Knoxville challenger
skreč - záda

Zprávy

Nechci hledat výmluvy, selhal jsem, řekl po porážce Veselý

Neslušným výrazem si jindy zdvořilý Jiří Veselý ulevil před novináři po dnešní prohře v baráži Davis Cupu. V Dillí dnes neustál nepříjemné podmínky a při své premiéře v roli české jedničky prohrál bez zisku setu. "Nechci hledat výmluvy. Byl jsem do týmu povolán jako jednička, od které se očekávají body. Selhal jsem. Beru všechnu zodpovědnost na sebe," řekl po nečekané prohře se Somdevem Devvarmanem.

Davis Cup: Veselý druhý bod nezařídil, Češi hrají v Indii 1:1

Čeští tenisté půjdou do sobotní čtyřhry za stavu 1:1 na zápasy. Lukáš Rosol sice poslal tým kapitána Navrátila do vedení, když ve třech setech porazil domácí jedničku Bhambriho, Jiří Veselý ale poté nepotvrdil roli favorita v zápase se Somdevem Devvarmanem, proti kterému neuhrál ani set.

Veselý: Jsem připravený nechat na kurtu všechno

Třetím rokem je Jiří Veselý členem daviscupového týmu a nyní se poprvé dostal do role jedničky. Při neúčasti Tomáše Berdycha povede jako lídr český výběr do boje o záchranu ve Světové skupiny proti Indii v Dillí. "Musíme se zakousnout, holt nějakou chvilku na kurtu strávit a ty tři potřebné body vybojovat," burcuje dvaadvacetiletá naděje českého tenisu.