Oliveira Goncalo - profil

Oliveira Goncalo 

Oliveira Goncalo

Stát: Portugalsko
Narození: 17. 2. 1995
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 213. / 213.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 176. / 176.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: L
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Cali 2 challenger OF 17.10. 23:35 Estre / Munoz - Olive / Panfi    
 Cali 2 challenger OF 18.10. 17:00 Melzer G. - Oliveira G. 1.46 2.46
 
Rok Kolo
Hráč hraje na tomto turnaji poprvé.
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 291/219 240/159 36/42 15/18 - -
2017 67/34 66/31 1/3 - - -
2016 59/45 56/36 0/3 3/6 - -
2015 41/44 32/27 3/8 6/9 - -
2014 45/37 41/34 4/3 - - -
2013 54/31 29/14 19/14 6/3 - -
2012 22/19 14/12 8/7 - - -
2011 3/7 2/3 1/4 - - -
2010 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 241/144 208/116 17/17 16/11 - -
2017 51/23 47/22 4/1 - - -
2016 68/29 62/24 - 6/5 - -
2015 62/33 44/21 8/7 10/5 - -
2014 45/30 43/29 2/1 - - -
2013 13/22 10/15 3/6 0/1 - -
2012 2/7 2/5 0/2 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Brancaccio R. - Oliveira G. OF 6-3, 7-63 3.21 1.25
14.12.   Oliveira G. - Guinard M. 1K 6-1, 6-2 1.20 3.60
11.12.   Balazs A. - Oliveira G. F 6-2, 6-3 1.40 2.52
11.12.   Oliveira G. - Luisi A. SF 6-2, 6-0 1.32 2.83
10.12.   Oliveira G. - Brancaccio R. ČF 6-0, 6-2    
10.12.   Oliveira G. - Meuffels A. OF 6-2, 4-1 1.50 2.25
07.12.   Oliveira G. - Tessa L. 1K 6-2, 6-4 1.55 2.15
30.11.   Benchetrit E. - Oliveira G. 1K 3-6, 6-4, 7-5 2.66 1.36
27.11.   Taberner C. - Oliveira G. F 6-4, 7-5 1.25 3.24
26.11.   Oliveira G. - Nedelko I. SF 6-4, 64-7, 6-2 2.35 1.46
25.11.   Oliveira G. - Martinez Port ČF 6-3, 3-6, 6-4 3.09 1.27
24.11.   Oliveira G. - Guinard M. OF 6-0, 6-2 1.32 2.83
23.11.   Oliveira G. - Petrone A. 1K 6-4, 6-0 1.80 1.80
18.11.   Mugevicius L. - Oliveira G. ČF 7-5, 6-0    
17.11.   Oliveira G. - Martos Gornes OF 6-1, 6-1 1.30 2.92
15.11.   Oliveira G. - Villarruel S. 1K 6-4, 5-7, 7-60 1.21 3.51
11.11.   Toledo Bague - Oliveira G. ČF 6-1 1.50 2.25
10.11.   Oliveira G. - Benchetrit E. OF 6-4, 7-5 1.46 2.35
09.11.   Oliveira G. - Baryshev A. 1K 6-2, 6-0 1.01 8.26
04.11.   Domingues J. - Oliveira G. ČF 6-3, 6-1 1.23 3.40
03.11.   Oliveira G. - Voronin D. OF 6-4, 6-4 1.15 4.14
02.11.   Oliveira G. - Catini D. 1K 6-3, 6-0 1.04 6.68
26.10.   Goldsteiner P - Oliveira G. 1K 7-5, 6-0 2.23 1.51
11.10.   Brancaccio R. - Oliveira G. 1K 7-5 1.80 1.80
05.10.   Semmler M. - Oliveira G. 1K 6-2, 7-62 2.55 1.39
28.09.   Cacao T. - Oliveira G. 1K 6-1, 7-66 2.72 1.35
14.09.   Martinez M. - Oliveira G. OF 1-0 3.43 1.22
12.09.   Oliveira G. - Redondo Perei 1K 6-4, 2-6, 6-4 1.01 8.26
07.09.   Werner J. - Oliveira G. OF 6-0, 6-1 2.38 1.45
06.09.   Oliveira G. - Vidal Azorin 1K 1-6, 6-0, 6-3 1.21 3.55
02.09.   Bellier A. - Oliveira G. ČF 2-6, 6-3, 6-2 1.89 1.72
31.08.   Oliveira G. - Ollert L. OF 6-3, 7-63 4.02 1.16
29.08.   Oliveira G. - Keist L. 1K 6-1, 6-1 1.06 5.96
25.08.   Lokoli L. - Oliveira G. ČF 6-1, 6-2 1.40 2.52
24.08.   Oliveira G. - Martinez M. OF 6-2, 6-1 1.15 4.14
23.08.   Oliveira G. - Kahoun J. 1K 3-6, 6-1, 6-4 1.14 4.28
19.08.   Simon T. - Oliveira G. SF 7-5, 4-6, 6-3 1.91 1.71
18.08.   Oliveira G. - Martinez M. ČF 6-2, 6-3 1.15 4.14
17.08.   Oliveira G. - Inzerillo J. OF 6-3, 3-6, 6-4 1.22 3.43
16.08.   Oliveira G. - Voljacques H. 1K 6-2, 6-4 1.15 4.14
13.08.   Ofner S. - Oliveira G. F 6-2, 6-3 1.71 1.92
12.08.   Oliveira G. - Boehler D. SF 6-1 1.33 2.77
11.08.   Oliveira G. - Schroll P. ČF 6-2, 6-4 1.28 3.03
10.08.   Oliveira G. - Ollert L. OF 6-4, 6-2 1.10 4.95
09.08.   Oliveira G. - Kossler B. 1K 7-610, 6-1 1.08 5.40
05.08.   Beran M. - Oliveira G. ČF 6-3, 3-6, 6-2 2.88 1.31
04.08.   Oliveira G. - Klein L. OF 6-4, 6-4 1.35 2.70
02.08.   Oliveira G. - Brna D. 1K 6-3, 6-1 1.05 6.30
29.07.   Hampel L. - Oliveira G. SF 6-4, 6-3 1.62 2.04
28.07.   Oliveira G. - Simon T. ČF 6-2, 2-6, 7-5 2.06 1.60
27.07.   Oliveira G. - Pichler D. OF 6-3, 7-5 1.50 2.25
26.07.   Oliveira G. - Martin T. 1K 6-1, 6-4 1.13 4.42
20.07.   Bobrov B. - Oliveira G. 1K 1-6, 6-4, 6-3 5.96 1.06
14.07.   Neuchrist M. - Oliveira G. ČF 7-66 1.57 2.11
13.07.   Oliveira G. - Schroll P. OF 6-3, 1-6, 6-3    
12.07.   Oliveira G. - Aichhorn J. 1K 6-2, 6-1 1.01 9.13
09.07.   Oliveira G. - Hanfmann Y. F 7-64, 3-6, 6-1 2.49 1.41
08.07.   Oliveira G. - Meis P. SF 6-4, 6-0 2.01 1.63
07.07.   Oliveira G. - Kapas A. ČF 6-2, 6-0 2.02 1.62
06.07.   Oliveira G. - Woerner P. OF 6-1, 6-2 1.41 2.49
05.07.   Oliveira G. - Silva C. 1K 7-64, 6-2 1.25 3.21
03.07.   Oliveira G. - Guichoud M. Q-OF 6-1, 6-1    
03.07.   Oliveira G. - Bangratz J. Q-2K 6-3, 6-4    
29.06.   Galoppini D. - Oliveira G. OF 4-6, 6-4, 6-4 3.09 1.27
28.06.   Oliveira G. - Ottolini F. 1K 6-3, 6-3 1.04 6.68
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Sonego L. - Oliveira G. Q-OF 6-1, 6-2    
18.06.   Oliveira G. - Escobar G. Q-1K 6-1, 1-0    
  Perugia challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Rodriguez-Pac - Oliveira G. Q-OF 5-7, 7-5, 7-62    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Virgili A. - Oliveira G. OF 7-62, 3-6, 6-3 1.80 1.80
08.06.   Oliveira G. - Martinez M. 1K 7-62, 6-2 1.51 2.23
31.05.   Tatlot J. - Oliveira G. 1K 6-3, 6-2    
30.05.   Oliveira G. - Roberto R. Q-OF 6-1, 6-3    
29.05.   Oliveira G. - Bertuccioli F Q-2K 6-2, 6-4    
  Vicenza challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Napolitano S. - Oliveira G. Q-OF 6-4, 6-1    
21.05.   Oliveira G. - Staněk R. Q-1K 6-2, 6-4    
  Mestre challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Masur D. - Oliveira G. Q-OF 6-3, 6-0    
14.05.   Oliveira G. - Giner M. Q-1K 6-1, 6-2    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Grant M. - Oliveira G. 1K 7-5, 6-3 1.80 1.80
  Aix en Provence challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Jacq G. - Oliveira G. Q-1K 6-1, 6-4    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Beck A. - Oliveira G. 1K 4-6, 6-4, 7-65 1.11 4.70
  Turín challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Bachinger M. - Oliveira G. Q-1K 7-64, 6-4    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Rousset E. - Oliveira G. OF 63-7, 6-2, 6-4 1.72 1.88
04.04.   Oliveira G. - Baldi F. 1K 7-63, 6-2 1.80 1.80
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Moutet C. - Oliveira G. Q-1K 6-1, 6-2    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Sidorenko A. - Oliveira G. ČF 6-3, 6-1 1.25 3.20
23.03.   Oliveira G. - Michon A. OF 3-6, 6-3, 6-3 4.40 1.13
22.03.   Oliveira G. - Bauvy R. 1K 6-1, 4-2 1.90 1.71
15.03.   Alekseenko V. - Oliveira G. 1K 6-4, 7-64 2.32 1.47
08.03.   Virgili A. - Oliveira G. 1K 6-3, 63-7, 6-3 1.70 1.92
03.03.   Zapata Mirall - Oliveira G. OF 6-4, 6-3 1.98 1.65
01.03.   Oliveira G. - Chazal M. 1K 6-1, 6-1 3.20 1.25
22.02.   Giraldi Reque - Oliveira G. 1K 7-66, 6-2 2.00 1.64
18.02.   Diez S. - Oliveira G. OF 7-5, 6-2 1.25 3.20
17.02.   Oliveira G. - Giraldi Reque 1K 6-4, 4-6, 6-0    
11.02.   Majchrzak K. - Oliveira G. ČF 6-3, 3-6, 6-1 1.22 3.45
10.02.   Oliveira G. - Boluda-Purkis OF 4-6, 6-0, 6-2 2.75 1.34
08.02.   Oliveira G. - Varillas Pati 1K 7-66, 2-6, 7-5 1.38 2.60
05.02.   Cias P. - Oliveira G. ČF 6-2, 6-4 1.71 1.90
03.02.   Oliveira G. - Alcaraz Ivorr OF 4-6, 6-2, 7-65 3.70 1.19
02.02.   Oliveira G. - Bensoussan S. 1K 5-7, 7-5, 6-2 1.71 1.90
26.01.   Ward A. - Oliveira G. 1K 7-65, 6-4 1.26 3.15
18.01.   Podzus M. - Oliveira G. 1K 7-62, 6-4 1.38 2.60
13.01.   Jacq G. - Oliveira G. OF 7-61, 6-4 1.50 2.24
11.01.   Oliveira G. - Chaix L. 1K 5-7, 6-3, 7-62 1.11 4.75
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Borto / Salvi - Guina / Olive SF 6-4, 6-1    
15.12.   Guina / Olive - Lah S / Manda ČF 6-4, 6-2    
14.12.   Guina / Olive - Dvora / Portm OF 6-1, 6-0    
11.12.   Baldi / Petro - Keker / Olive F 1-6, 6-3, 1-0    
10.12.   Keker / Olive - Fourn / Tessa SF 7-65, 6-1    
07.12.   Keker / Olive - Kanar / Viber ČF    
06.12.   Keker / Olive - Cungu / Semed OF 6-1, 6-2    
03.12.   Olive / Perre - Marco / Melig F 6-1, 3-6, 1-0    
02.12.   Olive / Perre - Echar / Rodri SF 6-3, 6-4    
30.11.   Olive / Perre - Ferra / Labna ČF 7-64, 6-0    
29.11.   Olive / Perre - Crawf / Crawf OF 6-2, 6-1    
26.11.   Balaz / Olive - Marto / Toled F 6-4, 6-3    
25.11.   Balaz / Olive - Marco / Melig SF 6-3, 6-3    
24.11.   Balaz / Olive - Bucur / Iorda ČF 6-0, 6-0    
22.11.   Balaz / Olive - Lynch / Resti OF 6-1, 6-1    
19.11.   Kanar / Perre - Gil F / Olive SF 7-62, 1-6, 10-8    
19.11.   Gil F / Olive - Di Fa / Sirin ČF 6-2, 6-4    
15.11.   Gil F / Olive - Marco / Melig OF 7-62, 6-0    
10.11.   Marco / Melig - Gil F / Olive ČF 7-62, 2-6, 10-7    
07.11.   Gil F / Olive - Mas M / Zigan OF 6-0, 6-4    
05.11.   Cunha / Gil F - Mugev / Olive F 7-62, 7-65    
04.11.   Mugev / Olive - Domin / Loure SF 6-2, 6-3    
02.11.   Mugev / Olive - Derdo / Villa ČF 6-4, 6-2    
31.10.   Mugev / Olive - Camma / Carli OF 6-2, 6-2    
27.10.   Marto / Romer - Olive / Tessa ČF 1-6, 6-1, 11-9    
25.10.   Olive / Tessa - Ali M / El Ay OF 5-7, 6-2, 11-9    
11.10.   Jimen / Orteg - Herna / Olive ČF    
08.10.   Gil F / Giner - Forne / Olive F 3-6, 6-3, 10-3    
07.10.   Forne / Olive - Deus / Domin SF 6-3, 4-6, 14-12    
06.10.   Forne / Olive - Gigou / Mina ČF 6-4, 7-5    
09.09.   Estev / Werne - Forne / Olive F 6-1, 6-1    
08.09.   Forne / Olive - Clime / Gakho SF 6-2, 6-1    
07.09.   Forne / Olive - Alcar / Vidal ČF 6-2, 6-1    
05.09.   Forne / Olive - Ibane / Pla M OF 6-2, 5-7, 10-6    
02.09.   Olive / Rebou - Coria / Marti F 6-3, 6-3    
01.09.   Olive / Rebou - Balte / Huesl SF 6-4, 6-4    
31.08.   Olive / Rebou - Nikle / Somme ČF 6-4, 7-65    
30.08.   Olive / Rebou - Grand / Lipov OF 7-5, 6-2    
26.08.   Olive / Rebou - Coria / Marti F 7-5, 6-2    
25.08.   Olive / Rebou - Kalam / Villa SF 6-2, 6-2    
24.08.   Olive / Rebou - Porta / Walch ČF 7-5, 6-2    
22.08.   Olive / Rebou - Ceppe / Mical OF 6-2, 7-5    
19.08.   Olive / Rebou - Belli / Nys H F 6-3, 7-5    
18.08.   Olive / Rebou - Inzer / Viber SF 64-7, 6-2, 10-6    
17.08.   Olive / Rebou - Ficov / Varil ČF 6-3, 6-2    
15.08.   Olive / Rebou - Currl / Marti OF 6-0, 6-3    
09.08.   Erler / Haim - Bader / Olive ČF 3-6, 7-64, 10-3    
05.08.   Beran / Puodz - Jacq / Olive SF 4-6, 7-66, 11-9    
04.08.   Jacq / Olive - Keker / Semja ČF    
03.08.   Jacq / Olive - Klec / Rahim OF 6-2, 6-0    
29.07.   Bader / Olive - Hampe / Pichl F 7-5, 6-3    
27.07.   Bader / Olive - Disch / Turin SF 6-0, 6-2    
26.07.   Bader / Olive - Haert / Marti ČF 6-4, 6-2    
25.07.   Bader / Olive - Salaz / Stief OF 6-0, 6-3    
21.07.   Bader / Ofner - Berna / Olive ČF 3-6, 6-4, 10-3    
19.07.   Berna / Olive - Srblj / Stosi OF 6-2, 1-6, 13-11    
11.07.   Schro / Veldh - Berna / Olive OF 7-5, 2-6, 11-9    
06.07.   Meis / Schro - Mousl / Olive ČF 3-6, 7-65, 18-16    
04.07.   Mousl / Olive - Felli / Ronca OF 6-3, 6-4    
01.07.   Basso / Monca - Macca / Olive F 7-64, 6-3    
30.06.   Macca / Olive - Ingar / Massa SF 6-4, 6-0    
29.06.   Macca / Olive - Bolla / Lavag ČF 5-7, 6-3, 10-8    
27.06.   Macca / Olive - Bover / Sinne OF 6-2, 6-3    
  Perugia challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Reyes / Schnu - Cacic / Olive OF 6-1, 7-5 1.25 3.21
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Sude / Volan - Felde / Olive OF 6-3, 6-4    
  Vicenza challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Behar / Lama - Ghedi / Olive OF 7-5, 6-2    
  Mestre challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Reyes / Satsc - Lesti / Olive OF 6-2, 6-2 1.20 3.60
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Autho / Beck - Forne / Olive F 6-4, 6-3    
28.04.   Forne / Olive - Cagni / Couac SF 6-3, 6-4    
27.04.   Forne / Olive - Rombo / Turin ČF 6-3, 6-1    
25.04.   Forne / Olive - Folie / Reute OF 6-4, 6-2    
07.04.   Janko / Roy M - Olive / Volan SF 6-4, 7-64    
06.04.   Olive / Volan - Becuz / Meeha ČF 6-1, 6-2    
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Kamke / Weiss - Arend / Olive OF 4-6, 6-4, 10-3 1.80 1.80
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Mies / Otte - Olive / Wang ČF 6-3, 6-2    
21.03.   Olive / Wang - Brech / Roy M OF 7-62, 61-7, 10-4    
15.03.   Becuz / Virgi - Olive / Virgi ČF    
10.03.   Pel D / van d - Olive / Vavas SF 6-3, 6-2    
09.03.   Olive / Vavas - Gawro / Volan ČF 64-7, 7-66, 14-12    
07.03.   Olive / Vavas - Bega / Frige OF 7-5, 6-4    
04.03.   Lopez / Munar - Olive / Santi F 64-7, 6-3, 10-7    
03.03.   Olive / Santi - Arauz / Marto SF 6-1, 6-1    
02.03.   Olive / Santi - Djurd / Forne ČF 6-2, 6-2    
29.02.   Olive / Santi - Berga / Berna OF 6-0, 6-0    
22.02.   Taber / Yamad - Benso / Olive OF 6-2, 5-7, 10-3    
18.02.   Mas M / Vega - Ghedi / Olive SF 2-6, 6-3, 10-7    
17.02.   Ghedi / Olive - Corre / Vilel ČF 6-2, 3-6, 10-3    
15.02.   Ghedi / Olive - Romer / Semml OF 6-4, 7-61    
12.02.   Brkic / Olive - Rondo / Stefa F 66-7, 6-3, 10-6    
11.02.   Brkic / Olive - Corne / Jecan SF 6-2, 6-4    
10.02.   Brkic / Olive - Marti / Santi ČF 6-2, 6-4    
08.02.   Brkic / Olive - Panfi / Schmi OF 6-2, 6-2    
01.02.   Diez / Lopez - Olive / Rondo OF 65-7, 6-3, 10-8    
29.01.   Brkic / Olive - Benso / Schmi F 6-2, 3-6, 10-1    
28.01.   Brkic / Olive - Marto / Munoz SF 6-1, 6-0    
27.01.   Brkic / Olive - Canas / Domin ČF 6-0, 6-1    
25.01.   Brkic / Olive - Lopez / Marti OF    
22.01.   Bonzi / Jacq - Klego / Olive SF 7-5, 7-65    
20.01.   Klego / Olive - Lopez / Marti ČF 6-3, 6-4    
19.01.   Klego / Olive - Bouqu / Ramia OF 6-4, 3-6, 10-8    
13.01.   Bonzi / Jacq - De Sc / Olive ČF 3-6, 6-1, 10-6    
12.01.   De Sc / Olive - Huet / Ronca OF 6-1, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
06.09.2017 - 12.09.2017  Sevilla challenger skreč - křeč
01.06.2017 - 07.06.2017  Futures 2017 skreč
15.02.2017 - 28.02.2017  Futures 2017 skreč
27.01.2017 - 31.01.2017  Futures 2017 skreč
11.11.2016 - 15.11.2016  Futures 2016 skreč
11.10.2016 - 26.10.2016  Futures 2016 skreč
14.09.2016 - 28.09.2016  Futures 2016 skreč
14.07.2016 - 19.07.2016  Futures 2016 skreč
22.04.2015 - 28.04.2015  Futures 2015 skreč
03.02.2014 - 07.02.2014  Futures 2014 skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist