Veselý v Miami skončil ve třetím kole na raketě Socka

27. 3. 2017, 07:54
ATP MIAMI - Jiří Veselý poprvé do osmifinále turnaje Masters 1000 nepostoupil. V Miami ho do něj nepustil domácí favorit Jack Sock, který ve druhé sadě otočil vývoj z 3-5 a zvítězil ve dvou setech.
Jiří Veselý

Jiří Veselý v Miami v boji o postup do osmifinále prohrál s třináctým nasazeným Američanem Jackem Sockem 3-6 6-7.

Veselý na Floridě poprvé od lednového turnaje v Aucklandu vyhrál dva zápasy po sobě, třetí vítězství se mu přidat nepovedlo. Sockovi podlehl i ve třetím vzájemném utkání na okruhu ATP.

První set rozhodl jediný brejk, které se sedmnáctému hráči světa podařil v šestém gamu. V druhé sadě za stavu 3:3 prolomil Veselý soupeři v dlouhém gamu podání, ale vzápětí přišel o svůj servis a nakonec rozhodoval tie-break. V něm neuhrál český tenista ani bod.