Ursu Vadym - profil

Ursu Vadym 

Ursu Vadym

Stát: Ukrajina
Narození: 1. 1. 1997
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 773. / 605.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 609. / 508.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 117/113 37/43 48/49 32/21 - -
2017 20/26 1/6 15/17 4/3 - -
2016 35/31 8/14 17/10 10/7 - -
2015 27/29 12/11 4/10 11/8 - -
2014 26/19 14/10 5/6 7/3 - -
2013 9/8 2/2 7/6 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 64/62 13/20 39/29 12/13 - -
2017 20/21 0/4 18/14 2/3 - -
2016 18/15 1/6 9/4 8/5 - -
2015 20/17 9/6 10/6 1/5 - -
2014 4/5 3/4 0/1 1/0 - -
2013 2/4 - 2/4 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
04.12.   Tanuma R. - Ursu V. Q-OF 6-1, 6-1    
03.12.   Ursu V. - Roberts C. Q-2K 6-2, 6-1    
28.11.   Nielsen F. - Ursu V. 1K 6-2, 6-1 1.09 5.16
  Hua Hin challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Matosevic M. - Ursu V. Q-OF 6-1, 6-1    
18.11.   Ursu V. - Kritakara P. Q-1K 6-3, 6-2    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Lomakin G. - Ursu V. 1K 6-4, 6-3    
07.11.   Lo C. - Ursu V. 1K 6-1, 6-3    
  Ho Chi Minh City challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Chen T. - Ursu V. 1K 6-1, 2-6, 6-2 1.22 3.81
21.10.   Ursu V. - Congcar C. Q-ČF 7-5, 7-64    
  Istanbul 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Sieber M. - Ursu V. Q-ČF 6-3, 6-0 1.12 4.96
09.09.   Ursu V. - Igoshin A. Q-OF 7-5, 1-0    
09.09.   Ursu V. - Agabigun S. Q-1K 4-6, 6-1, 6-2 1.57 2.16
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Manafov V. - Ursu V. 1K 7-5, 6-1 1.45 2.37
17.08.   Shyla Y. - Ursu V. ČF 6-3, 6-4    
16.08.   Ursu V. - Matsukevitch D. OF 6-4, 3-6, 7-64 2.37 1.45
14.08.   Ursu V. - Grenier H. 1K 6-2, 6-3    
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Lescure M. - Ursu V. Q-OF 6-3, 6-3 1.55 2.20
29.07.   Ursu V. - Gutierrez Med Q-1K 6-3, 6-3 1.02 8.44
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Giner M. - Ursu V. 1K 6-4, 6-3 1.05 6.98
17.07.   Vega Hernandez D. - Ursu V. 1K 6-1, 6-1 1.14 4.60
11.07.   Martos Gornes S. - Ursu V. 1K 7-65, 2-6, 6-4 1.54 2.24
  Poprad challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Horansky F. - Ursu V. Q-ČF 6-3, 1-6, 6-2 1.06 6.44
17.06.   Ursu V. - Samosi P. Q-OF 6-4, 4-6, 6-0 1.01 9.20
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Mertl J. - Ursu V. 1K 6-1, 6-4 1.09 5.52
17.05.   Kekercheni P. - Ursu V. 1K 6-0, 6-1 1.85 1.75
24.04.   Ivanov V. - Ursu V. 1K 6-0, 6-0 1.31 2.98
21.04.   Gerasimov E. - Ursu V. SF 6-3, 6-2 1.16 4.31
20.04.   Ursu V. - Fayziev S. ČF 1-6, 7-64, 6-4 2.99 1.31
19.04.   Ursu V. - Balaji N. OF 7-63, 6-2 4.36 1.16
18.04.   Ursu V. - Tsoy P. 1K 2-6, 6-1, 7-5 1.25 3.39
29.03.   Bulis M. - Ursu V. OF 6-1, 6-2 2.40 1.44
28.03.   Ursu V. - Zemel Y. 1K 6-2, 6-1 1.17 3.90
22.03.   Simon T. - Ursu V. OF 6-3, 7-5    
20.03.   Ursu V. - Amar R. 1K 6-1, 6-1 1.01 9.20
24.02.   Ilhan M. - Ursu V. ČF 7-610, 6-4 1.17 3.90
22.02.   Ursu V. - Kestelboim M. OF 6-1, 6-2 1.73 1.88
20.02.   Ursu V. - Halebian A. 1K 3-6, 7-64    
14.02.   Mantilla F. - Ursu V. 1K 6-2, 2-6, 6-3 1.70 1.91
07.02.   Ofner S. - Ursu V. 1K 7-5, 1-6, 6-2 1.24 3.28
26.01.   Masur D. - Ursu V. OF 4-6, 6-3, 6-3 1.11 4.98
25.01.   Ursu V. - Boehler D. 1K 6-4, 7-5 2.67 1.38
21.01.   Otte O. - Ursu V. SF 6-2, 6-3 1.30 3.05
20.01.   Ursu V. - Jaensch-Muell ČF 6-3, 4-6, 6-1 1.60 2.06
19.01.   Ursu V. - Pauffley N. OF 6-2, 6-3 3.03 1.28
18.01.   Ursu V. - Van Beem C. 1K 6-4, 6-3 1.55 2.15
10.01.   Boehler D. - Ursu V. 1K 6-4, 6-3 1.47 2.32
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
04.12.   Hu N. / Trong - Podzu / Ursu OF 6-2, 6-4    
27.11.   Dzhav / Podzu - Mlade / Ursu OF 6-2, 6-3    
15.11.   Cheru / Mukun - Mlade / Ursu OF 6-3, 6-4    
10.11.   Katay / Onoza - Mlade / Ursu SF 7-5, 6-2    
09.11.   Mlade / Ursu - Hsu Y / Wu T. ČF 6-4, 6-2    
08.11.   Mlade / Ursu - Matsu / Steve OF 7-66, 6-4    
  Ho Chi Minh City challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Gonza / Reese - Mlade / Ursu ČF 6-3, 6-1    
23.10.   Mlade / Ursu - Kedri / Vu A. OF 6-1, 6-1    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Manaf / Shyla - Liuta / Ursu F 6-3, 2-6, 10-4 1.20 3.60
24.08.   Liuta / Ursu - Dulda / Gray SF 6-1, 6-0 2.37 1.45
23.08.   Liuta / Ursu - Betov / Matsu ČF 6-0, 65-7, 10-5    
22.08.   Liuta / Ursu - Ismai / Pulat OF 6-4, 6-0    
18.08.   Cress / Humbe - Liuta / Ursu F 4-6, 6-3, 10-5 1.82 1.78
17.08.   Liuta / Ursu - Betov / Zhyrm SF 3-6, 6-3, 12-10    
16.08.   Liuta / Ursu - Liaon / Zgiro ČF 6-2, 6-4    
14.08.   Liuta / Ursu - Khass / Shofa OF 7-5, 7-5 1.80 1.80
25.07.   Forne / Marto - Garci / Ursu OF 6-4, 62-7, 10-1    
10.07.   Marti / Pujol - Ingle / Ursu OF 2-6, 6-4, 10-3    
  Poprad challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Elgin / Molch - Bobro / Ursu OF 6-0, 6-1    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Paty / Valen - Polja / Ursu OF 6-4, 7-64    
25.04.   Matsu / Tyurn - Bobro / Ursu OF 6-3, 6-3 1.45 2.37
17.04.   Betov / Manaf - Bobro / Ursu OF 7-5, 6-1 1.45 2.37
30.03.   Desco / Saez - Popla / Ursu SF 7-63, 7-5 1.77 1.83
29.03.   Popla / Ursu - Kolob / Polya ČF 6-4, 6-4 1.40 2.52
27.03.   Popla / Ursu - Grige / Grinb OF 6-2, 6-0 1.60 2.06
20.03.   Falle / Simon - Popla / Ursu OF 7-64, 6-4 1.45 2.37
25.02.   Saban / Saban - Ursu / Uzhyl F 7-64, 6-2 1.57 2.11
24.02.   Ursu / Uzhyl - Dmitr / Karim SF 6-1, 1-6, 10-6 1.80 1.80
23.02.   Ursu / Uzhyl - Celik / Keste ČF 6-3, 6-4 1.52 2.21
20.02.   Ursu / Uzhyl - Senta / Suluo OF 6-2, 6-1 1.16 4.02
18.02.   Saban / Saban - Ursu / Uzhyl F 4-6, 6-0, 12-10    
17.02.   Ursu / Uzhyl - Devia / Fabia SF 6-4, 6-3    
16.02.   Ursu / Uzhyl - Davyd / Tsiva ČF 6-3, 2-6, 10-6 1.42 2.46
13.02.   Ursu / Uzhyl - Grigo / Jecan OF 6-1, 1-6, 10-8 2.15 1.55
10.02.   Koneč / Vocel - Ursu / Uzhyl SF 6-4, 6-3 1.47 2.32
09.02.   Ursu / Uzhyl - Charp / Hurka ČF 1.70 1.91
06.02.   Ursu / Uzhyl - Banko / Ladik OF 6-4, 7-65 1.04 6.68
24.01.   Grige / Motti - Manna / Ursu OF 7-65, 6-3 1.16 4.02
20.01.   Pel D / Vlieg - Ivano / Ursu SF 3-6, 6-1, 10-7    
19.01.   Ivano / Ursu - Haenl / Vasa ČF    
17.01.   Ivano / Ursu - Born / Guent OF 6-3, 6-3    
12.01.   Kahlk / Otte - Ursu / Zgomb ČF 68-7, 6-4, 10-7    
10.01.   Ursu / Zgomb - Born / Guent OF 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
15.11.2016 - 17.11.2016  Futures 2016 skreč
22.08.2015 - 06.09.2015  Futures 2015 skreč
09.06.2014 - 22.06.2014  Futures 2014 skreč
 
 
 
 
 
TOPlist