Lister Cornelia Emily - profil

Lister Cornelia Emily 

Lister Cornelia Emily

Stát: Švédsko
Narození: 26. 5. 1994
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 434. / 421.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 105. / 104.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Bombaj WTA OF 22.11. 15:00 Liste / Rodio - Wacan / Wickm 2.11 1.65
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 130/117 76/69 10/10 40/34 2/2 2/2
2017 30/20 15/10 0/1 11/5 2/2 2/2
2016 24/22 20/14 0/2 4/6 - -
2015 25/24 19/17 1/1 5/6 - -
2014 15/17 5/9 1/3 9/5 - -
2013 19/19 7/10 4/2 8/7 - -
2012 12/8 7/5 4/1 1/2 - -
2011 3/6 3/4 - 0/2 - -
2010 2/1 - - 2/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 143/84 95/46 13/10 34/26 1/2 -
2017 30/23 15/11 1/1 13/9 1/2 -
2016 32/14 22/8 0/2 10/4 - -
2015 40/17 31/13 - 9/4 - -
2014 15/12 11/6 4/3 0/3 - -
2013 21/16 13/7 6/3 2/6 - -
2012 5/2 3/1 2/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.12.   Sainsbury L. - Lister C. Q-OF 3-6, 7-5, 7-5    
17.12.   Lister C. - Sezer M. Q-1K 6-2, 6-3    
  Dubaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Boeykens E. - Lister C. Q-1K 64-7, 6-2, 6-3    
  Stockholm 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Schmiedlova K. - Lister C. 1K 4-6, 7-5, 6-3 1.38 2.59
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Sugnaux T. - Lister C. OF 5-7, 7-68, 7-5 1.36 2.66
26.10.   Lister C. - Sofradzija A. 1K 6-3, 6-0 1.06 5.96
  Joue-Les-Tours ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Pirazhenka S. - Lister C. Q-1K 6-2, 6-3    
  Equeurdreville ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Sugnaux T. - Lister C. Q-OF 1-6, 6-4, 6-2    
08.10.   Lister C. - Armitano M. Q-1K 7-62, 6-1    
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Flink V. - Lister C. Q-OF 6-1, 6-1    
11.09.   Lister C. - Di Giuseppe M. Q-1K 7-62, 6-4    
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Brianti A. - Lister C. 1K 6-2, 6-3 1.35 2.75
21.08.   Lister C. - Masini M. Q-OF 6-4, 6-4    
20.08.   Lister C. - Mariotto S. Q-1K 6-2, 6-4    
  Plzeň ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Kolodziejova M. - Lister C. Q-1K 6-2, 6-1    
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Schaeder L. - Lister C. OF 1-6, 6-4, 6-3 1.44 2.42
27.07.   Lister C. - Bouzková M. 1K 6-3, 5-3 3.56 1.21
26.07.   Lister C. - Cavalle-Reime Q-OF 6-4, 6-3    
25.07.   Lister C. - Stokke M. Q-1K 6-4, 6-2    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Kerber A. - Lister C. 1K 2-6, 6-4, 6-2 1.01 13.36
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Cechova K. - Lister C. Q-OF 6-3, 2-6, 7-66    
09.07.   Lister C. - Kolarova T. Q-1K 6-3, 6-4    
  Helsingborg 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Celik S. - Lister C. 1K 6-4, 6-3 1.04 8.00
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Seguel D. - Lister C. OF 6-2, 6-0 1.06 6.78
21.06.   Lister C. - Evtimova D. 1K 6-1, 5-7, 6-0 2.04 1.63
  Maribor ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Horackova G. - Lister C. ČF 6-0, 6-0 2.19 1.53
16.06.   Lister C. - Mu S. OF 6-3, 6-1 1.18 3.79
14.06.   Lister C. - Babic E. 1K 6-3, 6-4 1.12 4.58
  Velenje ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Pislak M. - Lister C. OF 6-4, 2-6, 6-3 2.30 1.48
07.06.   Lister C. - Marinkovic B. 1K 5-7, 6-2, 7-63 1.60 2.06
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Stokke M. - Lister C. SF 6-3, 7-66 1.30 2.96
19.05.   Lister C. - Francati E. ČF 6-4, 6-1 1.63 2.00
18.05.   Lister C. - Kerfs D. OF 1-6, 7-65, 6-3 1.80 1.80
17.05.   Lister C. - Wulcan P. 1K 6-1, 6-1 1.04 6.70
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Barritza K. - Lister C. F 6-4, 6-4 1.23 3.34
13.05.   Lister C. - Raaholdt A. SF 7-5, 6-3 1.49 2.27
12.05.   Lister C. - Brune Olsen A. ČF 6-3, 6-4 1.27 3.10
11.05.   Lister C. - Gisonna A. OF 6-2, 6-2 1.12 4.60
10.05.   Lister C. - Engback P. 1K 6-2, 6-0 1.01 8.25
  Györ 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Bekefi B. - Lister C. OF 3-6, 6-3, 6-3 1.40 2.50
03.05.   Lister C. - Bukta A. 1K 5-7, 6-4, 6-4 2.06 1.60
  Györ ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Radanovic D. - Lister C. OF 6-2, 7-5 1.65 1.98
26.04.   Lister C. - Kolb N. 1K 6-4, 6-4 1.35 2.70
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Kamenskaya V. - Lister C. Q-1K 6-1, 7-61    
  Kreuzlingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Lehnert K. - Lister C. Q-OF 7-67, 3-6, 6-0    
20.02.   Lister C. - Rueffer L. Q-1K 7-62, 6-2    
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.12.   Blink / Maroz - Kosto / Liste SF 1.80 1.80
21.12.   Kosto / Liste - Kania / Melni ČF 7-5, 6-3    
19.12.   Kosto / Liste - Oz I. / Soylu OF 6-2, 6-0    
  Dubaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Dzala / Kuder - Liste / Moore OF 6-3, 7-5    
  Stockholm 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Liste / Shosh - Melan / Milos F 7-63, 6-2    
04.11.   Liste / Shosh - Ehn R / Jussi SF 6-1, 6-1    
03.11.   Liste / Shosh - Chwal / Swiat ČF 6-3, 6-3    
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Jarls / Rosen - Cabaj / Liste ČF 6-1, 6-2    
25.10.   Cabaj / Liste - Koelz / Schmi OF 6-0, 6-0    
  Joue-Les-Tours ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Lemoi / Wacan - Husar / Liste OF 2-6, 6-2, 10-6    
  Equeurdreville ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Liste / Monov - Hesse / Mesta F 7-5, 4-6, 1-0    
13.10.   Liste / Monov - Cadan / Kreme SF 6-3, 5-7, 10-8    
12.10.   Liste / Monov - Arcan / Paque ČF 6-4, 6-4    
10.10.   Liste / Monov - Kerkh / Rus A OF 1-6, 6-3, 1-0    
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Gjorc / Marci - Liste / Stoja OF 7-63, 4-6, 11-9    
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Khrom / Zanev - Liste / Stoja F 4-6, 7-5, 10-8 1.40 2.52
16.09.   Liste / Stoja - Leyki / Marci SF 6-3, 7-5    
15.09.   Liste / Stoja - Georg / Suvri ČF 6-4, 2-6, 10-6    
14.09.   Liste / Stoja - Burge / Soler OF 6-4, 6-2    
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Pieri / Stefa - Franc / Liste OF 7-63, 6-2    
  Plzeň ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Kawa / Liste - Burgi / Garci F 6-1, 7-66    
04.08.   Kawa / Liste - Husar / Kalin SF 6-2, 4-6, 11-9    
03.08.   Kawa / Liste - Kleme / Piter ČF 4-6, 7-5, 10-6    
02.08.   Kawa / Liste - Heino / Proch OF 6-3, 1-6, 11-9    
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Benoi / Kawa - Liste / Shini OF 6-4, 4-6, 10-2    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Mitu / Rosol - Liste / Sevas OF 6-3, 6-1 1.49 2.30
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Bukta / Jurik - Kramp / Liste OF 6-4, 7-68    
  Helsingborg 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Tian / You X - Liste / Morgi F 6-4, 6-3    
01.07.   Liste / Morgi - Eiker / Pigos SF 6-0, 6-1    
30.06.   Liste / Morgi - Brune / Helgo ČF    
28.06.   Liste / Morgi - Cabaj / Rinal OF 2-6, 7-5, 10-7    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Liste / Stoja - Evtim / Konig F 6-4, 6-2    
23.06.   Liste / Stoja - Celik / Segue SF 6-3, 6-3    
22.06.   Liste / Stoja - Frech / Kawa ČF 6-1, 6-3    
21.06.   Liste / Stoja - Cabaj / Rinal OF 6-4, 7-5    
  Velenje ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Pantů / Pantu - Liste / Vaňko SF    
08.06.   Liste / Vaňko - Godec / Kovac ČF 6-1, 6-0    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Franc / Liste - Bara / Stokk F 6-2, 6-4    
19.05.   Franc / Liste - Malm / Matvi SF 6-3, 6-4    
18.05.   Franc / Liste - Herma / Wikbe ČF 6-4, 6-1    
16.05.   Franc / Liste - Ortev / Sofra OF 6-4, 7-5    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Franc / Liste - Brune / Helgo F 6-2, 6-2    
12.05.   Franc / Liste - Ostlu / Tinji SF 4-6, 6-1, 10-7    
11.05.   Franc / Liste - Herlo / Yudan ČF 64-7, 6-4, 10-6    
09.05.   Franc / Liste - Gusta / Jussi OF 6-1, 6-3    
  Györ ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Negre / Stolm - Kolar / Liste SF 6-2, 6-2    
27.04.   Kolar / Liste - Magge / Okuda ČF    
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Shapa / Vasyl - Liste / Raina OF 6-2, 6-3    
  Croissy-Beaubourg ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Rae J / Smith - Liste / Shapa OF 6-3, 6-1    
  Kreuzlingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Galfi / Klase - Kerkh / Liste OF 6-4, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
28.01.2015 - 29.01.2015  Sunderland ITF skreč
09.10.2014 - 21.10.2014  Antalya 29 ITF skreč
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist