Arguello F. - Hocevar R. OF 7-64, 5-7, 6-2 2.20 1.53
19.07.   Arguello F. - Barrezueta G. 1K 6-2, 6-0 1.09 5.09
  Bogotá challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   van der Merwe - Arguello F. ČF 6-2, 2-6, 6-4 1.79 1.81
14.07.   Arguello F. - Marrai M. OF 6-4, 6-4 1.69 1.92
11.07.   Arguello F. - Struvay E. 1K 7-5, 4-6, 6-1 1.69 1.93
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Arguello F. - Duran G. F 6-4, 6-2    
01.07.   Arguello F. - Pastor N. SF 6-1, 6-1    
30.06.   Arguello F. - Velotti A. ČF 6-3, 65-7, 6-1    
29.06.   Arguello F. - Hidalgo G. OF 3-6, 6-3, 6-1    
28.06.   Arguello F. - Perez Mota M. 1K 6-3, 7-5    
25.06.   Arguello F. - Beretta D. F 3-6, 6-2, 7-6    
24.06.   Arguello F. - Pella G. SF 2-6, 6-4, 6-1    
23.06.   Arguello F. - Velotti A. ČF 3-6, 6-2, 6-4    
22.06.   Arguello F. - Maccio S. OF 6-0, 6-1    
21.06.   Arguello F. - Celia S. 1K 7-5, 6-3    
27.05.   Trungelliti M - Arguello F. SF 6-2, 2-6, 7-5 1.71 1.90
26.05.   Arguello F. - Velotti A. ČF 6-2, 6-4    
25.05.   Arguello F. - Ceppo A. OF 6-0, 6-1    
24.05.   Arguello F. - Guerreno G. 1K 6-0, 6-0    
17.05.   Pastor N. - Arguello F. 1K 4-6, 7-64, 6-3    
06.05.   Alund M. - Arguello F. SF 6-3, 6-4    
05.05.   Arguello F. - Cuevas M. ČF 6-3, 6-2    
04.05.   Arguello F. - Londero J. OF 6-3, 6-2    
03.05.   Arguello F. - Konfederak K. 1K 6-1, 1-6, 6-1    
27.04.   Velotti A. - Arguello F. OF 6-4, 6-1    
26.04.   Arguello F. - Ortiz J. 1K 6-2, 7-65    
23.04.   Arguello F. - Pastor N. F 6-2, 6-4    
22.04.   Arguello F. - Saavedra-Corv SF 6-1, 6-4    
21.04.   Arguello F. - Florez V. ČF 6-3, 7-63    
20.04.   Arguello F. - Velotti A. OF 1-6, 6-3, 6-3    
19.04.   Arguello F. - Cuevas M. 1K 6-4, 6-4    
  Recife challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Hocevar R. - Arguello F. 1K 6-3, 6-3 1.37 2.65
  Salinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Galdon P. - Arguello F. 1K 6-4, 2-0 1.66 1.97
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Velotti A. - Arguello F. Q-1K 6-3, 4-6, 6-0    
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Mares / Senat - Argue / Pasto OF 6-4, 6-3    
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Andre / Velot - Argue / Schwa OF 6-4, 7-6    
  Sao Leopoldo challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Elias / Gil F - Argue / Felde ČF 6-2, 6-3    
01.11.   Argue / Felde - Engel / Ghem OF 6-4, 6-3    
  Lublaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Carre / Zekic - Argue / Schwa OF 6-2, 6-2    
  Todi challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Fisch / Motti - Argue / Mayer SF 5-7, 7-6, 10-7    
15.09.   Argue / Mayer - Bauti / Eysse ČF 6-4, 6-2    
13.09.   Argue / Mayer - Naso / Rizzo OF 6-0, 6-3    
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Munoz / Ramir - Argue / Schwa ČF 6-3, 6-1    
06.09.   Argue / Schwa - Burri / Perez OF 6-2, 6-4    
  Como challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Delbo / Olivo - Alund / Argue F 6-1, 6-4 1.87 1.73
02.09.   Alund / Argue - Kerr / Skups SF 6-4, 6-7, 10-7    
01.09.   Alund / Argue - Ebelt / Feene ČF 7-6, 4-6, 10-5    
31.08.   Alund / Argue - Crugn / Moser OF 6-3, 6-4 1.80 1.80
  Manta challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Dabul / van d - Argue / Schwa OF 6-1, 6-1    
  Bogotá challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Buile / Lopez - Argue / Schwa OF 6-4, 6-4    
  Recife challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Laran / Sant' - Argue / Galdo ČF    
04.04.   Argue / Galdo - Borva / Zampi OF 4-6, 6-4, 10-5    
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Bracc / Stara - Argue / Brzez OF 6-2, 5-7, 10-8 1.28 3.01
Žádné zápasy.
 
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Junqueira D. - Arguello F. OF 7-6 1.35 2.69
23.11.   Arguello F. - Marti J. 1K 6-4, 6-4 1.60 2.08
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Arguello F. - Schwartzman D F 6-1, 6-1    
29.10.   Arguello F. - Hidalgo G. SF 3-6, 6-4, 6-2    
28.10.   Arguello F. - Heras P. ČF 6-1, 65-7, 6-1    
27.10.   Arguello F. - Travaglia S. OF 6-3, 2-6, 6-4    
26.10.   Arguello F. - Pastor N. 1K 6-3, 6-2    
21.10.   Pastor N. - Arguello F. ČF 6-4, 5-7, 7-64    
20.10.   Arguello F. - Urli M. OF 6-3, 6-4    
19.10.   Arguello F. - Romanazzi J. 1K 6-1, 3-6, 6-1    
  Buenos Aires 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Cervenak P. - Arguello F. 1K 6-3, 6-4 1.85 1.75
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Dabul B. - Arguello F. OF 6-3, 6-1 1.39 2.54
27.09.   Arguello F. - Behar A. 1K 6-2, 7-6 1.16 4.00
  Belo Horizonte challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Silva Dutra R - Arguello F. F 6-4, 6-2 1.59 2.09
18.09.   Arguello F. - Bagnis F. SF 6-4, 6-2 2.24 1.51
17.09.   Arguello F. - Hocevar R. ČF 6-3, 6-3 2.80 1.33
15.09.   Arguello F. - Lindell C. OF 6-3, 7-6 1.80 1.81
14.09.   Arguello F. - Zampieri C. 1K 1-6, 6-3, 6-2 3.02 1.29
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Galdon P. - Arguello F. ČF    
11.08.   Arguello F. - Monteferrario OF 6-4, 6-2    
10.08.   Arguello F. - Kon A. 1K 4-6, 7-67, 6-1    
07.08.   Arguello F. - Galdon P. F 6-1, 6-4    
06.08.   Arguello F. - Duran G. SF 6-1, 7-66    
05.08.   Arguello F. - Sansonetti F. ČF 6-3, 6-2    
04.08.   Arguello F. - Guichonet D. OF 6-2, 6-2    
03.08.   Arguello F. - Rios-Benitez 1K 5-7, 7-62, 6-1    
24.07.   Molteni A. - Arguello F. F 3-6, 7-6, 6-1    
23.07.   Arguello F. - Travaglia S. SF 5-7, 6-4, 6-3    
22.07.   Arguello F. - Amado J. ČF 6-1, 6-4    
21.07.   Arguello F. - Giussani G. OF 6-1, 6-4    
20.07.   Arguello F. - Agamenone F. 1K 6-2, 6-2    
15.06.   Olivo R. - Arguello F. 1K 7-5, 6-1    
09.06.   Borvanov R. - Arguello F. OF 61-7, 6-4, 6-4    
08.06.   Arguello F. - Groenendaal R 1K 3-6, 6-0, 6-1    
11.05.   Trungelliti M - Arguello F. 1K 6-4, 7-65    
08.05.   Arguello F. - Heras P. F 6-2, 6-1    
07.05.   Arguello F. - Schwartzman D SF 7-66, 6-4    
06.05.   Arguello F. - Galdon P. ČF 6-3, 7-5    
05.05.   Arguello F. - Miranda I. OF 6-3, 6-3    
04.05.   Arguello F. - Gomez-Saigos 1K 6-3, 6-3    
29.04.   Molteni A. - Arguello F. ČF 6-4, 6-1    
28.04.   Arguello F. - Monteferrario OF 6-0, 6-0    
27.04.   Arguello F. - Benedetti C. 1K 2-6, 6-0, 6-4    
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Brzezicki J. - Arguello F. Q-1K 6-1, 6-1    
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Heras P. - Arguello F. 1K 7-5, 6-0    
05.02.   Valverde J. - Arguello F. SF 6-2, 6-3    
04.02.   Arguello F. - Galdon P. ČF 2-1    
03.02.   Arguello F. - Picco A. OF 2-6, 6-4, 7-5    
02.02.   Arguello F. - Collarini A. 1K 2-6, 6-3, 6-4    
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Fabbr / Grill - Argue / Schwa OF 7-5, 6-4    
  Buenos Aires 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Junqu / Pella - Argue / Velot OF 3-6, 6-3, 10-5    
  Belo Horizonte challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Bagni / Molte - Argue / Mena OF 7-6, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Futures 09 Kolo Výsledek K1 K2
30.11.   Romanazzi J. - Arguello F. Q-OF 5-7    
29.11.   Arguello F. - Benitez J. Q-2K 6-2, 6-4    
24.11.   Duran G. - Arguello F. 1K 6-1, 6-2    
28.10.   Doria-Medina - Arguello F. OF 6-1, 6-3    
27.10.   Arguello F. - Carbajal F. 1K 6-1, 6-2    
24.10.   Miranda I. - Arguello F. F 6-1, 6-1    
23.10.   Arguello F. - Picco A. SF 6-3, 7-64    
22.10.   Arguello F. - Galdos S. ČF 6-2, 7-5    
21.10.   Arguello F. - Comporto A. OF 6-4, 1-6, 6-2    
20.10.   Arguello F. - Nicol G. 1K 6-4, 6-2    
19.10.   Arguello F. - Contreras L. Q-OF 6-2, 6-2    
18.10.   Arguello F. - Price C. Q-2K 6-1, 6-2    
17.10.   Arguello F. - Ortiz Beckdor Q-1K 6-0, 6-0    
02.10.   Trungelliti M - Arguello F. SF 6-4, 65-7, 6-3    
01.10.   Arguello F. - Grimolizzi G. ČF 3-0    
30.09.   Arguello F. - Konfederak K. OF 6-2, 6-3    
29.09.   Arguello F. - Guichonet D. 1K 6-2, 6-2    
24.09.   Duran G. - Arguello F. ČF 6-2, 0-6, 6-2    
23.09.   Arguello F. - Cavallero F. OF 6-1, 6-4    
22.09.   Arguello F. - Noviski L. 1K    
06.05.   Amado J. - Arguello F. OF 6-4, 1-6, 6-4    
05.05.   Arguello F. - Cavallero F. 1K 6-4, 6-3    
29.04.   Ribeiro-Neto - Arguello F. OF 2-6, 6-3, 6-4    
28.04.   Arguello F. - Gaich G. 1K 6-4, 7-5    
22.04.   Bonatto A. - Arguello F. OF 6-4, 6-3    
21.04.   Arguello F. - Sterin G. 1K 6-3, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 08 Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Mazziotti B. - Arguello F. Q-OF 3-1    
12.10.   Arguello F. - Maccio S. Q-2K 7-65, 6-0    
08.10.   Gomez-Saigos - Arguello F. OF 6-4, 7-62    
07.10.   Arguello F. - Andreozzi G. 1K 6-4, 6-1    
10.09.   Galdon P. - Arguello F. OF 6-2, 3-6, 6-0    
09.09.   Arguello F. - Konfederak K. 1K 6-3, 3-6, 6-3    
08.09.   Arguello F. - Arganaras J. Q-OF 6-3, 4-6, 6-3    
07.09.   Arguello F. - Rodriguez N. Q-2K 6-3, 6-2    
06.09.   Arguello F. - Altamirano P. Q-1K 6-3, 65-7, 6-2    
01.09.   Guichonet D. - Arguello F. Q-OF 6-4, 6-2    
31.08.   Arguello F. - Adami A. Q-2K 6-1, 6-2    
30.08.   Arguello F. - Veraldi L. Q-1K 7-5, 7-60    
24.08.   Heras P. - Arguello F. Q-2K 4-6, 6-2, 6-1    
22.07.   Bagnis F. - Arguello F. 1K 4-6, 6-1, 7-5    
21.07.   Arguello F. - Crosa J. Q-OF 62-7, 6-2, 6-2    
20.07.   Arguello F. - Torres A. Q-2K 6-0, 6-1    
19.07.   Arguello F. - Welsh D. Q-1K 6-4, 6-3    
09.07.   Noviski L. - Arguello F. OF 6-3, 7-5    
08.07.   Arguello F. - Giussani H. 1K 6-4, 6-2    
01.07.   Rios-Benitez - Arguello F. 1K 6-3, 6-3    
30.06.   Arguello F. - Catala-Velasc Q-OF 6-2, 6-2    
29.06.   Arguello F. - Seminara J. Q-2K 6-1, 6-1    
28.06.   Arguello F. - Florez V. Q-1K 7-5, 5-7, 6-3    
24.06.   Gonzalia J. - Arguello F. 1K 7-5, 6-3    
17.06.   Amado J. - Arguello F. 1K 6-3, 6-3    
21.05.   Velotti A. - Arguello F. OF 5-7, 7-5, 6-0    
20.05.   Arguello F. - Paskvan F. 1K 6-1, 6-4    
19.05.   Arguello F. - Tur G. Q-OF 6-3, 6-0    
18.05.   Arguello F. - Castro M. Q-2K 7-63, 6-2    
17.05.   Arguello F. - Pesci M. Q-1K 6-2, 6-3    
11.05.   Gaich G. - Arguello F. Q-2K 7-5, 2-6, 6-4    
10.05.   Arguello F. - Tello M. Q-1K 6-4, 7-65    
03.05.   Guichonet D. - Arguello F. Q-1K 6-3, 4-6, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
24.07.2018 - 25.07.2018  Padova challenger skreč
18.04.2018 - 14.05.2018  Sarasota challenger skreč - kotník
16.08.2017 - 28.08.2017  Santo Domingo challenger skreč - nemoc
29.04.2017 - 01.05.2017  Savannah challenger skreč
13.04.2016 - 13.04.2016  Sarasota challenger skreč - únava
01.05.2014 - 17.05.2014  Tunis challenger skreč - záda
21.08.2013 - 10.09.2013  US Open skreč
20.02.2013 - 06.04.2013  Buenos Aires skreč - břišní sval
18.09.2012 - 24.09.2012  Štětín challenger skreč - Achillova šlacha
13.09.2012 - 18.09.2012  Sevilla challenger skreč - pravá noha
28.02.2011 - 04.04.2011  Salinas challenger skreč - žaludek
24.11.2010 - 12.02.2011  Buenos Aires challenger skreč - kyčel
12.08.2010 - 14.09.2010  Futures 2010 nenastoupil
30.11.2009 - 02.02.2010  Futures 09 skreč
13.10.2008 - 21.04.2009  Futures 08 skreč
 
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist