Hampel, Staněk - Smola, Walkow

20.04.2018, 17:15, Futures 2018, semifinále, antuka
Hampel Lenny 2 : 0
(7-5, 6-2)
Smola Maciej
Avatar 866. Žebříček čtyřhry 501. Avatar
24. 12. 1996 Datum nar. 24. 3. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Staněk Robin   Walkow Szymon
Avatar 917. Žebříček čtyřhry 167. Avatar
3. 1. 1995 Datum nar. 22. 9. 1995
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Hampel Lenny
Staněk Robin
Smola Maciej
Walkow Szymon
Hala - -
Antuka 3/1 2/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/2 6/2 - - - -
2018 3/1 3/1 - - - -
2017 3/1 3/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 2/1 - - - -
2018 2/1 2/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 80/67 53/39 27/28 - - -
2018 8/10 8/7 0/3 - - -
2017 15/20 11/11 4/9 - - -
2016 36/22 22/12 14/10 - - -
2015 20/11 12/8 8/3 - - -
2014 1/3 - 1/3 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 78/67 41/38 19/14 18/15 - -
2018 12/11 8/6 - 4/5 - -
2017 24/24 17/16 4/3 3/5 - -
2016 5/9 2/6 - 3/3 - -
2015 13/13 7/4 5/9 1/0 - -
2014 17/7 4/5 9/2 4/0 - -
2013 7/3 3/1 1/0 3/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 150/110 81/62 56/44 13/4 - -
2018 24/23 16/11 8/12 - - -
2017 38/19 33/17 - 5/2 - -
2016 15/20 3/6 12/14 - - -
2015 31/17 6/5 25/12 - - -
2014 14/15 13/12 1/3 - - -
2013 18/5 1/2 10/3 7/0 - -
2012 8/9 7/7 - 1/2 - -
2011 2/1 2/1 - - - -
2010 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 129/86 78/47 23/26 28/13 - -
2018 41/23 28/12 1/3 12/8 - -
2017 38/19 23/12 1/5 14/2 - -
2016 33/18 14/7 17/9 2/2 - -
2015 11/14 8/7 3/6 0/1 - -
2014 4/9 4/7 0/2 - - -
2013 2/3 1/2 1/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Hampel / Staněk 2   7 6       SF
Smola / Walkow 0 5 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, F, 21.04.2018
  Ficov / Galar - Hampe / Staně 2:1
Futures 2018, SF, 20.04.2018
  Hampe / Staně - Smola / Walko 2:0
Futures 2018, ČF, 19.04.2018
  Hampe / Staně - Paz / Sant' 2:0
Futures 2018, OF, 17.04.2018
  Hampe / Staně - Bertu / Micel 2:0
Futures 2017, F, 21.07.2017
  Mertl / Šafrá - Hampe / Staně 2:0
Futures 2017, SF, 20.07.2017
  Hampe / Staně - Ficov / Galar 2:0
Futures 2017, ČF, 19.07.2017
  Hampe / Staně - Pasal / Suc 2:0
Futures 2017, OF, 17.07.2017
  Hampe / Staně - Obal / Sachk 2:1
Futures 2018, OF, 27.11.2018
  Hoyt / Johns - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2018, ČF, 14.06.2018
  Balla / Madar - Brunn / Hampe 2:0
Futures 2018, OF, 11.06.2018
  Brunn / Hampe - Borso / Pichl 2:1
Futures 2018, SF, 26.04.2018
  Bango / Walko - Hampe / Pichl 2:0
Futures 2018, ČF, 25.04.2018
  Hampe / Pichl - Carlo / Rizzu 2:0
Futures 2018, F, 21.04.2018
  Ficov / Galar - Hampe / Staně 2:1
Futures 2018, SF, 20.04.2018
  Hampe / Staně - Smola / Walko 2:0
Futures 2018, ČF, 19.04.2018
  Hampe / Staně - Paz / Sant' 2:0
Futures 2018, OF, 17.04.2018
  Hampe / Staně - Bertu / Micel 2:0
Futures 2018, SF, 13.04.2018
  Brkic / Radoj - Hampe / Horan 2:1
Futures 2018, OF, 29.11.2018
  Genge / Koneč - Parou / Staně 2:0
Futures 2018, OF, 15.11.2018
  Langm / Lusti - Staně / Stepa 2:0
Futures 2018, ČF, 08.11.2018
  Loots / Smits - Forej / Staně 2:0
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Forej / Staně - Erdbo / Guent 2:0
Futures 2018, SF, 02.11.2018
  Kopri / Pospí - Paul / Staně 2:1
Futures 2018, ČF, 02.11.2018
  Paul / Staně - Duda / Vrben 2:0
Futures 2018, OF, 01.11.2018
  Paul / Staně - Koneč / Vencl 2:0
Futures 2018, ČF, 10.10.2018
  Bindi / Hingl - Marko / Staně 2:1
Futures 2018, OF, 09.10.2018
  Marko / Staně - Presu / Zeuch 2:1
Futures 2018, ČF, 22.08.2018
  Drzew / Kowal - Disch / Staně 2:1
 
Futures 2018, SF, 20.04.2018
  Hampe / Staně - Smola / Walko 2:0
Futures 2018, ČF, 19.04.2018
  Smola / Walko - Horan / Klein 2:1
Futures 2018, OF, 17.04.2018
  Smola / Walko - Ejupo / Falle 2:0
Futures 2018, F, 08.12.2018
  Pichl / Prech - Kosse / Smola 2:0
Futures 2018, SF, 07.12.2018
  Kosse / Smola - Farre / Langm 2:0
Futures 2018, ČF, 06.12.2018
  Kosse / Smola - Butts / Bybel 2:0
Futures 2018, OF, 04.12.2018
  Kosse / Smola - Du To / Van M 2:0
Futures 2018, OF, 21.11.2018
  Butle / Marti - Kosse / Smola 2:1
Futures 2018, ČF, 16.11.2018
  Samah / Ursu - Kosse / Smola 2:0
Futures 2018, OF, 15.11.2018
  Kosse / Smola - Al Mo / Alawa 2:0
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Adams / Seema - Kosse / Smola 2:0
Futures 2018, OF, 08.10.2018
  Navas / Sookt - Kosse / Smola 2:1
Futures 2018, OF, 01.10.2018
  Takes / Yamas - Kosse / Smola 2:0
Česká extraliga, 14.12.2018
  Genge / Vocel - Michn / Walko 2:0
Andria challenger, F, 24.11.2018
  Drzew / Walko - Huesl / Pel 2:1
Andria challenger, SF, 23.11.2018
  Drzew / Walko - Kolář / Olive 2:1
Andria challenger, ČF, 22.11.2018
  Drzew / Walko - Marga / Vega 2:0
Andria challenger, OF, 21.11.2018
  Drzew / Walko - Ricca / Tresc 2:1
Futures 2018, F, 18.11.2018
  Drzew / Walko - Langm / Lusti 2:1
Futures 2018, SF, 17.11.2018
  Drzew / Walko - Barna / Lehec 2:0
Futures 2018, ČF, 16.11.2018
  Drzew / Walko - Marek / Nazar 2:0
Futures 2018, OF, 15.11.2018
  Drzew / Walko - Garka / Mamme 2:0
Mouilleron-Le-Captif challenger, OF, 06.11.2018
  Marti / Zapat - Draga / Walko 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist