03.11.2018 - 13.11.2018
Montevideo challenger
skreč

Zprávy

Schwartzman začal domácí turnaj v Córdobě hladkou výhrou. Ve čtvrtfinále jsou i dva lucky loseři

ATP CÓRDOBA - Diego Schwartzman v prvním zápase na antuce od loňského Roland Garros nezaváhal. Na domácím turnaji ATP 250 v Córdobě nejvýše nasazený Argentinec přehrál krajana Juana Pabla Ficoviche a postoupil do čtvrtfinále. V něm se střetne s Kolumbijcem Danilem Galánem, která je jedním ze dvou lucky loserů mezi nejlepší osmičkou.

3 hodiny a 47 minut. Jednička Coria v Ekvádoru prohrál maratónskou bitvu po nevyužití pěti mečbolů

CHALLENGER GUAYAQUIL - 91. hráč světa Federico Coria od postupu do 3. kola French Open už na pátém turnaji v řadě nezvládl svůj úvodní zápas v hlavní soutěži. Naposledy neuspěl na antukovém challengeru v ekvádorském Guayaquilu, kde nejvýše nasazený Argentinec podlehl po nevyužití pěti mečbolů a 3 hodinách a 47 minutách boje 6-7 7-6 6-7 Španělu Oriolu Rocovi.

Pavlásek v Liberci opět nezvládl první kolo

CHALLENGER LIBEREC - Turnajová jednička Adam Pavlásek končí na challengeru v Liberci již v prvním kole. Český tenista v něm prohrál 3-6 6-2 2-6 s až 376. hráčem světa Juanem Pablem Ficovichem a stejně jako loni v Liberci nevyhrál jediný zápas.