nenastoupil
25.04.2018 - 25.04.2018
skreč

Zprávy

Shelton v Houstonu překonal antukové maximum, ke čtvrtfinále mu stačila jediná výhra

ATP HOUSTON - Nejvýše nasazený Američan Ben Shelton (21) na úvod domácího klání v Houstonu porazil 3:6, 6:4, 6:3 Belgičana Zizoua Bergse (24) a jediná výhra ho posunula do prvního čtvrtfinále turnaje ATP na antuce. Naopak ze hry venku je hned po úvodním vystoupení druhý nasazený Argentinec Francisco Cerúndolo (25), proti kterému si Ital Luciano Darderi (22) připsal životní skalp.

Murray končí v Melbourne v prvním kole, Tsitsipas ztratil set, zápas otáčel i Medveděv

Andy Murray (36) se loučí s letošním Australian Open bez výhry jediného setu, pětinásobného finalistu turnaje smetl z kurtu Tomás Martín Etcheverry (24) 4:6, 2:6, 2:6. Stefanos Tsitsipas (25) sice zahájil prohraným setem se Zizouem Bergsem (24), nicméně v následujících třech sadách naprosto dominoval a šestým rokem po sobě v Melbourne Parku zvládl úvodní kolo. Podobný vstup do turnaje má za sebou Daniil Medveděv (27), dvojnásobný finalista vedl 5:7, 6:2, 6:4 a 1:0, když mu vzdal Terence Atmane (22).

Lehečka při premiéře v Miami zvládl roli favorita proti Coriovi

ATP MIAMI - Jiří Lehečka znovu po dvou týdnech úspěšně vstoupil do turnaje Masters 1000, při premiéře v Miami si poradil s argentinským antukářem Federicem Coriou. O své maximum na 'tisícovce' si zahraje s italským vrstevníkem Lorenzem Musettim.