Vina del Mar
skreč

Zprávy

Hitparáda tenisových úletů. Ymer napodobil Plíškovou, diskvalifikaci se nevyhnuli ani Kyrgios či Nalbandian

Mikael Ymer (24) ve středu na turnaji v Lyonu rozmlátil svou raketu o umpire a rozšířil seznam hráčů, kvůli kterým skončil zápas předčasně. Ač působilo Švédovo počínání přehnaně agresivně, někteří fanoušci mu dost možná rozuměli. V minulosti se podobných excesů dopustily i ty největší hvězdy, pro jejichž chování už se pochopení hledalo obtížněji.

Madrid 2007. Jak Nalbandian jako jediný v historii porazil Federera, Nadala a Djokoviče během jednoho turnaje

Porazit Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče je pro všechny tenisty vždy velmi cenné vítězství. Pyšnit se skalpem všech tří rekordmanů v počtu vyhraných grandslamů může už jen vybraná skupina tenistů. A vyřadit všechny tři během jednoho turnaje? Tak to se v historii podařilo pouze Argentinci Davidu Nalbandianovi, který si na už tehdy vládnoucí trio mužského tenisu vyšlápl cestou za titulem z turnaje Masters v Madridu 2007.

Nalbandian závodí v rallye. Cíl: přijet zdravý do cíle

David Nalbandian vyměnil čelenku a šortky za motoristickou přilbu a kombinézu a závodí v rodné Argentině v národním rallyeovém šampionátu. Po březnové premiéře, kde skončil desátý, se v těchto dnech prohání po stejných tratích jako špičkoví jezdci ze seriálu mistrovství světa.