Patino, Prihodko - Britto, Shcherba

09.03.2018, 13:30, Futures 2018, semifinále, antuka
Patino Luis 2 : 1
(4-6, 7-65, 10-8)
Britto Luis
Avatar 693. Žebříček čtyřhry 1153. Avatar
6. 10. 1993 Datum nar. 23. 6. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Prihodko Oleg   Shcherba Vitalii
Avatar 485. Žebříček čtyřhry 932. Avatar
3. 10. 1997 Datum nar. 24. 3. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Patino Luis
Prihodko Oleg
Britto Luis
Shcherba Vitalii
Hala - -
Antuka 4/0 2/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/0 4/0 - - - -
2018 4/0 4/0 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 2/1 - - - -
2018 2/1 2/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 153/111 55/34 91/69 6/7 - 1/1
2018 13/13 11/6 2/7 - - -
2017 15/17 5/5 9/9 0/2 - 1/1
2016 30/16 14/4 14/10 2/2 - -
2015 37/18 7/5 27/12 3/1 - -
2014 31/21 8/3 22/16 1/2 - -
2013 10/13 7/7 3/6 - - -
2012 17/12 3/4 14/8 - - -
2011 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 95/71 76/50 19/21 - - -
2018 32/22 32/22 - - - -
2017 42/28 33/15 9/13 - - -
2016 20/16 10/8 10/8 - - -
2015 1/5 1/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 49/71 35/53 14/18 - - -
2018 11/17 10/14 1/3 - - -
2017 12/10 9/7 3/3 - - -
2016 9/15 4/8 5/7 - - -
2015 8/9 6/7 2/2 - - -
2014 4/10 2/9 2/1 - - -
2013 5/8 4/6 1/2 - - -
2012 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 34/56 26/36 8/18 0/2 - -
2018 12/14 8/11 4/3 - - -
2017 6/10 6/10 - - - -
2016 7/12 5/6 2/6 - - -
2015 5/8 5/6 0/1 0/1 - -
2014 2/7 2/3 0/4 - - -
2013 2/5 - 2/4 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Patino / Prihodko 2   4 7 10     SF
Britto / Shcherba 1 6 65 8    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, F, 10.03.2018
  Patin / Priho - Gutie / Santo 2:1
Futures 2018, SF, 09.03.2018
  Patin / Priho - Britt / Shche 2:1
Futures 2018, ČF, 08.03.2018
  Patin / Priho - Rodri / Varil 2:1
Futures 2018, OF, 06.03.2018
  Patin / Priho - Chepe / Vasil 2:0
Monterrey challenger, OF, 02.10.2018
  Loren / Marti - Lopez / Patin 2:0
Futures 2018, ČF, 16.08.2018
  Cress / Seebe - Haleb / Patin 1:0
Futures 2018, OF, 14.08.2018
  Haleb / Patin - O'Rou / Van O 2:0
Futures 2018, OF, 07.08.2018
  Bass / Iradu - Boltz / Patin 2:0
Los Cabos, OF, 01.08.2018
  Hach / Silje - Gomez / Patin 2:1
Futures 2018, OF, 09.07.2018
  Blanc / Marti - Gomez / Patin 2:0
Futures 2018, ČF, 04.07.2018
  Bonad / Fonio - Patin / Paz 2:0
Futures 2018, OF, 03.07.2018
  Patin / Paz - Filip / Jecan 2:0
Futures 2018, ČF, 26.06.2018
  Golds / Rajsk - Marti / Patin 1:0
Futures 2018, SF, 21.06.2018
  Helle / Hutte - Patin / Paz 2:0
Futures 2018, OF, 12.12.2018
  Madar / Parou - Priho / Tercz 2:0
Futures 2018, SF, 07.12.2018
  Fatic / Roca - Priho / Rajsk 2:0
Futures 2018, ČF, 07.12.2018
  Priho / Rajsk - Katic / Pjera 2:0
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Priho / Rajsk - Krajc / Marko 2:0
Futures 2018, SF, 12.10.2018
  Forne / Giner - Korov / Priho 2:0
Futures 2018, ČF, 11.10.2018
  Korov / Priho - Expos / Trape 2:1
Futures 2018, OF, 09.10.2018
  Korov / Priho - Cabo / Talen 2:0
Futures 2018, SF, 13.09.2018
  Egea / Hidal - Korov / Priho 2:0
Futures 2018, ČF, 13.09.2018
  Korov / Priho - Haert / Manda 2:0
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Korov / Priho - Kruty / Matvi 2:1
 
Futures 2018, SF, 09.03.2018
  Patin / Priho - Britt / Shche 2:1
Futures 2018, ČF, 08.03.2018
  Britt / Shche - Agabi / Alkay 2:0
Futures 2018, OF, 07.03.2018
  Britt / Shche - Kolch / Roda 2:0
Futures 2018, ČF, 28.11.2018
  Caste / Crepa - Blume / Britt 2:0
Futures 2018, OF, 26.11.2018
  Blume / Britt - Tabil / Ward 2:0
Futures 2018, OF, 12.11.2018
  Blume / Sever - Britt / Zorma 2:1
Futures 2018, OF, 05.11.2018
  Gutie / Matos - Britt / Santo 2:0
Futures 2018, OF, 29.10.2018
  Silva / Turin - Britt / Santo 2:1
Futures 2018, OF, 23.10.2018
  Melig / Perei - Britt / Santo 2:0
Futures 2018, SF, 20.10.2018
  Russi / Dutra - Britt / Santo 2:1
Futures 2018, ČF, 18.10.2018
  Britt / Santo - Reis / Yamac 2:0
Futures 2018, OF, 15.10.2018
  Britt / Santo - Gimen / Zaric 2:0
Futures 2018, ČF, 10.10.2018
  Ore / Panta - Britt / Santo 2:1
Futures 2018, SF, 09.11.2018
  Johan / Weind - Halia / Shche 2:0
Futures 2018, ČF, 08.11.2018
  Halia / Shche - Blokh / Desya 2:1
Futures 2018, OF, 07.11.2018
  Halia / Shche - Arkhi / Davyd 2:1
Futures 2018, OF, 31.10.2018
  Ferna / Manci - Munaf / Shche 2:0
Futures 2018, SF, 28.09.2018
  Leite / Turch - Shche / Strel 2:0
Futures 2018, ČF, 27.09.2018
  Shche / Strel - Olaso / Sampe 2:1
Futures 2018, OF, 25.09.2018
  Shche / Strel - Alkot / Samah 2:1
Futures 2018, OF, 27.08.2018
  Manaf / Myagk - Kravc / Shche 2:0
Futures 2018, ČF, 22.08.2018
  Gigou / Vanne - Dubri / Shche 2:1
Futures 2018, OF, 20.08.2018
  Dubri / Shche - Smola / Strom 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist