Palkina Ksenia - profil

Palkina Ksenia 

Palkina Ksenia

Stát: Kyrgystán
Narození: 13. 12. 1989
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 509. / 163.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 376. / 165.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Joue-Les-Tours ITF OF 16.10. 14:00 Bekke / Palki - Barne / Silva 2.94 1.30
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 379/298 135/114 189/137 37/41 13/4 5/2
2018 33/25 14/13 15/8 2/3 - 2/1
2017 41/39 22/19 18/16 1/4 - -
2016 13/14 7/9 4/3 2/2 - -
2015 34/20 19/9 11/6 4/5 - -
2014 30/24 11/7 14/12 5/5 - -
2013 33/23 6/6 18/13 9/4 - -
2012 26/17 2/2 21/12 3/3 - -
2011 10/9 3/2 4/6 - 3/1 -
2010 40/34 9/11 26/16 2/5 0/1 3/1
2009 23/30 6/9 12/16 0/3 5/2 -
2008 37/24 19/12 14/8 4/4 - -
2007 27/19 11/10 11/7 5/2 - -
2006 20/11 6/3 9/7 0/1 5/0 -
2005 12/8 0/2 12/6 - - -
2004 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 170/125 80/51 67/56 23/18 - -
2018 37/21 25/14 12/6 0/1 - -
2017 39/25 26/11 11/11 2/3 - -
2016 11/11 5/8 4/2 2/1 - -
2015 14/15 5/8 5/4 4/3 - -
2014 17/11 3/1 7/6 7/4 - -
2013 41/21 13/5 22/12 6/4 - -
2012 9/10 3/2 4/6 2/2 - -
2011 0/2 - 0/2 - - -
2010 0/2 - 0/2 - - -
2009 1/4 0/1 1/3 - - -
2008 0/2 0/1 0/1 - - -
2007 1/1 - 1/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Joue-Les-Tours ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Mansouri Y. - Palkina K. Q-1K 7-65, 6-3    
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Zakharova A. - Palkina K. 1K 6-1, 65-7, 6-4    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Palkina K. - Chernyshova M. F 1-0 2.80 1.35
21.09.   Palkina K. - Ayzatulina U. SF 7-63, 2-6, 6-4 1.83 1.83
20.09.   Palkina K. - Dmitrichenko ČF 7-5, 6-4 1.43 2.43
19.09.   Palkina K. - Iakovleva A. OF 6-2, 6-2 1.21 3.50
18.09.   Palkina K. - Makarova E. 1K 6-1, 7-5 1.69 1.93
  Almaty 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Dmitrichenko - Palkina K. OF 0-6, 6-4, 6-4    
11.09.   Palkina K. - Astakhova A. 1K 6-1, 6-3 1.17 3.86
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Gasanova A. - Palkina K. OF 6-2, 1-6, 6-1 1.08 8.38
28.08.   Palkina K. - Oz I. 1K 2-6, 6-4, 6-1 2.45 1.46
26.08.   Palkina K. - Kim Y. Q-OF 7-5, 6-2 1.06 6.10
  Asijské hry Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Zhang L. - Palkina K. 2K    
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Panova A. - Palkina K. Q-1K 6-2, 6-0    
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Piter K. - Palkina K. Q-1K 6-0, 6-1 1.12 4.60
  Astana 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Isaeva A. - Palkina K. Q-OF 67-7, 6-2, 6-2 1.69 1.93
14.07.   Palkina K. - Rompies J. Q-1K 6-2, 6-4 1.82 1.78
  Almaty 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Kruzhkova D. - Palkina K. SF 6-2, 6-3 1.97 1.70
12.07.   Palkina K. - Kolesnikova K. ČF 7-65, 6-3 1.01 9.20
11.07.   Palkina K. - Vaynberg S. OF 6-3, 6-1 1.05 6.82
10.07.   Palkina K. - Shailina K. 1K 6-0, 6-4 1.03 7.76
  Fergana ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Lansere S. - Palkina K. OF 6-1, 6-2 1.32 2.98
20.06.   Palkina K. - Sharipova E. 1K 6-3, 6-0 1.01 9.85
  Namangan ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Abduraimova N. - Palkina K. 1K 6-0, 6-2 1.11 5.18
03.06.   Palkina K. - Yahshilikova Q-OF 6-1, 6-2    
02.06.   Palkina K. - Espolova N. Q-1K 6-0, 6-2    
  Andijan ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Juvan K. - Palkina K. SF 1-6, 6-2, 6-2 1.08 6.91
31.05.   Palkina K. - Zeleva V. ČF 1-6, 7-5, 6-1 2.42 1.47
30.05.   Palkina K. - Yashina E. OF 6-2, 6-2 2.39 1.49
29.05.   Palkina K. - Kruzhkova D. 1K 6-3, 6-1 2.92 1.34
27.05.   Palkina K. - Shleyn V. Q-OF 6-3, 6-2    
26.05.   Palkina K. - Mukhammadsidi Q-1K 6-2, 6-0    
  Chimki ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Yashina E. - Palkina K. Q-ČF 6-4, 6-4 1.60 2.14
29.04.   Palkina K. - Tselykovskaya Q-OF 6-2, 6-1    
28.04.   Palkina K. - Toma V. Q-1K 6-1, 6-1    
  Karshi ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Amanmuradova - Palkina K. 1K 6-3, 7-5 1.30 3.14
  Istanbul 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Tomic S. - Palkina K. Q-OF 6-2, 6-1    
07.04.   Palkina K. - Ekshibarova V. Q-1K 6-3, 5-7, 6-3    
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Arshinkova P. - Palkina K. OF 6-3, 7-66 2.16 1.60
03.04.   Palkina K. - Biskic A. 1K 6-1, 6-1    
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Matviyenko L. - Palkina K. OF 6-4, 6-4    
28.03.   Palkina K. - Yoruk I. 1K 6-4, 0-6, 6-2 1.18 3.98
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Lister C. - Palkina K. OF 4-6, 6-1, 6-1 1.35 2.70
21.03.   Palkina K. - Vukovic D. 1K 4-6, 6-4, 6-2    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Marinkovic B. - Palkina K. 1K 6-1, 4-6, 6-1    
  Moskva ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Avanesyan E. - Palkina K. 1K 6-2, 6-0    
  Solarino 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Kilnarova M. - Palkina K. ČF 6-0, 6-0    
21.02.   Palkina K. - Appleton E. OF 1-6, 7-60, 6-3    
20.02.   Palkina K. - Januskova P. 1K 6-4, 6-4    
  Bergamo ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Stefanini L. - Palkina K. OF 6-4, 6-1 1.35 2.70
13.02.   Palkina K. - Remondina A. 1K 1-6, 6-2, 6-3    
  Fed Cup Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Palkina K. - Mohd Adam Das   6-4, 6-4    
07.02.   Tan S. - Palkina K.   6-1, 6-3    
06.02.   Palkina K. - Lehnert K.   7-5, 3-6, 7-5    
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Pospelova A. - Palkina K. OF 5-7, 6-4, 7-63    
23.01.   Palkina K. - Ukolova A. 1K 6-4, 4-6, 6-2    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Kim D. - Palkina K. 1K 7-62, 6-3 1.35 2.70
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.01.   Morderger T. - Palkina K. OF 6-1, 7-5 1.14 4.28
09.01.   Palkina K. - Vlasselaer C. 1K 6-0, 6-4 1.08 5.40
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Dmitr / Iakov - Herte / Palki SF 6-1, 6-4 2.70 1.35
26.09.   Herte / Palki - Grinc / Tuzel ČF 6-0, 6-1 1.04 6.76
24.09.   Herte / Palki - Cherk / Mayer OF 6-1, 6-0    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Ayzat / Iakov - Khabi / Palki SF 65-7, 7-5, 10-3 2.72 1.34
19.09.   Khabi / Palki - Kalin / Makar ČF 6-4, 6-2 1.22 3.46
18.09.   Khabi / Palki - Sokhe / Yelfi OF 6-1, 6-0 1.02 7.76
  Almaty 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Chern / Ekshi - Khabi / Palki F 7-63, 6-2 2.08 1.59
13.09.   Khabi / Palki - Koval / Rosno SF 2-6, 7-5, 10-2 1.14 4.22
12.09.   Khabi / Palki - Sargs / Vesel ČF 6-2, 6-4 1.08 5.50
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Detko / Kulam - Oz I. / Palki OF 62-7, 6-3, 10-7    
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Heise / Ponom - Palki / Van D OF 6-4, 6-3 1.93 1.69
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Monov / Skaml - Palki / Shapa F 6-4, 6-3 1.72 1.95
10.08.   Palki / Shapa - Gatto / Honco SF 6-4, 6-2 1.80 1.80
09.08.   Palki / Shapa - Lukas / Mrdez ČF 6-3, 7-5 1.99 1.64
08.08.   Palki / Shapa - Danii / Prati OF 6-0, 6-2 1.25 3.23
  Astana 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Amanm / Gorgo - Drazi / Palki OF 7-62, 6-3 1.36 2.75
  Almaty 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Kruzh / Palki - Drazi / Zelev F 7-63, 6-4 1.60 2.05
12.07.   Kruzh / Palki - Nazar / Solom SF 6-0, 6-2 1.05 6.40
11.07.   Kruzh / Palki - Kalke / Sinit ČF 6-0, 6-2 1.04 6.86
09.07.   Kruzh / Palki - Tuzel / Ugrel OF 6-4, 6-0 1.02 7.70
  Fergana ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Lanse / Rakhi - Bhati / Palki SF 5-7, 6-2, 10-4    
21.06.   Bhati / Palki - Kolar / Riley ČF 6-3, 6-2    
20.06.   Bhati / Palki - Chama / Palha OF 6-3, 6-4    
  Namangan ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Gasan / Yashi - Palki / Tulya ČF 6-3, 7-62    
05.06.   Palki / Tulya - Espol / Shari OF 5-7, 6-0, 10-1    
  Andijan ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Kreme / Shyma - Aksu / Palki ČF    
28.05.   Aksu / Palki - Shari / Shari OF 6-2, 6-2    
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Glush / Stoll - Erayd / Palki ČF 7-5, 6-0    
07.05.   Erayd / Palki - Cresc / Giova OF 7-61, 6-3    
  Chimki ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Doros / Komar - Bekke / Palki OF 6-1, 6-1    
  Karshi ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Gasan / Yashi - Khabi / Palki SF 6-2, 5-7, 10-8    
25.04.   Khabi / Palki - Iakov / Umaro ČF 6-0, 6-2    
24.04.   Khabi / Palki - Golub / Lanse OF 6-4, 68-7, 14-12    
  Istanbul 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Komar / Soylu - Frolo / Palki OF 6-2, 6-2    
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Caste / Herrm - Herdz / Palki ČF 6-2, 6-3    
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Rosca / Tatar - Herdz / Palki ČF 6-3, 7-65    
27.03.   Herdz / Palki - Stama / Ukolo OF 4-6, 7-66, 10-7    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Ghior / Munte - Palki / Ukolo SF 6-4, 6-3    
22.03.   Palki / Ukolo - Kisse / Sting ČF 6-2, 6-2    
20.03.   Palki / Ukolo - Njiri / Yazga OF 6-2, 7-5    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Knoll / Liste - Anshb / Palki F 6-0, 5-7, 10-8    
16.03.   Anshb / Palki - Munte / Munte SF 6-3, 6-3    
15.03.   Anshb / Palki - Gorba / Helbe ČF 6-1, 6-0    
13.03.   Anshb / Palki - Buczy / Lapus OF 7-5, 6-1    
  Solarino 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Apple / Gleas - Palki / Pieri SF 7-65, 6-2    
20.02.   Palki / Pieri - Lomba / Spite ČF 6-3, 3-6, 12-10    
19.02.   Palki / Pieri - Drazi / Piraz OF 6-2, 2-6, 10-4    
  Bergamo ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Bekke / Palki - Colme / Giovi F 6-4, 4-6, 10-8    
15.02.   Bekke / Palki - Gavri / Yashi SF 6-4, 6-4    
14.02.   Bekke / Palki - Bande / Sabin ČF 7-5, 1-6, 10-8    
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Pospe / Shapa - Palki / Talco SF 6-3, 6-1    
25.01.   Palki / Talco - Ilows / Schip ČF 6-3, 6-3    
24.01.   Palki / Talco - Beber / Yang OF 6-2, 6-3    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Oz I. / Vishn - Fomin / Palki ČF 6-2, 6-2    
16.01.   Fomin / Palki - Altuk / Sukho OF 6-4, 7-5    
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Shapa / Vasyl - Oz I. / Palki F 5-7, 6-0, 13-11    
14.01.   Oz I. / Palki - Morde / Morde SF 7-5, 2-6, 11-9    
12.01.   Oz I. / Palki - Comle / Gorgo ČF 6-4, 4-6, 10-5    
10.01.   Oz I. / Palki - Burdi / Tresh OF 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
20.08.2018 - 26.08.2018  Asijské hry nenastoupila
19.08.2017 - 28.08.2017  Artvin ITF skreč
27.09.2016 - 28.09.2016  Šymkent 8 ITF skreč
07.05.2015 - 07.05.2015  Antalya 17 ITF skreč
09.11.2014 - 23.12.2014  Šarm aš-Šajch 54 ITF skreč
07.10.2014 - 25.10.2014  Šymkent 8 ITF skreč
03.10.2014 - 07.10.2014  Šymkent 7 ITF skreč
26.03.2014 - 14.04.2014  Antalya 9 ITF skreč
05.11.2013 - 06.11.2013  Astana 11 ITF skreč
23.04.2013 - 23.04.2013  Andijan ITF skreč
26.04.2011 - 03.05.2011  Karshi 2 ITF skreč
17.11.2009 - 14.01.2010  Pune 3 ITF skreč
18.05.2005 - 10.07.2005  Indore ITF nenastoupila
 
 

Zprávy

  • Češky v Budapešti dohrály. V Bastadu postoupila Kvitová

    WTA BUDAPEŠŤ / BASTAD - Už bez české účasti bude pokračovat antukový turnaj žen v Budapešti. Nejprve Zakopalová podlehla Rakušance Bammerové a o tři hodiny později překvapivě vypadla i Šafářová, jež podlehla osmnáctileté Chorvatce Martičové. Cetkovská se na poslední chvíli odhlásila. Dnes uspěla pouze v Bastadu Petra Kvitová.  »
    7. 7. 2009, aktualizováno | Aktuality |  2 komentáře
     
  • Češky ve Stuttgartu dohrály

    WTA STUTTGART / TAŠKENT - Po Nicole Vaidišové se s halovým turnajem v německém Stuttgartu i poslední dvě Češky, které se do hlavní soutěže dostaly z kvalifikace. Záhlavová nestačila na nasazenou Eadwaňskou a Zahlavová-Strýcová podlehla Petrovové. V Taškentu překvapila hráčka třetí světové stovky Palkinová, jež vyřadila turnajovou dvojku Govorcovovou.   »
    30. 9. 2008, 21:59 | Aktuality |  0 komentářů
     
 
 
 
 
 
TOPlist