Bondar - Ruse

24.10.2015, 15:00, Antalya 30 ITF, semifinále, tvrdý p.
Bondar Anna 1 : 0
(4-2)
Ruse Elena Gabriela
Avatar 262. Žebříček dvouhry 253. Avatar
27. 5. 1997 Datum nar. 6. 11. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Bondar Anna Ruse Elena Gabriela
Hala 0/1 10/5
Antuka 52/23 11/12
Tráva - 6/3
Tvrdý p. 2/2 3/3
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 187/73 144/52 38/15 3/4 - 2/2
2018 53/27 51/23 2/2 0/1 - 0/1
2017 30/10 30/10 - - - -
2016 27/11 24/9 - 1/1 - 2/1
2015 60/17 38/8 20/7 2/2 - -
2014 17/8 1/2 16/6 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 142/81 103/55 7/8 26/15 6/3 -
2018 30/23 11/12 3/3 10/5 6/3 -
2017 37/19 30/13 0/1 7/5 - -
2016 43/18 36/14 1/1 6/3 - -
2015 23/14 17/9 3/3 3/2 - -
2014 4/3 4/3 - - - -
2013 2/2 2/2 - - - -
2012 3/2 3/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2015 Antalya 30 ITF Bondar 1   4         SF
Ruse 0 2        
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

  • Bondar
Sant Cugat ITF, OF, 01.11.2018
  Gamiz - Bondar 2:1
Sant Cugat ITF, 1K, 30.10.2018
  Bondar - Gutierrez Carrasco 2:0
Sevilla ITF, F, 21.10.2018
  Bondar - Eraydin 2:1
Sevilla ITF, SF, 19.10.2018
  Bondar - Parrizas-Diaz 2:1
Sevilla ITF, ČF, 19.10.2018
  Bondar - Gamiz 2:1
Sevilla ITF, OF, 17.10.2018
  Bondar - Gatto-Monticone 2:0
Sevilla ITF, 1K, 16.10.2018
  Bondar - Stefanini 2:0
Riba - Roja de Turia 2 ITF, SF, 13.10.2018
  Benoit - Bondar 2:0
Riba - Roja de Turia 2 ITF, ČF, 12.10.2018
  Bondar - Lazaro Garcia 2:1
Riba - Roja de Turia 2 ITF, OF, 11.10.2018
  Bondar - Bassols Ribera 2:0
 
  • Ruse
Taipei, 1K, 13.11.2018
  Martincová - Ruse 2:0
Taipei, Q-ČF, 12.11.2018
  Ruse - Doroshina 2:0
Taipei, Q-OF, 11.11.2018
  Ruse - Hibi 2:1
Istanbul ITF, SF, 26.10.2018
  Stojanovic - Ruse 2:0
Istanbul ITF, ČF, 25.10.2018
  Ruse - Buyukakcay 2:0
Istanbul ITF, OF, 24.10.2018
  Ruse - Ferrando 2:1
Istanbul ITF, 1K, 22.10.2018
  Ruse - Rosca 2:0
Mistrovství Itálie týmů, 2K, 21.10.2018
  Ruse - Papamichail 2:0
Lucemburk WTA, Q-OF, 14.10.2018
  Bencic - Ruse 2:1
Lucemburk WTA, Q-1K, 13.10.2018
  Ruse - Trevisan 2:1
 
 
 
 
 
TOPlist