Pla Malfeito Jaume - profil

Pla Malfeito Jaume 

Pla Malfeito Jaume

Stát: Španělsko
Narození: 3. 6. 1995
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 634. / 504.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 337. / 314.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 223/180 158/132 65/48 - - -
2017 32/31 29/29 3/2 - - -
2016 52/32 42/21 10/11 - - -
2015 41/37 22/24 19/13 - - -
2014 53/35 39/26 14/9 - - -
2013 32/30 15/18 17/12 - - -
2012 10/10 8/9 2/1 - - -
2011 3/4 3/4 - - - -
2010 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 133/109 95/83 38/26 - - -
2017 39/23 38/22 1/1 - - -
2016 33/22 19/15 14/7 - - -
2015 17/21 8/14 9/7 - - -
2014 26/24 17/18 9/6 - - -
2013 16/17 11/12 5/5 - - -
2012 2/2 2/2 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Olaso-De La R - Pla Malfeito ČF 6-3, 6-0 1.23 3.65
11.10.   Pla Malfeito - Sanz Llopis A OF 7-61, 7-64    
10.10.   Pla Malfeito - Toledo Bague 1K 6-3, 6-1 3.15 1.30
29.09.   Gutierrez-Fer - Pla Malfeito ČF 6-4, 6-3 1.23 3.55
27.09.   Pla Malfeito - Olaso-De La R OF 4-6, 6-3 4.10 1.17
25.09.   Pla Malfeito J. - Heyman C. 1K 6-2, 7-5 2.78 1.36
20.09.   Munoz-De La N - Pla Malfeito 1K 6-3, 7-5 1.13 4.77
12.09.   Noguchi R. - Pla Malfeito 1K 6-1, 1-6, 3-4    
30.08.   Jorda Sanchis - Pla Malfeito OF 5-7, 7-64, 6-1 2.14 1.59
28.08.   Pla Malfeito - Mas Mascolo A 1K 1.50 2.34
22.08.   Samper-Montan - Pla Malfeito 1K 6-2, 1-6, 6-3 1.29 3.08
18.08.   Matos R. - Pla Malfeito J. SF 6-3, 6-4 1.66 2.03
17.08.   Pla Malfeito - Korovin M. ČF 6-4, 6-0 1.26 3.15
16.08.   Pla Malfeito - Sanz Llopis A OF 63-7, 6-1, 7-63 1.08 5.78
15.08.   Pla Malfeito J. - Goveas A. 1K 6-1, 6-3 1.14 4.28
11.08.   Monteiro J. - Pla Malfeito ČF 4-6, 6-4, 6-1 1.16 4.02
10.08.   Pla Malfeito - Climent Grego OF 66-7, 6-2, 6-2    
08.08.   Pla Malfeito J. - Deus N. 1K 6-4, 6-0 1.60 2.06
04.08.   Ochi M. - Pla Malfeito J. ČF 6-2, 7-5 1.75 1.91
03.08.   Pla Malfeito J. - Giner M. OF 7-5, 2-0 2.32 1.50
01.08.   Pla Malfeito J. - Deus N. 1K 6-2, 60-7, 6-1 1.65 2.03
28.07.   Marti J. - Pla Malfeito J. ČF 6-4, 6-3 1.14 4.47
27.07.   Pla Malfeito - Shanmugam A. OF 6-0, 6-0 1.25 3.36
25.07.   Pla Malfeito - Sanz Llopis A 1K 6-0, 6-2 1.23 3.55
17.07.   Brancaccio R. - Pla Malfeito 1K 6-1, 6-3 1.74 1.91
05.07.   Taberner C. - Pla Malfeito OF 6-1, 6-2 1.24 3.44
04.07.   Pla Malfeito - Climent Grego 1K 6-3, 7-5 1.33 2.91
15.06.   Gomez-Herrera - Pla Malfeito OF 6-2, 6-6 1.40 2.52
14.06.   Pla Malfeito - Artunedo A. 1K 6-3, 6-4 1.10 4.95
05.06.   Gil F. - Pla Malfeito J. 1K 3-6, 6-1, 6-2 2.20 1.55
26.05.   Munar Clar J. - Pla Malfeito ČF 6-4, 7-5 1.16 4.35
25.05.   Pla Malfeito - Durasovic V. OF 6-3, 3-6, 7-5 2.06 1.60
24.05.   Pla Malfeito - Artunedo Mart 1K 6-4, 6-2 1.90 1.71
16.05.   Gutierrez-Fer - Pla Malfeito 1K 6-1, 6-2 1.30 2.92
08.05.   Marcondes I. - Pla Malfeito 1K 6-4, 6-4 1.85 1.75
03.05.   Granollers-Pu - Pla Malfeito OF 6-3, 6-4 1.38 2.67
02.05.   Pla Malfeito - Roca Batalla 1K 4-1 3.59 1.22
18.04.   Sant'Anna B. - Pla Malfeito 1K 6-1, 6-1 1.67 1.95
12.04.   Ortega-Olmedo - Pla Malfeito OF 7-68, 6-2 1.24 3.28
11.04.   Pla Malfeito - Zormann Da Si 1K 6-4, 6-2 1.88 1.73
10.04.   Pla Malfeito J. - Peters F. Q-OF 6-4, 6-4 1.28 3.03
09.04.   Pla Malfeito J. - Monzon I. Q-2K 6-4, 6-4    
06.04.   Fermosell J. - Pla Malfeito OF 6-4, 6-3 3.28 1.26
04.04.   Pla Malfeito - Gomez-Herrera 1K 6-0, 6-4 2.81 1.35
03.04.   Pla Malfeito - Johansson-Hol Q-OF 6-4, 6-4 1.04 6.68
02.04.   Pla Malfeito J. - Villar E. Q-2K 6-3, 6-0    
01.04.   Pla Malfeito - Fernandez-Esp Q-1K 6-0, 6-0    
29.03.   Muller A. - Pla Malfeito J. 1K 7-5, 2-6, 6-0 1.29 3.14
27.03.   Pla Malfeito - Moeller M. Q-OF 6-0, 6-2 1.65 1.98
26.03.   Pla Malfeito - Antuna Meana Q-2K 6-2, 6-2    
21.03.   Martinez Port - Pla Malfeito 1K 6-1, 6-2 1.24 3.28
15.03.   Ugo Carabelli - Pla Malfeito 1K 2-6, 7-64, 6-1 2.06 1.60
28.02.   Pavic A. - Pla Malfeito J. 1K 6-3, 6-4 1.26 3.15
21.02.   Koepfer D. - Pla Malfeito 1K 6-4, 6-2    
15.02.   Linzer M. - Pla Malfeito J. 1K 6-3, 6-3 1.17 3.90
31.01.   Auger Aliassi - Pla Malfeito 1K 6-4, 1-6, 6-2 1.22 3.43
25.01.   Trinker B. - Pla Malfeito 1K 6-3, 6-2    
23.01.   Pla Malfeito - Jotovski T. Q-OF 6-0, 6-2 1.28 3.03
22.01.   Pla Malfeito - Kalinin I. Q-3K 6-1, 6-1    
21.01.   Pla Malfeito - Ramirez Uterm Q-2K 6-0, 6-4    
20.01.   Pla Malfeito - Halbauer D. Q-1K 6-1, 6-0    
19.01.   Kecmanovic M. - Pla Malfeito OF 7-63, 1-6, 6-3    
17.01.   Pla Malfeito - Arguello F. 1K 6-4, 1-6, 7-65    
10.01.   Baluda V. - Pla Malfeito J. 1K 6-2, 4-6, 7-64 1.30 2.92
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Chaza / Reyne - Alcar / Pla M OF 7-5, 6-1    
27.09.   Diez / Estev - Giner / Pla M ČF 6-0, 6-1    
26.09.   Giner / Pla M - Matsu / Okaga OF 6-1, 7-5    
21.09.   Marti / Semml - Branc / Pla M ČF 6-3, 3-6, 10-1    
19.09.   Branc / Pla M - Fermo / Gutie OF 6-3, 65-7, 10-8    
14.09.   Marti / Vega - Giner / Pla M F 3-6, 6-4, 10-5    
13.09.   Giner / Pla M - Agame / Marto SF 6-2, 6-4    
13.09.   Giner / Pla M - Romer / Semml ČF    
12.09.   Giner / Pla M - Alcar / Gutie OF 7-5, 2-6, 10-7    
31.08.   Cerva / Gimen - Estev / Pla M SF 6-2, 6-4    
30.08.   Estev / Pla M - Allem / Sanch ČF 6-3, 6-0    
28.08.   Estev / Pla M - Redon / Redon OF 6-1, 6-2    
25.08.   Giner / Pla M - Cachi / Lizar F 6-4, 61-7, 10-7 1.70 1.91
24.08.   Giner / Pla M - Gutie / Mazon SF 6-4, 6-0 1.35 2.70
23.08.   Giner / Pla M - Sanz / Vila ČF 6-2, 6-1    
21.08.   Giner / Pla M - Ferna / Guell OF 3-6, 6-3, 10-5    
17.08.   Forne / Giner - Lizar / Pla M SF 65-7, 6-3, 10-6    
16.08.   Lizar / Pla M - Perez / Romer ČF 6-1, 6-3    
14.08.   Lizar / Pla M - Almei / Portu OF 6-4, 6-0 1.04 7.28
12.08.   Gutie / Pla M - Clime / Korov F 7-5, 6-2 1.25 3.21
11.08.   Gutie / Pla M - Corri / Corri SF 4-6, 6-4, 11-9 1.35 2.70
10.08.   Gutie / Pla M - Ribei / Zorma ČF 6-2, 6-4    
09.08.   Gutie / Pla M - Cabra / Cacao OF 6-3, 1-6, 14-12    
03.08.   Forne / Horan - Giner / Pla M ČF 6-3, 6-3 1.88 1.73
01.08.   Giner / Pla M - Barre / Mulle OF 7-69, 6-4    
26.07.   Barra / Branc - Lizar / Pla M ČF    
24.07.   Lizar / Pla M - Romer / Sorni OF 7-5, 6-4    
22.07.   Gakho / Marti - Lizar / Pla M F 7-5, 67-7, 11-9    
20.07.   Lizar / Pla M - Grano / Vega SF 2-6, 6-2, 10-8 2.78 1.33
19.07.   Lizar / Pla M - Sarri / Shanm ČF 6-2, 6-2    
17.07.   Lizar / Pla M - Mityu / Piles OF 6-2, 6-1 1.02 8.44
03.07.   Gomez / Lizar - Pla M / Taber OF 6-1, 4-6, 10-7 1.70 1.91
14.06.   Gallo / King - Pla M / Zapat ČF 5-7, 6-2, 10-5    
13.06.   Pla M / Zapat - Carre / Manss OF 6-2, 6-4    
05.06.   Gutie / Mazon - Marti / Pla M OF 2-6, 6-4, 10-5    
10.05.   Marco / Matos - Marto / Pla M ČF 6-1, 6-3 2.15 1.55
08.05.   Marto / Pla M - Deus / Mora OF 6-4, 6-4 1.50 2.25
01.05.   Alcar / Semml - Marto / Pla M OF 3-6, 6-4, 10-8 1.98 1.65
18.04.   Cunha / Gil F - Ojeda / Pla M OF 65-7, 6-2, 10-8 1.70 1.91
11.04.   Deus / Grano - Giner / Pla M OF 2-6, 6-3, 10-5 1.47 2.32
03.04.   Casan / Sant' - Alcar / Pla M OF 4-6, 6-3, 11-9 1.83 1.77
30.03.   Casan / Zebal - Alcar / Pla M SF 6-1, 7-67 1.85 1.75
29.03.   Alcar / Pla M - Mardo / Tashi ČF 6-4, 2-6, 12-10 1.15 4.14
27.03.   Alcar / Pla M - Hamou / Mulle OF 6-1, 7-63 1.95 1.67
20.03.   Marti / Zapat - Alcar / Pla M OF 65-7, 7-63, 10-5    
16.03.   Grano / Marti - Giner / Pla M SF 6-4, 6-2 1.55 2.15
15.03.   Giner / Pla M - Benso / Rondo ČF 6-0, 6-1    
15.03.   Giner / Pla M - Marti / Semml OF 62-7, 6-3, 10-8 1.65 1.98
03.03.   Smith / Willi - Pla M / Raman F 6-4, 6-4 1.64 1.99
02.03.   Pla M / Raman - Calla / Trinh SF 7-5, 3-6, 12-10    
01.03.   Pla M / Raman - Altam / Austi ČF 6-2, 6-3 1.33 2.78
28.02.   Pla M / Raman - Colla / Nolan OF 6-2, 3-6, 10-8    
26.02.   Pla M / Raman - Calla / Chapp F 6-2, 65-7, 11-9 1.42 2.46
25.02.   Pla M / Raman - Jones / Knigh SF 4-6, 6-4, 10-5 1.18 3.79
24.02.   Pla M / Raman - Austi / Smith ČF 6-4, 6-1    
21.02.   Pla M / Raman - Strod / Tromb OF 6-1, 6-3    
15.02.   Arias / Koepf - Gosea / Pla M ČF 6-2, 3-6, 10-8 2.11 1.57
13.02.   Gosea / Pla M - Nanda / Nava OF 6-2, 6-3    
25.01.   Argue / Londe - Pla M / Toreb ČF 3-6, 6-2, 10-3    
24.01.   Pla M / Toreb - Austi / Lin W OF 7-66, 6-1    
14.01.   Brkic / Cacic - Pla M / Semml F 4-6, 6-1, 10-3    
13.01.   Pla M / Semml - Anand / Tabil SF 6-2, 6-3    
12.01.   Pla M / Semml - Balud / Vasil ČF 2-1    
11.01.   Pla M / Semml - Endar / Marti OF 6-4, 4-6, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
12.09.2017 - 13.09.2017  Futures 2017 skreč
15.06.2017 - 03.07.2017  Futures 2017 skreč
30.01.2016 - 12.02.2016  Futures 2016 nenastoupil
10.09.2015 - 14.09.2015  Futures 2015 nenastoupil
 
 
 
 
 
 
TOPlist