Šafářová oblékla ve Wimbledonu šaty, které firma přešívala

  • V odvážných šatech, bílých, místy průsvitných a volnějších, vyhrála Lucie Šafářová dnešní první kolo ve Wimbledonu. Produkt firmy Nike přitom ještě před turnajem vzbudil u hráček rozpaky a těsně před boji na trávě v All England Clubu se střih přešíval, aby tolik neodhaloval.
    27. 6., 22:35 | Aktuality |  3 komentáře
    Ilustrační fotografie 
     
  • Profil hráče

I Šafářová použití nového oblečení určeného pro slavný turnaj dlouho zvažovala. "Dokonce jsem je dvakrát testovala v tréninku. Šaty mám hrozně ráda, strašně dlouho je firma nedělala, tak jsem si říkala, že je vyzkouším," řekla tenistka s úsměvem.

Šaty vzbudily rozruch v kvalifikaci. Byl příliš volné a vznášely se hráčkám nad pas. Hodně odhalovaly a vadily při úderech. Tenistky si na ně stěžovaly, Lucie Hradecká raději hrála v legínách a firma pak všechny hráčky obeslala, že jim je přešije.

"Udělali to a už tak nelétají," řekla Šafářová, která v novém oblečení odvrátila tři mečboly a porazila deblovou partnerku Bethanii Mattekovou-Sandsovou. Chápala ale, že některé hráčky "šaty tak trochu pro víly" nechtěly. "Jsou trošku odvážnější a někomu většímu odhalují něco, co by mohlo být ženě nepříjemné," řekla.

Finalistka Wimbledonu z před tří let Sabine Lisická si raději vzala sukni a tričko. "Šaty toho moc odhalovaly. Nebylo to příjemné," řekla Němka.

Tenistky, které mají smlouvu s oděvními značkami, dostávají na turnaje oblečení, v kterém by měly hrát. "Obvykle máme jeden model, v kterém musíme hrát. Tohle byl první model, kdy bych zvažovala, jestli jo, nebo ne," řekla Šafářová.

pva, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
28.06.2016 13:20Od: Fandina
Šatičky jsou to hezké a pokud si vzpomínám, tak ve Wimblu jsou přísní, co se týká oblečení, když tyhle šatičky pustili, tak proč ne. Šafinka v tom vypadala pěkně. Hlavně, aby se nějak nezamotaly, jinak se mi to líbí.
[ Reagovat ]
28.06.2016 00:26Od: Frick Lusťa
Štastný to muž.

Snad Nike jich má pro Lucku více sad.
[ Reagovat ]
27.06.2016 23:38Od: Praguna
ale jo, bylo to zas něco nového a to se počítá .I když pro takové "zemité" holky typu Hrádi ty "vílí" šatečky mohou vypadat legračně . Šmidlina na nich měla pásek a to je taky řešení ,ale jí to zase trochu poslalo do středověku.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist