Oliveira Goncalo - profil

Oliveira Goncalo 

Oliveira Goncalo

Stát: Portugalsko
Narození: 17. 2. 1995
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 221. / 194.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 133. / 131.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: L
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 French Open Q-2K 23.05. 13:00 Oliveira G. - Choinski J. 1.94 1.80
 
Rok Kolo
Hráč hraje na tomto turnaji poprvé.
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 315/244 260/173 39/48 16/23 - -
2018 7/16 5/7 1/4 1/5 - -
2017 84/43 81/38 3/5 - - -
2016 59/45 56/36 0/3 3/6 - -
2015 41/44 32/27 3/8 6/9 - -
2014 45/37 41/34 4/3 - - -
2013 54/31 29/14 19/14 6/3 - -
2012 22/19 14/12 8/7 - - -
2011 3/7 2/3 1/4 - - -
2010 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 269/164 223/129 26/20 20/15 - -
2018 13/12 6/6 3/2 4/4 - -
2017 66/31 56/29 10/2 - - -
2016 68/29 62/24 - 6/5 - -
2015 62/33 44/21 8/7 10/5 - -
2014 45/30 43/29 2/1 - - -
2013 13/22 10/15 3/6 0/1 - -
2012 2/7 2/5 0/2 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Oliveira G. - Kubler J. Q-1K 6-2, 7-5 3.45 1.28
  Lisabon challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Auger Aliassi - Oliveira G. 1K 6-3, 7-5 1.19 4.25
  Braga challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Auger Aliassi - Oliveira G. OF 6-3, 6-1 1.25 3.64
08.05.   Oliveira G. - Vega Hernande 1K 7-62, 4-6, 6-2 1.32 3.12
  Ostrava challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Ignatik U. - Oliveira G. 1K 4-6, 6-3, 7-64 1.77 1.96
  Francavilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Hoang A. - Oliveira G. OF 6-1, 3-6, 6-3 1.68 2.08
23.04.   Oliveira G. - Travaglia S. 1K 6-0, 6-1 4.61 1.16
  Tunis challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Elias G. - Oliveira G. 1K 6-2, 6-2 1.18 4.28
  Barletta challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Trungelliti M - Oliveira G. ČF 6-1, 6-3 1.20 4.40
11.04.   Oliveira G. - Kuhn N. OF 4-6, 0-2 3.22 1.30
10.04.   Oliveira G. - Nagal S. 1K 4-6, 6-3, 6-2 2.35 1.54
  Alicante challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Andujar P. - Oliveira G. 1K 6-2, 6-2 1.38 2.79
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Bachinger M. - Oliveira G. 1K 6-1, 6-2 1.21 3.98
  Lille challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Guez D. - Oliveira G. 1K 6-1, 3-6, 6-3 1.28 3.29
  Indian Wells Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Mahut N. - Oliveira G. Q-1K 6-3, 6-3 1.13 5.58
  Cherbourg challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Moraing M. - Oliveira G. 1K 7-5, 7-62 1.17 4.42
  San Francisco challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Krueger M. - Oliveira G. 1K 6-3, 6-4 1.40 2.74
  Dallas challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Koepfer D. - Oliveira G. OF 6-0, 7-5 1.64 2.13
30.01.   Oliveira G. - Hanfmann Y. 1K 7-63, 7-65 3.87 1.21
  Newport Beach challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Krueger M. - Oliveira G. 1K 7-65, 6-2 1.55 2.29
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
10.01.   Bublik A. - Oliveira G. Q-1K 6-3, 1-6, 6-3 1.31 3.19
  Bangkok 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.01.   Nedovyesov A. - Oliveira G. OF 6-4, 6-3 1.39 2.77
02.01.   Oliveira G. - Vanni L. 1K 4-6, 6-2, 6-1 3.03 1.33
  Lisabon challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Dias / Falca - Lammo / Olive OF 5-7, 6-3, 10-6    
  Braga challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Elias / Sousa - Lammo / Olive ČF 63-7, 6-2, 10-7    
  Ostrava challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Balaz / Olive - Rosol / Stakh F 6-0, 7-5 2.28 1.54
04.05.   Balaz / Olive - Bonzi / Vervo SF 5-7, 6-2, 10-8    
03.05.   Balaz / Olive - Michn / Polja ČF 7-5, 6-4    
02.05.   Balaz / Olive - Oclep / Vavas OF 3-6, 6-3, 10-6    
  Francavilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Oclep / Vavas - Nagal / Olive OF 5-7, 7-5, 10-8    
  Tunis challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Gille / Vlieg - Domin / Olive OF 6-4, 5-7, 10-7 1.39 2.70
  Barletta challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Behar / Gonza - Olive / Pel D SF 7-65, 6-4 1.40 2.70
11.04.   Olive / Pel D - Motti / Vavas ČF 7-61, 6-3    
09.04.   Olive / Pel D - Guerr / Trava OF 5-7, 6-3, 11-9    
  Alicante challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Arnab / Giann - Junai / Olive OF 7-5, 7-5    
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Nys H / Skups - Mousl / Olive OF 6-4, 6-4    
  Lille challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Halys / Humbe - Behar / Olive OF 63-7, 6-4, 10-8    
  Cherbourg challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Arneo / Weiss - Olive / Sakha SF 1.34 2.95
16.02.   Olive / Sakha - Elgin / Silje ČF 6-3, 1-6, 10-7 2.90 1.34
13.02.   Olive / Sakha - Borso / Majch OF    
  San Francisco challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Nedun / Rungk - Novik / Olive ČF 4-6, 6-1, 11-9 1.43 2.60
06.02.   Novik / Olive - Brenn / Chapp OF 6-2, 6-1 1.08 6.10
  Dallas challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Nedun / Rungk - Novik / Olive SF 6-3, 6-3 1.65 2.10
01.02.   Novik / Olive - Behar / Gonza ČF 6-3, 7-5 2.20 1.59
01.02.   Novik / Olive - Peliw / Schnu OF 6-4, 6-4 1.48 2.45
  Newport Beach challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.01.   Lipsk / Marre - Escob / Olive OF 6-2, 3-6, 12-10 1.23 3.65
  Bangkok 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.01.   Grano / Grano - Kolář / Olive F 6-3, 7-66 1.40 2.67
05.01.   Kolář / Olive - Hsieh / Yang SF 6-2, 3-6, 10-8    
04.01.   Kolář / Olive - Gong / Wu D. ČF 6-1, 7-5 1.83 1.83
01.01.   Kolář / Olive - Matsu / Yi C. OF 7-5, 7-67 2.05 1.65
Žádné zápasy.
 
  Hongkong 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.12.   Denolly C. - Oliveira G. OF 4-6, 6-2, 6-3 1.98 1.65
26.12.   Oliveira G. - Bauvy R. 1K 7-67, 6-4 1.05 6.30
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
20.12.   Kim C. - Oliveira G. OF 6-3, 6-1 2.37 1.45
19.12.   Oliveira G. - Furness E. 1K 6-1, 6-4 1.40 2.52
17.12.   Zekic M. - Oliveira G. F 4-1 2.08 1.63
16.12.   Oliveira G. - Brancaccio R. SF 6-2, 5-7, 6-4 1.09 5.72
15.12.   Oliveira G. - Guinard M. ČF 6-1, 6-2 1.05 6.30
14.12.   Oliveira G. - Boitan G. OF 6-1, 6-3 1.05 6.30
12.12.   Oliveira G. - Arh A. 1K 6-0, 6-1 1.01 11.75
10.12.   Oliveira G. - Katic D. F 7-65, 3-6, 6-3 1.06 6.62
09.12.   Oliveira G. - Bortolotti M. SF 6-2, 6-2 1.20 3.78
08.12.   Oliveira G. - Ghorbel A. ČF 6-2, 4-6, 6-3 1.07 5.66
07.12.   Oliveira G. - Fernandez Can OF 6-1, 6-4 1.03 7.12
06.12.   Oliveira G. - Van Terheijde 1K 6-3, 6-3 1.10 4.95
03.12.   Oliveira G. - Brancaccio R. F 6-3, 6-2 1.29 3.18
02.12.   Oliveira G. - Roca Batalla SF 6-2, 4-6, 6-4 1.88 1.77
01.12.   Oliveira G. - Carli C. ČF 6-2, 6-4 1.20 3.60
30.11.   Oliveira G. - Ouakaa A. OF 6-1, 6-4 1.01 11.75
29.11.   Oliveira G. - Pontico H. 1K 6-2, 7-5 1.03 7.12
  Rio de Janeiro challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Clezar G. - Oliveira G. 1K 3-6, 6-3, 6-3 1.33 3.02
  Santiago 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Arevalo M. - Oliveira G. OF 6-4, 4-6, 7-5 1.46 2.51
13.11.   Oliveira G. - Rola B. 1K 6-4, 7-65 3.91 1.21
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Silva Dutra R - Oliveira G. 1K 6-3, 6-3 1.18 4.20
  Guayaquil challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Domingues J. - Oliveira G. 1K 3-6, 6-2, 6-3 1.59 2.20
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Elias G. - Oliveira G. 1K 6-1, 6-3 1.18 4.18
  Cali 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Melzer G. - Oliveira G. OF 6-2, 6-0 1.25 3.54
16.10.   Oliveira G. - Sorgi J. 1K 7-65, 6-4 1.62 2.14
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Janvier M. - Oliveira G. 1K 6-3, 7-5 1.86 1.84
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Elias G. - Oliveira G. SF 4-6, 6-4, 6-2 1.29 3.36
06.10.   Oliveira G. - Pereira J. ČF 6-2, 6-3 1.65 2.13
04.10.   Oliveira G. - Sant'Anna B. OF 6-3, 6-1 1.51 2.41
03.10.   Oliveira G. - Giner M. 1K 3-6, 7-5, 0-0 1.57 2.25
  Sibiu challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Taberner C. - Oliveira G. 1K 6-2, 6-2 1.58 2.24
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Mayer F. - Oliveira G. OF 6-4, 6-4 1.20 3.94
12.09.   Oliveira G. - Lestienne C. 1K 3-6, 6-2, 6-3 2.11 1.64
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Munar Clar J. - Oliveira G. OF 4-6, 7-67, 2-3 1.55 2.28
04.09.   Oliveira G. - Giner M. 1K 7-5, 6-3 1.74 1.98
  Como challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Cecchinato M. - Oliveira G. 1K 6-1, 6-2 1.29 3.25
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Elias G. - Oliveira G. Q-1K 6-2, 4-6, 6-1 1.24 3.68
  Cordenons challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Carballes Bae - Oliveira G. ČF 6-3, 6-1 1.30 3.34
16.08.   Oliveira G. - Munar Clar J. OF 6-4, 6-2 2.33 1.53
15.08.   Oliveira G. - Gakhov I. 1K 7-64, 6-1 1.62 2.14
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Lindell C. - Oliveira G. ČF 2-6, 7-62, 6-3 2.25 1.53
09.08.   Oliveira G. - Balzerani R. OF 6-2, 6-4 1.25 3.42
07.08.   Oliveira G. - Summaria C. 1K 6-4, 6-2 1.08 6.07
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Lokoli L. - Oliveira G. OF 4-6, 7-62, 6-4 1.36 2.90
01.08.   Oliveira G. - Mertens Y. 1K 6-3, 3-6, 6-4 2.64 1.42
  Cortina challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Arnaboldi A. - Oliveira G. 1K 6-3, 6-1 1.77 1.93
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Vatutin A. - Oliveira G. SF 2-6, 7-5, 6-2 1.58 2.28
21.07.   Oliveira G. - Eysseric J. ČF 7-62, 6-4 1.85 1.88
20.07.   Oliveira G. - Janowicz J. OF 5-7, 6-2, 6-4 4.38 1.17
18.07.   Oliveira G. - Michnev P. 1K 6-2, 6-4 1.70 2.01
  Braunschweig challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Kuhn N. - Oliveira G. 1K 6-4, 6-2 1.68 2.05
09.07.   Oliveira G. - Marcan D. Q-ČF 6-3, 7-64 1.44 2.50
08.07.   Oliveira G. - Mannapov A. Q-OF 6-3, 1-0    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Westerhof B. - Oliveira G. SF 6-4, 3-6, 7-62 1.97 1.70
30.06.   Oliveira G. - Timmermans J. ČF 6-0, 4-6, 6-2 1.07 6.32
28.06.   Oliveira G. - Baltensperger OF 6-4, 1-6, 6-0 1.12 5.04
26.06.   Oliveira G. - Blanch U. 1K 7-66, 64-7, 6-3 1.30 3.10
24.06.   Oliveira G. - Krstin P. F 6-2, 6-2 2.02 1.66
23.06.   Oliveira G. - Pichler D. SF 6-3, 6-1 1.81 1.83
22.06.   Oliveira G. - Sabanov M. ČF 6-4, 7-5 1.14 4.52
21.06.   Oliveira G. - Lazarov A. OF 7-5, 6-4 1.17 4.16
20.06.   Oliveira G. - Hirschmueller 1K 6-0, 6-0 1.17 4.13
  Lisabon challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Sakharov G. - Oliveira G. OF 6-3, 5-7, 6-4 1.55 2.25
13.06.   Oliveira G. - Escobar G. 1K 1-6, 6-3, 7-65 2.10 1.63
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   de Paula F. - Oliveira G. SF 6-4, 7-65 2.03 1.65
09.06.   Oliveira G. - Bonadio R. ČF 6-1, 2-6, 7-5 1.78 1.82
08.06.   Oliveira G. - Petit G. OF 6-3, 6-2 1.08 5.40
07.06.   Oliveira G. - Carli C. 1K 6-3, 6-1 1.20 3.60
01.06.   Ahouda A. - Oliveira G. OF 4-6, 7-63, 2-0 2.88 1.31
31.05.   Oliveira G. - Galoppini D. 1K 6-2, 6-3 1.20 3.60
28.05.   Oliveira G. - Nagal S. F 3-6, 6-3, 6-0 2.17 1.57
27.05.   Oliveira G. - Bortolotti M. SF 6-4, 6-2 1.68 1.99
26.05.   Oliveira G. - Gabrieli T. ČF 6-3, 3-6, 6-2 1.17 4.21
25.05.   Oliveira G. - Melnic V. OF 6-3, 6-2 1.03 7.88
23.05.   Oliveira G. - Antonescu V. 1K 6-3, 7-5 1.30 3.04
20.05.   Semmler M. - Oliveira G. SF 6-4, 6-0 2.27 1.52
19.05.   Oliveira G. - Carli C. ČF 6-1, 7-65 1.22 3.43
18.05.   Oliveira G. - Ghorbel A. OF 2-6, 6-4, 6-2 1.22 3.43
17.05.   Oliveira G. - Vibert F. 1K 6-4, 6-2 1.15 4.14
13.05.   Linzer M. - Oliveira G. SF 6-1, 6-4 1.55 2.22
12.05.   Oliveira G. - Woerner P. ČF 6-4, 6-3 1.27 3.09
11.05.   Oliveira G. - Griekspoor S. OF 6-4, 6-2 1.40 2.52
10.05.   Oliveira G. - Poncelet V. 1K 6-1, 6-0 1.05 6.84
  Estoril Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Domingues J. - Oliveira G. Q-ČF 6-4, 6-2 1.22 3.71
29.04.   Oliveira G. - Cervantes-Hue Q-OF 6-1, 6-3 3.42 1.26
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Ouahab L. - Oliveira G. ČF 6-2, 5-7, 6-1 1.40 2.52
27.04.   Oliveira G. - Madaras D. OF 6-4, 6-2 1.27 3.09
26.04.   Oliveira G. - Dalla Valle E 1K 7-69, 7-65 1.16 4.02
13.04.   Domingues J. - Oliveira G. ČF 7-5, 7-65 1.25 3.21
12.04.   Oliveira G. - Ochi M. OF 7-5, 6-4 1.64 1.99
11.04.   Oliveira G. - Salman O. 1K 6-4, 6-0 1.44 2.40
06.04.   Vega Hernande - Oliveira G. OF 6-4, 6-4 2.32 1.47
05.04.   Oliveira G. - Batista D. 1K 6-2, 6-3 1.01 9.20
01.04.   Toledo Bague - Oliveira G. SF 7-5, 6-1 1.99 1.68
31.03.   Oliveira G. - Torebko P. ČF 4-6, 7-63, 6-4 1.72 1.89
30.03.   Oliveira G. - Granollers-Pu OF 6-4, 6-3 1.65 1.98
29.03.   Oliveira G. - Nieto A. 1K 6-0, 6-4 1.02 8.44
23.03.   Musialek A. - Oliveira G. OF 3-6, 6-3, 6-2 1.80 1.80
22.03.   Oliveira G. - Vibert F. 1K 1-6, 7-5, 6-4    
16.03.   Gutierrez O. - Oliveira G. OF 6-3, 6-3 2.80 1.33
15.03.   Oliveira G. - Alekseenko V. 1K 6-2, 7-5 1.17 3.90
12.03.   Roca Batalla - Oliveira G. F 6-1, 6-4 1.49 2.35
11.03.   Oliveira G. - Giustino L. SF 6-4, 6-2 2.62 1.40
10.03.   Oliveira G. - Hamou M. ČF 6-0, 6-2 2.25 1.50
09.03.   Oliveira G. - Romero De Avi OF 6-3, 4-6, 7-64 1.23 3.35
08.03.   Oliveira G. - Torebko P. 1K 4-6, 6-3, 6-2 2.52 1.40
28.02.   Monteiro J. - Oliveira G. 1K 6-2, 6-3 1.80 1.80
15.02.   Setodji T. - Oliveira G. 1K 6-1, 3-0 5.96 1.06
11.02.   Giner M. - Oliveira G. SF 7-5, 6-2 1.69 2.03
10.02.   Oliveira G. - Sorgi J. ČF 7-5, 6-4 2.70 1.35
09.02.   Oliveira G. - Dzhavakian Y. OF 6-4, 6-4 1.08 5.40
08.02.   Oliveira G. - Vibert F. 1K 3-6, 6-4, 6-4 1.09 5.16
01.02.   Roca Batalla - Oliveira G. 1K 4-6, 6-2, 6-4 1.55 2.15
27.01.   Taberner C. - Oliveira G. ČF 6-2, 4-0 1.42 2.46
26.01.   Oliveira G. - Giner M. OF 7-64, 6-2 1.80 1.80
25.01.   Oliveira G. - Venturino T. 1K 6-0, 6-1 1.10 4.95
22.01.   Domingues J. - Oliveira G. F 2-6, 6-4, 6-3 1.38 2.66
21.01.   Oliveira G. - Balazs A. SF 6-4, 6-4 3.55 1.22
20.01.   Oliveira G. - Crepatte B. ČF 6-1, 6-2 1.24 3.28
19.01.   Oliveira G. - Ornago F. OF 6-2, 6-4 1.48 2.30
18.01.   Oliveira G. - Tatlot J. 1K 6-4, 6-2 1.42 2.46
14.01.   Balazs A. - Oliveira G. SF 6-3, 6-2 1.31 2.98
13.01.   Oliveira G. - Crepatte B. ČF 6-4, 7-64 1.28 3.03
12.01.   Oliveira G. - Sorrentino L. OF 6-1, 6-2 1.06 5.96
11.01.   Oliveira G. - Gabrieli T. 1K 6-4, 6-3    
  Hongkong 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.12.   King / Zhu M - Chen / Olive SF 6-2, 6-4    
27.12.   Chen / Olive - Fukud / Saito ČF 65-7, 6-4, 10-8    
25.12.   Chen / Olive - Meng / Oh C. OF 6-3, 6-0    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
22.12.   Chen / Olive - Imai / Kim C F 4-6, 7-5, 10-8    
21.12.   Chen / Olive - Adams / Murra SF 6-2, 7-63    
20.12.   Chen / Olive - Igosh / Saban ČF 6-2, 7-65    
19.12.   Chen / Olive - Brovi / Rebou OF 6-1, 7-63    
17.12.   Branc / Olive - Borto / Roca F 7-65, 6-2    
15.12.   Branc / Olive - Benso / Guina SF 6-2, 6-1    
14.12.   Branc / Olive - Orazz / Winte ČF 6-0, 6-0    
12.12.   Branc / Olive - Abouf / Hirs OF 6-2, 6-0    
30.11.   Sanch / Vives - Hidal / Olive ČF 7-66, 7-5    
29.11.   Hidal / Olive - Ivano / Katic OF 6-1, 6-1    
  Rio de Janeiro challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Gonza / Neis - Cleza / Olive ČF 6-2, 6-4 1.41 2.57
22.11.   Cleza / Olive - Carba / Marti OF 1.55 2.20
  Santiago 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Cleza / Neis - Kuzma / Olive ČF 6-1, 6-3 1.65 2.03
14.11.   Kuzma / Olive - Behar / de Pa OF 6-2, 6-4 2.84 1.35
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Andre / Gonza - Olive / Panfi OF 6-2, 6-4 1.56 2.23
  Guayaquil challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Arneo / Cecch - Olive / Panfi OF 6-1, 6-0 1.57 2.25
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Reyes / Rola - Olive / Panfi F 7-5, 6-3 1.68 2.03
27.10.   Olive / Panfi - Behar / Galdo SF 6-2, 63-7, 10-3    
25.10.   Olive / Panfi - Coria / Domin ČF 7-65, 6-2 1.51 2.35
23.10.   Olive / Panfi - Cueva / Kicke OF 6-4, 3-6, 10-4    
  Cali 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Estre / Munoz - Olive / Panfi OF 6-3, 6-1    
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Gonza / Neis - Domin / Olive OF 6-2, 6-4    
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Luz O / Rombo - Linze / Olive ČF 4-6, 6-3, 10-8    
05.10.   Linze / Olive - Olive / Sakam OF 6-4, 4-6, 10-7    
  Sibiu challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Gille / Vlieg - Olive / Trava OF 6-4, 610-7, 10-6 1.42 2.56
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Koolh / Sitak - Motti / Olive SF 6-4, 6-3 1.34 2.90
14.09.   Motti / Olive - Carus / Giann ČF 6-3, 6-4 1.66 2.01
12.09.   Motti / Olive - Skups / Skups OF 7-64, 6-4 2.99 1.32
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Marti / Taber - Olive / Panfi OF 6-4, 6-4 2.20 1.55
  Como challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Arend / Sanci - Elias / Olive OF 7-5, 6-3 1.40 2.60
  Cordenons challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Midde / Zelen - Bedna / Olive SF 6-4, 6-1 1.46 2.45
17.08.   Bedna / Olive - Grigo / Pichl ČF 6-3, 6-4 1.70 2.00
15.08.   Bedna / Olive - Mager / Pelle OF 7-62, 4-6, 10-8 1.36 2.75
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Olive / Pel D - Di Ni / Soneg F 6-3, 6-2    
11.08.   Olive / Pel D - Guerr / Weis SF 6-2, 6-3 1.18 3.79
09.08.   Olive / Pel D - Brkic / Radoj ČF 6-1, 6-3    
08.08.   Olive / Pel D - Fonio / Summa OF 6-2, 6-2 1.23 3.35
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Orteg / Vega - Altun / Olive OF 6-2, 6-4 1.86 1.78
  Cortina challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Cachi / Paz J - Cleza / Olive OF 2.53 1.42
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Andre / Munar - Bedna / Olive F 64-7, 6-3, 10-4 2.04 1.65
21.07.   Bedna / Olive - Majch / Panfi SF 6-1, 6-3 1.70 1.96
19.07.   Bedna / Olive - Corne / Drzew ČF 6-2, 6-4    
18.07.   Bedna / Olive - Puodz / Reese OF 6-4, 4-6, 10-3 1.50 2.31
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Timme / Van T - Grigo / Olive SF 6-1, 6-4    
28.06.   Grigo / Olive - Herma / Steve ČF 6-4, 6-2 1.18 3.79
26.06.   Grigo / Olive - Balte / Marti OF 6-3, 6-2 1.21 3.51
20.06.   Godry / Nagy - Grigo / Olive OF 2-6, 6-4, 12-10 2.15 1.55
  Lisabon challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Roelo / Rungk - Gil F / Olive F 7-67, 6-1 1.71 1.96
16.06.   Gil F / Olive - Balaz / Borso SF 65-7, 7-5, 10-6 1.82 1.82
15.06.   Gil F / Olive - Domin / Silva ČF 6-4, 6-3 1.82 1.82
13.06.   Gil F / Olive - Munoz / Ramir OF 6-0, 6-4 1.84 1.80
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Douga / Manso - Echar / Olive F 7-64, 6-1    
09.06.   Echar / Olive - Miedl / Neuch SF 6-2, 7-62    
08.06.   Echar / Olive - Carat / Fucil ČF 6-1, 6-1    
07.06.   Echar / Olive - Bench / Tessa OF    
01.06.   Ahoud / Douga - Keste / Olive ČF 6-4, 6-1    
30.05.   Keste / Olive - Acqua / Ponto OF 7-62, 6-1 1.15 4.14
23.05.   Gomez / Grano - Jacq / Olive OF 7-611, 6-2 1.90 1.71
20.05.   Keste / Olive - Carli / Turch F 6-0, 6-1    
19.05.   Keste / Olive - Gaspa / Ricca SF 6-2, 6-2 1.24 3.28
18.05.   Keste / Olive - Escof / Viber ČF 6-2, 6-1 1.20 3.60
16.05.   Keste / Olive - Ameal / Besad OF 6-1, 6-4 1.18 3.79
12.05.   Janko / Kanar - Brech / Olive SF 6-3, 6-4 1.80 1.80
11.05.   Brech / Olive - Arias / Mercu ČF 6-1, 6-3 1.70 1.91
09.05.   Brech / Olive - Diep / Thiva OF 4-6, 6-4, 10-6    
25.04.   Kanar / Viber - Olive / Ouaha OF 5-7, 6-4, 10-5 3.21 1.25
19.04.   Deus / Sarai - Ho J. / Olive ČF    
18.04.   Ho J. / Olive - Benso / Giral OF 6-3, 6-3 1.85 1.75
12.04.   Burri / Semml - Olive / van d ČF    
11.04.   Olive / van d - Benso / Salma OF 6-2, 6-1 1.35 2.70
08.04.   Geens / Vanne - Devia / Olive F 6-1, 4-6, 10-4    
06.04.   Devia / Olive - Cunha / Gil F SF 2-6, 6-2, 11-9 1.94 1.68
05.04.   Devia / Olive - Tsuch / Zorma ČF 6-1, 7-5 1.60 2.06
04.04.   Devia / Olive - Matos / Menez OF 6-4, 6-2 1.85 1.75
01.04.   Olive / Ouaha - Galar / Saave F 6-1, 6-1 1.80 1.80
31.03.   Olive / Ouaha - Roca / Toled SF 6-1, 6-1 1.90 1.71
30.03.   Olive / Ouaha - Van B / Van D ČF 7-64, 6-1 1.42 2.46
28.03.   Olive / Ouaha - Tebet / Yamac OF 6-3, 6-3 1.11 4.76
23.03.   Balla / Wakit - Olive / Ouaha ČF 4.76 1.11
22.03.   Olive / Ouaha - Barri / Yamac OF 6-2, 6-3 1.09 5.16
15.03.   Capal / Lopez - Olive / Toreb ČF    
14.03.   Olive / Toreb - Leona / Trava OF 7-64, 6-3 1.57 2.11
10.03.   Gakho / Roca - Olive / Toreb SF 7-60, 6-3 1.85 1.75
09.03.   Olive / Toreb - Giust / Prevo ČF 6-3, 6-2 1.22 3.43
08.03.   Olive / Toreb - Gutie / Santo OF 6-3, 6-0 1.63 2.01
05.03.   Crepa / Olive - Duras / Miedl F 1-6, 6-2, 10-5 1.80 1.80
04.03.   Crepa / Olive - Falca / Niest SF 6-3, 6-4 1.35 2.70
02.03.   Crepa / Olive - Disch / Licci ČF 6-4, 7-67 1.34 2.74
28.02.   Crepa / Olive - Herna / Viver OF 6-3, 6-2 1.55 2.15
10.02.   Cunha / Monte - Ghorb / Olive SF 6-1, 6-2 2.13 1.56
09.02.   Ghorb / Olive - Berre / Luisi ČF 6-1, 7-5 1.08 5.40
07.02.   Ghorb / Olive - Ubier / Viber OF 6-0, 6-2 1.29 2.98
31.01.   Leite / Monte - Mesar / Olive OF 2-6, 6-4, 10-7    
27.01.   Celeb / Cungu - Nedel / Olive SF 6-4, 7-5    
26.01.   Nedel / Olive - Dzhav / Halia ČF 7-5, 6-0    
25.01.   Nedel / Olive - Bojan / Chepe OF 7-5, 6-4    
20.01.   Ubier / Ventu - Olive / Roca SF 6-3, 2-6, 10-3    
19.01.   Olive / Roca - Alvar / Garci ČF 6-2, 6-0    
17.01.   Olive / Roca - Bojan / Cungu OF 6-0, 6-2    
13.01.   Iorda / Manda - Olive / Toled SF    
12.01.   Olive / Toled - Grazi / Sorre ČF 6-3, 6-3    
11.01.   Olive / Toled - Halia / Leite OF 6-0, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Brancaccio R. - Oliveira G. OF 6-3, 7-63 3.21 1.25
14.12.   Oliveira G. - Guinard M. 1K 6-1, 6-2 1.20 3.60
11.12.   Balazs A. - Oliveira G. F 6-2, 6-3 1.40 2.52
11.12.   Oliveira G. - Luisi A. SF 6-2, 6-0 1.32 2.83
10.12.   Oliveira G. - Brancaccio R. ČF 6-0, 6-2    
10.12.   Oliveira G. - Meuffels A. OF 6-2, 4-1 1.50 2.25
07.12.   Oliveira G. - Tessa L. 1K 6-2, 6-4 1.55 2.15
30.11.   Benchetrit E. - Oliveira G. 1K 3-6, 6-4, 7-5 2.66 1.36
27.11.   Taberner C. - Oliveira G. F 6-4, 7-5 1.25 3.24
26.11.   Oliveira G. - Nedelko I. SF 6-4, 64-7, 6-2 2.35 1.46
25.11.   Oliveira G. - Martinez Port ČF 6-3, 3-6, 6-4 3.09 1.27
24.11.   Oliveira G. - Guinard M. OF 6-0, 6-2 1.32 2.83
23.11.   Oliveira G. - Petrone A. 1K 6-4, 6-0 1.80 1.80
18.11.   Mugevicius L. - Oliveira G. ČF 7-5, 6-0    
17.11.   Oliveira G. - Martos Gornes OF 6-1, 6-1 1.30 2.92
15.11.   Oliveira G. - Villarruel S. 1K 6-4, 5-7, 7-60 1.21 3.51
11.11.   Toledo Bague - Oliveira G. ČF 6-1 1.50 2.25
10.11.   Oliveira G. - Benchetrit E. OF 6-4, 7-5 1.46 2.35
09.11.   Oliveira G. - Baryshev A. 1K 6-2, 6-0 1.01 8.26
04.11.   Domingues J. - Oliveira G. ČF 6-3, 6-1 1.23 3.40
03.11.   Oliveira G. - Voronin D. OF 6-4, 6-4 1.15 4.14
02.11.   Oliveira G. - Catini D. 1K 6-3, 6-0 1.04 6.68
26.10.   Goldsteiner P - Oliveira G. 1K 7-5, 6-0 2.23 1.51
11.10.   Brancaccio R. - Oliveira G. 1K 7-5 1.80 1.80
05.10.   Semmler M. - Oliveira G. 1K 6-2, 7-62 2.55 1.39
28.09.   Cacao T. - Oliveira G. 1K 6-1, 7-66 2.72 1.35
14.09.   Martinez M. - Oliveira G. OF 1-0 3.43 1.22
12.09.   Oliveira G. - Redondo Perei 1K 6-4, 2-6, 6-4 1.01 8.26
07.09.   Werner J. - Oliveira G. OF 6-0, 6-1 2.38 1.45
06.09.   Oliveira G. - Vidal Azorin 1K 1-6, 6-0, 6-3 1.21 3.55
02.09.   Bellier A. - Oliveira G. ČF 2-6, 6-3, 6-2 1.89 1.72
31.08.   Oliveira G. - Ollert L. OF 6-3, 7-63 4.02 1.16
29.08.   Oliveira G. - Keist L. 1K 6-1, 6-1 1.06 5.96
25.08.   Lokoli L. - Oliveira G. ČF 6-1, 6-2 1.40 2.52
24.08.   Oliveira G. - Martinez M. OF 6-2, 6-1 1.15 4.14
23.08.   Oliveira G. - Kahoun J. 1K 3-6, 6-1, 6-4 1.14 4.28
19.08.   Simon T. - Oliveira G. SF 7-5, 4-6, 6-3 1.91 1.71
18.08.   Oliveira G. - Martinez M. ČF 6-2, 6-3 1.15 4.14
17.08.   Oliveira G. - Inzerillo J. OF 6-3, 3-6, 6-4 1.22 3.43
16.08.   Oliveira G. - Voljacques H. 1K 6-2, 6-4 1.15 4.14
13.08.   Ofner S. - Oliveira G. F 6-2, 6-3 1.71 1.92
12.08.   Oliveira G. - Boehler D. SF 6-1 1.33 2.77
11.08.   Oliveira G. - Schroll P. ČF 6-2, 6-4 1.28 3.03
10.08.   Oliveira G. - Ollert L. OF 6-4, 6-2 1.10 4.95
09.08.   Oliveira G. - Kossler B. 1K 7-610, 6-1 1.08 5.40
05.08.   Beran M. - Oliveira G. ČF 6-3, 3-6, 6-2 2.88 1.31
04.08.   Oliveira G. - Klein L. OF 6-4, 6-4 1.35 2.70
02.08.   Oliveira G. - Brna D. 1K 6-3, 6-1 1.05 6.30
29.07.   Hampel L. - Oliveira G. SF 6-4, 6-3 1.62 2.04
28.07.   Oliveira G. - Simon T. ČF 6-2, 2-6, 7-5 2.06 1.60
27.07.   Oliveira G. - Pichler D. OF 6-3, 7-5 1.50 2.25
26.07.   Oliveira G. - Martin T. 1K 6-1, 6-4 1.13 4.42
20.07.   Bobrov B. - Oliveira G. 1K 1-6, 6-4, 6-3 5.96 1.06
14.07.   Neuchrist M. - Oliveira G. ČF 7-66 1.57 2.11
13.07.   Oliveira G. - Schroll P. OF 6-3, 1-6, 6-3    
12.07.   Oliveira G. - Aichhorn J. 1K 6-2, 6-1 1.01 9.13
09.07.   Oliveira G. - Hanfmann Y. F 7-64, 3-6, 6-1 2.49 1.41
08.07.   Oliveira G. - Meis P. SF 6-4, 6-0 2.01 1.63
07.07.   Oliveira G. - Kapas A. ČF 6-2, 6-0 2.02 1.62
06.07.   Oliveira G. - Woerner P. OF 6-1, 6-2 1.41 2.49
05.07.   Oliveira G. - Silva C. 1K 7-64, 6-2 1.25 3.21
03.07.   Oliveira G. - Guichoud M. Q-OF 6-1, 6-1    
03.07.   Oliveira G. - Bangratz J. Q-2K 6-3, 6-4    
29.06.   Galoppini D. - Oliveira G. OF 4-6, 6-4, 6-4 3.09 1.27
28.06.   Oliveira G. - Ottolini F. 1K 6-3, 6-3 1.04 6.68
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Sonego L. - Oliveira G. Q-OF 6-1, 6-2    
18.06.   Oliveira G. - Escobar G. Q-1K 6-1, 1-0    
  Perugia challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Rodriguez-Pac - Oliveira G. Q-OF 5-7, 7-5, 7-62    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Virgili A. - Oliveira G. OF 7-62, 3-6, 6-3 1.80 1.80
08.06.   Oliveira G. - Martinez M. 1K 7-62, 6-2 1.51 2.23
31.05.   Tatlot J. - Oliveira G. 1K 6-3, 6-2    
30.05.   Oliveira G. - Roberto R. Q-OF 6-1, 6-3    
29.05.   Oliveira G. - Bertuccioli F Q-2K 6-2, 6-4    
  Vicenza challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Napolitano S. - Oliveira G. Q-OF 6-4, 6-1    
21.05.   Oliveira G. - Staněk R. Q-1K 6-2, 6-4    
  Mestre challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Masur D. - Oliveira G. Q-OF 6-3, 6-0    
14.05.   Oliveira G. - Giner M. Q-1K 6-1, 6-2    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Grant M. - Oliveira G. 1K 7-5, 6-3 1.80 1.80
  Aix en Provence challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Jacq G. - Oliveira G. Q-1K 6-1, 6-4    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Beck A. - Oliveira G. 1K 4-6, 6-4, 7-65 1.11 4.70
  Turín challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Bachinger M. - Oliveira G. Q-1K 7-64, 6-4    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Rousset E. - Oliveira G. OF 63-7, 6-2, 6-4 1.72 1.88
04.04.   Oliveira G. - Baldi F. 1K 7-63, 6-2 1.80 1.80
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Moutet C. - Oliveira G. Q-1K 6-1, 6-2    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Sidorenko A. - Oliveira G. ČF 6-3, 6-1 1.25 3.20
23.03.   Oliveira G. - Michon A. OF 3-6, 6-3, 6-3 4.40 1.13
22.03.   Oliveira G. - Bauvy R. 1K 6-1, 4-2 1.90 1.71
15.03.   Alekseenko V. - Oliveira G. 1K 6-4, 7-64 2.32 1.47
08.03.   Virgili A. - Oliveira G. 1K 6-3, 63-7, 6-3 1.70 1.92
03.03.   Zapata Mirall - Oliveira G. OF 6-4, 6-3 1.98 1.65
01.03.   Oliveira G. - Chazal M. 1K 6-1, 6-1 3.20 1.25
22.02.   Giraldi Reque - Oliveira G. 1K 7-66, 6-2 2.00 1.64
18.02.   Diez S. - Oliveira G. OF 7-5, 6-2 1.25 3.20
17.02.   Oliveira G. - Giraldi Reque 1K 6-4, 4-6, 6-0    
11.02.   Majchrzak K. - Oliveira G. ČF 6-3, 3-6, 6-1 1.22 3.45
10.02.   Oliveira G. - Boluda-Purkis OF 4-6, 6-0, 6-2 2.75 1.34
08.02.   Oliveira G. - Varillas Pati 1K 7-66, 2-6, 7-5 1.38 2.60
05.02.   Cias P. - Oliveira G. ČF 6-2, 6-4 1.71 1.90
03.02.   Oliveira G. - Alcaraz Ivorr OF 4-6, 6-2, 7-65 3.70 1.19
02.02.   Oliveira G. - Bensoussan S. 1K 5-7, 7-5, 6-2 1.71 1.90
26.01.   Ward A. - Oliveira G. 1K 7-65, 6-4 1.26 3.15
18.01.   Podzus M. - Oliveira G. 1K 7-62, 6-4 1.38 2.60
13.01.   Jacq G. - Oliveira G. OF 7-61, 6-4 1.50 2.24
11.01.   Oliveira G. - Chaix L. 1K 5-7, 6-3, 7-62 1.11 4.75
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Borto / Salvi - Guina / Olive SF 6-4, 6-1    
15.12.   Guina / Olive - Lah S / Manda ČF 6-4, 6-2    
14.12.   Guina / Olive - Dvora / Portm OF 6-1, 6-0    
11.12.   Baldi / Petro - Keker / Olive F 1-6, 6-3, 11-9    
10.12.   Keker / Olive - Fourn / Tessa SF 7-65, 6-1    
07.12.   Keker / Olive - Kanar / Viber ČF    
06.12.   Keker / Olive - Cungu / Semed OF 6-1, 6-2    
03.12.   Olive / Perre - Marco / Melig F 6-1, 3-6, 10-3    
02.12.   Olive / Perre - Echar / Rodri SF 6-3, 6-4    
30.11.   Olive / Perre - Ferra / Labna ČF 7-64, 6-0    
29.11.   Olive / Perre - Crawf / Crawf OF 6-2, 6-1    
26.11.   Balaz / Olive - Marto / Toled F 6-4, 6-3    
25.11.   Balaz / Olive - Marco / Melig SF 6-3, 6-3    
24.11.   Balaz / Olive - Bucur / Iorda ČF 6-0, 6-0    
22.11.   Balaz / Olive - Lynch / Resti OF 6-1, 6-1    
19.11.   Kanar / Perre - Gil F / Olive SF 7-62, 1-6, 10-8    
19.11.   Gil F / Olive - Di Fa / Sirin ČF 6-2, 6-4    
15.11.   Gil F / Olive - Marco / Melig OF 7-62, 6-0    
10.11.   Marco / Melig - Gil F / Olive ČF 7-62, 2-6, 10-7    
07.11.   Gil F / Olive - Mas M / Zigan OF 6-0, 6-4    
05.11.   Cunha / Gil F - Mugev / Olive F 7-62, 7-65    
04.11.   Mugev / Olive - Domin / Loure SF 6-2, 6-3    
02.11.   Mugev / Olive - Derdo / Villa ČF 6-4, 6-2    
31.10.   Mugev / Olive - Camma / Carli OF 6-2, 6-2    
27.10.   Marto / Romer - Olive / Tessa ČF 1-6, 6-1, 11-9    
25.10.   Olive / Tessa - Ali M / El Ay OF 5-7, 6-2, 11-9    
11.10.   Jimen / Orteg - Herna / Olive ČF    
08.10.   Gil F / Giner - Forne / Olive F 3-6, 6-3, 10-3    
07.10.   Forne / Olive - Deus / Domin SF 6-3, 4-6, 14-12    
06.10.   Forne / Olive - Gigou / Mina ČF 6-4, 7-5    
09.09.   Estev / Werne - Forne / Olive F 6-1, 6-1    
08.09.   Forne / Olive - Clime / Gakho SF 6-2, 6-1    
07.09.   Forne / Olive - Alcar / Vidal ČF 6-2, 6-1    
05.09.   Forne / Olive - Ibane / Pla M OF 6-2, 5-7, 10-6    
02.09.   Olive / Rebou - Coria / Marti F 6-3, 6-3    
01.09.   Olive / Rebou - Balte / Huesl SF 6-4, 6-4    
31.08.   Olive / Rebou - Nikle / Somme ČF 6-4, 7-65    
30.08.   Olive / Rebou - Grand / Lipov OF 7-5, 6-2    
26.08.   Olive / Rebou - Coria / Marti F 7-5, 6-2    
25.08.   Olive / Rebou - Kalam / Villa SF 6-2, 6-2    
24.08.   Olive / Rebou - Porta / Walch ČF 7-5, 6-2    
22.08.   Olive / Rebou - Ceppe / Mical OF 6-2, 7-5    
19.08.   Olive / Rebou - Belli / Nys H F 6-3, 7-5    
18.08.   Olive / Rebou - Inzer / Viber SF 64-7, 6-2, 10-6    
17.08.   Olive / Rebou - Ficov / Varil ČF 6-3, 6-2    
15.08.   Olive / Rebou - Currl / Marti OF 6-0, 6-3    
09.08.   Erler / Haim - Bader / Olive ČF 3-6, 7-64, 10-3    
05.08.   Beran / Puodz - Jacq / Olive SF 4-6, 7-66, 11-9    
04.08.   Jacq / Olive - Keker / Semja ČF    
03.08.   Jacq / Olive - Klec / Rahim OF 6-2, 6-0    
29.07.   Bader / Olive - Hampe / Pichl F 7-5, 6-3    
27.07.   Bader / Olive - Disch / Turin SF 6-0, 6-2    
26.07.   Bader / Olive - Haert / Marti ČF 6-4, 6-2    
25.07.   Bader / Olive - Salaz / Stief OF 6-0, 6-3    
21.07.   Bader / Ofner - Berna / Olive ČF 3-6, 6-4, 10-3    
19.07.   Berna / Olive - Srblj / Stosi OF 6-2, 1-6, 13-11    
11.07.   Schro / Veldh - Berna / Olive OF 7-5, 2-6, 11-9    
06.07.   Meis / Schro - Mousl / Olive ČF 3-6, 7-65, 18-16    
04.07.   Mousl / Olive - Felli / Ronca OF 6-3, 6-4    
01.07.   Basso / Monca - Macca / Olive F 7-64, 6-3    
30.06.   Macca / Olive - Ingar / Massa SF 6-4, 6-0    
29.06.   Macca / Olive - Bolla / Lavag ČF 5-7, 6-3, 10-8    
27.06.   Macca / Olive - Bover / Sinne OF 6-2, 6-3    
  Perugia challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Reyes / Schnu - Cacic / Olive OF 6-1, 7-5 1.25 3.21
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Sude / Volan - Felde / Olive OF 6-3, 6-4    
  Vicenza challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Behar / Lama - Ghedi / Olive OF 7-5, 6-2    
  Mestre challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Reyes / Satsc - Lesti / Olive OF 6-2, 6-2 1.20 3.60
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Autho / Beck - Forne / Olive F 6-4, 6-3    
28.04.   Forne / Olive - Cagni / Couac SF 6-3, 6-4    
27.04.   Forne / Olive - Rombo / Turin ČF 6-3, 6-1    
25.04.   Forne / Olive - Folie / Reute OF 6-4, 6-2    
07.04.   Janko / Roy M - Olive / Volan SF 6-4, 7-64    
06.04.   Olive / Volan - Becuz / Meeha ČF 6-1, 6-2    
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Kamke / Weiss - Arend / Olive OF 4-6, 6-4, 10-3 1.80 1.80
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Mies / Otte - Olive / Wang ČF 6-3, 6-2    
21.03.   Olive / Wang - Brech / Roy M OF 7-62, 61-7, 10-4    
15.03.   Becuz / Virgi - Olive / Virgi ČF    
10.03.   Pel D / van d - Olive / Vavas SF 6-3, 6-2    
09.03.   Olive / Vavas - Gawro / Volan ČF 64-7, 7-66, 14-12    
07.03.   Olive / Vavas - Bega / Frige OF 7-5, 6-4    
04.03.   Lopez / Munar - Olive / Santi F 64-7, 6-3, 10-7    
03.03.   Olive / Santi - Arauz / Marto SF 6-1, 6-1    
02.03.   Olive / Santi - Djurd / Forne ČF 6-2, 6-2    
29.02.   Olive / Santi - Berga / Berna OF 6-0, 6-0    
22.02.   Taber / Yamad - Benso / Olive OF 6-2, 5-7, 10-3    
18.02.   Mas M / Vega - Ghedi / Olive SF 2-6, 6-3, 10-7    
17.02.   Ghedi / Olive - Corre / Vilel ČF 6-2, 3-6, 10-3    
15.02.   Ghedi / Olive - Romer / Semml OF 6-4, 7-61    
12.02.   Brkic / Olive - Rondo / Stefa F 66-7, 6-3, 10-6    
11.02.   Brkic / Olive - Corne / Jecan SF 6-2, 6-4    
10.02.   Brkic / Olive - Marti / Santi ČF 6-2, 6-4    
08.02.   Brkic / Olive - Panfi / Schmi OF 6-2, 6-2    
01.02.   Diez / Lopez - Olive / Rondo OF 65-7, 6-3, 10-8    
29.01.   Brkic / Olive - Benso / Schmi F 6-2, 3-6, 10-1    
28.01.   Brkic / Olive - Marto / Munoz SF 6-1, 6-0    
27.01.   Brkic / Olive - Canas / Domin ČF 6-0, 6-1    
25.01.   Brkic / Olive - Lopez / Marti OF    
22.01.   Bonzi / Jacq - Klego / Olive SF 7-5, 7-65    
20.01.   Klego / Olive - Lopez / Marti ČF 6-3, 6-4    
19.01.   Klego / Olive - Bouqu / Ramia OF 6-4, 3-6, 10-8    
13.01.   Bonzi / Jacq - De Sc / Olive ČF 3-6, 6-1, 10-6    
12.01.   De Sc / Olive - Huet / Ronca OF 6-1, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Reese H. - Oliveira G. 1K 6-4, 6-2 2.92 1.30
09.12.   Barrientos N. - Oliveira G. OF 6-4, 6-2 1.33 2.77
08.12.   Oliveira G. - Webb D. 1K 6-4, 7-5 1.12 4.58
02.12.   Torebko P. - Oliveira G. OF 4-6, 6-2, 7-5    
01.12.   Oliveira G. - Capalbo F. 1K 6-1, 6-4 1.16 4.00
  Brescia challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Marcora R. - Oliveira G. Q-OF 7-5, 4-6, 7-62    
14.11.   Oliveira G. - Becuzzi E. Q-1K 6-0, 6-1    
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Neuchrist M. - Oliveira G. Q-ČF 6-3, 6-4    
08.11.   Oliveira G. - Simon T. Q-OF 7-64, 7-64    
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Veger F. - Oliveira G. Q-1K 6-1, 4-6, 6-4    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Maden Y. - Oliveira G. OF 6-2, 6-4 1.35 2.70
27.10.   Oliveira G. - Khomentovskiy 1K 6-4, 7-5    
20.10.   Sieber M. - Oliveira G. 1K 6-3, 6-4 1.35 2.70
13.10.   Durasovic V. - Oliveira G. 1K 6-3, 6-3 1.60 2.06
06.10.   Sidorenko A. - Oliveira G. 1K 6-2, 6-3 1.55 2.16
02.10.   Grenier H. - Oliveira G. ČF 3-6, 6-3, 7-5 2.40 1.44
30.09.   Oliveira G. - Sum D. OF 6-3, 6-4 1.50 2.24
29.09.   Oliveira G. - Martineau M. 1K 6-1, 3-6, 6-4 1.05 6.30
24.09.   Jahn J. - Oliveira G. OF 7-65, 6-1 1.42 2.46
23.09.   Oliveira G. - Jomby T. 1K 7-64, 7-66 2.90 1.30
12.09.   Vliegen J. - Oliveira G. SF 4-6, 6-4, 6-4 1.65 1.98
11.09.   Oliveira G. - Cant L. ČF 7-5, 6-4 1.27 3.10
10.09.   Oliveira G. - Salman O. OF 6-1, 3-6, 6-4 1.63 2.00
08.09.   Oliveira G. - Andrzejczuk A 1K 6-2, 6-4    
06.09.   Oliveira G. - Geens C. F 6-0, 6-3 2.65 1.37
05.09.   Oliveira G. - Silva F. SF 6-4, 3-6, 6-2 3.67 1.20
04.09.   Oliveira G. - Fallert F. ČF 6-4, 7-5 2.70 1.35
03.09.   Oliveira G. - Sidorenko A. OF 6-4, 7-65 3.80 1.18
31.08.   Oliveira G. - Astorga M. 1K 6-2, 6-0 1.65 1.98
25.08.   Huta-Galung J - Oliveira G. 1K 7-64, 6-3 1.04 6.70
22.08.   Huta-Galung J - Oliveira G. SF 7-5, 6-2 1.07 5.65
21.08.   Oliveira G. - Van Beem C. ČF 6-1, 6-3 1.88 1.72
20.08.   Oliveira G. - van der Duim OF    
19.08.   Oliveira G. - Van Den Honer 1K 7-5, 6-1 1.45 2.36
13.08.   Choinski J. - Oliveira G. OF 2-6, 6-2, 6-2 1.19 3.70
11.08.   Oliveira G. - Sporken M. 1K 6-3, 6-2 1.25 3.20
05.08.   Lestienne C. - Oliveira G. OF 6-3, 6-4    
04.08.   Oliveira G. - Ramiaramanan 1K 6-3, 6-2 1.23 3.35
28.07.   Jankovits Y. - Oliveira G. 1K 6-3, 6-1 1.08 5.40
21.07.   Onken J. - Oliveira G. 1K 6-4, 6-1    
14.07.   Neuchrist M. - Oliveira G. 1K 7-5, 6-3    
12.07.   Oliveira G. - Vigani J. Q-OF 6-4, 6-2    
11.07.   Oliveira G. - Mays M. Q-2K 5-7, 6-2, 6-0    
11.07.   Oliveira G. - Di Maro L. Q-1K 6-2, 6-2    
07.07.   Ternar T. - Oliveira G. 1K 4-6, 6-4, 7-60    
05.07.   Wagner H. - Oliveira G. Q-OF 6-3, 6-1    
04.07.   Oliveira G. - Mozgovoy A. Q-2K 7-63, 6-2    
29.06.   Arvidsson I. - Oliveira G. 1K 6-2, 6-3 1.34 2.75
24.06.   Basso A. - Oliveira G. OF 65-7, 6-3, 6-1 1.30 2.90
23.06.   Oliveira G. - Dischinger E. 1K 6-2, 6-4    
18.06.   Brunner P. - Oliveira G. OF 6-4, 6-4 1.11 4.75
16.06.   Oliveira G. - Woerner P. 1K 3-6, 6-4, 6-3 1.75 1.84
10.06.   Brunner P. - Oliveira G. 1K 6-3, 6-4 1.23 3.35
  Mestre challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Novak D. - Oliveira G. Q-1K 6-2, 6-1    
  Vicenza challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Giustino L. - Oliveira G. Q-1K 6-4, 6-3    
  Ženeva Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Brands D. - Oliveira G. Q-1K 7-67, 6-3 1.10 5.30
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Alcaraz Ivorr - Oliveira G. OF 6-2, 6-3 1.15 4.15
13.05.   Oliveira G. - Martos Gornes 1K 6-0, 63-7, 6-2 2.24 1.50
11.05.   Oliveira G. - Milovic Z. Q-OF 6-3, 6-4    
10.05.   Oliveira G. - Fabregas E. Q-2K 6-2, 6-2    
09.05.   Oliveira G. - Sebaoun L. Q-1K 6-2, 6-2    
07.05.   Lopez San Mar - Oliveira G. OF 6-2, 6-0 1.50 2.24
05.05.   Oliveira G. - Arauzo-Martin 1K 6-4, 65-7, 7-65    
28.04.   Arenas-Gualda - Oliveira G. 1K 6-1, 6-3 1.22 3.45
22.04.   Cipolla F. - Oliveira G. 1K 3-0 1.15 4.15
20.04.   Oliveira G. - Correia Passo Q-OF 6-3, 63-7, 4-0    
19.04.   Oliveira G. - Zbroja P. Q-2K 6-1, 6-2    
18.04.   Oliveira G. - Ledesma Pined Q-1K 6-1, 6-0    
11.04.   Barranco S. - Oliveira G. Q-2K 6-1, 6-3    
07.04.   Roca Batalla - Oliveira G. 1K 6-4, 6-2 1.11 4.75
31.03.   Ortega-Olmedo - Oliveira G. 1K 6-3, 4-6, 6-3 1.14 4.30
23.03.   Pulgar-Garcia - Oliveira G. 1K 6-2, 6-2 1.09 5.15
11.03.   Deus N. - Oliveira G. 1K 6-2, 6-1    
09.03.   Oliveira G. - Pereira G. Q-OF 6-0, 7-5    
08.03.   Oliveira G. - Merkulov D. Q-3K 6-2, 6-1    
07.03.   Oliveira G. - Caldas F. Q-2K 6-0, 6-0    
03.03.   Boutillier R. - Oliveira G. 1K 6-3, 6-3 1.05 6.30
23.02.   Checa-Calvo J - Oliveira G. 1K 6-3, 7-5 1.18 3.80
17.02.   Ribeiro Navar - Oliveira G. 1K 6-4, 2-6, 6-2 1.80 1.80
08.02.   Ornago F. - Oliveira G. Q-OF 6-4, 7-66    
08.02.   Oliveira G. - David S. Q-2K 7-5, 6-4    
07.02.   Oliveira G. - Forsell O. Q-1K 6-3, 6-4    
02.02.   Stefanini J. - Oliveira G. Q-OF 5-7, 6-1, 6-2    
01.02.   Oliveira G. - Buntsma G. Q-2K 6-1, 6-1    
31.01.   Oliveira G. - Pons-Estel Ga Q-1K 6-2, 6-2    
24.01.   Sabate-Bretos - Oliveira G. Q-1K 7-65, 7-5    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
17.12.   Crowl / Schnu - Hoyt / Olive SF    
16.12.   Hoyt / Olive - Sitak / Tamm ČF 7-63, 6-1    
14.12.   Hoyt / Olive - Felix / Ferre OF 6-0, 6-0    
11.12.   Cueva / Oliva - Olive / Toreb ČF 6-4, 2-6, 10-4    
09.12.   Olive / Toreb - Aguil / Nunez OF 6-3, 6-1    
05.12.   Schnu / Smith - Olive / Toreb F 7-67, 6-2    
04.12.   Olive / Toreb - Marti / Patin SF 7-5, 6-3    
03.12.   Olive / Toreb - Aguil / Donsk ČF 7-64, 6-0    
02.12.   Olive / Toreb - Diaz / Felix OF 6-3, 6-1    
27.10.   Krawi / Sandk - Cente / Olive OF 6-2, 7-66    
23.10.   Loots / Pel D - Kolář / Olive SF 1-6, 6-3, 11-9    
22.10.   Kolář / Olive - Schna / Uhlig ČF 6-2, 6-4    
16.10.   Arend / Loots - Jonco / Olive F 7-5, 7-68    
15.10.   Jonco / Olive - Harri / Volja SF 7-5, 62-7, 11-9    
14.10.   Jonco / Olive - De Sc / Jacq ČF 7-66, 3-6, 10-7    
12.10.   Jonco / Olive - De La / Vial OF 6-1, 6-4    
07.10.   Eysse / Jomby - Olive / Wang ČF 6-3, 6-4    
05.10.   Olive / Wang - Jonco / Thiva OF 3-6, 6-4, 10-3    
02.10.   Olive / Roy M - Belot / Ventu F 65-7, 6-4, 10-6    
01.10.   Olive / Roy M - Jaens / Negri SF 7-64, 6-1    
30.09.   Olive / Roy M - Danes / Meeha ČF 1-6, 7-63, 10-2    
24.09.   Arend / Majch - Olive / Viver SF 6-1, 3-6, 10-5    
23.09.   Olive / Viver - Chett / De Sc ČF 6-4, 5-7, 11-9    
21.09.   Olive / Viver - Jonco / Thiva OF 3-6, 6-1, 10-0    
11.09.   Olive / Vlieg - Reich / Von M F 6-3, 3-6, 10-4    
10.09.   Olive / Vlieg - Merck / Verbo SF 65-7, 6-0, 10-8    
09.09.   Olive / Vlieg - Benni / Gelad ČF 6-3, 6-3    
02.09.   Jaens / Munaf - Loots / Olive ČF    
28.08.   Koolh / Midde - Choin / Olive SF 6-2, 6-1    
26.08.   Choin / Olive - Bunts / Ellio ČF 6-2, 6-2    
24.08.   Choin / Olive - Gerla / Saban OF 7-62, 3-6, 10-8    
22.08.   Berna / Olive - Barry / Loots F 6-2, 6-4    
21.08.   Berna / Olive - Remed / Sinic SF 6-0, 6-1    
20.08.   Berna / Olive - Eleve / Lutti ČF 6-4, 4-6, 10-8    
18.08.   Berna / Olive - Frant / Schoo OF 6-3, 7-5    
13.08.   Gille / Vlieg - Olive / Shrop SF 6-3, 1-6, 10-7    
11.08.   Olive / Shrop - Astor / Rojas ČF 6-4, 6-4    
10.08.   Olive / Shrop - Munaf / Seybo OF 6-3, 7-5    
06.08.   Gille / Vlieg - Olive / Shrop SF 6-2, 6-4    
05.08.   Olive / Shrop - Benso / Lesti ČF 6-1, 6-3    
04.08.   Olive / Shrop - Taylo / Taylo OF 7-5, 6-2    
29.07.   Johns / Johns - Nasta / Olive ČF 7-65, 6-3    
28.07.   Nasta / Olive - de We / Meule OF 6-1, 6-2    
24.07.   Neuch / Von M - Manti / Olive SF 6-1, 6-2    
23.07.   Manti / Olive - Fago / Kern ČF 6-2, 6-3    
16.07.   Coria / Saave - Kahou / Olive SF 7-613, 7-63    
14.07.   Kahou / Olive - Bauma / Feuch ČF 63-7, 6-2, 10-5    
13.07.   Kahou / Olive - Johan / Schue OF 6-4, 6-2    
06.07.   Bega / Vilar - Haim / Olive OF 6-3, 5-7, 12-10    
29.06.   Altma / Gawro - Heras / Olive OF 7-68, 3-6, 10-6    
25.06.   Disch / Kahou - Olive / Saave SF 6-3, 5-7, 10-5    
24.06.   Olive / Saave - Koepf / Rey S ČF 6-4, 6-4    
22.06.   Olive / Saave - Sanch / Valer OF 6-1, 6-0    
19.06.   Brtni / Suc D - Olive / Saave F 7-5, 2-6, 10-5    
18.06.   Olive / Saave - Haenl / Kalen SF 6-4, 6-2    
17.06.   Olive / Saave - Ghedi / Rondo ČF 4-6, 6-4, 10-7    
16.06.   Olive / Saave - Stosi / Zajse OF 6-4, 6-2    
13.06.   Kalen / Olive - Miedl / Neuch F 7-5, 7-63    
12.06.   Kalen / Olive - De Wa / Polma SF 1-6, 7-5, 10-5    
11.06.   Kalen / Olive - Bader / Weiss ČF 6-3, 3-6, 10-6    
10.06.   Kalen / Olive - Lelja / Spec OF 6-3, 7-5    
05.06.   Kalen / Olive - Jarc / Urban F 6-4, 7-63    
04.06.   Kalen / Olive - Grill / Ward SF 6-3, 6-4    
03.06.   Kalen / Olive - Kapun / Rmus ČF 3-6, 6-4, 10-4    
02.06.   Kalen / Olive - Andrz / Majch OF 6-4, 6-3    
22.05.   Bonad / Rondo - Olive / Sidor F 6-4, 6-3    
21.05.   Olive / Sidor - Trava / Volan SF 4-6, 6-2, 10-5    
20.05.   Olive / Sidor - Marti / Perei ČF 6-3, 6-4    
18.05.   Olive / Sidor - Bega / Ghedi OF 6-3, 7-5    
12.05.   Paul / Ward - Merin / Olive OF 2-6, 7-5, 10-6    
06.05.   Merin / Pla M - Garci / Olive ČF 6-3, 6-1    
05.05.   Garci / Olive - Iriga / Zapat OF 6-2, 7-65    
29.04.   Manri / Ribei - Igosh / Olive ČF 6-4, 6-4    
28.04.   Igosh / Olive - Escof / Jomby OF 6-2, 6-4    
20.04.   Manri / Viver - Fermo / Olive OF 6-4, 6-3    
16.04.   Marto / Toled - Olive / Zhang SF 6-2, 6-2    
15.04.   Olive / Zhang - Chaza / Tabat ČF    
13.04.   Olive / Zhang - Forne / Neuba OF 6-1, 6-2    
09.04.   Arauz / Arena - Olive / Zhang SF 3-6, 6-2, 10-7    
07.04.   Olive / Zhang - Munoz / Roca ČF 7-67, 5-7, 10-7    
06.04.   Olive / Zhang - Gomez / Short OF 7-65, 6-3    
30.03.   Folie / Yevse - Olive / Roy M OF 6-4, 3-6, 10-6    
26.03.   Deus / Sousa - Olive / Valer SF 6-1, 6-4    
25.03.   Olive / Valer - Bonzi / Rebou ČF 6-2, 62-7, 10-4    
24.03.   Olive / Valer - Blanc / Munoz OF    
13.03.   Barbo / Tavar - Gil F / Olive SF 7-5, 6-2    
12.03.   Gil F / Olive - Artun / Merte ČF    
10.03.   Gil F / Olive - Nemat / Taber OF 6-1, 6-3    
04.03.   Geert / Masur - Olive / Zgomb OF 64-7, 7-64, 10-8    
24.02.   Kalen / Valer - Borto / Olive ČF 1-6, 6-4, 12-10    
19.02.   Munar / Roca - Borto / Olive SF 6-2, 5-7, 10-8    
18.02.   Borto / Olive - Waite / Werne ČF 2-6, 6-4, 10-7    
17.02.   Borto / Olive - Igosh / Mesqu OF 65-7, 6-4, 13-11    
09.02.   Gakho / Igosh - Olive / Reiss OF 6-3, 6-3    
07.02.   Marto / Toled - Olive / Reiss SF 7-62, 6-1    
06.02.   Olive / Reiss - Ojeda / Taber ČF    
02.02.   Olive / Reiss - Gomez / Valer OF 6-3, 6-2    
30.01.   Marto / Toled - Eames / Olive F 6-2, 6-3    
29.01.   Eames / Olive - Estev / Roca SF 4-6, 7-61, 12-10    
27.01.   Eames / Olive - Mas M / Mesqu ČF 6-0, 6-2    
27.01.   Eames / Olive - Giral / Igosh OF 5-7, 7-63, 10-5    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Griekspoor T. - Oliveira G. 1K 6-3, 6-3 3.90 1.17
30.09.   Rondoni P. - Oliveira G. 1K 6-2, 6-1    
26.09.   Mager G. - Oliveira G. SF 6-0, 6-1 1.20 3.60
25.09.   Oliveira G. - Maden Y. ČF 6-4, 6-1    
24.09.   Oliveira G. - Wang T. OF 2-6, 6-4, 6-3    
23.09.   Oliveira G. - Janvier M. 1K 6-3, 5-7, 6-3 4.30 1.14
15.09.   Sonego L. - Oliveira G. 1K 6-4, 6-4 1.64 2.00
08.09.   Petrone A. - Oliveira G. 1K 6-4, 6-3 1.98 1.65
03.09.   Della Tommasi - Oliveira G. OF 3-6, 6-4, 6-4    
01.09.   Oliveira G. - Ghedin N. 1K 6-2, 6-2 2.85 1.32
25.08.   Brunner P. - Oliveira G. 1K 6-4, 6-0    
21.08.   Konečný M. - Oliveira G. 1K 3-6, 6-4, 6-0 1.40 2.50
14.08.   Picco F. - Oliveira G. ČF 6-0, 6-1 1.35 2.70
13.08.   Oliveira G. - Wagner S. OF 6-3, 6-2 1.17 3.90
12.08.   Oliveira G. - Haim M. 1K 6-3, 6-1 1.15 4.15
06.08.   Novak D. - Oliveira G. OF 6-1, 6-3 1.11 4.75
05.08.   Oliveira G. - Pongratz M. 1K 6-3, 6-3 1.28 3.05
30.07.   Kosec I. - Oliveira G. 1K 6-4, 0-6, 6-3 2.20 1.53
24.07.   Lojda D. - Oliveira G. OF 6-1, 6-1    
22.07.   Oliveira G. - Wagner S. 1K 6-2, 6-2 1.29 3.00
16.07.   Reissig N. - Oliveira G. OF 7-63, 2-6, 6-3 1.12 4.60
15.07.   Oliveira G. - Ofner P. 1K 2-6, 6-4, 6-3    
10.07.   Brunner P. - Oliveira G. ČF 6-4, 6-3 1.20 3.60
09.07.   Oliveira G. - Trubrig C. OF 1-6, 6-2, 6-4 2.06 1.60
07.07.   Oliveira G. - Wagner H. 1K 7-5, 6-1    
30.06.   Capkovic K. - Oliveira G. 1K 4-6, 6-4, 6-4    
25.06.   Brunner P. - Oliveira G. OF 6-3, 6-1    
24.06.   Oliveira G. - Simunek D. 1K 6-2, 6-2 1.40 2.50
18.06.   Ternar T. - Oliveira G. OF 6-4, 6-3    
17.06.   Oliveira G. - Brunner P. 1K 6-2, 1-6, 7-5    
11.06.   Rosenholm P. - Oliveira G. 1K 6-2, 6-4    
04.06.   Ofner P. - Oliveira G. 1K 6-4, 6-3    
30.05.   Krawietz K. - Oliveira G. ČF 6-1, 6-3    
29.05.   Oliveira G. - Iriarte T. OF 6-3, 5-7, 6-2    
27.05.   Oliveira G. - Kocevar-Desma 1K 6-2, 3-1    
20.05.   Veger F. - Oliveira G. 1K 6-4, 6-2    
14.05.   Naso G. - Oliveira G. OF 6-2, 6-2    
12.05.   Oliveira G. - Grazioso A. 1K 4-6, 6-4, 6-4    
10.05.   Oliveira G. - Asara G. Q-OF 6-2, 6-4    
05.05.   Yamasaki J. - Oliveira G. 1K 6-3, 1-6, 6-4    
04.05.   Oliveira G. - Rizzuti G. Q-OF 6-3, 65-7, 6-1    
30.04.   Picco F. - Oliveira G. OF 6-3, 6-2    
29.04.   Oliveira G. - Moncagatto F. 1K 6-0, 6-2    
24.04.   Marcora R. - Oliveira G. ČF 4-6, 6-3, 6-4    
23.04.   Oliveira G. - Bortolotti M. OF 6-4, 2-0    
22.04.   Oliveira G. - Celebic L. 1K 6-3, 5-7, 7-65    
16.04.   De Loore J. - Oliveira G. OF 5-7, 6-1, 6-4    
15.04.   Oliveira G. - Chazal M. 1K 7-64, 4-6, 6-3    
13.04.   Oliveira G. - Obert A. Q-OF 6-2, 7-64    
13.04.   Oliveira G. - Mercuri F. Q-2K 6-4, 6-2    
06.04.   Cervantes-Hue - Oliveira G. Q-2K 2-6, 6-3, 6-4    
02.04.   Lizariturry J - Oliveira G. 1K 6-2, 6-4    
31.03.   Tabatruong M. - Oliveira G. Q-OF 3-6, 6-0, 6-1    
31.03.   Oliveira G. - Leljak M. Q-3K 6-3, 6-4    
30.03.   Oliveira G. - Ferrari F. Q-2K 6-4, 6-3    
25.03.   Otte O. - Oliveira G. Q-OF 6-1, 6-2    
24.03.   Oliveira G. - Perret L. Q-3K 65-7, 6-2, 6-6    
23.03.   Oliveira G. - Mick P. Q-2K 6-1, 7-5    
22.03.   Oliveira G. - Haeusler T. Q-1K 6-2, 6-3    
16.03.   Draganja T. - Oliveira G. Q-3K 6-3, 6-2    
16.03.   Oliveira G. - Safiullin R. Q-2K 6-3, 6-3    
13.03.   Dubarenco M. - Oliveira G. OF 7-5, 6-4    
12.03.   Oliveira G. - Becht M. 1K 6-2, 6-1    
11.03.   Oliveira G. - Bizjak B. Q-OF 6-0, 6-2    
09.03.   Oliveira G. - Pevc P. Q-3K 6-4, 6-3    
09.03.   Oliveira G. - Pavic F. Q-2K 6-1, 6-2    
06.03.   Rodriguez-Pac - Oliveira G. OF 6-2, 6-3    
04.03.   Oliveira G. - Giraudeau T. 1K 6-3, 6-4    
03.03.   Oliveira G. - Martinez Port Q-OF 6-3, 6-4    
02.03.   Oliveira G. - Monton Queral Q-3K 6-1, 1-6, 6-3    
02.03.   Oliveira G. - Mas De Ugarte Q-2K 7-5, 6-3    
25.02.   Rodriguez-Pac - Oliveira G. OF 6-1, 6-4    
24.02.   Oliveira G. - Cortes Alcara 1K 6-2, 6-2    
23.02.   Oliveira G. - Gomez Sanchez Q-OF 6-4, 6-4    
22.02.   Oliveira G. - David S. Q-1K 6-4, 6-4    
17.02.   Juneau I. - Oliveira G. Q-OF 6-3, 7-64    
16.02.   Oliveira G. - Platero G. Q-2K 6-1, 6-3    
15.02.   Oliveira G. - Lucas P. Q-1K 6-4, 6-3    
10.02.   Beran M. - Oliveira G. Q-3K 6-4, 6-3    
09.02.   Oliveira G. - Cramer R. Q-2K 6-2, 6-2    
03.02.   Ernst N. - Oliveira G. Q-3K 6-1    
02.02.   Oliveira G. - Philips B. Q-2K 6-1, 6-3    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Grimo / Rizzu - Kahou / Olive OF 6-4    
03.10.   Capec / Olive - Rondo / Truse F 2-6, 6-1, 11-9    
02.10.   Capec / Olive - Griek / Griek SF 7-5, 6-4    
01.10.   Capec / Olive - Oradi / Vavas ČF 6-2, 65-7, 10-4    
30.09.   Capec / Olive - Ghedi / Oclep OF 6-4, 7-65    
27.09.   Giaca / Rondo - Mager / Olive F 7-5, 6-1    
26.09.   Mager / Olive - Truse / Volan SF 7-5, 2-6, 10-5    
24.09.   Mager / Olive - Fago / Mazze ČF 6-2, 6-2    
22.09.   Mager / Olive - Kalam / Perre OF 7-65, 6-0    
15.09.   Mercu / Panca - Giral / Olive OF 6-3, 3-0    
12.09.   Macca / Mager - Giral / Olive F 3-6, 6-4, 10-6    
11.09.   Giral / Olive - Detti / Raab SF 6-2, 6-1    
10.09.   Giral / Olive - Bega / Petro ČF 6-4, 7-5    
09.09.   Giral / Olive - Binag / Mocci OF 6-3, 6-0    
01.09.   Bonuc / Camma - Olive / Papas OF 6-3, 3-6, 10-6    
29.08.   Bader / Weiss - Olive / Uhlig F 6-4, 7-63    
27.08.   Olive / Uhlig - Ofner / Semra SF 7-62, 4-6, 10-3    
26.08.   Olive / Uhlig - Barbo / Jastr ČF 7-5, 7-5    
25.08.   Olive / Uhlig - Eger / Schre OF 6-1, 6-4    
22.08.   Popko / Weiss - Olive / Terna SF 6-4, 6-2    
21.08.   Olive / Terna - Eger / Weidi ČF 6-2, 6-2    
19.08.   Olive / Terna - Brtni / Filip OF    
13.08.   Al Gh / Maqda - Fatic / Olive ČF 6-4, 6-4    
11.08.   Fatic / Olive - Kim Y / Popko OF 3-6, 7-67, 10-5    
07.08.   Brunn / Novak - Ofner / Olive SF 3-6, 6-4, 10-8    
06.08.   Ofner / Olive - Hemer / Merau ČF    
04.08.   Ofner / Olive - Pimis / Simon OF 6-3, 6-3    
02.08.   Beck / Keker - Kalen / Olive F 6-2, 2-6, 10-8    
01.08.   Kalen / Olive - Klec / Sproc SF 6-4, 6-3    
30.07.   Kalen / Olive - Milko / Vosce ČF 6-0, 6-4    
29.07.   Kalen / Olive - Kosec / Popla OF 4-6, 6-4, 10-7    
22.07.   Beck / Keker - Filip / Olive OF 6-4, 6-1    
14.07.   Grill / Weinh - Ofner / Olive OF 7-5, 6-4    
10.07.   Ofner / Olive - Bader / Van P F 6-2, 3-6, 10-7    
09.07.   Ofner / Olive - Jastr / Weiss SF 6-3, 7-5    
08.07.   Ofner / Olive - Schre / Weinh ČF 7-63, 6-1    
07.07.   Ofner / Olive - Corbi / Walki OF 6-2, 6-4    
04.07.   Ellio / Van P - Olive / Sanci SF 0-6, 6-4, 10-7    
02.07.   Olive / Sanci - Bruns / Linig ČF 6-4, 6-2    
01.07.   Olive / Sanci - Johan / Kahou OF 6-2, 6-4    
23.06.   Krawi / Schul - Olive / Sanci OF 7-62, 63-7, 10-5    
17.06.   Lagos / Moral - Garci / Olive ČF    
11.06.   Godry / Nagy - Garci / Olive ČF 7-610, 6-4    
09.06.   Garci / Olive - Filip / Kalen OF 6-2, 6-3    
05.06.   Cagni / Licci - Ellio / Olive ČF 6-4, 7-5    
03.06.   Ellio / Olive - Stosi / Tekav OF 7-5, 68-7, 10-7    
30.05.   Mlaka / Terna - Bonin / Olive SF 3-6, 7-62, 10-8    
29.05.   Bonin / Olive - Kalen / Koval ČF 7-5, 1-6, 10-6    
27.05.   Bonin / Olive - Kac M / Papez OF 6-1, 6-1    
19.05.   Reich / Von M - Golds / Olive OF 7-5, 4-6, 10-6    
14.05.   Merte / Volan - Grazi / Olive ČF 7-61, 6-1    
12.05.   Grazi / Olive - Bega / Petro OF    
07.05.   Fago / Mazze - Nasta / Olive ČF    
06.05.   Nasta / Olive - Garzo / Zenna OF 6-1, 6-2    
29.04.   Fago / Mazze - Leona / Olive OF 65-7, 7-64, 10-6    
25.04.   Alcar / Olive - Frige / Vanni F 1-6, 7-5, 11-9    
24.04.   Alcar / Olive - Morit / Saito SF 7-5, 7-65    
23.04.   Alcar / Olive - Borgo / Borto ČF    
21.04.   Alcar / Olive - Bonuc / Papas OF 1-6, 6-1, 10-8    
14.04.   Rondo / Trava - Alcar / Olive OF 4-6, 6-3, 10-7    
09.04.   Fafl / Filip - Olive / Zanin ČF 2-6, 7-5, 10-8    
08.04.   Olive / Zanin - Saban / Saban OF 0-6, 6-3, 10-5    
04.04.   Marca / Sanci - Olive / Toreb SF 7-65, 7-64    
02.04.   Olive / Toreb - Ritz / Weinh ČF 6-3, 6-3    
01.04.   Olive / Toreb - Lokol / Ruble OF 6-2, 6-4    
26.03.   Geras / Zhyrm - Olive / Ouaha ČF 6-1, 4-6, 10-6    
25.03.   Olive / Ouaha - Jevti / Vidak OF 7-5, 6-3    
20.03.   Grano / Roca - Olive / Toreb ČF 6-2, 7-5    
18.03.   Olive / Toreb - Ilic / Janko OF 6-2, 6-4    
12.03.   Brkic / Semra - Olive / Panak OF 6-1, 3-6, 10-1    
07.03.   Kuble / Toled - Gomez / Olive F 6-4, 6-1    
06.03.   Gomez / Olive - Arauz / Gakho SF 6-3, 6-2    
05.03.   Gomez / Olive - Casas / Freix ČF 6-2, 6-1    
26.02.   Buile / Gomez - Majch / Olive SF 6-2, 6-0    
25.02.   Majch / Olive - Domin / Mensu ČF 6-4, 7-66    
24.02.   Majch / Olive - Chaza / Lokol OF 6-2, 7-66    
19.02.   Estev / Werne - Giral / Olive ČF 6-3, 6-2    
17.02.   Giral / Olive - Gomez / Mazon OF 6-4, 6-4    
08.02.   Arauz / Pulga - Olive / Smila SF 6-3, 4-6, 10-8    
08.02.   Olive / Smila - Nunes / Perei ČF 6-4, 5-7, 10-7    
07.02.   Olive / Smila - Compl / Gonca OF 6-3, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Samper-Montan - Oliveira G. ČF 6-0, 6-0    
23.10.   Oliveira G. - Chazal M. OF 6-4, 7-65    
22.10.   Oliveira G. - Luisi A. 1K 7-5, 3-6, 6-0    
21.10.   Oliveira G. - Giraudeau T. Q-OF 64-7, 7-64, 6-1    
20.10.   Oliveira G. - Barroso Campo Q-2K 5-7, 6-3, 6-2    
19.10.   Oliveira G. - Djurdjevic B. Q-1K 6-2, 6-0    
12.10.   Platero G. - Oliveira G. Q-1K 0-6, 7-65, 6-4    
08.10.   Checa-Calvo J - Oliveira G. 1K 6-4, 6-4    
06.10.   Oliveira G. - Semmler M. Q-OF 6-3, 6-2    
06.10.   Oliveira G. - Batlle A. Q-2K 6-1, 6-0    
05.10.   Oliveira G. - Segarra D. Q-1K 6-0, 6-2    
01.10.   Uspensky D. - Oliveira G. 1K 7-66, 6-4    
30.09.   Oliveira G. - Guell Bartrin Q-OF 4-6, 6-4, 6-3    
29.09.   Oliveira G. - Castellon Gua Q-2K 65-7, 6-3, 6-2    
28.09.   Oliveira G. - Perez Esteve Q-1K 6-2, 6-0    
26.09.   Coco R. - Oliveira G. OF 6-2, 7-62    
23.09.   Oliveira G. - Bolot M. 1K 6-1, 7-63    
22.09.   Oliveira G. - Marquard L. Q-OF 6-3, 6-0    
21.09.   Oliveira G. - Simbozel F. Q-1K 6-2, 6-3    
17.09.   Grinberg T. - Oliveira G. 1K 6-2, 6-4    
16.09.   Oliveira G. - Conty C. Q-OF 6-4, 6-1    
15.09.   Oliveira G. - Melot J. Q-2K 4-6, 7-63, 6-4    
  Petange challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Bury A. - Oliveira G. Q-OF 7-5, 7-6    
07.09.   Oliveira G. - Bucewicz A. Q-1K 6-4, 6-0    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Maccari F. - Oliveira G. Q-2K 7-5, 6-4    
27.08.   Jastraunig L. - Oliveira G. 1K 7-66, 6-3    
26.08.   Oliveira G. - Hrabec T. Q-OF 6-4, 6-1    
25.08.   Oliveira G. - Simon J. Q-2K 6-2, 6-4    
23.08.   Brunner P. - Oliveira G. ČF 7-5, 6-2    
22.08.   Oliveira G. - Semjan M. OF 7-63, 2-6, 6-2    
21.08.   Oliveira G. - Wagner S. 1K 7-5, 6-2    
19.08.   Oliveira G. - Nguyen M. Q-OF 68-7, 6-1, 6-2    
18.08.   Oliveira G. - Fischer T. Q-2K 6-1, 6-2    
14.08.   Picco F. - Oliveira G. OF 6-4, 6-1    
13.08.   Oliveira G. - Oradini G. 1K 6-0, 5-7, 6-2    
11.08.   Oliveira G. - Mozgovoy A. Q-OF 6-4, 6-2    
11.08.   Oliveira G. - Kempen L. Q-2K 7-5, 3-6, 7-64    
04.08.   Giraldi Reque - Oliveira G. Q-OF 6-3, 6-1    
03.08.   Oliveira G. - De Meyer N. Q-1K 6-3, 7-5    
28.07.   Cambier R. - Oliveira G. Q-2K 6-3, 6-3    
  Guimaraes challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Crepaldi E. - Oliveira G. Q-OF 6-0, 6-3    
20.07.   Oliveira G. - Monteiro J. Q-1K 6-3, 6-3    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Villacorta-Al - Oliveira G. 1K 5-7, 6-4, 6-2    
23.06.   Oliveira G. - Santos Bravo Q-OF 6-2, 7-5    
22.06.   Oliveira G. - Feler M. Q-1K 6-3, 6-2    
19.06.   Villacorta-Al - Oliveira G. OF 6-4, 6-0    
17.06.   Oliveira G. - Ramanathan R. 1K 4-6, 6-2, 6-0    
16.06.   Oliveira G. - Martinez Garc Q-OF 6-0, 6-0    
11.06.   Ojeda Lara R. - Oliveira G. 1K 6-2, 6-0    
10.06.   Oliveira G. - Chaffee A. Q-OF 6-3, 6-3    
09.06.   Oliveira G. - Kovalev A. Q-2K 6-1, 6-3    
04.06.   Boluda-Purkis - Oliveira G. 1K 6-4, 6-4    
03.06.   Oliveira G. - Dachs A. Q-OF 6-3, 6-1    
02.06.   Oliveira G. - Jorda Sanchis Q-2K 6-3, 6-4    
01.06.   Oliveira G. - Nagyi N. Q-1K 6-0, 6-2    
26.05.   Rodriguez-Nav - Oliveira G. Q-2K 6-2, 3-6, 6-1    
20.05.   Jorda Sanchis - Oliveira G. Q-OF 6-3, 6-2    
19.05.   Oliveira G. - Santo-Valdivi Q-2K 6-3, 5-4    
18.05.   Oliveira G. - Sola Grau G. Q-1K 6-0, 6-1    
13.05.   Mousley B. - Oliveira G. Q-OF 4-6, 6-4, 6-2    
12.05.   Oliveira G. - Platero G. Q-2K 6-2, 6-3    
11.05.   Oliveira G. - Lombe H. Q-1K 6-2, 5-7, 6-3    
05.05.   Colas Sanchez - Oliveira G. Q-OF 3-6, 6-2, 6-3    
05.05.   Oliveira G. - Ventura Perez Q-3K 3-6, 7-5, 7-5    
04.05.   Oliveira G. - Roglan A. Q-2K 6-0, 6-0    
04.05.   Oliveira G. - Elduque A. Q-1K 6-0, 6-0    
01.05.   Shubert T. - Oliveira G. Q-2K 7-64, 7-5    
26.04.   Oliveira G. - McCone L. Q-1K 6-4, 7-63    
23.04.   Rumyantsev A. - Oliveira G. 1K 7-5, 6-2    
22.04.   Oliveira G. - Garcia-Roman Q-OF 4-6, 6-2, 6-1    
21.04.   Oliveira G. - Ventura-Marte Q-2K 6-2, 4-6, 6-3    
20.04.   Oliveira G. - Garrobe Guile Q-1K 6-2, 6-4    
31.03.   Ribeiro Navar - Oliveira G. Q-2K 7-5, 6-3    
30.03.   Oliveira G. - Brooks R. Q-1K 7-5, 6-2    
24.03.   Nunes J. - Oliveira G. Q-2K 7-69, 6-4    
23.03.   Oliveira G. - Montanes-Roca Q-1K 6-4, 6-2    
17.03.   Galiano-Herna - Oliveira G. Q-2K 7-63, 5-7, 6-2    
16.03.   Oliveira G. - Gonzalez Marq Q-1K 6-1, 6-2    
12.03.   Glancy D. - Oliveira G. 1K 6-4, 6-0    
03.03.   Domingues J. - Oliveira G. Q-2K 6-3, 6-4    
02.03.   Oliveira G. - Favier B. Q-1K 6-1, 5-7, 6-1    
24.02.   Sousa H. - Oliveira G. Q-2K 4-6, 7-5, 6-3    
23.02.   Oliveira G. - Belot C. Q-1K 7-5, 6-2    
17.02.   Lokoli L. - Oliveira G. Q-2K 6-1, 6-2    
15.02.   Oliveira G. - Almeida M. Q-1K 6-3, 7-62    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Estev / Roca - Gomez / Olive OF 6-3, 7-5    
14.10.   Estev / Roca - Mendo / Olive OF 6-1, 6-2    
07.10.   Perez / Raman - Mendo / Olive OF 7-64, 6-3    
01.10.   Pla M / Werne - Mendo / Olive ČF 6-0, 6-4    
30.09.   Mendo / Olive - Mas M / Toled OF 6-3, 6-1    
23.09.   Barre / Chett - Mendo / Olive OF 6-2, 6-3    
16.09.   Crepa / Wang - Mendo / Olive OF 7-5, 6-3    
04.09.   Agar / Bader - Mann / Olive ČF 7-5, 6-2    
03.09.   Mann / Olive - Mick / Simon OF 6-1, 7-5    
30.08.   Brunn / Moser - Mendo / Olive SF 7-63, 4-6, 10-8    
28.08.   Mendo / Olive - Jastr / Weiss ČF    
27.08.   Mendo / Olive - Labit / Rettl OF 6-2, 6-2    
22.08.   Pospí / Wagne - Ellio / Olive ČF 5-7, 7-5, 10-8    
19.08.   Ellio / Olive - Semra / Terna OF 6-2, 7-5    
13.08.   Kunci / Rucke - Barra / Olive ČF 6-4, 6-3    
12.08.   Barra / Olive - Mozgo / Wagne OF 7-62, 2-6, 10-2    
05.08.   Gomez / Hoang - Giral / Olive ČF 6-1, 6-3    
29.07.   Gille / Ordei - Giral / Olive OF 6-1, 6-4    
24.06.   Beaus / Leal - Chen / Olive OF 2-6, 6-3, 10-6    
17.06.   Orteg / Villa - Olive / Short OF    
12.06.   Augus / Giral - Olive / Whitt ČF    
11.06.   Olive / Whitt - Moren / Viver OF 6-1, 6-2    
05.06.   Roca / Vervo - Giral / Olive ČF 6-3, 6-4    
03.06.   Giral / Olive - Descl / Poch OF 6-4, 6-4    
29.05.   Goldi / Ward - Giral / Olive SF 6-3, 6-4    
28.05.   Giral / Olive - Augus / Lopez ČF 6-4, 7-5    
27.05.   Giral / Olive - Arena / Villa OF 2-6, 7-65, 10-5    
21.05.   Lopez / Marse - Giral / Olive ČF 6-2, 4-6, 10-6    
20.05.   Giral / Olive - Janko / Linde OF 6-3, 6-2    
14.05.   Diez / Gutie - Bonet / Olive OF 68-7, 6-4, 10-2    
07.05.   Garci / Giral - Olive / Schip OF 6-4, 6-1    
03.05.   Slabi / Ventu - Korsb / Olive F 3-6, 6-3, 11-9    
02.05.   Korsb / Olive - McCon / McCon SF 6-0, 6-3    
01.05.   Korsb / Olive - Ojeda / Vivan ČF    
30.04.   Korsb / Olive - Khala / Vega OF 6-4, 65-7, 10-6    
23.04.   Arena / Pulga - Garci / Olive ČF 6-2, 6-4    
22.04.   Garci / Olive - Descl / Sum D OF 6-3, 3-6, 10-7    
19.03.   Estru / Perez - Bonet / Olive OF 6-3, 6-2    
12.03.   Barry / O'Bri - Nunes / Olive OF 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Sternbach J. - Oliveira G. Q-2K 6-3, 6-0    
15.10.   Mazzella M. - Oliveira G. Q-OF 0-6, 6-4, 6-2    
14.10.   Oliveira G. - Tifnouti T. Q-2K 6-2, 6-2    
27.09.   Laaksonen H. - Oliveira G. OF 6-2, 6-1    
26.09.   Oliveira G. - Martin T. 1K 6-2, 6-0    
23.09.   Oliveira G. - Glancy D. Q-OF 6-4, 6-0    
22.09.   Oliveira G. - Contzen J. Q-1K 6-1, 6-1    
16.09.   Pereira G. - Oliveira G. Q-OF 6-2, 6-1    
15.09.   Oliveira G. - Swinnen S. Q-1K 6-4, 6-2    
11.09.   Nunes J. - Oliveira G. 1K 6-3, 3-6, 6-2    
10.09.   Oliveira G. - Vidal Azorin Q-OF 6-3, 6-4    
09.09.   Oliveira G. - Nikulchikov S Q-2K 6-1, 2-0    
08.09.   Oliveira G. - Van Diemen Ri Q-1K 6-3, 6-2    
02.09.   Voinea C. - Oliveira G. Q-OF 6-4, 6-3    
01.09.   Oliveira G. - De La Osa A. Q-1K 6-2, 6-1    
26.08.   Roca Batalla - Oliveira G. Q-2K 7-63, 6-2    
25.08.   Oliveira G. - Nerushenko A. Q-1K 6-1, 6-4    
19.08.   Favier B. - Oliveira G. Q-2K 4-6, 7-610, 7-64    
18.08.   Oliveira G. - Gakhov I. Q-1K 6-3, 7-67    
13.08.   Ojeda Lara R. - Oliveira G. 1K 6-1, 6-3    
12.08.   Oliveira G. - Garrobe Guile Q-OF 6-0, 6-1    
11.08.   Oliveira G. - Illodo-Lado P Q-2K 6-2, 6-0    
10.08.   Oliveira G. - Rodriguez-Vaz Q-1K 6-1, 4-6, 6-4    
23.06.   Pel D. - Oliveira G. Q-1K 6-3, 7-5    
10.06.   Mott B. - Oliveira G. Q-2K 4-6, 7-64, 7-5    
09.06.   Oliveira G. - Khabibulin T. Q-1K 6-0, 6-1    
04.06.   Castro M. - Oliveira G. Q-2K 62-7, 6-2, 6-3    
03.06.   Oliveira G. - Wasfy M. Q-1K 6-0, 6-0    
26.05.   Girbal C. - Oliveira G. Q-1K 1-6, 6-2, 6-1    
20.05.   Giacalone O. - Oliveira G. Q-2K 6-4, 62-7, 6-0    
19.05.   Oliveira G. - Bocco A. Q-1K 6-1, 6-1    
06.05.   Arenas-Gualda - Oliveira G. Q-3K 6-2, 6-3    
05.05.   Oliveira G. - Steiner G. Q-2K 6-4, 6-2    
04.05.   Oliveira G. - Preobrazhensk Q-1K 6-2, 6-0    
28.04.   Dmitriev K. - Oliveira G. Q-1K 6-0, 6-3    
11.03.   Ojeda Lara R. - Oliveira G. Q-3K 6-0, 6-1    
10.03.   Oliveira G. - De Paiz J. Q-2K 3-6, 6-1, 6-2    
09.03.   Oliveira G. - Cabral D. Q-1K 1-6, 6-3, 7-65    
03.03.   Short M. - Oliveira G. Q-2K 6-1, 6-2    
02.03.   Oliveira G. - Gende Nunez R Q-1K 6-1, 6-1    
24.02.   Alonso Abajo - Oliveira G. Q-1K 2-6, 6-3, 7-5    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Khadd / Ziadi - Konci / Olive OF 6-3, 65-7, 10-8    
15.10.   Monek / Siebe - Konci / Olive OF 7-5, 6-3    
25.09.   Glanc / Perei - Olive / Sidbo ČF 4-6, 7-5, 10-6    
24.09.   Olive / Sidbo - Monte / Nunes OF 6-1, 4-6, 10-8    
18.09.   Grano / Sampe - Olive / Swinn ČF 6-3, 3-0    
17.09.   Olive / Swinn - Mas M / Platt OF 7-63, 7-65    
10.09.   Arena / Lopez - Nunes / Olive OF 6-3, 6-2    
03.09.   Lopez / Vega - Olive / Sidbo OF 6-2, 6-4    
26.06.   Grano / Vivan - Kishi / Olive OF 6-1, 2-6, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Pascoal V. - Oliveira G. Q-OF 6-3, 6-1    
25.09.   Oliveira G. - Sousa F. Q-2K 6-2, 6-3    
19.09.   Barbosa R. - Oliveira G. Q-OF 6-2, 1-6, 6-2    
18.09.   Oliveira G. - Carvalho J. Q-1K 6-0, 6-0    
04.09.   Martinez Vich - Oliveira G. Q-1K 6-1, 6-1    
21.08.   Gimeno Traver - Oliveira G. Q-2K 1-6, 6-2, 7-63    
20.08.   Oliveira G. - Pastor H. Q-1K 6-2, 6-4    
11.03.   Demois J. - Oliveira G. Q-1K 6-1, 6-1    
04.03.   Completo A. - Oliveira G. Q-1K 7-5, 6-4    
25.02.   Moya J. - Oliveira G. Q-1K 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Garcia-Roman - Oliveira G. Q-1K 6-0, 6-0    
25.09.   Soares D. - Oliveira G. Q-1K 6-1, 6-0    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
17.12.2017 - 17.12.2017  Futures 2017 skreč
06.09.2017 - 12.09.2017  Sevilla challenger skreč - křeč
01.06.2017 - 01.06.2017  Futures 2017 skreč
15.02.2017 - 28.02.2017  Futures 2017 skreč
27.01.2017 - 27.01.2017  Futures 2017 skreč
11.11.2016 - 15.11.2016  Futures 2016 skreč
11.10.2016 - 25.10.2016  Futures 2016 skreč
14.09.2016 - 28.09.2016  Futures 2016 skreč
14.07.2016 - 19.07.2016  Futures 2016 skreč
22.04.2015 - 28.04.2015  Futures 2015 skreč
03.02.2014 - 07.02.2014  Futures 2014 skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist