Kestelboim Mariano - profil

Kestelboim Mariano 

Kestelboim Mariano

Stát: Argentina
Narození: 6. 2. 1996
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 410. / 387.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 452. / 281.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 193/129 182/121 11/8 - - -
2017 53/29 51/26 2/3 - - -
2016 45/28 41/27 4/1 - - -
2015 46/29 42/26 4/3 - - -
2014 31/29 30/28 1/1 - - -
2013 16/11 16/11 - - - -
2012 2/1 2/1 - - - -
2011 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 155/92 142/85 13/7 - - -
2017 36/22 33/20 3/2 - - -
2016 56/19 51/18 5/1 - - -
2015 39/26 34/23 5/3 - - -
2014 21/22 21/21 0/1 - - -
2013 3/3 3/3 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
08.12.   Barrios Vera - Kestelboim M. SF 6-4, 6-1 2.20 1.55
07.12.   Kestelboim M. - Luz O. ČF 6-2, 6-3 1.60 2.06
06.12.   Kestelboim M. - Silva C. OF 6-0, 6-0 1.09 5.16
05.12.   Kestelboim M. - Doria L. 1K 7-5, 6-1    
29.11.   Doria L. - Kestelboim M. OF 6-3, 6-2 7.64 1.02
28.11.   Kestelboim M. - Rodrigues L. 1K 6-1, 6-2 1.01 11.75
26.11.   Kestelboim M. - Lama G. F 7-611, 3-6, 2-0 2.68 1.40
25.11.   Kestelboim M. - Saez J. SF 6-4, 6-3 1.56 2.16
24.11.   Kestelboim M. - Aboian L. ČF 6-4, 6-3 1.12 4.58
23.11.   Kestelboim M. - Largo H. OF 5-7, 6-1, 6-1 1.05 6.30
22.11.   Kestelboim M. - Bianchi N. 1K 2-6, 6-3, 6-3 1.01 8.26
16.11.   Cuevas M. - Kestelboim M. ČF 6-4, 6-2    
16.11.   Kestelboim M. - Villanueva G. OF 6-3, 2-6, 7-64 1.18 3.79
14.11.   Kestelboim M. - Vilaro A. 1K 6-0, 2-6, 6-1 1.06 5.96
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Londero J. - Kestelboim M. Q-OF 7-67, 6-3    
04.11.   Kestelboim M. - Sakamoto P. Q-1K 7-67, 4-6, 6-4    
  Guayaquil challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Lama G. - Kestelboim M. Q-ČF 6-2, 6-2 1.46 2.44
29.10.   Kestelboim M. - Gonzalez A. Q-OF 6-4, 2-6, 6-4    
28.10.   Kestelboim M. - Endara I. Q-1K 6-3, 6-2    
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Linzer M. - Kestelboim M. Q-OF 6-0, 6-1    
21.10.   Kestelboim M. - Janvier M. Q-1K 6-4, 6-1    
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Hernandez J. - Kestelboim M. Q-OF 6-3, 6-4    
07.10.   Kestelboim M. - Severino C. Q-1K 3-6, 6-1, 6-4    
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Pereira J. - Kestelboim M. Q-OF 4-6, 6-4, 6-4    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Dutra da Silv - Kestelboim M. ČF 1-6, 6-4, 6-3 1.44 2.40
14.09.   Kestelboim M. - Olivieri G. OF 4-6, 6-4, 6-2 1.71 1.90
12.09.   Kestelboim M. - Santos N. 1K 5-7, 6-2, 7-63 1.44 2.40
07.09.   Dutra da Silv - Kestelboim M. ČF 6-4, 6-0 1.50 2.25
06.09.   Kestelboim M. - Gutierrez O. OF 6-0, 1-6, 6-4    
05.09.   Kestelboim M. - Saez J. 1K 7-63, 4-6, 6-4 1.41 2.49
01.09.   Arguello F. - Kestelboim M. SF 6-4, 6-3 1.27 3.25
31.08.   Kestelboim M. - Lipovsek Puch ČF 7-5, 6-1 2.09 1.58
30.08.   Kestelboim M. - Diaz Acosta F OF 6-1, 6-3 1.10 4.95
29.08.   Kestelboim M. - Egea F. 1K 6-3, 65-7, 6-3 1.40 2.60
03.08.   Klein L. - Kestelboim M. OF 4-6, 7-62, 6-4 5.78 1.08
02.08.   Kestelboim M. - Jubb P. 1K 3-6, 7-5, 6-1 1.08 5.78
  Praha 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Rodionov J. - Kestelboim M. Q-OF 6-3, 6-2    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Ramirez-Hidal - Kestelboim M. OF 6-3, 6-2 1.51 2.37
18.07.   Kestelboim M. - Balaji N. 1K 6-4, 6-4 1.42 2.62
16.07.   Kestelboim M. - Onken J. Q-ČF 6-3, 2-0 1.11 5.32
15.07.   Kestelboim M. - Lorenz M. Q-OF 6-0, 6-0 1.01 9.20
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Popyrin A. - Kestelboim M. SF 6-4, 7-66 2.49 1.43
07.07.   Kestelboim M. - Poljak D. ČF 6-1, 6-4 1.25 3.21
06.07.   Kestelboim M. - Pena Lopez M. OF 7-5, 6-3 1.25 3.21
04.07.   Kestelboim M. - Zuk K. 1K 6-2, 6-4    
30.06.   Slobodshikov - Kestelboim M. OF 6-2, 6-4 4.95 1.10
27.06.   Kestelboim M. - Cias P. 1K 5-7, 6-4, 6-2 1.55 2.15
21.06.   Goransson A. - Kestelboim M. OF 7-61, 6-4 2.25 1.50
19.06.   Kestelboim M. - Gomez L. 1K 6-2, 6-4 1.12 4.58
16.06.   Choinski J. - Kestelboim M. ČF 7-62, 6-2 1.62 2.02
15.06.   Kestelboim M. - Orkin E. OF 6-0, 6-1 1.14 4.28
13.06.   Kestelboim M. - Friberg K. 1K 6-4, 6-0 1.08 5.40
02.06.   Benchetrit E. - Kestelboim M. ČF 6-1, 6-4 1.80 1.80
01.06.   Kestelboim M. - Tabatruong M. OF 6-3, 6-2 1.70 1.91
31.05.   Kestelboim M. - Ghorbel A. 1K 7-67, 65-7, 7-62 1.26 3.15
28.05.   Gaspar Murta - Kestelboim M. F 6-3, 3-6, 6-4 2.43 1.46
27.05.   Kestelboim M. - Chaix L. SF 4-6, 6-1, 6-1 1.30 3.05
26.05.   Kestelboim M. - Baldi F. ČF 6-4, 6-2 1.61 2.04
25.05.   Kestelboim M. - Xiviller N. OF 6-0, 6-2 1.05 6.84
24.05.   Kestelboim M. - Ben Hassen A. 1K 6-0, 6-1 1.02 8.44
21.05.   Kestelboim M. - Semmler M. F 6-2, 6-1 1.95 1.72
20.05.   Kestelboim M. - Galarza J. SF 7-67, 0-1 2.15 1.58
19.05.   Kestelboim M. - Hidalgo D. ČF 6-3, 7-65 1.37 2.62
18.05.   Kestelboim M. - Gerini T. OF 6-0, 6-1 1.15 4.14
17.05.   Kestelboim M. - Turchetti N. 1K 6-1, 6-2 1.33 2.78
12.04.   Marcondes I. - Kestelboim M. 1K 6-3, 7-67 2.43 1.43
07.04.   Leite W. - Kestelboim M. ČF 7-5, 3-1 2.52 1.40
06.04.   Kestelboim M. - Marcondes I. OF 6-2, 6-4 1.57 2.11
05.04.   Kestelboim M. - Silva C. 1K 6-1, 2-0 1.30 2.92
30.03.   Cagnina J. - Kestelboim M. OF 6-1, 6-1 1.67 1.95
29.03.   Kestelboim M. - Vrzesinski R. 1K 6-2, 6-4    
24.03.   Ilkel C. - Kestelboim M. ČF 6-4, 6-3    
23.03.   Kestelboim M. - Vasilenko A. OF 6-2, 3-1    
21.03.   Kestelboim M. - Madaras D. 1K 6-2, 6-4 1.67 1.95
15.03.   Clarke J. - Kestelboim M. 1K 6-4, 7-5 1.35 2.70
09.03.   Šafránek V. - Kestelboim M. OF 7-5, 6-4 1.20 3.60
07.03.   Kestelboim M. - Igoshin A. 1K 4-6, 7-5, 6-0 1.55 2.15
28.02.   Von Massow G. - Kestelboim M. 1K 64-7, 6-4, 6-4 2.30 1.48
22.02.   Ursu V. - Kestelboim M. OF 6-1, 6-2 1.73 1.88
21.02.   Kestelboim M. - Haylaz M. 1K 6-4, 65-7, 6-3 1.34 2.74
15.02.   Lock B. - Kestelboim M. OF 6-2, 6-3 1.60 2.06
13.02.   Kestelboim M. - Kirkin E. 1K 6-1, 2-6, 6-2 1.09 5.16
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
08.12.   Egea / Hidal - Keste / Zukas F 4-6, 6-3, 10-8    
07.12.   Keste / Zukas - Otegu / Tenti SF    
06.12.   Keste / Zukas - Malla / Verni ČF    
05.12.   Keste / Zukas - Merin / Varil OF 7-66, 4-6, 10-4    
01.12.   Keste / Zukas - Barri / Saez F 7-65, 7-5    
30.11.   Keste / Zukas - Desco / Tabil SF 7-60, 6-1    
29.11.   Keste / Zukas - Aceve / Flemi ČF 6-1, 4-6, 10-1    
28.11.   Keste / Zukas - Kohl / Stier OF 6-3, 6-1    
26.11.   Desco / Tabil - Keste / Zukas F 6-2, 6-3    
24.11.   Keste / Zukas - Saez / Torre SF 6-3, 1-6, 10-6    
22.11.   Keste / Zukas - Bruna / Verni ČF 6-2, 6-3    
20.11.   Keste / Zukas - Arrec / Feitt OF 3-6, 6-3, 10-8    
16.11.   Hidal / Moren - Cueva / Keste ČF 7-65, 6-2    
13.11.   Cueva / Keste - Mares / Villa OF 6-0, 6-3    
  Guayaquil challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Balaz / Behar - Berlo / Keste OF 6-2, 6-1 1.42 2.65
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Munar / Vilel - Agame / Keste OF 7-5, 64-7, 10-8    
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Gonza / Neis - Keste / Mena OF 6-3, 6-2 1.34 2.95
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Hidal / Moren - Keste / Paz J ČF 3-6, 6-2, 10-3    
13.09.   Keste / Paz J - Monzo / Otegu OF 6-3, 6-2    
07.09.   Dutra / Perei - Coria / Keste SF 6-1, 6-3    
06.09.   Coria / Keste - Gagli / Rique ČF 6-2, 6-1    
04.09.   Coria / Keste - Sever / Torre OF 6-3, 4-6, 10-4    
01.09.   Keste / Lipov - Miele / Dutra F 1-6, 6-1, 11-9 1.50 2.25
31.08.   Keste / Lipov - Santo / Tsuch SF 6-1, 2-6, 10-8    
30.08.   Keste / Lipov - Moren / Vilar ČF 6-3, 6-4    
28.08.   Keste / Lipov - Gschw / Parra OF 6-2, 6-2    
04.08.   Boltz / Jacq - Ameal / Keste SF 6-4, 6-3    
03.08.   Ameal / Keste - Glvac / Obal ČF 6-2, 7-63 1.13 4.42
  Praha 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Šátra / Weiss - Garin / Keste ČF 1.52 2.27
24.07.   Garin / Keste - Marti / Zelen OF 7-63, 2-6, 10-8 2.88 1.33
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Andre / Munar - Keste / Velot OF 6-2, 3-6, 10-6 1.60 2.11
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Massa / Polja - Keste / Vavas SF 7-65, 6-4 2.92 1.30
28.06.   Keste / Vavas - Kolis / Priho ČF 6-4, 6-4    
28.06.   Keste / Vavas - Andrz / Cias OF 6-4, 1-6, 10-8 1.26 3.15
20.06.   Brydo / Eriks - Keste / Vavas OF 6-4, 5-7, 10-4 2.17 1.54
14.06.   Hocev / Leite - Keste / Kolář ČF 6-2, 65-7, 10-5    
13.06.   Keste / Kolář - Drzew / Smola OF 7-5, 6-3    
01.06.   Ahoud / Douga - Keste / Olive ČF 6-4, 6-1    
30.05.   Keste / Olive - Acqua / Ponto OF 7-62, 6-1 1.15 4.14
25.05.   Arias / Hidal - Keste / Mares ČF 5-7, 7-61, 10-5 1.95 1.67
23.05.   Keste / Mares - Gerin / Xivil OF 4-6, 6-4, 10-4 1.43 2.43
20.05.   Keste / Olive - Carli / Turch F 6-0, 6-1    
19.05.   Keste / Olive - Gaspa / Ricca SF 6-2, 6-2 1.24 3.28
18.05.   Keste / Olive - Escof / Viber ČF 6-2, 6-1 1.20 3.60
16.05.   Keste / Olive - Ameal / Besad OF 6-1, 6-4 1.18 3.79
06.04.   Novak / Statz - Keste / Leite ČF 7-5, 6-3 2.15 1.55
05.04.   Keste / Leite - Ambro / Forne OF 6-1, 6-0 1.05 6.30
01.04.   Anagn / Corne - Keste / Vilar F 6-2, 6-2 1.58 2.09
31.03.   Keste / Vilar - Dzhav / Rodri SF 6-1, 6-4 1.51 2.23
30.03.   Keste / Vilar - Altun / Uzhyl ČF 7-65, 6-3 2.52 1.40
29.03.   Keste / Vilar - Kirci / Suluo OF 6-2, 6-3 1.14 4.28
24.03.   Balud / Vasil - Berna / Keste SF 7-63, 6-3 1.80 1.80
23.03.   Berna / Keste - Nedel / Statz ČF 1.50 2.25
22.03.   Berna / Keste - Hayla / Suluo OF 6-2, 6-2 1.20 3.60
15.03.   Majch / Marko - Keste / Mugev OF 6-3, 4-6, 10-5 2.15 1.55
09.03.   Geens / Salma - Grano / Keste ČF 2-6, 6-3, 10-8 2.15 1.55
07.03.   Grano / Keste - Echaz / Grimo OF 4-6, 6-2, 10-4 1.47 2.32
03.03.   Hong / Lock - Celik / Keste SF 6-4, 6-3 2.06 1.60
01.03.   Celik / Keste - Ayap / Popko ČF 6-3, 6-2 1.31 2.88
27.02.   Celik / Keste - Born / Von M OF 6-4, 3-6, 10-8 1.23 3.35
23.02.   Ursu / Uzhyl - Celik / Keste ČF 6-3, 6-4 1.52 2.21
20.02.   Celik / Keste - Diarr / Negri OF 6-3, 6-1 1.27 3.09
Žádné zápasy.
 
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Linzer M. - Kestelboim M. SF 6-0, 6-3 1.23 3.41
15.12.   Kestelboim M. - Cerundolo F. ČF 6-3, 6-2 1.27 3.14
14.12.   Kestelboim M. - Ugo Carabelli OF 2-6, 6-2, 6-1 1.22 3.43
13.12.   Kestelboim M. - Acosta D. 1K 6-3, 6-3 1.02 7.64
06.12.   Menezes J. - Kestelboim M. 1K 6-2, 6-2 1.60 2.06
01.12.   Zampieri C. - Kestelboim M. ČF 6-1, 66-7, 6-2 1.35 2.70
30.11.   Kestelboim M. - Felder M. OF 6-3, 2-6, 6-2 1.85 1.75
29.11.   Kestelboim M. - Maresca S. 1K 6-4, 6-1 1.12 4.58
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Zampieri C. - Kestelboim M. 1K 3-6, 7-65, 6-1 1.33 2.80
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Galarza J. - Kestelboim M. ČF 7-5, 2-6, 6-3 1.65 1.98
09.11.   Kestelboim M. - Maresca S. OF 6-0, 6-4 1.15 4.14
08.11.   Kestelboim M. - Acosta D. 1K 6-1, 6-2 1.04 6.68
02.11.   Makiguchi R. - Kestelboim M. OF 6-4, 7-5 6.30 1.05
31.10.   Kestelboim M. - Nunez V. 1K 6-3, 6-1    
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Hernandez J. - Kestelboim M. 1K 2-6, 6-2, 6-3 1.24 3.35
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Bonzi B. - Kestelboim M. F 7-63, 6-2 1.93 1.69
01.10.   Kestelboim M. - Vacherot V. SF 6-4, 6-1    
01.10.   Kestelboim M. - Perez Sanz D. ČF 6-2, 3-6, 7-5 2.15 1.55
30.09.   Kestelboim M. - Panak Y. OF 6-2, 7-5 1.13 4.42
28.09.   Kestelboim M. - Ameal J. 1K 6-2, 6-3 1.07 5.66
24.09.   Agamenone F. - Kestelboim M. SF 6-4, 65-7, 6-4 2.36 1.47
23.09.   Kestelboim M. - Siringo E. ČF 6-3, 6-4 1.18 3.79
22.09.   Kestelboim M. - Dijkhuizen M. OF 6-1, 6-3 1.05 6.30
21.09.   Kestelboim M. - Aswat I. 1K 6-1, 6-1 1.07 5.66
18.09.   Kestelboim M. - Bortolotti M. F 2-6, 6-2, 6-3 2.19 1.53
17.09.   Kestelboim M. - Reboul F. SF 7-5, 6-4 1.63 2.01
16.09.   Kestelboim M. - Joncour R. ČF 6-1, 6-1 1.40 2.52
15.09.   Kestelboim M. - Guinard M. OF 6-2, 6-2 1.36 2.66
14.09.   Kestelboim M. - Petit G. 1K 6-4, 6-1    
08.09.   Ornago F. - Kestelboim M. OF 7-67, 2-6, 7-5 2.74 1.34
06.09.   Kestelboim M. - Siringo E. 1K 6-4, 2-6, 6-3 1.21 3.51
31.08.   Jarry N. - Kestelboim M. 1K 6-3, 6-2 1.15 4.14
24.08.   Frosa M. - Kestelboim M. 1K 7-65, 6-2 4.95 1.10
21.07.   Borsos G. - Kestelboim M. ČF 6-4, 7-5 2.52 1.40
20.07.   Kestelboim M. - Bobleaga R. OF 6-2, 5-7, 6-2 1.06 5.96
19.07.   Kestelboim M. - Cozma D. 1K 6-1, 6-0    
15.07.   Kestelboim M. - Dubail J. ČF 6-2, 6-2    
14.07.   Kestelboim M. - Sentay A. OF 6-0, 6-3    
12.07.   Kestelboim M. - Puodziunas S. 1K 65-7, 6-3, 6-2 1.12 4.58
07.07.   Beran M. - Kestelboim M. OF 7-5, 6-3 2.15 1.55
06.07.   Kestelboim M. - Alvarez-Guzma 1K 6-2, 4-2 1.06 5.96
01.07.   Dima D. - Kestelboim M. ČF 6-1, 6-1 1.40 2.52
30.06.   Kestelboim M. - Mensurado V. OF 6-3, 6-4    
28.06.   Kestelboim M. - Manole A. 1K 6-1, 6-3 1.16 4.02
25.06.   Taberner C. - Kestelboim M. F 6-1, 5-7, 6-4 1.28 3.02
24.06.   Kestelboim M. - Cuevas M. SF 2-6, 6-0, 4-1 2.64 1.37
23.06.   Kestelboim M. - Manafov V. ČF 6-2, 1-0 2.11 1.57
22.06.   Kestelboim M. - Alcaraz Ivorr OF 6-2, 6-3    
21.06.   Kestelboim M. - Crivoi V. 1K 1-0 3.15 1.26
14.06.   Crivoi V. - Kestelboim M. 1K 6-2, 5-7, 6-2    
02.06.   Rivera-Arangu - Kestelboim M. OF 7-63, 6-4 1.80 1.80
01.06.   Kestelboim M. - Cerundolo F. 1K 6-4, 7-62    
25.05.   Galarza J. - Kestelboim M. OF 6-1, 1-6, 6-1 1.38 2.60
23.05.   Kestelboim M. - Tsuchiya A. 1K 6-0, 6-0 1.60 2.06
18.05.   Dutra da Silv - Kestelboim M. OF 6-2, 6-3 1.56 2.12
16.05.   Kestelboim M. - Miele A. 1K 6-4, 6-1 1.71 1.90
12.05.   Sorgi J. - Kestelboim M. OF 6-3, 6-3 1.47 2.32
09.05.   Kestelboim M. - Vernier M. 1K 7-65, 7-63 1.51 2.24
05.05.   Coria F. - Kestelboim M. ČF 6-3, 6-3 1.27 3.10
04.05.   Kestelboim M. - Egea F. OF 6-1, 6-4 1.53 2.20
03.05.   Kestelboim M. - Villanueva G. 1K 6-4, 6-4 1.57 2.12
  Sao Paulo 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Gutierrez O. - Kestelboim M. Q-OF 6-1, 7-66    
16.04.   Kestelboim M. - Andrade Y. Q-1K 6-2, 6-4    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Coria F. - Kestelboim M. 1K 6-1, 6-3 1.67 1.96
09.03.   Hampel L. - Kestelboim M. 1K 7-5, 6-4 1.80 1.80
06.03.   Toledo Bague - Kestelboim M. F 6-4, 6-2 1.69 1.93
05.03.   Kestelboim M. - Ahouda A. SF 6-3, 7-5 1.40 2.51
04.03.   Kestelboim M. - Nedelko I. ČF 6-4, 5-7, 7-66 3.60 1.20
03.03.   Kestelboim M. - Chakrouni A. OF 5-7, 6-3, 6-0 1.02 7.65
01.03.   Kestelboim M. - Busch J. 1K 6-0, 6-0 1.06 5.95
25.02.   Linzer M. - Kestelboim M. OF 6-0, 6-4 1.18 3.80
23.02.   Kestelboim M. - Ahouda A. 1K 6-4, 6-4 1.52 2.20
16.02.   Djere L. - Kestelboim M. 1K 6-4, 6-3 1.06 5.95
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
12.12.   Villa / Villa - Keste / Ugo C OF 6-2, 6-3    
08.12.   Gutie / Santo - Keste / Zukas SF    
07.12.   Keste / Zukas - Villa / Villa ČF 6-3, 6-3    
05.12.   Keste / Zukas - Buchh / Vilar OF 6-4, 7-62    
30.11.   Matos / Menez - Keste / Mena ČF 6-1, 3-6, 10-7    
28.11.   Keste / Mena - Calla / Carra OF 6-2, 6-4    
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Behar / Jarry - Keste / Mena OF 6-4, 6-3 1.45 2.37
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Saave / Urzua - Ameal / Keste SF 6-2, 6-4    
09.11.   Ameal / Keste - Avila / Villa ČF 6-2, 6-1    
07.11.   Ameal / Keste - Grimo / Marti OF 6-2, 65-7, 11-9    
04.11.   Galar / Keste - Nunez / Urzua F 6-3, 6-4    
03.11.   Galar / Keste - Egea / Riber SF 6-2, 6-1    
01.11.   Galar / Keste - Ficov / Makig ČF 6-4, 3-6, 10-4    
31.10.   Galar / Keste - Cozzi / Sonne OF 6-1, 6-1    
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Peral / Zebal - Keste / Sousa ČF 5-7, 6-3, 10-4 1.12 4.58
10.10.   Keste / Sousa - Estev / Kicke OF 7-5, 4-6, 11-9 1.91 1.70
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Agame / Keste - Torre / Xivil F 6-2, 6-3    
23.09.   Agame / Keste - Ho J. / Li A. SF 6-0, 6-0    
21.09.   Agame / Keste - Kossl / Statz ČF 6-0, 6-3    
20.09.   Agame / Keste - Allem / Labna OF 6-2, 6-3    
17.09.   Bonzi / Rebou - Agame / Keste F 2-6, 7-5, 10-4    
16.09.   Agame / Keste - Di Fa / Sirin SF 3-6, 7-5, 10-7    
15.09.   Agame / Keste - Besad / Torre ČF 6-4, 6-1    
13.09.   Agame / Keste - Genna / Merin OF 6-3, 6-0    
11.09.   Agame / Keste - Bonzi / Rebou F 6-2, 2-6, 1-0    
10.09.   Agame / Keste - Barro / Gerin SF 6-2, 4-6, 10-4    
09.09.   Agame / Keste - Crawf / Crawf ČF 6-1, 6-2    
06.09.   Agame / Keste - Di Fa / Sirin OF 6-3, 6-4    
01.09.   Anton / Jecan - Keste / Lunca SF 7-69, 4-6, 10-0    
31.08.   Keste / Lunca - Dumit / Madar ČF 6-2, 6-1    
30.08.   Keste / Lunca - Barro / Gerin OF 6-0, 6-3    
26.08.   Keste / Lunca - Apost / Frunz F 6-4, 6-1    
25.08.   Keste / Lunca - Aleks / Aleks SF 6-3, 6-4    
24.08.   Keste / Lunca - Birau / Proto ČF 6-3, 4-6, 10-7    
23.08.   Keste / Lunca - Hidal / Makig OF 6-4, 6-4    
19.07.   Petit / Ubier - Keste / Manaf ČF 6-4, 6-4    
18.07.   Keste / Manaf - Marin / Steli OF 6-2, 6-1    
14.07.   Beran / Puodz - Keste / Senta ČF 6-0, 2-6, 13-11    
13.07.   Keste / Senta - Aswat / Butle OF 7-5, 3-6, 10-0    
09.07.   Agame / Keste - Berna / de Pa F 6-4, 6-3    
08.07.   Agame / Keste - Mugev / Mylok SF 6-3, 6-4    
06.07.   Agame / Keste - Alvar / Urzua ČF 6-1, 6-3    
05.07.   Agame / Keste - Cardi / Ugo C OF 6-2, 6-2    
30.06.   Keste / Lunca - Anagn / Corne F 6-1, 6-3    
29.06.   Keste / Lunca - Anton / Jecan SF 7-5, 6-3    
28.06.   Keste / Lunca - Cozma / Manol ČF 6-3, 6-1    
27.06.   Keste / Lunca - Botez / Tatom OF 7-5, 6-2    
24.06.   Manaf / Paz J - Keste / Lunca F 4-6, 7-5, 10-4    
23.06.   Keste / Lunca - Gaspa / Mensu SF 7-5, 6-2    
22.06.   Keste / Lunca - Lopez / Taber ČF 7-5, 6-4    
20.06.   Keste / Lunca - Faivr / Niest OF 6-3, 7-62    
16.06.   Cueva / Mares - Keste / Lunca SF 6-2, 2-6, 10-7    
15.06.   Keste / Lunca - Gaspa / Mensu ČF 6-2, 6-4    
14.06.   Keste / Lunca - Andre / Milov OF 6-1, 6-3    
23.05.   Marco / Nunez - Casan / Keste OF 4-6, 6-1, 15-13    
17.05.   Villa / Zukas - Colla / Keste ČF    
16.05.   Colla / Keste - Hidal / Marco OF 1-6, 7-5, 10-8    
13.05.   Sorgi / Zorma - Keste / Pini ČF 6-1, 64-7, 10-3    
10.05.   Keste / Pini - Bruna / Verni OF 4-6, 7-5, 10-4    
06.05.   Sorgi / Zorma - Keste / Zukas F 6-2, 3-6, 10-2    
05.05.   Keste / Zukas - Espin / Ficov SF 7-5, 6-4    
04.05.   Keste / Zukas - Pini / Torre ČF 7-5, 4-3    
02.05.   Keste / Zukas - Besad / Cerun OF 6-3, 3-6, 11-9    
  Sao Paulo 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Perei / Tsuch - Borto / Keste SF 7-63, 6-1 1.35 2.70
20.04.   Borto / Keste - Sorgi / Zorma ČF 6-4, 67-7, 10-7 1.80 1.80
19.04.   Borto / Keste - Tebet / Yamac OF 7-62, 6-4 1.04 7.00
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Dutra / Hocev - Keste / Zukas ČF 2-6, 7-5, 10-8    
21.03.   Keste / Zukas - Coria / Pini OF 5-7, 6-3, 14-12    
09.03.   Brtni / Keker - Keste / Nunez OF 6-3, 5-7, 14-12    
04.03.   Ahoud / Idmba - Keste / Saave SF 6-1, 7-62    
03.03.   Keste / Saave - Moyan / Potap ČF 6-1, 6-4    
01.03.   Keste / Saave - Lo Pr / Luisi OF 6-3, 6-2    
23.02.   Ornag / Truse - Keste / Saave OF 6-3, 6-3    
20.02.   Bonad / Keste - Truse / Volan F 6-1, 2-6, 10-4    
19.02.   Bonad / Keste - Coria / Saave SF 6-4, 6-3    
17.02.   Bonad / Keste - Jotov / Vatut ČF 6-3, 6-2    
16.02.   Bonad / Keste - Luisi / Ornag OF 6-2, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Beretta D. - Kestelboim M. ČF 6-3, 6-2 1.40 2.50
02.12.   Kestelboim M. - Paz J. OF 3-6, 6-4, 6-3 2.50 1.40
01.12.   Kestelboim M. - Flores Cuba A 1K 6-0, 6-0 1.01 8.25
26.11.   Linzer M. - Kestelboim M. ČF 6-2, 6-0 1.15 4.15
25.11.   Kestelboim M. - Panta Herrero OF 3-6, 6-3, 6-1 1.64 2.00
24.11.   Kestelboim M. - Endara I. 1K 6-3, 7-5    
19.11.   Rivera-Arangu - Kestelboim M. ČF 6-3, 6-1 1.57 2.12
18.11.   Kestelboim M. - Mantilla F. OF 6-3, 6-1 2.20 1.53
17.11.   Kestelboim M. - Moreno F. 1K 6-4, 7-66 1.13 4.40
12.11.   Diaz-Figueroa - Kestelboim M. ČF 6-4, 6-1 1.40 2.50
11.11.   Kestelboim M. - Egea F. OF 6-3, 3-6, 6-4 1.55 2.16
10.11.   Kestelboim M. - Velotti A. 1K 6-3, 5-2    
05.11.   Diaz-Figueroa - Kestelboim M. ČF 6-3, 6-4 1.48 2.30
04.11.   Kestelboim M. - Feitt F. OF 6-1, 6-0 1.38 2.60
02.11.   Kestelboim M. - Kohen A. 1K 6-2, 7-5 1.77 1.84
26.10.   Pini S. - Kestelboim M. 1K 6-4, 6-1 1.88 1.72
  Corrientes challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   De Loore J. - Kestelboim M. Q-ČF 6-4, 6-2    
12.10.   Kestelboim M. - Moncada J. Q-OF 6-1, 6-2    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Hidalgo G. - Kestelboim M. ČF 6-3, 6-3 1.50 2.24
23.09.   Kestelboim M. - Doria L. OF 6-4, 6-2 1.22 3.45
21.09.   Kestelboim M. - Tonello G. 1K 6-2, 6-2 1.05 6.30
16.09.   Hidalgo G. - Kestelboim M. OF 4-6, 7-69, 7-5 1.42 2.46
15.09.   Kestelboim M. - Iliev J. 1K 6-4, 7-64 1.05 6.30
08.09.   Kohen A. - Kestelboim M. 1K 6-3, 4-6, 6-1 2.50 1.40
26.08.   Casanova H. - Kestelboim M. OF 2-6, 6-3, 6-1 1.42 2.46
25.08.   Kestelboim M. - Villanueva G. 1K 4-1 1.92 1.70
20.08.   Galarza J. - Kestelboim M. 1K 6-3, 6-2 1.56 2.12
12.08.   Dutra da Silv - Kestelboim M. OF 4-6, 6-2, 6-3 1.52 2.20
11.08.   Kestelboim M. - Diaz-Figueroa 1K 6-0, 6-2 2.36 1.46
23.07.   Dima D. - Kestelboim M. ČF 6-4, 3-6, 6-2    
22.07.   Kestelboim M. - Bobleaga R. OF 6-1, 6-0    
21.07.   Kestelboim M. - Stanca T. 1K 6-2, 6-1    
15.07.   Luncanu P. - Kestelboim M. OF 6-3, 6-3    
13.07.   Kestelboim M. - Stanca T. 1K 6-1, 6-0 1.01 8.25
08.07.   Luncanu P. - Kestelboim M. OF 6-4, 6-3    
07.07.   Kestelboim M. - Torroni G. 1K 6-3, 6-3 1.36 2.65
05.07.   Grigelis L. - Kestelboim M. F 6-4, 6-3 1.20 3.80
03.07.   Kestelboim M. - Antonescu V. SF 1-0 2.23 1.52
02.07.   Kestelboim M. - Majchrzak K. ČF 1-6, 6-1, 6-3 5.40 1.08
01.07.   Kestelboim M. - Granollers-Pu OF 6-4, 7-5    
30.06.   Kestelboim M. - Manda C. 1K 6-3, 6-3    
27.06.   Gaspar Murta - Kestelboim M. OF 6-4, 2-6, 6-2 1.45 2.36
23.06.   Kestelboim M. - Mikos K. 1K 6-1, 7-5    
26.05.   Egea F. - Kestelboim M. 1K 6-4, 6-2    
25.05.   Kestelboim M. - Moreno F. Q-OF 6-2, 6-1    
24.05.   Kestelboim M. - Juarez F. Q-2K 3-6, 6-1, 6-2    
20.05.   Egea F. - Kestelboim M. OF 6-4, 5-7, 6-2    
19.05.   Kestelboim M. - Paz J. 1K 6-2, 6-1    
13.05.   Urzua-Rivera - Kestelboim M. OF 6-3, 3-6, 7-63    
12.05.   Kestelboim M. - Doria L. 1K 6-1, 6-3    
07.05.   Agamenone F. - Kestelboim M. ČF 6-2, 6-3    
06.05.   Kestelboim M. - Galarza J. OF 6-2, 4-6, 6-4 3.15 1.26
04.05.   Kestelboim M. - Ceppo A. 1K 6-2, 2-6, 6-2 1.18 3.80
22.04.   Galarza J. - Kestelboim M. OF 6-0, 7-5 1.40 2.50
21.04.   Kestelboim M. - Brandao F. 1K 6-1, 6-0 1.80 1.80
20.04.   Kestelboim M. - Herrera Duran Q-OF 6-1, 6-4    
19.04.   Kestelboim M. - Da Silva Ramo Q-2K 6-1, 6-2    
18.04.   Kestelboim M. - Brito Doerr M Q-1K 6-1, 6-2    
12.04.   Matos R. - Kestelboim M. Q-2K 7-64, 1-6, 6-4    
11.04.   Kestelboim M. - Lagos V. Q-1K 6-2, 6-1    
24.03.   Villanueva G. - Kestelboim M. 1K 4-6, 6-0, 6-3    
23.03.   Kestelboim M. - Doria L. Q-OF 6-2, 6-1    
22.03.   Kestelboim M. - Julio M. Q-2K 6-1, 6-1    
21.03.   Kestelboim M. - Scopetta J. Q-1K 6-3, 6-1    
15.03.   Vernier M. - Kestelboim M. Q-2K 6-3, 5-7, 7-64    
14.03.   Kestelboim M. - Grandon Diaz Q-1K 6-3, 6-2    
11.03.   Lipovsek Puch - Kestelboim M. OF 7-5, 6-1 1.32 2.85
09.03.   Kestelboim M. - Agamenone F. 1K 6-3, 1-6, 6-4 1.50 2.24
24.02.   Lipovsek Puch - Kestelboim M. 1K 6-3, 2-6, 6-4 1.30 2.90
23.02.   Kestelboim M. - Behar A. Q-OF 7-64, 6-3    
22.02.   Kestelboim M. - Delgado C. Q-2K 6-0, 6-0    
21.02.   Kestelboim M. - Barrezueta G. Q-1K 6-2, 6-1    
16.02.   Boluda-Purkis - Kestelboim M. Q-OF 6-2, 6-2    
15.02.   Kestelboim M. - Navarro S. Q-2K 6-2, 6-3    
14.02.   Kestelboim M. - Mandiola F. Q-1K 6-1, 6-1    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Merin / Pla M - Keste / Manti SF 6-2, 6-2    
02.12.   Keste / Manti - Dumit / Ortiz ČF 6-0, 6-1    
01.12.   Keste / Manti - Brand / Villa OF 6-4, 6-2    
23.11.   Auger / Peck - Flore / Keste OF 7-5, 6-4    
19.11.   Beret / Echaz - Keste / Sanch ČF 7-63, 6-4    
16.11.   Keste / Sanch - Nunez / Pini OF 6-3, 66-7, 10-7    
12.11.   Diaz / Feitt - Keste / Marti SF 7-5, 6-4    
11.11.   Keste / Marti - Genna / Vecch ČF 6-2, 6-2    
09.11.   Keste / Marti - Aramb / Willi OF 6-3, 6-3    
06.11.   Echaz / Panta - Keste / Marti SF 7-64, 6-2    
04.11.   Keste / Marti - Natal / Rodri ČF 6-3, 7-62    
02.11.   Keste / Marti - Genna / Pini OF 4-6, 7-5, 10-6    
29.10.   Busch / Feitt - Keste / Kohen ČF 1-6, 7-5, 10-4    
27.10.   Keste / Kohen - Fogli / Rouss OF 6-2, 6-3    
  Corrientes challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Peral / Zebal - Casan / Keste OF 6-1, 6-4    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Casan / Torre - Keste / Zukas SF 6-0, 6-3    
23.09.   Keste / Zukas - Agame / Egea ČF 7-64, 6-1    
21.09.   Keste / Zukas - Ferre / Yegro OF 6-1, 6-3    
18.09.   Estev / Hidal - Keste / Zukas F 6-3, 6-4    
17.09.   Keste / Zukas - Ameal / Pini SF 6-1, 6-3    
16.09.   Keste / Zukas - Doria / Egea ČF 6-3, 6-3    
14.09.   Keste / Zukas - Betel / Galdo OF 6-4, 3-6, 10-8    
11.09.   Keste / Kohen - Pini / Sorgi F 7-5, 6-4    
10.09.   Keste / Kohen - Doria / Moren SF 6-3, 6-3    
10.09.   Keste / Kohen - Agame / Egea ČF 3-6, 7-5, 10-8    
07.09.   Keste / Kohen - Bertu / Suare OF 6-1, 6-2    
24.08.   Gutie / Hidal - Ficov / Keste OF 6-2, 3-6, 10-4    
23.08.   Agame / Heras - Keste / Portm SF 6-4, 4-6, 10-8    
21.08.   Keste / Portm - Lacal / Lacal ČF 6-1, 6-0    
17.08.   Keste / Portm - Carou / Pasut OF 6-4, 6-4    
15.08.   Gutie / Hidal - Keste / Mena ČF 6-3, 7-5    
10.08.   Keste / Mena - Egea / Villa OF 6-3, 6-3    
21.07.   Maru / Pavel - Keste / Portm ČF    
20.07.   Keste / Portm - Steli / Tatom OF 6-2, 7-63    
17.07.   Keste / Lunca - Apost / Mugev F 6-2, 6-1    
16.07.   Keste / Lunca - Bragu / Jecan SF 6-2, 4-6, 10-7    
15.07.   Keste / Lunca - Betel / Grand ČF 6-1, 6-4    
13.07.   Keste / Lunca - Maru / Pop V OF 5-7, 6-0, 10-5    
06.07.   Jecan / Sulea - Ameal / Keste OF 6-4, 6-3    
30.06.   Fortu / Grige - Keste / Zukas OF 7-63, 6-4    
22.06.   Anagn / Corne - Ameal / Keste OF 6-2, 6-2    
25.05.   Arrec / Torre - Keste / Makig OF 6-4, 3-6, 10-7    
22.05.   Casan / Torre - Galar / Keste F 66-7, 7-63, 10-7    
21.05.   Galar / Keste - Kohen / Urzua SF 6-2, 6-1    
20.05.   Galar / Keste - Banze / Makig ČF 3-6, 6-2, 10-7    
18.05.   Galar / Keste - Aboia / Juare OF 6-4, 6-4    
13.05.   Kicke / Zukas - Galar / Keste SF 4-6, 6-4, 10-8    
12.05.   Galar / Keste - Jalif / Ugo C ČF 7-5, 6-0    
11.05.   Galar / Keste - Kohen / Urzua OF 6-2, 65-7, 10-7    
04.05.   Casan / Galar - Keste / Zukas OF 6-2, 5-7, 10-5    
24.04.   Aguil / Beret - Ficov / Keste F 6-2, 6-2    
23.04.   Ficov / Keste - Barri / Monte SF 7-5, 3-6, 10-7    
22.04.   Ficov / Keste - River / Urzua ČF 7-5, 3-6, 10-5    
21.04.   Ficov / Keste - Arrec / Feitt OF 6-1, 6-1    
16.04.   Aguil / Beret - Ameal / Keste SF 6-2, 6-4    
15.04.   Ameal / Keste - Herna / Kohen ČF    
13.04.   Ameal / Keste - Saave / Urzua OF 6-2, 6-1    
23.03.   Agame / Doria - Ameal / Keste OF 7-5, 3-6, 10-3    
16.03.   Galar / Lipov - Ameal / Keste OF 6-4, 6-2    
11.03.   Miele / Tsuch - Ameal / Keste ČF 7-64, 4-6, 10-4    
10.03.   Ameal / Keste - De Gr / Makig OF 6-1, 64-7, 10-8    
26.02.   Aguil / Podli - Keste / Marti SF 6-2, 6-1    
25.02.   Keste / Marti - Rombo / Silva ČF 6-4, 3-6, 12-10    
23.02.   Keste / Marti - Barri / Molin OF 6-1, 6-0    
19.02.   Hocev / Lopes - Cueva / Keste SF 6-1, 6-2    
18.02.   Cueva / Keste - Dutra / Sorgi ČF 3-6, 7-64, 10-4    
17.02.   Cueva / Keste - Kicke / Marti OF 6-3, 4-6, 10-8    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
08.12.   Plaza M. - Kestelboim M. Q-OF 6-4, 6-3    
07.12.   Kestelboim M. - Bueno Tapia J Q-2K 6-4, 6-2    
06.12.   Kestelboim M. - Reyes Middlet Q-1K 6-2, 6-3    
04.12.   Podlipnik-Cas - Kestelboim M. ČF 6-2, 6-0 1.12 4.60
03.12.   Kestelboim M. - Dischinger E. OF 7-63, 6-3 2.16 1.55
01.12.   Kestelboim M. - Matute J. 1K 3-6, 6-4, 6-4 1.56 2.12
25.11.   Arreche N. - Kestelboim M. 1K 7-64, 6-3 2.06 1.60
23.11.   Kestelboim M. - Araya J. Q-OF 6-2, 7-5    
22.11.   Kestelboim M. - Bruna E. Q-1K 6-3, 6-0    
18.11.   De Gregorio N - Kestelboim M. 1K 6-4, 6-3    
16.10.   Kohen A. - Kestelboim M. ČF 5-7, 6-4, 6-2 2.24 1.50
15.10.   Kestelboim M. - Agamenone F. OF 6-3, 6-1    
13.10.   Kestelboim M. - Leite W. 1K 7-5, 7-5 4.75 1.11
06.10.   Senattore R. - Kestelboim M. 1K 2-6, 6-4, 7-65    
02.10.   Coria F. - Kestelboim M. ČF 6-2, 7-5 1.16 4.00
01.10.   Kestelboim M. - Lacalle E. OF 6-3, 6-2 1.12 4.60
30.09.   Kestelboim M. - Neis F. 1K 63-7, 6-1, 6-1    
16.09.   Hidalgo G. - Kestelboim M. 1K 3-6, 6-3, 6-2 1.11 4.75
04.09.   Duran G. - Kestelboim M. ČF 6-3, 6-3 1.22 3.45
03.09.   Kestelboim M. - Gennaro D. OF 7-5, 6-0    
01.09.   Kestelboim M. - Monteferrario 1K 2-6, 6-4, 6-3 2.40 1.44
27.08.   Gutierrez O. - Kestelboim M. OF 7-66, 6-3    
26.08.   Kestelboim M. - Arus R. 1K 6-3, 6-2    
25.08.   Kestelboim M. - Gomez F. Q-OF 6-3, 6-1    
24.08.   Kestelboim M. - Vilaro A. Q-2K 6-3, 6-3    
20.08.   Lipovsek Puch - Kestelboim M. OF 7-5, 5-7, 7-5    
19.08.   Kestelboim M. - Arus R. 1K 6-1, 6-1    
13.08.   Malla B. - Kestelboim M. OF 6-4, 4-6, 6-2 1.11 4.75
11.08.   Kestelboim M. - Iriarte T. 1K 6-4, 6-4 2.46 1.42
05.08.   Aubone J. - Kestelboim M. 1K 6-3, 6-2    
13.07.   Arus R. - Kestelboim M. Q-OF 1-6, 6-4, 6-3    
12.07.   Kestelboim M. - Lugones Miniu Q-1K 6-3, 6-2    
30.06.   Mantilla F. - Kestelboim M. 1K 6-4, 64-7, 6-2 1.15 4.15
22.06.   Casanova H. - Kestelboim M. Q-2K 6-4, 6-3    
21.06.   Kestelboim M. - Destefanis M. Q-1K 6-2, 6-2    
18.06.   Hidalgo G. - Kestelboim M. OF 6-2, 6-1    
16.06.   Kestelboim M. - Amado J. 1K 7-67, 65-7, 6-2    
03.06.   Urbanija M. - Kestelboim M. 1K 6-2, 6-2    
29.05.   Gigounon G. - Kestelboim M. OF 6-3, 4-6, 6-2    
27.05.   Kestelboim M. - Belot C. 1K 7-5, 6-2    
18.05.   Capello E. - Kestelboim M. Q-OF 7-5, 7-5    
17.05.   Kestelboim M. - Mileusniae G. Q-1K 6-0, 6-0    
29.04.   Laranja A. - Kestelboim M. 1K 3-6, 6-4, 6-2    
19.04.   Goncalves Lim - Kestelboim M. Q-1K 6-3, 3-6, 6-4    
16.04.   Cuevas M. - Kestelboim M. OF 6-4, 6-1    
14.04.   Kestelboim M. - Cavalheiro N. 1K 6-3, 6-3    
13.04.   Kestelboim M. - Rauch A. Q-OF 6-4, 6-2    
12.04.   Kestelboim M. - Rodrigues C. Q-1K 6-2, 6-2    
25.03.   Gennaro D. - Kestelboim M. 1K 6-4, 6-4    
24.03.   Kestelboim M. - Bellone S. Q-OF 6-2, 6-4    
23.03.   Kestelboim M. - Felice M. Q-2K 6-2, 6-1    
16.03.   Cavalheiro N. - Kestelboim M. Q-2K 7-65, 6-2    
15.03.   Kestelboim M. - Vecchia E. Q-1K 6-2, 6-2    
11.03.   Molteni A. - Kestelboim M. 1K 6-4, 6-1    
09.02.   Gutierrez O. - Kestelboim M. Q-2K 6-3, 6-0    
08.02.   Kestelboim M. - Massonneau M. Q-1K 6-3, 7-5    
05.02.   Cachin P. - Kestelboim M. 1K 6-3, 6-1    
03.02.   Ameal J. - Kestelboim M. Q-OF 6-4, 6-2    
02.02.   Kestelboim M. - Orradre B. Q-2K 4-6, 6-2, 6-2    
02.02.   Kestelboim M. - Fligler I. Q-1K 6-2, 6-2    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
08.12.   Peral / Seebe - Keste / Vellb OF 6-3, 6-3    
01.12.   Ameal / Sanch - Keste / Navar OF 3-6, 6-0, 10-6    
26.11.   Ameal / Sanch - Keste / Ugart ČF    
24.11.   Keste / Ugart - Alvar / Ceppo OF 6-4, 6-3    
19.11.   Saave / Urzua - Keste / Ugart ČF 6-2, 6-2    
17.11.   Keste / Ugart - Agame / Torre OF 6-4, 6-3    
16.10.   Saave / Urzua - Keste / Kohen SF 6-4, 6-0    
14.10.   Keste / Kohen - Banze / Busch ČF 6-3, 6-2    
13.10.   Keste / Kohen - Baham / Heras OF    
06.10.   Saave / Urzua - De Gr / Keste OF 6-2, 6-2    
29.09.   Saave / Urzua - Keste / Ugart OF 6-0, 1-6, 10-0    
17.09.   Casan / Torre - Ameal / Keste ČF 3-6, 7-63, 10-8    
15.09.   Ameal / Keste - Arus / Doria OF 6-4, 6-1    
03.09.   Grimo / Grimo - Ficov / Keste ČF 6-3, 2-6, 10-5    
01.09.   Ficov / Keste - Guers / Gutie OF 5-7, 6-2, 10-5    
27.08.   Portm / Torre - Ameal / Keste ČF 1-6, 6-4, 10-4    
25.08.   Ameal / Keste - Manza / Pini OF 6-3, 7-5    
20.08.   Desco / Masso - Ameal / Keste ČF 6-4, 3-6, 12-10    
18.08.   Ameal / Keste - Arrec / Paz J OF 6-3, 6-4    
13.08.   Hidal / Quiro - Iriar / Keste ČF 6-2, 6-4    
12.08.   Iriar / Keste - Campo / Quiro OF    
06.08.   Arrec / Ugart - Keste / Varil ČF 6-1, 3-6, 11-9    
05.08.   Keste / Varil - Alda / Grant OF 6-2, 7-63    
18.07.   Keste / Trung - Flore / Makig F 6-1, 6-4    
17.07.   Keste / Trung - Baham / Pini SF 3-6, 6-0, 10-5    
16.07.   Keste / Trung - Benit / Paz J ČF 3-6, 6-4, 10-8    
14.07.   Keste / Trung - Ficov / Galar OF 6-3, 6-2    
03.07.   Iriar / Senat - Keste / Vilar SF 6-3, 5-7, 10-4    
01.07.   Keste / Vilar - Andra / Estev ČF    
30.06.   Keste / Vilar - Monte / Perez OF 7-64, 4-6, 10-7    
16.06.   Manti / Sanch - Ameal / Keste OF 6-4, 6-4    
05.06.   Jastr / Reiss - Iriar / Keste SF    
05.06.   Iriar / Keste - Jebav / Semja ČF 6-0, 6-2    
04.06.   Iriar / Keste - Lovis / Papez OF 6-1, 6-0    
27.05.   Ellio / Krawi - Iriar / Keste OF 6-2, 6-0    
19.05.   Obert / Uhlig - Iriar / Keste OF 6-2, 6-3    
29.04.   Kirch / Mayna - Iriar / Keste OF 6-2, 2-6, 10-4    
24.04.   Kicke / Laran - Keste / Villa SF 6-2, 6-1    
23.04.   Keste / Villa - Silva / Turin ČF 6-4, 6-3    
21.04.   Keste / Villa - Russi / Walen OF 6-4, 7-63    
16.04.   Kicke / Laran - Keste / Villa ČF 63-7, 6-0, 10-4    
14.04.   Keste / Villa - Resen / Rocha OF 6-1, 6-1    
26.03.   Genna / Makig - Keste / Mena ČF 6-2, 6-4    
24.03.   Keste / Mena - Doria / Vellb OF 7-62, 7-62    
17.03.   Galar / Heras - Keste / Lipov OF 6-3, 2-6, 10-6    
12.03.   Egea / Nani - Keste / Makig ČF 7-5, 6-0    
10.03.   Keste / Makig - Mena / Zampi OF 5-7, 6-2, 10-8    
05.02.   Ficov / Keste - Cress / Portm OF 6-1, 7-67    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Ventre A. - Kestelboim M. Q-1K 6-3, 3-6, 6-3    
03.12.   Mena F. - Kestelboim M. 1K 3-6, 6-1, 6-4    
01.12.   Kestelboim M. - Tsuchiya A. Q-OF 6-2, 6-4    
30.11.   Kestelboim M. - Ventre A. Q-1K 6-3, 6-2    
24.11.   Gutierrez O. - Kestelboim M. Q-OF 6-3, 4-6, 6-4    
24.11.   Kestelboim M. - Piragine E. Q-2K 6-4, 6-2    
23.11.   Kestelboim M. - Sgarbi L. Q-1K 6-3, 6-1    
21.10.   Saavedra-Corv - Kestelboim M. 1K 6-4, 7-5    
14.10.   Gonzalez Carr - Kestelboim M. 1K 7-64, 6-4    
14.10.   Kestelboim M. - Marin A. Q-OF 6-3, 6-3    
13.10.   Kestelboim M. - Ku Meza A. Q-2K 6-0, 4-6, 6-1    
22.09.   Betella L. - Kestelboim M. Q-2K 7-5, 6-4    
21.09.   Kestelboim M. - Cappellari M. Q-1K 6-1, 6-0    
17.09.   Kicker N. - Kestelboim M. OF 6-4, 6-1    
17.09.   Kestelboim M. - Savarino A. 1K 6-2, 6-4    
12.09.   Travaglia S. - Kestelboim M. ČF 6-3, 6-1    
11.09.   Kestelboim M. - Villanueva G. OF 6-4, 6-4    
09.09.   Kestelboim M. - Agamenone F. 1K 6-3, 64-7, 7-5    
21.08.   Coria F. - Kestelboim M. OF 7-610, 6-4    
20.08.   Kestelboim M. - Marquez I. 1K 6-1, 6-0    
19.08.   Kestelboim M. - Ameal J. Q-OF 7-5, 3-6, 6-3    
18.08.   Kestelboim M. - Paz G. Q-2K 7-5, 3-6, 6-3    
17.08.   Kestelboim M. - Bruna E. Q-1K 6-4, 6-4    
11.08.   Alvo F. - Kestelboim M. Q-2K 6-3, 7-5    
10.08.   Kestelboim M. - Moyano A. Q-1K 6-3, 6-1    
19.05.   Sakamoto P. - Kestelboim M. Q-2K 6-4, 6-1    
18.05.   Kestelboim M. - Barrios M. Q-1K 6-3, 6-2    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Duran / Linde - Junio / Keste OF 6-2, 6-3    
22.10.   Aguil / Urzua - Keste / Makig ČF    
21.10.   Keste / Makig - Flemi / Gonza OF 6-1, 6-2    
15.10.   Beret / Sanch - Alvar / Keste ČF 6-2, 6-4    
14.10.   Alvar / Keste - Flemi / Gonza OF 6-2, 6-3    
24.09.   Espas / Walen - Cueva / Keste ČF    
23.09.   Cueva / Keste - Paz G / Visok OF 6-2, 7-64    
16.09.   Ceppo / Espin - Benit / Keste OF 6-2, 4-6, 10-6    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Benedetti C. - Kestelboim M. Q-3K 6-3    
13.08.   Kestelboim M. - Bekerman M. Q-2K 7-62, 6-0    
10.08.   Kestelboim M. - Cuadranti L. Q-1K 6-1, 7-5    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Areas Nunez F - Kestelboim M. Q-1K 2-6, 6-4, 6-3    
05.08.   Casanova H. - Kestelboim M. Q-1K 4-6, 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
07.04.2017 - 12.04.2017  Futures 2017 skreč
14.08.2012 - 18.05.2013  Futures 2012 skreč
 
 
 
 
 
TOPlist