Urbanija Mike - profil

Urbanija Mike 

Urbanija Mike

Stát: Slovinsko
Narození: 26. 12. 1989
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1004. / 477.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: - / 541.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 214/168 179/145 34/17 1/3 - 0/3
2017 15/18 15/17 - - - 0/1
2016 39/15 18/9 21/6 - - -
2015 26/27 14/17 12/9 - - 0/1
2014 28/21 28/20 - - - 0/1
2013 36/28 35/26 - 1/2 - -
2012 32/15 32/15 - - - -
2011 17/16 16/14 1/2 - - -
2010 10/10 10/10 - - - -
2009 9/12 9/12 - - - -
2008 2/4 2/3 - 0/1 - -
2007 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 40/36 34/28 6/8 - - -
2017 1/1 1/1 - - - -
2016 2/3 1/2 1/1 - - -
2015 8/12 3/6 5/6 - - -
2014 5/7 5/6 0/1 - - -
2013 23/11 23/11 - - - -
2012 1/1 1/1 - - - -
2011 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Sancic A. - Urbanija M. OF 65-7, 6-3, 6-2    
27.11.   Urbanija M. - Cagalj S. 1K 6-2, 6-1    
25.11.   Brkic T. - Urbanija M. SF 6-3, 6-3    
24.11.   Urbanija M. - Marcan D. ČF 6-2, 2-6, 10-8    
22.11.   Urbanija M. - Hauser J. OF 1-6, 6-1, 6-2    
20.11.   Urbanija M. - Apostol B. 1K 6-4, 7-5    
15.11.   Kovalik J. - Urbanija M. ČF 6-3, 6-2    
14.11.   Urbanija M. - Mastrelia A. OF 6-2, 4-6, 6-3    
13.11.   Urbanija M. - Faber M. 1K 6-0, 6-0    
05.11.   Colella A. - Urbanija M. 1K 6-3, 3-6, 7-66    
01.11.   Kekez D. - Urbanija M. ČF 7-65, 6-2    
31.10.   Urbanija M. - Moser N. OF 6-3, 6-2    
29.10.   Urbanija M. - Grozdanov T. 1K 6-2, 4-6, 6-3    
22.10.   Propst B. - Urbanija M. 1K 3-6, 7-62, 6-4    
18.10.   Razborsek N. - Urbanija M. ČF 6-3, 7-5    
17.10.   Urbanija M. - Androic T. OF 6-4, 4-6, 7-65    
15.10.   Urbanija M. - Suc D. 1K 7-5, 6-4    
09.10.   Razborsek N. - Urbanija M. 1K 4-6, 6-1, 6-2    
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Gombos N. - Urbanija M. 1K 6-3, 6-1 1.13 4.83
  Banja Luka challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Arnaboldi A. - Urbanija M. 1K 6-3, 6-3 1.14 4.55
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Rondoni P. - Urbanija M. SF 4-6, 6-1, 6-4    
05.09.   Urbanija M. - Bortolotti M. ČF 6-4, 6-1    
03.09.   Urbanija M. - Speronello M. OF 6-4, 6-4    
02.09.   Urbanija M. - Teodori F. 1K 6-2, 7-66    
27.08.   Capkovic K. - Urbanija M. 1K 6-3, 6-2    
19.08.   Konečný M. - Urbanija M. 1K 4-6, 6-3, 7-5    
17.08.   Urbanija M. - Bradaric M. F 6-2, 6-1    
16.08.   Urbanija M. - Razborsek N. SF 6-4, 6-2    
15.08.   Urbanija M. - Rmus M. ČF 6-2, 6-2    
14.08.   Urbanija M. - Hauser J. OF 6-1, 6-4    
12.08.   Urbanija M. - Mina G. 1K 6-4, 3-6, 6-1    
06.08.   Sikora A. - Urbanija M. 1K 3-6, 6-4, 6-2    
  Umag Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Pashanski B. - Urbanija M. Q-1K 6-3, 6-3 1.10 4.95
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Capkovic K. - Urbanija M. 1K 6-4, 6-1    
09.07.   Razborsek N. - Urbanija M. 1K 6-2, 2-0    
14.06.   Reissig N. - Urbanija M. ČF 7-65, 6-3    
12.06.   Urbanija M. - Rodriguez C. OF 6-4, 61-7, 6-1    
11.06.   Urbanija M. - Vittek F. 1K 6-2, 6-3    
05.06.   Brunner P. - Urbanija M. OF 3-6, 6-4, 6-4    
04.06.   Urbanija M. - Picco F. 1K 7-5, 6-2    
27.05.   Razborsek N. - Urbanija M. 1K 6-1, 6-3    
12.05.   Hansson G. - Urbanija M. Q-OF 7-5, 6-4    
11.05.   Urbanija M. - Solberg C. Q-1K 6-2, 7-5    
10.05.   Marcora R. - Urbanija M. SF 6-2, 6-1    
09.05.   Urbanija M. - Ternar T. ČF 6-4, 6-1    
08.05.   Urbanija M. - Folie A. OF 6-4, 3-6, 7-5    
07.05.   Urbanija M. - Arvidsson I. 1K 7-64, 3-6, 6-3    
05.05.   Urbanija M. - Mridha J. Q-OF 6-2, 6-3    
04.05.   Urbanija M. - Milenkovic S. Q-1K 6-1, 6-2    
01.05.   Arvidsson I. - Urbanija M. OF 7-61, 7-63    
30.04.   Urbanija M. - Milenkovic S. 1K 6-2, 6-1    
14.04.   Petrone A. - Urbanija M. Q-2K 6-4, 6-2    
13.04.   Urbanija M. - Haenle P. Q-1K 6-1, 6-1    
13.03.   Caruso S. - Urbanija M. OF 6-2, 1-1    
13.03.   Urbanija M. - Weissborn T. 1K 7-61, 6-0    
11.03.   Urbanija M. - Uhlig D. Q-OF 6-4, 2-6, 7-63    
10.03.   Urbanija M. - Ternar T. Q-3K 5-7, 7-65, 6-1    
09.03.   Urbanija M. - Di Nicola G. Q-2K 6-1, 6-1    
08.03.   Urbanija M. - Bizjak B. Q-1K 6-3, 6-2    
04.03.   Semrajc J. - Urbanija M. Q-2K 2-6, 6-1, 6-3    
02.03.   Urbanija M. - Kalambay J. Q-1K 6-2, 6-1    
17.02.   Hizak M. - Urbanija M. Q-2K 62-7, 7-5, 2-1    
16.02.   Urbanija M. - Lumpert J. Q-1K 6-4, 4-6, 6-4    
09.02.   Sabanov I. - Urbanija M. Q-1K 6-3, 3-6, 7-65    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Razbo / Urban - Cagal / Raspu F 6-4, 6-2    
15.11.   Razbo / Urban - Koval / Marca SF 5-7, 0-1    
14.11.   Razbo / Urban - Berg / Crame ČF 6-1, 6-1    
13.11.   Razbo / Urban - Ilic / Jandr OF 3-6, 7-5, 10-8    
05.11.   Delic / Raspu - Razbo / Urban OF    
30.10.   Andro / Draga - Razbo / Urban ČF 6-3, 6-4    
29.10.   Razbo / Urban - Colel / Giann OF 6-4, 7-60    
25.10.   Razbo / Urban - Micha / Suc D F 7-63, 2-6, 10-8    
24.10.   Razbo / Urban - Cacic / Zekic SF 6-4, 2-6, 10-4    
23.10.   Razbo / Urban - Brkic / Delic ČF 6-4, 4-6, 10-5    
22.10.   Razbo / Urban - Petro / Vucic OF 6-3, 6-0    
19.10.   Brkic / Delic - Razbo / Urban SF 6-0, 7-5    
16.10.   Razbo / Urban - Fatic / Gorci ČF 6-2, 6-2    
15.10.   Razbo / Urban - Hause / Ilic OF 6-4, 6-1    
11.10.   Brkic / Delic - Semra / Urban ČF 6-1, 6-3    
10.10.   Semra / Urban - Ebina / Skoro OF 6-1, 6-0    
16.08.   Borgo / Patra - Kocev / Urban SF 6-4, 62-7, 14-12    
14.08.   Kocev / Urban - Andro / Razbo ČF 6-2, 1-6, 12-10    
12.08.   Kocev / Urban - Skvor / Stefi OF 6-0, 6-0    
06.08.   Keker / Kosec - Kocev / Urban OF 1-6, 6-4, 14-12    
16.07.   Kosec / Pazic - Kocev / Urban OF 6-4, 3-6, 10-6    
10.07.   Filip / Saave - Kocev / Urban ČF 6-3, 6-4    
09.07.   Kocev / Urban - Djoko / Dzale OF 6-3, 6-0    
  Portorož challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Draga / Pavic - Kocev / Urban OF    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Maiga / Vagno - Kocev / Urban ČF 7-66, 66-7, 10-7    
11.06.   Kocev / Urban - Giaca / Viber OF 6-3, 4-6, 10-7    
06.06.   Jastr / Reiss - Kocev / Urban SF 6-3, 3-6, 13-11    
05.06.   Kocev / Urban - Morbi / Schre ČF 6-3, 3-6, 11-9    
04.06.   Kocev / Urban - Janik / Szmig OF 6-4, 6-4    
27.05.   Khotu / Mlaka - Kocev / Urban OF 7-68, 6-4    
15.05.   Konti / Niemi - Terna / Urban ČF 6-0, 6-2    
14.05.   Terna / Urban - Bergs / Forse OF 6-3, 6-0    
10.05.   Terna / Urban - Niemi / Panfi F 4-6, 7-5, 10-8    
09.05.   Terna / Urban - Gawro / Kapas SF 7-5, 6-2    
08.05.   Terna / Urban - De Go / Linde ČF 6-3, 7-5    
07.05.   Terna / Urban - Moebi / Samue OF 6-3, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
15.11.2017 - 17.11.2017  Futures 2017 skreč
05.10.2016 - 07.04.2017  Futures 2016 skreč
03.09.2015 - 08.09.2015  Futures 2015 skreč
09.07.2015 - 18.07.2015  Futures 2015 skreč
12.05.2015 - 18.05.2015  Futures 2015 skreč
10.09.2014 - 10.01.2015  Futures 2014 skreč
05.08.2014 - 18.08.2014  Futures 2014 skreč
07.06.2014 - 14.06.2014  Futures 2014 skreč
26.03.2014 - 02.04.2014  Futures 2014 skreč
13.02.2014 - 19.02.2014  Futures 2014 skreč
02.02.2014 - 11.02.2014  Davis Cup skreč
09.07.2013 - 10.07.2013  Futures 2013 skreč
13.03.2013 - 13.04.2013  Futures 2013 skreč
17.02.2013 - 02.03.2013  Futures 2013 skreč
30.05.2012 - 11.06.2012  Futures 2012 skreč
30.04.2012 - 27.05.2012  Futures 2012 skreč
21.05.2011 - 11.06.2011  Futures 2011 nenastoupil
19.07.2009 - 08.08.2009  Futures 09 nenastoupil
20.03.2009 - 23.05.2009  Futures 09 skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist