Pribylova Anastasia - profil

Pribylova Anastasia 

Pribylova Anastasia

Stát: Rusko
Narození: 12. 2. 1996
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 442. / 351.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 393. / 372.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 167/107 51/46 107/52 9/9 - -
2017 39/26 19/15 17/9 3/2 - -
2016 43/32 18/17 20/10 5/5 - -
2015 36/24 11/11 24/11 1/2 - -
2014 45/21 0/1 45/20 - - -
2013 4/4 3/2 1/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 60/80 15/33 40/39 5/8 - -
2017 17/21 8/12 7/7 2/2 - -
2016 17/23 2/11 15/8 0/4 - -
2015 10/19 4/7 3/10 3/2 - -
2014 15/13 0/1 15/12 - - -
2013 1/4 1/2 0/2 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Stellenbosch 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Adler L. - Pribylova A. OF 6-4, 6-0 2.55 1.39
05.12.   Pribylova A. - Miklova B. 1K 6-1, 6-3 1.03 7.12
  Stellenbosch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.12.   Ewing S. - Pribylova A. ČF 2-6, 7-65, 6-4    
30.11.   Pribylova A. - Boy A. OF 6-1, 6-2    
29.11.   Pribylova A. - Totka N. 1K 6-4, 6-3 1.25 3.21
  Stellenbosch ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Totka N. - Pribylova A. ČF 6-0, 3-6, 6-3 3.79 1.18
23.11.   Pribylova A. - Salden L. OF 6-2, 6-3 1.35 2.70
22.11.   Pribylova A. - Hoedt M. 1K 7-5, 6-3 1.07 5.66
  Šarm aš-Šajch 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Samir S. - Pribylova A. F 1-6, 6-1, 6-1 1.92 1.77
21.10.   Pribylova A. - Francati E. SF 6-3, 6-4 1.57 2.25
20.10.   Pribylova A. - Vaidya K. ČF 6-1, 3-6, 6-3    
19.10.   Pribylova A. - Abou Zekri O. OF 6-4, 6-0    
18.10.   Pribylova A. - Nuudi M. 1K 6-2, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Vaidya K. - Pribylova A. OF 4-6, 6-3, 6-1    
11.10.   Pribylova A. - Nuudi M. 1K 6-1, 6-1    
  Balatonboglár ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Bulgaru M. - Pribylova A. Q-OF 5-7, 7-5, 6-1 1.65 1.98
  Dunakeszi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Bondar A. - Pribylova A. OF 6-4, 2-6, 7-5 1.61 2.10
29.08.   Pribylova A. - Khromacheva I 1K 66-7, 6-4, 6-2 3.33 1.26
28.08.   Pribylova A. - Juhaszova V. Q-ČF 6-1, 2-0    
27.08.   Pribylova A. - Remondina A. Q-OF 6-2, 6-0    
26.08.   Pribylova A. - Pirok A. Q-1K 6-1, 6-1    
  Hodmezovasarhely 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Pella C. - Pribylova A. 1K 7-66, 6-1 1.29 3.13
22.08.   Pribylova A. - De Bernardi C Q-OF 6-2, 6-0    
21.08.   Pribylova A. - Faj L. Q-1K 6-0, 6-4    
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Korpatsch T. - Pribylova A. Q-OF 6-2, 6-4    
06.08.   Pribylova A. - Fomina A. Q-1K 6-2, 6-2    
  Praha 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Rosatello C. - Pribylova A. Q-OF 6-1, 6-3 1.47 2.40
23.07.   Pribylova A. - Bayerlova M. Q-1K 6-2, 7-61    
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Peterson R. - Pribylova A. OF 6-0, 6-3 1.11 5.36
18.07.   Pribylova A. - Pantůčková G. 1K 7-63, 6-3 2.09 1.64
  Budapešť ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Potocnik N. - Pribylova A. Q-ČF 6-2, 6-0 1.55 2.15
09.07.   Pribylova A. - Aksu A. Q-OF 6-4, 6-3    
08.07.   Pribylova A. - Eric D. Q-1K 6-3, 5-7, 6-2    
  Varšava ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Karatantcheva - Pribylova A. OF 6-3, 7-5 1.26 3.24
21.06.   Pribylova A. - Wacnik J. 1K 64-7, 6-3, 7-67 1.33 2.88
  Přerov ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Laboutkova A. - Pribylova A. 1K 6-3, 6-3 4.58 1.12
  Staré Splavy ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Lapko V. - Pribylova A. 1K 62-7, 6-2, 6-1 1.08 5.92
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Wongteanchai - Pribylova A. 1K 6-4, 62-7, 6-4 1.36 2.73
27.05.   Pribylova A. - Kawa K. Q-OF 6-4, 3-6, 6-4    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Brune Olsen A - Pribylova A. Q-OF 6-1, 1-6, 7-5    
13.05.   Pribylova A. - Malm M. Q-1K 6-0, 6-1    
  Dunakeszi ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Potocnik N. - Pribylova A. Q-OF 6-1, 6-4 2.11 1.57
07.05.   Pribylova A. - Saner J. Q-2K 6-1, 6-2    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Chernyshova M - Pribylova A. F 6-3, 6-3 2.09 1.61
21.04.   Pribylova A. - Kapshay V. SF 6-2, 61-7, 6-4 1.82 1.82
20.04.   Pribylova A. - Sarkisova K. ČF 6-2, 6-4 1.62 2.02
19.04.   Pribylova A. - Kruzhkova D. OF 6-4, 6-1 2.15 1.55
17.04.   Pribylova A. - Chikalkina A. 1K 3-6, 6-1, 6-3 1.35 2.70
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Sliusar K. - Pribylova A. 1K 4-6, 6-0, 6-3    
  Solarino 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Rubini S. - Pribylova A. ČF 6-1, 6-3 1.55 2.15
15.03.   Pribylova A. - Mader C. OF 7-62, 7-5 1.08 5.40
13.03.   Pribylova A. - Liga E. 1K 6-2, 6-0 1.01 15.00
  Solarino 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Remondina A. - Pribylova A. 1K 7-64, 6-2 1.50 2.25
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Talcott S. - Pribylova A. OF 6-2, 1-0 4.76 1.11
15.02.   Pribylova A. - Bonic B. 1K 6-2, 6-1    
  Šarm aš-Šajch ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Pietroiu I. - Pribylova A. F 7-62, 62-7, 6-1 1.57 2.16
11.02.   Pribylova A. - Morgina A. SF 7-66 1.67 2.00
10.02.   Pribylova A. - Malmqvist L. ČF 6-3, 6-3 1.13 4.42
09.02.   Pribylova A. - James A. OF 7-63, 6-1    
08.02.   Pribylova A. - Kuznetsova V. 1K 6-2, 6-0 1.01 15.00
  Almaty 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Lehnert K. - Pribylova A. 1K 3-6, 6-4, 6-4 2.37 1.45
  Almaty 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Kazionova E. - Pribylova A. SF 2-6, 7-5, 6-2 1.81 1.83
26.01.   Pribylova A. - Lehnert K. ČF 3-6, 6-4, 6-3 1.56 2.13
25.01.   Pribylova A. - Grinchishina OF 3-6, 6-3, 6-0    
23.01.   Pribylova A. - Pribylova A. 1K 6-4, 7-5    
  Stellenbosch 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.12.   Robin / Scand - Priby / Priby OF 6-3, 6-0    
  Stellenbosch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.11.   Rosen / Salde - Priby / Priby ČF 7-5, 2-6, 11-9    
28.11.   Priby / Priby - Morke / Van V OF 6-1, 6-1    
  Stellenbosch ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Bhunu / Le Ro - Priby / Priby ČF 6-2, 6-1    
23.11.   Priby / Priby - Totka / Walte OF 7-62, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Ilows / Kolar - Abou / Priby SF 2-6, 6-2, 10-5    
19.10.   Abou / Priby - Cerne / Chave ČF 6-2, 6-2    
17.10.   Abou / Priby - Gusta / Malmq OF 3-6, 6-3, 10-4    
  Balatonboglár ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Maleč / Smitk - Bonic / Priby OF 6-3, 6-1 1.44 2.40
  Dunakeszi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Bara / Skaml - Kapsh / Priby OF 6-1, 6-3    
  Hodmezovasarhely 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Chern / Slius - Piraz / Priby OF 6-2, 6-2    
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Husar / Schol - Maleč / Priby OF 7-64, 6-4 1.80 1.80
  Praha 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Potap / Yastr - Priby / Zaryt SF 6-0, 3-6, 12-10 1.36 2.75
27.07.   Priby / Zaryt - Jakup / Sadik ČF 6-2, 2-6, 13-11    
26.07.   Priby / Zaryt - Filip / Priby OF 6-1, 6-0    
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Laine / Santa - Priby / Priby OF 6-2, 7-5    
  Budapešť ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Skaml / Wongt - Kapsh / Priby ČF 7-5, 4-6, 10-5 1.30 2.92
10.07.   Kapsh / Priby - Bogda / Cadan OF 7-5, 6-3 2.06 1.60
  Varšava ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Herte / Rogoz - Priby / Priby OF 6-2, 6-3    
  Přerov ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Dudla / Kolod - Morgi / Priby OF 64-7, 6-4, 10-7    
  Staré Splavy ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Ozgen / Vrlji - Priby / Priby ČF 6-4, 6-1 1.45 2.37
07.06.   Priby / Priby - Gryma / Tan H OF 7-63, 6-4    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Kapsh / Perpe - Drazi / Priby SF 6-1, 6-3 1.50 2.25
19.04.   Drazi / Priby - Chika / Priby ČF 6-1, 6-2    
17.04.   Drazi / Priby - Matvi / Tolib OF    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Kreme / Sizik - Gasan / Priby F 6-4, 6-1 1.50 2.25
14.04.   Gasan / Priby - Gabue / Poutc SF 6-2, 4-6, 10-8    
12.04.   Gasan / Priby - Chika / Priby ČF 6-0, 6-3 1.30 2.92
11.04.   Gasan / Priby - Detko / Dmitr OF 6-4, 6-3    
  Solarino 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Andre / Krejs - Pervu / Priby SF 2-6, 7-66, 10-6 1.35 2.70
14.03.   Pervu / Priby - Apona / Masin ČF 6-0, 2-0 1.35 2.70
  Solarino 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   In-Al / Pieri - Malmq / Priby OF 7-62, 6-4 1.85 1.75
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Geuke / Kempe - Priby / Weble ČF 1.83 1.77
14.02.   Priby / Weble - Chant / Talco OF 6-1, 6-2 1.25 3.21
  Šarm aš-Šajch ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Njuki / Szupp - Morgi / Priby ČF 2-6, 6-3, 10-8    
07.02.   Morgi / Priby - Dijkm / Steur OF 6-4, 7-64    
  Almaty 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Doros / Monov - Morgi / Priby SF 7-5, 7-5    
31.01.   Morgi / Priby - Alexa / Sosno ČF    
30.01.   Morgi / Priby - Palki / Vogel OF 6-3, 6-3    
  Almaty 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Inoue / Minok - Priby / Priby ČF 6-4, 6-4    
23.01.   Priby / Priby - Kazio / Umaro OF 7-5, 7-65    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
16.02.2017 - 06.03.2017  Šarm aš-Šajch 2 ITF skreč
04.06.2016 - 06.06.2016  Rakouská bundesliga skreč
 
 
 
 
 
TOPlist