Gumulya Beatrice - profil

Gumulya Beatrice 

Gumulya Beatrice

Stát: Indonésie
Narození: 1. 1. 1991
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 748. / 564.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 294. / 283.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 117/96 7/10 99/77 5/6 - 6/3
2018 18/10 1/1 13/9 - - 4/0
2017 20/17 4/5 14/11 - - 2/1
2016 22/20 - 20/16 2/2 - 0/2
2015 16/11 1/2 15/9 - - -
2014 11/4 - 10/3 1/1 - -
2013 1/2 - 1/2 - - -
2010 3/5 - 2/4 1/1 - -
2009 11/14 1/2 10/11 0/1 - -
2008 9/4 - 8/3 1/1 - -
2007 0/1 - 0/1 - - -
2006 4/5 - 4/5 - - -
2005 2/3 - 2/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 87/56 6/8 74/46 7/2 - -
2018 14/12 0/1 14/11 - - -
2017 21/18 2/5 18/12 1/1 - -
2016 17/11 - 14/11 3/0 - -
2015 20/8 4/2 16/6 - - -
2014 8/5 - 5/4 3/1 - -
2013 7/1 - 7/1 - - -
2006 0/1 - 0/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Astana 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Mishina D. - Gumulya B. Q-1K 6-0, 6-3    
  Tianjin ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Zhang Y. - Gumulya B. 1K 6-2, 6-1 1.12 5.08
09.07.   Gumulya B. - Rompies J. Q-OF 6-1, 6-1    
08.07.   Gumulya B. - Hong S. Q-2K 6-0, 7-66 1.44 2.39
  Singapur 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Han N. - Gumulya B. OF 6-1, 6-2 1.05 7.66
12.06.   Gumulya B. - Tan H. 1K 6-1, 6-3 1.01 9.49
10.06.   Gumulya B. - Kim D. Q-OF 3-6, 7-5, 6-3    
09.06.   Gumulya B. - Pang S. Q-1K 6-1, 6-1    
  Singapur ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Minokoshi M. - Gumulya B. 1K 6-4, 6-2 1.26 3.37
03.06.   Gumulya B. - Budiman J. Q-OF 6-4, 6-1    
  Wuhan 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Webley-Smith - Gumulya B. 1K 7-5, 6-2 1.81 1.85
14.05.   Gumulya B. - Yang Y. Q-OF 1-6, 6-1, 6-3    
13.05.   Gumulya B. - Hu X. Q-2K 6-1, 6-0    
  Luan ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Tang Q. - Gumulya B. Q-ČF 6-1, 65-7, 6-2 2.35 1.50
07.05.   Gumulya B. - Chen J. Q-OF 3-6, 6-2, 6-1    
 Osaka ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Wang X. - Gumulya B. Q-OF 6-3, 6-2    
08.04.   Gumulya B. - Naito Y. Q-2K 6-4, 7-5    
07.04.   Gumulya B. - Liu C. Q-1K 6-3, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Schmiedlova K. - Gumulya B. 1K 6-3, 6-2    
22.01.   Gumulya B. - Malmqvist L. Q-OF 6-3, 6-3    
21.01.   Gumulya B. - Siskova E. Q-2K 7-5, 4-6, 7-5    
  Šarm aš-Šajch ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Laguza A. - Gumulya B. Q-OF 6-3, 1-6, 6-2    
  Astana 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Amanm / Gorgo - Gumul / Rompi ČF 6-1, 6-3 1.46 2.42
16.07.   Gumul / Rompi - Shari / Takah OF 7-5, 6-3 1.85 1.80
  Tianjin ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Chen / Ye Q. - Gumul / Rompi ČF 7-5, 4-6, 10-4 2.01 1.63
09.07.   Gumul / Rompi - Liu F / Xun F OF 5-7, 6-3, 10-7    
  Singapur 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Kaji / Omae - Gumul / Rompi SF 3-6, 6-3, 10-8    
13.06.   Gumul / Rompi - Seah / Sutji ČF 6-3, 6-1    
11.06.   Gumul / Rompi - Choi / Lee P OF 3-6, 6-1, 10-8    
  Singapur ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Hives / Tjand - Gumul / Rompi ČF 6-2, 7-5    
05.06.   Gumul / Rompi - Bhati / Lee P OF 6-0, 6-1    
  Wuhan 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Xu S. / Yuan - Gumul / Thand OF 4-6, 6-4, 10-1    
  Luan ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Dart / Raina - Gumul / Rompi ČF 7-5, 2-6, 10-8    
09.05.   Gumul / Rompi - Guo S / Wei Z OF 6-3, 6-4    
 Osaka ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Omae / Pliph - Gumul / Okuno ČF 3-6, 6-3, 10-5    
11.04.   Gumul / Okuno - Kaji / Kajit OF 6-1, 1-6, 12-10    
 Kashiwa ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Han N / Kajit - Gumul / Kumkh ČF 7-68, 6-2    
03.04.   Gumul / Kumkh - Chian / Tere OF 60-7, 7-5, 10-5    
  Shenzhen 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Kovin / Wang - Gumul / You X SF 65-7, 6-4, 10-5    
14.03.   Gumul / You X - Wang / Zang ČF 6-1, 7-61    
13.03.   Gumul / You X - Lu J. / Thomb OF 7-5, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Lewis / Routl - Gumul / Klaff SF 6-3, 3-6, 10-4    
25.01.   Gumul / Klaff - Geuke / Schol ČF 6-4, 7-5    
23.01.   Gumul / Klaff - Honta / Shuto OF 1-6, 6-2, 11-9    
  Šarm aš-Šajch ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Lewis / Routl - Gumul / Klaff SF 6-1, 2-6, 10-7    
18.01.   Gumul / Klaff - So K. / So R. ČF 5-7, 6-3, 10-4    
16.01.   Gumul / Klaff - Djako / Hatou OF 6-3, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  AO wildcard playoff - Asia-Pacific Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Omae A. - Gumulya B. Q-ČF 6-3, 6-4    
 Hamamatsu ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Kinard T. - Gumulya B. 1K 6-2, 6-2 1.87 1.81
17.10.   Gumulya B. - Shimizu C. Q-OF 7-5, 4-6, 6-1    
17.10.   Gumulya B. - Ito H. Q-2K 7-5, 6-3    
  Dalian WTA Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Duan Y. - Gumulya B. 1K 6-3, 6-2 1.04 8.21
04.09.   Gumulya B. - Sema E. Q-ČF 6-1, 0-6, 7-5 4.55 1.14
03.09.   Gumulya B. - Lertpitaksinc Q-OF 7-68, 6-2 2.20 1.56
  Nonthaburi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Romeo C. - Gumulya B. 1K 6-3, 5-7, 7-5 1.70 1.91
07.08.   Gumulya B. - Yoshitomi A. Q-OF 4-6, 6-1, 6-4    
06.08.   Gumulya B. - Momkoonthod T. Q-2K 6-1, 1-6, 6-3    
  Nonthaburi ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Cheapchandej - Gumulya B. OF 6-1, 6-0 1.60 2.06
01.08.   Gumulya B. - Lertpitaksinc 1K 4-6, 6-4, 7-5 2.70 1.35
31.07.   Gumulya B. - Rompies J. Q-OF 69-7, 7-5    
30.07.   Gumulya B. - Beslagic B. Q-2K 6-2, 6-1    
  Hua Hin 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Runglerdkrian - Gumulya B. 1K 7-65, 1-6, 7-64 3.15 1.26
  Fergana ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Yashina E. - Gumulya B. 1K 7-64, 6-4 2.17 1.56
  Namangan ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Hatouka Y. - Gumulya B. Q-OF 6-3, 6-2    
03.06.   Gumulya B. - Mukhammadsidi Q-1K 6-0, 6-0    
  Andijan ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Morgina A. - Gumulya B. 1K 5-7, 7-5, 7-65 1.14 4.64
28.05.   Gumulya B. - Shevchenko D. Q-OF 6-3, 6-3    
27.05.   Gumulya B. - Yahshilikova Q-1K 6-1, 6-1    
  Perth 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Gao X. - Gumulya B. Q-2K 6-1, 6-2    
19.02.   Gumulya B. - Bozicevic I. Q-1K 6-0, 6-1    
  Perth ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Brescia G. - Gumulya B. Q-2K 6-2, 6-1    
12.02.   Gumulya B. - Caregaro M. Q-1K 6-1, 6-4    
  AO wildcard playoff - Asia-Pacific Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Imani / Omae - Gumul / Rompi OF 6-2, 7-64    
  Bombaj WTA Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Rodri / Schoo - Gumul / Vesel SF 7-62, 6-4 1.93 1.78
23.11.   Gumul / Vesel - Kalas / Kuder ČF 6-0, 6-1 4.16 1.19
22.11.   Gumul / Vesel - Morgi / Zhao OF 5-7, 6-1, 10-7 1.89 1.81
 Hamamatsu ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Lu J. / Okuno - Gumul / Tjand SF 6-2, 3-6, 13-11    
19.10.   Gumul / Tjand - Araka / Kobor ČF 6-4, 4-6, 10-8    
18.10.   Gumul / Tjand - Ganah / Miyam OF 6-3, 6-0    
  Dalian WTA Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Cako / Shari - Gumul / Lertp ČF 7-67, 6-3 1.60 2.15
05.09.   Gumul / Lertp - Bai A / Rompi OF 6-3, 7-65 1.84 1.84
  Nonthaburi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Pliph / Plipu - Gumul / Rompi OF 6-2, 7-62    
  Nonthaburi ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Gumul / Rompi - Momko / Yadla F 6-0, 7-65    
03.08.   Gumul / Rompi - Lee P / Ozeki SF 6-1, 7-63    
02.08.   Gumul / Rompi - Chilu / Kulam ČF 6-3, 6-1    
31.07.   Gumul / Rompi - Sawas / Tumth OF 7-66, 6-2    
  Hua Hin 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Kumkh / Palki - Gumul / Rompi ČF 5-7, 6-2, 10-6    
25.07.   Gumul / Rompi - Janda / Momko OF 7-5, 6-4 1.38 2.59
  Hua Hin 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Gumul / Rompi - Luang / Wongt F 6-2, 6-1 2.15 1.55
13.07.   Gumul / Rompi - Cheap / Han S SF 6-2, 4-6, 10-5    
12.07.   Gumul / Rompi - Hong / Park ČF 6-2, 2-6, 10-6 1.45 2.37
10.07.   Gumul / Rompi - Janda / Momko OF 4-6, 6-1, 10-5 1.38 2.59
  Fergana ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Abdur / Frolo - Gumul / Palki ČF 61-7, 6-2, 11-9 1.50 2.25
21.06.   Gumul / Palki - Karim / Kim Y OF 6-4, 6-2    
  Namangan ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Morgi / Sizik - Gumul / Yashi ČF 6-4, 6-3    
05.06.   Gumul / Yashi - Bahod / Shari OF 6-1, 6-3    
  Andijan ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Doros / Monov - Gumul / Yashi OF 6-3, 6-3    
  Kuala Lumpur WTA Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Aoyam / Yang - Gumul / Selva OF 6-3, 6-4 1.05 7.46
  Perth 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Namig / Saway - Gumul / Rompi ČF 6-3, 7-5    
21.02.   Gumul / Rompi - Bara / Thomb OF 7-65, 7-61    
  Perth ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Namig / Saway - Gumul / Rompi ČF 6-2, 6-3    
14.02.   Gumul / Rompi - Bresc / Papam OF 6-4, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Nová Bombaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.12.   Cascino E. - Gumulya B. Q-OF 1-6, 6-4, 6-2    
17.12.   Gumulya B. - Natarajan R. Q-1K 6-1, 6-3    
  Pune 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.12.   Pribylova A. - Gumulya B. Q-OF 2-6, 7-62, 6-0    
10.12.   Gumulya B. - Dargude A. Q-1K 6-2, 6-3    
  Chenzhou ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Zang J. - Gumulya B. Q-OF 6-4, 6-3    
30.10.   Gumulya B. - Wang Z. Q-1K 6-0, 6-0    
  Jakarta 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Rompies J. - Gumulya B. SF 7-5, 6-3 1.84 1.77
13.10.   Gumulya B. - Kaji H. ČF 7-64, 66-7, 6-4 2.13 1.56
12.10.   Gumulya B. - Noordin J. OF 6-4, 7-5 1.22 3.43
11.10.   Gumulya B. - Pei T. 1K 6-4, 6-1    
  Hua Hin ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Plipuech P. - Gumulya B. Q-1K 6-2, 6-0    
  Zhuhai ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Saigo Y. - Gumulya B. Q-1K 3-6, 6-1, 6-4    
  Nonthaburi ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Omae A. - Gumulya B. OF 6-3, 7-5 1.24 3.47
02.08.   Gumulya B. - Hanatani N. 1K 6-2, 4-6, 7-5 1.27 3.23
  Gimcheon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Imanishi M. - Gumulya B. OF 6-1, 7-5    
28.06.   Gumulya B. - Park J. 1K 6-4, 7-5    
  Kao-siung 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Lee H. - Gumulya B. OF 6-4, 6-3    
22.06.   Gumulya B. - Chimura N. 1K 6-0, 6-3    
  Kao-siung ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Lee H. - Gumulya B. OF 7-65, 6-1    
15.06.   Gumulya B. - Lee E. 1K 6-1, 6-0    
  Incheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Christie F. - Gumulya B. ČF 6-3, 6-3 1.18 4.10
26.05.   Gumulya B. - Sema E. OF 4-6, 6-4, 6-4 3.10 1.29
25.05.   Gumulya B. - Lee P. 1K 6-4, 7-5 2.10 1.58
24.05.   Gumulya B. - Taher V. Q-OF 6-1, 6-1    
23.05.   Gumulya B. - Ahn Y. Q-2K 4-6, 6-0, 6-4    
22.05.   Gumulya B. - Kim J. Q-1K 6-1, 6-1    
  Goyang ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Dart H. - Gumulya B. 1K 7-5, 7-5 1.47 2.37
  Changwon ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Rodionova A. - Gumulya B. OF 6-2, 6-1 1.09 5.58
06.04.   Gumulya B. - Zheng W. 1K 6-2, 6-0 2.44 1.44
05.04.   Gumulya B. - Sim S. Q-OF 6-2, 6-0    
05.04.   Gumulya B. - Kim H. Q-2K 6-1, 6-4    
02.04.   Gumulya B. - Han S. Q-1K 6-0, 6-4    
  Perth 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Lee S. - Gumulya B. 1K 7-5, 6-2 1.23 3.51
16.02.   Rompies J. - Gumulya B. Q-OF 1-6, 6-3, 7-5    
15.02.   Gumulya B. - Simmonds C. Q-2K    
14.02.   Gumulya B. - Wacnik J. Q-1K 6-3, 6-0    
  Perth ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Hayashi E. - Gumulya B. Q-1K 6-3, 6-2    
  Nová Bombaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.12.   Moore / Perri - Abou / Gumul OF 6-4, 7-5    
  Pune 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Gumul / Vesel - Buaya / Dunne F 6-4, 6-3    
15.12.   Gumul / Vesel - Lu J. / Raina SF 6-4, 65-7, 11-9    
14.12.   Gumul / Vesel - Andri / Monov ČF 6-1, 6-4    
12.12.   Gumul / Vesel - Bhosa / Reddy OF 6-1, 6-2    
  Chenzhou ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Cao S / Zheng - Gumul / Rompi OF 6-4, 7-64    
  Jakarta 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Gumul / Rompi - Chien / Dokei F 6-0, 6-2    
14.10.   Gumul / Rompi - Apple / Sunka SF 6-2, 65-7, 10-3    
14.10.   Gumul / Rompi - Noord / Wang ČF 6-1, 6-3    
  Hua Hin ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Wei Z / Zhao - Gumul / Rompi SF 3-6, 7-5, 11-9    
21.09.   Gumul / Rompi - Chris / Zhang ČF 6-3, 6-3    
19.09.   Gumul / Rompi - Paigi / Tumth OF 4-6, 6-3, 10-4    
  Nonthaburi ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Buaya / Choi - Gumul / Rompi ČF 6-3, 6-4    
01.08.   Gumul / Rompi - Janda / Plipu OF 6-3, 6-4    
  Gimcheon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Hong / Hong - Gumul / Rompi OF 6-4, 6-2    
  Kao-siung 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Lee Y / Minok - Gumul / Rompi OF 6-3, 6-2    
  Kao-siung ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Hayas / Kaji - Gumul / Rompi SF 6-4, 0-6, 11-9    
16.06.   Gumul / Rompi - Koshi / Yoshi ČF 6-0, 6-0    
15.06.   Gumul / Rompi - Chimu / Wu H. OF 6-1, 6-0    
  Incheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Buaya / Lee P - Gumul / Rompi SF 6-2, 66-7, 10-8    
26.05.   Gumul / Rompi - Choi / Lee S ČF 6-3, 6-2    
24.05.   Gumul / Rompi - Kim S / Song OF 6-2, 6-3    
  Goyang ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Choi / Lee S - Gumul / Rompi OF 6-3, 6-0    
  Changwon ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Jung / Park - Gumul / Rompi OF 6-1, 3-6, 10-7    
  Perth ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Lu J. / Zhang - Gumul / Rompi OF 6-4, 1-6, 10-6    
Žádné zápasy.
 
  Pune 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.12.   Bavisetti S. - Gumulya B. Q-OF 6-4, 7-5    
19.12.   Gumulya B. - Parikh I. Q-1K 6-2, 6-2    
  Nová Bombaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Reddy S. - Gumulya B. Q-OF 5-7, 6-3, 6-1    
12.12.   Gumulya B. - Fernandes M. Q-1K 6-0, 6-0    
  Bangkok 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Kuwata H. - Gumulya B. OF 6-2, 6-4    
27.10.   Gumulya B. - Silakul C. 1K 6-0, 6-1    
  Bangkok 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Buayam K. - Gumulya B. OF 6-3, 7-5    
20.10.   Gumulya B. - Donaldson A. 1K 6-1, 6-1    
  Jakarta 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Nur Haliza D. - Gumulya B. 1K 7-62, 6-4    
  Solo ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Ewijk C. - Gumulya B. SF 6-4, 6-2    
25.09.   Gumulya B. - Koshino Y. ČF 6-3, 6-2    
24.09.   Gumulya B. - Noordin J. OF 6-0, 6-3    
23.09.   Gumulya B. - Hanatani N. 1K 6-3, 6-3    
  Hongkong 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Lee S. - Gumulya B. SF 6-3, 6-2    
30.07.   Gumulya B. - Dart H. ČF 6-3, 6-2    
29.07.   Gumulya B. - Palha N. OF 2-6, 6-4, 6-3    
27.07.   Gumulya B. - Wu H. 1K 6-0, 6-2    
  Hongkong 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Bhambri P. - Gumulya B. SF 6-3, 6-2 1.83 1.77
24.07.   Gumulya B. - Shlomo K. ČF 6-4, 6-1    
23.07.   Gumulya B. - Lee P. OF 6-3, 6-3    
21.07.   Gumulya B. - Hsu C. 1K 6-2, 6-4    
19.07.   Gumulya B. - Saigo Y. Q-OF 7-5, 4-6, 6-3    
18.07.   Gumulya B. - Yamamoto M. Q-1K 6-2, 6-1    
  Sumter ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Hibi M. - Gumulya B. 1K 6-3, 6-4 1.10 4.95
  Pune 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.12.   Bhamb / Tatac - Gumul / Palha OF 6-4, 6-3    
  Nová Bombaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Bavis / Thand - Garci / Gumul ČF 5-7, 6-2, 10-8    
15.12.   Garci / Gumul - Ivakh / Vasyl OF 6-3, 6-4    
  Bangkok 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Janda / Pliph - Gumul / Rompi SF 6-1, 2-6, 10-7    
28.10.   Gumul / Rompi - Steph / Totka ČF 6-3, 6-3    
26.10.   Gumul / Rompi - Kuwat / Lu J. OF 6-3, 6-1    
  Bangkok 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Luang / Pliph - Gumul / Rompi SF 7-61, 3-6, 12-10    
21.10.   Gumul / Rompi - Wanna / Wongt ČF 6-2, 6-3    
20.10.   Gumul / Rompi - Donal / Rinal OF 7-5, 6-3    
  Jakarta 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Gumul / Rompi - Ogata / Tatac F 6-4, 7-64    
01.10.   Gumul / Rompi - Tsuji / Zhang SF 6-4, 6-4    
30.09.   Gumul / Rompi - Sheng / Wu H. ČF 6-0, 6-3    
29.09.   Gumul / Rompi - Kuzne / Morim OF 6-2, 6-1    
  Solo ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Gumul / Rompi - Noord / Taher F 6-3, 7-5    
25.09.   Gumul / Rompi - Hanat / Kaji SF 6-4, 6-1    
24.09.   Gumul / Rompi - Tanan / Watan ČF 6-3, 6-4    
22.09.   Gumul / Rompi - Oktav / Wardh OF 6-1, 6-0    
  Hongkong 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Choi / Lee S - Gumul / Lertc SF    
29.07.   Gumul / Lertc - Chong / Ip K. ČF 64-7, 6-3, 13-11    
28.07.   Gumul / Lertc - Ogata / Yamam OF 6-1, 6-2    
  Hongkong 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Choi / Lee S - Gumul / Ozeki ČF 6-4, 6-3    
23.07.   Gumul / Ozeki - Bhamb / Hsieh OF 6-3, 2-6, 10-7    
  Sumter ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Brady / Towns - Gumul / Wong OF 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Bangkok 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Simmonds C. - Gumulya B. OF 7-64, 6-1    
09.07.   Gumulya B. - Van De Graaf 1K 6-1, 6-4    
06.07.   Gumulya B. - Kawasaki Y. Q-OF 6-2, 3-6, 6-3    
05.07.   Gumulya B. - Runglerdkrian Q-1K 6-0, 6-3    
  Bangkok 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Mertens E. - Gumulya B. ČF 6-2, 6-1    
25.06.   Gumulya B. - Cheapchandej OF 6-1, 6-3    
24.06.   Gumulya B. - Wongteanchai 1K 6-2, 6-3    
22.06.   Gumulya B. - Kafedjiyska I. Q-OF 6-1, 6-2    
21.06.   Gumulya B. - Sakai Y. Q-1K 6-2, 6-2    
  Solo ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Tananta L. - Gumulya B. SF 3-6, 6-4, 6-2    
12.06.   Gumulya B. - Nur Haliza D. ČF 7-5, 6-2    
11.06.   Gumulya B. - Palha N. OF 3-6, 6-1, 6-4    
10.06.   Gumulya B. - Suryaningsih 1K 6-3, 6-4    
  Bangkok 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Lee H / Wang - Gumul / Rompi OF 6-2, 6-3    
  Bangkok 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Kato / Omae - Gumul / Rompi SF 7-65, 2-6, 10-4    
02.07.   Gumul / Rompi - Inoue / Takah ČF 6-3, 5-7, 12-10    
30.06.   Gumul / Rompi - Bhamb / Rana OF 6-2, 6-2    
  Bangkok 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Wongt / Wongt - Gumul / Rompi OF 6-4, 6-3    
  Solo ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Ravit / Sutji - Gumul / Rompi F 6-2, 7-63    
12.06.   Gumul / Rompi - Gao X / Yang SF 6-3, 5-7, 10-3    
11.06.   Gumul / Rompi - Dong / Zhang ČF 6-3, 6-3    
10.06.   Gumul / Rompi - Zhao / Zhu L OF 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Solo 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Tananta L. - Gumulya B. 1K 64-7, 6-4, 7-5    
  Solo ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Tananta L. - Gumulya B. OF 1-6, 6-3, 7-5    
02.07.   Gumulya B. - Stoilkovska M. 1K 6-1, 6-3    
  Solo 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Damay / Tanan - Gumul / Rompi F 4-6, 6-1, 10-5    
11.07.   Gumul / Rompi - Dokei / Takah SF 6-4, 7-5    
10.07.   Gumul / Rompi - Sutji / Zhu A ČF 6-2, 6-2    
09.07.   Gumul / Rompi - He C. / Surya OF 6-1, 6-2    
  Solo ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Gumul / Rompi - Sutji / Zhu A F 6-2, 6-4    
04.07.   Gumul / Rompi - Miyaz / Takah SF 6-0, 6-0    
03.07.   Gumul / Rompi - Gumul / Karsi ČF 6-3, 6-1    
02.07.   Gumul / Rompi - Damay / Tanan OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Jakarta 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Rompies J. - Gumulya B. OF 6-4, 6-3    
28.09.   Gumulya B. - Tan S. 1K 7-5, 6-4    
  Balikpapan ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Tananta L. - Gumulya B. 1K 7-65, 6-2    
  Jakarta 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Mestach A. - Gumulya B. 1K 6-2, 6-1    
  Tarakan ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Hisami K. - Gumulya B. OF 6-3, 6-4    
04.05.   Gumulya B. - Wannasuk N. 1K 5-7, 6-1, 7-66    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Kuching ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Kang S. - Gumulya B. 1K 6-1, 6-1    
  Nonthaburi 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Yoo M. - Gumulya B. ČF 6-0, 6-0    
02.09.   Gumulya B. - Scivetti D. OF 7-5, 6-4    
01.09.   Gumulya B. - Rompies J. 1K 7-63, 66-7, 6-4    
31.08.   Gumulya B. - Novak M. Q-OF 3-6, 6-1, 6-3    
30.08.   Gumulya B. - Vazirani D. Q-1K 6-0, 6-1    
  Nonthaburi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Sankaew N. - Gumulya B. Q-1K 65-7, 6-1, 6-2    
  Nonthaburi ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Zhang L. - Gumulya B. ČF 6-2, 6-3    
19.08.   Gumulya B. - Khabibulina A. OF 6-0, 6-2    
18.08.   Gumulya B. - Solanki K. 1K 6-1, 6-2    
  Solo ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Kim J. - Gumulya B. OF 7-63, 6-3    
04.08.   Gumulya B. - Lertpitaksinc 1K 6-3, 6-2    
  Jakarta 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Liu S. - Gumulya B. 1K 2-6, 6-3, 7-63    
  Bangkok 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Juan T. - Gumulya B. Q-1K 2-6, 6-1, 6-4    
  Pattaya ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Hwang I. - Gumulya B. OF 7-65, 6-3    
16.06.   Gumulya B. - Goswami P. 1K 6-4, 7-67    
15.06.   Gumulya B. - Yoo M. Q-OF 6-2, 7-65    
14.06.   Gumulya B. - Kaewma J. Q-1K 6-4, 6-4    
  Bangkok ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Rompies J. - Gumulya B. 1K 6-3, 6-4    
  Tarakan ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Jani R. - Gumulya B. 1K 4-6, 6-3, 6-1    
  Balikpapan ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Zhang L. - Gumulya B. 1K 5-7, 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Jakarta 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Gumulya B. - Gumulya S. F 6-1, 3-6, 6-2    
08.08.   Gumulya B. - Budiharto L. SF 6-2, 6-2    
07.08.   Gumulya B. - Barr C. ČF 6-2, 6-1    
06.08.   Gumulya B. - Chen Y. OF 7-5, 5-7, 6-2    
05.08.   Gumulya B. - Kim K. 1K 7-64, 6-1    
  Surakarta ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Noordin J. - Gumulya B. OF 6-2, 6-2    
29.07.   Gumulya B. - Tananta L. 1K 6-3, 3-0    
  Tarakan ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Liang C. - Gumulya B. ČF 6-2, 6-0    
07.05.   Gumulya B. - Hofmanova N. OF 6-1, 1-0    
06.05.   Gumulya B. - Sacca M. 1K 6-2, 6-2    
  Balikpapan ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Lertcheewakar - Gumulya B. 1K 6-3, 7-5    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Jakarta ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Sacca M. - Gumulya B. 1K 6-1, 2-6, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Jakarta 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Damayanti A. - Gumulya B. ČF 6-1, 6-3    
08.11.   Gumulya B. - Yonemura A. OF 6-1, 7-64    
07.11.   Gumulya B. - Jogasuria A. 1K 6-1, 6-2    
05.11.   Gumulya B. - Aboubakare C. Q-OF 6-4, 6-4    
  Jakarta 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Sacca M. - Gumulya B. 1K 3-6, 6-1, 6-3    
  Jakarta 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Damayanti A. - Gumulya B. OF 6-1, 6-4    
19.09.   Gumulya B. - Lee W. 1K 6-3, 3-6, 6-2    
  Bali Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Silfany-Tony - Gumulya B. Q-OF 3-6, 6-1, 6-3    
  Jakarta ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Xu Y. - Gumulya B. 1K 6-4, 6-2    
  Bali Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Damay / Gumul - Gumul / Rompi OF 6-1, 6-1 1.46 2.35
Žádné zápasy.
 
  Jakarta 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Choptang W. - Gumulya B. 1K 6-0, 6-2    
06.11.   Gumulya B. - Jackson J. Q-OF 6-3, 2-6, 6-4    
  Tarakan ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Jakovljevic D. - Gumulya B. Q-OF 6-1, 6-2    
30.04.   Gumulya B. - Nur-Lestari E. Q-1K 6-1, 6-0    
  Jakarta ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Sulistyowati - Gumulya B. Q-OF 6-0, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
 
TOPlist