Haerteis, Manda - Abrudan, Mircea

12.09.2018, 16:15, Futures 2018, osmifinále, antuka
Haerteis Johannes 2 : 1
(7-64, 3-6, 10-6)
Abrudan Ioan Dan
Avatar 455. Žebříček čtyřhry -. Avatar
22. 2. 1996 Datum nar. 18. 3. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Manda Calin   Mircea Claudio
Avatar 896. Žebříček čtyřhry -. Avatar
3. 4. 1998 Datum nar. 26. 6. 1996
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Haerteis Johannes
Manda Calin
Abrudan Ioan Dan
Mircea Claudio
Hala - -
Antuka 1/1 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2018 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2018 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 103/55 36/21 10/6 57/28 - -
2018 23/14 8/6 8/3 7/5 - -
2017 23/11 5/3 1/2 17/6 - -
2016 26/12 12/6 - 14/6 - -
2015 22/12 9/3 1/1 12/8 - -
2014 6/4 2/3 - 4/1 - -
2013 2/1 - - 2/1 - -
2012 1/1 - - 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 32/46 29/42 3/4 - - -
2018 13/14 11/11 2/3 - - -
2017 12/10 11/9 1/1 - - -
2016 3/8 3/8 - - - -
2015 2/7 2/7 - - - -
2014 2/5 2/5 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/13 3/13 - - - -
2018 1/2 1/2 - - - -
2017 2/8 2/8 - - - -
2016 0/3 0/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/9 0/9 - - - -
2018 0/1 0/1 - - - -
2016 0/2 0/2 - - - -
2015 0/3 0/3 - - - -
2014 0/2 0/2 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Haerteis / Manda 2   7 3 10     OF
Abrudan / Mircea 1 64 6 6    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, ČF, 13.09.2018
  Korov / Priho - Haert / Manda 2:0
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Haert / Manda - Abrud / Mirce 2:1
Eckental challenger, ČF, 01.11.2018
  Krawi / Mies - Haert / Lemst 2:0
Eckental challenger, OF, 29.10.2018
  Haert / Lemst - Junai / Pel 2:0
Futures 2018, F, 05.10.2018
  Podzu / Podzu - Belli / Haert 2:0
Futures 2018, SF, 04.10.2018
  Belli / Haert - Koneč / Polja 2:0
Futures 2018, ČF, 03.10.2018
  Belli / Haert - Freun / Ruzga 2:1
Futures 2018, OF, 02.10.2018
  Belli / Haert - Klov / Ornbe 2:0
Futures 2018, F, 28.09.2018
  Eriks / Simon - Belli / Haert 2:1
Futures 2018, SF, 27.09.2018
  Belli / Haert - Heyma / Podzu 2:0
Futures 2018, ČF, 26.09.2018
  Belli / Haert - Boehl / Oller 2:0
Futures 2018, OF, 24.09.2018
  Belli / Haert - Eriks / Fribe 2:0
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Kiuam / Saban - Manda / Riede 2:0
Futures 2018, ČF, 01.11.2018
  Aksu / Turke - Manda / Vanta 2:0
Futures 2018, OF, 30.10.2018
  Manda / Vanta - Akkoy / Alkay 2:0
Futures 2018, ČF, 13.09.2018
  Korov / Priho - Haert / Manda 2:0
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Haert / Manda - Abrud / Mirce 2:1
Futures 2018, F, 08.09.2018
  Egea / Hidal - Lunca / Manda 2:0
Futures 2018, SF, 07.09.2018
  Lunca / Manda - Apost / Frunz 1:0
Futures 2018, ČF, 06.09.2018
  Lunca / Manda - Apost / Tatom 2:0
Futures 2018, OF, 04.09.2018
  Lunca / Manda - Gerch / Gerch 2:1
Futures 2018, OF, 28.08.2018
  Grigo / Madar - Georg / Manda 2:0
 
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Haert / Manda - Abrud / Mirce 2:1
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Haert / Manda - Abrud / Mirce 2:1
Futures 2018, ČF, 06.09.2018
  Grigo / Madar - Abrud / Marin 2:0
Futures 2018, OF, 05.09.2018
  Abrud / Marin - Korov / Priho 2:0
Futures 2017, OF, 22.08.2017
  Agame / Grigo - Abrud / Ionel 2:0
Futures 2017, OF, 07.08.2017
  Delli / Zebal - Abrud / Melni 2:0
Futures 2017, ČF, 02.08.2017
  Casan / Cueva - Abrud / Melni 2:0
Futures 2017, OF, 01.08.2017
  Abrud / Melni - Cozma / Manol 2:0
Futures 2017, OF, 26.07.2017
  Grigo / Jecan - Abrud / Boble 2:0
Futures 2017, OF, 27.06.2017
  Ghile / Ignat - Abrud / Melni 2:0
Futures 2017, OF, 13.06.2017
  Lazov / Urrut - Abrud / Durne 2:0
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Haert / Manda - Abrud / Mirce 2:1
Futures 2016, OF, 24.05.2016
  Anagn / Lazov - Mirce / Popes 2:0
Futures 2016, OF, 21.03.2016
  Celeb / Dima - Mirce / Sudic 2:0
Futures 2015, OF, 17.08.2015
  Anagn / Lunca - Botez / Mirce 2:0
Futures 2015, OF, 10.08.2015
  Leahu / Zelch - Bucur / Mirce 2:0
Futures 2015, OF, 20.07.2015
  Avram / Birau - Bucur / Mirce 2:0
Futures 2014, OF, 18.08.2014
  Garze / Torro - Leahu / Mirce 2:0
Futures 2014, OF, 13.05.2014
  Braca / Grigo - Bucur / Mirce 2:0
Futures 2013, OF, 20.08.2013
  Coman / Mirte - Mirce / Ogarc 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist