Artunedo Martinavarr Andres - profil

Artunedo Martinavarr Andres 

Artunedo Martinavarr Andres

Stát: Španělsko
Narození: 14. 9. 1993
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 303. / 293.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 372. / 361.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 262/180 42/54 190/89 30/36 0/1 -
2018 37/18 - 31/12 6/5 0/1 -
2017 37/22 0/1 32/17 5/4 - -
2016 40/25 7/8 32/15 1/2 - -
2015 20/25 3/11 15/8 2/6 - -
2014 23/15 0/1 15/8 8/6 - -
2013 36/22 6/5 26/11 4/6 - -
2012 25/35 12/17 11/13 2/5 - -
2011 33/15 8/9 23/4 2/2 - -
2010 10/3 5/2 5/1 - - -
2009 1/0 1/0 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 85/52 20/13 53/30 12/9 - -
2018 22/5 - 15/4 7/1 - -
2017 2/2 - 2/2 - - -
2016 8/7 4/3 4/4 - - -
2015 23/10 7/5 14/4 2/1 - -
2014 10/9 - 9/7 1/2 - -
2013 11/12 4/3 6/6 1/3 - -
2012 9/7 5/2 3/3 1/2 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Boutillier R. - Artunedo Mart 1K 7-5, 6-3 1.62 2.08
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Janvier M. - Artunedo Mart Q-1K 6-3, 6-2 1.49 2.33
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Briand J. - Artunedo Mart OF 7-65, 7-5 3.88 1.17
19.09.   Artunedo Mart - Tepmahc N. 1K 6-3, 6-2 1.03 7.22
16.09.   Artunedo Mart - Jacq G. F 7-66, 7-5 2.05 1.66
15.09.   Artunedo Mart - Frost L. SF 7-5, 6-2 1.13 4.90
14.09.   Artunedo Mart - Added D. ČF 5-7, 6-3, 7-63 1.43 2.55
13.09.   Artunedo Mart - Tepmahc N. OF 6-3, 3-6, 6-3 1.03 8.24
12.09.   Artunedo Mart - Brosset S. 1K 3-6, 6-3, 6-2 1.13 4.80
  Cassis challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Wang T. - Artunedo Mart Q-ČF 6-2, 7-66    
03.09.   Artunedo Mart - Laurent T. Q-OF 4-6, 7-64, 6-1 1.25 3.35
02.09.   Artunedo Mart - Hossam Y. Q-1K 6-3, 3-6, 6-3 1.80 1.85
  Mallorca challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Bortolotti M. - Artunedo Mart Q-1K 6-4, 7-64 4.48 1.14
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Perez Sanz D. - Artunedo Mart SF 6-4, 7-67 3.05 1.32
10.08.   Artunedo Mart - Zeballos F. ČF 6-2, 6-1 1.15 4.09
09.08.   Artunedo Mart - Bauvy R. OF 7-5, 6-4 1.10 5.06
08.08.   Artunedo Mart - Mazon-Hernand 1K 6-2, 6-1 1.01 10.60
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Menendez-Mace - Artunedo Mart ČF 7-63, 7-66 1.31 3.27
01.08.   Artunedo Mart - Neuchrist M. OF 6-1, 5-2 1.99 1.74
31.07.   Artunedo Mart - Griekspoor S. 1K 3-6, 6-1, 7-63 2.14 1.64
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Boutillier R. - Artunedo Mart 1K 6-4, 6-4 2.24 1.54
  Recanati challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Galovic V. - Artunedo Mart 1K 65-7, 6-1, 7-64 1.46 2.55
02.07.   Artunedo Mart - Escoffier A. Q-ČF 6-4, 6-3 1.50 2.36
01.07.   Artunedo Mart - Karatsev A. Q-OF 7-63, 6-1    
30.06.   Artunedo Mart - Wu D. Q-1K 6-4, 66-7, 6-4    
  Nottingham 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Gray J. - Artunedo Mart Q-1K 6-3, 61-7, 7-613    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Ruusuvuori E. - Artunedo Mart ČF 6-3, 6-2 1.95 1.74
31.05.   Artunedo Mart - Barranco S. OF 7-64, 6-1 1.01 9.75
29.05.   Artunedo Mart - Fernandez Can 1K 4-6, 6-4, 6-4 1.06 7.00
13.05.   Guez D. - Artunedo Mart F 6-1, 6-1 1.72 2.01
13.05.   Artunedo Mart - Petit G. SF 1.22 3.67
11.05.   Artunedo Mart - McHugh A. ČF 6-3, 6-1    
10.05.   Artunedo Mart - Verbeek S. OF 6-2, 6-4    
09.05.   Artunedo Mart - Goldenberg D. 1K 7-5, 6-2    
06.05.   Artunedo Mart - Tchoutakian M F 2-6, 7-5, 6-3 1.27 3.41
05.05.   Artunedo Mart - Bass F. SF 6-4, 7-5 1.19 4.25
04.05.   Artunedo Mart - Pulgar-Garcia ČF 6-2, 6-2    
03.05.   Artunedo Mart - Takeda N. OF 6-3, 6-4    
02.05.   Artunedo Mart - Bothwell S. 1K 6-2, 6-0    
19.04.   Boyer D. - Artunedo Mart OF 1-4    
18.04.   Artunedo Mart - Takeda N. 1K 3-6, 6-2, 6-1    
15.04.   Artunedo Mart - Miedler L. F 0-6, 7-67, 6-3 3.60 1.25
14.04.   Artunedo Mart - Jomby T. SF 3-6, 7-5, 6-3 1.73 1.96
13.04.   Artunedo Mart - Kobelt P. ČF 7-5, 68-7, 6-1 1.54 2.22
12.04.   Artunedo Mart - Poljak D. OF 4-6, 6-2, 6-4    
11.04.   Artunedo Mart - Goldsteiner P 1K 6-1, 6-3    
30.03.   Harris L. - Artunedo Mart SF 6-2, 6-3 1.22 3.81
29.03.   Artunedo Mart - Heyman C. ČF 6-2, 6-1 2.80 1.36
28.03.   Artunedo Mart - Hossam Y. OF 6-4, 2-6, 7-63 3.05 1.31
27.03.   Artunedo Mart - Gil F. 1K 6-4, 2-0 1.32 2.99
14.03.   Giacomini L. - Artunedo Mart 1K 6-3, 6-4    
09.03.   Pauffley N. - Artunedo Mart ČF 6-3, 6-2    
08.03.   Artunedo Mart - Giacomini L. OF 5-7, 6-2, 6-0    
07.03.   Artunedo Mart - Haim M. 1K 6-3, 6-1    
13.02.   Ward J. - Artunedo Mart 1K 6-2, 6-2 1.60 2.12
07.02.   Lescure M. - Artunedo Mart 1K 6-2, 6-4    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Artun / Marto - De Sc / Faivr F 6-1, 6-4 1.24 3.25
19.10.   Artun / Marto - Bouti / Marti SF 6-2, 7-5 1.63 2.01
18.10.   Artun / Marto - Mitja / Mora ČF 6-3, 6-2 1.24 3.28
16.10.   Artun / Marto - Blanc / Cornu OF 7-67, 6-3 1.30 2.94
14.09.   Frost / Samue - Artun / Bende F 6-2, 6-1 2.01 1.63
13.09.   Artun / Bende - Taylo / Taylo SF 6-2, 6-2 1.69 1.93
12.09.   Artun / Bende - Smits / Van D ČF 1-6, 6-3, 10-6 2.17 1.54
11.09.   Artun / Bende - Meis / Reinw OF 7-66, 6-3    
  Mallorca challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Behar / Lopez - Artun / Perez OF 6-3, 6-3    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Artun / Lescu - Hoyt / Jandr F 63-7, 6-4, 10-6    
10.08.   Artun / Lescu - Hidal / Shrop SF 6-2, 6-2 1.73 1.88
09.08.   Artun / Lescu - Munoz / Perez ČF 6-3, 6-4 1.78 1.82
07.08.   Artun / Lescu - Artun / Luque OF 6-1, 6-1 1.08 5.28
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Artun / Perez - Desco / Monte F 63-7, 6-3, 10-6 1.72 1.95
03.08.   Artun / Perez - Brkic / Pavic SF 63-7, 6-3, 10-7 2.82 1.34
02.08.   Artun / Perez - Guez / Janko ČF 6-1, 3-6, 10-8 1.82 1.82
30.07.   Artun / Perez - Baldi / Pelle OF 7-67, 66-7, 10-5 2.35 1.51
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Devia / Lock - Artun / Karat ČF    
09.07.   Artun / Karat - Celik / Tchou OF 4-6, 7-5, 10-3 1.87 1.82
04.05.   Carou / Hidal - Artun / Day A SF 7-5, 6-2    
03.05.   Artun / Day A - Tagas / Taked ČF 6-4, 6-3    
02.05.   Artun / Day A - Bothw / Bothw OF 2-6, 6-4, 10-7    
19.04.   Nikla / Orlov - Artun / Viver ČF    
17.04.   Artun / Viver - Nemak / Quang OF 6-2, 6-0    
12.04.   Johns / Johns - Artun / Viver ČF 6-3, 65-7, 10-1    
10.04.   Artun / Viver - Andrz / Matus OF 6-2, 6-3    
30.03.   Diez / Mardo - Artun / Falca SF 6-2, 6-4    
29.03.   Artun / Falca - Frutt / Neuch ČF 7-5, 4-6, 11-9    
28.03.   Artun / Falca - Disch / Russi OF 6-3, 7-66    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
19.04.2018 - 02.05.2018  Futures 2018 skreč
20.10.2017 - 01.11.2017  Futures 2017 nenastoupil
16.08.2017 - 30.08.2017  Futures 2017 skreč
04.02.2016 - 10.02.2016  Futures 2016 nenastoupil
12.03.2015 - 04.04.2015  Futures 2015 skreč
11.08.2013 - 26.08.2013  Futures 2013 skreč
30.07.2013 - 06.08.2013  Segovia challenger skreč - pravé rameno
11.08.2012 - 21.08.2012  Futures 2012 skreč
31.01.2010 - 18.09.2010  Futures 2010 nenastoupil
02.08.2009 - 30.01.2010  Futures 09 nenastoupil
 
 
 
 
 
 
TOPlist