Davis Cup: Paes vyhrál 42. čtyřhru a vyrovnal rekord Pietrangeliho

  • Leander Paes vyhrál svoji 42. daviscupovou čtyřhru v kariéře a vyrovnal rekord Itala Nicoly Pietrangeliho. Třiačtyřicetiletý Paes pomohl Indii k výhře v Asijsko-oceánské zóně nad Korejci 3-0 na zápasy.
    16. 7., 14:22 | Aktuality |  5 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
  • Profil hráče

"I po šestadvaceti letech v Davisově poháru hoří moje srdce ještě větší touhou rvát se o body za Indii. Miluju ten pocit, když mohu hrát za svou zemi," napsal bývalý první deblista světa na sociálních sítích.

Premiéru v soutěži o salátovou mísu měl osminásobný grandslamový vítěz ve čtyřhře již v roce 1990 jako sedmnáctiletý v Čandígarhu. A na stejném místě teď uspěl s Rohanem Bopannou, s kterým bude hrát také na olympiádě v Riu.

Petr Pokorný, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (5)
16.07.2016 16:21Od: svetova.dvojka
méněcenný člověk ten Paes..., v Indii stále platí kastovní systém, i když byl v 50.letech 20.století na papíře zrušen, v Indii platí, že čím má člověk světlejší pleť, tím má větší hodnotu a naopak čím tmavší odstín pleti tím nižší má člověk hodnotu. To je jasný důkaz toho, že např. Olašstí Romové což je romská šlechta, olašským Romům koluje v žilách modrá krev, pochází z královského indického rodu, protože olašstí Romové mají světlejší pleť. Olašstí Romové prokočovali celý svět. Potomci olašských Romů žijí i v České republice je jich tady skoro cca 60 000.
[ Reagovat ]
16.07.2016 16:24Od: janek_da
Ty seš fakt dobrej :D
[ Reagovat ]
16.07.2016 16:33Od: George_Renel
To jsou ti tlustí jak prasata a kradoucí po zlatnictvích... jj, prostě královští zloději a podnikavci s bílými koni. :-)
[ Reagovat ]
16.07.2016 16:38Od: George_Renel
Snad si nemyslíš, že budu rozklikávat nějaký link od dementa. Můžeš se zařadit do fronty....
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
TOPlist