Gjorcheska Lina - profil

Gjorcheska Lina 

Gjorcheska Lina

Stát: Makedonie
Narození: 3. 8. 1994
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 469. / 170.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 487. / 116.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 251/125 215/94 32/24 4/6 0/1 -
2017 19/14 15/8 2/2 2/3 0/1 -
2016 51/21 43/15 8/4 0/2 - -
2015 52/18 46/15 4/2 2/1 - -
2014 53/22 43/15 10/7 - - -
2013 34/20 32/18 2/2 - - -
2012 25/17 19/11 6/6 - - -
2011 17/13 17/12 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 198/61 182/47 16/11 0/2 0/1 -
2017 10/5 10/3 - 0/1 0/1 -
2016 46/12 45/10 1/2 - - -
2015 51/9 43/8 8/0 0/1 - -
2014 27/16 27/10 0/6 - - -
2013 42/10 37/9 5/1 - - -
2012 22/9 20/7 2/2 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Dubaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Bukta A. - Gjorcheska L. Q-1K 7-5, 1-6, 7-5    
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Paolini J. - Gjorcheska L. OF 4-6, 6-3, 6-1 2.13 1.57
21.11.   Gjorcheska L. - Eraydin B. 1K 6-2, 7-5 1.28 3.12
  Limoges Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Zanevska M. - Gjorcheska L. 1K 6-1, 6-3 1.20 3.76
13.11.   Voskoboeva G. - Gjorcheska L. Q-ČF 6-2, 6-4 1.84 1.83
  Šarm aš-Šajch 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Sorribes Torm - Gjorcheska L. ČF 5-7, 6-3, 6-3 1.23 3.44
20.10.   Gjorcheska L. - Bogdan A. OF 3-6, 7-5, 6-3 4.35 1.14
19.10.   Gjorcheska L. - Bara I. 1K 7-5, 1-6, 6-2 2.25 1.51
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Bara I. - Gjorcheska L. ČF 1-6, 6-1, 6-0 1.73 1.88
13.10.   Gjorcheska L. - Grymalska A. OF 6-2, 6-4 1.70 1.92
12.10.   Gjorcheska L. - Ruse E. 1K 7-5, 5-7, 7-67 1.59 2.07
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Zanevska M. - Gjorcheska L. 1K 6-4, 6-0 1.43 2.45
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Shinikova I. - Gjorcheska L. SF 6-4, 3-6, 6-0 1.61 2.05
16.09.   Gjorcheska L. - Schaeder L. ČF 6-2, 6-2 1.34 2.74
15.09.   Gjorcheska L. - Brouleau L. OF 6-3, 6-3 1.15 4.35
13.09.   Gjorcheska L. - Bulgaru M. 1K 6-4, 6-4 1.17 4.00
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Von Deichmann - Gjorcheska L. OF 4-6, 6-3, 6-4 2.70 1.35
08.09.   Gjorcheska L. - Zimmermann K. 1K 66-7, 6-1, 6-2 1.19 3.92
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Bellis C. - Gjorcheska L. Q-1K 6-0, 6-2 1.11 5.32
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Gjorcheska L. - Gorgodze E. ČF 4-6, 6-4, 6-2 1.20 3.72
14.07.   Gjorcheska L. - Komardina A. OF 3-6, 6-1, 6-2 1.48 2.32
13.07.   Gjorcheska L. - Ovunc S. 1K 6-2, 6-2 1.02 8.60
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Jakupovic D. - Gjorcheska L. F 7-5, 6-4 2.12 1.61
08.07.   Gjorcheska L. - Gonzalez M. SF 4-6, 7-66, 6-3 1.43 2.53
07.07.   Gjorcheska L. - Shapatava S. ČF 6-4, 7-5 1.48 2.32
06.07.   Gjorcheska L. - Frech M. OF 6-3, 6-1 1.43 2.46
05.07.   Gjorcheska L. - Rosatello C. 1K 6-4, 65-7, 6-2 1.10 5.37
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Gjorcheska L. - Jakupovic D. F 6-2, 3-6, 6-4 2.22 1.56
02.07.   Gjorcheska L. - Zaja A. SF 6-4, 6-2 1.70 1.98
01.07.   Gjorcheska L. - Cavalle-Reime ČF 6-1, 6-0 1.47 2.35
30.06.   Gjorcheska L. - Primorac I. OF 6-2, 6-3 1.15 4.28
29.06.   Gjorcheska L. - Bhatia R. 1K 6-3, 6-1 1.04 8.18
  Szeged ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Bonaventure Y - Gjorcheska L. OF 6-1, 2-6, 7-5 1.45 2.40
14.06.   Gjorcheska L. - Vogt S. 1K 6-3, 7-66 1.61 2.05
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Bonaventure Y - Gjorcheska L. OF 6-4, 6-3 1.51 2.26
07.06.   Gjorcheska L. - Gamiz A. 1K 6-2, 5-7, 6-1 1.42 2.49
  Hodmezovasarhely ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Kovalets S. - Gjorcheska L. ČF 6-3, 64-7, 6-2 2.30 1.49
01.06.   Gjorcheska L. - Lapko V. OF 3-6, 6-4, 6-3 1.61 2.06
30.05.   Gjorcheska L. - Herdzelas D. 1K 6-3, 6-0 1.42 2.49
  Györ 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Haas B. - Gjorcheska L. OF 6-3, 6-4 1.46 2.39
10.05.   Gjorcheska L. - Kachar M. 1K 3-6, 6-4, 6-1 1.27 3.10
  Manisa ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Gjorcheska L. - Fomina A. F 6-1, 6-2 1.14 4.29
29.04.   Gjorcheska L. - Bredl N. SF 6-0, 6-3 1.08 5.40
28.04.   Gjorcheska L. - Kolarova T. ČF 6-2, 6-2 1.06 5.95
27.04.   Gjorcheska L. - Peckl K. OF 6-3, 6-4 1.01 8.25
26.04.   Gjorcheska L. - Fafaliou S. 1K 6-0, 7-5 1.01 8.25
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Štefková B. - Gjorcheska L. SF 6-3, 6-3 1.38 2.69
14.04.   Gjorcheska L. - Dinu C. ČF 1-6, 6-3, 6-4 2.24 1.52
13.04.   Gjorcheska L. - Leykina P. OF 1-6, 7-5, 7-62 2.13 1.56
12.04.   Gjorcheska L. - Christie F. 1K 6-4, 5-7, 7-64 2.34 1.47
11.04.   Gjorcheska L. - Stuchla K. Q-ČF 6-2, 7-5    
10.04.   Gjorcheska L. - Sezer M. Q-OF 6-4, 6-0 1.30 2.90
09.04.   Gjorcheska L. - Sizikova Y. Q-1K 6-4, 6-2    
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Bara I. - Gjorcheska L. SF 6-4, 6-2 1.88 1.73
18.03.   Gjorcheska L. - Giovine C. ČF 6-2, 6-2 1.35 2.70
17.03.   Gjorcheska L. - Monova P. OF 7-5, 6-2 1.20 3.60
16.03.   Gjorcheska L. - Papamichail D 1K 6-3, 6-1 1.56 2.12
  Hammamet 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Grabher J. - Gjorcheska L. SF 6-4, 6-1 1.50 2.25
11.03.   Gjorcheska L. - Monova P. ČF 1-6, 6-0, 6-4 1.31 2.90
10.03.   Gjorcheska L. - Balducci A. OF 6-2, 6-2 1.47 2.32
09.03.   Gjorcheska L. - Peckl K. 1K 6-1, 6-2 1.03 7.15
  Beinasco ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Juhaszova V. - Gjorcheska L. ČF 7-5, 7-5 3.71 1.20
24.02.   Gjorcheska L. - Simic J. OF 6-3, 6-2 1.34 2.80
22.02.   Gjorcheska L. - Pairone G. 1K 6-4, 6-2 1.15 4.33
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Negreanu D. - Gjorcheska L. 1K 6-4, 1-6, 6-4 4.30 1.14
  Antalya 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Amiraghyan A. - Gjorcheska L. OF 6-3, 3-6, 6-1 2.50 1.40
27.01.   Gjorcheska L. - Sella F. 1K 6-3, 7-62 1.01 8.25
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.01.   Gjorcheska L. - Gorgodze E. F 1-6, 6-3, 6-2 1.76 1.84
23.01.   Gjorcheska L. - Kvatsabaia S. SF 6-4, 7-5    
23.01.   Gjorcheska L. - Drazic M. ČF 6-2, 6-0 1.06 5.95
22.01.   Gjorcheska L. - Sella F. OF 6-3, 6-0 1.02 7.65
19.01.   Gjorcheska L. - Distelmans S. 1K 6-2, 6-1    
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Gjorc / Vosko - Herre / Shari F 6-0, 6-0 1.07 5.66
25.11.   Gjorc / Vosko - Carre / Gamiz SF 6-2, 6-3    
24.11.   Gjorc / Vosko - Bucsa / Hoste ČF 6-2, 6-1    
23.11.   Gjorc / Vosko - Saez / Stokk OF 6-4, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Perez / Teich - Dinu / Gjorc ČF 6-2, 6-3    
19.10.   Dinu / Gjorc - Kordo / Priby OF 6-2, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Ferra / Juhas - Gjorc / Komar SF 1-6, 6-4, 12-10    
12.10.   Gjorc / Komar - Baldu / Gryma ČF 6-1, 6-0    
11.10.   Gjorc / Komar - Gorgo / Ponom OF 1-6, 7-5, 10-3    
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Gjorc / Marci - Cadan / Crist F 3-6, 6-3, 10-8 1.67 1.95
22.09.   Gjorc / Marci - Thomb / Zanev SF 7-64, 7-65    
21.09.   Gjorc / Marci - Parre / Saez ČF 6-1, 6-3    
20.09.   Gjorc / Marci - Liste / Stoja OF 7-63, 4-6, 11-9    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Gjorc / Shini - Schae / Stokk F 613-7, 6-2, 10-6    
16.09.   Gjorc / Shini - Kramp / Ormae SF 6-3, 6-3    
14.09.   Gjorc / Shini - Arshi / Bulga ČF 6-4, 6-3    
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Gramm / Lemoi - Gjorc / Tomov F 6-4, 4-6, 10-6    
08.09.   Gjorc / Tomov - Crist / Dasca SF 6-1, 6-3    
08.09.   Gjorc / Tomov - Broul / Stama ČF    
06.09.   Gjorc / Tomov - Benoi / Zimme OF 6-2, 6-4    
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Amanm / Dzala - Gjorc / Strak SF 6-3, 6-1    
14.07.   Gjorc / Strak - Herdz / Pozni ČF 6-3, 6-2    
12.07.   Gjorc / Strak - Kolar / Majer OF 6-2, 3-6, 12-10    
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Gjorc / Jakup - Matte / Shapa F 6-3, 6-3    
07.07.   Gjorc / Jakup - Parre / Rosat SF 2-6, 6-3, 10-7    
06.07.   Gjorc / Jakup - Berto / Marci ČF 6-4, 6-0    
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Gjorc / Molin - Kushk / Sumov F 1-6, 6-1, 10-7    
01.07.   Gjorc / Molin - Jakup / Njiri SF 2-6, 6-3, 10-8    
30.06.   Gjorc / Molin - Jablo / Zovin ČF 6-3, 6-2    
28.06.   Gjorc / Molin - Roeme / Werne OF 6-4, 6-1    
  Szeged ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Dinu / Gjorc - Jegio / Perez F 4-6, 6-1, 10-4 1.48 2.30
16.06.   Dinu / Gjorc - Kacha / Sprem SF 6-0, 6-3    
16.06.   Dinu / Gjorc - Galfi / Jani ČF 7-61, 6-2    
14.06.   Dinu / Gjorc - Danii / Marin OF 6-2, 3-6, 10-4    
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Matte / Piter - Dinu / Gjorc F 2-6, 7-61, 10-8    
09.06.   Dinu / Gjorc - Podor / Teich SF    
08.06.   Dinu / Gjorc - Jones / Zacar ČF 6-4, 6-4    
07.06.   Dinu / Gjorc - Ferro / Zidan OF 6-2, 6-2    
  Hodmezovasarhely ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Pigos / Podor - Bara / Gjorc F 6-3, 6-0    
02.06.   Bara / Gjorc - Komar / Sramk SF 7-5, 6-1    
01.06.   Bara / Gjorc - Bukta / Dasca ČF 1-6, 7-5, 10-7    
  Györ 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Mucho / Zidan - Gjorc / Ozgen ČF 6-2, 6-3    
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Kunci / Stuch - Gjorc / Ozgen OF 6-3, 61-7, 10-3    
  Hammamet 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Grabh / Totka - Gjorc / Shini F 7-5, 1-6, 13-11    
11.03.   Gjorc / Shini - Payol / Yerol SF    
10.03.   Gjorc / Shini - Bresc / Morat ČF 7-64, 6-3    
08.03.   Gjorc / Shini - Njoze / Ottom OF 6-4, 6-4    
  Beinasco ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Rus A / Soylu - Gjorc / Herdz F 6-4, 6-2    
25.02.   Gjorc / Herdz - Garci / Shini SF 4-6, 7-63, 12-10    
24.02.   Gjorc / Herdz - Ene C / Juhas ČF 7-62, 6-3    
23.02.   Gjorc / Herdz - Marfu / Silic OF 6-4, 6-4    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Bukta / Grabh - Gjorc / Gulma ČF 6-0, 6-1    
03.02.   Gjorc / Gulma - Kalke / Ovcha OF 6-4, 4-6, 10-7    
  Antalya 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.01.   Kuzmo / Ubera - Gjorc / Rosca F 7-63, 66-7, 10-5    
29.01.   Gjorc / Rosca - Dmitr / Draga SF 6-0, 6-1    
28.01.   Gjorc / Rosca - Akhal / Capog ČF 6-2, 6-2    
26.01.   Gjorc / Rosca - Comle / Oztur OF 6-2, 6-2    
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.01.   Gjorc / Rosca - Diste / Grimm F 6-2, 6-2    
23.01.   Gjorc / Rosca - Bukta / Tomov SF 6-2, 6-3    
22.01.   Gjorc / Rosca - Amira / Kulik ČF 6-4, 6-3    
19.01.   Gjorc / Rosca - Bovy / Vanla OF 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
29.08.2017 - ?  Dunakeszi 2 ITF skreč
16.10.2013 - 05.11.2013  Burgas ITF skreč
29.08.2012 - 24.09.2012  Bělehrad ITF skreč
 

Zprávy

  • Vondroušová si v Bielu zahraje o první čtvrtfinále, Strýcová zdolala Bouzkovou

    WTA BIEL - Markéta Vondroušová je podruhé v kariéře ve druhém kole turnaje WTA. Ve švýcarském Bielu dokonale využila odstoupení nasazené šestky Alizé Cornetové a v prvním kole přehrála šťastnou poraženou z kvalifikace Linu Gjorčeskou. V boji o své první čtvrtfinále na okruhu WTA narazí na 60. hráčku světa Anniku Beckovou. Z českého duelu vyšla vítězně nasazená jednička Barbora Strýcová, jež zdolala ve třech setech Marii Bouzkovou.  »
    11. 4. 2017, aktualizováno 12. 4. 2017 | Aktuality |  238 komentářů
     
 
 
 
 
 
TOPlist