Petrone, Turchetti - Bonadio, Sinner

12.09.2018, 21:00, Futures 2018, osmifinále, antuka
Petrone Alessandro 2 : 1
(6-3, 3-6, 10-7)
Bonadio Riccardo
Avatar 1085. Žebříček čtyřhry 619. Avatar
23. 12. 1990 Datum nar. 13. 7. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Turchetti Nicolo   Sinner Jannik
Avatar 384. Žebříček čtyřhry 750. Avatar
29. 5. 1996 Datum nar. 16. 8. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Petrone Alessandro
Turchetti Nicolo
Bonadio Riccardo
Sinner Jannik
Hala - -
Antuka 3/1 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 9/2 9/2 - - - -
2018 3/1 3/1 - - - -
2017 6/1 6/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2018 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 40/61 32/46 8/10 0/5 - -
2018 3/5 3/3 0/2 - - -
2017 7/3 7/2 - 0/1 - -
2016 5/6 5/6 - - - -
2015 0/2 0/1 0/1 - - -
2014 3/10 3/9 - 0/1 - -
2013 13/27 11/21 2/3 0/3 - -
2012 9/8 3/4 6/4 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 59/62 56/52 2/7 1/3 - -
2018 31/16 29/12 2/4 - - -
2017 16/18 15/16 0/1 1/1 - -
2016 7/16 7/16 - - - -
2015 2/7 2/4 0/2 0/1 - -
2014 3/3 3/2 - 0/1 - -
2013 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 139/107 114/86 24/20 1/1 - -
2018 18/14 16/12 2/2 - - -
2017 31/13 24/12 6/1 1/0 - -
2016 24/21 19/14 5/7 - - -
2015 25/22 15/14 10/8 - - -
2014 26/17 25/14 1/2 0/1 - -
2013 12/16 12/16 - - - -
2012 3/4 3/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/13 8/10 1/3 1/0 - -
2018 10/9 8/6 1/3 1/0 - -
2016 0/3 0/3 - - - -
2015 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Petrone / Turchetti 2   6 3 10     OF
Bonadio / Sinner 1 3 6 7    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Petrone Alessandro
Turchetti Nicolo
Bonadio Riccardo
Sinner Jannik
 Synot tip
1.93
1.69
Průměrný kurs
1.93
1.69
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, F, 15.09.2018
  Berto / Ceppe - Petro / Turch 2:0
Futures 2018, SF, 14.09.2018
  Petro / Turch - Crepa / Viber 2:0
Futures 2018, ČF, 13.09.2018
  Petro / Turch - Spezi / Tresc 2:0
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Petro / Turch - Bonad / Sinne 2:1
Futures 2017, SF, 10.11.2017
  Cacic / Serda - Petro / Turch 2:0
Futures 2017, ČF, 09.11.2017
  Petro / Turch - Gutie / Vega 2:0
Futures 2017, OF, 07.11.2017
  Petro / Turch - Doroz / Kaeli 2:0
Futures 2017, F, 04.11.2017
  Petro / Turch - Cabra / Deus 2:1
Futures 2017, SF, 03.11.2017
  Petro / Turch - Benso / Viber 2:1
Futures 2017, ČF, 02.11.2017
  Petro / Turch - Boita / Vidan 2:0
Canberra 2 challenger, OF, 29.10.2018
  Doumb / Rebou - Petro / Vilar 2:0
Traralgon challenger, OF, 22.10.2018
  Purce / Savil - Petro / Vilar 2:1
Futures 2018, F, 15.09.2018
  Berto / Ceppe - Petro / Turch 2:0
Futures 2018, SF, 14.09.2018
  Petro / Turch - Crepa / Viber 2:0
Futures 2018, ČF, 13.09.2018
  Petro / Turch - Spezi / Tresc 2:0
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Petro / Turch - Bonad / Sinne 2:1
Futures 2018, OF, 07.05.2018
  Fortu / Maiga - Giaco / Petro 2:0
Futures 2018, OF, 31.01.2018
  Dima / Kim - Ornag / Petro 2:0
Futures 2017, SF, 10.11.2017
  Cacic / Serda - Petro / Turch 2:0
Futures 2017, ČF, 09.11.2017
  Petro / Turch - Gutie / Vega 2:0
Futures 2018, SF, 02.11.2018
  Davyd / Schel - Jandr / Turch 2:1
Futures 2018, ČF, 02.11.2018
  Jandr / Turch - Civar / Prevo 1:0
Futures 2018, OF, 30.10.2018
  Jandr / Turch - Abdel / Dell' 2:0
Futures 2018, OF, 24.10.2018
  Mora / Sanch - Pichl / Turch 2:1
Futures 2018, F, 06.10.2018
  Doumb / Rebou - Leite / Turch 2:1
Futures 2018, SF, 05.10.2018
  Leite / Turch - Slobo / Zigan 2:0
Futures 2018, ČF, 04.10.2018
  Leite / Turch - Mora / Perch 2:0
Futures 2018, F, 29.09.2018
  Leite / Turch - Perez / Tashi 2:0
Futures 2018, SF, 28.09.2018
  Leite / Turch - Shche / Strel 2:0
Futures 2018, ČF, 27.09.2018
  Leite / Turch - Mora / Perch 2:1
 
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Petro / Turch - Bonad / Sinne 2:1
Futures 2018, ČF, 01.11.2018
  Corne / Jecan - Bonad / Toled 2:1
Futures 2018, OF, 31.10.2018
  Bonad / Toled - Radoj / Toreb 2:0
Futures 2018, F, 20.10.2018
  Ghile / Khale - Bonad / Vanne 2:1
Futures 2018, SF, 19.10.2018
  Bonad / Vanne - Drogu / Perch 2:0
Futures 2018, ČF, 18.10.2018
  Bonad / Vanne - Kopp / Leuch 2:0
Futures 2018, OF, 17.10.2018
  Bonad / Vanne - Fetis / Melni 2:1
Futures 2018, OF, 25.09.2018
  Nagy / Vanne - Bonad / Spezi 2:0
Futures 2018, SF, 21.09.2018
  Kivat / Myagk - Bonad / Spezi 2:1
Futures 2018, ČF, 20.09.2018
  Bonad / Spezi - Agabi / Woern 2:0
Futures 2018, OF, 18.09.2018
  Bonad / Spezi - Bocch / Micel 2:1
Futures 2018, ČF, 25.10.2018
  Klego / Manso - Inser / Sinne 2:0
Futures 2018, OF, 24.10.2018
  Inser / Sinne - Radov / Skada 2:0
Ortisei challenger, ČF, 10.10.2018
  Bambr / O'Mar - Napol / Sinne 1:0
Ortisei challenger, OF, 08.10.2018
  Napol / Sinne - Bolel / Galov 2:1
Biella challenger, OF, 18.09.2018
  Pelle / Vavas - Fonio / Sinne 2:0
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Petro / Turch - Bonad / Sinne 2:1
Janov challenger, ČF, 06.09.2018
  Gille / Vlieg - Carus / Sinne 2:0
Janov challenger, OF, 04.09.2018
  Carus / Sinne - Monte / Silva 2:1
Futures 2018, OF, 20.08.2018
  Bolla / Guerr - Dambr / Sinne 2:1
Futures 2018, F, 17.08.2018
  Dambr / Sinne - Mora / Turch 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist