Brown Dustin - profil

Brown Dustin 

Brown Dustin

Stát: Německo
Narození: 8. 12. 1984
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 225. / 64.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 186. / 43.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 632/473 267/196 116/104 203/139 46/33 0/1
2018 25/27 21/17 3/2 1/4 0/4 -
2017 26/36 7/17 6/9 7/6 6/4 -
2016 39/26 15/10 2/4 13/9 9/3 -
2015 36/35 9/10 9/13 7/7 11/4 0/1
2014 49/33 16/12 9/6 22/13 2/2 -
2013 52/32 21/15 6/4 19/10 6/3 -
2012 40/29 19/11 1/3 17/13 3/2 -
2011 28/34 13/13 4/7 11/11 0/3 -
2010 44/37 3/12 19/11 17/10 5/4 -
2009 55/28 28/14 6/2 21/11 0/1 -
2008 47/25 26/12 - 21/13 - -
2007 45/27 22/13 - 23/13 0/1 -
2006 40/24 24/13 4/1 12/10 - -
2005 37/22 28/16 1/2 8/4 - -
2004 28/18 15/11 8/2 4/4 1/1 -
2003 22/17 - 19/15 0/1 3/1 -
2002 19/23 - 19/23 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 280/231 128/91 30/34 103/80 19/26 -
2018 11/10 9/9 - 2/1 - -
2017 14/17 9/8 0/2 4/4 1/3 -
2016 16/16 5/5 0/2 6/6 5/3 -
2015 30/24 10/5 12/8 6/7 2/4 -
2014 29/25 9/7 2/3 15/12 3/3 -
2013 33/31 14/14 4/4 14/9 1/4 -
2012 40/25 14/6 0/3 25/14 1/2 -
2011 35/33 17/13 3/6 11/10 4/4 -
2010 49/21 26/7 8/4 14/9 1/1 -
2009 14/17 8/9 1/2 4/5 1/1 -
2008 8/7 7/5 - 1/2 - -
2007 1/3 0/2 - 1/1 - -
2006 0/1 0/1 - - - -
2003 0/1 - - - 0/1 -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 - - - 0/2 -
2016 0/1 - - - 0/1 -
2011 0/1 - - - 0/1 -
  Méty Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   de Schepper K. - Brown D. Q-OF 6-4, 6-4 1.77 1.94
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Giustino L. - Brown D. 1K 610-7, 6-1, 7-66 1.78 1.93
  Janov challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Sonego L. - Brown D. F 6-2, 6-1 1.52 2.49
08.09.   Brown D. - Bellucci T. SF 6-3, 7-66 2.15 1.66
07.09.   Brown D. - Rosol L. ČF 3-6, 6-4, 7-65 1.98 1.78
06.09.   Brown D. - Basso A. OF 6-2, 5-7, 6-2 1.61 2.17
04.09.   Brown D. - Andujar P. 1K 6-4, 7-5 2.20 1.59
  Como challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Londero J. - Brown D. OF 7-5, 6-2 1.54 2.32
28.08.   Brown D. - Pavic A. 1K 6-3, 6-3 1.35 2.95
27.08.   Brown D. - Eriksson M. Q-ČF 7-63, 6-1 1.48 2.41
26.08.   Brown D. - Bellucci T. Q-OF 6-3, 6-4 1.86 1.79
25.08.   Brown D. - Iannaccone F. Q-1K 6-2, 6-4 1.10 5.26
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Choinski J. - Brown D. SF 6-4, 6-3 2.24 1.61
17.08.   Brown D. - Krawietz K. ČF 65-7, 6-1, 6-2 1.85 1.91
16.08.   Brown D. - Muller A. OF 6-1, 6-2 1.60 2.18
14.08.   Brown D. - Ofner S. 1K 6-4, 3-6, 7-65 2.14 1.63
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Melzer G. - Brown D. 9K 0-6, 6-4, 10-7    
11.08.   Brown D. - Samper-Montan 8K 4-6, 7-6, 10-6    
05.08.   Cuevas M. - Brown D. 7K 7-6, 7-6    
29.07.   Vanni L. - Brown D. 6K 6-4, 7-6    
27.07.   Brown D. - Podlipnik-Cas 5K 6-1, 4-6, 10-8    
22.07.   Jahn J. - Brown D. 4K 6-3, 3-6, 10-4    
  Scheveningen challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Giannessi A. - Brown D. OF 4-6, 6-2, 6-3 1.50 2.42
17.07.   Brown D. - Barrere G. 1K 7-5, 7-5 1.84 1.87
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Brown D. - Zapata Mirall 3K 3-6, 6-3, 10-6    
  Braunschweig challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Hanfmann Y. - Brown D. OF 3-6, 7-65, 6-2 1.31 3.19
10.07.   Brown D. - Galovic V. 1K 6-3, 7-62 2.14 1.64
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Brown D. - Carballes Bae 1K 7-6, 6-3    
  Marburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Londero J. - Brown D. 1K 6-3, 6-4 1.43 2.66
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Kozlov S. - Brown D. Q-1K 6-3, 6-1 2.51 1.47
  Halle Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Berrettini M. - Brown D. Q-OF 65-7, 7-65, 7-64 2.24 1.58
  Hertogenbosch Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Tomic B. - Brown D. Q-OF 6-4, 7-64 1.53 2.32
  Surbiton challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Ebden M. - Brown D. 1K 65-7, 7-5, 6-3 1.53 2.37
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Andreozzi G. - Brown D. Q-1K 6-2, 6-4 1.23 3.82
  Heilbronn 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Majchrzak K. - Brown D. ČF 6-3, 3-1 1.71 2.09
16.05.   Brown D. - Moraing M. OF 2.00 1.74
15.05.   Brown D. - Ruud C. 1K 7-64, 4-6, 6-3 3.14 1.32
  Mnichov Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Marterer M. - Brown D. 1K 5-6 1.44 2.79
29.04.   Brown D. - Novak D. Q-ČF 6-3, 64-7, 7-65 2.59 1.44
28.04.   Brown D. - Krawietz K. Q-OF 6-3, 3-6, 7-62 1.69 2.05
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Ojeda Lara R. - Brown D. Q-OF 4-6, 6-4, 6-2 1.69 2.03
21.04.   Brown D. - Granollers-Pu Q-1K 7-5, 6-2 1.42 2.64
  Houston Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Laaksonen H. - Brown D. 1K 6-4, 6-3 1.74 2.08
  Marbella challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Lopez-Perez E. - Brown D. 1K 6-4, 6-2 1.55 2.30
  Montpellier Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Mahut N. - Brown D. 1K 62-7, 2-5 1.74 2.08
  Quimper challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Janvier M. - Brown D. OF 6-3, 64-7, 6-2 1.91 1.79
29.01.   Brown D. - Clarke J. 1K 6-4, 6-4 1.37 2.87
  Rennes challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Broady L. - Brown D. 1K 6-3, 4-6, 7-5 2.02 1.71
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Sousa J. - Brown D. 1K 6-4, 6-3, 4-6, 64-7, 6-1 1.40 2.93
14.01.   Brown D. - Kozlov S. Q-3K 6-4, 3-6, 6-3 2.13 1.64
11.01.   Brown D. - Wu D. Q-2K 3-6, 6-4, 7-616 1.64 2.14
10.01.   Brown D. - Andreozzi G. Q-1K 6-3, 3-6, 6-3 1.75 1.97
  Dauhá Kolo Výsledek K1 K2
30.12.   Setkic A. - Brown D. Q-OF 6-3, 6-2 2.25 1.57
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Andre / Duran - Begem / Brown OF 6-4, 2-6, 10-5 1.98 1.71
  Janov challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Gille / Vlieg - Begem / Brown OF 6-4, 7-64 1.61 2.13
  Como challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Begem / Brown - Kliza / Polas F 3-6, 6-4, 10-5 1.67 2.02
01.09.   Begem / Brown - Baldi / Carus SF 6-4, 6-4 1.39 2.62
29.08.   Begem / Brown - Cueva / Delli ČF 1.41 2.58
27.08.   Begem / Brown - Forti / Ianna OF 6-3, 7-5 1.14 4.64
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Janvi / Kuzma - Begem / Brown OF 1-6, 6-2, 10-2 2.60 1.40
  Scheveningen challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Marti / Olive - Begem / Brown SF 7-64, 6-4 2.08 1.62
18.07.   Begem / Brown - Blanc / Hoang ČF 7-5, 6-3 1.56 2.23
16.07.   Begem / Brown - Denol / Mulle OF 6-0, 6-2 1.31 3.08
  Braunschweig challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Gonza / Koolh - Begem / Brown SF 6-0, 6-3 1.66 2.08
12.07.   Begem / Brown - Molch / Zelen ČF 6-3, 6-4 2.13 1.62
10.07.   Begem / Brown - Bedna / Junai OF 7-62, 6-2 1.84 1.84
  Marburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Khabi / Manaf - Brown / Junai OF 6-1, 6-4 2.20 1.55
  Heilbronn 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Nedun / Weiss - Brown / King OF 6-3, 6-4 1.59 2.20
  Houston Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Begem / Sanci - Brown / Tiafo SF 6-3, 3-6, 10-7 1.93 1.80
12.04.   Brown / Tiafo - Karlo / Nesto ČF 7-65, 6-3 1.84 1.88
11.04.   Brown / Tiafo - Harri / McLac OF 6-2, 7-64 2.45 1.50
  Marbella challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Andre / Behar - Brown / O'Mar OF 6-2, 6-4 1.61 2.15
  Montpellier Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   McLac / Nys H - Brown / Paire ČF 1.62 2.17
06.02.   Brown / Paire - Hemer / Millo OF 7-5, 6-3 1.44 2.63
  Rennes challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.01.   Gille / Vlieg - Brown / Pel D ČF 6-3, 6-2 1.67 2.05
23.01.   Brown / Pel D - Clayt / O'Mar OF 6-4, 66-7, 10-8 1.91 1.80
Žádné zápasy.
 
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Bachinger M. - Brown D. OF 6-0, 6-4 1.81 1.90
31.10.   Brown D. - de Schepper K. 1K 6-2, 7-5 2.11 1.65
  Ismaning challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Hanfmann Y. - Brown D. SF 65-7, 6-3, 7-5 1.80 1.94
20.10.   Brown D. - Hurkacz H. ČF 6-4, 6-3 1.38 2.90
19.10.   Brown D. - Simon T. OF 6-4, 66-7, 7-63 1.17 4.36
17.10.   Brown D. - Moraing M. 1K 67-7, 7-62, 6-1 1.47 2.49
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Sieber M. - Brown D. OF 2-6, 7-63, 7-65 3.24 1.30
11.10.   Brown D. - Leshem E. 1K 6-3, 7-5 1.22 3.85
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Gombos N. - Brown D. 1K 6-3, 7-62 1.67 2.07
  Méty Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Mahut N. - Brown D. 1K 6-1, 7-64 1.58 2.36
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Zopp J. - Brown D. ČF 6-2, 4-6, 6-4 1.48 2.54
14.09.   Brown D. - Smirnov A. OF 7-64, 4-6, 7-65 1.52 2.35
12.09.   Brown D. - Bury A. 1K 6-3, 6-4 1.03 9.03
  Janov challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Napolitano S. - Brown D. OF 6-4, 6-2 1.85 1.86
05.09.   Brown D. - Bonadio R. 1K 7-5, 6-2 1.25 3.54
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Bautista-Agut R. - Brown D. 2K 6-1, 6-3, 7-63 1.10 7.29
30.08.   Brown D. - Bellucci T. 1K 6-4, 6-3, 6-2 1.91 1.89
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Martin A. - Brown D. 9K 6-3, 6-3    
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Sieber M. - Brown D. 1K 6-2, 6-2 2.82 1.37
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Mertens Y. - Brown D. 8K 6-4, 6-3    
28.07.   Brands D. - Brown D. 5K 6-1, 3-6, 13-11    
  Gstaad Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Istomin D. - Brown D. OF 6-3, 6-1 2.05 1.74
25.07.   Brown D. - Lajovic D. 1K 6-3, 7-63 2.30 1.59
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Moraing M. - Brown D. 4K 3-6, 6-3, 10-5    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Ferrer D. - Brown D. OF 6-2, 6-3 1.26 3.80
18.07.   Brown D. - Bellucci T. 1K 6-4, 6-3 2.44 1.52
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Lorenzi P. - Brown D. 3K 6-7, 6-3, 12-10    
14.07.   Schwartzman D. - Brown D. 2K 5-3    
  Braunschweig challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Cecchinato M. - Brown D. 1K 6-3, 1-6, 6-3 1.60 2.19
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Brown D. - Basilashvili N. 1K 6-3, 6-1    
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Murray A. - Brown D. 2K 6-3, 6-2, 6-2 1.09 8.07
03.07.   Brown D. - Sousa J. 1K 3-6, 7-65, 6-4, 6-4 1.41 2.95
  Boodles Tennis Challenge Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Brown D. - Olivo R.   7-5, 6-3 1.32 3.10
  Halle Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Bautista-Agut R. - Brown D. OF 6-4, 1-6, 7-66 1.37 3.09
19.06.   Brown D. - Pospisil V. 1K 6-1, 63-7, 7-64 2.56 1.48
  Hertogenbosch Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Kozlov S. - Brown D. 1K 6-3, 3-6, 6-3 2.91 1.38
  Surbiton challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Thompson J. - Brown D. SF 6-3, 7-5 1.65 2.15
10.06.   Brown D. - Evans D. ČF 3-6, 2-4 2.38 1.50
08.06.   Brown D. - Bhambri Y. OF 7-66, 2-6, 7-5 1.41 2.63
08.06.   Brown D. - Polansky P. 1K 7-66, 6-3 1.17 4.33
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Monfils G. - Brown D. 1K 6-4, 7-5, 6-0 1.09 7.68
  Lyon Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Kicker N. - Brown D. 1K 6-4, 6-4 2.01 1.75
  Mnichov Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Zverev M. - Brown D. 1K 6-4, 64-7, 6-3 1.85 1.89
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Tomic B. - Brown D. 1K 7-5, 4-6, 6-2 2.33 1.57
  Houston Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Johnson S. - Brown D. OF 7-612, 6-4 1.80 2.00
11.04.   Brown D. - Monaco J. 1K 7-67, 6-3 2.15 1.64
  Miami Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Young D. - Brown D. 1K 6-3, 1-6, 6-2 1.45 2.61
  Irving challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Kukushkin M. - Brown D. SF 6-4, 6-4 1.68 2.05
17.03.   Brown D. - Smyczek T. ČF 6-4, 6-2 2.12 1.64
16.03.   Brown D. - Coric B. OF 4-6, 6-4, 6-4 3.00 1.31
15.03.   Brown D. - Middelkoop M. 1K 6-4, 6-2 1.38 2.66
  Indian Wells Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Evans D. - Brown D. 1K 6-1, 6-1 1.30 3.31
  Dubaj Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Evans D. - Brown D. 1K 6-2, 6-3 1.38 2.86
  Delray Beach Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Garcia-Lopez G. - Brown D. 1K 6-3, 6-3 2.15 1.64
  Montpellier Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Paire B. - Brown D. ČF 1-0 1.68 2.15
08.02.   Brown D. - Cilic M. OF 6-4, 6-4 4.19 1.21
06.02.   Brown D. - Garcia-Lopez G. 1K 7-64, 6-3 1.52 2.40
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Raonic M. - Brown D. 1K 6-3, 6-4, 6-2 1.05 8.83
  Auckland Kolo Výsledek K1 K2
11.01.   Baghdatis M. - Brown D. OF 4-6, 7-64, 6-4 1.49 2.54
09.01.   Brown D. - Mmoh M. 1K 7-64, 3-6, 6-4 1.86 1.85
  Dauhá Kolo Výsledek K1 K2
04.01.   Tsonga J. - Brown D. OF 6-1, 6-3 1.16 4.70
02.01.   Brown D. - Bagnis F. 1K 6-1, 62-7, 6-4 1.35 2.96
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Arend / Jebav - Brown / Marte ČF 6-3, 7-64    
30.10.   Brown / Marte - Hassa / Hofma OF 6-2, 6-4 1.01 10.25
  Ismaning challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Draga / Draga - Brown / Puetz F 61-7, 6-2, 10-8 1.89 1.78
21.10.   Brown / Puetz - Bedna / Pel D SF 6-3, 6-4 1.80 1.84
20.10.   Brown / Puetz - Bury / Uzhyl ČF 7-64, 6-3    
18.10.   Brown / Puetz - Satsc / Weiss OF 1-6, 6-3, 11-9 1.95 1.74
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Clayt / O'Mar - Brown / Puetz OF 7-61, 7-65 1.71 2.00
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Gonza / Reese - Brown / Fucso OF 6-1, 6-1 2.08 1.62
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Andrz / Smirn - Brown / Mies OF 6-3, 64-7, 10-8 3.35 1.25
  Janov challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Andre / Behar - Brown / Mies SF 6-3, 65-7, 12-10 1.85 1.80
08.09.   Brown / Mies - Carus / Eysse ČF 2-6, 6-4, 10-5 1.83 1.83
06.09.   Brown / Mies - Oclep / Vavas OF 6-3, 6-3 1.41 2.58
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Krawi / Mies - Brown / Sanci F 6-1, 7-65 2.00 1.68
18.08.   Brown / Sanci - Gille / Vlieg SF 6-3, 6-3 2.01 1.69
17.08.   Brown / Sanci - Diez / Vega ČF 6-4, 7-65 1.30 3.07
14.08.   Brown / Sanci - Ojeda / Zapat OF 7-64, 6-3 1.13 4.96
  Gstaad Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Jebav / Midde - Brown / Chiud OF 6-2, 6-1 1.71 2.01
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Bellu / Sa A. - Brown / Khach ČF 6-4, 6-0 1.58 2.24
17.07.   Brown / Khach - Erlic / Schwa OF 6-2, 5-7, 17-15 1.80 1.86
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Bopan / Roger - Brown / Zvere 1K 6-3, 7-64, 6-4 1.44 2.64
  Halle Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Rojer / Tecau - Brown / Struf OF 7-63, 6-4 1.36 2.83
  Surbiton challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Danie / Qures - Brown / Nedun ČF 6-2, 7-63 1.53 2.28
07.06.   Brown / Nedun - Skups / Skups OF 7-65, 63-7, 11-9 1.78 1.88
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Lesti / Moute - Brown / Lu Y. 1K 4-2 3.76 1.25
  Mnichov Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Cabal / Farah - Brown / Struf OF 7-5, 7-65 1.43 2.61
  Houston Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Peral / Zebal - Brown / Tiafo F 4-6, 7-5, 10-6 1.63 2.16
16.04.   Brown / Tiafo - Ander / Querr SF 6-4, 6-4 2.22 1.59
14.04.   Brown / Tiafo - Shama / Silva ČF 4-6, 6-1, 10-5 1.71 2.02
14.04.   Brown / Tiafo - Cabal / Farah OF 6-3, 65-7, 10-5 4.40 1.18
  Irving challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Marac / Marti - Brown / Paes OF 6-1, 3-6, 10-4 1.58 2.15
  Montpellier Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Raja / Shara - Brown / Khach OF 1.67 2.05
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Zimon / Zvere - Brown / Ramos 1K 7-65, 6-2 1.50 2.43
Žádné zápasy.
 
  Paříž - Masters Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Benneteau J. - Brown D. Q-OF 6-2, 7-69 1.65 2.00
29.10.   Brown D. - Dzumhur D. Q-1K 7-65, 6-4 1.65 1.99
  Stockholm Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Sock J. - Brown D. OF 7-65, 4-6, 6-4 1.40 2.77
18.10.   Brown D. - Muller G. 1K 4-6, 6-3, 6-3 2.72 1.39
  Mons challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Melzer J. - Brown D. 1K 3-6, 6-2, 7-64 2.52 1.41
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Gombos N. - Brown D. ČF 6-2, 6-0 2.90 1.32
29.09.   Brown D. - Pavic A. OF 6-2, 6-4 1.33 2.84
28.09.   Brown D. - Benneteau J. 1K 7-64, 6-4 2.24 1.52
  Méty Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Benneteau J. - Brown D. OF 6-3, 6-4 1.68 2.06
20.09.   Brown D. - Mathieu P. 1K 6-4, 6-2 1.99 1.73
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Giannessi A. - Brown D. F 6-2, 6-3 2.33 1.50
17.09.   Brown D. - Eysseric J. SF 6-4, 6-4 1.36 2.76
16.09.   Brown D. - Caruso S. ČF 4-6, 6-3, 6-3 1.25 3.30
14.09.   Brown D. - Bourgue M. OF 6-1, 6-1 1.35 2.71
13.09.   Brown D. - Ivanov V. 1K 6-3, 65-7, 6-2 1.10 5.35
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Raonic M. - Brown D. 1K 7-5, 6-3, 6-4 1.02 10.75
  OH - Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Bellucci T. - Brown D. 1K 4-6, 5-4 1.63 2.24
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Lorenzi P. - Brown D. 7K 5-7, 7-6, 10-8    
29.07.   Brown D. - Roger-Vasseli 6K 6-3, 6-2    
24.07.   Struff J. - Brown D. 5K 6-4, 6-4    
  Gstaad Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Lopez F. - Brown D. SF 4-6, 6-3, 6-3 1.53 2.45
22.07.   Brown D. - Youzhny M. ČF 6-4, 6-4 1.60 2.23
21.07.   Brown D. - Bellucci T. OF 2-6, 7-64, 6-1 2.56 1.44
19.07.   Brown D. - Monaco J. 1K 6-2, 7-5 2.98 1.34
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Nedovyesov A. - Brown D. 4K 7-5, 6-1    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Ferrer D. - Brown D. ČF 6-1, 4-6, 6-4 1.18 4.71
14.07.   Brown D. - Bedene A. OF 6-3, 65-7, 6-3 2.45 1.49
12.07.   Brown D. - Munoz-De La N 1K 6-2, 7-66 1.35 2.95
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Brown D. - Kern R. 3K 6-4, 7-6    
08.07.   Kovalik J. - Brown D. 2K 6-3, 6-4    
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Kyrgios N. - Brown D. 2K 63-7, 6-1, 2-6, 6-4, 6-4 1.08 7.84
28.06.   Brown D. - Lajovic D. 1K 4-6, 6-3, 3-6, 6-3, 6-4 1.11 6.26
  Halle Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Baghdatis M. - Brown D. OF 7-5, 7-68 1.52 2.38
14.06.   Brown D. - Ramos-Vinolas A. 1K 6-3, 7-5 1.24 3.85
  Surbiton challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Thompson J. - Brown D. ČF 6-2, 6-2 2.64 1.37
09.06.   Brown D. - Corrie E. OF 6-3, 6-3 1.18 3.85
07.06.   Brown D. - Struvay E. 1K 7-62, 6-4 1.06 6.60
  Manchester challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Brown D. - Lu Y. F 7-65, 6-1 1.68 2.02
04.06.   Brown D. - Gojowczyk P. SF 6-3, 6-2 1.46 2.41
03.06.   Brown D. - Ward J. ČF 7-67, 6-2 1.45 2.39
02.06.   Brown D. - Zverev M. OF 6-3, 2-6, 7-5 1.72 1.90
01.06.   Brown D. - Ram R. 1K 7-63, 7-63 1.68 1.95
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Sock J. - Brown D. 2K 6-3, 7-65, 6-2 1.21 4.22
23.05.   Brown D. - Sela D. 1K 65-7, 6-4, 7-65, 4-6, 6-4 1.48 2.50
20.05.   Brown D. - Brands D. Q-3K 7-61, 6-3 1.68 1.98
18.05.   Brown D. - Hemery C. Q-2K 7-5, 6-4 1.49 2.33
16.05.   Brown D. - Arevalo M. Q-1K 6-1, 6-3 1.32 2.97
  Heilbronn 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Reuter Y. - Brown D. 1K 6-3, 3-6, 6-2 3.06 1.28
  Mnichov Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Del Potro J. - Brown D. 1K 7-62, 6-4 1.28 3.57
  Jönköping challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Arvidsson I. - Brown D. 1K 5-7, 7-5, 6-3 6.63 1.06
  Wroclaw challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Hernych J. - Brown D. SF 7-65, 6-4 2.64 1.39
19.02.   Brown D. - Olivetti A. ČF 6-4, 6-2 1.30 2.95
18.02.   Brown D. - Golubev A. OF 6-1, 6-4 1.44 2.44
16.02.   Brown D. - Pavlásek A. 1K 6-4, 7-5 1.33 2.82
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Setkic A. - Brown D. 1K 2-6, 6-2, 7-64 2.97 1.30
  Montpellier Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Gasquet R. - Brown D. SF 1-6, 6-4, 6-3 1.27 3.64
05.02.   Brown D. - Bemelmans R. ČF 6-3, 6-3 1.61 2.25
04.02.   Brown D. - Simon G. OF 6-4, 6-4 4.40 1.20
02.02.   Brown D. - Darcis S. 1K 7-5, 7-5 1.64 2.13
01.02.   Brown D. - Guez D. Q-ČF 1-6, 6-2, 6-1 1.46 2.37
31.01.   Brown D. - Zverev M. Q-OF 3-6, 7-65, 6-4 2.48 1.42
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
13.01.   Novak D. - Brown D. Q-1K 6-3, 6-3 2.94 1.31
  Dauhá Kolo Výsledek K1 K2
04.01.   Djokovic N. - Brown D. 1K 6-2, 6-2 1.01 15.80
03.01.   Brown D. - Basic M. Q-ČF 6-4, 7-5 1.45 2.40
02.01.   Brown D. - Michalicka M. Q-OF 7-65, 6-4 1.34 2.77
  Mons challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Knowl / Melze - Brown / Struf SF 63-7, 6-1, 10-5 1.77 1.83
05.10.   Brown / Struf - Autho / Merte ČF 69-7, 6-4, 10-8    
03.10.   Brown / Struf - Gille / Vlieg OF 6-4, 6-4 1.42 2.46
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Bury / Weiss - Brown / Struf OF 6-1, 7-65 1.91 1.70
  Méty Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Peral / Zebal - Brown / Paire OF 1.56 2.18
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Begem / Bury - Brown / Sitak OF 6-3, 6-4 1.80 1.80
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Baghd / Mulle - Brown / Paire 1K 6-3, 62-7, 7-63 1.66 2.07
  Gstaad Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Arend / Weiss - Brown / Chiud ČF 6-3, 2-6, 10-4 2.13 1.56
20.07.   Brown / Chiud - Qures / Sa A. OF 7-65, 6-3 2.29 1.49
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Grano / Marre - Brown / Junai SF 7-65, 6-4 1.46 2.44
14.07.   Brown / Junai - Monro / Sitak ČF 7-64, 6-4 2.06 1.60
13.07.   Brown / Junai - Mekti / Sanci OF 6-3, 3-6, 10-8 1.62 2.04
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Marra / Shama - Brown / Struf 2K 6-3, 6-4 1.80 1.85
30.06.   Brown / Struf - Molte / Peral 1K 6-4, 6-4 1.23 3.40
24.06.   Brown / Struf - Ratiw / Ratiw Q-ČF 6-4, 3-6, 15-13 1.44 2.39
22.06.   Brown / Struf - Raja / Shara Q-OF 65-7, 6-4, 8-6 1.79 1.81
  Surbiton challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Marra / Shama - Brown / Lu Y. ČF 7-64, 7-60    
07.06.   Brown / Lu Y. - Evans / Glass OF 3-6, 7-66, 10-5    
  Manchester challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Danie / Silje - Brown / Lu Y. ČF 6-3, 6-4 1.73 1.88
31.05.   Brown / Lu Y. - Kudla / Ram R OF 3-6, 7-64, 10-7 1.98 1.65
  Heilbronn 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Arend / Weiss - Brown / Otte SF 2-6, 6-3, 10-5 1.55 2.15
11.05.   Brown / Otte - Marti / Podli ČF 6-4, 6-4    
09.05.   Brown / Otte - Krawi / Stadl OF 6-3, 3-6, 10-3 1.55 2.15
  Mnichov Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Skups / Skups - Brown / Mayer OF 6-3, 6-2 1.74 1.88
  Jönköping challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Eriks / Sekul - Brown / Struf ČF 7-67, 4-6, 10-5 2.93 1.30
08.03.   Brown / Struf - Albot / Dusto OF 6-4, 7-63 1.55 2.15
  Wroclaw challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Mekti / Sanci - Brown / Cerma SF 7-66, 6-3 2.21 1.52
18.02.   Brown / Cerma - Jebav / Lacko ČF 6-1, 6-2 1.36 2.66
15.02.   Brown / Cerma - Hurka / Majch OF 5-7, 6-4, 10-4 1.13 4.42
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Basic / Fucso - Brown / Junai ČF 7-5, 6-4 2.78 1.33
09.02.   Brown / Junai - Seebe / Vervo OF 6-3, 6-2 1.50 2.25
  Montpellier Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Pavic / Venus - Brown / Junai OF 6-3, 6-4 1.48 2.32
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Dodig / Melo - Beden / Brown 1K 6-3, 6-4 1.09 5.55
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Marac / Ostap - Breng / Brown 1K 6-3, 6-2 1.70 1.92
 
  Andria challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Gerasimov E. - Brown D. 1K 6-3, 6-2 2.14 1.56
  Brescia challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Basic M. - Brown D. SF 6-4, 7-66 2.50 1.42
19.11.   Brown D. - Marchenko I. ČF 6-3, 6-2 2.39 1.46
18.11.   Brown D. - Caruso S. OF 6-4, 7-64 1.24 3.35
16.11.   Brown D. - Mager G. 1K 6-4, 63-7, 6-3 1.07 6.04
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Setkic A. - Brown D. 1K 6-3, 63-7, 6-3 2.77 1.34
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Becker B. - Brown D. ČF 6-1, 6-2 1.83 1.77
04.11.   Brown D. - Desein N. OF 7-65, 6-2 1.31 2.91
03.11.   Brown D. - Hanfmann Y. 1K 6-2, 6-1 1.22 3.49
  Las Vegas challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Zemlja G. - Brown D. 1K 7-65, 1-6, 6-3 2.26 1.50
  Fairfield challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Fritz T. - Brown D. F 6-3, 6-4 1.55 2.21
17.10.   Brown D. - Tiafoe F. SF 7-5, 3-6, 6-2 1.44 2.49
17.10.   Brown D. - Brands D. ČF 7-65, 3-6, 6-1 1.62 2.05
15.10.   Brown D. - Paul T. OF 6-2, 7-65 1.49 2.28
13.10.   Brown D. - Smith C. 1K 6-0, 7-5 1.24 3.39
  Sacramento challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Fritz T. - Brown D. OF 63-7, 7-65, 7-67 2.10 1.59
07.10.   Brown D. - Zemlja G. 1K 7-66, 4-6, 6-3 1.62 2.02
  Tiburon challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Bangoura S. - Brown D. 1K 6-2, 7-5 3.38 1.24
  Méty Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Wawrinka S. - Brown D. OF 4-6, 6-3, 7-64 1.21 4.30
23.09.   Brown D. - Ram R. 1K 6-3, 3-6, 6-3 1.76 1.96
  Davis Cup Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Estrella V. - Brown D.   6-4, 5-7, 7-63, 7-65    
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Haase R. - Brown D. 1K 4-6, 4-6, 6-3, 7-5, 6-4 1.63 2.16
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Michalicka M. - Brown D. OF 2-6, 6-3, 6-1 3.13 1.28
18.08.   Brown D. - Bellotti R. 1K 6-4, 6-2 1.43 2.46
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Mayer F. - Brown D. 9K 6-4, 6-2    
09.08.   Brown D. - Horansky F. 8K 4-6, 6-3, 10-7    
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Smith C. - Brown D. OF 6-4, 6-2 4.14 1.16
04.08.   Brown D. - Silva F. 1K 6-3, 7-65 1.17 4.13
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Delbonis F. - Brown D. 7K 7-5, 7-5    
31.07.   Volandri F. - Brown D. 6K 4-6, 6-3, 10-6    
  Newport Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Karlovic I. - Brown D. ČF 7-63, 6-3 1.48 2.54
16.07.   Brown D. - Querrey S. OF 6-2, 4-6, 6-4 2.75 1.38
14.07.   Brown D. - Bossel A. 1K 7-64, 6-3 1.14 4.89
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Brown D. - Vanni L. 1K 6-3, 6-3    
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Troicki V. - Brown D. 3K 6-4, 7-63, 4-6, 6-3 1.44 2.69
02.07.   Brown D. - Nadal R. 2K 7-5, 3-6, 6-4, 6-4 6.92 1.09
30.06.   Brown D. - Lu Y. 1K 3-6, 6-3, 7-5, 6-4 2.22 1.58
25.06.   Brown D. - Arnaboldi A. Q-3K 7-61, 6-3, 6-4 1.11 5.23
24.06.   Brown D. - Karatsev A. Q-2K 7-69, 6-4 1.07 6.35
22.06.   Brown D. - Ungur A. Q-1K 6-1, 6-2 1.06 6.64
  Halle Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Nishikori K. - Brown D. OF 7-5, 6-1 1.17 4.43
15.06.   Brown D. - Haider-Maurer A. 1K 7-5, 6-2 1.40 2.74
  Stuttgart Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Janowicz J. - Brown D. 1K 65-7, 6-4, 6-3 1.92 1.76
08.06.   Brown D. - Berrer M. Q-ČF 6-4, 7-67 1.68 1.94
07.06.   Brown D. - Zhyrmont D. Q-OF 7-64, 6-3 1.16 4.13
06.06.   Brown D. - Sachs S. Q-1K 6-2, 6-1 1.07 6.47
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Daniel T. - Brown D. Q-1K 6-3, 5-7, 7-5 1.57 2.11
  Heilbronn 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Fratangelo B. - Brown D. 1K 4-6, 7-5, 7-61 2.58 1.39
  Řím 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Pavlásek A. - Brown D. ČF 6-3, 6-2 2.30 1.49
06.05.   Brown D. - Delic M. OF 6-2, 6-4 1.51 2.25
05.05.   Brown D. - Cipolla F. 1K 6-2, 6-2 1.46 2.37
  Mnichov Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Bolelli S. - Brown D. 1K 6-1, 7-62 1.40 2.71
27.04.   Brown D. - Langer N. Q-ČF 6-3, 4-6, 7-67 1.38 2.63
26.04.   Brown D. - Hoiss S. Q-OF 7-63, 6-4 1.02 9.26
25.04.   Brown D. - Wessels L. Q-1K 6-1, 6-3 1.01 8.84
  Vercelli challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Lamasine T. - Brown D. 1K 6-4, 3-6, 6-3 2.70 1.36
  Casablanca Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Klizan M. - Brown D. OF 6-4, 4-6, 7-65 1.38 2.77
06.04.   Brown D. - Kuznetsov A. 1K 6-2, 6-4 2.23 1.56
  Miami Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Bemelmans R. - Brown D. Q-2K 65-7, 6-4, 6-2 1.99 1.65
23.03.   Brown D. - Ram R. Q-1K 6-2, 66-7, 6-3 1.56 2.14
  Irving challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Baghdatis M. - Brown D. 1K 7-66, 7-60 1.26 3.21
  Indian Wells Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Golubev A. - Brown D. 1K 64-7, 6-3, 7-63 2.04 1.68
  Acapulco Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Anderson K. - Brown D. 1K 6-1, 6-2 1.20 3.86
  Delray Beach Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Karlovic I. - Brown D. 1K 6-3, 63-7, 6-2 1.42 2.62
  Memphis Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Johnson S. - Brown D. OF 4-6, 7-5, 7-63 1.37 2.82
09.02.   Brown D. - Matosevic M. 1K 6-4, 6-4 1.97 1.69
  Montpellier Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Janowicz J. - Brown D. 1K 2-6, 7-61, 7-5 1.42 2.53
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Dimitrov G. - Brown D. 1K 6-2, 6-3, 6-2 1.09 6.37
  Dauhá Kolo Výsledek K1 K2
08.01.   Ferrer D. - Brown D. ČF 6-2, 6-2 1.11 5.80
07.01.   Brown D. - Struff J. OF 7-69, 6-4 2.15 1.61
05.01.   Brown D. - Lorenzi P. 1K 7-63, 6-3 1.53 2.30
  Andria challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Chiud / Moser - Ball / Brown F 7-65, 7-5 2.23 1.51
26.11.   Ball / Brown - Mekti / Pavic SF 7-64, 6-3    
25.11.   Ball / Brown - Saban / Saban ČF 6-1, 6-3 1.25 3.21
24.11.   Ball / Brown - Petro / Vucic OF 67-7, 7-5, 12-10    
  Brescia challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Bozol / Zelen - Ball / Brown OF 7-68, 7-65 1.95 1.70
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Neuch / Weiss - Ball / Brown ČF 6-3, 1-6, 11-9 3.21 1.25
11.11.   Ball / Brown - Borgo / Carus OF 6-3, 6-4 1.15 4.14
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Bury / Silje - Ball / Brown ČF 65-7, 6-3, 10-7 1.75 1.85
02.11.   Ball / Brown - Moser / Sanci OF 67-7, 7-5, 10-6 1.40 2.52
  Las Vegas challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Ball / Brown - O'Bri / Roelo F 3-6, 6-3, 10-6 1.71 1.91
24.10.   Ball / Brown - Barri / Struv SF 66-7, 6-4, 11-9 1.60 2.06
23.10.   Ball / Brown - Clusk / Walsh ČF 6-2, 6-4 1.22 3.43
22.10.   Ball / Brown - Kavci / Zemlj OF 6-4, 6-1 1.42 2.46
  Fairfield challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Bruns / Niels - Ball / Brown F 6-3, 5-7, 10-5 1.66 2.00
18.10.   Ball / Brown - Krueg / Sandg SF 3-6, 6-3, 10-8    
16.10.   Ball / Brown - Dance / Laaks ČF 6-3, 3-6, 10-6 1.37 2.62
14.10.   Ball / Brown - Kavci / Zemlj OF 6-2, 6-1 1.65 2.00
  Sacramento challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Kavci / Zemlj - Brand / Brown F 6-1, 3-6, 10-3 2.19 1.53
10.10.   Brand / Brown - Bruns / Niels SF 6-2, 7-69 1.99 1.65
09.10.   Brand / Brown - Ball / Reid ČF 7-63, 6-3    
08.10.   Brand / Brown - Beste / Polan OF 4-6, 6-4, 10-4 1.80 1.80
  Tiburon challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Goran / Lakat - Brown / Kudla OF 6-3, 62-7, 11-9    
  Méty Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Klaas / Ram R - Beden / Brown OF 7-62, 7-5 1.37 2.62
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Brown / Junai - Koolh / Midde F 6-4, 7-5 1.66 1.97
22.08.   Brown / Junai - Petzs / Puetz SF 6-3, 62-7, 10-6    
20.08.   Brown / Junai - Breit / Trink ČF 6-1, 7-5    
19.08.   Brown / Junai - Bello / Novak OF 6-2, 6-4    
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Skups / Skups - Brown / Chiud OF 5-7, 6-4, 10-8    
  Newport Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Bury / Silje - Brown / Smith OF 6-3, 3-6, 12-10 1.99 1.65
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Monro / Sitak - Brown / Haide 1K 7-63, 4-6, 6-4, 3-6, 10-8 1.60 2.07
  Halle Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Rojer / Tecau - Brown / Struf ČF 64-7, 6-1, 10-7 1.35 2.70
16.06.   Brown / Struf - Begem / Mayer OF 7-64, 6-3 1.92 1.70
  Stuttgart Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Matko / Zimon - Brown / Haide ČF 7-66, 6-2 1.31 2.93
10.06.   Brown / Haide - Coric / Pavic OF 7-64, 7-65    
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Monro / Sitak - Brown / Haide 1K 4-6, 6-4, 6-4 1.63 2.03
  Heilbronn 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Meffe / Puetz - Brown / Kamke SF 6-3, 7-63 1.95 1.67
14.05.   Brown / Kamke - Junai / Shama ČF 2-6, 7-64, 11-9 2.37 1.45
13.05.   Brown / Kamke - Manna / Morai OF 6-1, 6-1 1.04 6.50
  Řím 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Brown / Cerma - Molte / Trung F 6-1, 6-2 1.41 2.50
07.05.   Brown / Cerma - Koolh / Midde SF 7-5, 1-6, 10-6 1.60 2.06
06.05.   Brown / Cerma - Arnab / Cipol ČF 1.35 2.70
04.05.   Brown / Cerma - di Me / Stara OF 6-3, 6-4 1.16 4.02
  Mnichov Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Zvere / Zvere - Brown / Petzs OF 6-4, 6-4 2.17 1.54
  Vercelli challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Betov / Elgin - Brown / Petzs OF 62-7, 7-62, 12-10 2.52 1.40
  Casablanca Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Ouaha / Rachi - Brown / Struf ČF 7-65, 1-6, 10-4 2.24 1.51
07.04.   Brown / Struf - Emmri / Silje OF 6-4, 63-7, 10-5 1.80 1.80
  Irving challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Beden / Dzumh - Brown / Struf OF 6-3, 3-6, 10-7 2.52 1.40
  Acapulco Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Cabal / Farah - Brown / Kamke ČF 6-3, 65-7, 19-17 1.45 2.39
25.02.   Brown / Kamke - Butor / Ram R OF 6-2, 3-6, 10-8 2.57 1.39
  Delray Beach Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Bryan / Bryan - Brown / Manna OF 6-3, 7-5 1.11 4.90
  Memphis Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Harri / Kraji - Brown / Matos OF 6-3, 6-2 1.86 1.75
  Montpellier Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Inglo / Merge - Brown / Struf ČF 68-7, 7-5, 14-12 1.47 2.32
03.02.   Brown / Struf - Skups / Skups OF 3-6, 6-3, 10-8 1.79 1.82
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
24.01.   Butor / Groth - Anduj / Brown 2K 7-61, 6-4 1.44 2.51
22.01.   Anduj / Brown - Karlo / Niemi 1K 6-4, 3-6, 7-65 2.60 1.39
Žádné zápasy.
 
  Mistrovství Francie Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Authom M. - Brown D. 5K 7-5, 6-2    
26.11.   Brown D. - Martin F. 4K 6-7, 6-3, 7-5    
  Brescia challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Marchenko I. - Brown D. SF 6-1, 6-4 1.89 1.72
14.11.   Brown D. - Troicki V. ČF 7-64, 65-7, 7-65 2.85 1.33
13.11.   Brown D. - Ignatik U. OF 7-67, 6-4 1.34 2.77
11.11.   Brown D. - Basic M. 1K 65-7, 6-3, 7-69 1.52 2.23
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Bachinger M. - Brown D. SF 6-2, 6-2 1.50 2.27
07.11.   Brown D. - Krajicek A. ČF 7-63, 6-3 1.40 2.52
06.11.   Brown D. - Sancic A. OF 6-3, 7-64 1.12 4.77
05.11.   Brown D. - Berrettini M. 1K 6-3, 6-4 1.06 6.60
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Desein N. - Brown D. OF 7-65, 6-4 3.56 1.22
28.10.   Brown D. - Ignatik U. 1K 6-3, 61-7, 6-1 1.31 2.93
  Stockholm Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Berdych T. - Brown D. OF 7-5, 6-3 1.13 5.86
15.10.   Brown D. - Lindell C. 1K 6-4, 7-63 1.20 4.33
13.10.   Brown D. - Arnaboldi A. Q-ČF 6-3, 7-5 1.25 3.39
12.10.   Brown D. - Garanganga T. Q-OF 6-2, 6-1 1.24 3.46
11.10.   Brown D. - Corrie E. Q-1K 7-65, 3-6, 6-2 1.35 2.87
  Rennes challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Darcis S. - Brown D. ČF 1-6, 6-4, 6-1 1.49 2.38
08.10.   Brown D. - Viola M. OF 6-3, 6-3 1.44 2.51
06.10.   Brown D. - Hanescu V. 1K 6-4, 2-6, 6-4 1.48 2.46
  Mons challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Zverev A. - Brown D. OF 7-66, 6-3 2.26 1.56
30.09.   Brown D. - Gombos N. 1K 7-63, 6-3 1.63 2.12
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Puetz T. - Brown D. OF 6-3, 6-3 2.19 1.56
23.09.   Brown D. - Matsukevitch D. 1K 2-6, 6-3, 6-4 1.22 4.01
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Brown D. - Struff J. F 6-4, 6-3 1.96 1.67
13.09.   Brown D. - Pouille L. SF 6-4, 6-4 1.43 2.45
12.09.   Brown D. - Majchrzak K. ČF 6-4, 6-2 1.31 2.95
11.09.   Brown D. - Bourgue M. OF 65-7, 6-4, 6-3 1.38 2.65
09.09.   Brown D. - Panfil G. 1K 7-5, 6-2 1.40 2.63
  Janov challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Troicki V. - Brown D. 1K 6-1, 7-64 1.41 2.51
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Tomic B. - Brown D. 1K 7-62, 6-4, 7-63 1.30 3.17
  Winston Salem Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Garcia-Lopez G. - Brown D. 2K 65-7, 6-2, 6-2 1.82 1.83
17.08.   Brown D. - Gonzalez A. 1K 6-3, 6-2 1.64 2.08
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Mertl J. - Brown D. 9K 6-1, 4-6, 13-11    
03.08.   Brown D. - Melzer G. 8K 6-4, 6-7, 10-6    
  Kitzbühel Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Riba-Madrid P. - Brown D. 1K 7-66, 7-5 1.80 1.82
  Gstaad Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Delbonis F. - Brown D. 1K 6-3, 6-3 1.43 2.61
  Hamburk Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Andujar P. - Brown D. OF 6-1, 6-2 1.76 2.00
16.07.   Brown D. - Verdasco F. 2K 4-6, 6-2, 7-68 3.63 1.26
14.07.   Brown D. - Carreno-Busta P. 1K 7-65, 6-3 2.81 1.38
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Brown D. - Viola M. 4K 6-2, 5-7, 10-6    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Carreno-Busta P. - Brown D. 1K 6-3, 6-4 1.42 2.63
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Brown D. - Schwartzman D. 2K 2-6, 7-6, 10-5    
29.06.   Brown D. - Torebko P. 1K 7-6, 7-5    
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Baghdatis M. - Brown D. 1K 6-4, 7-5, 2-6, 7-64 1.69 2.02
  Halle Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Kohlschreiber P. - Brown D. ČF 6-4, 5-7, 7-616 1.28 3.42
12.06.   Brown D. - Nadal R. OF 6-4, 6-1 4.89 1.16
09.06.   Brown D. - Kuznetsov A. 1K 6-3, 6-4 1.77 1.95
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Matosevic M. - Brown D. 1K 7-65, 6-4, 61-7, 7-5 1.51 2.44
  Dusseldorf Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Delic M. - Brown D. OF 6-3, 6-0 2.28 1.55
19.05.   Brown D. - Lu Y. 1K 7-63, 6-2 1.70 2.06
  Heilbronn 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Edmund K. - Brown D. 1K 4-6, 6-1, 6-4 2.27 1.51
  Mnichov Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Fognini F. - Brown D. OF 7-64, 6-2 1.39 2.81
28.04.   Brown D. - Karlovic I. 1K 7-64, 7-65 1.45 2.58
  Vercelli challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Cecchinato M. - Brown D. OF 6-1, 6-3 1.90 1.71
23.04.   Brown D. - Gaio F. 1K 1-6, 6-3, 6-4 1.14 4.57
  Houston Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Querrey S. - Brown D. ČF 6-3, 68-7, 6-3 1.62 2.17
10.04.   Brown D. - Isner J. OF 6-4, 67-7, 7-64 3.74 1.23
07.04.   Brown D. - Williams R. 1K 6-1, 6-2 1.77 1.88
  Leon challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Krajicek A. - Brown D. OF 6-3, 6-4 3.04 1.30
02.04.   Brown D. - Muller G. 1K 7-64, 7-65 1.87 1.74
  Guadalajara challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Muller G. - Brown D. ČF 7-63, 2-6, 6-3 1.56 2.18
27.03.   Brown D. - Melzer G. OF 4-6, 7-63, 6-1 1.44 2.45
26.03.   Brown D. - Sugita Y. 1K 6-3, 6-3 1.58 2.13
  Cherbourg challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Gombos N. - Brown D. ČF 6-3, 7-63 3.31 1.25
27.02.   Brown D. - Cipolla F. OF 6-3, 6-1 1.30 3.05
26.02.   Brown D. - Marie J. 1K 6-4, 6-2 1.23 3.48
  Marseille Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Bautista-Agut R. - Brown D. 1K 7-5, 4-6, 6-3 1.48 2.42
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Bolelli S. - Brown D. SF 6-3, 2-6, 6-4 2.02 1.64
14.02.   Brown D. - Grigelis L. ČF 6-4, 65-7, 7-64 1.39 2.63
13.02.   Brown D. - Hernych J. OF 1-6, 7-5, 6-3 1.55 2.18
11.02.   Brown D. - Ilhan M. 1K 64-7, 7-5, 6-4 1.44 2.46
  Montpellier Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Roger-Vasseli - Brown D. OF 6-3, 6-4 1.30 3.05
05.02.   Brown D. - Gabashvili T. 1K 4-6, 6-1, 7-61 1.86 1.84
  Heilbronn challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Gojowczyk P. - Brown D. 1K 7-65, 6-3 1.73 1.89
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
08.01.   Dzumhur D. - Brown D. Q-1K 6-4, 6-2 3.66 1.21
  Dauhá Kolo Výsledek K1 K2
02.01.   Gojowczyk P. - Brown D. ČF 6-3, 3-6, 7-65 2.01 1.70
01.01.   Brown D. - Karlovic I. OF 3-6, 7-613, 6-4 2.02 1.65
31.12.   Brown D. - Dodig I. 1K 6-4, 6-2 2.72 1.38
30.12.   Brown D. - Klec I. Q-ČF 6-3, 6-2 1.18 3.93
29.12.   Brown D. - Serra F. Q-OF 6-2, 6-3 1.57 2.15
28.12.   Brown D. - Fabbiano T. Q-1K 7-63, 6-3 1.39 2.56
  Brescia challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Jebav / Koniu - Brown / Koolh SF 6-4, 3-6, 10-7 2.25 1.50
13.11.   Brown / Koolh - Moser / Satsc ČF 7-61, 6-3 1.77 1.83
12.11.   Brown / Koolh - Brkic / Delic OF 65-7, 6-3, 10-4 1.33 2.78
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Clusk / Kraji - Brown / Kas C SF 6-2, 6-4 2.25 1.50
06.11.   Brown / Kas C - Koolh / Tosic ČF 6-2, 6-3 1.27 3.09
04.11.   Brown / Kas C - Beck / Petzs OF 6-4, 63-7, 10-8 1.70 1.91
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Kapas / Koniu - Brown / Kas C ČF 6-3, 7-64    
29.10.   Brown / Kas C - Krawi / Marte OF 7-5, 6-2    
  Stockholm Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Huey / Sock - Brown / Silje SF 6-1, 6-4 1.51 2.25
17.10.   Brown / Silje - Kraji / Young ČF 3-6, 7-5, 10-6 1.64 2.00
14.10.   Brown / Silje - Golub / Sitak OF 6-4, 65-7, 10-4 1.65 1.99
  Rennes challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Cerma / Erlic - Brown / Kas C SF 7-5, 63-7, 10-8    
09.10.   Brown / Kas C - Flemi / Marra ČF 6-4, 6-4 2.06 1.60
07.10.   Brown / Kas C - Cerva / Riba OF 6-1, 6-4 1.17 3.90
  Mons challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Begem / Knowl - Brown / Kas C ČF 6-3, 6-4    
30.09.   Brown / Kas C - Cerma / Silje OF 6-4, 6-4    
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Bedna / Kowal - Brown / Kas C OF 6-4, 69-7, 10-7    
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Brown / Struf - Bedna / Zelen F 6-2, 6-4 1.95 1.68
12.09.   Brown / Struf - Junai / Venus SF 7-65, 4-6, 10-5    
11.09.   Brown / Struf - Begem / Marac ČF 6-3, 1-6, 10-5    
10.09.   Brown / Struf - Argue / Stara OF 4-6, 6-3, 12-10    
  Janov challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Moser / Satsc - Brown / Kas C SF 63-7, 6-4, 11-9    
04.09.   Brown / Kas C - Balle / Motti ČF 6-4, 7-64    
02.09.   Brown / Kas C - Ignat / Koval OF 7-5, 6-2    
  Gstaad Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Marx / Rola - Brown / Thiem OF 6-3, 6-4 2.30 1.48
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Marre / Verda - Brown / Lajov ČF 6-3, 6-1 1.32 2.93
09.07.   Brown / Lajov - Silje / Zelen OF 3-6, 7-64, 10-6 2.08 1.59
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Nesto / Zimon - Brown / Struf 2K 6-4, 3-6, 6-4, 6-2 1.21 3.84
25.06.   Brown / Struf - Skups / Skups 1K 5-7, 6-3, 6-4, 6-2 1.94 1.70
  Hertogenbosch Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Bedna / Dlouh - Brown / Konti OF 7-64, 6-4 1.81 1.82
  Halle Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Chiud / Feder - Brown / Struf SF 7-5, 6-3 1.53 2.22
13.06.   Brown / Struf - Karlo / Pavic ČF 4-6, 6-4, 10-6 2.06 1.62
10.06.   Brown / Struf - Bedna / Bruns OF 2-6, 6-3, 10-3 2.03 1.62
  Dusseldorf Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Carre / Sousa - Brown / Knowl OF 6-2, 4-6, 10-8 2.67 1.36
  Heilbronn 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Balle / Motti - Brown / Raja OF 4-6, 6-4, 10-7    
  Mnichov Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Flemi / Hutch - Brown / Knowl SF 6-3, 6-2 1.69 1.96
01.05.   Brown / Knowl - Hewit / Matos ČF 6-4, 6-3 1.68 1.97
29.04.   Brown / Knowl - Marac / Melze OF 63-7, 6-4, 10-3 2.20 1.53
  Vercelli challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Jastr / Rath - Brown / Satsc OF 6-3, 63-7, 10-7    
  Leon challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Danie / Sitak - Brown / Ram R ČF 68-7, 7-5, 10-6 2.90 1.30
03.04.   Brown / Ram R - Kerr / van d OF 6-3, 6-2    
  Guadalajara challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Begem / Ebden - Brown / Skugo ČF 6-2, 7-67 1.62 2.02
25.03.   Brown / Skugo - de Sc / Herbe OF 6-4, 7-63 1.60 2.06
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Konti / Kravc - Brown / Kraji ČF 6-4, 6-2 1.80 1.80
26.02.   Brown / Kraji - Delga / Hanle OF 6-4, 3-6, 10-7    
  Marseille Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Krets / Satsc - Brown / Kraji ČF 6-3, 6-2 2.00 1.64
18.02.   Brown / Kraji - Huta / Peers OF 3-6, 7-64, 10-6 1.69 1.93
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Beck / Merti - Brown / Kraji SF 7-61, 7-5 1.94 1.68
13.02.   Brown / Kraji - Pavic / Skugo ČF 6-4, 7-68 1.35 2.70
12.02.   Brown / Kraji - Beck / Fisch OF 6-4, 6-4 1.56 2.12
  Montpellier Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Junai / Qures - Brown / Kraji OF 614-7, 7-65, 10-7 1.63 2.01
  Heilbronn challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Skups / Skups - Brown / Marx ČF 6-3, 1-6, 10-4 1.84 1.77
21.01.   Brown / Marx - Knitt / Struf OF 6-4, 7-5    
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Carre / Garci - Brown / Monfi 1K 6-4, 2-6, 6-4 2.68 1.36
Žádné zápasy.
 
  Mistrovství Francie Kolo Výsledek K1 K2
30.11.   Brown D. - De Voest R. 5K 6-3, 3-6, 6-4    
  Andria challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Fucsovics M. - Brown D. F 6-3, 6-4 2.64 1.39
23.11.   Brown D. - Marti Y. SF 6-2, 6-1 1.23 3.50
22.11.   Brown D. - Sorensen L. ČF 6-3, 6-4 1.36 2.76
21.11.   Brown D. - Marcora R. OF 6-4, 7-5 1.18 3.86
20.11.   Brown D. - Kapas A. 1K 6-3, 7-61 1.09 5.45
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Laaksonen H. - Brown D. 1K 7-64, 5-7, 6-1 2.81 1.34
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Greul S. - Brown D. SF 6-3, 7-5 2.69 1.37
08.11.   Brown D. - Herbert P. ČF 6-4, 6-3 1.85 1.76
07.11.   Brown D. - Huta-Galung J. OF 62-7, 7-5, 6-4 1.53 2.24
06.11.   Brown D. - Cecchinato M. 1K 7-5, 6-2 1.33 2.88
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Becker B. - Brown D. SF 6-4, 6-4 1.51 2.27
01.11.   Brown D. - Mertl J. ČF 5-7, 6-1, 7-64 1.51 2.28
31.10.   Brown D. - Desein N. OF 6-2, 5-7, 6-4 1.44 2.46
30.10.   Brown D. - Fucsovics M. 1K 1-6, 6-3, 6-3 1.33 2.85
  Mouilleron-Le-Captif challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Llodra M. - Brown D. ČF 4-6, 6-3, 6-2 1.25 3.40
16.10.   Brown D. - Laaksonen H. OF 6-2, 7-63 1.33 2.89
14.10.   Brown D. - Pouille L. 1K 6-4, 6-3 1.33 2.88
  Rennes challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Ouanna J. - Brown D. 1K 6-3, 7-65 2.40 1.46
  Mons challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Bachinger M. - Brown D. OF 6-1, 5-7, 7-63 1.68 1.94
01.10.   Brown D. - de Schepper K. 1K 6-4, 6-2 2.01 1.64
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Štěpánek R. - Brown D. 1K 6-1, 6-0 1.33 2.85
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Starace P. - Brown D. OF 62-7, 6-3, 6-4 1.86 1.75
16.09.   Brown D. - Sergeyev I. 1K 6-3, 6-2 1.28 3.02
  Janov challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Brown D. - Volandri F. F 7-65, 6-3 2.57 1.41
07.09.   Brown D. - Lorenzi P. SF 7-68, 6-2 2.50 1.43
06.09.   Brown D. - Arnaboldi A. ČF 7-63, 64-7, 6-1 1.58 2.13
05.09.   Brown D. - Gabashvili T. OF 7-5, 4-0 1.88 1.73
04.09.   Brown D. - Trungelliti M. 1K 6-3, 6-0 1.40 2.60
  Como challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Bozoljac I. - Brown D. OF 7-5, 1-6, 6-4 2.41 1.46
26.08.   Brown D. - Carballes Bae 1K 6-4, 6-4 1.76 1.85
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Riba-Madrid P. - Brown D. ČF 7-62, 3-6, 6-3 1.52 2.21
15.08.   Brown D. - Granollers-Pu OF 6-3, 6-0 1.39 2.56
13.08.   Brown D. - Kretschmer G. 1K 7-67, 1-6, 7-5 1.25 3.21
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Giustino L. - Brown D. 9K 6-2, 6-3    
09.08.   Brown D. - Fischer H. 8K 6-2, 7-5    
04.08.   Brown D. - Alves T. 7K 7-5, 6-1    
02.08.   Checa-Calvo J. - Brown D. 6K 6-4, 6-4    
  Kitzbühel Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Setkic A. - Brown D. Q-OF 6-4, 7-5    
27.07.   Brown D. - Korolev E. Q-1K 4-6, 6-2, 6-3 1.60 2.06
  Gstaad Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Hanescu V. - Brown D. 1K 7-66, 6-2 1.42 2.61
21.07.   Brown D. - Reynet F. Q-ČF 6-4, 6-2 1.30 2.95
20.07.   Brown D. - Ritschard A. Q-OF 6-2, 7-63    
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Brown D. - Regnat P. 1K 6-2, 6-2    
  Stuttgart Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Ward A. - Brown D. Q-OF 6-1, 6-2 3.10 1.27
06.07.   Brown D. - Schmid V. Q-1K 6-1, 6-3    
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Mannarino A. - Brown D. 3K 6-4, 6-2, 7-5 2.10 1.63
26.06.   Brown D. - Hewitt L. 2K 6-4, 6-4, 63-7, 6-2 5.65 1.12
24.06.   Brown D. - Garcia-Lopez G. 1K 6-3, 6-3, 6-3 2.40 1.48
19.06.   Brown D. - Korolev E. Q-3K 7-65, 6-3, 6-2 1.57 2.12
18.06.   Brown D. - Veselý J. Q-2K 6-4, 7-64 2.19 1.55
17.06.   Brown D. - Burton L. Q-1K 6-4, 6-3 1.20 3.62
  Nottingham 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Cox D. - Brown D. Q-1K 4-6, 6-4, 6-4    
  Nottingham challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Amritraj P. - Brown D. Q-OF 6-3, 6-2    
02.06.   Brown D. - Ouellette G. Q-1K 6-2, 6-1    
  Dusseldorf Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Pella G. - Brown D. Q-ČF 1-6, 6-3, 7-63 1.72 1.90
18.05.   Brown D. - Vagnozzi S. Q-OF 6-4, 7-64    
18.05.   Brown D. - Delbonis F. Q-1K 7-611, 6-1 2.46 1.42
  Řím 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Pella G. - Brown D. 1K 7-63, 2-6, 6-3 1.55 2.15
05.05.   Golubev A. - Brown D. Q-ČF 6-7, 6-3, 6-3    
04.05.   Brown D. - Beck A. Q-OF 6-4, 6-1    
04.05.   Brown D. - Stadler S. Q-1K 7-6, 6-2    
  Johannesburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Przysiezny M. - Brown D. ČF 6-3, 7-61 1.72 1.89
01.05.   Brown D. - Ghem A. OF 6-4, 6-4 1.31 2.90
29.04.   Brown D. - Hochwalt T. 1K 7-5, 6-1 1.10 5.02
  Řím challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Nedovyesov A. - Brown D. 1K 6-2, 4-6, 6-2 2.17 1.54
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Robert S. - Brown D. OF 6-4, 6-3 1.90 1.72
02.04.   Brown D. - Desein N. 1K 6-4, 4-6, 6-4 1.39 2.56
  Sarajevo challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Mannarino A. - Brown D. F 7-63, 7-62 1.58 2.10
16.03.   Brown D. - Beck K. SF 7-66, 6-4 2.10 1.58
15.03.   Brown D. - Korolev E. ČF 7-64, 67-7, 6-2 1.77 1.83
13.03.   Brown D. - Nedovyesov A. OF 6-3, 6-4 1.39 2.55
11.03.   Brown D. - Giannessi A. 1K 6-3, 6-3 1.29 3.00
  Delray Beach Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Sweeting R. - Brown D. Q-1K 6-4, 6-2 1.47 2.32
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Arguello F. - Brown D. Q-OF 7-5, 6-4 1.92 1.70
16.02.   Brown D. - Duran G. Q-1K 6-4, 3-6, 7-62 1.26 3.15
  Sao Paulo Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Souza J. - Brown D. Q-1K 7-61, 6-3 1.60 2.06
  Vina del Mar Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Gil F. - Brown D. Q-1K 6-2, 6-4    
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
10.01.   Authom M. - Brown D. Q-2K 7-5, 6-1 1.98 1.65
09.01.   Brown D. - Moriya H. Q-1K 4-6, 6-4, 6-2 1.47 2.34
  Dauhá Kolo Výsledek K1 K2
01.01.   Ferrer D. - Brown D. 1K 5-7, 6-3, 6-2 1.04 9.63
31.12.   Brown D. - Berrer M. Q-ČF 6-2, 2-6, 6-4 2.29 1.51
30.12.   Brown D. - Gojowczyk P. Q-OF 6-1, 66-7, 6-3 1.89 1.72
29.12.   Brown D. - Mertl J. Q-1K 5-7, 6-3, 6-4 1.55 2.15
  Andria challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Donat / Eremi - Brown / Marx ČF 65-7, 7-64, 10-5    
19.11.   Brown / Marx - Dusto / Fabbi OF 7-63, 6-0    
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Konti / Niemi - Brown / Marx F 7-5, 5-7, 10-5 1.75 1.86
15.11.   Brown / Marx - Silje / Tosic SF 6-2, 3-6, 10-7    
14.11.   Brown / Marx - Kerr / Kravc ČF 66-7, 6-4, 10-5    
13.11.   Brown / Marx - Konti / Niels OF 7-63, 6-3    
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Kravc / Sela - Brown / Marx OF 6-4, 62-7, 10-6    
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Brown / Marx - Gadom / Kowal F 7-64, 6-2 1.42 2.48
01.11.   Brown / Marx - Konti / Silje SF 7-64, 4-6, 10-3    
30.10.   Brown / Marx - Arnab / Greul ČF 6-4, 6-2    
29.10.   Brown / Marx - Dusto / Nedov OF 6-3, 6-4    
  Mouilleron-Le-Captif challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Marti / Nys H - Brown / Phau OF 6-1, 6-4    
  Rennes challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Monro / Stadl - Brown / Marx SF 6-3, 6-3    
10.10.   Brown / Marx - Berre / Skugo ČF 7-67, 62-7, 10-8    
08.10.   Brown / Marx - Cabal / Farah OF 7-64, 6-2    
  Mons challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Butor / Klaas - Brown / Marx ČF 6-3, 6-3    
30.09.   Brown / Marx - Gigou / Rochu OF 6-3, 6-4    
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Beran / Skugo - Brown / Marx ČF 7-66, 7-5    
23.09.   Brown / Marx - Mertl / Vesel OF    
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Arnab / Giann - Brown / Junai SF 6-4, 6-2    
19.09.   Brown / Junai - Crugn / Stara ČF 6-3, 6-4    
17.09.   Brown / Junai - Mertl / Nedov OF 3-6, 6-3, 10-5    
  Janov challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Basso / Di Ma - Brown / Marx OF 6-4, 62-7, 14-12    
  Como challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Crugn / Ianni - Brown / Marx ČF 6-4, 6-3    
27.08.   Brown / Marx - Gabas / Pasha OF 6-4, 6-0    
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Junai / Moser - Brown / Marx F 6-3, 7-64 1.80 1.80
17.08.   Brown / Marx - Ebelt / Lee H SF 6-3, 4-6, 12-10 1.38 2.60
13.08.   Brown / Marx - Micho / Mijic ČF 6-4, 6-1    
13.08.   Brown / Marx - Checa / Poch OF 6-2, 1-6, 10-6    
  Kitzbühel Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Cerma / Dlouh - Brown / Hanle OF 64-7, 6-4, 10-8 1.83 1.78
  Gstaad Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Anduj / Garci - Brown / Hanle ČF 6-3, 6-1 2.16 1.55
22.07.   Brown / Hanle - Ritsc / Sadec OF 1-6, 7-64, 10-5 1.11 4.82
  Stuttgart Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Bagni / Bellu - Brown / Hanle SF 63-7, 6-4, 10-6 2.43 1.43
11.07.   Brown / Hanle - Merge / Rosol ČF 6-4, 3-6, 10-7 1.57 2.12
10.07.   Brown / Hanle - Gimen / Mayer OF 6-4, 7-65 1.46 2.36
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Qures / Rojer - Brown / Junai 1K 7-65, 6-4, 6-4 1.24 3.35
19.06.   Levin / Pospi - Brown / Junai Q-ČF 6-4, 6-4 1.94 1.68
17.06.   Brown / Junai - Corri / Skups Q-OF 62-7, 6-3, 6-3 1.42 2.47
  Nottingham 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Ratiw / Ratiw - Bachi / Brown OF 6-4, 63-7, 10-7    
  Nottingham challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Butor / Ram R - Bachi / Brown OF 4-6, 7-65, 11-9    
  Dusseldorf Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Flemi / Marra - Brown / Moser OF 7-62, 6-4 1.55 2.15
  Řím 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Begem / Emmri - Brown / Junai ČF 6-1, 1-6, 10-3    
07.05.   Brown / Junai - Beck / Skups OF 3-6, 6-3, 10-4    
  Johannesburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Przys / Zivko - Brown / Clusk OF 6-3, 7-66    
  Řím challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Meffe / Oswal - Brown / Delga ČF 6-4, 6-1    
  Casablanca Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Knowl / Polas - Brown / Kas C F 6-3, 6-2 1.67 1.95
12.04.   Brown / Kas C - Beden / Bedna SF 7-5, 6-4 1.53 2.20
11.04.   Brown / Kas C - Kavci / Zemlj ČF 6-3, 6-2 1.38 2.63
10.04.   Brown / Kas C - Dlouh / Hanle OF 3-6, 7-5, 10-6 1.95 1.67
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Huta / Kravc - Brown / Junai SF 3-6, 7-61, 11-9    
03.04.   Brown / Junai - Desei / Groen ČF 65-7, 6-3, 11-9    
01.04.   Brown / Junai - Brugu / Nedov OF 6-2, 6-4    
  Sarajevo challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Basic / Brkic - Brown / Kas C ČF 4-6, 6-3, 11-9    
12.03.   Brown / Kas C - Desei / Mertl OF 3-6, 6-3, 10-5    
  Delray Beach Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Blake / Sock - Brown / Kas C SF 6-2, 7-5 1.61 2.05
01.03.   Brown / Kas C - Begem / Emmri ČF 6-4, 3-6, 10-5 1.68 1.95
26.02.   Brown / Kas C - Dodig / Melo OF 2-6, 7-5, 10-5 2.12 1.57
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Monro / Stadl - Brown / Kas C ČF 7-64, 6-4 1.99 1.64
20.02.   Brown / Kas C - Felde / Sousa OF 7-5, 6-2 1.31 2.86
  Sao Paulo Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Bolel / Fogni - Brown / Kas C OF 7-5, 6-2 1.61 2.06
  Vina del Mar Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Anduj / Riba - Brown / Kas C OF 6-4, 6-4 2.45 1.42
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Grano / Lopez - Brown / Kas C 1K 6-2, 3-6, 7-67 1.29 3.01
  Dauhá Kolo Výsledek K1 K2
03.01.   Knowl / Polas - Brown / Marra SF 7-5, 65-7, 10-6 1.69 1.93
02.01.   Brown / Marra - Erlic / Youzh ČF 7-63, 7-66 2.10 1.58
01.01.   Brown / Marra - Lacko / Ramos OF 6-2, 7-5 1.38 2.61
Žádné zápasy.
 
  Mistrovství Francie Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Berankis R. - Brown D. 5K 6-2, 6-4    
21.11.   Brown D. - Renavand N. 4K 6-4, 6-4    
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Zhyrmont D. - Brown D. OF 4-6, 6-4, 7-5 2.97 1.29
13.11.   Brown D. - Petzschner P. 1K 7-64, 6-1 2.17 1.54
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Dustov F. - Brown D. 1K 6-3, 6-4 2.02 1.63
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Gojowczyk P. - Brown D. 1K 6-1, 4-6, 6-1 2.02 1.63
  Vídeň Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Pospisil V. - Brown D. Q-ČF 65-7, 6-0, 6-3 1.77 1.84
14.10.   Brown D. - Fischer M. Q-OF 6-3, 3-6, 6-1 1.60 2.07
13.10.   Brown D. - Pavic M. Q-1K 6-3, 6-2 1.15 4.15
  Mons challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Marchenko I. - Brown D. Q-ČF 6-2, 6-1    
30.09.   Brown D. - Reinwein S. Q-OF 6-3, 6-3    
29.09.   Brown D. - Geens C. Q-1K 6-2, 6-2    
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Gulbis E. - Brown D. OF 7-64, 6-4 1.40 2.52
25.09.   Brown D. - Martin F. 1K 6-4, 7-63 1.37 2.64
  Méty Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Reix C. - Brown D. Q-OF 4-6, 6-3, 7-5 3.11 1.27
15.09.   Brown D. - Sakharov G. Q-1K 6-4, 6-4    
  Janov challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Fabbiano T. - Brown D. OF 4-6, 6-3, 6-2 2.30 1.48
05.09.   Brown D. - Lorenzi P. 1K 7-68, 7-61 2.23 1.51
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Smyczek T. - Brown D. Q-2K 6-4, 6-4 1.75 1.86
23.08.   Brown D. - Torebko P. Q-1K 6-4, 6-2 1.41 2.51
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Brown D. - Silva J. 6K 7-6, 6-4    
05.08.   Brown D. - Trusendi W. 5K 6-2, 6-3    
03.08.   Prodon E. - Brown D. 4K 6-3, 6-4    
29.07.   Brown D. - Torebko P. 3K 6-4, 6-4    
  Kitzbühel Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Balazs A. - Brown D. Q-ČF 6-1, 5-7, 6-4 3.01 1.29
21.07.   Brown D. - Rath M. Q-OF 6-2, 6-4    
  Gstaad Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Dimitrov G. - Brown D. OF 7-63, 3-6, 6-2 1.22 3.59
17.07.   Brown D. - Stakhovsky S. 1K 3-6, 6-4, 7-68 1.72 1.90
15.07.   Brown D. - Sousa J. Q-ČF 2-6, 6-4, 7-66    
15.07.   Brown D. - Navarro-Pasto Q-OF 3-6, 6-3, 6-2    
14.07.   Brown D. - Marti Y. Q-1K 6-4, 7-60    
  Stuttgart Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Garcia-Lopez G. - Brown D. ČF 6-0, 6-3 1.39 2.65
11.07.   Brown D. - Paire B. OF 7-64, 4-6, 6-1 2.57 1.41
09.07.   Brown D. - Davydenko N. 1K 7-5, 3-6, 7-67 2.57 1.40
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Ferrer D. - Brown D. 1K 7-65, 6-4, 6-4 1.05 9.43
20.06.   Brown D. - Ram R. Q-3K 4-6, 6-3, 6-4, 6-4 1.56 2.14
19.06.   Brown D. - Chiudinelli M. Q-2K 6-4, 6-0 1.57 2.11
18.06.   Brown D. - Schoorel T. Q-1K 6-3, 2-2 1.46 2.36
  Halle Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Kohlschreiber P. - Brown D. 1K 7-64, 7-64 1.14 4.81
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Brown D. - Ghem A. Q-ČF 6-3, 6-2    
03.06.   Brown D. - Sidorenko A. Q-OF 6-4, 6-2    
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Silva Dutra R. - Brown D. Q-1K 6-2, 6-1 1.80 1.80
  Mnichov Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Baghdatis M. - Brown D. OF 1-6, 6-4, 6-4 1.30 3.08
01.05.   Brown D. - Brands D. 1K 6-4, 6-3 2.35 1.49
30.04.   Brown D. - Fischer M. Q-ČF 7-65, 6-4 1.45 2.41
29.04.   Brown D. - Cabal J. Q-OF 6-4, 6-1 1.43 2.42
28.04.   Brown D. - Davydenko P. Q-1K 6-3, 6-3 1.04 6.63
  Neapol challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Fabbiano T. - Brown D. OF 2-6, 7-62, 6-4 2.43 1.43
24.04.   Brown D. - Viola M. 1K 6-2, 6-1 1.77 1.83
  Řím challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Garcia-Lopez G. - Brown D. 1K 6-3, 6-1 1.31 2.88
  Casablanca Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Cervantes-Hue - Brown D. Q-1K 7-5, 7-5    
  Barletta challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Brands D. - Brown D. OF 4-6, 6-3, 6-0 1.76 1.84
02.04.   Brown D. - Giannessi A. 1K 6-1, 6-4 2.12 1.57
  Bath challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Brown D. - Mertl J. F 7-61, 6-4 1.58 2.09
24.03.   Brown D. - Baker J. SF 6-4, 3-6, 6-2 1.43 2.42
23.03.   Brown D. - Beck A. ČF 7-67, 4-6, 6-4 2.18 1.54
21.03.   Brown D. - Janowicz J. OF 4-6, 6-3, 7-65 1.73 1.88
20.03.   Brown D. - Albot R. 1K 7-5, 6-4 1.31 2.86
  Sarajevo challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Hernych J. - Brown D. SF 7-63, 7-64 1.85 1.75
16.03.   Brown D. - Cacic N. ČF 6-4, 6-3 1.31 2.91
15.03.   Brown D. - Oswald P. OF 7-62, 6-0 1.44 2.42
13.03.   Brown D. - Przysiezny M. 1K 7-66, 7-65 1.65 1.98
  Cherbourg challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.02.   Sijsling I. - Brown D. 1K 5-7, 6-4, 6-3 1.51 2.24
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Phau B. - Brown D. 1K 6-4, 6-3 1.59 2.07
  Quimper challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Gicquel M. - Brown D. OF 6-4, 6-3 1.62 2.04
07.02.   Brown D. - De Voest R. 1K 6-4, 0-6, 6-4 1.97 1.66
  Heilbronn challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Copil M. - Brown D. Q-1K 7-6, 6-4    
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
12.01.   De Bakker T. - Brown D. Q-1K 7-63, 4-6, 8-6 1.50 2.25
  Dauhá Kolo Výsledek K1 K2
31.12.   Phau B. - Brown D. Q-1K 6-4, 4-6, 6-0 1.71 1.90
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Marx / Merge - Brown / Kohlm ČF 6-2, 6-3    
14.11.   Brown / Kohlm - Kroti / Serge OF 6-3, 6-1    
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Ebelt / Pospí - Brown / Kas C OF 6-4, 7-65    
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   El-Ef / Walsh - Brand / Brown OF 6-4, 65-7, 10-6    
  Vídeň Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Begem / Emmri - Brown / Kas C OF 7-65, 6-3 2.27 1.49
  Mons challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Dlouh / Merti - Brown / Shama ČF 6-3, 6-2    
01.10.   Brown / Shama - Kamke / Marx OF 6-1, 3-6, 10-4    
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Dlouh / Mulle - Brown / Shama ČF 6-2, 6-2    
25.09.   Brown / Shama - Herbe / Renav OF 6-4, 7-5    
  Méty Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Mahut / Roger - Brown / Kas C SF 6-4, 6-2 1.52 2.22
19.09.   Brown / Kas C - Butor / Peers ČF 7-65, 6-4 1.56 2.13
18.09.   Brown / Kas C - Bracc / Seppi OF 6-3, 6-4 1.70 1.93
  Janov challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Ianni / Vagno - Brown / Dlouh OF 7-65, 7-5    
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Paes / Štěpá - Brown / Kas C 1K 6-3, 6-3 1.28 3.02
  Kitzbühel Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Cerma / Knowl - Brown / Hanle F 7-64, 3-6, 12-10 1.76 1.85
27.07.   Brown / Hanle - Norma / Waske SF 3-6, 6-1, 10-8 1.74 1.87
26.07.   Brown / Hanle - Marx / Zovko ČF 6-4, 7-68 1.39 2.56
24.07.   Brown / Hanle - Kliza / Merti OF 2-6, 6-2, 10-8 1.46 2.31
  Gstaad Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Ungur / Volan - Brown / Elgin OF 5-7, 7-64, 10-3 2.47 1.42
  Stuttgart Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Emmri / Phau - Brown / Kas C ČF 63-7, 6-2, 10-3 2.40 1.45
10.07.   Brown / Kas C - Kern / Struf OF 6-4, 6-3 1.12 4.61
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Lipsk / Ram R - Brown / Marac 2K 7-5, 4-6, 4-6, 6-3, 6-4 1.65 1.98
28.06.   Brown / Marac - Cerma / Polas 1K 6-2, 6-2, 1-6, 2-6, 7-5 1.97 1.66
  Halle Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Raoni / Shama - Brown / Marac OF 4-6, 6-2, 11-9 1.61 2.05
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Cabal / Farah - Brown / Marra 1K 6-4, 7-64 1.49 2.29
  Mnichov Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Malis / Norma - Brown / Waske SF 6-4, 3-6, 10-7 1.76 1.86
03.05.   Brown / Waske - Falla / Giral ČF 6-2, 6-1 1.30 2.99
02.05.   Brown / Waske - Marac / Peya OF 7-5, 6-1 2.50 1.41
  Řím challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Brown / Marra - Daesc / Merge F 6-4, 7-6 1.34 2.77
19.04.   Brown / Marra - Junai / Zelen SF 7-5, 7-5    
18.04.   Brown / Marra - Autho / Teixe ČF 4-6, 6-3, 10-6    
17.04.   Brown / Marra - Schoo / Sijsl OF 6-3, 6-4    
  Casablanca Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Brown / Hanle - Bracc / Fogni F 7-5, 6-3 1.85 1.75
13.04.   Brown / Hanle - Marre / Melo SF 69-7, 7-67, 13-11 2.01 1.63
13.04.   Brown / Hanle - Dolgo / Jazir ČF 6-3, 6-4 1.37 2.57
10.04.   Brown / Hanle - Cerma / Polas OF 7-63, 6-3 2.32 1.48
  Bath challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Delga / Skups - Brown / Marra SF 7-6, 6-7, 10-7    
22.03.   Brown / Marra - Burto / Corri ČF 6-4, 6-4    
20.03.   Brown / Marra - Gooda / Thorn OF 7-6, 6-3    
  Sarajevo challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Brown / Marra - Merti / Zelen F 7-6, 2-6, 11-9 1.95 1.68
16.03.   Brown / Marra - Bruns / Zovko SF 7-6, 6-4    
15.03.   Brown / Marra - Crugn / Grige ČF 6-3, 6-2    
12.03.   Brown / Marra - Albot / Copil OF 6-4, 6-4    
  Cherbourg challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Grige / Ignat - Brown / Marra F 4-6, 7-6, 10-0 2.01 1.63
02.03.   Brown / Marra - Delga / Skups SF 7-6, 6-3    
01.03.   Brown / Marra - Jouan / Marti ČF 6-4, 6-3    
29.02.   Brown / Marra - Herbe / Renav OF 6-4, 6-2    
  Marseille Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Mahut / Roger - Brown / Tsong F 3-6, 6-3, 10-6 1.76 1.85
25.02.   Brown / Tsong - Bhupa / Bopan SF 63-7, 7-5, 10-6 2.15 1.56
23.02.   Brown / Tsong - Rojer / Zelen ČF 6-1, 7-64 1.61 2.06
22.02.   Brown / Tsong - Marx / Moser OF 7-64, 4-6, 10-6 1.46 2.36
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Delga / Skups - Brown / Marra SF 6-3, 7-6    
16.02.   Brown / Marra - Rice / Thorn ČF 4-6, 6-4, 10-3    
15.02.   Brown / Marra - Kerr / Parro OF 6-4, 7-6    
  Quimper challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Herbe / Teixe - Brown / Marra F 7-6, 6-4 2.16 1.55
10.02.   Brown / Marra - Junai / Stadl SF 6-2, 6-4    
08.02.   Brown / Marra - Rice / Thorn ČF 6-2, 7-6    
07.02.   Brown / Marra - Dasni / Gicqu OF 6-3, 6-3    
  Montpellier Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Hanle / Murra - Brown / Zovko SF 6-3, 3-6, 10-5 1.47 2.31
02.02.   Brown / Zovko - Davyd / Kunit ČF 6-3, 7-5 1.81 1.79
01.02.   Brown / Zovko - Cerma / Dlouh OF 7-65, 64-7, 11-9 2.44 1.43
  Heilbronn challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Emmri / Silje - Brown / Zovko ČF 6-4, 7-5    
23.01.   Brown / Zovko - Russe / van d OF 7-6, 7-6    
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
18.01.   Chela / Schwa - Brown / Dodig 1K 6-1, 6-4 1.63 2.03
  Dauhá Kolo Výsledek K1 K2
02.01.   Bracc / Stara - Brown / Tsong OF 6-1, 7-5 1.93 1.71
Žádné zápasy.
 
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Brands D. - Brown D. SF 6-4, 3-6, 6-3 1.66 1.97
25.11.   Brown D. - Elgin M. ČF 6-0, 7-5 1.26 3.14
24.11.   Brown D. - Lacko L. OF 1-6, 6-4, 7-610 2.26 1.50
22.11.   Brown D. - Klizan M. 1K 6-3, 6-4 1.76 1.84
  Salzburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Haider-Maurer A. - Brown D. OF 4-6, 6-4, 6-3 1.73 1.88
16.11.   Brown D. - Kravchuk K. 1K 6-2, 6-1 1.86 1.75
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Grigelis L. - Brown D. 1K 3-6, 6-2, 6-4 2.36 1.46
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Ram R. - Brown D. ČF 7-5, 6-3 2.24 1.51
02.11.   Brown D. - Grigelis L. OF 6-2, 6-2 1.62 2.02
31.10.   Brown D. - Copil M. 1K 6-4, 6-4 1.65 1.99
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Beck A. - Brown D. ČF 6-1, 6-1 1.63 2.01
19.10.   Brown D. - Mahut N. OF 6-4, 6-3 2.71 1.35
17.10.   Brown D. - Vagnozzi S. 1K 6-4, 6-4 1.34 2.75
  Rennes challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Jaziri M. - Brown D. 1K 7-5, 6-2 1.84 1.77
  Mons challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Falla A. - Brown D. 1K 3-6, 6-2, 6-1 1.71 1.91
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Cervenak P. - Brown D. 1K 6-1, 7-66 2.03 1.62
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Giannessi A. - Brown D. 1K 67-7, 6-4, 6-4 1.92 1.70
  Janov challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Mayer L. - Brown D. 1K 6-3, 7-65 1.49 2.28
  Manerbio challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Ramirez-Hidal - Brown D. ČF 6-1, 6-4 1.73 1.88
24.08.   Brown D. - Korolev E. OF 7-62, 6-2 1.70 1.92
22.08.   Brown D. - Trevisan M. 1K 5-7, 7-62, 6-4 1.42 2.50
  Cordenons challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Klizan M. - Brown D. ČF 3-6, 6-4, 6-0 1.73 1.88
17.08.   Brown D. - Hájek J. OF 6-3, 6-2 2.20 1.52
15.08.   Brown D. - Arnaboldi A. 1K 6-3, 6-2 1.60 2.06
  San Marino challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Rosol L. - Brown D. OF 6-1, 3-6, 6-3 1.48 2.30
09.08.   Brown D. - Burquier G. 1K 6-2, 3-6, 6-3 1.53 2.19
  Umag Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Gonzalez S. - Brown D. Q-1K 7-6, 6-4    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Lojda D. - Brown D. OF 5-7, 6-4, 6-3 1.87 1.74
18.07.   Brown D. - Bednarek T. 1K 6-3, 4-6, 6-4 1.18 3.77
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Dasnieres de - Brown D. Q-ČF 6-1, 4-6, 6-4 2.13 1.56
10.07.   Brown D. - Granollers-Pu Q-OF 7-6, 3-0 1.42 2.48
09.07.   Brown D. - Patience O. Q-1K 7-6, 4-6, 6-3    
  Newport Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Bachinger M. - Brown D. 1K 7-6, 6-7, 6-1 1.71 1.90
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Zemlja G. - Brown D. Q-1K 6-4, 3-6, 8-6 1.94 1.68
  Halle Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Mayer F. - Brown D. 1K 7-66, 2-6, 6-3 1.28 3.12
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Mayer L. - Brown D. 1K 3-6, 7-65, 6-2, 6-2 1.47 2.41
  Záhřeb challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Klizan M. - Brown D. OF 6-4, 6-3 2.04 1.61
10.05.   Brown D. - Vagnozzi S. 1K 6-2, 2-6, 6-3 1.62 2.02
  Řím 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Schwank E. - Brown D. SF 1-6, 6-4, 6-4 1.72 1.89
05.05.   Brown D. - Kamke T. ČF 1-6, 6-3, 6-3 1.72 1.89
04.05.   Brown D. - Paire B. OF 6-3, 4-6, 6-1 1.90 1.72
02.05.   Brown D. - Clement A. 1K 6-2, 4-6, 7-6 1.48 2.31
  Mnichov Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Štěpánek R. - Brown D. OF 7-66, 65-7, 6-3 1.32 2.98
26.04.   Brown D. - Wawrinka S. 1K 6-7, 6-4, 7-5 5.89 1.10
  Johannesburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   van der Merwe I. - Brown D. SF 7-5, 7-6 1.77 1.83
14.04.   Brown D. - Ebden M. ČF 6-3, 7-6 1.79 1.81
13.04.   Brown D. - Ram R. OF 6-4, 6-4 1.61 2.06
12.04.   Brown D. - Scholtz N. 1K 6-2, 3-6, 6-3 1.28 3.05
  Bath challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Nielsen F. - Brown D. OF 4-6, 7-6, 6-4 2.11 1.57
22.03.   Brown D. - Janowicz J. 1K 6-3, 6-3 1.77 1.84
  Le Gosier challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Robert S. - Brown D. 1K 6-2, 5-7, 7-6 1.78 1.82
  Indian Wells Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Petzschner P. - Brown D. 1K 6-4, 7-5 1.22 3.77
  Dallas challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Ebden M. - Brown D. OF 6-3, 6-2 2.00 1.63
02.03.   Brown D. - Simmonds P. 1K 7-6, 6-3 1.25 3.19
  Delray Beach Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Querrey S. - Brown D. 1K 6-3, 5-7, 6-3 1.23 3.49
  Memphis Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Russell M. - Brown D. Q-ČF 6-2, 6-0 1.60 2.08
12.02.   Brown D. - Cox J. Q-OF 7-6, 6-2 1.25 3.24
  San Jose Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Young D. - Brown D. 1K 7-62, 6-4 1.70 1.92
  Johannesburg Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   van der Merwe I. - Brown D. OF 4-6, 7-5, 6-3 2.04 1.62
01.02.   Brown D. - Serra F. 1K 6-4, 6-4 1.88 1.72
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Montanes A. - Brown D. 1K 6-4, 6-2, 3-6, 2-6, 7-5 1.36 2.71
  Čennaí Kolo Výsledek K1 K2
04.01.   Sugita Y. - Brown D. 1K 6-4, 2-6, 6-2 2.04 1.62
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Emmri / Silje - Brown / Kohlm SF 6-4, 6-3    
23.11.   Brown / Kohlm - Bruns / Skups ČF 7-6, 6-7, 10-6    
22.11.   Brown / Kohlm - Ungur / Zebal OF    
  Salzburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Fisch / Oswal - Brown / Phau SF 7-65, 64-7, 10-8    
16.11.   Brown / Phau - Draga / Marca ČF 6-4, 6-4    
15.11.   Brown / Phau - Karag / Weint OF 6-4, 6-4    
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Brown / Zovko - Petzs / Waske F 6-4, 7-64 2.45 1.42
12.11.   Brown / Zovko - Herny / Mertl SF 6-3, 6-4    
10.11.   Brown / Zovko - Bemel / Sijsl ČF 7-5, 6-4    
09.11.   Brown / Zovko - Dusto / Motti OF 6-3, 4-6, 10-5    
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Motti / Zemlj - Brown / Ram R OF 6-4, 6-4    
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Bedna / Charr - Brown / Ebelt OF 6-2, 3-6, 10-7    
  Rennes challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Knowl / Sa A. - Bemel / Brown ČF 6-3, 4-6, 10-3 1.47 2.32
11.10.   Bemel / Brown - Beran / Bubka OF 6-3, 3-6, 10-7    
  Mons challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   de Sc / Roger - Brown / Zelen OF 6-2, 6-2    
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Bury / Vasil - Brown / Skups OF 3-6, 6-3, 10-6    
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Gawro / Kapas - Brown / Skups ČF 7-6, 7-5    
13.09.   Brown / Skups - Kocyl / Szmyr OF 6-4, 6-2    
  Janov challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Brown / Zebal - Kerr / Parro F 6-2, 7-5 1.92 1.70
09.09.   Brown / Zebal - Crugn / Di Ma SF 6-4, 6-7, 10-8    
08.09.   Brown / Zebal - Fabbi / Ianni ČF 7-6, 6-3    
07.09.   Brown / Zebal - Basso / Picco OF 6-3, 6-2    
  Manerbio challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Brown / Zovko - Di Ma / Motti F 7-6, 7-5 1.68 1.94
26.08.   Brown / Zovko - Charr / Raja SF 6-3, 3-6, 10-7    
24.08.   Brown / Zovko - Truse / Vagno ČF 3-6, 6-4, 10-4    
23.08.   Brown / Zovko - Crivo / Greme OF 6-3, 6-7, 10-5    
  Cordenons challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Pospí / Zelen - Brown / Zovko OF 6-2, 7-6    
  San Marino challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Loren / Zvere - Brown / Zovko OF 6-2, 6-4    
  Kitzbühel Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Giral / Riba - Brown / Kohlm OF 6-4, 6-4 2.30 1.48
  Umag Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Kavci / Pospí - Brown / Kohlm ČF 6-1, 6-2 2.27 1.50
27.07.   Brown / Kohlm - Seppi / Vagno OF 1-6, 7-5, 10-7 1.78 1.83
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Gawro / Panfi - Brown / Shama OF 4-6, 6-3, 10-5    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Linds / Tecau - Brown / Kohlm ČF 6-4, 6-2 1.31 2.92
11.07.   Brown / Kohlm - Delga / Marra OF 7-6, 4-6, 10-8 1.53 2.19
  Newport Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Melo / Sa A. - Bogom / Brown OF 6-7, 7-6, 10-6 1.58 2.09
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Ball / Gonza - Brown / Kohlm 1K 5-7, 6-3, 13-11 1.89 1.72
  Halle Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Bopan / Qures - Brown / Monfi ČF 4-6, 7-6, 10-4 1.36 2.67
06.06.   Brown / Monfi - Anduj / Marre OF 6-0, 6-4 1.56 2.14
  Nottingham 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Flemi / Hutch - Brown / Emmri F 4-6, 7-6, 13-11 1.54 2.17
02.06.   Brown / Emmri - Cox D / Ward SF 6-4, 6-2    
01.06.   Brown / Emmri - Delga / Roger ČF 7-6, 6-3    
31.05.   Brown / Emmri - Huey / Raja OF 6-7, 6-4, 14-12    
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Lipsk / Ram R - Brown / Kohlm OF 6-3, 6-2 1.58 2.09
28.05.   Brown / Kohlm - Dolgo / Malis 2K 3-6, 6-3, 7-65 2.39 1.45
26.05.   Brown / Kohlm - Garci / Monta 1K 6-2, 6-1 2.18 1.54
  Nice Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Melo / Soare - Brown / Rette ČF 6-3, 3-6, 10-7 1.47 2.32
17.05.   Brown / Rette - Ferna / Paire OF 7-5, 6-4 1.32 2.86
  Záhřeb challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Munoz / Ramir - Brown / Meffe SF 7-6, 7-5    
11.05.   Brown / Meffe - Rette / Stadl ČF 6-3, 7-6    
10.05.   Brown / Meffe - Alleg / Devva OF 6-4, 3-6, 10-7    
  Řím 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Bedna / Kowal - Brown / Emmri OF 6-4, 6-2    
  Mnichov Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Aspel / Hanle - Brown / Kohlm ČF 6-2, 3-6, 10-6 1.50 2.26
24.04.   Brown / Kohlm - Bracc / Stara OF 7-6, 6-4 1.80 1.80
  Johannesburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Kohlm / Peya - Brown / Klaas SF 7-6, 4-6, 10-3    
13.04.   Brown / Klaas - De Vo / van d ČF 7-6, 6-3    
11.04.   Brown / Klaas - Coetz / Roelo OF 7-6, 6-4    
  Bath challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Lamme / Mecir - Brown / Marx OF 5-7, 7-6, 10-6    
  Le Gosier challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Bolel / Cipol - Bohli / Brown OF 4-6, 6-4, 11-9    
  Dallas challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Lipsk / Ram R - Brown / Phau F 7-6, 6-4 1.43 2.42
04.03.   Brown / Phau - Klaas / Vemic SF 3-6, 7-5, 10-6    
03.03.   Brown / Phau - Bruns / Parro ČF 7-6, 6-7, 12-10    
01.03.   Brown / Phau - Joels / Kendr OF 3-6, 6-3, 10-7    
  Delray Beach Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Kas C / Peya - Brown / Wasse OF 7-5, 6-4 1.77 1.83
  Memphis Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Del P / Štěpá - Brown / Wasse OF 7-6, 3-6, 14-12 1.43 2.43
  San Jose Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Klahn / Thach - Brown / Wasse OF 6-3, 6-7, 10-5 3.95 1.17
  Johannesburg Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Beck / Sela - Brown / Wasse OF 6-3, 7-5 2.05 1.60
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Ebelt / Feene - Brown / Wasse 2K 6-3, 3-6, 6-2 2.57 1.39
19.01.   Brown / Wasse - Tursu / Zvere 1K 6-2, 6-3 1.95 1.68
  Čennaí Kolo Výsledek K1 K2
05.01.   Lipsk / Ram R - Brown / Wasse OF 6-1, 6-2 1.75 1.85
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Balta / Skups - Brown / King 1K 7-6, 4-6, 6-4 1.76 1.84
 
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Kontinen H. - Brown D. OF 6-3, 6-1 1.92 1.70
23.11.   Brown D. - Djokovic M. 1K 6-7, 7-5, 6-3 1.15 4.10
  Bratislava challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Harrison R. - Brown D. 1K 4-6, 7-6, 6-3 2.08 1.59
  Aachen challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Brown D. - Sijsling I. F 6-3, 7-6 1.75 1.85
13.11.   Brown D. - Ram R. SF 6-3, 7-6 1.67 1.95
12.11.   Brown D. - Herbert P. ČF 6-1, 6-1 1.30 2.94
11.11.   Brown D. - Bossel A. OF 7-5, 6-4 1.21 3.50
09.11.   Brown D. - Pospisil V. 1K 7-6, 5-7, 6-4 1.25 3.24
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Sijsling I. - Brown D. SF 7-6, 6-7, 6-3 2.10 1.58
05.11.   Brown D. - Rosol L. ČF 6-3, 6-4 1.60 2.08
04.11.   Brown D. - Bachinger M. OF 6-4, 2-6, 6-2 1.85 1.75
02.11.   Brown D. - Ebden M. 1K 7-6, 6-7, 6-4 1.55 2.16
  Montpellier Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Millot V. - Brown D. Q-OF 7-5, 6-3 2.18 1.53
23.10.   Brown D. - Marrero-Santa Q-1K 6-2, 6-4    
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Jouan R. - Brown D. 1K 4-6, 7-6, 7-6 2.88 1.31
  Taškent challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Beck K. - Brown D. SF 6-4, 6-7, 6-2 2.06 1.60
15.10.   Brown D. - Ignatik U. ČF 7-5, 6-7, 6-4 1.55 2.15
14.10.   Brown D. - Pospisil V. OF 6-4, 6-4 1.33 2.81
12.10.   Brown D. - Stadler S. 1K 7-6, 7-6 1.48 2.31
  Mons challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Mannarino A. - Brown D. SF 7-5, 6-3 1.75 1.85
08.10.   Brown D. - Sijsling I. ČF 6-4, 6-4 1.67 1.96
06.10.   Brown D. - Bohli S. OF 6-4, 7-5 1.89 1.72
04.10.   Brown D. - Bautista-Agut R. 1K 6-2, 7-5 1.57 2.12
  Méty Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Simon G. - Brown D. 1K 6-3, 6-4 1.18 3.85
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Millot V. - Brown D. OF 6-3, 6-3 1.84 1.76
13.09.   Brown D. - Smola M. 1K 7-6, 6-4 1.12 4.66
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Murray A. - Brown D. 2K 7-5, 6-3, 6-0 1.02 9.98
01.09.   Brown D. - Ramirez-Hidal 1K 6-4, 7-66, 7-5 1.52 2.24
  New Haven Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Hájek J. - Brown D. 1K 7-5, 6-3 2.01 1.63
22.08.   Brown D. - Rufin G. Q-ČF 6-4, 7-6 1.77 1.83
22.08.   Brown D. - Sirianni J. Q-OF 6-7, 6-3, 6-3    
21.08.   Brown D. - Kamke T. Q-1K 3-6, 6-3, 7-6 2.92 1.30
  Istanbul challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Sousa J. - Brown D. OF 6-4, 6-4 2.52 1.40
10.08.   Brown D. - Bastl G. 1K 6-4, 6-7, 7-6 1.23 3.38
  Kitzbühel challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Rosol L. - Brown D. OF 7-6, 1-0 1.66 1.97
04.08.   Brown D. - Muster T. 1K 6-4, 6-4 1.17 3.99
  Gstaad Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Lammer M. - Brown D. 1K 7-5, 7-5 1.98 1.65
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Cuevas P. - Brown D. 6K 6-2, 6-2    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Olejniczak D. - Brown D. 1K 7-6, 5-7, 6-1 2.39 1.45
  Stuttgart Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Simon G. - Brown D. 1K 6-3, 3-6, 7-61 1.21 3.54
  Newport Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Dabul B. - Brown D. ČF 6-4, 6-4 2.09 1.58
07.07.   Brown D. - Querrey S. OF 6-4, 6-3 4.19 1.15
05.07.   Brown D. - Phau B. 1K 7-63, 67-7, 6-4 1.68 1.95
  Braunschweig challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Ventura S. - Brown D. 1K 6-4, 7-6 1.46 2.36
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Melzer J. - Brown D. 1K 6-3, 4-6, 6-2, 6-3 1.19 3.76
  Hertogenbosch Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Kontinen H. - Brown D. 1K 7-5, 2-6, 7-65 2.12 1.57
13.06.   Brown D. - Sadecky A. Q-ČF 6-4, 6-7, 7-6 1.40 2.52
12.06.   Brown D. - Bopanna R. Q-OF 6-4, 6-4    
  Queen's Club Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Istomin D. - Brown D. 2K 7-67, 6-4 1.41 2.50
08.06.   Brown D. - Dancevic F. 1K 7-5, 64-7, 6-4 2.85 1.31
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Viola M. - Brown D. 1K 4-6, 6-4, 6-0 2.19 1.53
  Cremona challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Stoppini A. - Brown D. 1K 6-4, 4-6, 6-4 2.33 1.47
  Biella challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Mertens Y. - Brown D. 1K 6-4, 7-5 2.45 1.42
  Káhira challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Olaso-De La R - Brown D. OF 6-3, 6-2 2.22 1.65
04.05.   Brown D. - Hedayet O. 1K 6-1, 6-4 1.10 5.11
  Rhodos challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Stadler S. - Brown D. OF 6-3, 2-6, 6-3 2.39 1.44
27.04.   Brown D. - Haase R. 1K 6-1, 6-4 1.90 1.71
  Johannesburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Brown D. - van der Merwe I. F 7-6, 6-3 1.61 2.05
16.04.   Brown D. - Bohli S. SF 7-6, 6-3 1.98 1.65
15.04.   Brown D. - Sluiter R. ČF 6-4, 7-6    
15.04.   Brown D. - Okun N. OF 6-7, 7-5, 6-4 1.57 2.11
13.04.   Brown D. - Minar J. 1K 6-2, 6-1 1.70 1.91
  Monza challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Andujar P. - Brown D. 1K 7-6, 6-3 1.41 2.48
  Neapol challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Minář I. - Brown D. 1K 7-6, 6-2 1.66 1.97
  Miami Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Sweeting R. - Brown D. Q-1K 6-0, 6-2 1.59 2.08
  Indian Wells Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Smyczek T. - Brown D. Q-1K 6-1, 6-1 2.41 1.44
  Bělehrad challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Hrbaty D. - Brown D. 1K 6-3, 6-2 1.80 1.80
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Beck K. - Brown D. SF 6-3, 6-4 1.74 1.87
12.02.   Brown D. - Valent R. ČF 6-4, 5-7, 6-4 1.34 2.75
10.02.   Brown D. - Crugnola M. OF 7-6, 7-6 1.53 2.19
08.02.   Brown D. - Bemelmans R. 1K 6-7, 6-3, 6-4 1.55 2.15
  Johannesburg Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Robert S. - Brown D. ČF 7-6, 6-3 1.73 1.90
03.02.   Brown D. - Recouderc L. OF 6-4, 6-4 1.67 1.98
02.02.   Brown D. - Chiudinelli M. 1K 6-4, 3-6, 6-4 2.93 1.30
  Heilbronn challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Berrer M. - Brown D. OF 6-4, 7-5 1.46 2.35
26.01.   Brown D. - Bozoljac I. 1K 6-4, 7-6 1.66 1.97
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Rufin G. - Brown D. Q-2K 7-6, 6-7, 6-4 2.01 1.66
13.01.   Brown D. - Klec I. Q-1K 7-5, 7-6 1.27 3.11
  Čennaí Kolo Výsledek K1 K2
04.01.   Yang T. - Brown D. Q-ČF 6-2, 7-5 2.38 1.45
03.01.   Brown D. - Minar J. Q-OF 6-4, 6-4    
02.01.   Brown D. - Widom T. Q-1K 6-4, 6-3    
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Brown / Emmri - Konti / Niemi F 7-6, 0-6, 10-7 2.38 1.45
25.11.   Brown / Emmri - Bedna / Zelen SF 6-4, 6-4    
24.11.   Brown / Emmri - Bruns / Skups ČF 6-4, 3-6, 10-5    
23.11.   Brown / Emmri - Batti / Silje OF 6-4, 6-3    
  Bratislava challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Fried / Skoch - Brown / Wasse OF 7-6, 6-3    
  Aachen challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Krets / Stadl - Brown / Wasse ČF 7-6, 7-6    
08.11.   Brown / Wasse - Beran / Bozol OF 6-4, 5-7, 10-8    
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Greme / Marx - Brown / Mulle OF 6-4, 6-4    
  Montpellier Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Lopez / Schwa - Brown / Wasse SF 7-6, 3-6, 10-2 1.79 1.81
28.10.   Brown / Wasse - Ratiw / Ratiw ČF 4-6, 6-3, 10-8 1.65 1.99
27.10.   Brown / Wasse - Bruns / Haase OF 6-3, 6-4 1.83 1.78
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Guez / Ouann - Brown / Wasse OF 6-2, 6-3    
  Taškent challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Beck / Polas - Brown / Wasse SF 6-4, 6-2    
13.10.   Brown / Wasse - Semja / Uzako ČF 6-4, 6-2    
12.10.   Brown / Wasse - Ignat / Marti OF 4-6, 6-4, 10-7    
  Mons challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Alleg / Mahut - Brown / Wasse OF 6-7, 6-4, 10-5    
  Méty Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Brown / Wasse - Melo / Soare F 6-3, 6-3 2.43 1.44
25.09.   Brown / Wasse - Moodi / Norma SF 7-6, 6-3 2.55 1.39
23.09.   Brown / Wasse - Kerr / Parro ČF 6-4, 7-6 1.92 1.69
22.09.   Brown / Wasse - Hutch / Lipsk OF 5-7, 7-5, 11-9    
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Brown / Wasse - Junai / Marx F 6-4, 7-5 1.65 1.98
16.09.   Brown / Wasse - Batti / Silje SF 6-4, 2-6, 10-6    
15.09.   Brown / Wasse - Gawro / Panfi ČF 6-3, 6-4    
14.09.   Brown / Wasse - Kerr / Parro OF 4-6, 6-3, 10-7    
  Istanbul challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Fried / Vemic - Brown / Wasse SF 4-6, 6-2, 10-3    
11.08.   Brown / Wasse - Groth / Moser ČF 6-0, 6-4    
10.08.   Brown / Wasse - Bedna / Skoch OF 6-4, 6-1    
  Kitzbühel challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Brown / Wasse - Podli / Radit F 3-6, 7-5, 10-7 1.43 2.42
06.08.   Brown / Wasse - Marx / Zelen SF 5-7, 6-4, 10-8    
04.08.   Brown / Wasse - Eysse / Patie ČF 6-1, 6-2    
03.08.   Brown / Wasse - Bloem / Lemke OF 6-3, 6-4    
  Gstaad Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Melo / Soare - Bastl / Brown SF 4-6, 6-3, 10-5 1.36 2.68
30.07.   Bastl / Brown - Grano / Lopez ČF 6-3, 1-6, 10-8 2.94 1.31
26.07.   Bastl / Brown - Andre / Youzh OF 2-6, 6-4, 10-3 2.76 1.34
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Cerre / Shama - Brown / Wasse SF 4-6, 7-5, 11-9    
21.07.   Brown / Wasse - Dasni / Kuzne ČF 6-3, 6-2    
19.07.   Brown / Wasse - Greme / Junai OF 3-6, 6-4, 10-8    
  Stuttgart Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Kas C / Petzs - Brown / Zvere OF 6-4, 6-3 1.40 2.51
  Newport Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Ball / Gucci - Bedna / Brown ČF 6-3, 6-4 1.44 2.40
06.07.   Bedna / Brown - Giral / Rochu OF 7-6, 6-2 2.03 1.62
  Braunschweig challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Emmri / Silje - Brown / Junai OF 6-7, 6-4, 10-4    
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Brown / Junai - Emmri / Siria F 6-3, 6-1 1.78 1.82
03.06.   Brown / Junai - Ignat / Kliza SF 4-6, 6-1, 12-10    
02.06.   Brown / Junai - Groen / Stebe ČF 2-6, 6-3, 10-4    
  Cremona challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Marra / Murra - Brown / Motti OF 6-3, 6-4    
  Biella challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Cerre / Shama - Brown / Motti F 6-3, 2-6, 11-9 1.66 1.97
14.05.   Brown / Motti - Junqu / Vassa SF 6-4, 7-6    
12.05.   Brown / Motti - Anduj / Arnab ČF 6-3, 6-4    
11.05.   Brown / Motti - Cecch / Donat OF 6-4, 6-7, 10-3    
  Káhira challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Slana / Vagno - Begem / Brown F 6-3, 6-4 1.89 1.71
06.05.   Begem / Brown - Ciric / Tosic SF 6-1, 6-3    
05.05.   Begem / Brown - Checa / Olaso ČF 6-2, 6-2    
04.05.   Begem / Brown - Maamo / Sabry OF 6-4, 6-7, 10-5    
  Rhodos challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Brown / Stadl - Marra / Murra F 7-6, 6-7, 10-7 2.19 1.53
30.04.   Brown / Stadl - Ratiw / Ratiw SF 6-4, 3-6, 11-9    
28.04.   Brown / Stadl - Mahut / Manna ČF 7-5, 3-6, 10-6    
26.04.   Brown / Stadl - Erlic / Levy OF 7-6, 4-6, 10-7    
  Johannesburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Klaas / van d - Brown / Stadl OF 6-3, 7-6    
  Monza challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Bracc / Marre - Brown / Colan ČF 6-4, 7-6    
06.04.   Brown / Colan - Grass / Marra OF 7-6, 6-2    
  Neapol challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Brown / Witte - Bopan / Qures F 7-6, 7-5 2.61 1.38
01.04.   Brown / Witte - Bozol / Bracc SF 2-6, 6-3, 10-8    
31.03.   Brown / Witte - Cerre / Shama ČF 6-4, 6-0    
29.03.   Brown / Witte - Crivo / Ungur OF 6-4, 6-3    
  Bělehrad challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Bozol / Delga - Brown / Slana F 6-3, 6-3 1.60 2.07
18.02.   Brown / Slana - Amrit / Cerre SF 6-2, 3-6, 10-7    
17.02.   Brown / Slana - Dodig / Moser ČF 7-6, 6-3    
15.02.   Brown / Slana - Bogda / Kukus OF 6-7, 7-5, 10-6    
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Marra / Murra - Brown / Manka OF 6-1, 6-7, 10-7    
  Heilbronn challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Fisch / Peya - Brown / Evans OF 6-0, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Mistrovství Německa Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Gojowczyk P. - Brown D. ČF 6-4, 6-1    
09.12.   Brown D. - Becker R. OF 6-3, 6-2    
  Salzburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Koellerer D. - Brown D. OF 7-6, 0-6, 6-4 1.50 2.27
30.11.   Brown D. - Rosol L. 1K 6-2, 6-3 1.49 2.44
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Desein N. - Brown D. OF 6-4, 6-2 2.24 1.51
24.11.   Brown D. - Kim K. 1K 6-2, 6-2 2.00 1.64
  Bratislava challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Junaid R. - Brown D. OF 6-7, 7-6, 6-2 2.39 1.45
18.11.   Brown D. - Rosol L. 1K 6-2, 7-5 2.05 1.61
  Aachen challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Ram R. - Brown D. F 7-6, 6-7, 7-6 1.58 2.11
14.11.   Brown D. - Bemelmans R. SF 7-5, 6-7, 7-5 1.98 1.66
13.11.   Brown D. - Stadler S. ČF 6-4, 7-6 1.72 1.89
12.11.   Brown D. - Pashanski B. OF 7-5, 6-3 1.47 2.32
11.11.   Brown D. - Koubek S. 1K 6-7, 6-4, 6-2 1.85 1.76
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Brands D. - Brown D. F 6-4, 6-4 1.46 2.36
07.11.   Brown D. - Kindlmann D. SF 3-6, 7-6, 7-6 2.16 1.55
06.11.   Brown D. - Gojowczyk P. ČF 6-3, 3-6, 6-3 1.62 2.04
04.11.   Brown D. - Arnaboldi A. OF 6-2, 6-4 1.49 2.29
03.11.   Brown D. - Koubek S. 1K 3-6, 6-4, 6-1 2.53 1.40
  Stockholm Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Rehnquist B. - Brown D. Q-1K 7-6, 3-6, 6-4    
  Kolding challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Bemelmans R. - Brown D. 1K 7-5, 6-3 1.61 2.04
  Tarragona challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Ouahab L. - Brown D. 1K 6-3, 2-6, 6-4 1.45 2.38
  Lublaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Burzi E. - Brown D. OF 6-0, 6-4 1.95 1.68
22.09.   Brown D. - Gawron M. 1K 6-3, 5-7, 6-4 1.42 2.45
  Banja Luka challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Navarro-Pasto - Brown D. 1K 6-4, 6-3 1.42 2.45
  Freudenstadt challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Mayer F. - Brown D. OF 6-0, 6-3 1.24 3.30
01.09.   Brown D. - Haehnel J. 1K 7-6, 7-5 1.54 2.17
  Almaty 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Sergeyev I. - Brown D. F 6-3, 5-7, 6-4 1.74 1.87
28.08.   Brown D. - Belyaev I. SF 2-6, 6-2, 6-4 1.59 2.08
27.08.   Brown D. - Ledovskikh M. ČF 4-6, 6-4, 6-0 1.90 1.70
26.08.   Brown D. - Alcaide-Juste OF 6-3, 6-2 1.69 1.93
25.08.   Brown D. - Goffin D. 1K 5-7, 6-2, 7-6 1.61 2.08
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Berankis R. - Brown D. ČF 7-6, 3-6, 6-3    
19.08.   Brown D. - Goffin D. OF 7-5, 6-3 1.80 1.80
18.08.   Brown D. - Chen T. 1K 7-6, 6-3 1.85 1.76
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Brown D. - Dasnieres de F 7-6, 6-3 1.93 1.70
14.08.   Brown D. - Kirillov E. SF 6-4, 6-2 1.70 1.92
13.08.   Brown D. - Goffin D. ČF 6-2, 6-7, 7-5 1.58 2.09
12.08.   Brown D. - Jun W. OF 6-4, 7-5 1.46 2.36
11.08.   Brown D. - Taubert P. 1K 6-4, 6-4 1.41 2.49
  Gstaad Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Bellucci T. - Brown D. Q-ČF 6-4, 3-1 1.23 3.37
25.07.   Brown D. - Peralta J. Q-OF 7-6, 6-1    
  Manchester challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Anderson A. - Brown D. Q-ČF 6-3, 1-6, 6-4    
  Oberstaufen challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Zimmermann M. - Brown D. 1K 1-6, 6-3, 6-1 2.57 1.38
05.07.   Brown D. - Katic D. Q-ČF 6-1, 6-3    
04.07.   Brown D. - Charroin O. Q-OF 6-4, 4-6, 6-2    
  Futures 09 Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Zay M. - Brown D. OF 6-3, 6-4    
23.06.   Brown D. - Wernet T. 1K 6-4, 3-6, 6-2    
16.06.   Knittel B. - Brown D. 1K 6-3, 64-7, 6-2    
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Luczak P. - Brown D. 1K 6-2, 6-1 1.57 2.11
  Karlsruhe challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Mayer F. - Brown D. F 6-2, 6-4 1.25 3.19
30.05.   Brown D. - Meffert D. SF 7-6, 6-3 2.40 1.44
29.05.   Brown D. - Desein N. ČF 2-6, 7-6, 6-3 1.88 1.72
28.05.   Brown D. - Brzezicki J. OF 6-4, 2-6, 6-3 2.91 1.31
27.05.   Brown D. - Kindlmann D. 1K 7-6, 6-7, 6-3 2.17 1.54
25.05.   Brown D. - Sorensen L. Q-ČF 6-1, 6-4    
24.05.   Brown D. - Vik R. Q-OF 7-6, 6-3    
23.05.   Brown D. - Schuler K. Q-1K 6-0, 6-1    
  Futures 09 Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Brown D. - Mecir M. F 3-6, 6-4, 7-6    
20.03.   Brown D. - Oswald P. SF 6-4, 7-66    
19.03.   Brown D. - Haenle P. ČF 7-63, 6-3    
18.03.   Brown D. - Zopp J. OF 6-2, 7-66    
17.03.   Brown D. - Roshardt R. 1K 7-65, 6-3    
10.03.   Reissig N. - Brown D. 1K 6-4, 7-64    
03.03.   Guenat M. - Brown D. 1K 6-3, 3-6, 6-2    
  Wolfsburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Galvani S. - Brown D. OF 6-4, 3-6, 6-3 1.63 2.01
24.02.   Brown D. - Cruciat A. 1K 6-4, 6-4 1.79 1.82
22.02.   Brown D. - Dodig I. Q-ČF 6-4, 5-7, 7-6    
22.02.   Brown D. - Juska A. Q-OF 7-5, 6-3    
21.02.   Brown D. - Hanfmann Y. Q-1K 3-6, 6-4, 6-2    
  Futures 09 Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Riba-Madrid P. - Brown D. ČF 6-4, 6-1    
04.02.   Brown D. - Zay M. OF 6-4, 6-4    
03.02.   Brown D. - Marti J. 1K 6-3, 6-2    
31.01.   Genaro-Martin - Brown D. F 6-4, 6-4    
30.01.   Brown D. - Gutierrez-Fer SF 7-61, 6-2    
29.01.   Brown D. - Estruch D. ČF 6-4, 7-64    
28.01.   Brown D. - Tavcar J. OF 6-4, 7-5    
27.01.   Brown D. - Martin-Adalia P. 1K 3-6, 6-3, 6-4    
24.01.   Vivanco-Guzma - Brown D. F 64-7, 7-5, 7-64    
23.01.   Brown D. - Cervantes-Hue SF 7-67, 4-6, 6-4    
22.01.   Brown D. - Palacios-Sieg ČF 4-6, 7-62, 6-4    
21.01.   Brown D. - Ramos-Vinolas A. OF 6-4, 6-4    
20.01.   Brown D. - Piro S. 1K 7-5, 6-2    
13.01.   Zay M. - Brown D. 1K 6-3, 6-4    
  Salzburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.12.   Ratiw / Ratiw - Brown / Krkos OF 6-4, 7-6    
  Aachen challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Bopan / Qures - Brown / Krkos ČF 7-5, 7-6    
10.11.   Brown / Krkos - Bemel / Desei OF 7-6, 6-3    
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Kohlm / Peya - Brown / Krkos SF 6-3, 7-6    
04.11.   Brown / Krkos - Mekti / Veic ČF 7-6, 7-5    
02.11.   Brown / Krkos - Krick / Stebe OF 6-1, 5-7, 10-8    
  Kolding challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Batti / Batti - Brown / Shama OF 6-1, 3-6, 11-9    
  Tarragona challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Fisch / Oswal - Brown / Shama ČF 6-3, 6-4    
06.10.   Brown / Shama - Siria / Torre OF 6-2, 3-6, 10-7    
  Lublaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Dodig / Veic - Brown / Eitzi OF 6-1, 6-2    
  Banja Luka challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Brown / Eitzi - Gorci / Vagno F 6-4, 6-3    
17.09.   Brown / Eitzi - Ciric / Zekic SF 6-4, 6-7, 10-6    
16.09.   Brown / Eitzi - Gimen / Riba ČF 6-1, 6-2    
15.09.   Brown / Eitzi - Madja / Slovi OF 2-6, 6-2, 10-3    
  Freudenstadt challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Hájek / Karol - Brown / Poers OF 6-4, 6-3    
  Almaty 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Chen / Mitsu - Brown / Eitzi OF 6-2, 7-5    
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Juska / Pavlo - Brown / Eitzi ČF 6-1, 6-3    
17.08.   Brown / Eitzi - Elgin / Kiril OF 2-6, 6-3, 10-8    
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Hense / Hubbl - Brown / Eitzi ČF 6-3, 7-6    
11.08.   Brown / Eitzi - Molch / Morar OF 6-3, 5-7, 10-3    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Kohlm / Wasse - Brown / Junai ČF 6-4, 6-3    
20.07.   Brown / Junai - Janow / Kowal OF 2-6, 6-3, 10-5    
  Manchester challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Gooda / Marra - Amrit / Brown ČF 6-3, 7-5    
14.07.   Amrit / Brown - Klein / Smeet OF 6-2, 5-7, 10-4    
  Oberstaufen challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Merge / Morar - Brown / Jun W OF 7-5, 2-6, 14-12    
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Ramir / Ventu - Brown / Karol ČF 6-2, 6-4    
02.06.   Brown / Karol - Falla / Giral OF 6-3, 6-4    
  Karlsruhe challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Lucza / Siria - Brown / Desei OF 6-3, 4-6, 10-8    
  San Remo challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Giorg / Ungur - Brown / Motti OF 4-6, 6-4, 10-5    
  Wolfsburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Bubka / Kudry - Brown / Colan ČF 7-6, 6-4    
24.02.   Brown / Colan - Bogda / Olejn OF 4-6, 6-1, 10-4    
Žádné zápasy.
 
  Mistrovství Německa Kolo Výsledek K1 K2
12.12.   Mayer F. - Brown D. ČF 6-2, 6-3    
11.12.   Brown D. - Deden K. OF 6-4, 3-6, 6-3    
10.12.   Brown D. - Langer N. 1K 6-3, 6-7, 7-6    
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Dustov F. - Brown D. Q-OF 6-2, 6-2    
01.11.   Brown D. - Vacek M. Q-1K 7-6, 6-4    
  Aachen challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Bubka S. - Brown D. Q-ČF 6-0, 6-2    
26.10.   Brown D. - Mertens Y. Q-OF 6-2, 5-7, 7-6    
25.10.   Brown D. - Sorensen L. Q-1K 6-2, 6-0    
  Kolding challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Prpic F. - Brown D. Q-ČF 7-6, 6-4    
12.10.   Brown D. - Zib T. Q-OF 7-6, 6-3    
11.10.   Brown D. - Iannuzzi E. Q-1K 6-4, 6-1    
  Futures 08 Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Zitko R. - Brown D. OF 60-7, 6-3, 6-3    
30.09.   Brown D. - Goritzka S. 1K 7-5, 6-4    
  Neapol 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Gorcic I. - Brown D. Q-ČF 6-3, 2-6, 6-4    
21.09.   Brown D. - Castaldi E. Q-OF 6-2, 6-2    
20.09.   Brown D. - Pirozzi G. Q-1K 4-6, 6-4, 6-3    
  Futures 08 Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Desein N. - Brown D. ČF 4-6, 6-4, 6-3    
10.09.   Brown D. - Guenat M. OF 612-7, 6-4, 6-3    
09.09.   Brown D. - Michon A. 1K 6-3, 6-4    
  Freudenstadt challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Sandbichler A. - Brown D. Q-OF 7-6, 6-3    
  Ženeva challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Meffert D. - Brown D. OF 6-4, 7-6 1.32 2.82
18.08.   Brown D. - Arnaboldi A. 1K 6-4, 6-2 1.86 1.75
17.08.   Brown D. - Nussbaum F. Q-ČF 6-4, 6-7, 6-3    
16.08.   Brown D. - Tonus B. Q-OF 6-4, 6-3    
  Futures 08 Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Jahn J. - Brown D. OF 7-67, 63-7, 6-4    
08.07.   Brown D. - Thurner D. 1K 6-1, 6-3    
03.07.   Kloer S. - Brown D. ČF 7-5, 6-4    
02.07.   Brown D. - Capkovic K. OF 6-1, 4-6, 6-4    
01.07.   Brown D. - Heinemann S. 1K 7-5, 6-2    
28.06.   Brown D. - Clemens T. F 7-5, 66-7, 6-0    
27.06.   Brown D. - Mertens Y. SF 6-4, 6-2    
26.06.   Brown D. - Martin-Adalia P. ČF 6-2, 7-5    
25.06.   Brown D. - Zuehlsdorff-P OF 6-0, 6-1    
24.06.   Brown D. - Godlewski R. 1K 6-3, 7-62    
17.06.   Arevalo-Gonza - Brown D. 1K 6-3, 6-2    
11.06.   Chvojka E. - Brown D. OF 6-3, 6-4    
10.06.   Brown D. - Millot V. 1K 7-5, 4-0    
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Flock A. - Brown D. 1K 7-5, 6-4 1.67 1.97
02.06.   Brown D. - Dupuy B. Q-ČF 2-6, 6-3, 6-1    
01.06.   Brown D. - Valent R. Q-OF 6-0, 3-6, 7-5    
  Karlsruhe challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   van der Meer N. - Brown D. Q-OF 6-3, 6-1    
24.05.   Brown D. - Brenning M. Q-1K 7-6, 6-3    
  Řím challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Garcia A. - Brown D. Q-ČF 4-2    
26.04.   Brown D. - Torresi F. Q-OF 1-6, 6-4, 6-2    
25.04.   Brown D. - Veronelli D. Q-1K 2-1    
  Atény challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Dolgopolov A. - Brown D. 1K 6-4, 6-3 1.46 2.43
14.04.   Brown D. - Desein N. Q-ČF 6-4, 1-6, 7-6    
13.04.   Brown D. - Luncanu P. Q-OF 6-3, 3-6, 6-3    
12.04.   Brown D. - Champeris S. Q-1K 6-0, 6-3    
  Futures 08 Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Gorban A. - Brown D. F 6-3, 6-1    
04.04.   Brown D. - Schoorel T. SF 6-0, 6-3    
03.04.   Brown D. - Akkoyun H. ČF 6-3, 6-2    
02.04.   Brown D. - Novak D. OF 6-1, 6-4    
01.04.   Brown D. - Sergeyev I. 1K 7-65, 4-6, 6-3    
13.03.   Stoppini A. - Brown D. ČF 6-2, 4-6, 6-1    
12.03.   Brown D. - Vanni L. OF 7-65, 6-3    
11.03.   Brown D. - Chramosta L. 1K 7-66, 6-4    
07.03.   Chramosta L. - Brown D. SF 6-3, 7-5    
06.03.   Brown D. - Fischer H. ČF 6-1, 6-3    
05.03.   Brown D. - Thomson C. OF 2-0    
04.03.   Brown D. - Sadecky A. 1K 7-65, 6-4    
28.02.   Stoppini A. - Brown D. ČF 5-7, 6-4, 6-4    
27.02.   Brown D. - Roshardt R. OF 5-6    
26.02.   Brown D. - Popovic P. 1K 6-3, 7-5    
07.02.   Greul S. - Brown D. ČF 7-64, 6-1    
06.02.   Brown D. - Karol D. OF 7-63, 6-2    
05.02.   Brown D. - Langer N. 1K 6-4, 6-3    
29.01.   Kravchuk K. - Brown D. 1K 6-4, 7-5    
28.01.   Brown D. - Haenle P. Q-OF 6-2, 6-1    
27.01.   Brown D. - Scheiter M. Q-2K 6-2, 6-4    
15.01.   Seifert S. - Brown D. 1K 6-3, 6-1    
08.01.   Voltchkov V. - Brown D. 1K 7-5, 6-3    
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Loren / Matsu - Brown / Motti OF 6-3, 3-6, 10-7    
  Kolding challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Auckl / Perry - Brown / Motti ČF 6-4, 6-4    
13.10.   Brown / Motti - Lipsk / Marti OF 6-4, 7-6    
  Neapol 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Azzar / Motti - Brown / Jenki ČF 7-6, 6-4    
22.09.   Brown / Jenki - Gehrk / Montc OF 6-2, 6-3    
  Freudenstadt challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Bachi / Brand - Brown / Knitt ČF    
25.08.   Brown / Knitt - Poch / Santo OF 7-6, 7-6    
  Ženeva challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Junai / Marx - Brown / Paukk ČF 6-3, 6-2    
18.08.   Brown / Paukk - Sadec / Sessa OF 6-4, 7-6    
  Oberstaufen challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Felde / Zebal - Brown / Stein OF 7-5, 6-2    
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Marx / Peya - Brown / Juska SF 6-1, 6-3    
0