Gonzalez Montserrat (1994) - profil

Gonzalez Montserrat (1994) 

Gonzalez Montserrat (1994)

Stát: Paraguay
Narození: 1. 7. 1994
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 340. / 150.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 314. / 170.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 237/155 157/100 61/36 0/4 0/2 19/13
2018 30/13 26/10 1/2 - - 3/1
2017 28/23 18/16 7/3 0/1 0/2 3/1
2016 31/20 9/9 19/7 0/3 - 3/1
2015 33/28 21/18 10/6 - - 2/4
2014 29/25 24/15 3/9 - - 2/1
2013 61/17 39/8 20/8 - - 2/1
2012 7/13 4/10 1/1 - - 2/2
2011 7/8 5/6 - - - 2/2
2010 7/4 7/4 - - - -
2009 3/3 3/3 - - - -
2008 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 114/81 82/55 30/24 1/1 - 1/1
2018 20/6 17/5 2/1 - - 1/0
2017 16/11 13/8 2/2 1/1 - -
2016 12/10 7/6 5/4 - - -
2015 25/19 21/15 4/3 - - 0/1
2014 14/14 7/7 7/7 - - -
2013 25/16 15/9 10/7 - - -
2012 2/5 2/5 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Ueda R. - Gonzalez M. 1K 5-1    
  Porto ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Bucsa C. - Gonzalez M. OF 6-2, 6-3 1.91 1.76
24.07.   Gonzalez M. - Partaud M. 1K 6-1, 7-5 1.44 2.52
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Bolsova A. - Gonzalez M. SF 6-2, 6-1 1.65 2.10
13.07.   Gonzalez M. - Koelzer R. ČF 6-2, 6-2 1.23 3.60
11.07.   Gonzalez M. - Ormaechea P. OF 7-5, 7-5 1.41 2.61
10.07.   Gonzalez M. - Grammatikopou 1K 4-6, 6-4, 6-4 1.69 2.00
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Osaka M. - Gonzalez M. 1K 6-1, 1-0 2.31 1.51
  Madrid 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Hesse A. - Gonzalez M. ČF 6-3, 6-1 3.16 1.29
21.06.   Gonzalez M. - Ho J. OF 6-1, 6-4 1.26 3.31
20.06.   Gonzalez M. - Marzal Martin 1K 6-2, 6-4    
  La Bisbal ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Teichmann J. - Gonzalez M. ČF 3-6, 6-3, 6-4 1.72 1.97
17.05.   Gonzalez M. - Danilovic O. OF 6-2, 6-2 2.72 1.39
15.05.   Gonzalez M. - Kudermetova V 1K 7-5, 6-1 2.63 1.41
13.05.   Gonzalez M. - Pigossi L. Q-OF 7-67, 6-4    
12.05.   Gonzalez M. - Ortega Mendez Q-1K 6-1, 6-1    
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Ivakhnenko V. - Gonzalez M. 1K 6-3, 6-2 1.88 1.79
  Hammamet 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Gonzalez M. - Boskovic L. F 2-6, 6-2, 6-2 1.57 2.27
07.04.   Gonzalez M. - Bjorklund M. SF 6-4, 6-3 1.11 5.52
06.04.   Gonzalez M. - Mendez S. ČF 6-0, 6-0 1.38 2.76
05.04.   Gonzalez M. - Chantraine C. OF 6-1, 6-4 1.01 10.30
04.04.   Gonzalez M. - Peral M. 1K 6-1, 6-2 1.03 8.60
  Hammamet 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Cavalle-Reime - Gonzalez M. SF 7-66, 6-1 3.64 1.24
30.03.   Gonzalez M. - Burillo Escor ČF 6-2, 6-1 1.20 3.94
29.03.   Gonzalez M. - Koehler M. OF 6-3, 7-62    
28.03.   Gonzalez M. - Bataille E. 1K 6-1, 6-3    
26.03.   Gonzalez M. - Bourbotte Z. Q-OF 6-0, 6-0    
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Gonzalez M. - Shinikova I. F 7-64, 6-2 1.66 2.09
24.03.   Gonzalez M. - Guerrero Alva SF 6-1, 6-1 1.39 2.69
23.03.   Gonzalez M. - Kung L. ČF 7-5, 6-1    
22.03.   Gonzalez M. - Perera Ros M. OF 6-1, 6-4    
22.03.   Gonzalez M. - Stoica D. 1K 6-0, 6-4    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   Soler-Espinos - Gonzalez M. OF 3-6, 6-2, 6-1 1.49 2.35
28.02.   Gonzalez M. - Pereira T. 1K 6-2, 6-4 1.88 1.83
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Duque-Marino - Gonzalez M. OF 6-2, 6-3 1.33 2.94
20.02.   Gonzalez M. - Ryngler A. 1K 7-5, 6-3 1.38 2.74
  Porto ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Gonza / Pigos - Bucsa / Ueda F 7-5, 6-0 1.63 2.01
27.07.   Gonza / Pigos - Lemoi / Moore SF 6-2, 6-3 2.01 1.63
26.07.   Gonza / Pigos - Murta / Zakar ČF 6-2, 6-3 1.12 4.65
24.07.   Gonza / Pigos - Fonte / Olive OF 6-3, 6-4 1.03 7.22
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Melis / Ormae - Gonza / Stokk OF 2-6, 6-4, 10-8 2.51 1.40
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Kordo / Leche - Gonza / Pigos ČF 1.88 1.73
  Madrid 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Gonza / Wang - Priby / Serba F 6-4, 7-64    
21.06.   Gonza / Wang - Bolso / Saez SF 6-4, 6-3    
20.06.   Gonza / Wang - Osori / Ren J ČF 6-0, 6-0    
19.06.   Gonza / Wang - Pigos / Podor OF 6-2, 4-6, 10-7    
  La Bisbal ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Caval / Schol - Gonza / Pigos SF 3-6, 6-2, 11-9    
16.05.   Gonza / Pigos - Perri / Skaml ČF 7-67, 6-4    
15.05.   Gonza / Pigos - Cabez / Wang OF 6-1, 7-5    
  Hammamet 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Lukac / Siedl - Gonza / Ho J. F 6-4, 7-5    
06.04.   Gonza / Ho J. - Samir / Shini SF 6-3, 6-0    
05.04.   Gonza / Ho J. - Orlov / Peckl ČF 6-1, 6-0    
03.04.   Gonza / Ho J. - Bosko / Manso OF 6-4, 6-4    
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Gonza / Pigos - Scala / Shini F 6-2, 6-0    
24.03.   Gonza / Pigos - Berbe / Steur SF 6-0, 6-1    
24.03.   Gonza / Pigos - Ho J. / Makho ČF 6-3, 6-4    
20.03.   Gonza / Pigos - Perer / Stoic OF 6-2, 6-3    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Moore / Perri - Gonza / Stokk OF 6-3, 6-3    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Bjork / Zidan - Gonza / Swan OF 6-2, 4-6, 12-10    
Žádné zápasy.
 
  Santiago 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.12.   Zacarias M. - Gonzalez M. ČF 3-6, 7-65, 6-3 2.65 1.39
06.12.   Gonzalez M. - Kruger Z. OF 7-69, 6-3 1.12 5.16
05.12.   Gonzalez M. - Krywoj M. 1K 6-3, 7-5 1.05 7.40
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Garcia-Perez - Gonzalez M. 1K 7-61, 6-2 1.55 2.23
19.11.   Gonzalez M. - Benoit M. Q-OF 6-1, 6-4    
18.11.   Gonzalez M. - Fita Boluda A Q-1K 7-65, 6-4    
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Paigina M. - Gonzalez M. 1K 7-60, 6-1 1.58 2.16
30.10.   Gonzalez M. - Carrillo Mari Q-OF 7-68, 6-3    
29.10.   Gonzalez M. - Gonzalez Lled Q-2K 6-0, 6-1    
  Hilton Head Island ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Li A. - Gonzalez M. ČF 6-0, 3-6, 6-2    
05.10.   Gonzalez M. - Kowalski M. OF 6-2, 6-4    
04.10.   Gonzalez M. - Pierre-Louis 1K 6-3, 7-65    
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Bayerlova M. - Gonzalez M. F 2-6, 6-3, 6-3 3.48 1.26
30.09.   Gonzalez M. - Nefedova A. SF 6-3, 6-3 1.18 4.15
29.09.   Gonzalez M. - Pedretti T. ČF 65-7, 7-5, 7-5    
28.09.   Gonzalez M. - Shaffer K. OF 63-7, 6-3, 6-4    
27.09.   Gonzalez M. - Kalieva E. 1K 6-4, 6-2    
  Řím 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Pieri J. - Gonzalez M. 1K 6-4, 1-0 2.06 1.64
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Seguel D. - Gonzalez M. OF 6-3, 6-3 1.70 1.95
13.06.   Gonzalez M. - Bjorklund M. 1K 6-2, 6-1 1.14 4.60
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Pella C. - Gonzalez M. OF 7-5, 7-65 1.99 1.68
07.06.   Gonzalez M. - Trevisan M. 1K 6-3, 5-7, 7-67 2.18 1.56
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Abanda F. - Gonzalez M. Q-2K 4-6, 6-3, 6-2 1.68 2.09
23.05.   Gonzalez M. - Han X. Q-1K 6-2, 7-68 1.85 1.86
  Saint-Gaudens ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Bogdan A. - Gonzalez M. 1K 6-1, 2-6, 6-3 1.40 2.61
  Cagnes-Sur-Mer ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Maria T. - Gonzalez M. 1K 7-5, 1-6, 6-3 1.32 2.95
  Rabat Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Jorovic I. - Gonzalez M. Q-OF 6-4, 6-1 1.46 2.46
29.04.   Gonzalez M. - Rus A. Q-1K 7-5, 5-7, 6-3 1.97 1.72
  Bogotá WTA Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Burger C. - Gonzalez M. Q-OF 7-66, 3-6, 6-3 1.51 2.37
08.04.   Gonzalez M. - Yastremska D. Q-1K 5-7, 6-2, 7-67 2.25 1.55
  Charleston Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Ferro F. - Gonzalez M. Q-1K 4-6, 6-0, 7-64 1.46 2.47
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Torro-Flor M. - Gonzalez M. 1K 6-3, 6-4 1.19 3.86
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   Anisimova A. - Gonzalez M. OF 6-2, 6-2 1.37 2.72
27.02.   Gonzalez M. - Sanchez A. 1K 6-3, 3-6, 6-4 1.26 3.33
  Santiago 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.12.   Naya / Petit - Gonza / Pigos OF 6-4, 5-7, 10-6    
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Omae / Wang - Gonza / Pigos ČF 7-64, 6-3    
21.11.   Gonza / Pigos - Andri / Hoste OF 6-2, 6-3    
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Arias / Guerr - Gonza / Pigos ČF 7-5, 3-0    
31.10.   Gonza / Pigos - Erayd / Masar OF 6-2, 6-4    
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Gonza / Soler - Glush / Hon P F 6-4, 6-3    
15.06.   Gonza / Soler - Gamiz / Segue SF 6-2, 6-1    
14.06.   Gonza / Soler - Bucsa / Kamen ČF 6-1, 6-1    
12.06.   Gonza / Soler - Hoste / Marti OF 6-1, 6-2    
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Glush / Hon P - Gonza / Kreme F 2-6, 7-64, 10-8 1.85 1.75
09.06.   Gonza / Kreme - Pigos / Teich SF    
08.06.   Gonza / Kreme - Chies / Colme ČF 6-0, 7-5 1.65 1.98
06.06.   Gonza / Kreme - Ferra / Herco OF    
  Saint-Gaudens ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Chang / Han X - Gonza / Soler F 7-5, 6-1 1.62 2.02
19.05.   Gonza / Soler - Galfi / Kalin SF 7-66, 0-6, 11-9 1.80 1.80
17.05.   Gonza / Soler - Loeb / Soylu ČF 6-2, 6-0 1.98 1.65
15.05.   Gonza / Soler - Elie / Vicke OF 5-7, 7-63, 10-6 1.42 2.46
  Cagnes-Sur-Mer ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Melic / Smith - Gonza / Perei OF 6-3, 6-2 1.40 2.52
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Ce G. / Gamiz - Gonza / Sanch SF 6-1, 6-2 1.60 2.06
09.03.   Gonza / Sanch - Cengi / Tan H ČF 7-5, 0-6, 10-4 1.60 2.06
08.03.   Gonza / Sanch - Bosio / Estab OF 6-3, 6-1 1.40 2.52
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   Perri / Torro - Gonza / Sanch ČF 6-3, 6-4 1.50 2.25
27.02.   Gonza / Sanch - Anshb / Cengi OF 6-4, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Serban R. - Gonzalez M. 1K 1-6, 6-3, 6-4 2.66 1.37
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Gjorcheska L. - Gonzalez M. SF 4-6, 7-66, 6-3 1.43 2.53
07.07.   Gonzalez M. - Burillo Escor ČF 6-3, 6-1 1.46 2.38
06.07.   Gonzalez M. - Pieri J. OF 7-5, 6-3 2.00 1.64
05.07.   Gonzalez M. - Kichenok N. 1K 6-4, 6-2 1.51 2.26
  Řím 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Pous-Tio L. - Gonzalez M. 1K 6-3, 6-4 1.99 1.65
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Di Giuseppe M - Gonzalez M. OF 6-2, 6-2 1.92 1.69
21.06.   Gonzalez M. - Zacarias M. 1K 6-0, 6-3 1.30 3.02
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Teichmann J. - Gonzalez M. F 6-2, 7-66 1.43 2.54
18.06.   Gonzalez M. - Perrin C. SF 6-3, 6-3 1.96 1.72
17.06.   Gonzalez M. - Dentoni C. ČF 6-1, 6-2 1.99 1.66
16.06.   Gonzalez M. - Bara I. OF 7-65, 3-6, 6-4 2.17 1.55
14.06.   Gonzalez M. - Brianti A. 1K 6-4, 4-6, 6-4 1.94 1.69
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Seguel D. - Gonzalez M. OF 7-5, 6-3 1.34 2.79
07.06.   Gonzalez M. - Jones J. 1K 3-6, 7-65, 6-2 1.50 2.27
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Haddad Maia B - Gonzalez M. 1K 6-1, 6-3    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Burnett N. - Gonzalez M. 1K 5-7, 6-4, 6-3 1.61 2.04
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Seguel D. - Gonzalez M. 1K 6-2, 6-2 1.65 1.99
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Baldu / Chies - Gonza / Sanch OF 7-5, 3-6, 10-7    
  Řím 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Lim A / Rus A - Colme / Gonza ČF 6-2, 6-1    
28.06.   Colme / Gonza - Bai A / Parre OF 6-2, 3-6, 10-4    
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Gamiz / Jani - Gonza / Zacar SF 7-5, 6-4    
22.06.   Gonza / Zacar - March / Paoli ČF 6-1, 6-3    
21.06.   Gonza / Zacar - Bai A / Parre OF 6-2, 6-3    
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Domin / Teich - Gonza / Leche ČF 67-7, 6-3, 11-9    
14.06.   Gonza / Leche - Boual / Tan H OF 6-3, 6-1    
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Bonav / Vrlji - Gonza / Tomov ČF 6-3, 6-3    
07.06.   Gonza / Tomov - Bronz / Tasso OF 6-2, 6-2    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Moore / Perri - Gonza / Teich OF    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Pella / Segue - Gonza / Teich SF 7-5, 63-7, 10-6    
24.02.   Gonza / Teich - Igles / Monti ČF 6-1, 6-0    
22.02.   Gonza / Teich - Negre / Totka OF 7-63, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Santiago 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.12.   Pigossi L. - Gonzalez M. 1K 6-3, 6-3 2.59 1.39
  Santiago 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.11.   Seguel D. - Gonzalez M. SF 6-2, 6-1 1.62 2.04
26.11.   Gonzalez M. - Brito F. ČF 7-5, 7-64 1.65 1.98
25.11.   Gonzalez M. - Gobbi Monllau OF 7-5, 6-1 1.08 5.40
24.11.   Gonzalez M. - Gatica B. 1K 4-6, 6-4, 6-1 1.05 6.30
  Bucaramanga ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Seguel D. - Gonzalez M. F 60-7, 6-3, 6-4 1.75 1.86
23.10.   Gonzalez M. - Alvarez-Teran SF 6-4, 6-1 1.31 2.87
22.10.   Gonzalez M. - Albanese L. ČF 6-2, 6-1 1.44 2.41
22.10.   Gonzalez M. - Koch-Benvenut OF 6-2, 6-2 1.16 4.03
20.10.   Gonzalez M. - Segarelli F. 1K 6-2, 7-5 1.15 4.19
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Paquet C. - Gonzalez M. SF 6-3, 2-6, 6-1 1.73 1.93
25.06.   Gonzalez M. - Molinero F. ČF 7-5, 6-3 2.34 1.48
24.06.   Gonzalez M. - Ce G. OF 6-4, 6-4 2.12 1.57
23.06.   Gonzalez M. - Suvrijn J. 1K 1-6, 6-1, 7-5 1.60 2.06
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Sanchez-Quint - Gonzalez M. Q-1K 6-4, 7-5    
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Ce G. - Gonzalez M. OF 6-2, 6-4 1.79 1.82
10.06.   Gonzalez M. - Kennel K. 1K 3-6, 7-64, 6-3 1.29 3.07
  Marseille ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Sibille C. - Gonzalez M. Q-ČF 7-68, 1-6, 7-66 1.98 1.65
01.06.   Gonzalez M. - Sanesi G. Q-OF 6-4, 3-6, 6-2 1.45 2.36
31.05.   Gonzalez M. - Gintrand K. Q-1K 6-0, 6-0    
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Saez Larra O. - Gonzalez M. OF 6-4, 6-3 1.67 1.96
26.05.   Gonzalez M. - Podoroska N. 1K 6-4, 6-2 2.08 1.58
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Soylu I. - Gonzalez M. 1K 6-0, 3-6, 6-4 1.38 2.60
  Santa Margherita Di Pula 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Strakhova V. - Gonzalez M. OF 2-6, 6-4, 6-2 1.80 1.80
29.04.   Gonzalez M. - Burnett N. 1K 6-3, 6-2 2.85 1.32
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Trevisan M. - Gonzalez M. 1K 6-0, 6-1 1.98 1.65
  Medellín ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Dominguez-Lin - Gonzalez M. 1K 6-3, 6-3 1.21 3.58
  Osprey ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Irigoyen M. - Gonzalez M. Q-OF 7-5, 5-7, 6-2 1.63 2.00
29.03.   Gonzalez M. - Johnston N. Q-1K 6-1, 6-0    
  Palm Harbor ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Peterson R. - Gonzalez M. 1K 6-4, 6-3 1.46 2.36
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Bonaventure Y - Gonzalez M. 1K 4-6, 6-3, 6-4 1.82 1.78
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Pereira T. - Gonzalez M. OF 6-3, 6-0 1.30 2.97
24.02.   Gonzalez M. - Haddad Maia B 1K 7-64, 0-6, 6-1 2.32 1.47
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Dominguez-Lin - Gonzalez M. 1K 6-2, 6-2 1.85 1.83
15.02.   Gonzalez M. - Garcia-Vidaga Q-OF 6-4, 6-2 2.04 1.63
14.02.   Gonzalez M. - Kostova E. Q-1K 7-65, 2-6, 6-2 2.57 1.39
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Irigoyen M. - Gonzalez M. ČF 6-4, 7-61 1.69 1.94
11.02.   Gonzalez M. - Alves C. OF 6-4, 5-7, 6-1 1.28 3.05
10.02.   Gonzalez M. - Piai E. 1K 6-4, 6-4 1.23 3.35
  Santiago 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Rodri / Zaraz - Gonza / Sanch SF 6-1, 6-1    
02.12.   Gonza / Sanch - Gatic / Petit ČF 6-2, 3-6, 10-4    
30.11.   Gonza / Sanch - Giang / Resca OF 6-2, 6-3    
  Santiago 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.11.   Gonza / Sanch - Pella / Segue F 6-4, 7-63    
26.11.   Gonza / Sanch - Giang / Resca SF 6-2, 6-1    
25.11.   Gonza / Sanch - Becci / Drozd ČF 6-3, 6-2    
23.11.   Gonza / Sanch - Vasqu / Yapur OF 6-1, 6-0    
  Bucaramanga ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Nayde / Segue - Gonza / Segar F 6-2, 7-63    
24.10.   Gonza / Segar - Haas / Rolda SF 7-5, 6-0    
22.10.   Gonza / Segar - Bueno / Guima ČF 6-2, 7-66    
21.10.   Gonza / Segar - Perez / Perez OF 6-3, 4-6, 10-5    
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Jorov / Ormae - Gonza / Perez ČF 6-2, 6-4    
22.06.   Gonza / Perez - Kan V / Vikhl OF 6-3, 6-3    
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Irigo / Krejč - Gonza / Reix ČF 0-6, 6-2, 14-12    
15.06.   Gonza / Reix - Julli / Suvri OF 6-0, 6-3    
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Jani / Ormae - Ce G. / Gonza SF 6-3, 6-2    
10.06.   Ce G. / Gonza - Caval / Savor ČF 7-5, 6-2    
  Marseille ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Melic / Zanev - Boeyk / Gonza SF 6-4, 2-6, 10-4    
04.06.   Boeyk / Gonza - Bonda / Tatis ČF 2-6    
03.06.   Boeyk / Gonza - Ramia / Sibil OF 6-1, 6-3    
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Kleme / Ormae - Cogli / Gonza OF 6-3, 6-0    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Kvats / Shini - Gonza / Koval OF 6-3, 62-7, 10-7    
  Santa Margherita Di Pula 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Baran / Zanie - Dinu / Gonza OF 5-7, 6-2, 10-8    
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Dinu / Kneze - Gonza / Pasze OF 6-3, 6-3    
  Medellín ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Abaza / Maran - Ceped / Gonza ČF 6-1, 64-7, 10-7    
07.04.   Ceped / Gonza - Melni / Shapa OF 7-65, 1-6, 10-7    
  Osprey ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Kerkh / Rus A - Gonza / Hadda OF 6-3, 6-1    
  Palm Harbor ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Irigo / Ormae - Gonza / Hadda SF 6-3, 6-4    
26.03.   Gonza / Hadda - Bonda / Cako ČF 6-4, 2-6, 15-13    
24.03.   Gonza / Hadda - Weinh / Zaraz OF 6-3, 65-7, 10-7    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Garci / Molin - Bosio / Gonza SF 6-4, 1-6, 10-8    
04.03.   Bosio / Gonza - Hsu C / Kosto ČF 7-5, 3-6, 10-8    
02.03.   Bosio / Gonza - Ferre / Lucer OF 6-1, 6-4    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Parme / Rogow - Gonza / Hadda ČF    
23.02.   Gonza / Hadda - Campo / Danzi OF 6-0, 6-1    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Rossi / Strak - Gonza / Pigos ČF 3-6, 6-3, 10-8    
09.02.   Gonza / Pigos - Igles / Monti OF 6-0, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Asuncion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Molinero F. - Gonzalez M. SF 6-2, 6-1 2.03 1.62
20.11.   Gonzalez M. - Alves C. ČF 6-4, 6-2 1.11 5.19
20.11.   Gonzalez M. - Piai E. OF 6-1, 6-1 1.17 3.96
18.11.   Gonzalez M. - Stagni Lailla 1K 6-0, 6-0 1.02 7.68
  Bogotá 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Duque-Marino - Gonzalez M. OF 3-6, 7-64, 6-4 1.35 2.80
11.08.   Gonzalez M. - Perez Garcia 1K 6-0, 6-2 1.06 6.55
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Kostova E. - Gonzalez M. SF 6-3, 3-6, 7-5 2.65 1.38
20.06.   Gonzalez M. - Pella C. ČF 6-4 1.43 2.42
19.06.   Gonzalez M. - Schoofs B. OF 6-4, 7-5 1.50 2.24
17.06.   Gonzalez M. - Cazeaux A. 1K 3-6, 6-1, 6-3 1.05 6.30
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Sasnovich A. - Gonzalez M. 1K 6-1, 6-4 1.52 2.20
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Birnerová E. - Gonzalez M. 1K 5-7, 6-3, 7-5 1.92 1.70
  Maribor ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Siniaková K. - Gonzalez M. SF 7-5, 6-4 1.56 2.16
30.05.   Gonzalez M. - Jorovic I. ČF 6-3, 6-4 1.69 1.93
29.05.   Gonzalez M. - Vaňková K. OF 6-0, 6-2 1.30 2.94
27.05.   Gonzalez M. - Seguel D. 1K 6-4, 6-4 1.68 1.94
  Norimberk Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Pfizenmaier D - Gonzalez M. 1K 6-2, 6-4 1.54 2.29
18.05.   Garcia-Vidaga - Gonzalez M. Q-ČF 6-1, 5-7, 7-66 1.39 2.64
17.05.   Gonzalez M. - Vinogradova P Q-OF 6-4, 63-7, 6-1 1.42 2.55
16.05.   Gonzalez M. - Kawa K. Q-1K 6-1, 7-5 1.24 3.33
  Indian Harbour Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Kontaveit A. - Gonzalez M. 1K 6-3, 3-0 1.64 2.03
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Townsend T. - Gonzalez M. F 6-2, 6-3 1.40 2.56
26.04.   Gonzalez M. - Min G. SF 3-6, 6-1, 6-4 4.00 1.16
25.04.   Gonzalez M. - Abanda F. ČF 6-1, 5-7, 6-4 2.38 1.47
24.04.   Gonzalez M. - Kovalets S. OF 6-2, 7-5 1.42 2.50
23.04.   Gonzalez M. - Cohen J. 1K 6-4, 6-2 1.41 2.57
22.04.   Gonzalez M. - Chirico L. Q-ČF 6-2, 2-6, 6-4 2.50 1.40
21.04.   Gonzalez M. - Kramperova K. Q-OF 66-7, 7-65, 6-3 1.40 2.50
19.04.   Gonzalez M. - Cako J. Q-1K 6-4, 6-3    
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Townsend T. - Gonzalez M. 1K 6-3, 6-2 1.40 2.59
  Bogotá WTA Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Arruabarrena - Gonzalez M. Q-OF 6-3, 5-7, 6-3 1.22 3.62
05.04.   Gonzalez M. - Barbieri G. Q-1K 2-6, 6-1, 6-3    
  Medellín ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Cepede V. - Gonzalez M. 1K 6-1, 6-4    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Irigoyen M. - Gonzalez M. OF 6-0, 6-3 1.55 2.16
04.03.   Gonzalez M. - Golubic V. 1K 6-2, 2-6, 6-0 2.16 1.54
03.03.   Gonzalez M. - Alvarez-Teran Q-OF 6-4, 6-4 1.40 2.50
02.03.   Gonzalez M. - Tig P. Q-2K 7-60, 6-2    
01.03.   Gonzalez M. - Duarte A. Q-1K 6-2, 6-3    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Goncalves P. - Gonzalez M. 1K 6-2, 4-6, 6-4    
  Asuncion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Luini / Perez - Gonza / Sanch SF    
21.11.   Gonza / Sanch - Alban / Blanc ČF 65-7, 6-3, 10-6    
18.11.   Gonza / Sanch - Alves / Ferre OF 6-1, 6-2    
  Bogotá 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Okuno / Rossi - Gonza / Pella OF 5-7, 6-4, 10-5    
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Hsu C / Kosto - Gonza / Pella SF 6-4, 6-2    
18.06.   Gonza / Pella - Jeanj / Reix ČF 2-6, 7-64, 11-9    
16.06.   Gonza / Pella - Ce G. / Ramia OF 6-1, 6-4    
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Melis / Zucch - Gonza / Pella OF 7-5, 2-6, 11-9    
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Maran / Molin - Gonza / Hadda SF 6-3, 6-2    
04.06.   Gonza / Hadda - Gryma / Matte ČF 6-1, 7-5    
02.06.   Gonza / Hadda - Cleri / Lizar OF    
  Maribor ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Ferre / Jani - Gonza / Pella ČF 6-3, 6-3    
27.05.   Gonza / Pella - Lukic / Vollm OF 6-4, 6-1    
  Medellín ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Duque / Opran - Gonza / Pella ČF 0-1    
01.04.   Gonza / Pella - Shako / Slate OF 7-5, 6-1    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Rus A / Vogt - Gonza / Sanch OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Mata De Sao Joao ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Gonzalez M. - Pella C. F 6-3, 6-1 2.26 1.50
13.12.   Gonzalez M. - Pereira T. SF 1-6, 6-2, 6-3 5.64 1.07
12.12.   Gonzalez M. - Luz B. ČF 7-5, 6-2 1.20 3.60
11.12.   Gonzalez M. - Silva M. OF 6-2, 6-1 1.07 5.65
09.12.   Gonzalez M. - Ullmann L. 1K 6-4, 6-0    
  Sao Jose Dos Campos 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Podoroska N. - Gonzalez M. 1K 6-3, 2-6, 6-0    
  Asuncion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Molinero F. - Gonzalez M. ČF 6-4, 6-1    
08.10.   Gonzalez M. - Segarelli F. OF 6-3, 6-3    
07.10.   Gonzalez M. - Martinich I. 1K 6-2, 6-0    
  Asuncion ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Botto-Arias B - Gonzalez M. ČF 6-3, 1-6, 7-5    
03.10.   Gonzalez M. - Estable J. OF 6-3, 6-3    
02.10.   Gonzalez M. - Otegui A. 1K 6-1, 6-1    
  Lambare ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Gonzalez M. - Albanese L. F 6-2, 6-1    
26.09.   Gonzalez M. - Bosio V. SF 6-2, 6-2    
25.09.   Gonzalez M. - Ferreira Sana ČF 6-1, 7-62    
24.09.   Gonzalez M. - Perez Garcia OF 6-0, 6-2    
23.09.   Gonzalez M. - Muma L. 1K 7-5, 6-3    
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Gonzalez M. - Pigossi L. F 6-3, 6-2 1.75 1.84
26.07.   Gonzalez M. - Abel S. SF 6-3, 6-1    
25.07.   Gonzalez M. - Piai E. ČF 6-1, 5-7, 6-1    
24.07.   Gonzalez M. - Blanco S. OF 6-4, 4-6, 6-1    
22.07.   Gonzalez M. - Venditti K. 1K 6-2, 6-3    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Ce G. - Gonzalez M. OF 7-64, 6-4    
08.07.   Gonzalez M. - Brito F. 1K 4-6, 6-1, 6-2    
  Sao Jose Do Rio Preto ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Cepede V. - Gonzalez M. OF 6-4, 6-2    
02.07.   Gonzalez M. - Bosio V. 1K 6-4, 6-2    
  Villa Maria ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Gonzalez M. - Silva C. F 6-3, 4-6, 6-3    
10.05.   Gonzalez M. - Blanco S. SF 6-2, 6-4    
09.05.   Gonzalez M. - Vega C. ČF 6-3, 6-2    
08.05.   Gonzalez M. - Piltcher R. OF 6-1, 6-1    
07.05.   Gonzalez M. - Sanchez A. 1K 2-6, 6-3, 7-65    
  Villa Allende ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Gonzalez M. - Vega C. F 6-4, 6-1    
03.05.   Gonzalez M. - Bosio V. SF 6-2, 4-6, 6-3    
02.05.   Gonzalez M. - Salut A. ČF 6-2, 6-0    
01.05.   Gonzalez M. - Miranda-Chang OF 6-3, 6-4    
30.04.   Gonzalez M. - Petit S. 1K 6-1, 6-1    
  Sao Paulo 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Vaisemberg R. - Gonzalez M. F 6-4, 6-2    
26.04.   Gonzalez M. - Rossi N. SF 6-3, 6-3    
25.04.   Gonzalez M. - Sanchez A. ČF 6-3, 6-0    
24.04.   Gonzalez M. - Pereira Alves OF 6-0, 6-1    
23.04.   Gonzalez M. - Tomita G. 1K 6-3, 6-2    
  Ribeirao Preto ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Benitez A. - Gonzalez M. SF 6-3, 3-6, 7-5 1.50 2.24
29.03.   Gonzalez M. - Rossi N. ČF 6-1, 4-6, 2-1    
28.03.   Gonzalez M. - Silva C. OF 6-1, 5-7, 7-62    
25.03.   Gonzalez M. - Reis De Campo 1K 6-1, 6-0    
  Lima ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Furlanetto V. - Gonzalez M. OF 6-2, 5-7, 6-3    
21.01.   Gonzalez M. - Gomez Saldarr 1K 6-1, 6-1    
  Mata De Sao Joao ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Gonca / Pigos - Gonza / Zebal F 6-2, 6-2    
12.12.   Gonza / Zebal - Ce G. / Piai SF 7-63, 6-3    
11.12.   Gonza / Zebal - Alves / Rossi ČF 6-3, 7-66    
  Asuncion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Molin / Pigos - Ce G. / Gonza ČF 6-3, 4-6, 10-7    
07.10.   Ce G. / Gonza - Bruzz / Giang OF 6-4, 2-6, 10-7    
  Lambare ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Bruzz / Zebal - Gimen / Gonza F 6-2, 7-5    
25.09.   Gimen / Gonza - Rossi / Segar SF 6-4, 5-7, 10-8    
24.09.   Gimen / Gonza - Blanc / Costa ČF 6-3, 6-4    
23.09.   Gimen / Gonza - Luini / Perez OF 6-4, 6-4    
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Bosio / Schip - Ce G. / Gonza SF 2-6, 6-1, 10-5    
26.07.   Ce G. / Gonza - Kurat / Tomit ČF 6-2, 6-0    
25.07.   Ce G. / Gonza - Franc / Zambo OF 6-0, 6-2    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Gonca / Irigo - Gonza / Sanch OF 6-4, 7-5    
  Sao Jose Do Rio Preto ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Pigos / Sizik - Gonza / Sanch OF 6-3, 2-6, 10-5    
  Villa Maria ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Costa / Vega - Ferre / Gonza OF 6-4, 4-6, 10-8    
  Villa Allende ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Gimen / Gonza - Bosio / Salut F 6-4, 6-0    
02.05.   Gimen / Gonza - Cogli / Guima SF 6-1, 6-1    
01.05.   Gimen / Gonza - Costa / Vega ČF 7-64, 7-66    
30.04.   Gimen / Gonza - Alves / Perei OF 6-0, 6-3    
  Sao Paulo 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Piltc / Rossi - Gonza / Sanch SF 6-4, 7-65    
24.04.   Gonza / Sanch - Brown / Perei ČF 6-4, 6-2    
22.04.   Gonza / Sanch - Lotuf / Vaise OF 3-6, 6-4, 10-4    
  Lima ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Alves / Furla - Angel / Gonza ČF 6-0, 7-69    
22.01.   Angel / Gonza - Gutie / Zela OF 6-2, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Santiago 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Giangreco Cam - Gonzalez M. Q-OF 7-5, 6-4    
24.11.   Gonzalez M. - Asensos M. Q-1K 6-1, 6-1    
  Temuco ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Bruzzesi Avel - Gonzalez M. 1K 6-4, 6-1    
  Asuncion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Molinero F. - Gonzalez M. OF 6-0, 6-1    
05.11.   Gonzalez M. - Podoroska N. 1K 6-2, 1-6, 6-4    
  Asuncion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Blanco S. - Gonzalez M. 1K 6-3, 6-4    
  Brasília 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Bacsinszky T. - Gonzalez M. 1K 6-1, 6-3    
  Sao Paulo 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Pigossi L. - Gonzalez M. ČF 64-7, 6-0, 6-4    
09.10.   Gonzalez M. - Piai E. OF 7-63, 6-3    
08.10.   Gonzalez M. - Forte C. 1K 7-5, 6-2    
  Buenos Aires 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Montiel B. - Gonzalez M. 1K 4-6, 7-65, 6-3    
  Sao Paulo 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Goncalves P. - Gonzalez M. 1K 7-66, 6-4    
  Sao Jose Do Rio Preto ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Adamczak M. - Gonzalez M. 1K 6-2, 6-2    
  Villa Maria ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Bruzzesi Avel - Gonzalez M. Q-2K 6-2, 6-3    
  Santiago 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.11.   Forte / Mesh - Giang / Gonza OF 4-6, 7-63, 10-6    
  Temuco ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Blanc / Bruzz - Czarn / Gonza OF 6-2, 6-4    
  Asuncion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Benit / Piltc - Gonza / Robbi OF 6-4, 6-2    
  Brasília 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Alvar / Alves - Gonza / Kovin ČF 6-4, 6-4    
22.10.   Gonza / Kovin - Marti / Piai OF 6-0, 7-5    
  Buenos Aires 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Cresp / Gobbi - Gonza / Sarme OF    
  Sao Jose Do Rio Preto ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Salut / Zebal - Brito / Gonza ČF 7-65, 2-6, 13-11    
24.07.   Brito / Gonza - Alvar / Sarme OF 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Buenos Aires 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Lepore A. - Gonzalez M. Q-1K 5-7, 7-62, 7-5    
  Rosario 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Goncalves P. - Gonzalez M. Q-1K 5-7, 6-3, 6-0    
  Asuncion 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Cohen J. - Gonzalez M. 1K 6-2, 6-1    
  Asuncion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Tabak R. - Gonzalez M. OF 1-6, 6-4, 7-5    
08.11.   Gonzalez M. - Gehre Boettne 1K 6-0, 6-1    
  Asuncion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Tabak R. - Gonzalez M. ČF 3-6, 7-5, 7-5    
02.11.   Gonzalez M. - Giangreco Cam OF 6-4, 6-2    
01.11.   Gonzalez M. - Sarmenti L. 1K 7-5, 4-6, 6-1    
  Sao Paulo 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Zeballos C. - Gonzalez M. 1K 4-6, 7-67, 6-2    
19.09.   Gonzalez M. - Patitucci G. Q-OF 6-0, 6-1    
18.09.   Gonzalez M. - Lima V. Q-1K 6-0, 6-0    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Asuncion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Degano D. - Gonzalez M. OF 6-1, 3-6, 6-1    
23.11.   Gonzalez M. - Cravero J. 1K 0-6, 6-3, 6-4    
  Asuncion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Yoo N. - Gonzalez M. 1K 6-3, 7-5    
  Asuncion ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Furlanetto V. - Gonzalez M. 1K    
  Buenos Aires 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Pino G. - Gonzalez M. Q-OF 3-6, 6-3, 7-619    
05.09.   Gonzalez M. - Gonzalez D. Q-2K 7-5, 7-5    
04.09.   Gonzalez M. - Fuchs M. Q-1K 6-2, 6-0    
  Buenos Aires 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Robbiani I. - Gonzalez M. OF 6-0, 7-67    
24.08.   Gonzalez M. - Luini S. 1K 7-63, 6-3    
23.08.   Gonzalez M. - Rodriguez J. Q-OF 6-1, 6-4    
22.08.   Gonzalez M. - Lopez C. Q-2K 6-1, 6-4    
21.08.   Gonzalez M. - Urbano F. Q-1K 6-1, 7-5    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Buenos Aires 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Faccinetti V. - Gonzalez M. Q-1K 4-6, 6-2, 6-2    
  Buenos Aires 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Kharchenko A. - Gonzalez M. Q-OF 7-5, 6-0    
19.04.   Gonzalez M. - Lopez C. Q-2K 6-3, 6-3    
18.04.   Gonzalez M. - Crevani C. Q-1K 6-0, 6-4    
  Buenos Aires ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   La Viola A. - Gonzalez M. Q-2K 1-6, 7-65, 6-3    
11.04.   Gonzalez M. - Scapigliati M Q-1K 6-4, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Asuncion ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Neves R. - Gonzalez M. 1K 6-2, 6-2    
03.11.   Gonzalez M. - Puga M. Q-OF 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
07.08.2018 - ?  Gran Canaria ITF skreč
26.06.2018 - 09.07.2018  Perigueux ITF skreč
03.07.2017 - 22.08.2017  Řím 2 ITF skreč
01.11.2015 - 23.11.2015  Waco ITF skreč
30.04.2014 - 16.05.2014  Indian Harbour Beach ITF skreč
15.06.2013 - 01.07.2013  Quintana Roo 3 ITF skreč
09.11.2010 - 16.11.2010  Asuncion ITF nenastoupila
 
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist