Češi v akci, pondělí 27. 2.

27. 2. 2017, 00:01
Aktuality 15
Trápení Jiřího Veselého pokračuje. Český tenista skončil letos už potřetí v prvním kole turnaje ATP. Proti Marcelovi Granollersovi zaznamenal čtvrtou porážku v řadě. Na challengeru v polské Wroclawi uspěli všichni tři čeští zástupci. Hrálo se i na menších turnajích ITF a Futures.
ilustrační foto
Výsledky českých tenistů a tenistek (pondělí, 27. února 2017)
ATP 500 DUBAJ (SAE), 2,617.160 dolarů, tvrdý povrch
Zlom nepřišel ani v Dubaji. Veselý opět končí v prvním kole
Granollers (Šp.) - Veselý (ČR) 6-3 6-2
ATP CHALLENGER WROCLAW (Polsko), 85.000 eur, tvrdý povrch / hala
• Dvouhra - 3. kolo kvalifikace •
Jaloviec (2-ČR) - Olivetti (6-Fr.) 7-5 7-6(4)
Kolář (ČR) - Ivaška (5-Běl.) 6-4 6-7(8) 7-6(1)
Michnev (ČR) - Arnaboldi (It.) 6-2 6-4
ITF 15k PALMANOVA (Španělsko), 15.000 dolarů, antuka
Gutierrezová Carrascová (7-Šp.) - Stuchlá (ČR) 3-6 7-5 6-1
• Čtyřhra - 1. kolo •
Cavalleová-Reimersová/Saezová (3-Šp.) - G. Pantůčková/M. Pantůčková (ČR) 6-0 6-2
Nylanderová/Švecová (Švéd./ČR) - Cianciová/Luqueová (Portug./Šp.) 6-3 6-2
ITF 15k ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
Bayerlová (ČR) - Evtimovová (6-Bulh.) 6-4 7-6(3)

Tak tak. Loňské USO Berďovi chybí.
Michněv hraje ve Wroclawi s Arnaboldim a je to jízda.
Kolář s Ivashkou na place, tak držím palce Zdeňku pojď!!!
Zdenda má set, výkon nic moc, ale důležitý je výsledek a ve druhém je to 2:2, zase by to chtělo brejk a pak dopodávat. Zdendo pojĎ!!!
TB Zdendo pojĎ!
Zdenda odvrátil v TB 6 SB a jeden předtím, ale nakonec set prohrál v TB 8:10, nejdřív dotahoval, ale měl i MB. Ale připadá mi, že teď hraje trochu líp, tak doufám, že třetí set vyhraje.
Zdenda chodí poměrně dost čast k síti. To se mi na něm líbí.
To snad ne, za stavu 5:5 30:40 teď prohrál svůj servis.
Ale Ivashka si teď ten svůj prohrál, tak doufám, že tenhle TB Zdenda vyhraje.
Ivashka je na žebříčku výš a je pátý nasazený, v zápase dal 18 es a je dobře, že ho Zdenda nakonec porazil ve třetím setu v TB 7:1.
a v příštím kole někdo z nenasazených, tak držím palce a pojď!!!
janek_da
Kagla, chuděra, to tam musí pálit co to dá. Ozaki vybere n*e*m*o*ž*n*é a dává to na zadní lajnu
SubOptikT
Tak dneska s Granollersem ... to nevím, nevím.
Hm, zatím do opravdu nevypadá...J1rko, J1rko, ty to vedeš.
SubOptikT
Na obranu J1rky ... Granollers je zkušený hráč a vypadá to, že si na J1rku připravil neuvěřitelně účinné zbraně. A J1rka asi dnes zase nemá den ...