Peschkeová s Grönefeldovou na Turnaji mistryň narazí na jedničky

  • Květa Peschkeová a Anna-Lena Grönefeldová se ve čtvrtfinále tenisového Turnaje mistryň utkají se světovými jedničkami Martinou Hingisovou a Yung-Jan Chan. Andreu Hlaváčkovou a Timeu Babosovou na úvod čeká španělsko-slovinský pár María José Martínezová, Andreja Klepačová. Rozhodl o tom dnešní los v Singapuru. Čtvrtfinále se budou hrát ve čtvrtek a v pátek.
    24. 10. 2017, 13:28 | Aktuality |  4 komentáře
    Ilustrační fotografie 
     

Peschkeová, která je ve dvaačtyřiceti letech druhou nejstarší účastnicí Turnaje mistryň v historii, narazí společně s Grönefeldovou na nejtěžší možné soupeřky. Švýcarka Hingisová a její tchajwanská partnerka Yung-Jan Chan přijely do Singapuru se sérií osmnácti vítězných zápasů v zádech.

Letos získaly devět titulů včetně triumfu na grandslamovém US Open a po zranění Američanky Bethanie Mattekové-Sandsové ve Wimbledonu, které se do té doby dařilo s Lucií Šafářovou, převzaly nadvládu nad ženskou čtyřhrou.

S čerstvým titulem z turnaje v Moskvě přijela na Turnaj mistryň další česká zástupkyně Hlaváčková, která se po třech předchozích startech s Lucií Hradeckou tentokrát probojovala na finále sezony s Maďarkou Babosovou.

Ve čtvrtfinále se turnajové trojky utkají se sedmými nasazenými Martínezovou a Klepačovou, které před měsícem vyhrály turnaj v Tokiu. Pokud by Hlaváčková s Babosovou zvítězily, narazily by v semifinále na světové jedničky Hingisovou a Yung-Jan Chan, nebo na Peschkeovou s Grönefeldovou. Loňský triumf bude obhajovat ruské duo Makarovová, Vesninová.

TURNAJ MISTRYŇ 2017 - LOS ČTYŘHRY
Hingisová/Yung-Jan Chan (1-Švýc./Tchaj-wan) - Peschkeová/Grönefeldová (6-ČR/Něm.)
Hlaváčková/Babosová (3-ČR/Maď.) - Martínezová/Klepačová (7-Šp./Slovin.)
Dellacquaová/Bartyová (4-Austr.) - Bertensová/Larssonová (8-Niz./Švéd.)
Vesninová/Makarovová (2-Rus.) - Dabrowská/Yifan Xu (5-Kan./Čína)
TenisPortal.cz, ČTK, Ondřej Jirásek
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
24.10.2017 13:42Od: tommr los našim moc nepřál
mrzí mě to hlavně u Andrey. Martínezová/Klepačová se mi z těch 4 nenasazenejch párů jeví jako zdaleka nejtěžší soupeřky ...
U Květy Peschke na tom losu až tak nezáleží, protože ta se spolu s Groenefeldovou stejně přijela jen zúčastnit a je jedno s kým ve čtvrtfinále vypadnou ...
[ Reagovat ]
24.10.2017 17:12Od: Fandina
Ale nebylo by marné, kdyby K. ten TM vyhrála, když ji tak odepisujes :-) úsměv.
[ Reagovat ]
24.10.2017 17:37Od: tommr
to bych se teda opravdu divil. Myslím si, že proti Hingisce a spol. neuhrajou ani set ... :)
[ Reagovat ]
24.10.2017 17:49Od: Fandina
Vím, že to proti nim nemají lehké, ale nešlo to nezvednout :-).
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
TOPlist