Snoubenec a manažer Hrdlička chce Plíškovou prezentovat jako pohodovou holku

  • Na kurtu působí Karolína Plíšková až chladně, ale mimo něj je veselá. A jako "super holku" chce přítel a zároveň manažer světové jedničky Michal Hrdlička světovou jedničku prezentovat.
    3. 9. 2017, 22:27 | Aktuality |  36 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
  • Profil hráče

Hrdlička se stal manažerem Karolíny Plíškové, s kterou se po Wimbledonu zasnoubil, i její sestry Kristýny letos v dubnu. Obě tenistky mají společné to, že při hře vypadají nepřístupně a přísně. "Na všechny působí jako ledové královny bez velkých emocí, ale realita je jiná. Jsou to holky, se kterými je velká legrace. Kája se chechtá od rána do večera," řekl Hrdlička v dějišti US Open.

Konstatoval, že lidé, kteří se s Plíškovou setkali osobně, jsou z tenistky nadšeni. "Když jde Kája na jednání, tak partneři poznají, jaká to je pohodová a super holka. Smějí se s ní od rána do večera a diví se, že není vůbec taková, jak mysleli. A mým cílem je ukázat veřejnosti, jaká je Karolína ve skutečnosti," plánuje Hrdlička.

Vymýšlí, jak toho dosáhnout. Plíšková není exhibicionistka a nemá ráda veřejné akce. "To není její styl," řekl Hrdlička s vědomím, že ho čeká běh na dlouhou trať. Plíšková založila nadaci a manažer chce využít média a sociální sítě. "Plánujeme, že by se udělala i virální videa z tenisového života a zákulisí. Bylo by fajn, kdyby se objevila v pořadu typu Show Jana Krause. Pozvánky má, ale odmítá tam chodit, protože to nemá ráda. Tohle jsou cesty, jak by se mohla ukázat v pravém světle," řekl.

Netlačí pětadvacetiletou Plíškovou, aby absolvovala akce, které nechce. Musí ji přesvědčit, že jsou k užitku. "Na ni se musí opatrně, ne direktivně. To by se hnedka zakousla a a priori by takovou věc nechtěla absolvovat," řekl Hrdlička.

Od tenistky převzal starost o sociální sítě. Jedním z důvodů je i fakt, že hráčky na nich čelí často sprostým útokům. "To jsou hodně sázkaři. Zvlášť na grandslamech se na sítě Kája vůbec nedívá. A co publikuji, to je po vzájemné dohodě. Třeba soukromé věci na ně vůbec dávat nechce," řekl osmadvacetiletý Hrdlička.

Bývalý moderátor sportovních zpráv v televizi Nova Hrdlička dělal marketing pro fotbalovou Mladou Boleslav a studoval sociální a mediální komunikaci na univerzitě Jana Ámose Komenského. U Plíškové je jeho parketou vztah s veřejností. "V marketingovém týmu máme specialisty a machry v tomhle oboru," dodal.

První hráčkou světa se Plíšková stala po Wimbledonu v půlce sezony. Hrdlička se snaží využít příznivého období a dojednat nové smlouvy. "Nejde ležet a čekat, že někdo přijde. Tak to nefunguje. Ani tak, že někam napíšete mail a všichni si sednou na zadek. Chce to lidem ukázat možnosti, jaké nabízíme," nastínil Hrdlička.

Hrdlička a jeho firma nejsou jediní, kdo Plíškovou zastupuje. Hráčka má i smlouvu s nadnárodní agenturou Octagon. "Oni mají exkluzivitu na oblečení a tenisové rakety, procenta z těch smluv jdou za nimi. Ostatní marketing sdílíme dohromady," řekl a dodal, že vedou jednání s několika významnými globálními společnostmi. "U některých jsme už docela blízko, ale ještě není nic podepsáno," řekl Hrdlička.

Když Hrdlička zvažoval možnost, že začne Plíškovou manažersky vést, řešil to třeba i s mentálním koučem tenistky Marianem Jelínkem. Od okolí hodně slyšel, že se to projeví na jejich vztahu. "Ten je naštěstí harmonický pořád," ujistil Hrdlička, který byl ženatý s moderátorkou Lucií Borhyovou, s kterou mají dceru Lindu.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (36)
04.09.2017 15:20Od: Padme Furt přemýšlím, proč
vydává takové trapné prohlášení. Klidně ať holky zastupuje, ale kvalitní manažer činí a nepouští do médií věty typu: "Když jde Kája na jednání, tak partneři poznají, jaká to je pohodová a super holka. Smějí se s ní od rána do večera..." Chci vidět, jak s ní jsou od rána do večera a společně s Hrdličkou uléhají...
A už to někam schovejte ten článek...
[ Reagovat ]
04.09.2017 10:45Od: Kamilos888
Tak něco asi umět musí. Nevěřím tomu, že by celý tým dovolil Hrdličkovi spravovat styk s veřejností. Zase takoví dementi to určitě nejsou a nějakého zlatokopa by poznali. Ono dostat se ke komentování sportovních zpráv je taky poměrně složité a určitě to nenajdete na pracovních portálech. Na druhou stranu všechny peníze dneska tečou přes média a sponzory. Pokud bude Karolína sedět doma na instagramu a nebude se jako světová jednička prezentovat na veřejných akcích, tak nemůže čekat, že ji nabídne Nike výhradní smlouvu s honorářem 5 miliónů USD ročně. Pokud je někdo nejlepší, tak jej chtějí lidé vidět, tak to prostě je. Jestli jí to vadí, tak měla hrát místo tenisu petangue a mít klid.
[ Reagovat ]
04.09.2017 10:51Od: blixa
Tak někomu může stačit Fila za půlku, že. Všechno je otázka nějaké volby a kompromisu. Někdo jede na 100% jako Marie, někomu stačí 50 a víc klidu.
[ Reagovat ]
04.09.2017 13:28Od: Kamilos888
No Kája určitě, ale nevím, zda Hrdličkovi stačí Fila za půlku, když teďka pracuje na plný úvazek. :D
[ Reagovat ]
04.09.2017 14:13Od: blixa
Hrdlička tohle neovlivní, má na starosti pouze její aktivity v ČR. Mezinárodně je pod agenturou.
[ Reagovat ]
04.09.2017 14:15Od: blixa
... agenturou Octagon. ( to mi vypadlo )
[ Reagovat ]
04.09.2017 08:32Od: Torn
Tyhle komentáře jsou zcela mimo, stejně jako to, že někdo čte bulvár a věří tomu. Neříkám, že na každém "špochu, pravdy trochu", ale zase bych to nenafukoval. Nikdo neví, jak to tehdy mezi ním a Borhyovou bylo. Ona taky rozhodně není svatá, protože to není první pán, kterého měla. Tím se nechci Hrdličky zastávat, ale je to trochu komické, stejně tak tvrdit, že nic neumí a dělá managera. Většina lidí ho viděla komentovat zprávy, což neznamená, že umí jen tohle. Plno lidí v televizi má mnoho dalších dovednosti nebo i vzdělání z úplně jiných oborů. Možná ten článek nebo to co říká působí jako klišé, ale tak proč ne. Plno lidí tady furt řve, jak se Karolína nijak neprezentuje, že je taková či maková, když se tedy snaží (ona a její tým) nějak ukázat svou tvář, je to zase blbě. Rozhodně by si měla zachovat svůj charakter, ale jako světová jednička vážně nemůže sedět jen na zadku doma. Osobně si myslím, že show Jana Krause je pod její úroveň, ale to je už věc názoru. A jestli Káju obere a odkopne nebo třeba ona jeho, tak to je její věc. Tohle mne vždycky udivovalo, jak mají běžní smrtelníci potřebu řešit životy celebrit, přejou jim to nejhorší a všechno jsou lži, přetvářka atd. :D
[ Reagovat ]
04.09.2017 08:55Od: Stan_Borowitz
Mne zase vždycky dojímá, jak má někdo tendenci chránit a bránit showbusinessové "celebrity". Showbusiness a bulvár jsou spojené nádoby, jedno žije z druhého, takže pozastavovat se nad samotnou podstatou toho, proč to funguje tak, jak to funguje (ke spokojenosti všech zúčastněných), je řekl bych daleko víc mimo mísu...
[ Reagovat ]
04.09.2017 09:00Od: Padme Re: Hrdličkův nick na TP
odhalen. Ve většině máš určitě pravdu. Ale ve chvíli, kdy se tady tak divný článek objeví, tak na to lidi zareagují. Jeho živí mediální obraz a ten si na profesionála dost nepohlídal.
[ Reagovat ]
04.09.2017 07:13Od: petrulinka
Tak já myslím, že Hrdlička by měl raději zalézt někde do nory a už nevystrkovat nos, je slizký až za roh a Karolíně tak akorát škodí. Je hloupá, že si ho k sobě tak moc připoutala, trošku se bojím, že ji v budoucnu vyšplouchne.
[ Reagovat ]
04.09.2017 07:18Od: FulnekUltras
už jenom jeho myšlenka, že chce Káju nějak "prezentovat", mě celkem děsí, i když nepřekvapuje... ;)
[ Reagovat ]
04.09.2017 04:19Od: FulnekUltras
Tak hlavně upřímně, že...
[ Reagovat ]
04.09.2017 03:35Od: GR8-One99 samozvaný odborník
nevím co to pan Hrdlička zase plácá, ale uměle vytvářený obraz jeho svěřenkyně či snad budoucí ženy, bude určitě někoho zajímat! Jak se tváří či působí v práci(na kurtu) je mi v celku jedno a rozumným lidem nejspíše taky, jelikož se musí soustředit na svůj výkon a její chladnost a pevné nervy ji můžou zajistit úspěchy! Jestli si myslí, že když ji pozve třeba Kraus do talkshow, že by to mělo něco změnit, tak je prostě naivní a nebo hloupý! Zase na ni budou směřovat kamery a nějaké uvolnění bych nečekal! Jeho zkušenosti s bulvárem jsou bohaté a jestli si myslí, že něco vytvoří, tak bulvár mu to shodí jako domeček z karet! Každý má svou skupinu fanoušků, tak jako každý nemá rád Fedexe a zase jiní Rafu, tak ne všichni budou mít rádi Karolínu. Ale je jen čistě na ní jak se bude o fanoušky starat, jelikož když uteče z ESPN studia a ani se nezastaví na podpis, tak může své fanoušky max naštvat a pak ještě bude nějaký ptáček malovat obrázky o hodné a veselé princezně. Nevadí, že podpis teď nedala, jsou to malichernosti a můžu ji odchytit třeba příští rok, tak se ukaž Hrdličko! :D
Spíše jestli se tím nechce zviditelňovat Hrdlička, že má funkci, protože je dobře možné, že už dostával nálepku ,,gold digger,,! :D
Až ji někdo odchytí někde a ještě natočí na kameru, že to nebude vědět, tak teprve můžeme vidět pravou Karolínu!(Zelený svět, Don Johnson: ,,co mi lezete do kanceláře, nevidíte, že pracuju!!,,) Toť vše :D
[ Reagovat ]
04.09.2017 01:32Od: Frick Byla už trojka?
:o)

Ale to by asi bylo úchylný.
[ Reagovat ]
04.09.2017 08:59Od: Stan_Borowitz
Proč? Náhodou s jednovaječnýma dvojčatama je to zajímavá a nezapomenutelná zkušenost. Když budeš mít možnost to zkusit, neváhej a jdi do toho. Nic úchylného na tom není.
[ Reagovat ]
04.09.2017 00:07Od: HankaUl Na styk s veřejností,
především se ženami, to je fakt expert. Obzvlášť když si dodá sebevědomí ještě nějakou skleničkou.
[ Reagovat ]
03.09.2017 23:59Od: sprchon
Nikdo ho tu nezná a všichni ho hejtujou. :D Vždyť nevíte, jakej doopravdy je. :) Já třeba slyšel i názor od člověka, kterej bydlí naproti němu, že je to fajn kluk. Ale neříkám tak ani tak, spíš je mi to jedno. Je to jeho a Káji život a nezávidím jim to, protože mám svůj. :)
[ Reagovat ]
04.09.2017 00:43Od: blixa
Já ho taky osobně neznám, ale relativně z první ruky mám info, že je v pohodě, jen nesmí čuchout ke špuntu. Pak je z něj magor. On to dobře ví a prej i platí kámošům, aby ho při nějakejch exponovanejch příležitostech hlídali. Problém je, když se na něj vyserou ...
[ Reagovat ]
04.09.2017 00:45Od: Frick
Takže je to alkoholik?
[ Reagovat ]
04.09.2017 00:51Od: blixa
Není. Alkoholik nemůže bez chastu bejt. Musí denně lejt. On normálně nepije, ale když, tak mu stačí trocha a ztratí nad sebou kontrolu. V tomhle je to něco jako Eskymák nebo indián, prostě mu v genetické výbavě chybí ta naše běžná odolnost vůči chlastu.
[ Reagovat ]
04.09.2017 01:05Od: sprchon
Aha... No je to možný, no. ;)
[ Reagovat ]
04.09.2017 06:31Od: janek_da
Prostě neumí to klasické "jdu na jedno", případně pojišťovací "zaplatím a du"
[ Reagovat ]
04.09.2017 08:21Od: Torn
Takže další kauza Hrdlička je eskymák! :D
[ Reagovat ]
04.09.2017 09:03Od: Stan_Borowitz
Já bych to u Hrdličky teda viděl spíš na toho indiána...

A výraz Eskymák je nekorektní, správně se má říkat Inuita...
[ Reagovat ]
03.09.2017 23:30Od: svetova.dvojka
Hrdlička v solárku tráví snad 12 hodin denně, ten bude za chvílí vypadat jako uprchlík ze Súdánu...
[ Reagovat ]
03.09.2017 23:35Od: Stan_Borowitz
To budou hodně dělat geny, tu barvu...
[ Reagovat ]
03.09.2017 23:13Od: misa
Kolik $ bude nezištná pomoc pana Hrdličky Karolínu asi stát?
[ Reagovat ]
03.09.2017 23:14Od: blixa
Půl království a dvoje povlečení ;-)
[ Reagovat ]
03.09.2017 23:15Od: misa
Světová jednička má velké království, nad kterým slunce nezapadá.
[ Reagovat ]
03.09.2017 23:36Od: Stan_Borowitz
Taky si říkám, že holky nejspíš obere a pak zdrhne...
[ Reagovat ]
04.09.2017 01:16Od: Lina
Řekla bych, že by to mělo zajímat pouze Karolínu a Kristínu a ostatním je po tom houby.
[ Reagovat ]
04.09.2017 09:06Od: Stan_Borowitz
Holt se daly na showbusiness, tohle k tomu patří. Lid se chce za své peníze bavit...
[ Reagovat ]
03.09.2017 23:12Od: com
to sou zas plky.. Jak se ze sportaka stal marketingovy machr co vsechno vi a zna.. a ted tu o Karkulce
[ Reagovat ]
03.09.2017 23:33Od: horska.kraslice
No a mimochodem nebyl ženatý.
[ Reagovat ]
03.09.2017 23:46Od: GR8-One99
třeba je to hodný a pohodový kluk, kterého bulvár špatně vykreslil :D
[ Reagovat ]
03.09.2017 23:54Od: gambon
Přesně. On má jenom smůlu, nepije a je to hrozně rovnej kluk jak v životě tak na hřišti ... Lhát mi fakt nejde :)
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
TOPlist