Ueda Ramu - profil

Ueda Ramu 

Ueda Ramu

Stát: Japonsko
Narození: 18. 3. 1998
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 543. / 540.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 400. / 399.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 84/88 9/10 70/70 2/5 3/3 -
2018 24/30 7/7 16/21 1/1 0/1 -
2017 36/28 0/1 35/26 1/1 - -
2016 18/23 - 15/19 0/2 3/2 -
2015 6/7 2/2 4/4 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 30/43 4/6 22/32 2/4 2/1 -
2018 17/22 4/6 9/14 2/1 2/1 -
2017 10/13 - 10/12 0/1 - -
2016 3/7 - 3/5 0/2 - -
2015 0/1 - 0/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
 Hamamatsu ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Sakatsume H. - Ueda R. 1K 6-4, 4-6, 6-4 1.17 4.24
 Makinohara ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Ayukawa M. - Ueda R. OF 7-5, 1-6, 6-2 1.33 2.94
10.10.   Ueda R. - Steur J. 1K 6-2, 6-1 2.44 1.46
  Brisbane ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Mcphee K. - Ueda R. Q-1K 6-3, 6-3    
  Darwin ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Ayukawa M. - Ueda R. Q-1K 4-6, 6-1, 6-2    
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Bozovic A. - Ueda R. 1K 6-4, 2-6, 7-5 1.34 2.84
17.09.   Ueda R. - Kimmelmann J. Q-OF 1-6, 6-3, 6-2 2.39 1.45
16.09.   Ueda R. - Poile M. Q-2K 6-4, 6-2    
 Kjóto ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Saigo R. - Ueda R. OF 6-1, 6-1 1.93 1.69
04.09.   Ueda R. - Inoue H. 1K 6-3, 6-1 1.01 8.34
 Nanao ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Muramatsu C. - Ueda R. 1K 6-2, 7-5 1.21 3.77
  Gran Canaria 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Sarkisova K. - Ueda R. Q-2K 6-4, 6-2 1.40 2.53
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Cavalle-Reime - Ueda R. OF 6-3, 6-2 1.19 3.91
07.08.   Ueda R. - Gonzalez M. 1K 5-1    
05.08.   Lazaro Garcia A. - Ueda R. Q-OF 6-1, 7-5 1.13 4.41
04.08.   Ueda R. - Zotta A. Q-2K 6-1, 6-2    
  Porto ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Ekani I. - Ueda R. Q-OF 6-1, 6-3 1.85 1.75
22.07.   Ueda R. - Lanca S. Q-2K 6-0, 6-2    
  Figueira Da Foz ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Al Nabhani F. - Ueda R. OF 6-4, 7-5 1.46 2.47
17.07.   Ueda R. - Koehler M. 1K 7-5, 6-3 2.98 1.32
16.07.   Ueda R. - Lanca S. Q-OF 6-2, 6-3 1.08 5.42
14.07.   Ueda R. - Frahn M. Q-2K 6-3, 6-3    
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Baranano P. - Ueda R. Q-OF 6-2, 6-3 2.53 1.40
07.07.   Ueda R. - Aizpurua Bern Q-1K 6-1, 6-0    
  Hongkong 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   You X. - Ueda R. 1K 6-2, 6-2 1.23 3.58
  Singapur 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Sutjiadi A. - Ueda R. Q-OF 6-3, 6-3    
09.06.   Ueda R. - Chikaraishi Y. Q-1K 6-3, 6-0    
  Singapur ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Minokoshi M. - Ueda R. OF 7-63, 6-4 1.15 4.44
04.06.   Ueda R. - Tan H. 1K 6-0, 6-1 1.02 9.06
 Karuizawa ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Werner C. - Ueda R. 1K 4-6, 6-3, 6-1 1.41 2.61
 Kurume ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Yoshitomi A. - Ueda R. Q-1K 6-3, 6-3    
 Fukuoka ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Hontama M. - Ueda R. Q-1K 6-4, 2-6, 6-3    
 Gifu ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Lee S. - Ueda R. Q-1K 6-4, 6-3    
 Osaka ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Han N. - Ueda R. 1K 7-65, 6-1 1.15 4.50
09.04.   Ueda R. - Eguchi M. Q-OF 6-3, 6-4    
08.04.   Ueda R. - Matsumoto A. Q-2K 6-3, 7-64    
07.04.   Ueda R. - Shimizu C. Q-1K 6-1, 6-4    
 Kashiwa ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Lykina K. - Ueda R. Q-OF 6-2, 7-65    
01.04.   Ueda R. - Kang J. Q-1K 6-4, 1-6, 6-1    
  Canberra 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Perez E. - Ueda R. 1K 3-6, 6-1, 6-3 1.08 6.08
  Canberra 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Myers A. - Ueda R. 1K 3-6, 6-2, 6-4 1.89 1.80
19.03.   Ueda R. - Poulos A. Q-ČF 7-64, 6-4 1.38 2.72
18.03.   Ueda R. - Kaplan L. Q-OF 6-0, 6-0    
17.03.   Ueda R. - Ruhrig G. Q-1K 6-3, 6-1    
  Mildura ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Taylor G. - Ueda R. 1K 6-3, 6-1 1.03 8.23
  Perth 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Sawayanagi R. - Ueda R. Q-2K 6-3, 7-5    
17.02.   Ueda R. - McDonald S. Q-1K 6-1, 6-1    
  Perth ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Sato H. - Ueda R. Q-2K 6-3, 5-7, 6-3    
10.02.   Ueda R. - El Sayed Y. Q-1K 6-0, 6-1    
  Launceston ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Aoyama S. - Ueda R. Q-OF 6-1, 6-3    
04.02.   Ueda R. - King V. Q-1K    
  Burnie ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Muramatsu C. - Ueda R. Q-ČF 6-2, 6-0 1.35 2.84
28.01.   Ueda R. - Kiick A. Q-OF 6-2, 6-3    
28.01.   Ueda R. - Hibberd A. Q-1K 6-1, 6-2    
  Hongkong ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.01.   Tanaka Y. - Ueda R. 1K 6-4, 7-63    
 Hamamatsu ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Kawas / Yudan - Nishi / Ueda OF 5-7, 7-5, 10-6    
 Makinohara ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Moris / Yoneh - Shimi / Ueda F 6-3, 6-1 1.80 1.80
12.10.   Shimi / Ueda - Kajit / Nishi SF 6-4, 6-4 2.98 1.29
11.10.   Shimi / Ueda - Nagat / Yoshi ČF 6-4, 7-5 1.80 1.80
10.10.   Shimi / Ueda - Berez / Uchiy OF 6-3, 6-0 1.14 4.22
  Brisbane ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Chian / Hanat - Ueda / Yoshi OF 6-0, 7-5    
  Darwin ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Birre / Dunne - Ayuka / Ueda OF 4-6, 6-2, 10-1    
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Bains / Xu S. - Ayuka / Ueda SF 6-4, 6-4 1.40 2.51
19.09.   Ayuka / Ueda - Bai A / Bhosa ČF 6-4, 7-5 2.79 1.33
18.09.   Ayuka / Ueda - Birre / Rogow OF 1-6, 6-2, 12-10    
 Kjóto ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Shimi / Shuto - Okuno / Ueda SF 7-63, 6-4    
06.09.   Okuno / Ueda - Kawas / Ozeki ČF 7-5, 4-6, 10-4    
06.09.   Okuno / Ueda - Himen / Shimi OF 6-4, 6-4    
 Nanao ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Muram / Okamu - Honta / Ueda OF 6-3, 6-4 1.49 2.27
  Gran Canaria 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Lemoi / Wacan - Ueda / Yoneh ČF 7-63, 6-1 1.19 3.66
13.08.   Ueda / Yoneh - Sauco / Wuari OF 6-1, 6-1    
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Caval / Gamiz - Ueda / Yoneh OF 6-1, 1-6, 10-7 1.17 3.86
  Porto ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Gonza / Pigos - Bucsa / Ueda F 7-5, 6-0 1.63 2.01
27.07.   Bucsa / Ueda - Gaspa / Silva SF 6-0, 6-3 1.03 7.18
26.07.   Bucsa / Ueda - In-Al / Masar ČF 6-1, 4-6, 10-6 2.27 1.49
25.07.   Bucsa / Ueda - Araka / Rento OF 63-7, 6-0, 12-10 1.03 7.28
  Figueira Da Foz ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Ka A. / Silva - Malmq / Ueda ČF 6-3, 6-3 1.44 2.41
18.07.   Malmq / Ueda - Parri / Sekul OF 6-4, 3-6, 13-11 2.27 1.49
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Basso / Maris - Perer / Ueda ČF 6-3, 7-5 1.15 4.09
10.07.   Perer / Ueda - Gramm / Pigos OF 6.02 1.06
  Hongkong 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Munte / Yadla - Ozaki / Ueda SF 7-5, 7-5    
20.06.   Ozaki / Ueda - Cho I / Wang ČF 7-64, 6-3    
19.06.   Ozaki / Ueda - Ma Y. / Sema OF 7-5, 6-1    
  Singapur 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Bozov / Smith - Bhati / Ueda OF 7-5, 6-2    
  Singapur ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Eguch / Minok - Cabaj / Ueda OF 6-2, 6-4    
 Karuizawa ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Miyam / Rioux - Kitag / Ueda OF 6-4, 6-2    
  Canberra 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Hanat / Jovan - Ueda / Walte OF 1-6, 6-2, 10-4    
  Canberra 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Moore / Perez - Konig / Ueda OF 6-3, 6-2    
  Mildura ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Bozov / Tjand - Ozeki / Ueda SF 6-0, 6-3    
07.03.   Ozeki / Ueda - Bains / Tomic ČF 5-7, 7-5, 10-7    
06.03.   Ozeki / Ueda - Hanat / Ingli OF 6-1, 6-4    
  Perth 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Kuwat / Savin - Hanat / Ueda OF 6-2, 6-3    
  Perth ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Parna / Smith - Hanat / Ueda OF 4-6, 7-5, 10-3    
  Hongkong ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.01.   Lee P / Zhang - Ueda / Wu H. ČF 6-0, 7-66    
02.01.   Ueda / Wu H. - Lu J. / Sheng OF 6-4, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Hongkong 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.12.   Hontama M. - Ueda R. 1K 7-63, 7-5    
  Castellon ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Papamichail D. - Ueda R. 1K 6-3, 1-6, 6-3 1.11 4.76
  Bendigo ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Rogowska O. - Ueda R. 1K 6-0, 6-4 1.06 6.71
07.11.   Ueda R. - Parnaby A. Q-ČF 6-3, 6-4    
06.11.   Ueda R. - Mcphee K. Q-OF 6-3, 6-2    
  Canberra ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Bai A. - Ueda R. 1K 6-0, 6-0 1.40 2.68
31.10.   Ueda R. - Staines K. Q-ČF 6-4, 6-2    
30.10.   Ueda R. - Mays L. Q-OF 6-0, 6-3    
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Tere-Apisah A. - Ueda R. ČF 6-3, 6-1 1.15 4.44
12.10.   Ueda R. - Birrell K. OF 6-4, 7-66 8.18 1.04
11.10.   Ueda R. - Lorbergs G. 1K 6-3, 6-3 1.59 2.17
09.10.   Ueda R. - Windbuchler T. Q-OF 6-2, 7-5    
  Toowoomba ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Muramatsu C. - Ueda R. 1K 6-4, 7-5    
03.10.   Zakarlyuk M. - Ueda R. Q-OF 5-7, 7-65, 6-1    
01.10.   Ueda R. - Mays L. Q-2K 6-2, 7-5    
  Brisbane ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Heisen V. - Ueda R. 1K 6-1, 6-4 1.19 3.96
25.09.   Ueda R. - Talcott S. Q-OF 6-2, 6-1    
24.09.   Ueda R. - Marshall A. Q-2K 6-2, 6-3    
  Penrith ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Albanese L. - Ueda R. 1K 6-4, 6-1 1.24 3.44
18.09.   Ueda R. - Windbuchler T. Q-OF 6-1, 6-1    
17.09.   Ueda R. - Mays L. Q-2K 6-2, 6-2    
 Kjóto ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Yamaguchi M. - Ueda R. OF 6-3, 6-3 2.70 1.35
05.09.   Ueda R. - Koshiishi A. 1K 6-4, 6-2 1.72 1.89
 Nanao ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Nishimoto M. - Ueda R. 1K 6-3, 6-1 2.56 1.43
 Tsukuba ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Fujiwara R. - Ueda R. 1K 6-4, 6-3 1.24 3.52
21.08.   Ueda R. - Inoue A. Q-OF 6-3, 3-6, 6-1    
20.08.   Ueda R. - Kezuka C. Q-1K 6-2, 4-6, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Sherif M. - Ueda R. OF 6-2, 6-4 1.55 2.15
02.08.   Ueda R. - Geiss J. 1K 6-1, 6-1 1.01 11.75
  Šarm aš-Šajch 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Kordolaimi E. - Ueda R. SF 6-1, 6-4 1.55 2.20
28.07.   Ueda R. - Mihaila A. ČF 6-3, 2-6, 6-4 1.80 1.80
27.07.   Ueda R. - Malmqvist L. OF 3-6, 6-2, 6-3 1.64 1.99
25.07.   Ueda R. - Lavender E. 1K 6-1, 6-3 1.55 2.15
  Šarm aš-Šajch 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Bhosale R. - Ueda R. OF 6-2, 6-4 1.50 2.25
19.07.   Ueda R. - Chen P. 1K 6-4, 6-4 1.60 2.06
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Cabaj Awad J. - Ueda R. F 4-6, 6-3, 6-1 1.24 3.47
15.07.   Ueda R. - Sherif M. SF 7-67, 4-6, 7-64 2.47 1.45
14.07.   Ueda R. - Alhussein Abd ČF 6-1, 6-3 1.35 2.70
13.07.   Ueda R. - Mihalikova T. OF 7-5, 6-4 4.95 1.10
11.07.   Ueda R. - Sella F. 1K 6-3, 6-0 1.80 1.80
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Sella F. - Ueda R. OF 7-5, 6-4 2.37 1.45
05.07.   Ueda R. - Clerici G. 1K 6-4, 4-6, 6-4 1.98 1.65
  Taipei 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Kaji H. - Ueda R. OF 6-3, 7-5    
20.06.   Ueda R. - Carswell J. 1K 6-1, 6-2    
19.06.   Ueda R. - Tang W. Q-OF 6-3, 6-2    
 Kofu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Shimizu E. - Ueda R. Q-1K 64-7, 6-1, 6-2    
 Tokio ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Okamura K. - Ueda R. Q-1K 7-65, 6-1    
 Karuizawa ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Fujiwara R. - Ueda R. OF 6-0, 6-2 1.29 3.11
23.05.   Ueda R. - Kajuru A. 1K 6-4, 6-1 1.04 7.23
22.05.   Ueda R. - Miyahara M. Q-OF 7-5, 6-0    
21.05.   Ueda R. - Ito M. Q-2K 6-2, 0-6, 6-2    
 Kurume ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Hayashi E. - Ueda R. Q-OF 6-3, 6-4    
14.05.   Ueda R. - Akiyama M. Q-1K 6-0, 6-1    
  Hua Hin 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Geukens B. - Ueda R. Q-1K 4-6, 6-4, 6-2    
  Hua Hin 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Sun Z. - Ueda R. Q-1K 7-5, 6-3    
  Hua Hin 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Cheapchandej P. - Ueda R. Q-OF 6-2, 6-2    
22.04.   Ueda R. - Yongmod T. Q-1K 6-2, 6-1    
 Kofu ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Stadler N. - Ueda R. Q-2K 7-65, 6-2    
25.03.   Ueda R. - Hisamatsu S. Q-1K 6-2, 6-3    
 Nishi-Tama ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Fujiwara R. - Ueda R. Q-2K 6-3, 4-6, 7-5    
18.03.   Ueda R. - Wang X. Q-1K 6-4, 6-3    
 Jokohama ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Kaji H. - Ueda R. 1K 7-63, 6-1 1.30 3.07
06.03.   Ueda R. - Kurosu M. Q-OF 7-5, 6-1    
05.03.   Ueda R. - Yamaguchi M. Q-1K 6-2, 6-2    
  Hongkong 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.12.   Chan / Lu J. - Nishi / Ueda SF 6-4, 1-6, 10-2    
27.12.   Nishi / Ueda - Ayuka / Tanak ČF 6-1, 6-4    
26.12.   Nishi / Ueda - Ni Ma / You M OF 6-1, 6-1    
  Bendigo ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Muham / Rodio - Minok / Ueda SF 6-4, 6-4    
09.11.   Minok / Ueda - Sharm / Woolc ČF 7-62, 4-6, 10-4    
07.11.   Minok / Ueda - Bains / Tere OF 6-4, 4-6, 10-7    
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Patte / Rogow - Larki / Ueda OF 1-6, 6-4, 10-4    
  Penrith ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Patte / Rogow - Lorbe / Ueda OF 6-1, 6-2    
 Kjóto ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Inoue / Ozeki - Fujio / Ueda OF 7-5, 7-64    
 Nanao ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Inoue / Inoue - Ozeki / Ueda SF 6-3, 6-1    
31.08.   Ozeki / Ueda - Kobor / Shimi ČF 6-3, 7-66    
29.08.   Ozeki / Ueda - Aikaw / Ozeki OF 6-3, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Makho / Shytk - Akiya / Ueda OF 6-1, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Fanni / Sisko - Akiya / Ueda ČF 6-3, 7-5    
25.07.   Akiya / Ueda - Elton / Kern OF 6-2, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Fanni / Sisko - Abou / Ueda OF 6-1, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Bhosa / Vaidy - Ashle / Ueda SF 6-1, 7-65 1.10 4.95
13.07.   Ashle / Ueda - Alexa / Chlpa ČF 6-3, 6-1 1.65 1.98
11.07.   Ashle / Ueda - Vikhr / Zhura OF 6-4, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Capur / Mihai - Ashle / Ueda OF 6-3, 6-3    
  Taipei 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Nishi / Yoshi - Baba / Ueda OF 4-6, 6-3, 10-5    
 Karuizawa ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Hanat / Saigo - Higas / Ueda ČF 6-0, 6-1 1.08 5.40
24.05.   Higas / Ueda - Birre / Kenne OF 6-3, 6-4 6.84 1.05
Žádné zápasy.
 
 Toyota ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Cabrera L. - Ueda R. 1K 6-2, 7-65 1.04 7.90
  Canberra ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Chiang Y. - Ueda R. Q-1K 6-4, 6-3    
  Hua Hin 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Kostic N. - Ueda R. 1K 7-5, 6-4 1.30 2.92
  Hua Hin 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Cho I. - Ueda R. Q-OF 1-6, 6-3, 6-2    
01.10.   Ueda R. - Anontaweesil J. Q-1K 6-1, 6-1    
  Hua Hin 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Li Y. - Ueda R. Q-1K 6-2, 4-6, 7-5    
  Hua Hin ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Palha N. - Ueda R. Q-OF 6-2, 6-4    
17.09.   Ueda R. - Boonleang G. Q-1K 6-1, 6-0    
 Kjóto ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Koshino Y. - Ueda R. 1K 6-1, 6-3    
 Noto ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Takayama C. - Ueda R. Q-2K 7-66, 6-4    
28.08.   Ueda R. - Kitagawa R. Q-1K 6-4, 6-4    
 Tsukuba ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Miyamura M. - Ueda R. Q-OF 7-5, 6-4    
21.08.   Ueda R. - Koshino Y. Q-1K 6-4, 5-7, 3-0    
  Hongkong 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Gai A. - Ueda R. 1K 6-1, 6-2    
17.07.   Ueda R. - Ki Y. Q-OF 6-0, 6-3    
16.07.   Ueda R. - Shuto M. Q-1K 6-3, 7-5    
  Hongkong 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Ip K. - Ueda R. OF 6-4, 4-6, 6-4    
12.07.   Ueda R. - Ma Ka Man C. 1K 6-1, 6-1    
  Antalya 44 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Cengiz B. - Ueda R. OF 3-6, 6-4, 6-2 1.22 3.43
22.06.   Ueda R. - Dmitrieva S. 1K 6-2, 4-6, 6-3 1.40 2.52
  Antalya 43 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Serban R. - Ueda R. 1K 6-0, 7-62 1.10 4.95
 Tokio ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Ozeki M. - Ueda R. Q-1K 6-1, 6-2    
 Karuizawa ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Yamasoto A. - Ueda R. Q-OF 6-4, 7-67    
22.05.   Ueda R. - Kajitani R. Q-1K 3-6, 6-3, 6-4    
 Kurume ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Chiang Y. - Ueda R. Q-ČF 6-4, 6-3    
15.05.   Ueda R. - Fujiwara R. Q-OF 6-3, 6-4    
14.05.   Ueda R. - Uchiyama H. Q-1K 6-1, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Cascino E. - Ueda R. 1K 7-66, 6-4 1.10 4.95
18.04.   Ueda R. - Koplova T. Q-OF 6-0, 7-5    
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Boulter K. - Ueda R. OF 7-5, 6-2 1.18 3.80
12.04.   Ueda R. - Sliusar K. 1K 65-7, 6-1, 6-2 2.20 1.52
11.04.   Ueda R. - Schneider M. Q-OF 6-1, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Skryabina M. - Ueda R. Q-OF 6-2, 6-4    
 Nishi-Tama ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Kobori M. - Ueda R. Q-1K 6-4, 7-65    
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Bhunu V. - Ueda R. OF 4-6, 7-61, 6-2 1.27 3.10
09.02.   Ueda R. - He J. 1K 6-0, 6-2    
08.02.   Ueda R. - Burman S. Q-OF 6-2, 6-0    
06.02.   Ueda R. - Zduniak A. Q-1K 6-2, 6-3    
  Maui ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Linette M. - Ueda R. Q-OF 6-3, 6-1    
24.01.   Ueda R. - Isaeva A. Q-1K 7-64, 6-3    
  Hongkong ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.01.   Zhang Y. - Ueda R. Q-1K 6-0, 7-5    
 Toyota ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Fett / Loeb - Ozeki / Ueda OF 6-4, 6-2    
  Hua Hin 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Luang / Wongt - Cox S / Ueda OF 6-0, 6-0    
 Kjóto ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Baba / Sakai - Kitag / Ueda OF 6-2, 6-4    
  Antalya 44 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Romeo / Sotni - Kitag / Ueda SF 7-64, 6-4    
23.06.   Kitag / Ueda - Biter / Comle ČF 6-2, 7-5    
22.06.   Kitag / Ueda - D'Oli / Faber OF 6-2, 64-7, 10-6    
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Schol / Wacha - Ozeki / Ueda OF 3-6, 7-64, 10-8    
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Priby / Totka - Burma / Ueda OF 7-613, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Koras / Lazar - Merde / Ueda ČF 6-2, 6-4    
05.04.   Merde / Ueda - Horva / Merte OF 6-2, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Hongkong 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.12.   Yang Z. - Ueda R. Q-OF 6-3, 6-2    
19.12.   Ueda R. - Hasegawa M. Q-1K 6-4, 63-7, 6-3    
  Hongkong 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.12.   Ip K. - Ueda R. 1K 0-6, 7-5, 6-2    
06.12.   Ueda R. - Pai Y. Q-OF 6-3, 6-4    
05.12.   Ueda R. - Huang E. Q-1K 6-4, 6-1    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Crescenzi G. - Ueda R. Q-OF 5-7, 7-5, 7-63    
21.11.   Ueda R. - Leduc C. Q-1K 6-4, 2-6, 6-4    
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Schmidt M. - Ueda R. Q-2K 7-65, 6-3    
14.11.   Ueda R. - Wensveen S. Q-1K 6-2, 2-6, 6-2    
 Kjóto ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Yamamoto H. - Ueda R. Q-1K 6-4, 6-2    
  Antalya 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Stojanovic N. - Ueda R. 1K 6-3, 7-64    
31.08.   Ueda R. - Kitagawa R. Q-OF 6-3, 6-3    
  Antalya 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Dmitrieva K. - Ueda R. 1K 7-5, 6-3    
  Antalya 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Dmitr / Drew - Kalke / Ueda OF 6-4, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
 
TOPlist