Matteucci Alice - profil

Matteucci Alice 

Matteucci Alice

Stát: Itálie
Narození: 29. 9. 1995
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 441. / 319.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 293. / 145.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 188/121 116/77 44/23 28/21 - -
2017 31/31 20/19 5/6 6/6 - -
2016 34/24 15/16 9/2 10/6 - -
2015 58/27 28/13 19/5 11/9 - -
2014 39/25 27/16 11/9 1/0 - -
2013 15/8 15/7 0/1 - - -
2012 8/3 8/3 - - - -
2011 3/3 3/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 137/62 95/43 29/9 13/9 - 0/1
2017 25/14 15/8 7/2 3/4 - -
2016 18/13 18/11 0/1 0/1 - -
2015 40/12 24/8 6/0 10/4 - -
2014 37/16 24/10 13/5 - - 0/1
2013 14/5 11/4 3/1 - - -
2012 3/2 3/2 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Jablonec ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.12.   Bandecchi S. - Matteucci A. ČF 6-1, 6-4 1.83 1.83
07.12.   Matteucci A. - Zovincova V. OF 6-4, 7-66 1.64 2.02
06.12.   Matteucci A. - Pospisilova D 1K 7-67, 6-3 1.06 5.96
  Milovice ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Rueffer L. - Matteucci A. 1K 6-3, 7-5 1.82 1.80
  Mistrovství Itálie týmů Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Zmau M. - Matteucci A. 7K 6-2, 6-3    
12.11.   Di Giuseppe M - Matteucci A. 5K 7-5, 6-2    
22.10.   Matteucci A. - Caregaro M. 2K 6-3, 2-6, 6-2    
  Obidos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Kudermetova V - Matteucci A. 1K 62-7, 7-5, 6-4 1.18 4.12
  Obidos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Danilovic O. - Matteucci A. OF 6-1, 6-1 1.26 3.41
10.10.   Matteucci A. - Pospelova A. 1K 6-1, 6-4 1.41 2.61
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Pieri T. - Matteucci A. 1K 6-4, 3-1 2.21 1.56
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Gamiz A. - Matteucci A. OF 6-3, 1-0 1.44 2.51
12.09.   Matteucci A. - Ciccone V. 1K 7-68, 6-0 1.02 9.15
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Grabher J. - Matteucci A. OF 6-4, 6-3 1.30 3.07
28.08.   Matteucci A. - Colmegna M. 1K 7-5, 6-0 1.85 1.80
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Cristian J. - Matteucci A. 1K 6-2, 6-3 1.67 2.02
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Raina A. - Matteucci A. OF 6-3, 6-4 1.67 2.04
16.08.   Matteucci A. - Strakhova V. 1K 1-6, 7-5, 6-4 1.84 1.82
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Arn G. - Matteucci A. Q-1K 6-1, 6-3    
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Pirazhenka S. - Matteucci A. Q-OF 7-5, 6-4    
31.07.   Matteucci A. - Primorac I. Q-1K 7-65, 6-4    
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Ruppert L. - Matteucci A. 1K 4-6, 6-3, 6-4 6.70 1.05
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Shinikova I. - Matteucci A. 1K 6-0, 5-7, 6-2 1.91 1.73
  Řím 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Mrdeza T. - Matteucci A. 1K 1-6, 6-2, 7-5 1.42 2.57
03.07.   Matteucci A. - Marcinkevica Q-ČF 2-6, 6-4, 6-2 1.80 1.80
02.07.   Matteucci A. - Simion O. Q-OF 3-6, 6-4, 6-1    
01.07.   Matteucci A. - Raggi A. Q-1K 6-1, 6-1    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Gatto-Montico - Matteucci A. OF 6-3, 6-0 1.65 2.02
20.06.   Matteucci A. - Njuki B. 1K 7-65, 6-3 1.06 6.48
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Vasylyeva A. - Matteucci A. SF 6-4, 6-4 1.71 1.94
16.06.   Matteucci A. - Ce G. ČF 3-6, 6-2, 6-2 1.94 1.70
15.06.   Matteucci A. - Lukacs V. OF 6-4, 6-3 1.62 2.07
14.06.   Matteucci A. - Di Giuseppe M 1K 66-7, 6-0, 6-3 2.28 1.50
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Simic J. - Matteucci A. Q-ČF 2-6, 7-5, 6-2    
05.06.   Matteucci A. - Balducci A. Q-OF 6-2, 6-3    
04.06.   Matteucci A. - Ivaldi B. Q-1K 4-6, 6-1, 6-3    
  Hammamet 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Arcidiacono F - Matteucci A. 1K 62-7, 6-3, 6-4 2.74 1.34
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Von Deichmann - Matteucci A. SF 4-6, 6-3, 6-1 1.15 4.35
18.05.   Matteucci A. - Buzarnescu M. ČF 6-2, 6-4 2.63 1.40
17.05.   Matteucci A. - Barritza K. OF 6-4, 6-4 2.01 1.66
15.05.   Matteucci A. - Mestach A. 1K 6-4, 6-3 2.68 1.38
14.05.   Matteucci A. - Jarlskog I. Q-OF 6-1, 6-3    
13.05.   Matteucci A. - Sofradzija A. Q-1K 6-2, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Marchetti G. - Matteucci A. 1K 6-2, 6-3 2.66 1.39
  Hammamet 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Bechri C. - Matteucci A. 1K 6-3, 6-2 3.79 1.18
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Piter K. - Matteucci A. 1K 6-1, 5-7, 6-1 1.26 3.28
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Paolini J. - Matteucci A. 1K 3-6, 6-3, 7-5 1.27 3.20
27.03.   Matteucci A. - Kerimbayeva K Q-OF 6-1, 6-4 2.37 1.45
26.03.   Matteucci A. - Esteve Mendez Q-2K 64-7, 6-1, 7-67    
  Solarino 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Rubini S. - Matteucci A. 1K 7-5, 6-1 2.25 1.50
  Solarino 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Bandecchi S. - Matteucci A. 1K 6-4, 4-6, 6-1 4.28 1.14
  Macon ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Samsonova L. - Matteucci A. ČF 6-4, 6-4 1.65 1.98
01.03.   Matteucci A. - Gatto-Montico OF 6-2, 1-6, 7-67 1.94 1.68
27.02.   Matteucci A. - Cakarevic S. 1K 1-6, 6-1, 6-4 1.50 2.25
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Webley-Smith - Matteucci A. ČF 6-4, 7-5 3.79 1.18
16.02.   Matteucci A. - Bogdan E. OF 6-3, 4-6, 6-3 1.21 3.51
15.02.   Matteucci A. - Ortevall S. 1K 6-0, 6-4 1.05 6.30
  Šarm aš-Šajch ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Sekulic S. - Matteucci A. ČF 6-4, 3-6, 6-4 1.65 1.98
09.02.   Matteucci A. - Golubovskaya OF 6-4, 6-0 1.16 4.02
08.02.   Matteucci A. - Webley-Smith 1K 6-3, 6-3 1.20 3.60
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Minnen G. - Matteucci A. Q-2K 6-4, 6-1    
28.01.   Matteucci A. - Wacanno E. Q-1K 6-2, 6-3    
  Jablonec ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Dudla / Zawad - Bronz / Matte ČF 6-3, 6-2    
  Milovice ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.12.   Kolb / Kolb - Colme / Matte SF 4-6, 7-65, 10-8    
01.12.   Colme / Matte - Bronz / Silva ČF 6-4, 6-4    
  Obidos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Kosto / Sizik - Bresc / Matte F    
13.10.   Bresc / Matte - Bucsa / Swan SF 6-3, 7-64    
12.10.   Bresc / Matte - Cengi / Priby ČF 6-4, 6-3    
10.10.   Bresc / Matte - Laine / Rompi OF 4-6, 6-1, 10-8    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Cicco / Cicco - Matte / Mrdez ČF 0-1    
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Chies / Colme - March / Matte SF 7-66, 6-3    
29.08.   March / Matte - Gryma / Sabin ČF 6-4, 6-4    
28.08.   March / Matte - Bordo / Vallo OF 6-2, 6-0    
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Maran / Santa - Matte / Strak OF 6-1, 6-4 1.80 1.80
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Barri / Schol - Chies / Matte OF 4-6, 6-2, 10-6 1.98 1.65
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Buril / Caval - Matte / Shapa SF 2-6, 6-2, 10-7 2.15 1.55
12.07.   Matte / Shapa - Quatt / Samso ČF 6-0, 7-67    
  Řím 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Lemoi / Wacan - Matte / Rosat ČF    
03.07.   Matte / Rosat - Paque / Piter OF 6-4, 6-4    
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Ferra / Matte - Ce G. / Pella F 2-6, 6-0, 11-9 2.13 1.56
15.06.   Ferra / Matte - Pera / Vrlji SF 7-65, 3-6, 10-8    
14.06.   Ferra / Matte - Gryma / Pantů ČF 6-0, 3-6, 10-7    
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Glush / Hon P - Matte / Rosat ČF 6-2, 6-3 1.85 1.75
07.06.   Matte / Rosat - Maleč / Perri OF 7-5, 4-6, 10-4    
  Santa Margherita Di Pula 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Covin / Piran - March / Matte ČF 6-3, 6-4 5.66 1.07
  Hammamet 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Lumsd / Udvar - Chies / Matte ČF 4.95 1.10
11.04.   Chies / Matte - Basko / Ehn R OF 6-1, 6-1 1.04 6.68
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Matte / Rosat - Schoo / Zanie F 6-1, 6-3 1.65 1.98
07.04.   Matte / Rosat - Koval / Pervu SF 6-2, 6-3 1.55 2.15
06.04.   Matte / Rosat - Bekke / Chies ČF 6-2, 6-3 1.26 3.15
05.04.   Matte / Rosat - Piter / Schmi OF 6-3, 6-4 1.72 1.89
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Gjorc / Pera - Matte / Rosat SF 4-6, 6-1, 10-8 1.80 1.80
30.03.   Matte / Rosat - Herin / Leyki ČF 6-3, 7-5 1.41 2.49
29.03.   Matte / Rosat - Estev / Tica OF 6-0, 6-2 1.03 8.60
  Solarino 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Maffe / Picci - Chies / Matte ČF    
  Solarino 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Andre / Krejs - Chies / Matte SF 6-3, 6-0 1.65 1.98
08.03.   Chies / Matte - Remon / Spite ČF 6-2, 6-3    
06.03.   Chies / Matte - Herdz / Paigi OF 6-2, 5-7, 10-6 1.35 2.70
  Macon ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Kreme / Marci - Matte / Rosat F 65-7, 7-61, 10-4 1.40 2.52
02.03.   Matte / Rosat - Arcan / Grey SF 6-4, 6-2 1.57 2.11
28.02.   Matte / Rosat - Barri / Leona ČF 6-4, 7-65 1.20 3.60
  Šarm aš-Šajch ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Kempe / Talco - Matte / Weble SF 2-0 3.51 1.21
09.02.   Matte / Weble - Chimu / Franz ČF 6-0, 6-2    
07.02.   Matte / Weble - Kuzne / Shevc OF 6-3, 6-3    
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Garci / Saez - Matte / Rosat ČF 2-6, 6-0, 10-7 1.77 1.83
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
20.09.2017 - 10.10.2017  Santa Margherita Di Pula 12 ITF skreč
14.09.2017 - 20.09.2017  Santa Margherita Di Pula 11 ITF skreč
03.10.2016 - 15.10.2016  Santa Margherita Di Pula 14 ITF skreč
04.02.2016 - 13.04.2016  Grenoble ITF skreč
03.02.2015 - 15.02.2015  Glasgow ITF skreč
10.11.2014 - 28.01.2015  Šarm aš-Šajch 54 ITF skreč
06.12.2013 - 14.01.2014  Duino Aurisina ITF skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist