Fomina Alona - profil

Fomina Alona 

Fomina Alona

Stát: Rusko
Narození: 5. 7. 1989
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 909. / 520.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 184. / 155.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Podgorica ITF OF 19.09. 10:00 Fomina A. - Lukas T. 4.89 1.13
 Podgorica ITF ČF 19.09. 13:00 Fomin / Honco - Hatou / Kruzh 1.49 2.27
 
Rok Kolo
Hráč hraje na tomto turnaji poprvé.
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 179/192 120/112 48/55 11/25 - -
2018 14/15 14/11 0/2 0/2 - -
2017 31/25 27/20 0/2 4/3 - -
2016 31/28 19/15 11/10 1/3 - -
2015 20/21 13/14 7/7 - - -
2014 24/25 17/12 7/12 0/1 - -
2013 25/25 9/7 13/12 3/6 - -
2012 15/18 6/6 9/8 0/4 - -
2011 6/10 5/7 1/2 0/1 - -
2010 6/9 5/6 - 1/3 - -
2009 3/8 2/7 - 1/1 - -
2008 2/3 1/2 - 1/1 - -
2007 0/1 0/1 - - - -
2006 1/3 1/3 - - - -
2005 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 208/151 114/90 83/46 11/14 0/1 -
2018 22/19 15/16 3/2 4/1 - -
2017 34/24 25/20 6/1 3/3 - -
2016 35/29 11/18 22/7 2/4 - -
2015 40/25 29/17 10/7 1/1 - -
2014 34/23 21/11 13/10 0/1 0/1 -
2013 29/23 6/5 22/14 1/4 - -
2012 14/8 7/3 7/5 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Istanbul 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.12.   Karamalak I. - Fomina A. OF 7-5, 3-6, 6-3 1.40 2.50
23.12.   Fomina A. - Soylu I. 1K 5-7, 6-3, 6-1 4.60 1.12
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Morgina A. - Fomina A. Q-1K 6-4, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 66 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Seguel D. - Fomina A. Q-OF 6-3, 7-5    
16.11.   Fomina A. - Zueva K. Q-1K 6-0, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 44 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Hattingh I. - Fomina A. OF 6-2, 3-6, 6-3    
13.11.   Fomina A. - Baskova D. 1K 6-1, 4-6, 6-2    
  Equeurdreville ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Zakarlyuk M. - Fomina A. Q-OF 6-4, 6-3    
02.11.   Fomina A. - Vogelsang E. Q-1K 6-3, 7-5    
  Nantes ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Chakhnashvili - Fomina A. Q-OF 6-4, 6-3    
26.10.   Fomina A. - Andriamarosoa Q-1K 7-66, 7-5    
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Jeanjean L. - Fomina A. Q-1K 6-0, 6-1    
  Telavi ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Kolar N. - Fomina A. Q-ČF 6-2, 6-4    
23.09.   Fomina A. - Doroshina O. Q-1K 6-1, 6-3    
22.09.   Fomina A. - Kavlashvili T. Q-OF 6-3, 3-6, 6-1    
  Batumi ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Poznikhirenko - Fomina A. Q-OF 6-4, 6-1    
14.09.   Fomina A. - Bayatyan M. Q-1K 6-2, 6-1    
  Trabzon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Forte C. - Fomina A. Q-OF 0-6, 7-610, 6-4    
07.09.   Fomina A. - Pruidze N. Q-1K 6-0, 6-2    
  Trabzon ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Sezer M. - Fomina A. Q-ČF 3-6, 6-1, 6-0    
31.08.   Fomina A. - Joon S. Q-OF 6-2, 6-1    
  Petrohrad ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Poznikhirenko - Fomina A. Q-1K 6-3, 6-3    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Gasparyan M. - Fomina A. OF 6-1, 6-2    
06.08.   Fomina A. - Pekhova P. 1K 6-4, 6-2    
05.08.   Fomina A. - Pirazhenka S. Q-OF 6-0, 6-4    
03.08.   Fomina A. - Afanasyeva D. Q-1K 3-6, 6-2, 6-1    
  Doněck ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Lebesheva D. - Fomina A. Q-1K 6-3, 3-6, 6-1    
  Istanbul 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Kulichkova E. - Fomina A. Q-OF 6-2, 6-1    
06.07.   Fomina A. - Andrei S. Q-1K 6-3, 6-3    
  Istanbul 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Inoue M. - Fomina A. 1K 7-63, 6-0    
  Istanbul 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Sezer M. - Fomina A. 1K 6-3, 6-3    
  Agri ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Tinjic J. - Fomina A. OF 6-1, 6-0    
03.06.   Fomina A. - Karagoz N. 1K 6-1, 6-0    
01.06.   Fomina A. - Akdemir Y. Q-1K 6-1, 6-1    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Kontaveit A. - Fomina A. Q-OF 6-4, 6-2    
25.05.   Fomina A. - Monova P. Q-1K 6-1, 6-3    
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Zanosiyenko V. - Fomina A. Q-1K 2-6, 6-2, 6-2    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Rubini S. - Fomina A. 1K 6-2, 6-2    
18.03.   Fomina A. - Gai A. Q-OF 1-6, 6-2, 6-2    
17.03.   Fomina A. - Dudlakova D. Q-2K 6-3, 6-0    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Pillot C. - Fomina A. ČF 6-1, 6-1    
13.03.   Fomina A. - Schiechtl T. OF 7-5, 6-4    
12.03.   Fomina A. - Gonen S. 1K 6-0, 6-1    
11.03.   Fomina A. - Hendsel E. Q-OF 6-1, 6-1    
10.03.   Fomina A. - Peckl K. Q-2K 6-1, 7-5    
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Fett J. - Fomina A. Q-2K 6-4, 6-3    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Bara I. - Fomina A. Q-OF 6-3, 6-4    
24.02.   Fomina A. - Van De Graaf G. Q-2K 6-1, 62-7, 7-5    
23.02.   Fomina A. - Yurchenko Y. Q-1K 6-2, 6-3    
  Moskva ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Kushkhova A. - Fomina A. Q-1K 7-5, 6-3    
  Istanbul 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.12.   Merte / Soylu - Fomin / Shako ČF 7-5, 6-2    
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Broad / Linet - Fomin / Shako OF 3-6, 6-2, 10-6    
  Šarm aš-Šajch 66 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Kolar / Yashi - Fomin / Shako OF 6-2, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 44 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Fomin / Shako - Bruzz / Payet F 7-5, 6-4    
15.11.   Fomin / Shako - De Su / Van D SF 6-3, 3-6, 10-5    
14.11.   Fomin / Shako - Foste / Simps ČF 6-3, 6-1    
12.11.   Fomin / Shako - Hnate / Tolja OF 6-4, 6-2    
  Equeurdreville ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Marci / Wacan - Boev / Fomin ČF 3-6, 6-1, 10-2    
04.11.   Boev / Fomin - Cleri / Frank OF 7-65, 6-4    
  Nantes ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Hrade / Kraji - Fomin / Prisl OF 7-64, 6-4    
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Sasno / Segue - Fomin / Shako OF 6-0, 6-2    
  Telavi ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Gorgo / Shapa - Fomin / Shako OF 4-6, 6-3, 10-8    
  Batumi ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Ivakh / Kozlo - Fomin / Shako F 6-0, 6-4    
19.09.   Fomin / Shako - Eguch / Omae SF 7-5, 6-4    
18.09.   Fomin / Shako - Kreme / Sasno ČF 6-2, 6-4    
16.09.   Fomin / Shako - Anshb / Bolkv OF 6-2, 6-2    
  Trabzon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Foret / Weble - Fomin / Shako OF 3-6, 6-1, 10-5    
  Trabzon ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Beyge / Zanev - Fomin / Shako F 6-3, 6-1    
06.09.   Fomin / Shako - Murra / Vrlji SF 6-4, 6-2    
05.09.   Fomin / Shako - Broad / Plíšk ČF 6-4, 7-67    
02.09.   Fomin / Shako - Prisl / Yashi OF 6-1, 6-2    
  Petrohrad ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Ivakh / Katsi - Fomin / Shkud OF 6-3, 6-4    
  Kazaň ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Kreme / Sasno - Fomin / Yashi ČF 6-3, 3-6, 10-3    
13.08.   Fomin / Yashi - Ekshi / Samod OF 6-2, 6-4    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Fomin / Shkud - Khabi / Vasyl F 6-2, 7-5    
09.08.   Fomin / Shkud - Kotel / Valet SF 3-6, 6-3, 10-8    
08.08.   Fomin / Shkud - Curov / Jegio ČF 7-64, 3-6, 10-5    
07.08.   Fomin / Shkud - Katsi / Smoli OF 6-3, 4-6, 10-4    
  Doněck ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Beyge / Voráč - Fomin / Shapa OF 6-2, 6-3    
  Istanbul 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Kalas / Kiche - Fomin / Prisl F 6-2, 4-6, 10-7    
12.07.   Fomin / Prisl - Buyuk / Ozgen SF 6-4, 7-64    
10.07.   Fomin / Prisl - Lazar / Leyki ČF 6-0, 7-64    
08.07.   Fomin / Prisl - Moore / Shako OF 3-6, 7-65, 10-6    
  Istanbul 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Leyki / Maroz - Fomin / Lebes SF 6-1, 4-6, 11-9    
18.06.   Fomin / Lebes - Kolb / Kolb ČF 7-5, 6-4    
  Istanbul 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Sezer / Soylu - Fomin / Maroz ČF 7-5, 6-1    
11.06.   Fomin / Maroz - Shubi / Yurtk OF 6-3, 6-2    
  Agri ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Sezer / Tinji - Fomin / Zakar ČF 6-1, 6-1    
04.06.   Fomin / Zakar - Payko / Savva OF 6-2, 6-0    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Kapsh / Palki - Fomin / Leyki OF 4-6, 6-3, 10-5    
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Erayd / Nayde - Fomin / Gjorc ČF 4-6, 6-2, 10-6    
23.04.   Fomin / Gjorc - Ates / Koken OF 6-1, 6-2    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Bharg / Melic - Fomin / Gaver ČF 6-2, 6-2    
19.03.   Fomin / Gaver - Shako / Svint OF 6-4, 6-0    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Bharg / Melic - Fomin / Shapa F 67-7, 6-3, 10-7    
14.03.   Fomin / Shapa - Routl / Zhao SF 6-3, 4-6, 10-8    
13.03.   Fomin / Shapa - Hausl / Schie ČF 6-1, 6-2    
12.03.   Fomin / Shapa - Fett / Kryvo OF 6-2, 6-2    
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Bukta / Juhas - Fomin / Shapa ČF 7-66, 3-6, 10-8    
05.03.   Fomin / Shapa - Lancr / Porub OF 6-3, 6-4    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Jurik / Skaml - Fomin / Gjorc ČF 7-65, 6-3    
26.02.   Fomin / Gjorc - Kurat / Marti OF 6-2, 4-6, 12-10    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
14.08.2018 - 16.08.2018  Moskva 6 ITF skreč
08.08.2018 - 08.08.2018  Kazaň 4 ITF skreč
21.03.2018 - 22.03.2018  Šarm aš-Šajch 10 ITF skreč
04.06.2017 - 06.06.2017  Marseille ITF skreč
28.10.2016 - 01.11.2016  Antalya 29 ITF skreč
13.09.2016 - 21.09.2016  Bucha 2 ITF skreč
13.03.2016 - 15.03.2016  Šarm aš-Šajch 7 ITF skreč
18.07.2009 - 02.08.2009  Charkov 4 ITF skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist