Lister Cornelia Emily - profil

Lister Cornelia Emily 

Lister Cornelia Emily

Stát: Švédsko
Narození: 26. 5. 1994
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 425. / 421.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 105. / 104.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 130/118 76/69 10/11 40/34 2/2 2/2
2017 30/21 15/10 0/2 11/5 2/2 2/2
2016 24/22 20/14 0/2 4/6 - -
2015 25/24 19/17 1/1 5/6 - -
2014 15/17 5/9 1/3 9/5 - -
2013 19/19 7/10 4/2 8/7 - -
2012 12/8 7/5 4/1 1/2 - -
2011 3/6 3/4 - 0/2 - -
2010 2/1 - - 2/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 144/86 95/46 14/12 34/26 1/2 -
2017 31/25 15/11 2/3 13/9 1/2 -
2016 32/14 22/8 0/2 10/4 - -
2015 40/17 31/13 - 9/4 - -
2014 15/12 11/6 4/3 0/3 - -
2013 21/16 13/7 6/3 2/6 - -
2012 5/2 3/1 2/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Barritza K. - Lister C. Q-1K 6-2, 2-6, 6-1    
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Knoll X. - Lister C. Q-OF 7-62, 6-2    
06.09.   Lister C. - Mercadier N. Q-1K 6-1, 6-4    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Von Deichmann - Lister C. 1K 7-65, 6-3    
24.08.   Lister C. - Gheorghita I. Q-OF 6-1, 6-2    
23.08.   Lister C. - Staiculescu A. Q-2K 6-1, 6-1    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Buzarnescu M. - Lister C. 1K 6-3, 6-1 1.35 2.70
02.08.   Lister C. - Daniel J. Q-OF 6-4, 6-1    
  Sobota / Rokietnica ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Stuchla K. - Lister C. Q-1K 6-4, 6-0    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Bonaventure Y. - Lister C. Q-OF 6-3, 1-6, 6-1 1.16 4.13
12.07.   Lister C. - Sasnovich A. Q-1K 6-2, 7-64 4.88 1.12
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Pera B. - Lister C. ČF 6-4, 6-2 1.15 4.29
08.07.   Lister C. - Kachar M. OF 4-6, 7-5, 7-64 2.20 1.52
07.07.   Lister C. - Georges M. 1K 6-2, 6-3 4.15 1.15
06.07.   Lister C. - Uberalova P. Q-OF 6-2, 6-3    
05.07.   Lister C. - Fusinato F. Q-2K 6-2, 6-2    
  Helsingborg 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Ozgen P. - Lister C. 1K 1-6, 6-4, 6-3 1.35 2.70
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Benoit M. - Lister C. 1K 4-6, 7-64, 6-4 1.45 2.36
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Ene C. - Lister C. Q-OF 3-6, 6-4, 6-4    
07.06.   Lister C. - Porubin G. Q-2K 6-1, 6-1    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Prosperi V. - Lister C. SF 6-2, 3-6, 6-2 1.48 2.30
14.05.   Lister C. - Ulvefeldt M. ČF 6-1, 6-3    
13.05.   Lister C. - Ek E. OF 6-1, 6-0 1.10 4.95
12.05.   Lister C. - Poikajarvi R. 1K 6-3, 6-1 1.12 4.60
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Ornberg M. - Lister C. OF 1-6, 6-4, 6-3 5.95 1.06
05.05.   Lister C. - Borjeson H. 1K 6-0 1.04 6.70
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Bogoliy D. - Lister C. 1K 3-6, 6-4, 6-0 2.00 1.63
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Moore T. - Lister C. ČF 6-1, 6-1 1.30 2.90
05.03.   Lister C. - Rinaldo Perss OF 5-7, 6-4, 6-4 1.98 1.65
04.03.   Lister C. - Tekbas Z. 1K 6-2, 6-2 1.01 8.25
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Gjorcheska L. - Lister C. OF 6-4, 6-0 1.36 2.65
18.02.   Lister C. - Popivoda M. 1K 3-6, 7-61, 6-3 1.03 7.15
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Schaefer A. - Lister C. OF 6-2, 6-1 1.14 4.30
12.02.   Lister C. - Pera C. 1K 6-3, 6-1 1.02 7.65
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Schaefer A. - Lister C. OF 6-0, 6-4 1.15 4.15
04.02.   Lister C. - Leweurs A. 1K 6-3, 6-0 1.63 2.00
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Marfu / Vikhl - Kolar / Liste SF 6-4, 3-6, 10-5    
16.09.   Kolar / Liste - Pous / Strak ČF 6-3, 6-1    
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Jani / Vogt - Kolar / Liste SF 6-3, 6-2    
10.09.   Kolar / Liste - Burge / Peter ČF 6-7, 6-2, 10-6    
09.09.   Kolar / Liste - Georg / Sanch OF 6-1, 6-0    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Knoll / Sadik - Bara / Liste ČF 6-4, 65-7, 10-8    
25.08.   Bara / Liste - Adame / Helbe OF 6-4, 6-1    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Raina / Schoo - Gamiz / Liste ČF 6-0, 6-4    
04.08.   Gamiz / Liste - Boeyk / Verst OF 6-2, 6-4    
  Sobota / Rokietnica ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Berte / Hogen - Liste / Ostap F 7-62, 6-4 1.40 2.52
30.07.   Liste / Ostap - Bua T / Garci SF 6-4, 6-4    
29.07.   Liste / Ostap - Kunci / Stuch ČF 7-5, 6-1    
27.07.   Liste / Ostap - Enach / Jani OF 1-6, 6-2, 10-6    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Maria / Savch - Liste / Ulvef OF 6-3, 6-1 1.19 3.75
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Celik / Marci - Liste / Pera ČF 6-3, 4-6, 10-5    
  Helsingborg 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Ozgen / Pera - Gorgo / Liste F 6-2, 6-0    
26.06.   Gorgo / Liste - Danii / Kvats SF 6-2, 2-6, 10-6    
25.06.   Gorgo / Liste - Honco / Njiri ČF    
24.06.   Gorgo / Liste - Ek E. / Rosen OF 4-6, 6-2, 10-8    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Knoll / Liste - Perri / Simmo F 7-5, 7-65    
18.06.   Knoll / Liste - Piter / Vaňko SF 6-4, 7-5    
16.06.   Knoll / Liste - Evtim / Tehra ČF 6-4, 6-3    
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Klase / Perpe - Leyki / Liste ČF 6-1, 6-0    
08.06.   Leyki / Liste - Kolb / Kolb OF 6-3, 6-1    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Liste / Stokk - Corni / Ornbe F 5-7, 6-3, 10-8    
15.05.   Liste / Stokk - Cabaj / Poika SF 4-6, 7-5, 10-7    
14.05.   Liste / Stokk - Milic / Sofra ČF 6-4, 6-3    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Liste / Lizar - Danie / Schae F 7-5, 5-7, 10-8    
07.05.   Liste / Lizar - Allgu / Njuki SF 6-4, 6-2    
06.05.   Liste / Lizar - Jarls / Ostlu ČF 6-1, 6-1    
05.05.   Liste / Lizar - Bjork / Sofra OF 6-1, 6-3    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Liste / Piraz - Grajd / Jurik F 7-66, 6-4    
13.03.   Liste / Piraz - Schae / Vange SF 6-1, 6-4    
12.03.   Liste / Piraz - Arshi / Zhele ČF    
11.03.   Liste / Piraz - Gison / Kotel OF 6-2, 6-1    
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Liste / Moore - Grajd / Nanca F 7-60, 7-5    
06.03.   Liste / Moore - Jani / Jurik SF 6-4, 6-4    
05.03.   Liste / Moore - Novos / Vdove ČF 7-62, 6-4    
03.03.   Liste / Moore - Rinal / Ulvef OF 6-3, 6-4    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Novos / Shyma - Folts / Liste OF 6-4, 6-3    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Husar / Zimme - Folts / Liste SF 6-3, 2-6, 10-4    
19.02.   Folts / Liste - Cheli / Pinto ČF 4-6, 6-3, 10-5    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Gorgo / Kan V - Liste / Sotni F 6-1, 6-0    
14.02.   Liste / Sotni - Enach / Gjorc SF 6-2, 7-64    
13.02.   Liste / Sotni - Kawas / Zhao ČF 6-0, 6-2    
11.02.   Liste / Sotni - Kajit / Miyam OF    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Kawas / Zhao - Baran / Liste OF 6-4, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
28.01.2015 - 29.01.2015  Sunderland ITF skreč
09.10.2014 - 21.10.2014  Antalya 29 ITF skreč
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist