Veselý prohrál s Baghdatisem i popáté

22. 8. 2017, 08:02
ATP WINSTON SALEM - Jiří Veselý nenašel recept na Marcose Baghdatise ani v pátém vzájemném střetnutí. Ve Winston Salemu český tenista podlehl zkušenému Kypřanovi ve dvou setech a před US Open si tak nepřipsal žádnou výhru.
Jiří Veselý

Jiří Veselý letos odehrál 11 turnajů na antuce a na všech vyhrál minimálně jeden zápas, mimo ni ale už tak úspěšný není. Z jedenácti startů na trávě nebo tvrdém povrchu skončil šestkrát v prvním kole.

Stejně jako včera ve Winston Salemu, kde ani v pátém vzájemném střetnutí nenašel recept na Marcose Baghdatise. Už počtvrté v řadě s o osm let starším Kypanem neuhrál ani set, v Severní Karolíně prohrál 2-6 6-7.

Čtyřiadvacetiletý rodák z Příbrami začal mizerně a prohrával 2-6 a 1-3. Dokázal se však do utkání vrátit a v druhém setu dostal zkušenějšího soka a bývalou světovou osmičku do tie-breaku. V něm ale uhrál po svém servisu jen dva z pěti míčků, zápas ukončil neúspěšným náběhem na síť.

Veselý před US Open odehrál dva přípravně turnaje a nezaznamenal na nich jedinou výhru. Minulý týden v Cincinnati podlehl ve třech setech chorvatskému veteránovi Ivu Karlovičovi.