Webley-Smith Emily - profil

Webley-Smith Emily 

Webley-Smith Emily

Stát: Velká Británie
Narození: 14. 7. 1984
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 592. / 240.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 276. / 113.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 376/390 13/17 271/226 55/79 37/68 -
2017 35/26 - 25/15 9/7 1/4 -
2016 12/21 - 11/18 1/1 0/2 -
2015 16/37 1/3 14/26 0/1 1/7 -
2014 34/36 - 25/24 3/5 6/7 -
2013 37/35 - 25/21 6/9 6/5 -
2012 19/31 - 11/14 6/9 2/8 -
2011 26/25 - 20/16 1/1 5/8 -
2010 22/23 - 18/13 3/8 1/2 -
2009 21/13 - 20/10 1/1 0/2 -
2008 35/19 3/1 27/11 2/4 3/3 -
2007 26/23 - 19/13 4/6 3/4 -
2006 18/12 - 15/8 3/4 - -
2005 22/27 2/4 12/10 7/9 1/4 -
2004 18/31 2/4 8/15 4/8 4/4 -
2003 24/17 3/2 16/8 4/4 1/3 -
2002 11/14 2/3 5/4 1/2 3/5 -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 155/151 1/3 120/100 18/22 16/26 -
2017 24/25 - 19/16 5/7 0/2 -
2016 19/23 - 17/18 1/2 1/3 -
2015 36/30 1/3 28/22 4/0 3/5 -
2014 31/26 - 21/16 3/5 7/5 -
2013 38/27 - 31/18 3/6 4/3 -
2012 6/13 - 4/9 2/2 0/2 -
2011 0/2 - 0/1 - 0/1 -
2010 0/1 - - - 0/1 -
2007 1/2 - - - 1/2 -
2005 0/1 - - - 0/1 -
2004 0/1 - - - 0/1 -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Dakar ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Perrin C. - Webley-Smith E. OF 6-2, 6-3 1.07 6.41
15.11.   Webley-Smith E. - Quadre B. 1K 6-1, 6-0 1.03 8.18
  Shrewsbury ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Kerkhove L. - Webley-Smith OF 6-4, 6-2 1.12 5.04
07.11.   Webley-Smith E. - Juvan K. 1K 7-5, 3-6, 7-5 3.11 1.30
06.11.   Webley-Smith - Cazeaux A. Q-OF 6-4, 6-2    
05.11.   Webley-Smith - Forster M. Q-1K 6-2, 6-1    
  Nantes ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Arcangioli M. - Webley-Smith Q-OF 6-2, 6-3    
28.10.   Webley-Smith - Mazzoni J. Q-1K 6-0, 6-0    
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Von Deichmann - Webley-Smith Q-OF 6-0, 6-2    
21.10.   Webley-Smith E. - Monnet C. Q-1K 7-5, 6-1    
  Joue-Les-Tours ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Piter K. - Webley-Smith E. 1K 67-7, 7-5, 6-3 1.35 2.84
15.10.   Webley-Smith E. - Tholey L. Q-OF 6-2, 6-0    
14.10.   Webley-Smith E. - Adler L. Q-1K 6-2, 6-1    
  Cherbourg-en-Cotentin ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Adler L. - Webley-Smith E. Q-OF 6-3, 6-4    
  Clermond-Ferrand ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Sugnaux T. - Webley-Smith Q-OF 6-1, 6-4    
24.09.   Webley-Smith E. - Tholey L. Q-1K 6-2, 2-6, 6-1    
  Petrohrad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Lansere S. - Webley-Smith Q-OF 6-4, 6-3    
16.09.   Webley-Smith - Doroshina O. Q-1K 7-63, 6-2    
  Batumi ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Kazionova E. - Webley-Smith 1K 1-6, 7-5, 6-3 1.60 2.13
10.09.   Webley-Smith - Kentchiashvil Q-OF 6-2, 6-1    
  Landisville 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Hon P. - Webley-Smith E. Q-2K 6-3, 7-5    
06.08.   Webley-Smith E. - Leduc C. Q-1K 3-6, 6-3, 6-2    
  Lexington ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Routliffe E. - Webley-Smith Q-OF 6-3, 4-6, 6-0    
30.07.   Webley-Smith - Bondarenko A. Q-1K 6-4, 4-6, 6-2    
  Granby ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Bovina E. - Webley-Smith E. Q-OF 6-2, 4-6, 6-0    
22.07.   Webley-Smith - Vagramov A. Q-1K 6-4, 6-3    
  Gatineau ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Zacarias M. - Webley-Smith 1K 6-1, 6-0 1.82 1.82
16.07.   Webley-Smith - Boulais I. Q-OF 6-2, 6-4    
15.07.   Webley-Smith E. - Moreau M. Q-1K 6-0, 6-4    
  Ilkley ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Kumkhum L. - Webley-Smith Q-1K 6-1, 6-1    
  Manchester ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Diyas Z. - Webley-Smith E. 1K 6-4, 6-1    
12.06.   Savinykh V. - Webley-Smith Q-ČF 7-5, 6-3    
11.06.   Webley-Smith - Nicholls O. Q-OF 3-6, 7-5, 7-64    
  Surbiton ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Yastremska D. - Webley-Smith Q-1K 6-4, 7-64    
  Luan ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Zheng W. - Webley-Smith E. Q-ČF 6-3, 6-2    
22.05.   Webley-Smith E. - Zhu A. Q-OF 6-1, 6-3    
21.05.   Webley-Smith E. - Wang Y. Q-1K 6-1, 6-1    
  Qujing ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Zhao D. - Webley-Smith E. 1K 6-4, 6-3 2.59 1.40
  Hua Hin 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Dart H. - Webley-Smith E. 1K 6-2, 6-2 1.52 2.27
 Gifu ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Arakawa H. - Webley-Smith Q-OF 66-7, 6-4, 6-1    
30.04.   Webley-Smith E. - Okuno A. Q-1K 7-5, 2-6, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Samir S. - Webley-Smith E. OF 63-7, 6-2, 6-4 1.70 1.91
05.04.   Webley-Smith - Bavisetti S. 1K 6-1, 6-2 1.30 2.92
  Šarm aš-Šajch 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Andrei L. - Webley-Smith E. SF 6-4, 6-1 1.48 2.38
31.03.   Webley-Smith - Czarnik P. ČF 6-2, 64-7, 7-5 1.26 3.15
30.03.   Webley-Smith - Rinaldo Perss OF 6-2, 2-6, 6-3 1.42 2.46
29.03.   Webley-Smith E. - Bhunu V. 1K 7-66, 7-612 1.15 4.14
  Šarm aš-Šajch 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Burrage J. - Webley-Smith ČF 6-1, 7-5 2.16 1.60
23.03.   Webley-Smith - Skryabina M. OF 6-4, 3-6, 7-63 1.48 2.30
22.03.   Webley-Smith - Chamarthi S. 1K 6-4, 6-4 1.07 5.66
  Šarm aš-Šajch 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Webley-Smith - Terziyska J. F 6-3, 6-4 2.36 1.48
25.02.   Webley-Smith - Hatouka Y. SF 3-6, 6-2, 6-3 1.70 1.97
24.02.   Webley-Smith - Geukens B. ČF 6-2, 6-3 1.80 1.80
23.02.   Webley-Smith E. - Bhunu V. OF 6-1, 6-0 1.50 2.25
22.02.   Webley-Smith E. - Bogdan E. 1K 7-64, 6-3 1.35 2.70
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Sekulic S. - Webley-Smith F 6-2, 6-4 1.25 3.39
18.02.   Webley-Smith - Talcott S. SF 6-4, 4-6, 7-64 1.51 2.29
17.02.   Webley-Smith - Matteucci A. ČF 6-4, 7-5 3.79 1.18
16.02.   Webley-Smith - Skryabina M. OF 6-4, 6-2 2.15 1.55
14.02.   Webley-Smith - Golubovskaya 1K 6-3, 6-3    
  Šarm aš-Šajch ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Matteucci A. - Webley-Smith 1K 6-3, 6-3 1.20 3.60
  Dakar ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Sizik / Vesel - Simmo / Weble SF 6-4, 6-3    
16.11.   Simmo / Weble - Golub / Golub ČF 6-0, 6-2    
15.11.   Simmo / Weble - Parta / Stokk OF 6-1, 6-1    
  Shrewsbury ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Lumsd / Swan - Vrlji / Weble ČF 3-6, 6-1, 10-3    
07.11.   Vrlji / Weble - Burra / Silva OF    
  Nantes ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Dulgh / Parta - Shapa / Weble ČF 6-2, 6-1    
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Kalas / Zanev - Shapa / Weble ČF 6-0, 1-6, 11-9    
23.10.   Shapa / Weble - Thomb / Udvar OF 6-4, 6-3    
  Joue-Les-Tours ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Crist / Ruse - Shapa / Weble SF 4-6, 7-5, 10-5    
18.10.   Shapa / Weble - Arcan / Reix ČF 6-2, 6-1    
16.10.   Shapa / Weble - Van D / Vogel OF 6-1, 7-5    
  Cherbourg-en-Cotentin ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Adler / Sirei - Shapa / Weble ČF 6-3, 3-6, 11-9    
  Clermond-Ferrand ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Lapko / Liste - Shapa / Weble SF 7-65, 6-1    
27.09.   Shapa / Weble - Korpa / Ponch ČF 3-6, 6-3, 10-4    
26.09.   Shapa / Weble - Heise / Tan H OF    
  Petrohrad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Abdur / Frolo - Lykin / Weble ČF 6-0, 6-4    
18.09.   Lykin / Weble - Sizik / Stoja OF 6-1, 7-65    
  Batumi ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Anshb / Silic - Lykin / Weble OF 6-3, 3-6, 10-8    
  Vancouver 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Adamc / Sande - Gramm / Weble OF 7-64, 6-3 1.37 2.62
  Landisville 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Chang / Muell - Lykin / Weble F 4-6, 6-3, 10-5 1.94 1.70
11.08.   Lykin / Weble - Birre / Sande SF 6-3, 3-6, 10-8 1.75 1.85
10.08.   Lykin / Weble - Routl / Wacni ČF 6-4, 6-3    
09.08.   Lykin / Weble - Elbab / Tere OF 6-4, 6-2    
  Lexington ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Tjand / Yurov - Lykin / Weble OF 6-3, 3-6, 10-7    
  Granby ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Perez / Zhao - Sema / Weble ČF 6-3, 6-1    
26.07.   Sema / Weble - Birre / Robil OF 7-5, 6-1    
  Gatineau ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Kuwat / Savin - Birre / Weble F 4-6, 6-3, 10-5 1.45 2.37
21.07.   Birre / Weble - Murra / Swan SF 7-5, 1-0 2.15 1.55
20.07.   Birre / Weble - Guara / Lao D ČF 2-6, 7-68, 14-12    
17.07.   Birre / Weble - Coope / Kukha OF 6-3, 6-1    
  Manchester ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Omae / Zanev - Raina / Weble OF 6-4, 4-6, 10-5    
  Surbiton ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Blink / Kudry - Raina / Weble OF 6-4, 7-5 1.45 2.37
  Luan ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Jiang / Tang - Raina / Weble OF 6-1, 6-4 1.91 1.70
  Qujing ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Gao X / Sun X - Raina / Weble OF 6-3, 7-5    
  Hua Hin 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Raina / Weble - Luang / Zhang F 6-2, 6-0 1.48 2.30
11.05.   Raina / Weble - Cheap / Han S SF 6-1, 6-1 1.40 2.52
10.05.   Raina / Weble - Buaya / Guo S ČF 6-4, 6-2 1.35 2.70
08.05.   Raina / Weble - Kovap / Liu S OF 6-4, 6-1    
 Gifu ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Dunne / Glush - Ayuka / Weble OF 3-6, 7-65, 10-5    
  Istanbul 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Aksu / Ozgen - Raina / Weble OF 7-5, 7-5 2.15 1.55
  Šarm aš-Šajch 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Palha / Tanan - Abou / Weble ČF 63-7, 6-4, 10-7 2.15 1.55
28.03.   Abou / Weble - Noord / Selva OF 6-2, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Li Y. / Meng - Abou / Weble OF 6-3, 67-7, 10-8    
  Shenzhen 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Kerkh / Maroz - Takah / Weble OF 6-4, 6-4 1.22 3.43
  Šarm aš-Šajch 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Ozgen / Vrlji - Shrof / Weble SF 7-61, 7-5 1.80 1.80
23.02.   Shrof / Weble - Bogda / Bulga ČF 6-4, 6-2 1.52 2.21
21.02.   Shrof / Weble - Spolj / Sures OF 6-0, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Geuke / Kempe - Priby / Weble ČF 1.83 1.77
14.02.   Priby / Weble - Chant / Talco OF 6-1, 6-2 1.25 3.21
  Šarm aš-Šajch ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Kempe / Talco - Matte / Weble SF 2-0 3.51 1.21
09.02.   Matte / Weble - Chimu / Franz ČF 6-0, 6-2    
07.02.   Matte / Weble - Kuzne / Shevc OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
15.12.2015 - 16.12.2015  Nová Bombaj ITF skreč
22.10.2014 - 27.10.2014  Saguenay ITF skreč
06.05.2013 - 07.05.2013  Johannesburg ITF skreč
04.11.2012 - 17.11.2012  Pune nenastoupila
27.09.2012 - 17.10.2012  Gulbarga ITF skreč
01.11.2011 - 15.11.2011  Mount Gambier ITF skreč
07.12.2010 - 12.12.2010  Bengalúru ITF nenastoupila
02.02.2010 - 02.03.2010  Sutton ITF skreč
24.11.2009 - 02.02.2010  Kalgoorlie ITF nenastoupila
12.05.2009 - 13.06.2009  Tanjung Selor ITF nenastoupila
22.03.2009 - 28.04.2009  La Palma ITF nenastoupila
28.11.2007 - 04.12.2007  Mexico City 6 ITF skreč
21.08.2007 - 06.11.2007  Londýn - Cumberland ITF skreč
18.07.2007 - 07.08.2007  Frinton-On-Sea ITF skreč
27.03.2007 - 03.04.2007  Bath ITF skreč
04.02.2006 - 08.08.2006  Sunderland ITF skreč
13.11.2005 - 19.11.2005  Puebla ITF skreč
06.09.2005 - 10.09.2005  Cimpina ITF skreč
21.01.2005 - 01.02.2005  Tipton ITF skreč
24.11.2004 - 30.11.2004  Káhira 4 ITF skreč
14.02.2004 - 02.03.2004  Redbridge ITF skreč
16.09.2003 - 07.10.2003  Sunderland ITF skreč
06.08.2003 - 12.08.2003  Wrexham ITF skreč
05.10.2002 - 26.04.2003  Cardiff skreč
 
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist