Lister Cornelia Emily - profil

Lister Cornelia Emily 

Lister Cornelia Emily

Stát: Švédsko
Narození: 26. 5. 1994
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 425. / 421.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 105. / 104.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 130/118 76/69 10/11 40/34 2/2 2/2
2017 30/21 15/10 0/2 11/5 2/2 2/2
2016 24/22 20/14 0/2 4/6 - -
2015 25/24 19/17 1/1 5/6 - -
2014 15/17 5/9 1/3 9/5 - -
2013 19/19 7/10 4/2 8/7 - -
2012 12/8 7/5 4/1 1/2 - -
2011 3/6 3/4 - 0/2 - -
2010 2/1 - - 2/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 144/86 95/46 14/12 34/26 1/2 -
2017 31/25 15/11 2/3 13/9 1/2 -
2016 32/14 22/8 0/2 10/4 - -
2015 40/17 31/13 - 9/4 - -
2014 15/12 11/6 4/3 0/3 - -
2013 21/16 13/7 6/3 2/6 - -
2012 5/2 3/1 2/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Dubaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.12.   Jakupovic D. - Lister C. 1K 6-2, 6-2 1.17 4.28
  Bombaj WTA Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Bains N. - Lister C. Q-OF 6-2, 6-0 1.81 1.87
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Shapatava S. - Lister C. Q-ČF 65-7, 6-2, 6-4 1.59 2.16
22.10.   Lister C. - Zaja A. Q-OF 6-4, 3-6, 7-66    
21.10.   Lister C. - Osaka M. Q-1K 6-4, 7-69    
  Clermond-Ferrand ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Rame A. - Lister C. Q-OF 614-7, 7-66, 6-3    
24.09.   Lister C. - Lampla L. Q-1K 6-0, 6-3    
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Mendez S. - Lister C. Q-OF 6-3, 6-0    
16.09.   Lister C. - Kerfs D. Q-1K 6-4, 6-3    
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Marcinkevica D. - Lister C. OF 2-6, 7-65, 6-3 1.84 1.82
22.08.   Lister C. - Pitak A. 1K 6-2, 6-0 1.01 9.79
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Gasparovic L. - Lister C. OF 6-4, 2-6, 6-4 3.71 1.22
16.08.   Lister C. - Schmidt L. 1K 6-4, 6-2 1.15 4.56
15.08.   Lister C. - Schmidt C. Q-OF 6-0, 6-4    
14.08.   Lister C. - Gorovits S. Q-2K 6-1, 6-0    
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Lister C. - Sanesi G. F 6-4, 6-4 2.24 1.55
11.08.   Lister C. - Klaffner M. SF 6-0, 6-3 1.70 1.97
10.08.   Lister C. - Cortez Llorca ČF 6-4, 6-1 1.10 4.95
09.08.   Lister C. - Marzal Martin OF 4-6, 6-2, 6-4 1.05 6.84
08.08.   Lister C. - Koehler M. 1K 6-0, 6-4 1.24 3.28
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Krunic A. - Lister C. 1K 6-1, 6-2 1.12 5.62
24.07.   Lister C. - Chirico L. Q-OF 6-4, 2-6, 6-4    
24.07.   Lister C. - Kovinic D. Q-1K 3-6, 6-3, 4-2 5.94 1.09
  Gstaad WTA Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Grammatikopou - Lister C. Q-1K 6-3, 6-3 1.22 3.67
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Andrei L. - Lister C. Q-1K 6-2, 6-3    
  Lund ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Seguel D. - Lister C. 1K 6-2, 6-2 1.20 3.72
  Hertogenbosch Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Vikhlyantseva - Lister C. 1K 6-1, 6-4 1.20 4.07
11.06.   Lister C. - Wongteanchai V. Q-OF 6-3, 6-0 2.53 1.45
10.06.   Lister C. - Von Deichmann Q-1K 6-4, 6-4    
  Surbiton ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Whoriskey C. - Lister C. Q-1K 1-6, 6-2, 6-2    
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Lister C. - Thiem J. 2K 3-6, 7-5, 10-2    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Von Deichmann - Lister C. ČF 6-2, 6-2 1.10 5.41
17.05.   Lister C. - Ruse E. OF 6-3, 7-5 5.10 1.12
16.05.   Lister C. - Tan H. 1K 6-3, 6-4 2.10 1.60
  Cagnes-Sur-Mer ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Pigossi L. - Lister C. Q-1K 2-6, 6-4, 6-1    
  Rabat Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Paquet C. - Lister C. Q-1K 6-3, 2-6, 7-5 1.39 2.70
  Fed Cup Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Francati E. - Lister C.   6-3, 6-4    
21.04.   Lister C. - Hattingh I.   3-6, 6-2, 6-3    
20.04.   Lister C. - Helgo M.   6-4, 6-0    
19.04.   Jakupovic D. - Lister C.   6-2, 4-6, 6-3    
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Serban R. - Lister C. Q-OF 6-4, 64-7, 6-4 1.50 2.25
02.04.   Lister C. - Pirazhenka S. Q-2K 6-1, 6-4    
01.04.   Lister C. - Oz I. Q-1K 6-1, 6-2    
  Altenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Korpatsch T. - Lister C. 1K 6-3, 6-3 1.24 3.45
13.02.   Lister C. - Prenkovic L. Q-OF 6-1, 6-3 1.17 3.90
12.02.   Lister C. - Seibold E. Q-2K 7-63, 6-4    
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Smitkova T. - Lister C. OF 66-7, 6-3, 6-3 1.12 5.15
31.01.   Lister C. - Gravouil T. 1K 6-2, 6-1 1.74 1.93
30.01.   Lister C. - Ekshibarova V. Q-OF 6-4, 7-5 1.35 2.70
29.01.   Lister C. - Pera B. Q-2K 6-4, 6-4    
28.01.   Lister C. - In-Albon Y. Q-1K 6-1, 6-4    
  Dubaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Kraji / Kudry - Lapko / Liste ČF 6-4, 6-2 1.82 1.82
12.12.   Lapko / Liste - Shari / Thomb OF 6-3, 6-3    
  Bombaj WTA Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Wacan / Wickm - Liste / Rodio OF 6-2, 7-5 1.64 2.12
  Limoges Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Savin / Zanev - Liste / Ruse ČF 2-6, 7-5, 16-14 1.58 2.23
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Benci / Wickm - Irigo / Liste SF 6-2, 6-0    
25.10.   Irigo / Liste - Erayd / Segue ČF 1-6, 6-3, 10-6    
  Lucemburk WTA Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Bouch / Flipk - Irigo / Liste OF 6-1, 6-0 1.57 2.25
  Linec Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Berte / Larss - Irigo / Liste ČF 6-1, 6-2 1.20 4.17
09.10.   Irigo / Liste - Golub / Jurak OF 6-4, 2-6, 11-9 2.64 1.42
  Clermond-Ferrand ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Lapko / Liste - Grey / Nicho F 6-4, 6-3    
28.09.   Lapko / Liste - Shapa / Weble SF 7-65, 6-1    
27.09.   Lapko / Liste - Krejs / Maleč ČF 6-2, 6-2    
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Bara / Buzar - Liste / Torro SF 6-3, 6-1    
20.09.   Liste / Torro - Benoi / Zimme ČF    
18.09.   Liste / Torro - Ferro / Paque OF 4-6, 6-4, 10-6    
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Ivakh / Vasyl - Cadan / Liste OF 6-2, 7-63    
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Liste / Torro - Komar / Marci F 3-6, 7-65, 11-9 1.80 1.80
24.08.   Liste / Torro - Buril / Caval SF 6-1, 6-3 1.52 2.21
23.08.   Liste / Torro - Frits / Grein ČF 6-3, 6-2 1.02 8.44
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Maran / Santa - Husar / Liste ČF 6-2, 6-2 1.80 1.80
15.08.   Husar / Liste - Schoo / Tinji OF 5-7, 7-5, 10-4    
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Arbut / Danie - Ewijk / Liste OF 6-2, 2-6, 10-5    
  Washington Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Aoyam / Voráč - Liste / Lu J. ČF 6-3, 5-7, 10-5 1.45 2.58
01.08.   Liste / Lu J. - Lisic / Mlade OF 7-61, 6-1 4.46 1.17
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Lemoi / Rus A - Liste / Nayde ČF 7-5, 6-2 1.96 1.77
26.07.   Liste / Nayde - Cabaj / Rinal OF 6-2, 6-3 1.25 3.62
  Gstaad WTA Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Berte / Larss - Liste / Nayde SF 6-2, 6-3 1.12 5.25
20.07.   Liste / Nayde - Soler / Sorri ČF 3-6, 6-1, 10-8 2.70 1.40
17.07.   Liste / Nayde - Khrom / Kruni OF 7-5, 7-63 3.16 1.30
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Gerla / Wacha - Gjorc / Liste ČF    
  Lund ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Jarls / Ostlu - Bonav / Liste SF 2-6, 6-4, 10-3 3.21 1.25
28.06.   Bonav / Liste - Laine / Tanak ČF 6-3, 6-3    
  Ilkley ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Kania / Zanev - Gramm / Liste ČF 6-3, 7-65 1.50 2.25
21.06.   Gramm / Liste - Chang / Omae OF 6-4, 6-4 2.37 1.45
  Surbiton ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Loeb / Mesta - Garci / Liste OF 6-3, 2-6, 11-9 1.70 1.91
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Mesta / Zimme - Kreme / Liste F 4-6, 6-2, 10-5 1.98 1.65
18.05.   Kreme / Liste - Laine / Tinji SF 6-0, 6-3 1.60 2.06
17.05.   Kreme / Liste - Ortev / Sofra ČF 6-3, 6-2 1.05 6.30
15.05.   Kreme / Liste - Bjork / Danil OF 6-3, 7-5    
  Cagnes-Sur-Mer ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Olaru / Voráč - Blink / Liste SF 6-3, 6-3 1.65 1.98
10.05.   Blink / Liste - Ferro / Yerol ČF 6-1, 6-0 1.45 2.37
08.05.   Blink / Liste - Cabre / Yashi OF 6-4, 6-1 1.60 2.06
  Rabat Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Krejč / Kudry - Blink / Liste ČF 6-4, 7-68 1.32 3.16
02.05.   Blink / Liste - Kerkh / Maroz OF 1-6, 6-4, 10-7 2.46 1.49
  Istanbul WTA Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Babos / Buyuk - Cadan / Liste OF 6-2, 6-1 1.30 3.22
  Biel Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Hsieh / Nicul - Kunci / Liste ČF 6-2, 6-2 1.17 4.41
10.04.   Kunci / Liste - Rae J / Smith OF 6-3, 6-4 2.56 1.45
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Chris / Robso - Cadan / Liste OF 7-62, 6-1 1.89 1.72
  Croissy-Beaubourg ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Benci / Sadik - Boeyk / Liste OF 6-3, 6-2    
  Altenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Cadan / Liste - Moore / Perri F 6-2, 3-6, 1-0 1.88 1.73
17.02.   Cadan / Liste - Kerkh / Mesta SF 6-3, 7-63 2.13 1.56
15.02.   Cadan / Liste - Honco / Tinji ČF 6-2, 6-4 1.55 2.15
14.02.   Cadan / Liste - Husar / Jakup OF 6-4, 3-6, 10-4    
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Kreme / Smitk - Cadan / Liste F 6-1, 7-5 1.77 1.83
02.02.   Cadan / Liste - Armit / Bucsa SF 6-2, 6-1 1.30 2.92
01.02.   Cadan / Liste - Bogda / Sadik ČF 6-2, 7-66 1.97 1.66
  Andrezieux-Boutheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Geuer / Zaja - Lemoi / Liste ČF 6-4, 6-2    
23.01.   Lemoi / Liste - Gabue / Shapa OF 6-1, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.12.   Sainsbury L. - Lister C. Q-OF 3-6, 7-5, 7-5    
17.12.   Lister C. - Sezer M. Q-1K 6-2, 6-3    
  Dubaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Boeykens E. - Lister C. Q-1K 64-7, 6-2, 6-3    
  Stockholm 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Schmiedlova K. - Lister C. 1K 4-6, 7-5, 6-3 1.38 2.59
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Sugnaux T. - Lister C. OF 5-7, 7-68, 7-5 1.36 2.66
26.10.   Lister C. - Sofradzija A. 1K 6-3, 6-0 1.06 5.96
  Joue-Les-Tours ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Pirazhenka S. - Lister C. Q-1K 6-2, 6-3    
  Equeurdreville ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Sugnaux T. - Lister C. Q-OF 1-6, 6-4, 6-2    
08.10.   Lister C. - Armitano M. Q-1K 7-62, 6-1    
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Flink V. - Lister C. Q-OF 6-1, 6-1    
11.09.   Lister C. - Di Giuseppe M. Q-1K 7-62, 6-4    
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Brianti A. - Lister C. 1K 6-2, 6-3 1.35 2.75
21.08.   Lister C. - Masini M. Q-OF 6-4, 6-4    
20.08.   Lister C. - Mariotto S. Q-1K 6-2, 6-4    
  Plzeň ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Kolodziejova M. - Lister C. Q-1K 6-2, 6-1    
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Schaeder L. - Lister C. OF 1-6, 6-4, 6-3 1.44 2.42
27.07.   Lister C. - Bouzková M. 1K 6-3, 5-3 3.56 1.21
26.07.   Lister C. - Cavalle-Reime Q-OF 6-4, 6-3    
25.07.   Lister C. - Stokke M. Q-1K 6-4, 6-2    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Kerber A. - Lister C. 1K 2-6, 6-4, 6-2 1.01 13.36
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Cechova K. - Lister C. Q-OF 6-3, 2-6, 7-66    
09.07.   Lister C. - Kolarova T. Q-1K 6-3, 6-4    
  Helsingborg 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Celik S. - Lister C. 1K 6-4, 6-3 1.04 8.00
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Seguel D. - Lister C. OF 6-2, 6-0 1.06 6.78
21.06.   Lister C. - Evtimova D. 1K 6-1, 5-7, 6-0 2.04 1.63
  Maribor ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Horackova G. - Lister C. ČF 6-0, 6-0 2.19 1.53
16.06.   Lister C. - Mu S. OF 6-3, 6-1 1.18 3.79
14.06.   Lister C. - Babic E. 1K 6-3, 6-4 1.12 4.58
  Velenje ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Pislak M. - Lister C. OF 6-4, 2-6, 6-3 2.30 1.48
07.06.   Lister C. - Marinkovic B. 1K 5-7, 6-2, 7-63 1.60 2.06
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Stokke M. - Lister C. SF 6-3, 7-66 1.30 2.96
19.05.   Lister C. - Francati E. ČF 6-4, 6-1 1.63 2.00
18.05.   Lister C. - Kerfs D. OF 1-6, 7-65, 6-3 1.80 1.80
17.05.   Lister C. - Wulcan P. 1K 6-1, 6-1 1.04 6.70
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Barritza K. - Lister C. F 6-4, 6-4 1.23 3.34
13.05.   Lister C. - Raaholdt A. SF 7-5, 6-3 1.49 2.27
12.05.   Lister C. - Brune Olsen A. ČF 6-3, 6-4 1.27 3.10
11.05.   Lister C. - Gisonna A. OF 6-2, 6-2 1.12 4.60
10.05.   Lister C. - Engback P. 1K 6-2, 6-0 1.01 8.25
  Györ 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Bekefi B. - Lister C. OF 3-6, 6-3, 6-3 1.40 2.50
03.05.   Lister C. - Bukta A. 1K 5-7, 6-4, 6-4 2.06 1.60
  Györ ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Radanovic D. - Lister C. OF 6-2, 7-5 1.65 1.98
26.04.   Lister C. - Kolb N. 1K 6-4, 6-4 1.35 2.70
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Kamenskaya V. - Lister C. Q-1K 6-1, 7-61    
  Kreuzlingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Lehnert K. - Lister C. Q-OF 7-67, 3-6, 6-0    
20.02.   Lister C. - Rueffer L. Q-1K 7-62, 6-2    
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.12.   Blink / Maroz - Kosto / Liste SF 1.80 1.80
21.12.   Kosto / Liste - Kania / Melni ČF 7-5, 6-3    
19.12.   Kosto / Liste - Oz I. / Soylu OF 6-2, 6-0    
  Dubaj ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Dzala / Kuder - Liste / Moore OF 6-3, 7-5    
  Stockholm 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Liste / Shosh - Melan / Milos F 7-63, 6-2    
04.11.   Liste / Shosh - Ehn R / Jussi SF 6-1, 6-1    
03.11.   Liste / Shosh - Chwal / Swiat ČF 6-3, 6-3    
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Jarls / Rosen - Cabaj / Liste ČF 6-1, 6-2    
25.10.   Cabaj / Liste - Koelz / Schmi OF 6-0, 6-0    
  Joue-Les-Tours ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Lemoi / Wacan - Husar / Liste OF 2-6, 6-2, 10-6    
  Equeurdreville ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Liste / Monov - Hesse / Mesta F 7-5, 4-6, 1-0    
13.10.   Liste / Monov - Cadan / Kreme SF 6-3, 5-7, 10-8    
12.10.   Liste / Monov - Arcan / Paque ČF 6-4, 6-4    
10.10.   Liste / Monov - Kerkh / Rus A OF 1-6, 6-3, 1-0    
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Gjorc / Marci - Liste / Stoja OF 7-63, 4-6, 11-9    
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Khrom / Zanev - Liste / Stoja F 4-6, 7-5, 10-8 1.40 2.52
16.09.   Liste / Stoja - Leyki / Marci SF 6-3, 7-5    
15.09.   Liste / Stoja - Georg / Suvri ČF 6-4, 2-6, 10-6    
14.09.   Liste / Stoja - Burge / Soler OF 6-4, 6-2    
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Pieri / Stefa - Franc / Liste OF 7-63, 6-2    
  Plzeň ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Kawa / Liste - Burgi / Garci F 6-1, 7-66    
04.08.   Kawa / Liste - Husar / Kalin SF 6-2, 4-6, 11-9    
03.08.   Kawa / Liste - Kleme / Piter ČF 4-6, 7-5, 10-6    
02.08.   Kawa / Liste - Heino / Proch OF 6-3, 1-6, 11-9    
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Benoi / Kawa - Liste / Shini OF 6-4, 4-6, 10-2    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Mitu / Rosol - Liste / Sevas OF 6-3, 6-1 1.49 2.30
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Bukta / Jurik - Kramp / Liste OF 6-4, 7-68    
  Helsingborg 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Tian / You X - Liste / Morgi F 6-4, 6-3    
01.07.   Liste / Morgi - Eiker / Pigos SF 6-0, 6-1    
30.06.   Liste / Morgi - Brune / Helgo ČF    
28.06.   Liste / Morgi - Cabaj / Rinal OF 2-6, 7-5, 10-7    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Liste / Stoja - Evtim / Konig F 6-4, 6-2    
23.06.   Liste / Stoja - Celik / Segue SF 6-3, 6-3    
22.06.   Liste / Stoja - Frech / Kawa ČF 6-1, 6-3    
21.06.   Liste / Stoja - Cabaj / Rinal OF 6-4, 7-5    
  Velenje ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Pantů / Pantu - Liste / Vaňko SF    
08.06.   Liste / Vaňko - Godec / Kovac ČF 6-1, 6-0    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Franc / Liste - Bara / Stokk F 6-2, 6-4    
19.05.   Franc / Liste - Malm / Matvi SF 6-3, 6-4    
18.05.   Franc / Liste - Herma / Wikbe ČF 6-4, 6-1    
16.05.   Franc / Liste - Ortev / Sofra OF 6-4, 7-5    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Franc / Liste - Brune / Helgo F 6-2, 6-2    
12.05.   Franc / Liste - Ostlu / Tinji SF 4-6, 6-1, 10-7    
11.05.   Franc / Liste - Herlo / Yudan ČF 64-7, 6-4, 10-6    
09.05.   Franc / Liste - Gusta / Jussi OF 6-1, 6-3    
  Györ ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Negre / Stolm - Kolar / Liste SF 6-2, 6-2    
27.04.   Kolar / Liste - Magge / Okuda ČF    
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Shapa / Vasyl - Liste / Raina OF 6-2, 6-3    
  Croissy-Beaubourg ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Rae J / Smith - Liste / Shapa OF 6-3, 6-1    
  Kreuzlingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Galfi / Klase - Kerkh / Liste OF 6-4, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Rosca I. - Lister C. Q-OF 6-3, 6-4    
12.12.   Lister C. - Malíková T. Q-1K 6-4, 6-3    
  Stockholm 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Ostlund F. - Lister C. OF 7-65, 6-3 1.98 1.65
04.11.   Lister C. - Bjorklund M. 1K 6-2, 1-6, 7-5 1.08 5.40
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Francati E. - Lister C. ČF 0-6, 7-65, 6-4 1.55 2.16
29.10.   Lister C. - Melander H. OF 3-6, 7-5, 7-5 2.32 1.47
27.10.   Lister C. - Chiesa D. 1K 6-3, 6-0 1.20 3.60
  Madrid 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Perez-Somarri - Lister C. OF 6-3, 6-2 2.90 1.30
22.09.   Lister C. - Ponchet J. 1K 5-7, 6-4, 6-0 1.46 2.36
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Barritza K. - Lister C. Q-1K 6-2, 2-6, 6-1    
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Knoll X. - Lister C. Q-OF 7-62, 6-2    
06.09.   Lister C. - Mercadier N. Q-1K 6-1, 6-4    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Von Deichmann - Lister C. 1K 7-65, 6-3    
24.08.   Lister C. - Gheorghita I. Q-OF 6-1, 6-2    
23.08.   Lister C. - Staiculescu A. Q-2K 6-1, 6-1    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Buzarnescu M. - Lister C. 1K 6-3, 6-1 1.35 2.70
02.08.   Lister C. - Daniel J. Q-OF 6-4, 6-1    
  Sobota / Rokietnica ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Stuchla K. - Lister C. Q-1K 6-4, 6-0    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Bonaventure Y. - Lister C. Q-OF 6-3, 1-6, 6-1 1.16 4.13
12.07.   Lister C. - Sasnovich A. Q-1K 6-2, 7-64 4.88 1.12
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Pera B. - Lister C. ČF 6-4, 6-2 1.15 4.29
08.07.   Lister C. - Kachar M. OF 4-6, 7-5, 7-64 2.20 1.52
07.07.   Lister C. - Georges M. 1K 6-2, 6-3 4.15 1.15
06.07.   Lister C. - Uberalova P. Q-OF 6-2, 6-3    
05.07.   Lister C. - Fusinato F. Q-2K 6-2, 6-2    
  Helsingborg 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Ozgen P. - Lister C. 1K 1-6, 6-4, 6-3 1.35 2.70
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Benoit M. - Lister C. 1K 4-6, 7-64, 6-4 1.45 2.36
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Ene C. - Lister C. Q-OF 3-6, 6-4, 6-4    
07.06.   Lister C. - Porubin G. Q-2K 6-1, 6-1    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Prosperi V. - Lister C. SF 6-2, 3-6, 6-2 1.48 2.30
14.05.   Lister C. - Ulvefeldt M. ČF 6-1, 6-3    
13.05.   Lister C. - Ek E. OF 6-1, 6-0 1.10 4.95
12.05.   Lister C. - Poikajarvi R. 1K 6-3, 6-1 1.12 4.60
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Ornberg M. - Lister C. OF 1-6, 6-4, 6-3 5.95 1.06
05.05.   Lister C. - Borjeson H. 1K 6-0 1.04 6.70
  Barnstaple 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Hillyer N. - Lister C. Q-OF 6-2, 6-3    
  Oslo 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Ozgen P. - Lister C. OF 6-4, 4-6, 6-2    
17.03.   Lister C. - Helgo M. 1K 6-2, 6-1 1.60 2.06
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Bogoliy D. - Lister C. 1K 3-6, 6-4, 6-0 2.00 1.63
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Moore T. - Lister C. ČF 6-1, 6-1 1.30 2.90
05.03.   Lister C. - Rinaldo Perss OF 5-7, 6-4, 6-4 1.98 1.65
04.03.   Lister C. - Tekbas Z. 1K 6-2, 6-2 1.01 8.25
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Gjorcheska L. - Lister C. OF 6-4, 6-0 1.36 2.65
18.02.   Lister C. - Popivoda M. 1K 3-6, 7-61, 6-3 1.03 7.15
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Schaefer A. - Lister C. OF 6-2, 6-1 1.14 4.30
12.02.   Lister C. - Pera C. 1K 6-3, 6-1 1.02 7.65
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Schaefer A. - Lister C. OF 6-0, 6-4 1.15 4.15
04.02.   Lister C. - Leweurs A. 1K 6-3, 6-0 1.63 2.00
  Sunderland ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Christie F. - Lister C. 1K 3-6, 6-4, 3-0 1.58 2.08
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Buyuk / Kruni - Liste / Pigos ČF 6-1, 6-3    
14.12.   Liste / Pigos - Rosca / Simio OF 6-3, 6-3    
  Stockholm 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Humal / Nylun - Liste / Melan OF    
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Liste / Melan - Gayda / Munoz F 6-4, 6-3    
30.10.   Liste / Melan - Stokk / Verst SF 2-6, 7-5, 10-4    
29.10.   Liste / Melan - Husar / Niedm ČF 6-3, 3-6, 10-7    
28.10.   Liste / Melan - Gusta / Ornbe OF 6-4, 6-1    
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Marfu / Vikhl - Kolar / Liste SF 6-4, 3-6, 10-5    
16.09.   Kolar / Liste - Pous / Strak ČF 6-3, 6-1    
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Jani / Vogt - Kolar / Liste SF 6-3, 6-2    
10.09.   Kolar / Liste - Burge / Peter ČF 6-7, 6-2, 10-6    
09.09.   Kolar / Liste - Georg / Sanch OF 6-1, 6-0    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Knoll / Sadik - Bara / Liste ČF 6-4, 65-7, 10-8    
25.08.   Bara / Liste - Adame / Helbe OF 6-4, 6-1    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Raina / Schoo - Gamiz / Liste ČF 6-0, 6-4    
04.08.   Gamiz / Liste - Boeyk / Verst OF 6-2, 6-4    
  Sobota / Rokietnica ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Berte / Hogen - Liste / Ostap F 7-62, 6-4 1.40 2.52
30.07.   Liste / Ostap - Bua T / Garci SF 6-4, 6-4    
29.07.   Liste / Ostap - Kunci / Stuch ČF 7-5, 6-1    
27.07.   Liste / Ostap - Enach / Jani OF 1-6, 6-2, 10-6    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Maria / Savch - Liste / Ulvef OF 6-3, 6-1 1.19 3.75
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Celik / Marci - Liste / Pera ČF 6-3, 4-6, 10-5    
  Helsingborg 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Ozgen / Pera - Gorgo / Liste F 6-2, 6-0    
26.06.   Gorgo / Liste - Danii / Kvats SF 6-2, 2-6, 10-6    
25.06.   Gorgo / Liste - Honco / Njiri ČF    
24.06.   Gorgo / Liste - Ek E. / Rosen OF 4-6, 6-2, 10-8    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Knoll / Liste - Perri / Simmo F 7-5, 7-65    
18.06.   Knoll / Liste - Piter / Vaňko SF 6-4, 7-5    
16.06.   Knoll / Liste - Evtim / Tehra ČF 6-4, 6-3    
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Klase / Perpe - Leyki / Liste ČF 6-1, 6-0    
08.06.   Leyki / Liste - Kolb / Kolb OF 6-3, 6-1    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Liste / Stokk - Corni / Ornbe F 5-7, 6-3, 10-8    
15.05.   Liste / Stokk - Cabaj / Poika SF 4-6, 7-5, 10-7    
14.05.   Liste / Stokk - Milic / Sofra ČF 6-4, 6-3    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Liste / Lizar - Danie / Schae F 7-5, 5-7, 10-8    
07.05.   Liste / Lizar - Allgu / Njuki SF 6-4, 6-2    
06.05.   Liste / Lizar - Jarls / Ostlu ČF 6-1, 6-1    
05.05.   Liste / Lizar - Bjork / Sofra OF 6-1, 6-3    
  Barnstaple 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Broad / Bychk - Liste / Piraz OF 4-6, 6-2, 10-3    
  Oslo 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Fett / Lekaj - Liste / Mende SF 6-1, 6-1    
18.03.   Liste / Mende - Borgm / Czarn ČF 6-4, 6-1    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Liste / Piraz - Grajd / Jurik F 7-66, 6-4    
13.03.   Liste / Piraz - Schae / Vange SF 6-1, 6-4    
12.03.   Liste / Piraz - Arshi / Zhele ČF    
11.03.   Liste / Piraz - Gison / Kotel OF 6-2, 6-1    
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Liste / Moore - Grajd / Nanca F 7-60, 7-5    
06.03.   Liste / Moore - Jani / Jurik SF 6-4, 6-4    
05.03.   Liste / Moore - Novos / Vdove ČF 7-62, 6-4    
03.03.   Liste / Moore - Rinal / Ulvef OF 6-3, 6-4    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Novos / Shyma - Folts / Liste OF 6-4, 6-3    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Husar / Zimme - Folts / Liste SF 6-3, 2-6, 10-4    
19.02.   Folts / Liste - Cheli / Pinto ČF 4-6, 6-3, 10-5    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Gorgo / Kan V - Liste / Sotni F 6-1, 6-0    
14.02.   Liste / Sotni - Enach / Gjorc SF 6-2, 7-64    
13.02.   Liste / Sotni - Kawas / Zhao ČF 6-0, 6-2    
11.02.   Liste / Sotni - Kajit / Miyam OF    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Kawas / Zhao - Baran / Liste OF 6-4, 6-0    
  Sunderland ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Rae J / Smith - Jegio / Liste F 6-3, 6-1    
30.01.   Jegio / Liste - Wacha / Zande SF 6-4, 3-6, 10-6    
29.01.   Jegio / Liste - Cazea / Foste ČF 6-4, 3-6, 10-7    
28.01.   Jegio / Liste - Asgha / Nash OF 6-3, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Oslo 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Barritza K. - Lister C. F 6-2, 6-2 1.56 2.12
07.11.   Lister C. - Vasilyeva L. SF 6-3, 6-3 1.60 2.06
06.11.   Lister C. - Werner C. ČF 6-4, 6-2 1.52 2.20
05.11.   Lister C. - Guarachi A. OF 6-4, 6-1 2.00 1.64
04.11.   Lister C. - Ottomano S. 1K 7-65, 7-67 1.86 1.74
  Stockholm 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Lazareva M. - Lister C. ČF 6-1, 0-6, 6-4 1.30 2.90
30.10.   Lister C. - Ostlund F. OF 6-3, 7-62 1.50 2.24
28.10.   Lister C. - Jarlskog I. 1K 7-63, 6-2    
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Morderger T. - Lister C. 1K 6-3, 6-2 1.20 3.60
  Antalya 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Von Deichmann - Lister C. OF 6-4, 2-0 1.18 3.80
08.10.   Lister C. - You X. 1K 7-5, 6-0    
  Alphen a/d Rijn ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Bua T. - Lister C. Q-OF 6-4, 65-7, 6-4    
30.08.   Lister C. - Yazawa T. Q-1K 6-0, 6-1    
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Wagemaker M. - Lister C. 1K 6-4, 1-6, 7-613 1.35 2.70
  Oldenzaal ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Versteeg K. - Lister C. 1K 6-3, 6-3    
  Kodaň ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Flood E. - Lister C. OF 6-4, 6-3 2.50 1.40
29.07.   Lister C. - Van De Velde B. 1K 6-0, 7-63 2.24 1.50
  Tallinn 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Cazeaux A. - Lister C. OF 6-1, 6-2 1.72 1.88
21.07.   Lister C. - Pradova M. 1K 6-3, 5-7, 6-4 1.08 5.40
  Kristienhamn ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Zaniewska S. - Lister C. OF 6-1, 6-3 1.08 5.40
25.06.   Lister C. - Tinjic J. 1K 6-2, 6-3 2.70 1.35
23.06.   Lister C. - Rinaldo Perss Q-OF 6-3, 3-6, 6-1 2.36 1.45
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Rinaldo Perss - Lister C. 1K 6-3, 6-4 2.02 1.62
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Daniels C. - Lister C. 1K 7-61, 7-5 1.26 3.15
  Santa Margherita Di Pula 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Balducci A. - Lister C. 1K 7-5, 6-2 1.05 6.30
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Huber L. - Lister C. 1K 6-4, 6-1    
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Saitova A. - Lister C. 1K 7-64, 7-5    
  Helsingborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Celik S. - Lister C. 1K 6-4, 6-3    
  Stockholm ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Vaňková K. - Lister C. SF 6-2, 6-1 1.15 4.15
13.02.   Lister C. - Luknarova Z. ČF 7-61, 6-4 4.15 1.15
12.02.   Lister C. - Prenkovic L. OF 4-1 2.24 1.50
11.02.   Lister C. - Reix S. 1K 4-6, 6-3, 3-0 5.40 1.08
  Oslo 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Kolb / Kolb - Liste / Silic ČF 6-3, 6-4    
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Munoz / Munte - Liste / Poika OF 7-61, 7-65    
  Antalya 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Sun X / Zhang - De Be / Liste ČF 6-4, 3-0    
07.10.   De Be / Liste - Chant / Romeo OF 4-6, 6-1, 11-9    
  Alphen a/d Rijn ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Bua T / Pella - Bonav / Liste OF 6-3, 6-4    
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Bai A / Liste - Mina / Schee F 7-5, 6-4    
29.08.   Bai A / Liste - Geuer / Van D SF 6-3, 6-1    
28.08.   Bai A / Liste - Rohde / Schoe ČF 6-3, 6-3    
  Oldenzaal ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Boeyk / Schee - Liste / Silic ČF 6-2, 6-3    
  Kodaň ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Barri / Boczo - Chimu / Liste SF 6-4, 6-4    
30.07.   Chimu / Liste - Celik / Ponom ČF 6-4, 2-6, 10-8    
29.07.   Chimu / Liste - Melst / Rasmu OF 6-0, 7-5    
  Tallinn 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Artam / Liste - Matoj / Paalm F 6-3, 6-2    
24.07.   Artam / Liste - Cazea / Husar SF 6-2, 6-3    
22.07.   Artam / Liste - Chern / Dmitr ČF 4-6, 6-4, 10-7    
  Kristienhamn ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Bonda / Liste - Bonav / Zanie F    
27.06.   Bonda / Liste - Cako / Melan SF 6-3, 7-62    
26.06.   Bonda / Liste - Grajd / Jegio ČF 1-6, 6-4, 10-8    
24.06.   Bonda / Liste - El Ta / Kiick OF    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Baldu / Grajd - Allgu / Liste OF 7-5, 6-3    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Herdz / Perri - Ceder / Liste SF 6-2, 7-62    
07.05.   Ceder / Liste - Barri / Cabaj ČF    
06.05.   Ceder / Liste - Ianch / Smoli OF 1-6, 6-4, 10-8    
  Santa Margherita Di Pula 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Careg / Flori - Liste / Schee OF 2-6, 6-2, 10-4    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Kulha / Melou - Liste / Van R OF 6-4, 6-4    
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Wacha / Zande - Liste / Van R OF 6-2, 6-4    
  Helsingborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Liste / Van R - Ianch / Tinji F 6-4, 6-3    
20.02.   Liste / Van R - Grajd / Wacha SF 7-64, 3-6, 10-5    
19.02.   Liste / Van R - Munoz / Silic ČF 6-3, 6-2    
  Stockholm ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Prenk / Wacha - Cabaj / Liste OF 6-4, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Stockholm 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Sugnaux T. - Lister C. OF 6-2, 7-63 1.55 2.16
29.10.   Lister C. - Cabaj Awad J. 1K 6-4, 6-2    
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Peterson R. - Lister C. ČF 4-6, 6-1, 6-2 1.10 4.95
24.10.   Lister C. - Njuki B. OF 7-5, 6-1    
22.10.   Lister C. - Granstrom E. 1K 6-1, 6-3    
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Cervera-Vazqu - Lister C. OF 5-7, 6-0, 6-1    
10.09.   Lister C. - Mindiyarova E. 1K 6-4, 6-2    
  Berlín ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Lehnert K. - Lister C. 1K 7-5, 4-6, 6-4    
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Zander N. - Lister C. OF 7-5, 3-6, 6-3    
27.08.   Lister C. - Luttikhuis N. 1K 6-3, 6-3    
  Viserba ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Balducci A. - Lister C. 1K 6-1, 6-1    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Melnikova M. - Lister C. Q-OF 6-2, 6-3    
13.07.   Lister C. - Celik S. Q-1K 6-1, 4-6, 6-2    
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Cabaj Awad J. - Lister C. OF 7-65, 6-4    
08.07.   Lister C. - Keir A. 1K 4-6, 6-2, 6-3    
  Kristienhamn ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Onishi K. - Lister C. Q-OF 6-4, 6-2    
22.06.   Lister C. - Wulcan P. Q-1K 6-4, 6-1    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Ozgen P. - Lister C. OF 6-0, 6-2    
17.06.   Lister C. - Frech M. 1K 6-1, 4-6, 6-3    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Makarova C. - Lister C. 1K 6-3, 6-3    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Allgurin E. - Lister C. OF 6-4, 6-3    
07.05.   Lister C. - Noe J. 1K 6-1, 6-2    
  Les Franqueses ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Dodin O. - Lister C. SF 6-3, 6-1    
25.04.   Lister C. - Saez Larra O. ČF 7-5, 7-64    
24.04.   Lister C. - Giger S. OF 6-3, 6-1    
23.04.   Lister C. - Del Peral-Fra 1K 6-1, 6-2    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Gai A. - Lister C. Q-2K 7-63, 6-4    
16.03.   Lister C. - Hausler K. Q-1K 6-3, 6-2    
  Sutton ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Lehnert K. - Lister C. 1K 5-7, 6-2, 6-3    
03.03.   Lister C. - Mcminn L. Q-OF 6-4, 6-2    
02.03.   Lister C. - Lawson G. Q-1K 6-3, 6-3    
  Helsingborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Grajdek K. - Lister C. 1K 7-65, 5-7, 6-3    
  Linköping ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Konotoptseva D. - Lister C. OF 6-3, 6-3    
12.02.   Lister C. - Van Riet L. 1K 6-2, 6-4 2.30 1.48
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Kimmelmann J. - Lister C. Q-1K 6-4, 6-2    
  Preston ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Moore T. - Lister C. 1K 6-3, 6-3    
22.01.   Lister C. - Vale Costa J. Q-OF 6-0, 6-2    
19.01.   Lister C. - Newman A. Q-1K 6-2, 6-0    
  Stockholm 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Ek E. / Lukna - Liste / Melan OF 7-5, 63-7, 10-7    
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Morde / Morde - Liste / Ulvef OF 7-5, 6-2    
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Bua T / Cerve - Liste / Palmi SF    
10.09.   Liste / Palmi - Gomar / Plade ČF 6-1, 6-3    
  Berlín ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Bonav / Liste - Kunci / Stuch F 6-4, 3-6, 10-5    
06.09.   Bonav / Liste - Bergn / Von D SF 6-2, 6-4    
05.09.   Bonav / Liste - Barri / Haas ČF 6-2, 6-0    
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Podda / Van D - Liste / Wesse ČF 60-7, 6-4, 11-9    
27.08.   Liste / Wesse - Van D / Zuur OF 6-3, 6-3    
  Viserba ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Giovi / Neffa - Liste / Morte OF 6-1, 7-5    
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Melni / Palki - Cabaj / Liste OF 2-6, 6-2, 10-5 1.25 3.25
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Cabaj / Liste - Keir / Roeme F 6-2, 6-4    
11.07.   Cabaj / Liste - Arnez / Bucsa SF 3-6, 6-2, 10-4    
09.07.   Cabaj / Liste - Sanes / Sussa ČF 6-2, 6-2    
08.07.   Cabaj / Liste - Bhosa / Liebe OF 67-7, 6-4, 10-4    
  Kristienhamn ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Hesse / Kerkh - Bonav / Liste OF 6-3, 3-6, 10-6    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Barro / Stanc - Bonav / Liste OF 6-3, 6-1    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Allgu / Ceder - Liste / Lukna SF 6-3, 7-62    
15.05.   Liste / Lukna - Cabaj / Czarn ČF 6-3, 6-4    
13.05.   Liste / Lukna - Stran / Wulca OF 6-2, 6-1    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Burge / Sprem - Liste / Ulvef SF 0-6, 6-3, 10-7    
08.05.   Liste / Ulvef - Adamo / Cabaj ČF 6-3, 6-2    
07.05.   Liste / Ulvef - Grans / Malm OF 6-3, 6-4    
  Les Franqueses ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Beije / Casci - Liste / Sussa F 6-4, 60-7, 10-6    
25.04.   Liste / Sussa - Lazar / Nanca SF    
24.04.   Liste / Sussa - Koch / Shulz ČF 6-4, 6-4    
22.04.   Liste / Sussa - Balu / Marti OF 6-1, 6-3    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Rosat / Zhao - Allgu / Liste ČF 6-3, 7-5    
19.03.   Allgu / Liste - Dubav / Shyma OF 64-7, 6-2, 10-1    
  Sutton ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Smith / South - Liste / Mendo OF 6-2, 6-1    
  Helsingborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Allgu / Ostap - Liste / Van R F 6-2, 64-7, 10-7    
21.02.   Liste / Van R - Bambu / Bowte SF 6-4, 6-4    
20.02.   Liste / Van R - Pairo / Wenne ČF 6-1, 6-2    
18.02.   Liste / Van R - Barri / Ditle OF 6-4, 6-2    
  Linköping ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Bruns / Lukac - Liste / Van R ČF 6-4, 6-4    
11.02.   Liste / Van R - Ditle / Kallb OF 6-3, 6-4    
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Brozd / Kolat - Liste / Zande OF 6-2, 7-5    
  Preston ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.01.   Ejdes / Fitzp - Liste / Mendo ČF 6-2, 6-3    
23.01.   Liste / Mendo - Honig / Parre OF 6-3, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Madrid 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Zucchini A. - Lister C. OF 6-2, 6-2    
18.09.   Lister C. - Huynh Phuong 1K 6-1, 6-0    
17.09.   Lister C. - Civera Lima M. Q-OF 6-2, 6-1    
16.09.   Lister C. - Samuseva J. Q-2K 6-3, 7-61    
15.09.   Lister C. - Mantecon Duro Q-1K 6-0, 6-0    
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Bua T. - Lister C. OF 6-3, 7-5    
11.09.   Lister C. - Prats-Millan C. 1K 6-0, 6-1    
10.09.   Lister C. - Chiesa D. Q-OF 6-2, 6-4    
09.09.   Lister C. - Sastre M. Q-2K 6-3, 4-2    
08.09.   Lister C. - Geiss J. Q-1K 6-0, 6-0    
  Enschede ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Tigu A. - Lister C. Q-OF 6-3, 64-7, 6-3    
19.08.   Lister C. - Riepe G. Q-2K 6-0, 6-2    
18.08.   Lister C. - Kourkine A. Q-1K 6-0, 6-0    
  Kristienhamn ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Rapisarda-Cal - Lister C. Q-1K 6-3, 6-2    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Bertasiute G. - Lister C. Q-OF 4-6, 6-2, 6-4    
13.05.   Lister C. - Hadjieva J. Q-1K 6-2, 6-0    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Kocher I. - Lister C. Q-1K 7-65, 6-4    
  Helsingborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Sugnaux T. - Lister C. 1K 3-6, 6-3, 6-2    
  Linköping ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Spremo M. - Lister C. OF 6-1, 6-3    
14.02.   Lister C. - Hamlin M. 1K 6-3, 6-0    
  Madrid 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Bua T / Cerve - Liste / Mendo SF 6-4, 7-64    
18.09.   Liste / Mendo - Careg / Luz B ČF 6-1, 6-2    
17.09.   Liste / Mendo - Ferna / Huynh OF 6-2, 3-6, 10-8    
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Bua T / Caval - Liste / Mendo F 6-2, 6-3    
13.09.   Liste / Mendo - Sanes / Sussa SF 6-3, 2-6, 10-6    
12.09.   Liste / Mendo - Prats / Van R ČF 6-2, 64-7, 10-8    
10.09.   Liste / Mendo - Mindi / Vishn OF 7-5, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Stockholm 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Bowtell A. - Lister C. 1K 4-6, 6-3, 6-1    
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Schaeder L. - Lister C. Q-1K 6-2, 7-5    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Barritza K. - Lister C. Q-1K 6-3, 6-2    
  Kristienhamn ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Cedermark B. - Lister C. Q-OF 1-6, 6-4, 6-4    
19.06.   Lister C. - Vang J. Q-1K 6-3, 6-4    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Bertasiute G. - Lister C. Q-OF 3-6, 6-4, 6-3    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Lizarazo Y. - Lister C. 1K 6-2, 6-4    
09.05.   Lister C. - Landstrom C. Q-OF 6-0, 6-1    
08.05.   Lister C. - Brunskog L. Q-1K 5-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Brazhnikova A. - Lister C. 1K 5-7, 6-1, 6-0    
01.11.   Lister C. - Kvelstein B. Q-OF 6-3, 3-6, 6-4    
31.10.   Lister C. - Pump L. Q-1K 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
28.01.2015 - 29.01.2015  Sunderland ITF skreč
09.10.2014 - 21.10.2014  Antalya 29 ITF skreč
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist