14.06.2018 - 15.06.2018
Sumter ITF
skreč

Zprávy

Trofej z Berlína byla blízko. Siniaková s Vondroušovu ve finále nevyužily tři mečboly

WTA BERLÍN - Kateřina Siniaková (27) a Markéta Vondroušová (23) první společný turnaj v triumf neproměnily. České tenistky ve finále travnatého podniku WTA 500 v Berlíně neproměnily tři mečboly proti Francouzce Caroline Garciaové (29) a brazilské deblové specialistce Luise Stefaniové (25) a prohrály 6:4, 6:7, 4:10.

První brazilští šampioni grandslamové čtyřhry. Stefaniová s Matosem ovládli mix na Australian Open

AUSTRALIAN OPEN - Luisa Stefaniová a Rafael Matos jako první ryze brazilský pár vyhráli čtyřhru na grandslamovém turnaji. Ve finále mixu na Australian Open porazili 7-6 6-2 zkušené Indy Saniu Mirzaovou s Rohanem Bopannou a získali do svých sbírek premiérovou trofej z grandslamu. Bývalá světová jednička Mirzaová v 36 letech odehrála poslední grandslam kariéry.

Podruhé utekly ze čtyř mečbolů! Brazilky Pigossiová se Stefaniovou slaví olympijský bronz

OH TOKIO - Bronzovou medaili na olympijském turnaji ve čtyřhře žen získaly Laura Pigossiová a Luisa Stefaniová. Brazilky v Tokiu už podruhé utekly ze čtyř mečbolů, po osmifinálovém dramatu s českými tenistkami Karolínou Plíškovou a Markétou Vondroušovou dnes v boji o 3. místo udolaly 4-6 6-4 11-9 Rusky Veroniku Kuděrmetovovou a Jelenu Vesninovou a získaly první tenisovou medaili pro svou zemi.