Muntean, Shinikova - Rame, Yerolymos

14.12.2017, 15:25, Hammamet 34 ITF, čtvrtfinále, antuka
Muntean Victoria 2 : 0
(6-3, 6-3)
Rame Alice
Avatar 490. Žebříček čtyřhry 507. Avatar
23. 1. 1997 Datum nar. 9. 11. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Shinikova Isabella   Yerolymos Margot
Avatar 171. Žebříček čtyřhry 556. Avatar
25. 10. 1991 Datum nar. 19. 4. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/2 3/2 - - - -
2017 3/2 3/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/2 3/2 - - - -
2017 3/2 3/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 111/106 55/56 49/45 7/5 - -
2019 2/4 - 2/4 - - -
2018 29/21 19/11 10/9 0/1 - -
2017 26/20 22/16 2/3 2/1 - -
2016 18/16 7/8 11/7 0/1 - -
2015 21/19 3/6 18/13 - - -
2014 11/16 3/9 3/5 5/2 - -
2013 4/8 1/5 3/3 - - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
2011 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 233/166 165/111 45/26 23/28 0/1 -
2019 5/12 3/5 2/1 0/6 - -
2018 34/29 25/20 3/4 6/5 - -
2017 28/25 26/19 1/1 1/4 0/1 -
2016 25/22 22/16 1/1 2/5 - -
2015 51/20 16/10 32/9 3/1 - -
2014 42/21 32/16 2/2 8/3 - -
2013 34/25 29/17 4/5 1/3 - -
2012 14/12 12/8 0/3 2/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 33/25 30/19 1/3 2/3 - -
2019 6/2 6/2 - - - -
2018 18/7 18/7 - - - -
2017 6/6 6/6 - - - -
2016 0/1 0/1 - - - -
2015 0/1 - - 0/1 - -
2014 3/8 0/3 1/3 2/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 48/43 31/27 8/5 9/11 - -
2019 6/9 4/6 - 2/3 - -
2018 2/1 - - 2/1 - -
2017 12/10 12/10 - - - -
2016 17/10 10/6 5/2 2/2 - -
2015 7/6 5/5 2/1 - - -
2014 3/5 - - 3/5 - -
2013 1/2 - 1/2 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2017 Hammamet 34 ITF Muntean / Shinikova 2   6 6       ČF
Rame / Yerolymos 0 3 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Klosters ITF, F, 22.06.2019
  Sabin / Sanes - Kung / Shini 2:1
Klosters ITF, SF, 21.06.2019
  Kung / Shini - Gatic / Perei 2:0
Klosters ITF, ČF, 20.06.2019
  Kung / Shini - Grabh / Walte 2:1
Řím 2 ITF, OF, 12.06.2019
  Chiri / Di Lo - Shini / Wacan 2:0
Brescia ITF, OF, 04.06.2019
  Bonda / Jani - Ma / Shini 2:1
Grado ITF, OF, 29.05.2019
  Bogda / Talab - Crist / Shini 2:0
Rabat, SF, 02.05.2019
  Garci / Kalas - Bogda / Shini 2:0
Rabat, ČF, 02.05.2019
  Bogda / Shini - Danil / Zidan 1:0
Rabat, OF, 30.04.2019
  Bogda / Shini - Bacsi / Mitu 2:1
Istanbul 2 ITF, SF, 13.04.2019
  Kreme / Shyma - Serba / Shini 2:1
 
 
 
 
 
TOPlist