Shyla Yaraslav - profil

Shyla Yaraslav 

Shyla Yaraslav

Stát: Bělorusko
Narození: 5. 3. 1993
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 499. / 306.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 195. / 164.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 249/167 50/42 121/72 75/50 - 3/3
2018 19/14 0/1 14/9 5/3 - 0/1
2017 37/23 1/2 25/14 10/6 - 1/1
2016 29/17 - 20/7 7/9 - 2/1
2015 37/28 17/11 13/11 7/6 - -
2014 43/22 5/5 17/9 21/8 - -
2013 21/17 5/5 11/9 5/3 - -
2012 39/24 15/8 9/7 15/9 - -
2011 14/8 2/2 9/4 3/2 - -
2010 6/6 5/4 - 1/2 - -
2009 1/2 - - 1/2 - -
2008 3/3 0/2 3/1 - - -
2007 0/3 0/2 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 226/94 54/20 113/50 57/23 - 2/1
2018 22/13 1/2 17/8 4/3 - -
2017 34/18 1/2 27/10 5/5 - 1/1
2016 38/10 - 22/4 15/6 - 1/0
2015 53/17 25/6 18/9 10/2 - -
2014 46/10 11/1 16/6 19/3 - -
2013 19/16 7/5 11/9 1/2 - -
2012 14/10 9/4 2/4 3/2 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Gwangju challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Kibi Y. - Shyla Y. Q-OF 6-2, 2-0 1.82 1.82
  Astana challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Kotov P. - Shyla Y. Q-ČF 65-7, 6-3, 6-2 1.74 1.94
14.07.   Shyla Y. - Fufygin M. Q-OF 7-63, 6-2    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Manafov V. - Shyla Y. Q-1K 6-1, 6-4    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Safiullin R. - Shyla Y. ČF 4-1 1.67 2.02
06.06.   Shyla Y. - Abzalov S. OF 3-6, 6-2, 6-3 1.03 8.07
05.06.   Shyla Y. - Dzhanashia S. 1K 5-7, 7-5, 6-1 1.15 4.51
29.05.   Fayziev S. - Shyla Y. 1K 7-68, 7-64 1.89 1.76
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Margaroli L. - Shyla Y. Q-1K 6-4, 6-2    
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Sekiguchi S. - Shyla Y. Q-OF 3-6, 6-1, 6-2    
05.05.   Shyla Y. - Ivanov V. Q-1K 6-2, 6-4    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Myneni S. - Shyla Y. F 4-6, 6-3, 7-64 1.45 2.58
27.04.   Shyla Y. - Kravchuk K. SF 6-2, 7-65 2.40 1.51
26.04.   Shyla Y. - Zhyrmont D. ČF 3-1 2.00 1.68
25.04.   Shyla Y. - Sapaev B. OF 6-2, 6-2 1.05 7.02
23.04.   Shyla Y. - Shakhnubaryan A. 1K 7-66, 6-1 1.44 2.52
20.04.   Moriya H. - Shyla Y. SF 6-0, 6-1 1.39 2.67
19.04.   Shyla Y. - Zhyrmont D. ČF 6-2, 4-6, 6-2 2.59 1.41
18.04.   Shyla Y. - Margaroli L. OF 6-2, 6-4 1.30 3.08
17.04.   Shyla Y. - Khan S. 1K 6-2, 6-2 1.05 7.16
31.03.   Barrios Vera M. - Shyla Y. SF 6-1, 7-64 1.42 2.64
30.03.   Shyla Y. - Gray J. ČF 6-4, 6-2 1.54 2.29
29.03.   Shyla Y. - Sinner J. OF 6-4, 6-4    
27.03.   Shyla Y. - Pentousis P. 1K 6-0, 6-1    
14.03.   Skatov T. - Shyla Y. OF 6-2, 7-63    
12.03.   Shyla Y. - Dzhanashia S. 1K 6-3, 6-1    
09.03.   Zhyrmont D. - Shyla Y. SF 6-2, 6-2 1.66 2.01
08.03.   Shyla Y. - Fufygin M. ČF 7-65, 4-2 1.57 2.11
07.03.   Shyla Y. - Skatov T. OF 6-4, 7-62 1.33 2.78
05.03.   Shyla Y. - Valentsev N. 1K 3-6, 6-0, 6-1    
01.03.   Dubrivnyy A. - Shyla Y. OF 6-4, 6-2    
27.02.   Shyla Y. - Ratniuk M. 1K 65-7, 6-4, 6-4    
  Davis Cup Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Novak D. - Shyla Y.   7-61, 6-0    
  Gwangju challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Nam J / Song - Elgin / Shyla OF 6-4, 4-6, 10-4 3.39 1.24
  Jinan challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Chen / Saban - Elgin / Shyla OF 65-7, 7-65, 10-6 2.28 1.51
  Chengdu challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Gong / Zhang - Elgin / Shyla F 6-4, 6-4 1.67 2.02
03.08.   Elgin / Shyla - Hsieh / Rungk SF 7-63, 6-2 2.10 1.60
02.08.   Elgin / Shyla - Kadhe / Moriy ČF 6-4, 6-4 1.64 2.04
31.07.   Elgin / Shyla - Xia Z / Zheng OF 6-2, 7-5 1.10 5.26
  Astana challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Elgin / Shyla - Kadhe / Yevse F 7-5, 7-66 1.44 2.51
20.07.   Elgin / Shyla - Gakho / Safiu SF 6-3, 4-6, 10-4 1.95 1.70
18.07.   Elgin / Shyla - Guez / Moriy ČF 6-3, 6-3 1.80 1.85
17.07.   Elgin / Shyla - Ofner / Setki OF 62-7, 7-5, 10-2 1.55 2.20
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Cid R / Stath - Nedov / Shyla OF 4-6, 6-3, 10-5    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Fayzi / Sulta - Betov / Shyla ČF 6-4, 3-6, 10-7    
05.06.   Betov / Shyla - Fufyg / Matsu OF 6-3, 6-2    
01.06.   Betov / Shyla - Kravc / Safiu F 6-4, 7-62    
31.05.   Betov / Shyla - Khabi / Manaf SF 6-4, 7-63    
30.05.   Betov / Shyla - Saidk / Tsoy ČF 6-3, 6-4    
29.05.   Betov / Shyla - Shofa / Sulta OF 6-2, 6-4    
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Balaj / Vardh - Betov / Shyla OF 7-62, 6-4    
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Fayzi / Karim - Shyla / Yang ČF 6-2, 6-4    
08.05.   Shyla / Yang - Mynen / Prasa OF 6-2, 7-63    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Kravc / Safiu - Manaf / Shyla OF 7-67, 4-6, 15-13    
16.04.   Betov / Liuta - Manaf / Shyla OF 7-63, 6-2    
  Alicante challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Marti / Vega - Shyla / Vasil ČF 6-4, 4-6, 10-8    
03.04.   Shyla / Vasil - De Mi / Gutie OF 6-2, 6-4    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Kalov / Shyla - Crepa / Michn F 6-4, 7-65    
30.03.   Kalov / Shyla - Haert / Sude SF 7-65, 6-3    
28.03.   Kalov / Shyla - Gray / Larri ČF 6-2, 6-2    
26.03.   Kalov / Shyla - Aceve / Feitt OF 6-0, 7-5    
14.03.   Gabas / Safiu - Betov / Shyla ČF 6-1, 4-6, 10-8    
12.03.   Betov / Shyla - Arkhi / Dzhan OF 6-3, 6-1    
09.03.   Pavli / Tyurn - Liaon / Shyla F 6-4, 7-5    
08.03.   Liaon / Shyla - Fufyg / Ivano SF 7-65, 1-6, 11-9    
07.03.   Liaon / Shyla - Betov / Zhyrm ČF 6-3, 6-4    
05.03.   Liaon / Shyla - Bobor / Kiuam OF 7-66, 6-3    
27.02.   Muzae / Polya - Liaon / Shyla OF 6-3, 7-65    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Jankovits Y. - Shyla Y. F 6-1, 7-5 1.49 2.42
25.11.   Shyla Y. - Celikbilek A. SF 4-6, 6-3, 6-2 1.53 2.26
24.11.   Shyla Y. - Zakharov A. ČF 6-4, 6-4 1.50 2.25
23.11.   Shyla Y. - Woerner P. OF 7-65, 6-1 1.25 3.21
21.11.   Shyla Y. - Elia A. 1K 7-5, 6-4 1.10 4.95
18.11.   Sude J. - Shyla Y. SF 6-2, 6-3 2.97 1.34
17.11.   Shyla Y. - Sels J. ČF 5-7, 6-4, 6-4    
16.11.   Shyla Y. - Harris B. OF 6-2, 6-4    
15.11.   Shyla Y. - Veldheer M. 1K 6-4, 62-7, 7-62    
  Shenzhen 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Ghedin R. - Shyla Y. Q-OF 6-3, 6-4    
  Suzhou challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Doumbia S. - Shyla Y. 1K 6-2, 4-6, 6-2 1.61 2.15
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Ruusuvuori E. - Shyla Y. OF 6-3, 6-4 3.32 1.26
03.10.   Shyla Y. - Kapas A. 1K 3-6, 6-4, 6-4 1.43 2.52
26.09.   Smilansky I. - Shyla Y. 1K 6-2, 2-6, 6-1 2.86 1.35
  Davis Cup Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Chiudinelli M. - Shyla Y.   6-4, 6-3, 6-4 1.55 2.43
15.09.   Shyla Y. - Laaksonen H.   6-4, 6-2, 7-63 4.94 1.17
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Golding O. - Shyla Y. 1K 6-2, 7-64 2.43 1.43
25.08.   Zhyrmont D. - Shyla Y. SF 6-3, 6-2 2.03 1.65
24.08.   Shyla Y. - Gray J. ČF 2-6, 7-64, 6-2 1.36 2.66
23.08.   Shyla Y. - Duldaev D. OF 6-4, 7-64 1.23 3.35
22.08.   Shyla Y. - Paris J. 1K 6-2, 6-2 1.16 4.02
18.08.   Ilhan M. - Shyla Y. SF 6-2, 4-6, 6-2 1.43 2.52
17.08.   Shyla Y. - Ursu V. ČF 6-3, 6-4    
16.08.   Shyla Y. - Bury A. OF 6-4, 6-2 1.35 2.70
15.08.   Shyla Y. - Humbert U. 1K 6-3, 6-1 1.56 2.13
07.08.   Sultanov K. - Shyla Y. 1K 6-3, 6-4    
  Astana challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Kukushkin M. - Shyla Y. OF 6-4, 6-1 1.11 5.50
17.07.   Shyla Y. - Nedelko I. 1K 7-65, 6-4 1.25 3.44
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Gunneswaran P. - Shyla Y. OF 6-4, 3-1 1.53 2.33
20.06.   Shyla Y. - Maamoun K. 1K 7-65, 3-6, 6-3 2.63 1.41
  Šymkent challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Ghedin R. - Shyla Y. Q-OF 6-4, 6-4    
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Marti J. - Shyla Y. Q-OF 6-1, 7-65    
13.05.   Shyla Y. - Elgin M. Q-1K 0-6, 7-62, 2-0    
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Gerasimov E. - Shyla Y. ČF 6-3, 6-2 1.15 4.63
10.05.   Shyla Y. - Manafov V. OF 7-64, 7-5 1.61 2.14
08.05.   Shyla Y. - Jung J. 1K 7-69, 4-6, 6-4 2.42 1.47
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Miedler L. - Shyla Y. SF 7-610, 6-1 1.67 2.01
20.04.   Shyla Y. - Hurkacz H. ČF 6-3, 4-6, 6-0 1.98 1.65
19.04.   Shyla Y. - Martin T. OF 6-4, 6-4 1.12 4.58
18.04.   Shyla Y. - Glvac A. 1K 7-62, 6-2 1.04 7.28
11.04.   Haerteis J. - Shyla Y. 1K 6-1, 6-2 3.43 1.22
22.03.   Pospíšil J. - Shyla Y. 1K 6-4, 3-6, 6-3    
19.03.   Shyla Y. - Kopriva V. F 6-3, 6-3 1.51 2.31
18.03.   Shyla Y. - Jaloviec M. SF 6-4, 6-2 2.09 1.61
17.03.   Shyla Y. - Pichler D. ČF 6-2, 6-3    
17.03.   Shyla Y. - Paris J. OF 7-61, 6-4 1.25 3.21
15.03.   Shyla Y. - Lazov A. 1K 7-5, 6-4    
  Wroclaw challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Moraing M. - Shyla Y. Q-ČF 6-4, 62-7, 7-65 1.55 2.21
25.02.   Shyla Y. - Panfil G. Q-1K 6-1, 6-4    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Eremin E. - Shyla Y. OF 6-2, 6-2 1.67 1.99
13.02.   Shyla Y. - Huesler M. 1K 6-4, 6-2 1.29 3.10
21.01.   Ejupovic E. - Shyla Y. SF 7-64, 7-65 2.77 1.35
20.01.   Shyla Y. - Vandenbulcke Y. ČF 6-4, 6-4 1.37 2.62
19.01.   Shyla Y. - Podzus M. OF 7-64, 4-6, 6-4 1.25 3.21
18.01.   Shyla Y. - Lang R. 1K 6-4, 6-4 1.05 6.30
15.01.   Karlovskiy E. - Shyla Y. F 2-6, 6-4, 6-4 2.01 1.66
14.01.   Shyla Y. - Zhyrmont D. SF 7-5, 6-4 1.95 1.70
13.01.   Shyla Y. - Pauffley N. ČF 6-3, 3-6, 6-4 1.73 1.88
12.01.   Shyla Y. - Boehler D. OF 6-3, 7-65 1.25 3.21
10.01.   Shyla Y. - Guenther V. 1K 6-4, 6-4 1.11 4.76
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Barto / Berto - Kerr / Shyla OF 6-4, 7-64    
18.11.   Borto / Seema - Celik / Shyla F 7-61, 4-6, 10-7    
17.11.   Celik / Shyla - Jorda / Menez SF 6-2, 6-2    
15.11.   Celik / Shyla - Berg / Hovha ČF 6-4, 7-63    
13.11.   Celik / Shyla - Kalov / Sterg OF 7-5, 6-3    
  Shenzhen 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Li Z. / Polan - Ghedi / Shyla ČF 4-6, 6-3, 12-10 2.20 1.59
01.11.   Ghedi / Shyla - Nedun / Rungk OF 4-6, 7-610, 10-7    
  Suzhou challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Gao X / Sun F - Ghedi / Shyla SF 6-3, 6-2    
25.10.   Ghedi / Shyla - Matsu / Uchid ČF 6-3, 6-2    
24.10.   Ghedi / Shyla - Bai Y / Li Z. OF 1-0    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Gonza / Reese - Shyla / Zhyrm SF 6-3, 4-6, 10-4    
04.10.   Shyla / Zhyrm - Berge / Samue ČF 7-62, 7-62    
26.09.   Appel / Frost - Shyla / Zhyrm OF 6-3, 6-2    
01.09.   Ghedi / Shyla - Crepa / Zgomb F 7-64, 2-6, 10-6 1.25 3.21
31.08.   Ghedi / Shyla - Della / Vilar SF 6-4, 6-4    
30.08.   Ghedi / Shyla - Bracc / Grass ČF 2-6, 6-4, 10-8    
29.08.   Ghedi / Shyla - Bened / Bessi OF 6-3, 6-2    
25.08.   Manaf / Shyla - Liuta / Ursu F 6-3, 2-6, 10-4 1.20 3.60
24.08.   Manaf / Shyla - Mlade / Tsiva SF 6-3, 6-4 1.30 2.92
23.08.   Manaf / Shyla - Khald / Lomak ČF 6-3, 6-0    
22.08.   Manaf / Shyla - Yatsu / Zhary OF 6-4, 6-0    
14.08.   Cress / Humbe - Manaf / Shyla OF 7-63, 6-3 3.43 1.22
11.08.   Manaf / Shyla - Gray / Zgomb F 6-2, 7-5 1.21 3.51
10.08.   Manaf / Shyla - Cante / Moren SF 6-1, 6-4    
09.08.   Manaf / Shyla - Dulda / Saidk ČF 6-1, 6-1 1.05 6.84
07.08.   Manaf / Shyla - Laure / Mitja OF 6-3, 7-5 1.24 3.28
  Astana challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Karlo / Tyurn - Manaf / Shyla ČF 3-6, 6-4, 10-6 2.67 1.38
18.07.   Manaf / Shyla - Dulda / Zhuka OF 6-1, 0-1    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Balaj / Vardh - Manaf / Shyla SF 1.82 1.82
22.06.   Manaf / Shyla - Dulda / Leshe ČF 6-2, 6-3 1.22 3.58
21.06.   Manaf / Shyla - Surch / Yakov OF 6-1, 6-0 1.05 6.84
  Šymkent challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Geens / Paz J - Betov / Shyla OF 6-4, 7-5    
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Podli / Vasil - Betov / Shyla ČF 6-1, 6-4    
15.05.   Betov / Shyla - Ivano / Raism OF 65-7, 7-63, 15-13    
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Molch / Stakh - Betov / Shyla ČF 7-64, 6-2    
09.05.   Betov / Shyla - Balaj / Vardh OF 7-68, 7-68    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Hurka / Sekul - Hampe / Shyla SF 6-2, 6-3 1.91 1.70
19.04.   Hampe / Shyla - Morai / Rosen ČF 6-2, 7-5 1.25 3.21
17.04.   Hampe / Shyla - Deswa / Singh OF 7-62, 6-1 1.03 8.60
  Davis Cup Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Knowl / Melze - Mirny / Shyla   6-4, 7-66, 63-7, 6-4    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Barri / Bonzi - Shyla / Zhyrm F 4-6, 7-65, 10-7 1.80 1.80
24.03.   Shyla / Zhyrm - Gabb / Johns SF 6-4, 6-4    
24.03.   Shyla / Zhyrm - Ismai / Kalov ČF 6-2, 6-2 1.50 2.25
23.03.   Shyla / Zhyrm - Kapir / Tsits OF 6-3, 4-6, 10-4 1.14 4.28
15.03.   Reed / Seebe - Jalov / Shyla OF 6-0, 6-3 2.70 1.35
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Ghedi / Mies - Shyla / Vasil OF 6-1, 6-4 1.84 1.79
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Neuch / Pel D - Leshe / Shyla SF 7-62, 6-0 1.97 1.66
15.02.   Leshe / Shyla - Kowal / Panfi ČF 6-3, 3-6, 10-3 3.35 1.23
13.02.   Leshe / Shyla - Berre / Eremi OF 2-6, 7-5, 10-3 1.80 1.80
  Davis Cup Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Mirny / Shyla - Copil / Tecau   7-63, 6-4, 65-7, 6-4    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Bindi / Pauff - Karlo / Shyla OF    
14.01.   Arvid / Rosen - Karlo / Shyla F 7-65, 3-6, 10-8    
13.01.   Karlo / Shyla - Kahlk / Otte SF 1-6, 7-68, 13-11    
12.01.   Karlo / Shyla - Boehl / Novot ČF 6-3, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Astana 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Kedriouk A. - Shyla Y. Q-OF    
 Toyota challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Ito T. - Shyla Y. ČF 6-4, 6-3 1.33 2.81
16.11.   Shyla Y. - Sugita Y. OF 66-7, 6-4, 6-4 3.95 1.17
15.11.   Shyla Y. - Leshem E. 1K 6-3, 6-3 1.51 2.27
13.11.   Shyla Y. - Lee K. Q-ČF 7-64, 7-5    
12.11.   Shyla Y. - Onoda K. Q-OF 6-3, 6-4    
12.11.   Shyla Y. - Hung J. Q-1K 6-4, 6-4    
 Kobe challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Uesugi K. - Shyla Y. Q-1K 3-6, 6-3, 6-3    
  Taškent challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Dodig I. - Shyla Y. Q-ČF 6-1, 6-4 1.15 4.14
09.10.   Shyla Y. - Vasilevski A. Q-OF 6-2, 6-2    
08.10.   Shyla Y. - Matsukevitch D. Q-1K 2-6, 6-4, 6-2    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Schott H. - Shyla Y. 1K 6-3, 3-6, 6-3 5.96 1.06
21.09.   Nys H. - Shyla Y. 1K 7-5, 7-65 1.63 2.03
  Davis Cup Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Nielsen F. - Shyla Y.   7-5, 6-3, 1-6, 2-6, 7-5 1.60 2.14
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Lobkov A. - Shyla Y. OF 6-0, 6-1 2.76 1.34
30.08.   Shyla Y. - Karlovskiy E. 1K 64-7, 6-3, 6-1 1.59 2.07
20.08.   Shyla Y. - Zhyrmont D. F 6-4, 7-5 2.04 1.61
19.08.   Shyla Y. - Mylokostov D. SF 6-3, 6-3 1.42 2.46
18.08.   Shyla Y. - Deviatiarov M. ČF 6-4, 6-2    
18.08.   Shyla Y. - Tsivadze G. OF 3-6, 6-4, 7-63 1.18 3.79
17.08.   Shyla Y. - Johns C. 1K 6-2, 6-4 1.22 3.43
13.08.   Shyla Y. - Zhyrmont D. F 6-4, 6-1 2.81 1.33
12.08.   Shyla Y. - Mladenov V. SF 7-63, 6-2 1.41 2.48
11.08.   Shyla Y. - Kalovelonis M. ČF 6-2, 6-1 2.06 1.60
10.08.   Shyla Y. - Cukierman D. OF 6-4, 6-2 1.31 2.88
09.08.   Shyla Y. - Korenets P. 1K 6-2, 6-1    
  Astana challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Jung J. - Shyla Y. Q-OF 7-5, 6-4    
23.07.   Shyla Y. - Bekimov K. Q-1K 6-1, 6-3    
  Davis Cup Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Shyla Y. - Mednis R.   7-66, 6-3    
15.07.   Shyla Y. - Libietis M.   6-2, 6-1, 6-3 1.88 1.75
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Zhyrmont D. - Shyla Y. Q-ČF 7-5, 6-2    
12.06.   Shyla Y. - Saidkarimov S. Q-OF 6-2, 6-0    
11.06.   Shyla Y. - Kutybaev S. Q-1K 6-3, 6-1    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Shakhnubaryan A. - Shyla Y. 1K 6-1, 4-6, 7-5 3.60 1.20
27.05.   Chen T. - Shyla Y. SF 2-6, 6-3, 6-4 1.40 2.52
26.05.   Shyla Y. - Yevseyev D. ČF 6-3, 6-1 1.57 2.10
25.05.   Shyla Y. - Lobkov A. OF 6-4, 4-6, 3-0 1.75 1.85
24.05.   Shyla Y. - Khassanov R. 1K 6-2, 6-4 1.29 2.97
12.04.   Karimov D. - Shyla Y. 1K 6-4, 6-4 1.33 2.78
07.04.   Karimov D. - Shyla Y. ČF 6-3, 6-1 1.57 2.12
06.04.   Shyla Y. - Mladenov V. OF 4-6, 6-3, 6-4 1.50 2.25
04.04.   Shyla Y. - Saidkarimov S. 1K 6-1, 6-3 1.04 7.05
  Puebla challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Napolitano S. - Shyla Y. Q-1K 1-6, 6-3, 6-4    
  Wroclaw challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Kolář Z. - Shyla Y. Q-OF 5-7, 6-3, 6-4    
13.02.   Shyla Y. - Gajewski K. Q-1K 6-2, 6-4    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Kalovelonis M. - Shyla Y. 1K 7-63, 6-3 1.33 2.80
19.01.   Ledovskikh M. - Shyla Y. 1K 6-1, 6-4 1.38 2.60
  Astana 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Khabi / Nedov - Shyla / Vasil SF 3-6, 7-5, 11-9    
23.11.   Shyla / Vasil - Ivano / Vatut ČF 7-5, 7-5 1.25 3.21
21.11.   Shyla / Vasil - Miloj / Popko OF 6-4, 65-7, 12-10 1.30 2.93
 Toyota challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Kondo / Suzuk - Betov / Shyla OF 7-5, 4-6, 10-8 4.14 1.15
 Kobe challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Nedun / Rungk - Betov / Shyla SF 6-3, 6-1 1.75 1.85
10.11.   Betov / Shyla - Ito T / Petzs ČF 6-1, 2-6, 10-6 2.15 1.55
09.11.   Betov / Shyla - Reid / Smith OF 6-4, 5-7, 10-6 2.52 1.40
  Taškent challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Molch / Nedov - Shyla / Vasil OF 3-6, 6-3, 10-5 1.80 1.80
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Lewis / Sarmi - Jalov / Shyla ČF    
19.09.   Bouti / Lescu - Eriks / Shyla OF 6-3, 3-6, 10-5    
  Davis Cup Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Mirny / Shyla - Kroma / Niels   6-2, 6-4, 4-6, 6-2    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Karlo / Matsu - Shyla / Zhyrm SF 1-6, 7-5, 10-8    
01.09.   Shyla / Zhyrm - Devia / Kalov ČF 6-4, 6-4    
29.08.   Shyla / Zhyrm - Merte / Vatut OF 7-66, 0-6, 11-9    
19.08.   Shyla / Zhyrm - Clayt / O'Mar F 7-5, 7-61    
18.08.   Shyla / Zhyrm - Fayzi / Tsiva SF 6-4, 6-2    
17.08.   Shyla / Zhyrm - Liaon / Tybar ČF 6-1, 6-4    
15.08.   Shyla / Zhyrm - Ismai / Kalov OF 7-67, 6-2    
12.08.   Shyla / Zhyrm - Kalov / Mlade F 7-68, 6-3    
11.08.   Shyla / Zhyrm - Suluo / Yukse SF 6-1, 6-4    
10.08.   Shyla / Zhyrm - Malys / Malys ČF 6-2, 6-4    
08.08.   Shyla / Zhyrm - Paris / Tamir OF 6-4, 6-4    
  Astana challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Shyla / Vasil - Elgin / Kudry F 6-4, 6-4 2.10 1.60
29.07.   Shyla / Vasil - Bubli / Medve SF 6-3, 6-4 1.30 2.93
28.07.   Shyla / Vasil - Bega / Lee D ČF 7-5, 6-3 1.30 2.93
26.07.   Shyla / Vasil - Barri / Matsu OF 2-6, 6-3, 11-9 1.80 1.80
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Matsu / Vardh - Shyla / Vasil SF 7-62, 3-6, 10-5 2.25 1.50
15.06.   Shyla / Vasil - Cagni / Dubai ČF 7-63, 6-3 1.28 3.03
13.06.   Shyla / Vasil - Vatut / Zaits OF 6-1, 6-1 1.22 3.43
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Khabi / Shyla - Chen / Matsu F 6-3, 6-3    
02.06.   Khabi / Shyla - Shofa / Surch SF 6-2, 6-3    
01.06.   Khabi / Shyla - Fayzi / Kalov ČF 7-61, 7-61    
30.05.   Khabi / Shyla - Fomin / Lukma OF 6-1, 6-0    
26.05.   Khass / Kozyu - Khabi / Shyla SF    
25.05.   Khabi / Shyla - Alcan / Rungk ČF 6-4, 6-4    
23.05.   Khabi / Shyla - Abzal / Fayzi OF 6-4, 6-2    
13.04.   Abzal / Sulta - Shyla / Vasil ČF 7-69, 0-6, 10-7    
11.04.   Shyla / Vasil - Dyke / Khass OF 7-5, 6-2    
06.04.   Ismai / Shofa - Shyla / Vasil ČF 7-65, 7-5    
04.04.   Shyla / Vasil - Kutyb / Lukma OF 6-2, 6-4    
  Kazaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Elgin / Geras - Shyla / Vasil ČF 6-3, 3-6, 10-8 1.91 1.70
16.03.   Shyla / Vasil - Albot / Dusto OF 6-4, 6-4 1.75 1.85
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Shyla / Vasil - Fayzi / Khabi F 4-6, 6-4, 12-10    
28.01.   Shyla / Vasil - Arneo / Tatlo SF 6-2, 65-7, 10-3    
27.01.   Shyla / Vasil - Sood / Sood ČF 6-2, 6-4    
25.01.   Shyla / Vasil - Betov / Rudne OF 6-4, 6-4    
21.01.   Shyla / Vasil - Karlo / Matsu F 6-3, 6-2    
20.01.   Shyla / Vasil - Arneo / Tatlo SF 6-1, 7-5    
19.01.   Shyla / Vasil - Dembe / Lojda ČF 6-3, 7-5    
18.01.   Shyla / Vasil - Bjeli / Serda OF 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Matic N. - Shyla Y. 1K 6-2, 6-1 1.80 1.80
13.11.   Delic M. - Shyla Y. ČF 6-2, 3-1 1.20 3.60
11.11.   Shyla Y. - Raspudic F. OF 6-3, 7-68 1.54 2.16
09.11.   Shyla Y. - Haylaz M. 1K 6-4, 6-3 1.26 3.15
03.11.   Cammarata A. - Shyla Y. 1K 6-0, 6-0    
13.10.   Khassanov R. - Shyla Y. 1K 6-3, 7-5    
07.10.   Karimov D. - Shyla Y. OF 6-1, 6-1    
06.10.   Shyla Y. - Saitmukhamedo 1K 6-4, 6-2    
  Agri challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Molchanov D. - Shyla Y. 1K 7-62, 7-63 1.34 2.80
  Petrohrad Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Gabashvili T. - Shyla Y. 1K 6-2, 6-2 1.05 7.88
21.09.   Shyla Y. - Bublik A. Q-ČF 6-3, 6-4 2.10 1.60
20.09.   Shyla Y. - Muzaev R. Q-OF 4-6, 6-4, 7-5 1.37 2.64
19.09.   Shyla Y. - Lobkov A. Q-1K 3-6, 6-1, 6-2 1.23 3.38
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Razmaitov T. - Shyla Y. 1K 6-4, 6-3 3.90 1.17
31.08.   Ratniuk M. - Shyla Y. 1K 6-2, 6-1    
18.08.   Yevseyev D. - Shyla Y. 1K 3-6, 7-5, 6-2    
12.08.   Badanov D. - Shyla Y. OF 7-5, 6-3 3.20 1.25
11.08.   Shyla Y. - Bielinskyi O. 1K 3-6, 6-3, 6-3    
  Astana challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Donskoy E. - Shyla Y. 1K 6-3, 6-3 1.20 3.67
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Cias P. - Shyla Y. ČF 7-62, 6-2 2.24 1.50
22.07.   Shyla Y. - Chadaj A. OF 6-3, 5-7, 6-2 1.42 2.46
21.07.   Shyla Y. - Tverijonas J. 1K 3-6, 6-2, 7-5 1.15 4.15
19.07.   Shyla Y. - Reese H. Q-OF 6-2, 6-3    
18.07.   Shyla Y. - Tarasevicius T. Q-2K 1-6, 6-3, 6-3    
18.07.   Shyla Y. - Grigas P. Q-1K 6-1, 6-2    
07.07.   Guerses G. - Shyla Y. 1K 6-1, 6-4    
03.07.   Ivashka I. - Shyla Y. ČF 7-64, 6-4 1.67 1.96
02.07.   Shyla Y. - Bonzi B. OF 6-3, 6-2    
01.07.   Shyla Y. - Yalcinkale B. 1K 3-6, 7-64, 7-64    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Gabashvili T. - Shyla Y. OF 64-7, 6-3, 6-1 1.07 6.41
16.06.   Shyla Y. - Saidkarimov S. 1K 6-2, 6-1 1.05 7.45
  Moskva challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Khachanov K. - Shyla Y. 1K 6-4, 4-6, 6-3 1.27 3.12
  Eskisehir challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Bossel A. - Shyla Y. OF 6-0, 66-7, 6-4 1.52 2.21
18.05.   Shyla Y. - Cunha H. 1K 6-4, 66-7, 6-3 2.32 1.48
17.05.   Shyla Y. - Celikbilek A. Q-ČF 1-6, 7-64, 6-1    
16.05.   Shyla Y. - Kaya C. Q-OF 6-1, 6-0    
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Gabashvili T. - Shyla Y. 1K 6-0, 6-2 1.04 7.66
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Karatsev A. - Shyla Y. 1K 7-5, 6-3 1.32 2.86
04.05.   Shyla Y. - Duldaev D. Q-ČF 6-4, 3-6, 7-5    
03.05.   Shyla Y. - Turgunov A. Q-OF 6-2, 6-0    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Shyla Y. - Ivanov V. F 6-4, 6-3 1.56 2.13
01.05.   Shyla Y. - Zaitsev A. SF 6-3, 1-6, 6-3 1.85 1.75
30.04.   Shyla Y. - Gakhov I. ČF 6-2, 6-2    
29.04.   Shyla Y. - Uzhylovsky V. OF 7-5, 6-4    
28.04.   Shyla Y. - Kedriouk A. 1K 6-3, 6-2    
25.04.   Ismailov T. - Shyla Y. F 7-62, 6-1 1.89 1.72
24.04.   Shyla Y. - Fayziev S. SF 3-6, 6-2, 6-4 1.71 1.90
23.04.   Shyla Y. - Badanov D. ČF 7-65, 6-2    
22.04.   Shyla Y. - Vasilevski A. OF 6-2, 6-4    
21.04.   Shyla Y. - Shofayziev N. 1K 6-3, 6-3 1.08 5.40
  Batman challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Moriya H. - Shyla Y. OF 6-3, 4-6, 6-0 1.60 2.07
06.04.   Shyla Y. - Ghedin R. 1K 6-4, 6-1 1.85 1.78
  Kazaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Bublik A. - Shyla Y. Q-1K 2-6, 6-4, 6-3    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Cias P. - Shyla Y. OF 7-64, 6-3 2.90 1.30
11.03.   Shyla Y. - Heller P. 1K 6-2, 6-4 2.60 1.38
06.03.   Rice D. - Shyla Y. ČF 6-1, 6-0 2.06 1.60
05.03.   Shyla Y. - Bega A. OF 6-2, 6-4 1.92 1.70
04.03.   Shyla Y. - Abid M. 1K 6-0, 6-0 1.02 7.65
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Fischer M. - Shyla Y. Q-OF 7-61, 6-4    
07.02.   Shyla Y. - Roncalli S. Q-1K 3-6, 6-3, 6-2    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Elgin M. - Shyla Y. ČF 6-2, 6-3 1.46 2.36
28.01.   Shyla Y. - Duldaev D. OF 7-64, 7-63    
27.01.   Shyla Y. - Elistratov E. 1K 6-4, 6-0 1.58 2.08
21.01.   Ivashka I. - Shyla Y. OF 6-1, 6-2    
20.01.   Shyla Y. - Ikramov S. 1K 7-5, 6-4    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Shyla / Yatsy - Netus / Schol F 6-3, 6-4    
13.11.   Shyla / Yatsy - Altin / Yurta SF 6-2, 6-4    
12.11.   Shyla / Yatsy - Ojeda / Yamad ČF 6-3, 6-3    
09.11.   Shyla / Yatsy - Camma / Galop OF 6-2, 6-1    
04.11.   Aleks / Khass - Metre / Shyla ČF 3-6, 7-5, 10-6    
02.11.   Metre / Shyla - Erun / Yalci OF 7-64, 7-5    
17.10.   Gakho / Shyla - Bobor / Kiuam F 6-3, 6-3    
15.10.   Gakho / Shyla - Metre / Tsiva SF 3-6, 6-3, 10-1    
14.10.   Gakho / Shyla - Spork / Van D ČF 6-0, 6-1    
12.10.   Gakho / Shyla - Filen / Saitm OF 6-2, 6-2    
08.10.   Gakho / Metre - Filin / Shyla SF 6-3, 6-4    
07.10.   Filin / Shyla - Tsiva / Yatsy ČF 7-66, 6-1    
05.10.   Filin / Shyla - Ismai / Khabi OF 6-2, 7-65    
  Agri challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Kravc / Molch - Igosh / Shyla F 6-3, 7-64 1.43 2.42
03.10.   Igosh / Shyla - Mynen / Shara SF 6-4, 3-6, 11-9    
01.10.   Igosh / Shyla - Nedun / Seebe ČF 3-6, 6-3, 10-5    
28.09.   Igosh / Shyla - Bello / Novak OF 7-63, 6-4 1.47 2.32
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Bubli / Muzae - Shyla / Yatsy ČF 6-2, 5-7, 10-3    
07.09.   Shyla / Yatsy - Perfi / Reshe OF 3-6, 6-2, 10-3    
04.09.   Molch / Shyla - Bubli / Muzae F 6-2, 7-63    
03.09.   Molch / Shyla - Galki / Lebed SF 7-5, 6-1    
02.09.   Molch / Shyla - Inno / Sitak ČF 6-2, 6-2    
31.08.   Molch / Shyla - Surch / Zaits OF 6-4, 6-2    
20.08.   Geras / Ivash - Shyla / Vasil SF 7-5, 6-3    
19.08.   Shyla / Vasil - Badan / Javak ČF 6-2, 6-1    
18.08.   Shyla / Vasil - Smaly / Tyurn OF 7-62, 6-2    
10.08.   Geras / Ivash - Shyla / Vasil OF 6-3, 6-4    
  Astana challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Fayzi / Kalov - Shyla / Vasil ČF 6-4, 2-6, 10-7 3.21 1.25
27.07.   Shyla / Vasil - Khabi / Popko OF 6-2, 6-1 1.20 3.60
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Tveri / Tveri - Shyla / Vasil OF 6-0, 64-7, 10-8    
08.07.   Agabi / Hayla - Geras / Shyla ČF 7-64, 4-6, 10-8    
07.07.   Geras / Shyla - Suluo / Yalci OF 6-4, 6-4    
03.07.   Janko / Nys H - Ivash / Shyla SF 6-3, 6-2    
01.07.   Ivash / Shyla - Erun / Yalci ČF 6-0, 6-0    
29.06.   Ivash / Shyla - Bonzi / Janvi OF 7-65, 6-4    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   O'Bri / Roelo - Shyla / Vasil OF 7-65, 67-7, 10-7 1.70 1.91
  Moskva challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Peral / Seebe - Shyla / Vasil OF 2-6, 6-4, 10-8 2.15 1.55
  Eskisehir challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Betov / Elgin - Shyla / Vasil OF 7-65, 4-6, 10-5 1.37 2.62
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Ghedi / Matsu - Shyla / Vasil ČF 4-6, 6-3, 11-9 1.80 1.80
11.05.   Shyla / Vasil - Cleza / Dusto OF 6-2, 7-5 1.80 1.80
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Donsk / Ebden - Shyla / Vasil ČF 6-3, 6-3 1.70 1.95
04.05.   Shyla / Vasil - Bury / Gabas OF 4-6, 7-65, 10-8 3.03 1.28
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Shyla / Vasil - Ivano / Uzhyl F 6-2, 7-64    
30.04.   Shyla / Vasil - Gakho / Tyurn SF 6-4, 6-3    
29.04.   Shyla / Vasil - Kolis / Lebed ČF 6-4, 6-3    
27.04.   Shyla / Vasil - Khass / Zaits OF 6-2, 6-3    
24.04.   Shyla / Vasil - Gakho / Tyurn F 4-6, 6-3, 10-6    
23.04.   Shyla / Vasil - Kusha / Zaits SF 6-4, 6-4    
22.04.   Shyla / Vasil - Badan / Nedel ČF 3-6, 6-1, 10-7    
20.04.   Shyla / Vasil - Aleks / Tsiva OF 7-62, 7-5    
  Batman challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Karat / Shyla - Pavic / Venus F 7-64, 4-6, 10-5 2.56 1.39
10.04.   Karat / Shyla - Kuzma / Lazov SF 6-2, 4-6, 10-7    
09.04.   Karat / Shyla - Albot / Nedov ČF 6-4, 6-3    
07.04.   Karat / Shyla - Desei / Ghedi OF 6-3, 65-7, 10-7 1.90 1.70
  Kazaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Arnab / Viola - Shyla / Vasil ČF 4-6, 6-3, 10-6 1.65 1.98
16.03.   Shyla / Vasil - Geras / Zhyrm OF 2-6, 7-5, 10-6 1.70 1.91
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Leona / Mercu - Shyla / Vasil ČF 2-6, 7-64, 10-8    
11.03.   Shyla / Vasil - Camma / Giaca OF 6-3, 6-2    
07.03.   Shyla / Vasil - Grass / Rice F 6-3, 4-6, 10-6    
06.03.   Shyla / Vasil - Fortu / Giaca SF 6-1, 6-3    
05.03.   Shyla / Vasil - Cunha / Ghorb ČF 6-1, 7-68    
04.03.   Shyla / Vasil - Camma / Ronca OF 6-2, 6-2    
30.01.   Shyla / Vasil - Tyurn / Zaits F 7-65, 7-65    
29.01.   Shyla / Vasil - Elist / Muzae SF 6-0, 6-1    
28.01.   Shyla / Vasil - Igamb / Petro ČF 6-2, 6-2    
26.01.   Shyla / Vasil - Abiye / Mamyr OF 6-1, 6-3    
23.01.   Shyla / Vasil - Elgin / Khach F 3-6, 7-62, 10-4    
22.01.   Shyla / Vasil - Muzae / Tyurn SF 6-2, 6-0    
21.01.   Shyla / Vasil - Dulda / Resny ČF 6-4, 6-2    
19.01.   Shyla / Vasil - Dubar / Zhyrm OF 7-62, 3-6, 10-6    
Žádné zápasy.
 
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Ymer E. - Shyla Y. Q-ČF 6-3, 6-4    
08.11.   Shyla Y. - Ruusuvuori E. Q-OF 6-3, 6-0    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Zhyrmont D. - Shyla Y. SF 6-1, 6-4 1.42 2.46
30.10.   Shyla Y. - Nedelko I. ČF 6-4, 6-3 1.34 2.75
29.10.   Shyla Y. - Podzus J. OF 7-64, 4-6, 6-2 1.37 2.60
27.10.   Shyla Y. - Solberg R. 1K 6-0, 6-1 1.01 8.25
22.10.   Kravchuk K. - Shyla Y. ČF 6-4, 6-4 1.33 2.80
21.10.   Shyla Y. - Fabian P. OF 6-2, 6-3 1.23 3.35
20.10.   Shyla Y. - Dubarenco M. 1K 6-4, 6-4 1.70 1.92
  Moskva Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Krstin P. - Shyla Y. Q-ČF 4-6, 7-63, 6-4 1.38 2.75
12.10.   Shyla Y. - Albot R. Q-OF 6-4, 6-4 3.70 1.21
11.10.   Shyla Y. - Polyakov V. Q-1K 7-63, 6-1 1.26 3.31
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Shyla Y. - Fallert F. F 6-2, 6-3 1.45 2.36
27.09.   Shyla Y. - Nys H. SF 6-4, 2-6, 6-3 1.92 1.70
26.09.   Shyla Y. - Nastasi U. ČF 6-4, 3-6, 7-65 1.25 3.20
25.09.   Shyla Y. - Haenle P. OF 6-4, 6-4 1.40 2.50
24.09.   Shyla Y. - Sachs S. 1K 4-6, 7-5, 6-2 1.07 5.65
  Izmir challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Coric B. - Shyla Y. OF 6-0, 6-1 1.11 4.95
16.09.   Shyla Y. - Zverev A. 1K 6-3, 6-2 4.55 1.13
15.09.   Shyla Y. - Deviatiarov M. Q-ČF 6-4, 6-0    
14.09.   Shyla Y. - Bury A. Q-OF 6-3, 6-4    
13.09.   Shyla Y. - Metreveli A. Q-1K 7-6, 1-0    
  Istanbul 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Mannarino A. - Shyla Y. OF 6-1, 6-4 1.06 6.50
09.09.   Shyla Y. - Kuzmanov D. 1K 1-6, 7-63, 6-4 2.88 1.34
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Zhyrmont D. - Shyla Y. SF 6-1, 6-3 1.27 3.12
21.08.   Shyla Y. - Ivashka I. ČF 1-6, 6-3, 6-2    
20.08.   Shyla Y. - Struvay E. OF 6-4, 4-1    
18.08.   Shyla Y. - Vasilevski A. 1K 6-4, 6-4    
11.08.   Vasilevski A. - Shyla Y. 1K 7-5, 64-7, 7-64 1.80 1.80
30.07.   Molchanov D. - Shyla Y. OF 6-4, 6-3    
29.07.   Shyla Y. - Yevseyev D. 1K 65-7, 6-4, 7-5 1.88 1.73
  Astana 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Cipolla F. - Shyla Y. 1K 7-62, 3-0 1.19 3.93
21.07.   Shyla Y. - Golding O. Q-ČF 3-6, 6-4, 6-1    
20.07.   Shyla Y. - Shofayziev N. Q-OF 7-6, 6-4    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Polyakov V. - Shyla Y. 1K 6-3, 6-4    
28.06.   Ismailov T. - Shyla Y. F 6-4, 6-1    
27.06.   Shyla Y. - Tsivadze G. SF 7-63, 7-63    
26.06.   Shyla Y. - Vasilevski A. ČF 6-4, 3-6, 7-66    
24.06.   Shyla Y. - Ivashka I. OF 6-3, 6-3    
23.06.   Shyla Y. - Fufygin M. 1K 6-4, 6-2    
19.05.   Rochette L. - Shyla Y. Q-ČF 6-1, 6-1    
18.05.   Shyla Y. - Sultanov K. Q-OF 6-4, 3-6, 7-6    
17.05.   Shyla Y. - Abdurahimov O. Q-1K 6-4, 3-6, 6-1    
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Fayziev S. - Shyla Y. Q-OF 7-6, 6-3    
10.05.   Shyla Y. - Akhmadaliev R. Q-1K 6-2, 6-0    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Plotniy A. - Shyla Y. OF 6-1, 6-4    
15.04.   Shyla Y. - Javakhishvili G. 1K 6-2, 6-3    
12.04.   Lobkov A. - Shyla Y. ČF 3-6, 6-2, 7-5    
08.04.   Shyla Y. - Lazov A. OF 1-6, 6-2, 6-1    
07.04.   Shyla Y. - Khabibulin T. 1K 3-1    
02.04.   Khabibulin T. - Shyla Y. OF 7-63, 62-7, 6-4    
01.04.   Shyla Y. - Sabanin Y. 1K 4-6, 6-3, 6-4    
23.03.   Lo Priore P. - Shyla Y. Q-2K 7-65, 7-66    
12.03.   Metreveli A. - Shyla Y. OF 6-4, 6-1    
10.03.   Shyla Y. - Ayap S. 1K 7-5, 6-2    
08.03.   Rublev A. - Shyla Y. F 6-4, 3-6, 6-3    
07.03.   Shyla Y. - Vatutin A. SF 7-5, 6-4    
06.03.   Shyla Y. - Ismailov T. ČF 6-3, 7-66    
05.03.   Shyla Y. - Dubrov A. OF 7-65, 6-4    
04.03.   Shyla Y. - Tsivadze G. 1K 6-3, 7-5    
25.02.   Donati M. - Shyla Y. OF 6-0, 6-1    
24.02.   Shyla Y. - Kalovelonis M. 1K 4-6, 7-64, 7-5    
21.02.   Zaitsev A. - Shyla Y. ČF 2-6, 6-4, 7-66    
20.02.   Shyla Y. - Fufygin M. OF 6-3, 6-4    
18.02.   Shyla Y. - Manegin A. 1K 7-64, 6-4    
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Konti / Niemi - Geras / Shyla ČF 7-5, 7-65 1.08 5.40
10.11.   Geras / Shyla - Arvid / Rosen OF 6-3, 7-65    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Ergud / Ilkel - Shyla / Vasil ČF 7-63, 6-3    
21.10.   Shyla / Vasil - Badan / Mlade OF 6-1, 6-1    
25.09.   Crepa / Haenl - Shyla / Vasil SF 4-6, 6-3, 14-12    
24.09.   Shyla / Vasil - Boltz / Tchou ČF 6-4, 7-64    
  Izmir challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Skups / Skups - Rudne / Shyla SF 5-7, 6-2, 10-3    
18.09.   Rudne / Shyla - Kerr / Marti ČF 6-4, 3-6, 10-4    
17.09.   Rudne / Shyla - Kraji / Tosic OF    
  Istanbul 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Kerr / Marti - Balud / Shyla SF 6-1, 6-4    
11.09.   Balud / Shyla - Ito T / Uchiy ČF 6-2, 6-2    
09.09.   Balud / Shyla - Ergen / Kalov OF 6-4, 7-63    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Betov / Bury - Shyla / Vasil SF 7-5, 6-2    
20.08.   Shyla / Vasil - Kryvo / Ratni ČF 6-4, 6-2    
19.08.   Shyla / Vasil - Badan / Veger OF 6-2, 3-6, 10-3    
01.08.   Huang / Matsu - Shyla / Vasil SF 65-7, 6-3, 10-7    
31.07.   Shyla / Vasil - Prudn / Skrip ČF 6-4, 6-3    
30.07.   Shyla / Vasil - Cukie / Leshe OF 6-3, 4-6, 10-8    
  Astana 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Chen / Huang - Shyla / Vasil SF 6-2, 6-3    
24.07.   Shyla / Vasil - Arena / Lopez ČF 6-2, 6-4    
22.07.   Shyla / Vasil - Betov / Bury OF 65-7, 7-5, 10-7    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Fufyg / Shofa - Shyla / Vasil F 6-3, 5-7, 10-6    
03.07.   Shyla / Vasil - Khabi / Metre SF 6-0, 6-0    
02.07.   Shyla / Vasil - Dulda / Khass ČF 6-2, 6-3    
30.06.   Shyla / Vasil - Byred / Prabo OF 6-3, 6-3    
27.06.   Shyla / Vasil - Fufyg / Shofa F 6-4, 6-3    
25.06.   Shyla / Vasil - Shats / Spiri SF 6-2, 6-4    
24.06.   Shyla / Vasil - Fayzi / Ismai ČF 6-3, 6-3    
23.06.   Shyla / Vasil - Gnilo / Petro OF 6-1, 6-4    
18.04.   Shyla / Vasil - Ivano / Nedel F 7-66, 6-0    
17.04.   Shyla / Vasil - Dulda / Horan SF 7-62, 7-63    
15.04.   Shyla / Vasil - Estru / Spiri ČF 6-3, 6-3    
14.04.   Shyla / Vasil - Abiye / Ayap OF 6-3, 6-3    
13.04.   Shyla / Vasil - Badan / Saban F 6-2, 6-2    
11.04.   Shyla / Vasil - Bejtu / Lazov SF 5-7, 7-61, 10-6    
08.04.   Shyla / Vasil - Abiye / Bekim ČF 6-1, 6-2    
07.04.   Shyla / Vasil - Aleks / Shats OF 6-3, 6-2    
04.04.   Dmitr / Plotn - Shyla / Vasil F 4-6, 6-4, 14-12    
03.04.   Shyla / Vasil - Bejtu / Lazov SF 6-4, 2-6, 12-10    
02.04.   Shyla / Vasil - Aleks / Shats ČF 6-4, 6-2    
01.04.   Shyla / Vasil - Abiye / Yesse OF 6-1, 6-4    
14.03.   Shyla / Vasil - Fufyg / Shofa F 6-4, 6-3    
12.03.   Shyla / Vasil - Ayap / Kalov SF 6-3, 6-4    
11.03.   Shyla / Vasil - Javak / Tsiva ČF 6-3, 6-2    
10.03.   Shyla / Vasil - Akram / Cherv OF 6-1, 4-6, 10-5    
07.03.   Shyla / Vasil - Lebed / Surch F 6-3, 5-7, 10-4    
06.03.   Shyla / Vasil - Metre / Yevse SF 4-0    
05.03.   Shyla / Vasil - Akram / Bekim ČF 6-1, 6-1    
03.03.   Shyla / Vasil - Djama / Taras OF 6-3, 6-1    
28.02.   Shyla / Vasil - Metre / Yevse F 6-3, 3-6, 12-10    
27.02.   Shyla / Vasil - Dmitr / Khabi SF 3-6, 6-2, 10-3    
26.02.   Shyla / Vasil - Bobro / Vatut ČF 6-2, 3-6, 10-6    
24.02.   Shyla / Vasil - Cherv / Ivano OF 6-3, 6-2    
22.02.   Shyla / Vasil - Galki / Lebed F 7-5, 4-6, 10-8    
21.02.   Shyla / Vasil - Devia / Manaf SF 6-3, 6-3    
19.02.   Shyla / Vasil - Shats / Surch ČF 6-1, 6-1    
17.02.   Shyla / Vasil - Pavli / Tyurn OF 6-3, 67-7, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  Ťumeň challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Zhyrmont D. - Shyla Y. Q-ČF 6-4, 7-5    
17.11.   Shyla Y. - Slobodshikov R. Q-OF 4-6, 6-4, 6-2    
16.11.   Shyla Y. - Shatskiy I. Q-1K 6-0, 6-1    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Vovk S. - Shyla Y. SF 7-5, 6-2    
24.10.   Shyla Y. - Galkin A. ČF 7-5, 4-6, 6-4    
23.10.   Shyla Y. - Ikramov S. OF 6-3, 6-4    
21.10.   Shyla Y. - Chervyakov F. 1K 6-1, 6-2    
17.10.   Vovk S. - Shyla Y. ČF 6-2, 6-4    
16.10.   Shyla Y. - Khassanov R. OF 6-3, 6-2    
15.10.   Shyla Y. - Stevenson K. 1K 7-66, 6-2    
08.10.   Metreveli A. - Shyla Y. 1K 1-6, 6-4, 7-5    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Golubev A. - Shyla Y. 1K 6-4, 6-2 1.09 5.22
22.09.   Shyla Y. - Shipilov S. Q-ČF 4-6, 6-1, 6-0    
21.09.   Shyla Y. - Rakhimov S. Q-OF 6-1, 6-3    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Uzhylovsky V. - Shyla Y. 1K 6-0, 1-0    
16.08.   Gerasimov E. - Shyla Y. SF 6-2, 6-2 1.42 2.47
15.08.   Shyla Y. - Botzer B. ČF 6-3, 7-62    
14.08.   Shyla Y. - Deviatiarov M. OF 6-4, 3-6, 7-5    
13.08.   Shyla Y. - Galkin A. 1K 6-4, 7-66    
30.07.   Mugevicius L. - Shyla Y. OF 6-4, 7-62    
29.07.   Shyla Y. - Anikanov I. 1K 6-2, 2-6, 7-5    
  Astana 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Ismailov T. - Shyla Y. Q-1K 6-3, 6-4    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Diarra G. - Shyla Y. OF 6-3, 6-2    
09.07.   Shyla Y. - Reboul F. 1K 6-3, 6-4    
04.07.   Grozdanov T. - Shyla Y. ČF 7-63, 6-3    
04.07.   Shyla Y. - Artunedo Mart OF 2-6, 6-3, 6-3    
02.07.   Shyla Y. - Cacace G. 1K 6-2, 1-6, 6-2    
22.05.   Sikora A. - Shyla Y. OF 6-1, 6-4    
21.05.   Shyla Y. - Masar J. 1K 6-4, 6-1    
14.05.   Masar J. - Shyla Y. 1K 7-5, 1-6, 6-2    
20.03.   Vatutin A. - Shyla Y. OF 6-2, 6-1    
18.03.   Shyla Y. - Suprunov A. 1K 6-2, 6-0    
07.03.   Smirnov A. - Shyla Y. ČF 6-3, 6-0    
06.03.   Shyla Y. - Cacic N. OF 6-1, 6-4    
05.03.   Shyla Y. - Alekseenko V. 1K 7-61, 6-1    
12.01.   Dimov V. - Shyla Y. Q-2K 6-3, 6-1    
11.01.   Shyla Y. - Zagidullin D. Q-1K 6-4, 65-7, 7-68    
08.01.   Onozawa A. - Shyla Y. 1K 6-1, 6-3    
  Ťumeň challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Albot / Matsu - Shyla / Vasil OF 6-3, 3-6, 10-8    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Betov / Bury - Kruk / Shyla F 5-7, 6-2, 10-3    
24.10.   Kruk / Shyla - Ayap / Yesse SF 7-62, 6-2    
23.10.   Kruk / Shyla - Karlo / Savel ČF 7-5, 6-0    
22.10.   Kruk / Shyla - Anika / Popla OF 6-4, 7-5    
14.10.   Galki / Kacha - Shyla / Vasil OF 6-3, 2-6, 10-8    
09.10.   Cherv / Dulda - Shyla / Vasil ČF 6-3, 6-2    
07.10.   Shyla / Vasil - Bekim / Neste OF 6-2, 6-4    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Huang / Kondo - Shyla / Vasil OF 7-62, 7-65    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Geras / Matsu - Shyla / Vasil OF 6-4, 2-6, 10-6    
16.08.   Shyla / Vasil - Marie / Marti F 6-4, 7-62    
16.08.   Shyla / Vasil - Ciuma / Uzhyl SF 7-61, 4-6, 10-4    
15.08.   Shyla / Vasil - Popla / Yatsy ČF 6-4, 6-0    
14.08.   Shyla / Vasil - Dabry / Odazh OF 6-1, 6-0    
02.08.   Grige / Menga - Anika / Shyla F 7-5, 6-3    
01.08.   Anika / Shyla - Micol / Porta SF 6-3, 5-7, 10-8    
30.07.   Anika / Shyla - Koval / Zhurb ČF 6-4, 6-2    
29.07.   Anika / Shyla - Dmitr / Marga OF 6-3, 6-2    
  Astana 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Kudry / Serge - Balud / Shyla OF 2-6, 7-66, 10-7    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Lazov / Urrut - Ruble / Shyla F 4-6, 6-3, 10-8    
11.07.   Ruble / Shyla - Angel / Mikos SF 4-6, 6-4, 10-1    
10.07.   Ruble / Shyla - Castr / Haenl ČF 5-7, 6-4, 10-8    
09.07.   Ruble / Shyla - Bonad / Porta OF 6-2, 1-6, 10-8    
02.07.   Di Ma / Matur - Shyla / Slobo OF 7-64, 0-6, 10-5    
23.05.   Jebav / Šátra - Boltz / Shyla SF 6-1, 6-1    
22.05.   Boltz / Shyla - Pavlá / Staně ČF    
16.05.   Jebav / Pavlá - Gewer / Shyla ČF 6-1, 6-4    
14.05.   Gewer / Shyla - Filip / Rikl OF 7-5, 6-3    
30.03.   Estev / Monte - Dmitr / Shyla F 5-7, 6-2, 10-6    
29.03.   Dmitr / Shyla - Bury / Geras SF 7-64, 6-2    
27.03.   Dmitr / Shyla - Descl / Sum D ČF 4-6, 7-67, 10-4    
26.03.   Dmitr / Shyla - Herna / Llomp OF 6-2, 0-6, 10-6    
20.03.   Betov / Zhyrm - Shyla / Yatsy ČF 7-65, 5-7, 10-6    
18.03.   Shyla / Yatsy - Shats / Vaks OF 6-0, 7-5    
15.01.   Betov / Karat - Ivano / Shyla OF 7-5, 6-1    
08.01.   Abid / Safwa - Shyla / Vasil OF 3-6, 6-1, 15-13    
Žádné zápasy.
 
  Ťumeň challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Perfilov A. - Shyla Y. Q-1K 3-6, 6-1, 7-5    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Mecir M. - Shyla Y. OF 6-3, 6-0 1.32 2.85
14.11.   Shyla Y. - Šafránek V. 1K 6-4, 6-2    
08.11.   Konečný M. - Shyla Y. OF 6-1, 6-1    
07.11.   Shyla Y. - Lustyk J. 1K 6-2, 7-60    
23.10.   Reuter Y. - Shyla Y. OF 64-7, 7-64, 7-63    
22.10.   Shyla Y. - Popko D. 1K 6-3, 6-1    
10.09.   Kocyla A. - Shyla Y. 1K 7-5, 6-3    
04.09.   Blecha J. - Shyla Y. OF 7-69, 5-7, 7-5    
03.09.   Shyla Y. - Manafov V. 1K 6-2, 64-7, 6-1    
15.08.   Kirillov E. - Shyla Y. ČF 6-3, 6-0    
14.08.   Shyla Y. - Betov S. OF 1-6, 6-3, 7-64    
14.08.   Shyla Y. - Biryukov M. 1K 7-62, 4-6, 6-3    
13.08.   Shyla Y. - Galkin A. Q-OF 7-5, 6-0    
12.08.   Shyla Y. - Kalyuzhny D. Q-2K 6-1, 6-2    
08.08.   Fufygin M. - Shyla Y. OF 3-6, 6-3, 6-4    
07.08.   Shyla Y. - Andrienko F. 1K 6-4, 6-1    
06.08.   Shyla Y. - Zhurbin A. Q-OF 6-0, 6-2    
05.08.   Shyla Y. - Kalyuzhny D. Q-2K 6-4, 6-3    
  Astana 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Ilhan M. - Shyla Y. OF 6-4, 7-63 1.13 4.52
24.07.   Shyla Y. - Androic T. 1K 65-7, 6-2, 6-3 2.89 1.31
23.07.   Shyla Y. - Shofayziev N. Q-ČF 6-1, 6-0    
22.07.   Shyla Y. - Krotiouk S. Q-OF 7-6, 3-6, 6-3    
21.07.   Shyla Y. - Yeltayev A. Q-1K 4-6, 6-0, 6-2    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Kedriouk A. - Shyla Y. 1K 6-4, 7-5    
10.07.   Yevseyev D. - Shyla Y. 1K 6-0, 6-4    
27.06.   Fufygin M. - Shyla Y. OF 6-2, 6-3    
26.06.   Shyla Y. - Filin P. 1K 6-4, 65-7, 6-4    
25.06.   Shyla Y. - Chervyakov F. Q-OF 6-4, 6-2    
24.06.   Shyla Y. - Knyazev S. Q-2K 6-4, 4-6, 6-2    
20.06.   Basilashvili N. - Shyla Y. OF 6-0, 6-2    
19.06.   Shyla Y. - Slobodshikov R. 1K 6-2, 7-6    
18.06.   Shyla Y. - Galkin A. Q-OF 7-5, 6-4    
17.06.   Shyla Y. - Skvortsov P. Q-2K 6-1, 6-3    
27.05.   Carpenter J. - Shyla Y. Q-2K 6-1, 6-2    
26.05.   Shyla Y. - Soltyka T. Q-1K 6-2, 3-6, 6-4    
20.05.   Cias P. - Shyla Y. Q-2K 6-2, 3-6, 6-3    
24.04.   Vassiliev M. - Shyla Y. 1K 6-4, 6-4    
23.04.   Shyla Y. - Semjan M. Q-OF 7-5, 63-7, 7-5    
22.04.   Shyla Y. - Reytman G. Q-1K 6-2, 6-1    
16.04.   Manafov V. - Shyla Y. Q-OF 4-6, 7-62, 6-4    
15.04.   Shyla Y. - Mukhamed A. Q-1K 6-4, 6-4    
10.04.   Vassiliev M. - Shyla Y. 1K 6-2    
09.04.   Shyla Y. - Sariev B. Q-OF 6-1, 6-3    
12.03.   Fidirko N. - Shyla Y. Q-OF 6-1, 6-0    
11.03.   Shyla Y. - Chekhov P. Q-2K 6-1, 6-1    
10.03.   Shyla Y. - Markov D. Q-1K 6-1, 7-66    
07.03.   Poplavskyy S. - Shyla Y. OF 7-65, 6-3    
06.03.   Shyla Y. - Malyshev M. 1K 6-3, 6-0    
05.03.   Shyla Y. - Klymenko V. Q-OF 7-67, 6-3    
04.03.   Shyla Y. - Karasyov I. Q-2K 7-5, 6-4    
26.02.   Regus R. - Shyla Y. Q-2K 6-2, 6-1    
25.02.   Shyla Y. - Vydmysh A. Q-1K 6-1, 6-0    
20.02.   Mylokostov D. - Shyla Y. Q-OF 7-64, 4-6, 7-5    
19.02.   Shyla Y. - Roy M. Q-2K 1-6, 7-68, 6-3    
18.02.   Shyla Y. - Vu A. Q-1K 6-3, 6-4    
13.02.   Sabanin Y. - Shyla Y. Q-OF 6-4, 6-3    
12.02.   Shyla Y. - Baymyashkin R. Q-2K 6-1, 6-0    
25.01.   Juska A. - Shyla Y. OF 6-4, 7-6    
24.01.   Shyla Y. - Vasilevski A. 1K 7-6, 7-6    
23.01.   Shyla Y. - Gerlakh K. Q-OF 7-6, 6-1    
22.01.   Shyla Y. - Kutsenko V. Q-2K 6-4, 6-4    
21.01.   Shyla Y. - Ivanov I. Q-1K 6-2, 6-0    
  Ťumeň challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Betov / Zhyrm - Bury / Shyla ČF 6-4, 6-4    
19.11.   Bury / Shyla - Kacha / Muzae OF 6-2, 6-1    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Bury / Kapas - Koneč / Shyla SF 7-5, 7-5    
09.11.   Koneč / Shyla - Jalov / Šafrá ČF 4-6, 6-2, 10-6    
07.11.   Koneč / Shyla - Skoch / Zedni OF 6-3, 6-4    
22.10.   Cagni / Vaks - Geras / Shyla OF 6-4, 6-4    
14.09.   Manaf / Shyla - Itoni / Kvern F 6-2, 6-4    
12.09.   Manaf / Shyla - Gadom / Jedru SF 6-2, 6-0    
11.09.   Manaf / Shyla - Metre / Tsiva ČF 3-6, 7-63, 10-7    
10.09.   Manaf / Shyla - Kryvo / Malys OF 6-2, 6-3    
07.09.   Manaf / Shyla - Ivano / Shats F 6-1, 7-6    
06.09.   Manaf / Shyla - Kocyl / Szmyr SF 6-3, 6-4    
05.09.   Manaf / Shyla - Becuz / Capel ČF    
03.09.   Manaf / Shyla - Khmia / Mepar OF 6-3, 6-2    
14.08.   Fufyg / Reshe - Malys / Shyla ČF 7-63, 6-4    
13.08.   Malys / Shyla - Khach / Vasil OF 6-1, 6-3    
06.08.   Chkon / Zhurb - Malys / Shyla OF 6-4, 1-6, 10-8    
  Astana 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Clusk / Marti - Shyla / Zhyrm ČF 4-6, 6-4, 10-8    
23.07.   Shyla / Zhyrm - Andro / Kacha OF 6-4, 3-6, 10-8    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Kedri / Matsu - Bulit / Shyla ČF 6-2, 6-0    
16.07.   Bulit / Shyla - Braun / Koshe OF 6-2, 6-2    
09.07.   Geras / Zhyrm - Bulit / Shyla OF 6-3, 4-6, 10-6    
27.06.   Karat / Vaks - Koneč / Shyla ČF 6-4, 1-6, 10-6    
26.06.   Koneč / Shyla - Nedov / Serge OF 6-4, 2-6, 10-2    
19.06.   Lobko / Rumya - Ivash / Shyla OF 6-4, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Chervyakov F. - Shyla Y. Q-OF 6-3, 6-4    
27.11.   Shyla Y. - Rahman A. Q-1K 1-6, 6-2, 6-4    
22.11.   Bossel A. - Shyla Y. 1K 7-67, 6-3    
21.11.   Shyla Y. - Strelkov S. Q-OF 6-4, 3-6, 7-5    
20.11.   Shyla Y. - Ismailov T. Q-1K 6-1, 6-4    
15.11.   Biryukov M. - Shyla Y. 1K 6-2, 6-2    
14.11.   Shyla Y. - Manegin A. Q-OF 6-3, 6-0    
13.11.   Shyla Y. - Zhakupov Z. Q-1K 6-0, 6-1    
11.10.   Heller P. - Shyla Y. 1K 3-6, 6-2, 6-4    
10.10.   Shyla Y. - Oradini G. Q-OF 6-3, 6-4    
09.10.   Shyla Y. - Ocleppo J. Q-1K 6-4, 6-2    
04.10.   Uhlig D. - Shyla Y. 1K 7-5, 6-2    
03.10.   Shyla Y. - Porcu M. Q-OF 6-1, 6-1    
02.10.   Shyla Y. - Licciardi P. Q-1K 6-3, 6-4    
25.09.   Maccari F. - Shyla Y. Q-1K 6-4, 7-5    
15.03.   Klymenko V. - Shyla Y. 1K 5-7, 6-3, 7-5    
14.03.   Shyla Y. - Kushakov A. Q-OF 6-3, 6-1    
13.03.   Shyla Y. - Dzhavakian Y. Q-2K 6-2, 6-1    
08.03.   Matsukevitch D. - Shyla Y. 1K 7-64, 6-2    
07.03.   Shyla Y. - Smola M. Q-OF 7-5, 6-2    
06.03.   Shyla Y. - Anikanov I. Q-2K 6-4, 6-4    
05.03.   Shyla Y. - Vandenbulcke Y. Q-1K 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Matsunaga K. - Shyla Y. Q-OF 6-2, 7-5    
14.11.   Shyla Y. - Khayami S. Q-2K 6-0, 6-0    
10.11.   Mesaros K. - Shyla Y. OF 6-3, 6-4    
09.11.   Shyla Y. - Shahgholi A. 1K 6-3, 6-0    
08.11.   Shyla Y. - Dabiri A. Q-OF 6-0, 6-1    
07.11.   Shyla Y. - Wang Y. Q-2K 6-1, 6-2    
20.10.   Groth S. - Shyla Y. OF 6-3, 6-2    
19.10.   Shyla Y. - Karachun I. 1K 6-0, 6-0    
12.10.   Fidirko N. - Shyla Y. 1K 3-6, 6-2, 6-3    
17.08.   Harbatsiuk K. - Shyla Y. 1K 6-3, 6-2    
08.08.   Sikalchuk B. - Shyla Y. Q-2K 6-3, 6-3    
07.08.   Shyla Y. - Dubrovin A. Q-1K 6-0, 6-0    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 09 Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Poplavskyy S. - Shyla Y. 1K 6-3, 6-2    
12.10.   Gasparyan E. - Shyla Y. Q-OF 3-6, 6-3, 7-63    
11.10.   Shyla Y. - Komakhidze B. Q-1K 6-4, 64-7, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 08 Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Bury A. - Shyla Y. 1K 6-1, 6-2    
05.08.   Pirozzi G. - Shyla Y. 1K 2-6, 6-4, 6-2    
17.06.   Fufygin M. - Shyla Y. 1K 6-4, 6-4    
16.06.   Shyla Y. - Stakheev A. Q-OF 6-3, 6-2    
15.06.   Shyla Y. - Ushakov G. Q-2K 6-1, 6-1    
14.06.   Shyla Y. - Zubko Y. Q-1K 6-3, 5-7, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 07 Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Stakheev A. - Shyla Y. Q-2K 6-2, 6-2    
10.06.   Trukshanin M. - Shyla Y. Q-2K 6-1, 6-0    
12.05.   Gotman S. - Shyla Y. Q-1K 7-5, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
12.08.2018 - 15.08.2018  Gwangju challenger skreč
07.06.2018 - 16.06.2018  Futures 2018 skreč
22.06.2017 - 22.06.2017  Fergana challenger skreč - vyčerpání
19.11.2016 - 21.11.2016  Astana 2 challenger nenastoupil
13.11.2015 - 13.11.2015  Futures 2015 skreč
22.07.2014 - 24.07.2014  Astana 3 challenger skreč - levý kotník
20.08.2013 - 20.08.2013  Futures 2013 skreč
10.04.2012 - 15.04.2012  Futures 2012 skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist