Istanbul ITF
skreč

Zprávy

Hlaváčková ve Vigu vyhrála druhý turnaj ITF v řadě

ITF VIGO & BUKUREŠŤ - Třiadvacetiletá Andrea Hlaváčková během 14 dní vyhrála druhý turnaj kategorie ITF. Česká hráčka po triumfu ve francouzském Les Contamines-Montjoie zvítězila jako nasazená jednička i na rychlém povrchu ve španělském Vigu. Naopak ve finále v Bukurešti prohrála Zuzana Ondrášková.

Voráčová ve čtvrtfinále. Poprvé po téměř třech letech

Tak vydařený turnaj jako ten v marockém Fesu Renata Voráčová už dlouho nezažila. Česká tenistka dnes ve druhém kole porazila Britku Katie O'Brienovou 6-0 a 7-5 a postoupila mezi nejlepších osm. Čtvrtfinále na okruhu WTA si tak zahraje poprvé po téměř třech letech.

Šafářová ani Zakopalová v Portoroži nezaváhaly

WTA PORTOROŽ - Česká tenistka Lucie Šafářová postoupila na turnaji v Portoroži do druhého kola, poté co ve svém úvodním utkání porazila Britku Katie O'Brienovou dvakrát 6-4. Po Šafářové dnes na tvrdém povrchu ve Slovinsku uspěla také Klára Zakopalová, která porazila domácí Mašu Zecovou Peškiričovou po setech 6:2 a 6:4.